Зворушливі побажання в дорогу у прозі, до сліз

Іноді здається, що за всі роки озвучені вже всілякі слова. Це не так. У нас є колекція красивих побажань в дорогу українською, в якій ви точно знайдете що сказати.

Бажаю отримати нові цікаві враження.

Бадьорості тобі в усі місця!

Сухий тобі погоди!

Бажаю тобі комфортного місця в дорозі і щоб поїздка видалася вдалою!

Щоб можливі перепони на твоєму шляху самі впали, ніч в дорозі була місячною, день сонячним, а настрій оптимістичним!

Бажаю тобі щасливої ​​дороги! Нехай твоя дорога буде відкритою, а подорож спокійним і продуктивним! Нічого не бійся, адже твої ангели завжди оберігають і піклуються про тебе! Бажаю тобі скоріше повернутися до своїх близьких, не зустріти на своєму шляху проблем або перешкод, залишатися здоровим і повним сил, а також не переживати через дрібниці.

Нехай твоя дорога буде покрита чудесами!

Нехай ангели віниками розчистять тобі дорогу!

Легкого тобі шляхи і рівних доріг.

Незворушного тобі розуму в будь-яких обставин!

Щасливої ​​дороги і доброї дороги, чудового настрою і хороших попутників, внутрішнього натхнення і навколишньої краси. Нехай це подорож не завдасть клопоту, а тільки масу приємних вражень, емоцій та незабутніх моментів посмішки.

Нехай все попутні події будуть тільки – приємними!

Якнайшвидшого повернення!

Нехай дорожній патруль буде – добрим!

Нехай шлях твій буде стрімкий, як стріла і час в дорозі пройде легко і безтурботно!

Нехай твої подорожі призводять тебе тільки в спокійні місця!

Друже, хочу тобі побажати ні цвяха ні жезла в дорозі. Нехай твій шлях буде легким і пройде швидко. Ще хочу побажати тобі поменше поломок, ніяких пригод, а тільки приємних подій.

Щасливої ​​дороги! Щасливої ​​дороги! Нехай дорога буде легкою і чистою. І ви доберетеся до місця призначення дуже швидко і легко. Тихій дороги, веселій компанії.

Нехай ця поїздка принесе лише радість, а мета її буде досягнута. Нехай в дорозі не буде переживань і проблем, а дорога буде рівною і цікавою, без крутих поворотів і купин! Щасливої ​​дороги!

Ясної погоди і попутного вітру!

Побажати гарної дороги

Побажання в дорогу до сліз

Нехай благополучний результат твоєї поїздки не залежить від випадковостей.

Всім серцем я бажаю тобі щасливої ​​дороги. Нехай дорога буде благополучною, нехай це подорож анітрохи не позбавить тебе сил, нехай тебе супроводжує удача і відмінний настрій, нехай супроводжує чудова погода і приємне спілкування з людьми.