Найкращі побажання в дорогу у прозі, українською мовою

Іноді здається, що за всі роки озвучені вже всілякі слова. Це не так. У нас є колекція кращих побажань в дорогу простими словами, в якій ви точно знайдете що сказати.

Нехай в дорозі у тебе не трапиться непередбачених ситуацій, які завадять дістатися до точки прибуття вчасно!

Нехай будь-який форс-мажор обійде тебе стороною.

Кохана! Ти, напевно, вже в літаку. Я тебе дуже сильно люблю і тому бажаю тобі долетіти легко і без зайвих хвилювань. Помрій в польоті про прекрасне і бажаному. Нехай цей час буде для тебе чимось хорошим і казковим. Відпочинь, розслабся, полюбуйся з висоти пташиного польоту хмарами. Я буду кожну хвилину думати про тебе і бажати тобі тільки добра!

Нехай твої подорожі призводять тебе тільки в спокійні місця!

Нехай моє смс тобі вказує правильний шлях і відганяє в дорозі все тривоги!

Тримай курс на успіх і удачу!

Взаєморозуміння на дорогах.

Нехай твій шлях буде щасливим і вдалим! Нехай дорога буде сповнена яскравих відкриттів і барвистих моментів! Знай, всі твої мрії обов’язково збудуться, головне – ніколи не зупиняйся і рухайся тільки вперед!

У тебе попереду далеку дорогу – це завжди нові знайомства, пейзажі і зміни. Нехай твоє подорож буде вдалим, дорога гладкою, а зустрічі і сюрпризи тільки приємними! Привези з собою з поїздки безліч вражень, а в дорозі не забувай, що тебе чекають і люблять.

Удачі, і – в добру путь!

Нехай твоя сила полягає в мудрості, а не в швидкості.

Щоб тобі дісталося те, чого нам не вистачає!

Щоб в дорозі твоє серце не знало тривоги і без затримок ти опинився на потрібному порозі!

Ясної погоди і попутного вітру!

Нехай будь-яка дорога веде тебе до щастя!

Нехай ніщо не засмутить тебе в дорозі.

Від щирого серця бажаю щасливої ​​дороги! Нехай доля буде прихильною і поруч будуть тільки хороші, добрі люди! Бажаю здійснення всіх планів і надій!

Нехай намічене виповниться в термін.

Нехай тобі вдасться дістатися до мети нічим не жертвуючи.

Нехай поїздка буде в радість!

Побажати гарної дороги

Побажання в дорогу у прозі

Прийми від мене щасливої ​​дороги побажання в дорогу. Нехай вона буде без клопоту і тривог. Твій маршрут повинен бути таким же прекрасним, як і ти сама! Саме такого ти і заслуговуєш!

Бадьорості в дорозі!

Дорога довгою скатертиною стелиться. Без кінця повороти, підйоми і гірки. Бажаю тобі якомога менше зустрічати їх на своєму шляху! Нехай рівною, гладкою і спокійною буде твоя дорога. Улюблений, бережи себе!