Побажання в дорогу своїми словами, у прозі

Іноді здається, що за всі роки озвучені вже всілякі слова. Це не так. У нас є колекція щирих побажань в дорогу до сліз, в якій ви точно знайдете що сказати.

Нехай кожна дорога стає успішним стартом.

Нехай дорога принесе лише задоволення.

нехайця смс подарує тобі гармонію душі і відмінне настрою для поїздки!

Взаєморозуміння на дорогах.

Доброго і щасливої ​​дороги. Бажаю, щоб все обійшлося без труднощів і інцидентів, щоб весь час тебе в дорозі супроводжував чудовий настрій і бадьоре самопочуття. Удачі, внутрішнього спокою і неодмінного благополуччя в дорозі.

Нехай ніщо не посміє збити тебе з правильного шляху.

В цей час відправлення в дорогу бажаємо Вам від душі легкої дороги без перешкоди, якнайшвидшого благополучного прибуття до місця призначення, приємних вражень від подорожі.

Нехай дорога буде доброю, нехай душа наповниться натхненням, нехай серце відчуває відраду, хай пейзажі радують твої очі. Бажаю щасливої ​​дороги і подорожі з повним комфортом, бажаю повної відсутності тривоги і великої удачі по курсу твого прямування.

Бажаю рівною дороги з захоплюючим пригодницьким сюжетом під час подорожі!

Удачі, і – в добру путь!

Бажаю легкої дороги! Нехай вона пройде швидко і непомітно, зустрінуться добрі і чуйні люди. Нехай ангел-охоронець буде завжди поруч і допомагає в будь-яких ситуаціях. Щасливої ​​дороги!

Хочу побажати відмінних попутників, нових знайомств і лише приємних вражень від майбутнього шляху. Дорога твоя хай принесе тільки краще. Іржаві цвяхи і жезли ДАІ нехай дістануться комусь іншому, а тобі лише приємні емоції і позитив!

Мила, гарного тобі польоту. Менше струсів і повітряних ям вашому літаку. В небесах тебе охороняє твій ангел, а на землі я. Тому ти в надійних руках! До зустрічі!

Нехай удача буде вірним супутником.

Чарівної поїздки.

Нехай удача їде з тобою на сусідньому сидінні, а ясне сонечко вказує шлях!

Порядку на дорогах.

Бажаю тобі комфортного місця в дорозі і щоб поїздка видалася вдалою!

Проста тебе чекає дорога або складна … головне, нехай вона буде – щасливою!

Щоб тобі дісталося те, чого нам не вистачає!

Побажати гарної дороги

Побажання в дорогу своїми словами

Сухий тобі погоди!

Безаварійного тобі шляхи.

Щасливого тобі шляху! Візьми з собою в дорогу везіння і натхнення, бадьорість і посмішку, позитивний настрій і сонячну енергію, і нехай чекає тебе рівна, зелена дорога, поруч – приємний попутник, за кожним поворотом – удача, на кожному перехресті – успіх, на кожній зупинці – радість !