Привітання з ювілеєм технікуму

0

Вхід в АСУ PROCOLLEGE з технікум Вхід в АСУ PROCOLLEGE з особистого ПК

державне бюджетне професійне освітнє установа»Сімскій механічний технікум»

Ювілей технікуму – наше спільне свято!

Сімскій механічний технікум відзначає ювілей. Вже сім десятиліть тут готують справжніх професіоналів, талановитих, натхненних, здатних не просто працювати — творити! На честь сімдесятиріччя СМТ в залі ВАТ «Агрегат» відбувся урочистий вечір. Ювілей зібрав всіх: працівників навчального закладу, ветеранів педагогічної праці, гостей. Прийшли нас привітати і численні випускники.

Якщо технікум — це іменинник, а його випускники, колектив педагогів, студентів, керівників — це велика сім’я, то за законами життя ювілейне торжество стало сімейним святом.

І ось настав щасливу мить.

Гостями різними заповнений зал.

Ми відкриваємо в радісному хвилюванні

Сімейний вечір, святковий наш бал!

Справами і душею ви красиві,

І значить, роки прожито не дарма.

Ви заслужили цю мить щасливий,

Зі СВЯТОМ, друзі!

В залі звучить ніжна музика, красиво вальсують пари (це хлопці з колективу «Натхнення» ), на сцені з’являються ведучі вечора: молодий педагог Портнова Анастасія Ігорівна та студент четвертого курсу Вершинін Арсеній. Протягом усього свята цей дует буде з нами: знайомити з педагогами, запрошувати на сцену для привітання гостей, розповідати про будні технікуму.

Історія створення навчального закладу, становлення, розвиток – ось те, з чого почалося торжество. Згадали минулі події, згадали і тих, хто стояв у витоків створення навчального закладу, хто не шкодуючи своїх сил трудився на благо технікуму, тих кого вже з нами немає. Історія технікуму – долі не одного покоління людей. Випускники минулих років ведуть сюди вчитися своїх дітей, онуків і навіть правнуків! У технікуму є своя історія, якою ми пишаємося.

Фільм «Наш технікум»

З вітальним словом до присутніх звернувся директор навчального закладу Геннадій Михайлович Кучугов. Він говорив про досягнення, традиції, колег і студентів, подякував за допомогу і співпрацю керівництво ВАТ «Агрегат», побажав колективу і далі розвиватися, рухатися вперед, вірити в успіх.

Головна гордість будь-якого навчального закладу — його випускники. Випускників СМТ можна зустріти у всіх куточках колишнього Радянського Союзу. У стінах технікуму отримали путівку в життя 5790 дипломованих фахівців. Багато хто залишилися жити і працювати на рідній землі, і зайняли в житті гідне місце. Викладачів і студентів «Симська механічного технікуму зі славною датою привітав директор ВАТ «Агрегат» Изюмов Ст. Д, який побажав колективу процвітання і подальших успіхів у справі виховання успішних, грамотних, кваліфікованих фахівців. Соціальне партнерство – це невід’ємна ланка в роботі технікуму. Без співпраці з базовим підприємством немислима навчальна діяльність.

Привітати ювілярів і вручити подарунок піднялися на сцену випускник 1981 року – голова Симська міського поселення — Саблуков Віктор Олександрович і колишня співробітниця технікуму, а нині голова ради депутатів Князєва Ірина Олександрівна . Виступаючі побажали процвітання, удачі і здоров’я, подякували педагогам за терпіння, працю. Саблуков Ст. А. зазначив, що сьогодні коледж – це сучасний навчальний заклад, яким він пишається, чиї успіхи поділяє і бажає їх примножувати.

В рамках святкування ювілею відбулося нагородження співробітників технікуму. Почесною грамотою Міністерства освіти і науки Челябінської області нагороджується:

O Александрова Лідія Сергіївна — викладач

O Горшкова Антоніна Георгіївна — викладач

O Дойникова Любов Геннадіївна — секретар навчальної частини

O Дромашко Юлія Євгенівна — головний бухгалтер

Почесною грамотою та подячними листами Зборів депутатів Ашинского муніципального району нагороджується:

O Трякшина Нурсылу Мухамедовна -викладач

O Челюмова Тетяна Дмитрівна — викладач

O Неподоба Лідія Іванівна-завідуюча бібліотекою

O Кретова Ірина Василівна — інспектор з кадрів

Почесною грамотою та подячними листами голови Ашинского муніципального району нагороджується:

O Кірсанов Євген Миколайович-викладач

O Джабраїлова Таїсія Іванівна — викладач

O Халітова Асія Фаниловна викладач

O Мартинова Валентина Григорівна-комірник

Почесною грамотою та подячними листами голови Симська міського поселення нагороджується:

O Тюріна Наталія Анатоліївна — заступник директора з ВР

O Муравйова Тетяна Михайлівна — викладач

O Ходіна Любов Василівна — бухгалтер

І знову провідні звертають нас до колишніх років. Дружними оплесками зустрічає зал кадри з портретами викладачів-ветеранів і їх самих, які прийшли на свято, а студенти на знак подяки вручають їм букети квітів. В технікумі колишніх і теперішніх працівників не буває, всі причетні до важливої справи. Багато поколінь випускників з вдячністю згадують керівників та викладачів, які не тільки допомогли освоїти обрані спеціальності, але і дали справжню путівку в життя своїм студентам. Весь наше місто добре знає імена тих, хто працював у цьому навчальному закладі: Чемель Н.П., Юрков І. А., Розенталь А. Я., Космынина М. М., Петрухина З. П., Вершинін Ю. М., Сабліна В. П., Малишева Т. А., Яковлєва Р. А., Маркін Р. С., Шашкова Н.І., Агапитова Л. А., Рязанцева Т. Н., Федосова І. А., Козлов Н.М., Кошелєва Р. Ф., Фролов Ст. Ст., Чипышева І. Я., Хорькова С. Е., Шайдуллин Р. Х., Штейнгарт Л. А., Новичкова Л. С., Курицина Н.Н., Молчанов В. І., Бичків М. М., Шепелєва Р. Н., Сапунова Р. А., Кірсанова Л. М., Брылкина Ст. Ст. Ветерани, ви завжди в строю!

Потім естафету привітань підхопили Фролов Віктор Васильович — колишній викладач, а нині чинний консультант дипломного проектування за спеціальністю «Технологія машинобудування» , Брагін Василь Васильович -голова ради ветеранів, Маричев Валентин Васильович, він зачитав привітаєте ваються листівки випускників, які не змогли особисто привітати ювілярів.

Звучали привітання і добрі слова, і від наших колег — привітати технікум приїхали керівники Ашинского індустріального технікуму, Катав — Іванівського індустріального технікуму, Усть — Катавского індустріально — технологичексого технікуму.

Взагалі в технікумі живуть однією великою і дружною родиною. Байдужих до професії і хлопцям людей немає: вони тут просто не затримуються. Сюди приходять по-справжньому захоплені люди. Але в технікумі подібного не дивуються — тут звикли жити і працювати в повній відповідності з вимогами роботодавців та на благо рідного міста. Педагогічний колектив технікуму на сьогоднішній день – це 30 талановитих викладачів. Вони дбайливо зберігають і примножують традиції навчального закладу і вносять нові ідеї в підготовку кадрів з урахуванням запитів часу. Багато педагогів молодими людьми прийшли в технікум і вже більше 30 років трудяться тут: Джабраїлова Т. В., Горшкова А.с Р., Кірсанов Е. Н., Трякшина Н.М., Челюмова Т. Д., Александрова Л. С., Муравйова Т. М., Халітова А. Ф., Степанова В. Р., Горбаев Ст. А.

Презентація Викладачі СМТ

Говорячи про технікумі, про його кадрах, важливо сказати і про тих людей, без яких технікум не існував, не розвивався і не рухалась би вперед: це розважливі бухгалтера і грамотні бібліотекарі, відмінники господарського відділу, добрі та чуйні працівники майстерень і технічний персонал, ввічливі секретарі і лаборанти.

Презентація Співробітники СМТ

За останнє 10-річчя колектив поповнився молодими спеціалістами, які намагаються підтримувати традиції колективу і вносять свою лепту у створення нашого навчального закладу. Серед них і викладачі-сумісники, в тому числі випускники СМТ і діючі співробітники ВАТ «Агрегат» – невід’ємна частина нашого дружного колективу.

Презентація Викладачі — Сумісники

Слово було надано випускнику 2005 року, а нині вчитель СМТ Галееву Миколі Рифкатовичу, він присвятив рідному технікуму поетичний твір власного виробництва «Ода».

Педагогічному колективу – а більшість його пропрацювала тут не один десяток років — вдалося зберегти ентузіазм, вірність ідеалам. Так і студенти технікуму відкриті, веселі, допитливі, сміхотливі, загалом, саме такі, якими і повинні бути молоді люди. Студенти порадували глядачів гумористичними замальовками «Захист дипломного проекту». Вони звучали в міру іронічно, дотепно і весело.

Свято пройшло чудово, урочисто, дуже яскраво, а найголовніше, він надовго залишиться в наших серцях! Стільки теплих, щирих слів було присвячено ювіляру в цей вечір! Хочеться відзначити, що свято своїми іскрометними, запам’ятовуються номерами прикрасили запрошені артисти — хлопці, які займаються в хореографічному колективі «Натхнення», керівник — Онацька Оксана Олексіївна та вокальному колективі «Асорті», керівник — Тукаева Тетяна Анатоліївна.

Підводячи підсумки, можна сказати, що все задумане на цьому святі вийшло. В залі панувала атмосфера свята, радості, невимушеності. Гості, які виходили на сцену, відчували себе легко, жартували, сміялися, висловлювали свої почуття. Можна з упевненістю сказати, що у святкуванні ювілею брали участь всі присутні, а це означає, що він пройшов чудово! З Ювілеєм! Довгої і процвітаючою життя.

Вперед до столітнього ювілею, Сімскій механічний технікум.

Закінчити нашу подорож по сторінках ювілейного вечора хочеться ще одним чудовим і зворушливим твором, його автор начальник навчально — виробничого центру ВАТ «Агрегат» Дворко Борис Миколайович.

В суворі, тяжкі роки війни

Був технікум створений колись:

Уральських робітників прості сини

Ніяково сідали за парти.

Під стогне крик заводського гудка

Вся зміна за хат шагала,

А хлопці втікали сюди від верстата,

Ще не охолонувши від металу.

Входили, робея на тихий поверх,

Боячись порушити розпорядок,

І складно бувало тримати олівець

Їм в пальцях, порізаних стружкою…

Відтоді минуло вже сімдесят років:

Їх пам’ятає історія куце,

І багатьох хлопчаків давно вже немає

З цього першого курсу.

А технікум з містом зрісся навік

Долю заводський солідарно,

І нині тут кожен другий чоловік

Його випускник вдячний.

Тут сімдесят років сіють розум, добро,

Від майстрів і до директорів,

А може бути навіть міністрів.

Для багатьох тут найкращі роки пройшли,

У багатьох доля відбулася,

Вчилися, працювали, дружбу вели,

І навіть навіки закохувалися.

Будь-який, хто його коридори пройшов-

Все найкраще в пам’яті грея,

Вам скаже, що не було так добре

Автор: Тетяна Ларіна

Директор, з Днем Народження Вас!
Побільше приводів для сміху,
І грошей багато про запас,
І божевільного успіху!

Щоб в житті все лягало гладко
І щоб не тільки на словах!
І творчих ідей в достатку,
Та процвітання в справах.

Автор: Ольга Фурсова

З днем народження, улюблений наш начальник!
Ми бажаємо щастя і добра!
Щоб всі мрії завжди збувалися,
Щоб життя було прекрасне і світла!

Нехай кар’єра розвивається відмінно,
Буде багато грошей і перемог!
Всі мрії збуваються хай швидко!
Адже начальника прекрасніше в світі немає!

Дорогий начальник, в день народження
Приймайте наші привітання.
Ми хочемо сказати Вам найтепліші слова,
Нехай від них у Вас паморочиться голова.

Ми шануємо Вас за вашу чесність.
За справедливість, людяність.
Ми Вам бажаємо процвітання,
Любові, удачі і розуміння.
Нехай в житті Вам супроводжує успіх
Нехай наша фірма буде краще всіх!

Прийшла весна, і ти закінчив коледж,
Задоволені всі твої друзі і вся рідня,
Тобі твердять, що розслаблятися рано,
У ВУЗ вступати тобі пора.
Із закінченням коледжу тебе я вітаю,
Удачі в майбутньому від усієї душі бажаю,
Радості, усмішок, щастя і добра,
Щоб дорога, обрана, була правильною.

З коледжем прийшла пора прощатися,
Всі іспити, хвилювання позаду,
Тепер старанно потрібно займатися,
Адже поступленье у ВНЗ у тебе любий, попереду.
Із закінченням коледжу дозволь тебе привітати,
Успіхів в особистому житті побажати,
Благополуччя, удачі, щастя,
Шлях обрати правильний і ніколи не сумувати.

Сьогодні ти закінчила навчання,
Нехай буде життя веселої, різнобарвною,
А знання твої нехай допоможуть,
Шлях відшукати до своєї заповітної мрії.
Тобі бажаємо багато щастя,
І радості та сили, натхнення,
Нехай не стосуються тебе негоди,
І проводжає в житті хай везіння.

Ви закінчили сьогодні коледж,
І в руках несете атестат,
І диплом, і всі сьогодні знають,
Що немає в житті шляхи назад.
Ви освіту отримали,
Нехай воно, життя вас веде,
До досягнень, перемог і вершин,
І хай щастя в житті вас знайде.

Наука в коледжі залишилася позаду,
Тепер робота чекає на вас попереду,
Хай вам у житті дуже пощастить,
Кожен роботу і любов знайде.
Нехай знання, що ви придбали,
Допоможуть відшукати в житті дорогу,
Бажаємо вам удачі, натхнення,
І сонячного світла в житті багато.

Ви відправляєтеся в життя доросле вже,
І позаду науки і уроки,
Нехай по життю сонячні чекають,
І радісні, світлі дороги.
Нехай доля подарує щастя вам,
І Чисту любов і досягнення,
І нехай Господь оберігає вас,
І дарує щастя і благословення.

Стала ти самостійної, подорослішала,
Курс навчання в коледжі успішно подолала весь,
Нову сходинку повинна переступити,
В ВУЗ ти просто зобов’язана вчинити.
Свято у тебе ми вітаємо,
Надії, віри і любові великий бажаємо,
Нехай у тебе все складається гладко,
А життя нехай здається, ну просто шоколадкою.

Привітання випускникам вузу

Привітання випускників Внз

Сьогодні – день тих, хто вже відучився

Чий ВУЗ, без сумніву, в минулому залишився,

Ах роки студентства! Кожен прагнув

Пройти через них! Кожен жив і закохувався,

Але в минулому заліки і сесії теж,

І зійшла життя вже давно поглинула!

Тебе, випускник, вітаю я все ж,

Пора ця яскрава серця торкнулася!

Автор: Солдатова Марія

Відкрилися двері в новий, світлий світ,

І цілком досліджувати його тобі пора –

Закінчив вже ВНЗ, диплом ти отримав,

І дорослим став тепер, не дітвора!

Бажаю багато тобі радості від життя,

Робота буде тільки в радість для тебе.

І в День випускника тебе привітаю –

Бажаю життя прожити не тільки для себе.

Автор: Надія Малафеевская

Сьогодні я поспішаю привітати вас

І відкрити двері в чарівний світлий світ.

Бажаю, щоб все було по плечу,

Щоб кожен добре і чесно жив!

Великих звершень, радості, успіхів,

Здоров’я і, звичайно ж, кохання.

Нехай доля береже від незадач,

Рідні ви мої випускники!

Автор: Олена Тихонова

П’ять років занять, лекцій і хвостів,

П’ять років мріяв ти вдосталь відіспатися…

Ну, ось і все – сьогодні випускний,

Бажаю наостанок відірватися!

Диплом в руці, а, значить позаду

Студентства безхмарні роки,

Але ти сміливіше стежкою своєю йди,

Лише збережи душевну свободу!

Автор: Олена Козлова-Гыра

Кращий час на шляху життя — навчальні роки у Вузі,

Дружба народжується саме тут і формуються смаки.

Скільки проказ, подорожей, всього було під час навчання…

Усіх і не згадати, але і не забути п’янке відчуття свободи.

У День випускників я бажаю ожити найпікантнішим моментам,

Можна трішечки волю віддати почуттям та сантиментам.

Усіх, хто навчався, хочу в славний день привітати з цією подією!

Не забувайте однокласників, є привід їх знову потішити!

Автор: Наталія Сухомлин

Випускних вечорів у житті багато,

Ну, а цей день — немає важливішого!

Отримав ти диплом у своєму Вузі –

Значить, ти виріс, став мудрей.

На роботу прийдеш ти з дипломом,

Станеш справою займатися своїм.

Будеш в роки студентської юності

Часто в пам’яті повертатися.

Згадуй їх з любов’ю і сміхом,

Не втрачай інститутських друзів.

Нехай іде життя – за вехою віха,

Нехай все складеться у житті твоєму!

Автор: Тетяна Бєляєва

Хто вчився у Вузі –

Той студент навічно!

Знає все про дружбу,

І кохання, звичайно.

З чудовим святом!

Бути бажаю класним

І в справах, і в особистому!

Автор: Катерина Лимар

Давно пройшла навчання, ніби січа,

А здається, ніби вчора…

Ну, хіба не причина наша зустріч

Пробути нам нині разом до ранку?

Так, тільки той, хто не вчився у вузі,

Махне дві чарки – тут же був такий…

Друзі! Во славу нашого союзу

Вітаю Вас з Днем випускників!

Автор: Олексій Резніков

Привітання випускникам коледжу

Йдеш не на літо, назавжди.

До неї будеш тільки в думках повертатися,

Пригадавши свої дитячі роки.

Вже тобою намічений світлий шлях.

Удачу би випадково не злякати

І з правильної дороги не згорнути

Везіння тобі хоча б трохи.

Ми віримо в неодмінний твій успіх —

І в інституті будеш ти блищати.

Як у школі був товаришем для всіх,

Так в новому колективі зможеш стати

Студентом, чия активність на увазі,

Який всім допоможе, підбадьорить,

Якому немає рівних по розуму.

Студентське життя тебе полонить!

Залишилася лише мала щабель,

Щоб здійснилося — міг стати студентом.

Ми віримо, що недалекий щасливий день,

Коли ти зможеш в списках прочитати,

Що надійшов, збулася твоя мрія

І можна далі плани складати.

Зараз хвилювань тяжка пора.

Але ми тебе готові підтримати.Вітання вчителям від випускниківАтестат — він дуже до речі:

Попереду велике життя.

Але на цьому, як на старті,

Довго ти не затримайся.

Адже великим велике впору.

І в твоїх руках ключі.

Ми тобі бажаємо незабаром

І диплом отримати.Привітання з випускним в інститутіВід шкільного порогу

Доріг на світі багато,

Який крокувати — решенье за тобою:

Продовжити чи навчання,

Йти на роботу, —

Ти сам розпоряджаєшся долею.

Одне лише пожеланье:

У всьому потрібні старання,

Якою б ти не вибрав у житті шлях.

Ти попрощався з дитинством,

Тепер знайти засіб,

Щоб осягнути головну в житті суть.

Є підготовка до життя,

Вміння і вправність,

І Бог не скривдив тебе розумом.

Здоров’я є та сила,

А щоб щастя було,

Його домогтися повинен ти працею.

В праці — основа життя

На благо всій Вітчизні,

А значить, благо буде і тобі.

Працювати або вчитися,

Мета — стати в нагоді людям

І відбутися у власній долі,

Щасливим, успішним,

Нехай не в усьому безгрішним,

Але життя любити і з вірою в серці жити:

Ти гідний щастя!

І будь завжди налаштований

Будь-які перешкоди перемогти!Привітання випускникам коледжуЗ кожним роком ти. дорослішими,

Ось і школа позаду.

Будь мудрішим, будь сміливішою

Ти на життєвому шляху.

Життя сувора. Загартовуйся.

І вчитися встигай.

Тільки ти не затеряйся

І рідних не забувай.Привітання випускникам коледжуЗаповідь

Володій собою серед натовпу смятенной,

Тебе кляне за сум’яття всіх,

Вір сам у себе, наперекір Всесвіту

І маловірним відпусти їх гріх.

Нехай годину не пробив, чекай, не втомлюючись,

Нехай брешуть брехуни, не зглянься до них;

Умій прощати і не здавайся, прощаючи,

Великодушней і мудрей інших.

Вмій мріяти, не ставши рабом мрії,

І мислити, думки не обожествив,

Так само зустрічай успіх і поругання

Не забуваючи, що їх голос брехливий.

Залишся тихий, коли твоє ж слово

Калічить плуг, щоб вловити дурнів,

Коли все життя зруйнована і знову

Ти повинен все відтворювати з основ.

Умій поставити в радісній надії

На карту все, що накопичив з працею,

Всі програти і вбогим стати, як колись,

І ніколи не пошкодувати про те.

Умій примусити серце, нерви, тіло

Тобі служити, коли в твоїх грудях

Вже давно все пусто, все згоріло,

І тільки воля каже: «Іди!»

Залишся простий, розмовляючи з царями,

Залишся чесний, говорячи з натовпом,

Будь прямий і твердий з ворогами і друзями,

Нехай все у свій час рахуються з тобою.

Наповни змістом кожну мить,

Годин і днів невблаганний біг,

Тоді весь світ ти приймеш у володіння,

Тоді, мій син, ти будеш людина!

Р. КіплінгПривітання випускникам коледжуЛежить перед вами шлях нового життя.

Прийміть же наш привіт, неголосний, але сердечний.

Нехай віри і любові джерело ваш нескінченний

Не засмітить нелегке життя суть.

Ось і дзвенить останній дзвінок

Звичний і незвичний.

От і йде останній урок —

Звичайний і незвичайний.

Вчитель сльозу крадькома змахнув,

Квіти притискаючи до грудей,

Заздрісно зітхнув десятикласник

З лінійки тебе проводжаючи.

Багато справ у тебе на шляху

Буде великих і малих,

Але тільки все, що попереду,

Школа стала початком.

І ти ще згадаєш, повір, не раз

У вдалі дні і в негоду

Останній дзвінок, і одинадцятий клас,

І очі першокласників ясні.

Будеш у житті дерзати,

Важкою і цікавою

Прожити її хочу побажати

Тобі — неспокійно і чесно.Слова привітання на випускнийНе сумуй, що в школу не повернешся,

Молодість — чудова пора,

Тільки побажати нам залишається

Щастя тобі, миру й добра.Привітання на випускний в універі >>

Теги:Поздоровлення на випускний в прозі Привітання випускникам Привітання з випускним в інституті Вітання вчителям на випускний Привітання зустріч випускників Вірші вітання з випускним Привітання однокласникам на випускний Привітання на випускний в універі Випускний бал вітання Вітання з випускним у школі

Вітаємо випускників — коледж залізничного транспорту ургупс

Шановні випускники!

Від Усієї душі вітаю Вас із закінченням важливого етапу життя і набуттям нового статусу — статусу Дипломованого спеціаліста. Сьогодні Ваше свято — цілеспрямованих, сильних, здібних особистостей, перед якими відкриті всі дороги.

Бажаю кожному з вас удачі, щасливого майбутнього, здійснення найсміливіших планів і прагнень. Нехай прекрасний стан молодості не залишає вас в будь-якому віці.

Будьте здорові, щасливі і бережіть себе!

Голова Профспілкової організації студентів КЖТ Ур ГУПС, Дорожкіна К. Ю.

Привітання випускникам школи

Переді мною стоять, мить ловлячи.

Дзвінок останній, шкільний шлях прославить,

Відкриє двері у доросле життя ведучи.

Адже 10 років, дроблячи граніт науки,

І вибираючи перли знань в ньому,

Ведені, наставником без нудьги,

Ви стали розбиратися, багато в чому.

Від перших букв, шуканих в букварі,

Викладач віддавав вам свою душу.

До законам життя, властивим землі,

Привів, поставивши твердо вас на сушу.

Дякую вчителів я терплячих,

Що наших чад самовіддано вели.

Прагнучи, поповнити ряди, ними перших.

Вчили життя любити, щоб повз не пройти.

І не забуду побажати, звичайно,

Те, що дано, старанно множити.

На радість всім, працювати беззавітно.

І стіни шкільні під повік не забувати.

Побажання випускникам — збірки віршів — методичні розробки — педагогічні ідеї: конспекти, сценарії, презентації — методичний портал

Слова можуть весь вечір звучати зі сцени.

Лежить перед вами шлях нового життя.

Прийміть же наш привіт, неголосний, але сердечний.

Нехай віри і любові джерело ваш нескінченний

Не засмітить нелегке життя суть.

Не сумуй, що коледж не повернешся,

Молодість — чудова пора,

Тільки побажати нам залишається

Щастя тобі, миру й добра.

Що побажати Вам?

Воно скрізь: у квітах, у мріях,

Іноді в музиці, деколи в негоду,

Часом тільки в дорогих очах.

Нехай не торкнеться Вас біда,

Так будьте щасливі завжди!

Нехай в цей день печалі всі забудуться,

Підуть тривоги, горе і біда.

І все омріяне нехай неодмінно збудеться,

Хай буде щастя і здоров’я назавжди.

Мила, проста і земна,

Всіх твоїх достоїнств нам не злічити,

Кращого бажання ми не знаємо:

Будь такою, яка є.

Бажаємо, щоб радості було багато,

Щоб радість вірною супутницею була,

І щоб завжди на життєвій дорозі

Тобі вистачало ласки і тепла.

Нехай серце в такт стукає капання

Хай кануть в минуле хуртовини,

І нехай у весняних хороводах

Забуде серце про негаразди.

Бажаємо бути завжди щасливою:

Де щастя, там і краса,

А жінка з милою посмішкою

Прекрасніше, ніж сама весна!

Прийміть наші привітання,

Частинку нашого тепла.

Бажаємо міцного здоров’я,

Затишку, щастя і добра.

Бажаємо особистого щастя,

Щоб здоровою ти була,

До весілля онуків дожила

Бажаємо просто від душі

Здоров’я, щастя, доброти,

Не пам’ятай смутку і біди,

Живи щасливо до ста років.

Нехай життя твоє йде спокійно.

Живи, не знаючи прикрості й лиха

І нехай міцним буде здоров’я

На багато довгих, довгих років.

Мила, добра, ніжна, славна!

Скільки виповнилося — це не головне.

В житті бажаємо бути щасливою,

Всіма улюбленої, веселою, красивою.

Бажаємо міцного здоров’я

І радісних погожих днів,

Нехай буде щастя в Вашому домі

І багато відданих друзів.

Ти живеш, випромінюючи тепло нам,

Онуків зігріваючи і дітей.

Ти все вмієш, дорога,

Так прожити довше ти зумій!

Зупиніться, роки, на мить,

Не поспішайте! Час, не поспішай!

Любові і щастя, вічного цветенья

Я щиро бажаю, від душі!

Бажаємо бадьорості душевної,

Успіхів у повсякденному житті,

Здоров’я міцного завжди,

Не падати духом ніколи.

Піднесених слів не будемо бажати,

Нездійсненних бажань — теж,

Здоров’я і щастя бажаємо,

Відомо, що немає їх дорожче.

Живи і смійся сміхом дзвінким,

Не знай ні горя, ні турбот,

Будь у міру ласкавим і добрим,

А дорослість час призведе.

Бажаємо щастя і добра,

Щоб життя, як день, була світла,

Щоб тільки радість, без тривог,

Переступала поріг.

Не сумуй, що дитинство не повернеться,

Молодість — чудова пора.

Тільки побажати нам залишається

Щастя тобі, миру й добра.

Вітаємо з 14 Лютого!

І нехай цей день в променях сяючи,

В життя втілить твої мрії,

ми щиро бажаємо

Квітів, любові та краси!

Бажаємо багато щастя,

Доброї і великої любові,

Хай обминуть тебе негоди

У далекому життєвому шляху.

Нехай життя твоє тече рікою

Серед високих берегів,

І нехай завжди будуть опорою

Надія, Віра і Любов.

Хай буде все: гроза, хуртовини,

Хай буде радість і спокій,

А якщо буде дуже сумно,

То знай, що ми завжди з тобою.

Щастя ми бажаєм і здоров’я,

І щоб на все вистачило сил.

Щоб кожен день тобі з любов’ю

Тільки радість життя приносив.

В житті річок золотих не знайти.

Не сховатися від усіх негод,

Нехай на вашому життєвому шляху

Буде супутником просто щастя

Ти прекрасна, і прекрасний світ навколо,

Вічно буде небо ясним, буде один,

І любов прийде велика і благородна,

Життя твоє переверне вона до дна,

І щасливіше всіх на світі станеш ти,

І здійсняться заповітні мрії.

Щасливою(им) будь — хоч важко буде іноді,

Улюбленою(им) будь — любов рятує нас завжди,

Будь молодцем — в будь-яких умовах тримайся,

Адже що б не було — прекрасне це життя.

Бажаємо багато зірок на вашу долоню,

Любові бажаємо пекучою, як вогонь,

Доріг бажаємо в житті не крутих

І жити не для себе, а для інших!

Нехай в цей день,

Вам сонце яскравіше світить,

Квіти під ноги падають килимом,

Бажаємо Вам здоров’я, щастя, світла,

Всього того, що називається добром.

Бажаємо щастя і здоров’я!

Бажаємо бадьорості і сил!

Щоб кожен день звичайному житті

Вам тільки радість приносив.

Бажаємо щастя до небес,

Зазнати всіх земних чудес,

Дізнатися любові божественну силу,

І бачити світ прекрасним і щасливим.

Бажаємо сонця на землі,

І неба ніжно — блакитного,

Любові і радості тобі,

І щастя самого земного!

Бажаємо здоров’я, любові і тепла,

Щоб життя цікавим і довгою була.

Щоб в будинку затишок був, любов так рада,

Щоб будинок був захищений від горя і бід!

Нехай Ваше життя щасливим буде,

Удача до Вас дорогу не забуде,

Хай радість і добро, надію і веселощі,

Вам принесе в подарунок на День Народження!

Нехай цей день буде прекрасним

І всі збуваються мрії.

Хай сонце світить вам всюди

І посміхаються квіти.

Бажаємо щастя і добра,

Поменше горя і печалі,

Щоб більше було світлих днів,

А похмурі — не відвідували.

Ми бажаємо настроенья

Лише відмінного завжди

І здоров’я на роки,

Щастям нехай горять очі,

І веде тебе стезя,

Всупереч будь-яким перешкодам,

Лише до удачі та успіхів!

Що захочеться — хай здійсниться,

Все хороше хай запам’ятається,

Нехай очі твої щастям світяться,

Люди добрі хай тобі зустрінуться.

Нехай любов буде до старості,

Я бажаю тобі тільки радості!

Бажаю, щоб сонце входило в ваш дім,

Будь-які мрії виконувалися,

Щоб радість і щастя ходили гуськом

І в житті друзі не губилися.

Бажаємо щастя Вам, Удачі,

Успіху в Житті, Яскравих Справ,

Щоб Ви з посмішкою — не інакше

Зустрічали кожен новий день!

від сонця — тепла,

від друзів — любові і вірності.

Нехай будуть помисли твої завжди чисті,

І нехай життя буде краше краси,

Друзі нехай будуть віддано вірні,

В душі живе дихання весни.

Вступаючи в життя, запам’ятай ти слова:

«Добро — всесильне, любов — завжди права!»

В цей радісний день донечці

З днем народження, мила відрада!

З днем народження, доню!

П рикольное молодіжне жартівливе привітання для племінниці – одна з найбільш вдалих ідей її тітоньки або рідного дядька, адже вони чудово знають всі тонкощі характеру іменинниці, її самі дівочі заповітні і ретельно приховувані від решти родини мрії, а також побажання до майбутнього сімейного свята. Цікаві події з зовсім юного віку племінниці, сімейні форс-мажори і неймовірно смішні пригоди колекції стануть відмінним розвагою не лише для іменинниці та її найближчих гостей, але і самого оповідачів, адже кожен родич зможе доречно доповнити початкове привітання, вигідно підсумувати загальне побажання і розсмішити всю компанію делікатним гумором.

Прекрасний привід для веселощів,
У рідній племінниці сьогодні день народження,
Це найважливіший у році день,
Нехай удача ходить за тобою, як тінь.
Живи в достатку і любові завжди,
Нехай кожен день буде привітання в радість для тебе,
З ніжних слів тобі дарую букет,
Бажаю довгих і щасливих тобі років.

З Днем Народження, рідна!
До чого ж ти велика
Стала, не дізнаєшся прямо,
І красива, як мама.
Нехай надії не обдурять!
Нехай здійсняться мрії!
Біди всі хай у безодню кануть!
Будь завжди щасливою ти!
Я бажаю тобі кохання
Яскравіше яскравого вогню!
З Днем народження, рідна!
От подарунки від мене!

Племінниця тобі бажаю
Досягти небачених висот!
Кидати все, коли пристрасть палає!
Прожити на світі п’ятсот років!
Любити! – спокій нам тільки сниться,
Про решту взагалі мовчу.
І щоб до чоловічого притулитися
Могла ти сильного плеча!

Немає миліше її мордочки —
Рум’яних щік, яскравих очей.
День народження у племяшки
Святкуємо не в перший раз.
Але і все ж, ну і все ж,
Не вважай любов за лестощі:
Хороша племінник, боже —
Очей від дівки не отвесть!
Не натішиться мама,
Не нахвалить онуку дід:
Адже зростає господиня прямо —
Прибере, подасть обід!
Племінниця! Щасливою, розумною будь!
У справах ти дядька-тітку не забудь!

З днем народження, дорога,
Ти нам немов дочка.
Нехай радість хлюпається в очах,
Темних, як ніч.
Нехай всі твої надії
Збуваються легко.
А ніжне серденько
Не засмучує нічого.
Здоров’я, розуміння,
І щирих друзів.
Йди по життю простіше,
Спокійніше, веселіше.

Моя дорога племінниця,
Сердечно бажаю тобі:
Нехай краще в житті дістанеться
І все буде гаразд у долі!
Хай щастя кличе в даль чудову,
Де чекають на тебе радість, любов!
Нехай кожен день сонечко ясне
Тобі посміхається знову!

Весь світ сьогодні, весь, в тебе закоханий,
Тебе ми поцілунком багаторазово,
Нехай збудеться будь-який чарівний сон,
Всі птахи привітання співають виразно.
Неймовірно красивий твій наряд,
Прекрасна і трохи шаловлива,
Дасть день сьогоднішній сил, бадьорості заряд,
Долі вдалою і любові гарною!

Племінницю з днем народження
Ми всією ріднею привітати раді!
Приймай подарунки ти в ньому
І поцілунки, як нагороди.
Педалі лише вперед крути,
Май в грудях від щастя ключик.
Тоді на життєвому шляху
Людей ти зустрінеш найкращих!

Хай усмішка не проходить
У моєї племінниці.
Нехай побільше підносить
Життя прекрасних світлих днів.
Нехай помилки не лякають,
Про минулому не шкодуй.
І нехай в житті оточують
Багато відданих друзів.

Сонечко наше, красуня!
Привітаю тебе з Днем народження!
Тобі, рідна племінниця,
Бажаю багато веселощів!
Рости високою і красивою,
Такою ж ніжною і будь милою!
Нехай життя твоє буде яскравою,
А в ній буде багато подарунків!

Бажаю вічної весни в душі!
Хай сняться тобі чарівні сни!
Нехай принц наяву зустрінеться!
Нехай здійснюються мрії!
У навчанні нехай буде все «відмінно»,
Для модного одягу – дохід пристойний!
Хай буде світлим завжди настрій,
А я вітаю тебе
З Днем народження!

Рідна племінниця, з ювілеєм
Поспішаю привітати я тебе швидше!
Бажаю я безхмарного неба,
Нехай в житті буде багато радості й сміху!
Нехай буде життя твоє карнавал і яскравою,
Доля хай дарує кожен день подарунки!
Ти не сумуй, племінник ніколи,
І залишайся вічно молода!

На безліч щасливих років
Бажаю в житті я перемог!
Бажаю щастя і добра,
Щоб ти завжди була мудра,
Завжди прекрасна, як весна,
А так же, мила, розумна!
В твій ювілей, моя рідна,
Тобі я бажаю!

Привітання дівчинці з днем народження:
У віршах | В прозі | З ювілеєм | Прикольні
Коханій | Доньці | Внучці | Хрещениці

Голосові прикольні поздоровлення з Днем Народження дочку

29 листопада 2013 року Псковський сільськогосподарський технікум відзначив своє 110-річчя. Програма святкових заходів розпочалася в навчальному корпусі технікуму. В стіни рідного навчального закладу прибуло більше трьохсот випускників та ветеранів-викладачів. Колишні вихованці згадували колишні студентські роки і знайомилися з новітньою історією технікуму. Своєю присутністю вшанували ювілей наші численні друзі, партнери-роботодавці та іноземні колеги з країн Фінляндії, Латвії і Естонії.

Після відвідування улюблених аудиторій, кабінетів і лабораторій відбулася конференція, присвячена проблемам розвитку професійної освіти. У рамках свого виступу, директор технікуму Олександр Задонцев поділився своїм баченням сутності проблем сільськогосподарського виробництва та концептуальні можливостей їх вирішення, а також розповів про співпрацю з роботодавцем, як про основу підготовки кадрів.

У Міському Культурному Центрі відбулися заключні святкові заходи. Співробітники та студенти технікуму підготували великий святковий концерт з піснями та танцями. Почесні гості з великої сцени говорили теплі слова на адресу нашого улюбленого технікуму, висловлювали слова вдячності колективу і особисто директору. По закінченню концерту відбувся великий святковий фуршет.

Поздоровлення від наших друзів і колег.

Наш дорогий директор, весь колектив щиро і тепло вітає вас із вашим днем! бажає миру та спокою в родині, радості і доходів в роботі, веселощів і пияцтва відпочинку! І нехай все це одне одному не заважає! Зі святом!

Дорогий наш директор, наш вельмишановний чоловік! Прийміть сьогодні від нас всі найтепліші слова. Всі самі приємні і теплі вітання. Ми хочемо, щоб ваш день народження запам’ятався вам надовго. Ми вас любимо і поважаємо. Будьте безмірно щасливі наш начальник! Нехай у вас все буде добре.

Скільки років, скільки зим пролетіло, День народжень чимало минуло. Для тебе основним була справа — Чесна праця усім негараздам зло. І за все, що тобою вже зроблено, Колектив вдячний тобі. Ми бажаємо всього найкращого У твоєму жіночої щасливої долі!

Дорогий директор школи! Завдяки Вам, наша школа є для дітей другим домом. Тут вони не тільки отримують знання, завдяки висококваліфікованим педагогам, а й спілкуються, набувають нових друзів і з користю проводять своє дозвілля. В школі постійно впроваджуються нові навчальні програми, педагоги підвищують рівень свого професіоналізму, що сприятливо позначається на рівні розвитку освітнього закладу. У цьому, звичайно, Ваша величезна заслуга директора школи. Прийміть наші щирі вітання зі святом! Дозвольте побажати Вам великих успіхів у Вашій нелегкій праці, міцного здоров’я, згуртованого колективу і вдячних учнів, а нашій школі – тільки процвітання!

Начальницю вітаю з днем народження! Нехай буде в хаті повний достаток, щоб ви ні в чому не потребували. Обов’язково нехай в роботі буде натхнення і ентузіазм. Оптимізму вам і бадьорості у непростої задачі управління колективом. Нехай ви завжди будете сповнені творчих ідей, нових думок та відкриттів.

Управляти, приймати рішення, нести відповідальність — зазвичай ці якості асоціюються у нас з начальником чоловіком. Але ви показали всім, що жінка-начальниця може справлятися не гірше, і я хочу побажати вам залишатися такою ж чарівною жінкою і прекрасним професіоналом.

Сьогодні весь наш колектив, який зібрався, щоб привітати вас, незамінний начальник з днем народження. Ми вам хочемо сказати спасибі, за те, що в найтяжчі хвилини не тільки приходили нам на допомогу, але і завжди підтримували нас, подбодряли. За те що ніколи не залишали нас, і дарували нам тільки радість. За те що цінуєте кожного з нас. Нехай у ваш день народження, до вас прийде величезна удача. З днем народження.

Дорога начальниця! У цей чудовий день ми вітаємо вас з Днем Народження і бажаємо успіхів в управлінській діяльності, матеріального добробуту, безмежного здоров’я та сімейної ідилії. Нехай сонця промінь завжди вас супроводжує в праці, з обличчя не зникає посмішка і кожен рік приносить досвід а метушливі, але щасливі будні, незамінний багаж знань.

З днем народження, дорога начальниця! Бажаю тобі поєднувати такі нелегкі в життя завдання, як керувати колективом, бути дбайливою мамою, люблячою дружиною, другом для своїх колег, мудрим наставником, і просто красивою жінкою!

Його стезя – керувати, В руках він тримає предприятье, дуже Почесно бути шефом, Але клопітна то занятье. Так нехай же шефам всім щастить, Нехай справа йде на лад на славу. Вони для нас завжди оплот, І двигуни всієї держави!

Comments are closed.