Привітання з російським прапором

0

Гордовито над країною майорить прапор рідної Землі,
Триколор моєї Росії, знак свободи і любові.
Піднімають гордо прапори в океанах кораблі,
Щоб знали всі, звідки ці гості припливли.
І в Кремлі, і в кожній школі три могутніх смуги,
Відроджуючи цінність націй, єднання мотив.
Благородство, чесність, сміливість охороняють наш спокій,
Хай же буде вічним фортеця цієї цінності рідної.

з Днем прапора Російської Федерації

Вітаю дорогі читачі. Хочу щиро привітати вас з Днем прапора Російської Федерації. Це свято хоч і не є вихідним днем, але це важливе свято.

В це свято, мені стає веселіше і спокійніше. Справа в тому, що я пишаюся своєю країною. Не скажу що я чистий патріот, але я гордий за країну, за її символіку, за її історію, непереможність і так далі. Нам є чим пишатися. І коли я про це думаю, то спокійний за свою родину, своїх дітей, адже вони під надійним захистом.

Я хочу всіх привітати з цим чудовим святом і побажати Вам щастя, добра і здоров’я. Пишаєтеся своєю країною, самим собою і своєю родиною. Успіхів Вам у всьому.

Щороку 22 серпня в Росії відзначається День Державного прапора Російської Федерації, встановлений на підставі Указу Президента Російської Федерації № 1714 від 20 серпня 1994 року «Про День Державного прапора Російської Федерації».

Салют на Червоній площі в Москві

22 серпня 1991 року над Білим домом в Москві вперше був офіційно піднятий триколірний російський прапор, що замінив в якості державного символу червоне полотнище з серпом і молотом. В цей день на Надзвичайній сесії Верховної Ради РРФСР було прийнято постанову вважати «полотнище з… білою, блакитною, червоної смуг» офіційним національним прапором Росії.

І сьогодні державний прапор РФ являє собою прямокутне полотнище з трьох рівновеликих горизонтальних смуг: верхньої — білого, середньої — синього і нижньої — червоного кольору. Відношення ширини прапора до його довжини 2:3.

Вперше біло-синьо-червоний прапор був піднятий у царювання Олексія Михайловича на першому російському військовому кораблі «Орел», побудованому в 1668 році голландським інженером Давидом Бутлером. «Орел» недовго плавав під новим прапором: спустившись по Волзі до Астрахані, він був спалений сподвижниками Степана Разіна .

Корабель «Орел» з першим Російським прапором

Законним ж «батьком» триколора визнаний Петро I. (20) 31 січня 1705 року він видав Указ, згідно з яким «на торгових всяких судах» повинні піднімати біло-синьо-червоний прапор. Він сам накреслив зразок і визначив порядок горизонтальних смуг.

До речі, чим керувався Петро, підбираючи кольори, залишилося загадкою. Існує версія, що кольори російського прапора, можливо, були підказані тим самим голландцем, який побудував «Орел».

Сенс вибраних кольорів прапора Росії також не встановлено достовірно, але вважається, що з самого початку кожен колір прапора мав свій сенс. За однією з версій, білий означає свободу, синій — Богородицю, заступницю Росії, червоний — державність. Інша версія говорить, що білий символізує благородство, синій — чесність, а червоний — сміливість і великодушність, властиві російським людям.

Але офіційний статус прапор набув тільки в 1896 році, коли напередодні коронації Миколи II міністерство юстиції визначило, що національним повинен «остаточно вважатися біло-синьо-червоний колір, і ніякий інший».

У квітні 1918 року більшовики за ініціативою Якова Свердлова прийняли рішення скасувати триколор і замінити його на революційно-червоне полотнище. А 22 серпня 1991 року російські парламентарії скасували вердикт комуністів, завдяки чому історичне прапор зайняла своє почесне місце в офіційних і урочистих подіях Російської Федерації.

Таке свято, як День прапора Російської Федерації, покликаний об’єднувати і виховувати патріотизм. Багато хочеться сказати, але не можу всі свої думки зібрати воєдино. Краще слів ще зможе сказати ось таке відео:

Сподіваюся Вам сподобалося. А ще, люблю, навіть з’являється гордість за нашу країну, коли за кордоном починають говорити про нашу країну, особливо захоплюватися.

Насправді у нас талановиті люди і багато країн нас просто боятися. Бояться тому, що ми єдині. Ми цінуємо своє коріння, свої сім’ї і думаємо про те, як будуть жити наші діти. Боремося за майбутнє наших дітей, майбутнього покоління.

Ось чому нас ніхто не може перемогти, підкорити і ніколи не зможе.

І на останок покажу Вам відео, яке швидше за все багато бачили, але все ж воно мені подобається. Ще раз з Днем прапора Російської Федерації!

Приморські депутати останнім часом розійшлися.
То мадам Колотова заявляє , що вона за порушення законів РФ (а так само — Конвенції про права дитини) та за полегшення життя торговців дітьми.
Депутат Законодавчих зборів Приморського краю Валерій Кан вітає Червонопрапорний Тихоокеанський флот фотографією з атомним авіаносцем ВМС США типу «Німіц» на передньому плані.
Супроводивши картинку написом:

Цілком (віддалена вже на сайті, але збереглася в друкованому тиражі) смуга газети тут.

Відмінно!
Спасибі за «привітання», товариш Кан. Батьківщина вас не забуде.

Гаразд журналісти, над ляпами яких я вже не раз сміявся.
З ними все зрозуміло — новина треба випустити швидше, щоб випередити конкурентів, або ж, щоб новина не «протухла».
Але іншу породу — рішуче не зрозумію.

Дизайнерів.
Що складного скористатися пошуком по картинках, і упевнитися, що танк або літак, який ти ліпиш на плакат/банер/листівку, правильний? Нашенский.

Зрозуміло, що всяким депутатам замовникам всіх цих банерів і газетних смуг з помилками — чхати на народ, який вони вітають.
Тому і подмахивают роботу не дивлячись.
Але вам то, панове (чи пані) дизайнери, за це гроші платять. Можна витратити 5 хвилин і упевнитися в «правильності» картинки, перш ніж братися за фотошоп?

Притому — якби це був одиничний випадок.

У цьому ж році в Новгороді:

Губернатор Новгородської області Сергій Мітін теж привітав своїх земляків картинкою з американцями.
Але тут народу підроблення розпізнати було складніше. Насамперед люди звернули увагу на Натовські каски і незрозумілий камуфляж, ніж насторожилися «шпаківнею» і характерною башточкою плаваючого транспортера морської піхоти США AAV-7 (раніше іменувався LVTP-7).

А взагалі — подібні «ляпи» попадаються мені все частіше.
Шкода не здогадався раніше зберігати.

Ось так ось тим же американським атомним авіаносцем «Німіц» привітали з 23-м лютого захисників Мурманська:

А ось американський танк М-60 «вітає» наших захисників.

А ось вже ізраїльські танкісти на танк «Меркава» Mk.2 в місті Орел:

Над нашими армією і флотом у повітрі «панує» китайський винищувач J-10:

А в Калініграді взагалі відзначилися, причепивши фашистський танк Тигр:

І таких премеров — маса.

Ось і часом починаєш сумніватися — а чи тільки це непрофесіоналізм і невігластво дизайнерів?
Може замовникам такий результат і потрібен був? А явище це схоже включенню гімну США перемогли над російським спортменом? Масштаб звичайно не той, але зате кількістю компенсується.

У кого є ще приклади — кидайте коментарі, вставлю в пост.

А товаришеві Кану з крайового заксобранія, на закінчення, я передаю привіт.
Спасибі вам велике за «привітання». Тепер я точно знаю, за кого голосувати на прийдешніх виборах не можна.

Хоча там отже голосувати не за кого, але все ж.

Спасибі камраду lonerxxx . Я цю штуку теж хотів встатвить. Бачив раніше, але забув де вона фігурувала.
Наш далекосхідний Благовєщенськ. Торговий центр.
Захисників Вітчизни «вітають» фашисти наступають на Пантері і Тигрі, що прикриваються з повітря Фокке-вульфами-190:

І ще від нього ж — феєричне.
Переплутати кольори російського прапора це круто!
Вже це будь-який чиновник (дилетант-по-військовому-справі) повинен був помітити.
Але немає ж! Урочисто поставили .

По невдалому для творців цього дива збігом обставин, розмістили «привітання» на ленинградкской «дорозі життя» кольору перепутанного прапора збіглися.
З прапором гітлерівського протекторату Богемії і Моравії.

Також спасибі камраду viper a за силка на величезну добірку по темі.

Please complete the security check to access nk.life

Why do I have to complete a CAPTCHA?

Completing the CAPTCHA proves you are a human and gives you temporary access to the web property.

What can I do to prevent this in the future?

If you are on a personal connection, like at home, you can run an anti-virus scan on your device to make sure it is not infected with malware.

If you are at an office or shared network, you can ask the network administrator to run a scan across the network looking for misconfigured or infected devices.

Cloudflare Ray ID: 437dd6e7f64f8b5e • Your IP : 93.73.103.94 • Performance & security by Cloudflare

В Поклюці відбулася заключна жіноча гонка третього етапу. Перемогу в пасьюті здобула росіянка Світлана Слєпцова. Друге місце на останніх кілометрах вирвала німкеня Магдалена Нойнер Анна Богалій-Титовець.

Світлана Слєпцова тікає від переслідувачів.

Хто швидше і точніше?

Фініш з російським прапором.

Хелена Юнссон, Дарина Домрачева, Тея Грегорин і Зіна Кочер чекають чесно зароблені букети.

Нойнер розміняла третє місце у спринті на друге у гонці переслідування.

Залишається зовсім небагато часу до початку свята однією з складної професії на землі – шахтаря. Як завжди День шахтаря припадає на останню неділю серпня. Витоки такої професії починають свій шлях від Івана III. В ті час нікому невідомий роботяга Стаханов перевиконав план з видобутку вугілля в 10 разів. Новина така дуже швидко розлетілася по всій країні і з того моменту, всіх, хто ударно трудився на видобутку вугілля, сталі називати «стахановцями». Приблизно через 10 років, було прийнято рішення, призначити свято День шахтаря. І донині все шахтаря нашої неосяжної країни приймають тільки найкращі привітання з днем шахтаря, прикольні і довгі, і короткі у свій професійний день. Наші автори як раз підготували саме такі, поспішайте вибрати нові вірші до свята.

Зранку вмикаю інтернет,
Сьогодні день шахтаря,
Я шлю колегам свій привіт,
Адже свято не новий!
Ми вип’ємо під російським прапором,
Щоб знала вся країна –
Як відпочивають роботяги,
Працюючи з ранку і до темна.
**

Мені відпочинку іншого й не треба –
З колегами футбол подивимося,
З дружиною милуюся я заходом,
Без виїзду на море…
З днем шахтаря вас хлопці,
Ми не сидимо без діла,
А якщо відпочити нам треба –
Ми знаємо міру і межі…
**
Груба чоловіча сила,
Темна сорочка в шахтній пилу,
Але мене все це надихнуло,
Щоб ми з тобою поруч були.
З днем шахтаря тебе милий,
Я бажаю лише здоров’я не втрачати,
Ми любов з тобою зберегли,
А сорочку можна випрати.
**
Серпня останній вихідний…
Чекаю з роботи тебе милий дорогий,
Тим хто пам’ятає, знають що не дарма,
Відзначаю цей день календаря.
З днем шахтаря! Вип’ємо, адже не гріх,
Нам привітати тих колег, що поруч були,
Так піднімемо тост за тих і за тих,
Хто так відповідально для батьківщини служив.
**
Давайте мужики накриємо стіл,
Нехай небагатий, по-чоловічому суворий…
Ковбаска, сало, випивка, розсіл,
Трохи зелені і він готовий.
Нам в день шахтаря потрібно обговорити,
Піти від тих робочих в бік риболовлі,
Нам частіше потрібно проводити,
Крім нашої роздягальні.

**
У день шахтаря я вітаю колег,
Нам не страшні дощ, спека і сніг,
Тому що опускаючись вниз
Забуваєш про природні капризи.
У мене простий наряд – подивися:
Ось спецівка, от сорочка, чоботи…
Але я щасливий і задоволений я долею,
Тому що для Росії я герой.
**
Я знаю, що дзвінок він чекає,
Його робота – сотня метрів під землею,
Він кожен день туди йде,
Включаючи лише ліхтар над головою.
З днем шахтаря всіх хлопців Росії!
Незрозуміло, але для них прекрасно,
Вони бачать життя іншої красивою,
А не так — коли одноманітно…
**
Хочеться часом поміняти
Життя «підземну», на життя земне,
Але приходить випадок вибирати,
Розумію, що люблю таку.
І друзям – колегам у день шахтаря,
Я хочу від щирого серця побажати –
Життя на дивані, але не скоро…
Щоб здоров’ям близьких дивувати!
**
Ти рідко дивишся телевізор,
Тебе зачекалися тапки, плед, диван…
І багато чого стає сюрпризом,
І радієш ти рідних стінах.
Шахтарі – «люди підземелля»,
Завжди за життя твою переживаю,
але слова видати проти не насмілюся я,
скажу одне – завжди сумую…
**
Шахтарі – справжні чоловіки,
Хоч і без гелю, лаку і кремів,
Їх не лякають на обличчі зморшки,
Косметика в кишені лише для чобіт.
Ми кожного шахтаря вітаємо,
Ваш свято занесли в російський календар,
Здоров’я богатирського бажаємо,
Шахтарем не працює «сухар».
**
Їх руки не чують мозолі,
Ліхтар замість сонця їм днем,
Деколи треба витерпіти біль,
Жартома – «якось проживемо…».
Шахтарі ми вас вітаємо,
До шахти тривожно проводимо їх поглядом,
Удачі в душі побажаємо,
І подумки з ними ми поруч…
**
Шахтар крокує в надра глибоко,
Добути корисне – не так легко.
Машини, техніка – все як завжди звично,
Робота важка, але для нього звичайна.
З днем шахтаря все навколо бажають,
Вам успіху, і як можуть, допомагають:
Важливо знати йому, що хтось його чекає,
Коли він нарешті прийде з роботи.
**
У мене є тридцять три причини,
Щоб сказати тобі особливі слова,
Ти єдиний чоловік,
Від якого паморочиться голова.
Можна сперечатися з жінкою будь,
Що її чоловік самий, самий,
З днем шахтаря, милий, дорогий,
Я люблю тебе, і це головне.

**
Прекрасна погода –
Я чекаю тебе з роботи,
Робота не проста –
Ти в шахті темною, знаю…
Хвіртка скрипнет скоро,
Коли прийдеш додому…
Тебе я з днем шахтаря,
Вітаю друже!!
**
У підземеллі бродить лицар,
З «факелом» на голові…
Перетворюся на велику птицю,
І спущуся сама до тебе.
Що за казка?…це сон…!
Прилягла на п’ять хвилин…
З днем шахтаря…гостей чекаємо…
У двері дзвонять вже йдуть.
**
Люди – ми такі дивні,
Що не помічаємо радощів своїх,
Атакують нас кумири іноземні,
З глянцевих журналів дорогих.
У день шахтаря я хочу сказати:
Вистачить зарубежности чужий.
Мужикам російським побажати –
Будинок, затишок, сім’ю, спокій…
**
Не дивлячись на простецкую одяг,
Все в чесній бруду – розуміємо,
Шахтар – російська надія,
Куди ж подітися, коли професія така,
І свято був придуманий на «відмінно»,
Поки не настали холоди…
Щоб можна було погуляти пристойно,
Порадіти сонцю і лугах.
**
Заздрити можна – такі фігури,
Високі, міцні мужики,
Вони стоять мовчки і курять,
Бички тушкують про чоботи…
Хлопці – шахтарі, трудяги,
Дівчата їм махають рукою
Похвалитися може не кожен,
Що дівчата ходять юрбою…
**
Він не любить сперечатися і сваритися,
Мовчки, робить свої справи,
Не вміє по кар’єрі підніматися…
Він шахтар – він цим усе сказав.
Зі святом тебе! Сьогодні день шахтаря,
Відпрацюєш — прийдеш додому,
— «Люба, вечерю скоро?»
А вона відповість: — «накриваю, руки мій…»
**
Не вистачає часу з дітьми грати,
Але для них працюєш і існуєш.
Все, що відчуваєш – встигни сказати,
Хоч ти міцний, ніколи не паникуешь.
Знаємо, що «шахтар» – відважний по натурі,
Кожен день без сонця потрібно розуміти,
Ти не міряєш костюмчик по фігурі,
Для тебе важливіше з друзями поговорити.

Побалуйте свого шахтаря, приготує йому до свята торт медовий домашній.

Спочатку 23 лютого вважався все ж святом для тих чоловіків, які пов’язані з військовою сферою. Зараз, це свято всіх представників чоловічої статі, тому потрібно привітати всіх: бабусь, батьків, братів. А, головне, це привітання вкласти часточку своєї душі, тож хочеться придумати щось оригінальне й урочисте.

Звичайно, частіше такі листівки роблять діти, мами тільки доглядають за ходом роботи. Але ж її можна перетворити в шедевр, якщо використовувати різні техніки і закликати весь резерв своєї акуратності. До речі, є стаття про ідеї, що можна подарувати на це свято вашому чоловікові.

Мені хочеться надихнути вас різними ідеями, щоб ви відклали свої справи і зайнялися творчістю.

Листівки до дня захисника вітчизни для дітей 3-4 років у дитячому садку

В нашому садочку дітям ще не задають домашні завдання, вони намагаються самі встигнути зробити тематичне привітання, але іноді дитина на вихідних сам просить, зробити аплікацію або листівку. Тоді теж доводиться шукати ідеї, які не складно повторити, але і показати дитині, як естетично приємно виглядає результат.

Звичайно, найчастіше діти згадують що потрібно зробити листівку тоді, коли вкладаються спати, а здати її потрібно вже завтра. Так от давайте розглянемо кілька легких ідей, які у своїй реалізації займуть не більше півгодини вашого спільного часу.

Приміром створити привітання з об’ємним російським прапором. Знаю, що в цьому віці малюки ще не можуть рівно вирізати по лініях, тому вам доведеться приготувати заготовки заздалегідь.

Використовуйте ножиці з нерівними краями.

Картон складається навпіл, на лицьову сторону приклеюється підкладка.

По діагоналі приклеюється чорна смужка, яка буде служити основою для прапора.

Окремо выстригаются три смуги одного розміру (близько 4 см) кольорів російського прапора: білий, синій, червоний.

Ці смуги приклеюються лише кінчиками, створюючи невелику арку.

Якщо дитині складно пояснити, як зробити такий прапор, тоді використовуйте спрощений варіант.

Візьміть червону папір і зубочистки.

Відріжте невелику смугу паперу, розмірами 3*1 см і поверніть її навпіл.

Зробіть два надрізи у краю, який не став згином і приклейте цей прапор до зубочистці.

Дуже нескладно повторити таку ідею.

Знадобиться дві смуги картону однієї ширини, але різної довжини. З одного краю вирізається цифра. Далі обидві половинки приклеюємо у початку.

Ще мені сподобалася одна ідея. За виконанням виходить дуже дорослий і строгий дизайн. Але робиться він також швидко.

Звертаємо картон — основу.

Беремо папір меншого розміру і в ній середині вирізаємо зірку і проріз для напису.

Перед тим, як приклеїти дві сторони, в місці, де проріз пишемо текст.

Ви можете відзначити це місце олівцем.

Як зробити об’ємні листівки своїми руками в школу

Об’ємні поздоровлення завжди виглядають оригінальніше звичних плоских. Але і часу на їх створення потрібно більше. У них більше деталей, тому такі варіанти підійдуть для школярів.

Наприклад, дуже красиво виглядає ідея з корабликом і якорем.

Для цього можна роздрукувати шаблон, вирізати корабель, хвилі і якір за внутрішніми схемами.

Перенести малюнок на кольоровий папір і акуратно канцелярським ножем повторити внутрішні лінії малюнка.

Потім зігнути картон треба кольору і розташувати згином вгору.

Наклеюємо на лицьову сторону картону папір з вирізаним кораблем. Картон можна брати контрастний.

Всередину наклеїти білий аркуш паперу, на якому можна написати привітання.

Цікаві варіанти з об’ємними зображеннями повітряних куль і кораблів.

Наприклад, на цій листівці в техніці орігамі зроблений кораблик. І на основі нього створюється вся композиція.

Ось детальна схема, в якій послідовності треба згорнути аркуш.

Або такий цікавий варіант з 3д кораблем.

А ще хочеться показати солодкий варіант об’ємного привітання.

Думаю, що наші захисники таке точно оцінять!

Красиві привітання з паперу для папи на 23 лютого

Папу також хочеться привітати дуже незвично. Наприклад подарувати листівку, яка вимагає дуже копіткої роботи.

Для її створення необхідно взяти аркуш картону, зігнути його навпіл.

Далі з виворітного боку поділити половину навпіл лінією.

Потім намалювати 3 квадрата, розміром 2,5*2,5 див. Всередині яких можна намалювати тематичні предмети: якір, штурвал, повітряна куля, літак, корабель, годинник або зірку. Можете малювати самі, я ж наведу її шаблон.

Потім по контуру акуратно вирізати гострим лезом або канцелярським ножем.

Всередину наклеюєте роздруковане на білому аркуші привітання.

Можна зробити листівку у вигляді сорочки з краваткою.

Вони бувають різні, наприклад, такі з намальованим краваткою.

Такий Шаблон листівці ви побачите трохи нижче у відповідному розділі.

Створимо самі таку помаранчеву, яскраву листівку.

Для цього нам знадобиться двосторонній картон і один аркуш кольорового паперу.

Лист звертаємо навпіл. З лицьового боку по місцю згину робимо розріз на відстані 3 см від краю.

З задньої сторони листа повністю відрізаємо лінію шириною 3 див. Так комірець сорочки у нас буде виступати над листівкою.

Тепер з боків також відступаємо 3 см і робимо горизонтальні розрізи, довжиною 3 см Загинаємо їх закони всередину.

Прийшла черга краватки.

Нам потрібний квадрат двостороннього кольорового паперу, розміром 15*15 див.
Ми його звертаємо по діагоналі.

Потім до отриманої згину підверніть кінці.

Далі верхівку загинаємо вниз.

Кінчик вивертаємо наверх.

Тепер підверніть кінець всередину, як на фото.

Загинаємо краю до себе і пальчиком проштовхуємо всередину.

Тепер зменшуємо ширину вільного краю краватки, підвертаючих боку.

Отриману деталь клеїмо на листівку.

Дуже красиво виглядають контрастні кольори: чорний і білий.

Також, щоб домогтися більшої схожості візьміть за основу лист оксамитової папери.

Вітальні листівки своїми руками в техніці скрапбукінг

Дуже багаті і незвичайні виходять привітання, створені в техніці скрапбукінг.

Коли використовується багато різних деталей різних за фактурами. Тут зійде все: шпалери, мотузка, гудзики, дерево. Звичайно, краще підбирати колірну гамму, яка добре комбінується з різними квітами.

Можна взагалі пришити на швейній машині деякі елементи прикраси.

Ще мені подобається варіант дерев’яних листівок. Але з-за того, що вирізати з нього вміє не кожен і не має спеціальної фрезерною машиною, то давайте візьмемо цей дизайн за основу. А дерево замінимо щільним картоном, який продається в магазинах для рукоділля та творчості.

Або така класна ідея.

Тому що виглядає ця листівка дуже благородно і дорого.

Схеми і шаблони для листівок на 23 лютого

Я приготувала кілька шаблонів з вітальними написами. Які ви можете роздрукувати і використовувати в своїй творчості.

Шаблон для створення зірки для цього привітання.

Берете листок паперу, наклеюєте на нього дві смуги для георгіївської стрічки.

Потім вирізати зірку за шаблоном.

Підвертаєте її краю за допомогою пальчика і лінійки.Потім використовуючи все ту ж лінійку згинаємо кожен промінь зірки навпіл.

Починати потрібно по лінії від верхівки до основи. Як на фото. Так вийде 5 ліній від кожного кінця.

Тепер пальцями робимо ці лінії більш видимими і починаємо приклеювати зірку до заготівлі з георгіївськими стрічками.

Залишилося вирізати тільки одну зірочку і знайти їй на загальній картині потрібне місце.

Тепер хочу показати варіанти написів.

Такий шаблон можна роздрукувати на кольоровому папері.

Ще ідея привітання.

Набір шрифтів.

Також схема для вирізання літачка.

Шаблон для незвичайних листівок. Фігурки в квадратах потрібно выстригать.

Схема невеликий листівочки.

Шаблон для листівки — піджака.

Беріть на замітку вже готові рішення.

Оригінальні аплікації на День Захисника Вітчизни

Зараз дуже популярні аплікації з привітаннями в техніці орігамі.

Ось схема створення поздоровлення у вигляді сорочки.

А ось ще дуже мила ідея аплікації у вигляді рук.

Нам знадобиться два аркуші картону.

Обводимо свою ліву ручку і вирізаємо її.

Далі використовуємо інший колір і вирізаємо смужку картону довжиною 5 див

І згортаємо її навпіл, потім ще навпіл, щоб вийшла невелика гармошка. Кінчики підверніть, тому що ми їх будемо приклеювати до рукам.

Тепер потрібно прикрасити лицьову сторону аплікації.

Приклеюємо край гармошки до однієї долоні, інший край — до іншої долоні.

Аплікація зовсім нескладна, але діткам таку зробити буде дуже цікаво.

Варіантів оригінальних листівок для чоловіків дуже багато, головне-вибрати той, який більше підходить під характер ваших чоловіків.

Приміром, наш тато сприймає це свято суто в кольорах камуфляжу і тільники, тому і колірний фон листівок ми вибираємо відповідний.

Якщо ж ви не хочете робити акцент на військовому минулому свята, то можете створити такі цікаві варіанти зі стилізованими рисами чоловіки: капелюх, монокль, вуса або тростину.

Мені хочеться дізнатися вашу думку, на всю добірку ідей. Зберігайте статтю в закладках, щоб повторити потрібну ілюстрацію з дітками.

На п’ятизірковому готелі Trump SoHo у Нью-Йорку в ніч на 8 серпня зробили проекцію з російським прапором і зображенням президента Росії Володимира Путіна і підбадьорливими фразами від нього. Також біля готелю включили звуки російського гімну. Про це повідомляється на сторінці американського художника і публіциста Робіна Белла в Twitter, передають Українські Новини.

Робін Белл взяв на себе відповідальність за проекцію. Він і раніше влаштовував перфоманси з допомогою проекцій, у тому числі на будівлях готелів Трампа.

Відео зняте у вигляді колажу, на якому по черзі з’являються фрази. Фото: twitter.com/bellvisuals

На відео з цієї проекцією, яке виклав Белл на своїй сторінці, видно колаж з фраз Happy to help, bro («Радий допомогти, бро»), Follow money («Йди за грошима»), а також по-російськи «Тримайся, братан». Таким чином Путін нібито підтримує Трампа за задумом автора.

Comments are closed.