Привітання з початком навчального

0

Я всіх вітаю вас з Днем знань
І бажаю навчальному році
І великих відкриттів, і зізнань,
І не зустріти смуток і біду.

В голові геніальних ідейок,
Тільки в ногу з успіхом йти,
Креативних та яскравих затеек
На впевненому шляху до щастя!

Сьогодні свято світла, дружби, книг,
Квітів, усмішок, іноді — терзань.
Так нехай тобі подарує кожну мить
Захват від отримання нових знань.

Навчання — це світло. Так не лінуйся,
Відкрий в собі талант і покликання.
І на «відмінно» без праці вчися.
Сьогодні свято в тебе. З днем знань!

Немає в світі нічого прекраснішого, ніж пізнавати нове, вчитися, читати та запам’ятовувати на все життя мудрі рядки! Вітаю вас з Днем знань, з днем мудрості і старанності! Нехай у вашому житті буде можливість вчитися і здобувати знання не тільки в шкільні роки, але і в майбутньому, протягом всього життя! Знання роблять людину сильнішою, мудрішою, добрішою, допомагають відкривати нові істини, робити наукові відкриття і пізнавати таємниці природи. Нехай ніколи ваш розум не відмовляється від нових знань, але завжди прагне до пізнання і мудрості!

Класний свято вересня,
Це день знань, друзі.
Ми сьогодні відзначаємо
Найкращий день календаря!

Хай легко даються знанья,
Хай здійсняться мрії,
Нехай не даремно будуть старання
Заради знань краси!

Дзвенить дзвінок веселий,
Він у клас вести готовий,
Відкриті двері школи
Для всіх учнів.

Портфелі та букети,
Посмішки на весь рот,
Давай простимся з літом,
Настав навчальний рік.

І з такої нагоди
Хочемо вам побажати
Тільки найкращі оцінки
За отримувати знання!

Вчитися, вчитися, ще раз вчитися
Не пізно, не рано завжди і скрізь.
І до знань новим всім потрібно прагнути,
Адже знання — сила, як у яскравій зірці!

І книга нехай тобі буде кращим другом,
Ти до нового без нарікань прагни.
Нехай від удач голова йде обертом,
З Днем знань! І до таємниці зараз доторкнися.

Скільки осіб щасливих бачу,
Скільки світлих, добрих очей!
Більше знань — цілі ближче.
Чекає рідний просторий клас,
Чекають підручники, зошити,
Перерви і друзі.
Нехай йде навчання гладко.
В цей день не можна сумувати!
Це свято — це радість,
Передчуття чудес.
Всім удачі водоспаду,
Все осягнути, все зуміти!

Перший вересневий день. Сонце світить яскраво.
Пролетіло літо, до чого ж шкода!
Школа вас зустрічає, не сумуй при цьому.
Буде все в порядку. Хвіст пістолетом!
Нині яскраве свято: кульки букети,
Зустрічі, обниманья, фотки і «привіти».
Добре вчитися, головне терпіння,
Набирайся знань, нових вражень.
Восходи до вершин, отримуй «п’ятірки»,
Підкорюй навчання непрості гірки.

День знань в школу всіх кличе,
А в ній — квіти і дитячий сміх.
Нехай навчальний рік принесе
Відкриттів багато і успіх.

Нехай росте багаж знань
І ширше стане кругозір.
Удачі. І без нарікань,
Без прикростей і без сварок!

З початком навчання! З Днем знань, хлопці!
Адже школа, рідна, охоплена любов’ю.
В ній диво твориться, в ній знання киплять,
Вони, мені повірте, Вас не раз здивують!

Бажаю вчитися, Вам тільки на «п’ятірки»,
Але можна, звичайно, ще на — «четвірки»,
А менше — не варто. Повірте, друзі,
Школа — другий дім і сім’я!

Вчення — світло, а не вчення — тьма,
Старо, як світ, істина зрозуміло.
Бажаємо вам в початку вересня
Взяти швидкий старт до навчання — шлях приємний.

День знань вам відкриє інтерес
До уроків новим і шкільних предметів.
Легко навчаєтесь, свій любите клас
І школою будьте ви задоволені!

Бажаємо, щоб вам легко давалися
До завдань складним вірні рішення.
І нехай щасливим буде ваш урок,
Адже знання — нашому житті продовження!

Сьогодні, в перший день вересня ми хочемо зізнатися Вам у коханні. Вам, наш улюблений учитель. Ми – три місяці не бачилися і скучили один за одним. Попереду у нас дуже складний рік спільної шкільного життя, у якому можливо, не буде підстав і часу для освідчень. Адже шкільні будні диктують зовсім інші відносини. А сьогодні – свято. Нехай наше визнання в любові підтримує Вас у важку хвилину, коли Вам здається, що ми щось робимо не так, надихає Вас на нові ідеї, піднімає Вам настрій в хвилини смутку. Ми разом, і ми любимо Вас! Ви наш улюблений учитель!

Шановна (ім’я, по батькові), від імені всього класу ми хочемо привітати вас з Днем знань! Розпочинається новий навчальний рік, і ми впевнені, що вже підготували чимало цікавих матеріалів, щоб наші уроки були захоплюючими. Ви, (ім’я, по батькові), чудовий вчитель, і нам дуже пощастило, що (назва предмета) ведете у нас саме Ви. Як ніхто інший, Ви вмієте нас зацікавити досліджуваної темою, пояснити незрозумілі моменти. Сьогодні, 1-го вересня, ми бажаємо Вам старанних учнів, щоб Ваші старання не пропадали дарма, а завжди приносили щедрі плоди!

Дорога (ім’я, по батькові), вітаючи вас з 1-м вересня, ми хочемо побажати Вам терпіння, щоб Ви частіше прощали нам наші витівки, оптимізму, щоб Ви вірили у безмежні можливості навіть закоренілих «трієчників», хорошого настрою, щоб його не могли зіпсувати наші «двійки», побільше цікавих подій у житті, щоб Вам ніколи було викликати в школу батьків. А якщо серйозно, то ми бажаємо Вам міцного здоров’я, щоб ніколи не доводилося скасовувати уроки, зразкових учнів, щоб Ваші труди і знання не пропадали дарма, і, звичайно, зростання заробітної плати, щоб Вам ніколи не захотілося покинути школу!

Вітаємо самого мудрого вчителя з першим днем вересня, з першим днем навчального року! Ми віримо, що Ваші професіоналізм, добре ставлення до життя і любов допоможуть нашим малюкам стати не тільки грамотними людьми, але і людьми, які вміють вчитися, людьми відповідальними, самостійними. Розраховуйте на нас у всіх своїх починаннях. Нехай тепло Вашої душі повернеться до вас любов’ю Ваших учнів. Ми бажаємо Вам добра, радості і миру. Хай ніколи вас не покидає удача, в серці вистачає радості і натхнення. Хай новий рік, подаруй т вам нові звершення та починання.

Шановні вчителі, від усієї душі я вітаю вас з одним із найважливіших для всіх вас святом 1-м вересня! Після тривалої перерви починаються нелегкі будні, вас чекають дзвінки, уроки, перерви, нас чекають нові теми, контрольні, перевірка зошитів… І нехай комусь така робота здасться одноманітною і навіть нудною, але ми знаємо, що ваша праця шляхетний, наш праця потрібен і затребуваний. Вчити дітей нелегко, а часом і дуже складно, але для вчителя, в серці якого живе любов до дітей і бажання дати їм нові знання, це найприємніша робота на світі! Бажаю вам всім ентузіазму, прагнення впроваджувати нові техніки та прийоми, бажання пояснювати, навчати і наставляти. І нехай наші учні завжди відповідають вам вдячністю!

Ось і промчало літо… Настав чудовий свято – 1 вересня, який знаменує початок навчального року. Я бачу, що сьогодні ви всі в чудовому настрої, готові до роботи, з нетерпінням прагнете знову почати вести уроки. Сьогодні в школу прийшли трохи подорослішали, але все так само улюблені вами діти – ваші учні. Я бажаю, щоб ви – вчителі прагнули донести до школярів новий матеріал в цікавій та доступній формі, щоб намагалися захопити своїм предметом кожного учня. Я вірю, що тільки такий підхід до нашої роботи принесе бажані результати! Пробуйте, пробуйте нові прийоми, освоюйте нові методики – словом, будьте Вчителями з великої літери!

Дорогі і шановні наші вчителі, ось ви знову стоїте на старті річного забігу по шкільній програмі. Нехай цей рік буде результативним, продуктивним, пізнавальним і цікавим.
Бажаємо вам терпіння сталевого, здоров’я гранітного, щастя променистого і учнів шовкових.

Дорогі наші вчителі! Сьогодні деякі з Вас прийняли у школу першокласників, а класні керівники знову побачили привітні обличчя своїх учнів. Хай Ваша кропітка праця Бог нагородить нашу школу сповна відмінною успішністю. Нехай учні не просто досягають нових вершин в житті, але і виховують в собі чудових людей!

Дорогі вчителі!
Вітаємо вас зі святом – початком нового навчального року! Сьогодні, 1 вересня, в День Знань ми хочемо вам побажати успіхів у вашій такій потрібній роботі! Ви несете нам свої знання та вміння, передаєте свій багатий досвід, докладаєте всіх зусиль для того, щоб ми стали достойними людьми й принесли користь своїй Батьківщині! Бажаємо вам міцного здоров’я і світлих щасливих днів у стінах нашої рідної школи!

Шановна (ім’я, по батькові), від імені всього класу ми хочемо привітати вас з Днем знань! Розпочинається новий навчальний рік, і ми впевнені, що вже підготували чимало цікавих матеріалів, щоб наші уроки були захоплюючими. Ви, (ім’я, по батькові), чудовий вчитель, і нам дуже пощастило, що (назва предмета) ведете у нас саме Ви. Як ніхто інший, Ви вмієте нас зацікавити досліджуваної темою, пояснити незрозумілі моменти. Сьогодні, 1-го вересня, ми бажаємо Вам старанних учнів, щоб Ваші старання не пропадали дарма, а завжди приносили щедрі плоди!

Дорогі вчителі!
Перший день вересня — це день надії і віри. Надії на те, що цей навчальний рік для наших дітей буде успішним, і віри в вас, вчителів. Ми віримо у ваш професіоналізм і майстерність. Ми знаємо, що ви любите дітей і завжди готові прийти їм на допомогу.Ми, батьки, бажаємо вам терпіння, педагогічних перемог і радощів. Обіцяємо підтримувати Вас і допомагати Вам. Разом ми допоможемо нашим дітям стати справжніми людьми.

Сьогодні, в перший день вересня ми хочемо зізнатися Вам у коханні. Ми – три місяці не бачилися і скучили один за одним. Попереду у нас остання, дуже складний рік спільної шкільного життя, у якому можливо, не буде підстав і часу для освідчень. Адже шкільні будні диктують зовсім інші відносини.А сьогодні – свято. Нехай наше визнання в любові підтримує Вас у важку хвилину, коли Вам здається, що ми щось робимо не так, надихає Вас на нові ідеї, піднімає Вам настрій в хвилини смутку. Ми разом, і ми любимо Вас!

Дорогі школярі, студенти, вчителі та батьки!Щиро вітаю вас з чудовим святом — Днем знань! Це свято не лише школярів, студентів і педагогів, а всіх, хто провів за шкільною партою щасливі роки дитинства та юності, роки в цікавій і захоплюючій країні знань.1 вересня — завжди особливий день. Саме сьогодні для багатьох відкривається незвіданий, цікавий, але і шлях до пізнання нового. Особливо хочу привітати з цим святом дорогих першокласників. Сьогодні вони, тримаючись за батьківські руки, вперше почнуть подорож по країні чисел і букв. З найкращими побажаннями та вірою у ваше добре майбутнє!

Вітаємо вас з початком навчального року і Днем знань!У цей святковий день щиру подяку висловлюю вам, шановні вчителі.
Я вдячна вам за постійний пошук і самовдосконалення, готовність до сприйняття нового.Бажаю завжди відчувати підтримку адміністрації та батьківського співтовариства. Нехай ваша активність стане джерелом нев’янучої молодості, а святковий настрій зберігається весь рік.Бажаю вам міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної життєвої енергії, успіхів у благородній праці на ниві науки і навчання.

Дорогі учні, студенти, вчителі та викладачі!
Щиро вітаю Вас із Днем знань — всенародним святом мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів.Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас.З особливим теплом вітаю першокласників та першокурсників. У Вас починається нова, багатогранна сторінка життя. Використайте у повному обсязі всі можливості, які надає Вам статус учня та студента, — і в навчанні, і в громадському зростанні, і в загартуванні духу.Низький уклін та слова подяки за щоденну напружену працю вчителям та викладачам, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, вчать молодь користуватися ними, але і виховують справжніх патріотів своєї держави.Тільки освічена людина може подолати всі перешкоди, досягти глибини мудрості та висоти знань, набутих людською цивілізацією.Саме Ви формуєте еліту держави, якій належить вести незалежну, європейську Україну в майбутнє.Успішного всім навчального року, міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії та творчих здобутків.

Адміністрація щиро вітає всіх учнів з Днем Знань — 1 Вересня!
Бажаємо Вам терпіння, натхнення та успіхів у нелегкій, але дуже цікавій справі — навчанні!

Знань ніколи не буває забагато! Сьогодні я вітаю вас з Днем знань! Бажаю успішних занять і відмінних оцінок! Нехай навчальний процес принесе не тільки величезну користь, а й радість від осягнення мудрості, спілкування з педагогами та друзями! Бажаю, щоб у вашому житті ніколи не закінчувалася навчання, тому що вчення — світло, а неуцтво — тьма! То ж хай у вашому житті яскраво сяє світло мудрості та знань!

Немає в світі нічого прекраснішого, ніж пізнавати нове, вчитися, читати та запам’ятовувати на все життя мудрі рядки! Вітаю вас з Днем знань, з днем мудрості і старанності! Нехай у вашому житті буде можливість вчитися і здобувати знання не тільки в шкільні роки, але і в майбутньому, протягом всього життя! Знання роблять людину сильнішою, мудрішою, добрішою, допомагають відкривати нові істини, робити наукові відкриття і пізнавати таємниці природи. Нехай ніколи ваш розум не відмовляється від нових знань, але завжди прагне до пізнання і мудрості!

Перший день вересня. Для когось сьогодні дзвенить перший дзвінок, для когось- черговий або останній, а для багатьох дзвінки вже відлунали. Але ми неодмінно згадуємо це тихе, але наполегливе звучання. Воно спонукає дітей до знань, а дорослим дозволяє згадати значення цього свята — Дня знань. Всім бажаємо цікавої та пізнавальної навчання і роботи, успіхів і різноманітних відкриттів!

Шкільні роки. Мабуть, це найкращий час у житті будь-якої людини. З кожним роком ми поповнюємо свій багаж знань, який потім несемо через усе своє життя. У школі ми зустрічаємо першу любов, кращих друзів і подруг, вперше в житті приймаємо важливі рішення. Дуже хочу, щоб ці роки запам’яталися тобі, як найпрекрасніша пора твого дитинства. Бажаю тобі знайти тут свій шлях у життя, а також людей, які будуть твоїми супутниками в ній.

Людина починає отримувати різноманітні важливі знання з самого народження. А в такий же світлий, радісний день, як сьогодні, всі ми коли-то вперше сіли за шкільні парти. Це урочисте, яскраве подія багатьом запам’яталося на все життя. І після закінчення школи накопичення багажу знань триває. Адже без них нам не обійтися. З днем знань!

Вітаючи з Днем знань, хотілося б сказати, що без певного інтелектуального багажу неможливо обійтися ніде і ніколи. Як лікар без відповідних навичок не зможе допомогти хвороби, так і льотчик не зможе злетіти в синє небо. Так нехай кожному буде дано засвоїти і знати стільки, скільки він забажає.

Нехай початок навчального року принесе не тільки звичні біль і страждання, але і радість від того, що почався прекрасний новий етап у житті кожного школяра та вчителя. І нехай «День Знань» дасть усім нові знань один про одного, нові знайомства і новий початок.

У перший раз у перший клас. кожен раз ця фраза звучить в самий перший день вересня і призводить за собою цілий ланцюжок приємних спогадів з дитинства: величезні букети, білі банти і нарядні костюми, перша вчителька, приложившая чимало зусиль для того, щоб її малеча стала тим, ким вона сьогодні є. Так давайте привітаємо наших вчителів з Днем знань, побажаємо їм відмінного здоров’я і міцних нервів, щоб ще не одне покоління змогло отримати гідну освіту і путівку в життя.

В будь-які часи хорошу освіту було відмінною рисою інтелігентної людини. Раніше за можливість доторкнутися до тих чи інших знань потрібно було ще поборотися, а сьогодні накопичений століттями досвід доступний кожному, досить тільки захотіти. Так нехай День знань відзначається нинішньою молоддю не тільки як дати мінливій моді, але і як свято, що знаменує можливість кожного до гідного розвитку інтелекту й особистості.

Дорогі друзі! З величезним задоволенням хочу привітати всіх нас з 1 вересня. Після спекотних літніх канікул ми, відпочили, набралися нових сил, приступаємо до нового навчального року. Всім учням бажаю легко і з ентузіазмом отримувати нові знання. Вчителям ж побажаю багато терпіння, енергії та натхнення. Нехай цей навчальний рік буде сповнений яскравих подій, перемог і звершень.

Коментарі в нас можуть залишати тільки зареєстровані користувачі. Реєстрація займе у тебе не більше 1 хв, зате ти отримаєш доступ до безлічі можливостей:

 • Залишати коментарі
 • Публікувати свої пости
 • Збирати монетки і витрачати їх
 • Голосувати за чужі пости
 • Дарувати і отримувати подарунки
 • Створити свій фотоальбом і переглядати чужі
 • Так само на сайті є Банк, Суд і Магазин, де і стануть тобі зібрані на сайті монетки.
  Зареєструватися прямо зараз!

Дорогі учні, студенти! Шановні педагоги, працівники освіти! Сердечно вітаю вас з Днем знань та початком навчального року! Освіта – той надійний фундамент, на якому будується благополуччя країни. Тому ми робимо все необхідне для того, щоб підростаюче покоління могло отримати глибокі знання, реалізувати свої таланти, подружитися зі спортом, стати справжнім патріотом міста і улюбленої Батьківщини. Немає жодної галузі діяльності людини, де не затребувані глибокі знання. У вік науково-технічного прогресу, розвитку інформаційних технологій саме знання визначають соціально-економічний потенціал суспільства та його здатність до творчої діяльності.

У цей святковий день хочу побажати всім учням, студентам, курсантам та аспірантам упорн про наполегливо опановувати основи наук, відчувати радість пізнання і невпинно прагнути до відкриттів. Висловлюю щиру вдячність учителям і викладачам за високий професіоналізм, вірність покликанню і любов до учнів.

Сердечно вітаю вас зі святом, яке 1 вересня відзначає вся країна — Днем знань. Це свято — одне з найурочистіших, хвилюючих у році. Сьогодні школи відчинять двері, щоб прийняти у своїх стінах учнів — тих, за ким стоїть майбутнє міста. В першу чергу хочу привітати першокласників, для яких майбутній навчальний рік стане найважливішим етапом нової, насиченого життя, а шкільні будні готують багато відповідальних і серйозних випробувань. Для учнів та студентів – 1 вересня – початок чергового етапу на шляху до нових вершин і особистісному зростанню.Бажаю всім учням відмінних оцінок. Нехай Вам буде легко і цікаво в навчанні, нехай Ваші успіхи стануть предметом гордості батьків і вчителів. А педагогам — оптимізму, енергії, нових професійних перемог і плідної роботи. Зі святом! З Днем знань!

Знань ніколи не буває забагато! Сьогодні я вітаю вас з Днем знань! Бажаю успішних занять і відмінних оцінок! Нехай навчальний процес принесе не тільки величезну користь, а й радість від осягнення мудрості, спілкування з педагогами та друзями! Бажаю, щоб у вашому житті ніколи не закінчувалася навчання, тому що вчення — світло, а неуцтво — тьма! То ж хай у вашому житті яскраво сяє світло мудрості та знань!

Немає в світі нічого прекраснішого, ніж пізнавати нове, вчитися, читати та запам’ятовувати на все життя мудрі рядки! Вітаю вас з Днем знань, з днем мудрості і старанності! Нехай у вашому житті буде можливість вчитися і здобувати знання не тільки в шкільні роки, але і в майбутньому, протягом всього життя! Знання роблять людину сильнішою, мудрішою, добрішою, допомагають відкривати нові істини, робити наукові відкриття і пізнавати таємниці природи. Нехай ніколи ваш розум не відмовляється від нових знань, але завжди прагне до пізнання і мудрості!

Перший день вересня. Для когось сьогодні дзвенить перший дзвінок, для когось- черговий або останній, а для багатьох дзвінки вже відлунали. Але ми неодмінно згадуємо це тихе, але наполегливе звучання. Воно спонукає дітей до знань, а дорослим дозволяє згадати значення цього свята — Дня знань. Всім бажаємо цікавої та пізнавальної навчання і роботи, успіхів і різноманітних відкриттів!

Шкільні роки. Мабуть, це найкращий час у житті будь-якої людини. З кожним роком ми поповнюємо свій багаж знань, який потім несемо через усе своє життя. У школі ми зустрічаємо першу любов, кращих друзів і подруг, вперше в житті приймаємо важливі рішення. Дуже хочу, щоб ці роки запам’яталися тобі, як найпрекрасніша пора твого дитинства. Бажаю тобі знайти тут свій шлях у життя, а також людей, які будуть твоїми супутниками в ній.

Людина починає отримувати різноманітні важливі знання з самого народження. А в такий же світлий, радісний день, як сьогодні, всі ми коли-то вперше сіли за шкільні парти. Це урочисте, яскраве подія багатьом запам’яталося на все життя. І після закінчення школи накопичення багажу знань триває. Адже без них нам не обійтися. З днем знань!

Милий синочку, ми вітаємо тебе з днем знань! Нехай цей день відкриє для тебе шлях в захоплюючий світ наук, спрямує тебе до неймовірних відкриттів і знань. Запасися терпінням, посидючістю, уважно слухай вчителів. Нехай у тебе з’являться надійні друзі і дорослі наставники, а ми будемо завжди підтримувати тебе і пишатися своїми успіхами.

Вітаючи з Днем знань, хотілося б сказати, що без певного інтелектуального багажу неможливо обійтися ніде і ніколи. Як лікар без відповідних навичок не зможе допомогти хвороби, так і льотчик не зможе злетіти в синє небо. Так нехай кожному буде дано засвоїти і знати стільки, скільки він забажає.

Нехай початок навчального року принесе не тільки звичні біль і страждання, але і радість від того, що почався прекрасний новий етап у житті кожного школяра та вчителя. І нехай «День Знань» дасть усім нові знань один про одного, нові знайомства і новий початок.

У перший раз у перший клас. кожен раз ця фраза звучить в самий перший день вересня і призводить за собою цілий ланцюжок приємних спогадів з дитинства: величезні букети, білі банти і нарядні костюми, перша вчителька, приложившая чимало зусиль для того, щоб її малеча стала тим, ким вона сьогодні є. Так давайте привітаємо наших вчителів з Днем знань, побажаємо їм відмінного здоров’я і міцних нервів, щоб ще не одне покоління змогло отримати гідну освіту і путівку в життя.

В будь-які часи хорошу освіту було відмінною рисою інтелігентної людини. Раніше за можливість доторкнутися до тих чи інших знань потрібно було ще поборотися, а сьогодні накопичений століттями досвід доступний кожному, досить тільки захотіти. Так нехай День знань відзначається нинішньою молоддю не тільки як дати мінливій моді, але і як свято, що знаменує можливість кожного до гідного розвитку інтелекту й особистості.

Дорогі друзі! З величезним задоволенням хочу привітати всіх нас з 1 вересня. Після спекотних літніх канікул ми, відпочили, набралися нових сил, приступаємо до нового навчального року. Всім учням бажаю легко і з ентузіазмом отримувати нові знання. Вчителям ж побажаю багато терпіння, енергії та натхнення. Нехай цей навчальний рік буде сповнений яскравих подій, перемог і звершень!

Дорогі першокласники, вітаємо вас з першим у вашому житті Днем знань! Сьогодні перед вами відкривається нова сторінка життя — шкільна пора. Нехай вона буде наповнена яскравими враженнями, корисними знаннями, дивовижними відкриттями. Бажаємо вам терпіння, здоров’я, сил і енергії!

Дорогі учні та педагоги! Бажаю привітати вас у цей радісний для вас день, в цю точку відліку нового навчального року. Дуже сподіваюся, що ви відмінно відпочили і тепер з новими силами будете підкорювати нові вершини. Нехай цей рік знаменується для вас важливими перемогами, які вироблять і зміцнять у вас позитивні якості, такі, як працьовитість, воля, прагнення до успіху.

День сьогодні непросто цікавий, а неймовірно захоплюючий і пізнавальний, адже цей день розкриває багато чудових, дивовижних, інтелектуальних граней. Сьогодні, беруть початку всі знання, адже саме сьогодні починається навчальний рік, який, безсумнівно, принесе багато нових відкриттів і вражень. У День знань, мені хотілося б побажати тобі прагнень, яскравості, захопленості і позитивних емоцій. Знайди себе у світі наук, і тоді, ти зумієш відкрити для себе нові, дивовижні перспективи!

В День знань ми вітаємо всіх учнів, бажаючих отримати найкращу освіту, знайти своє місце у житті і принести користь суспільству. Але, найголовніше, ми від усієї душі вітаємо першокласників, які роблять перший складний крок на шляху до знань. Ми завжди готові підтримати вас і допомогти впоратися з труднощами, які можуть здатися нездоланними. Знайте, що будь-які труднощі можна вирішити, якщо докласти старання і старанність. Вітаємо!

Дорогий другокласник, з днем знання тебе! Сьогодні ти вже вступив на знайому дорогу знань. Рік тому ти прийшов нетямущим першокласницею, недовірливо робив перші кроки, пізнавав захоплюючий світ цифр і букв. Тепер ти сміливо дивишся вперед, поруч надійні друзі і знайомі наставники вчителя. Нехай в цьому році, тебе чекають тільки успіхи, відмінні оцінки і нові відкриття. Зі святом, малюк!

Вітаю милого третьокласника з днем знань! Хай новий навчальний рік відкриє для тебе двері до нового потенціалу і прагнення до наук. Не опускай руки і не вішай ніс, як би не був тернистий твій шлях до знань. Пам’ятай, уважність, послух і адекватне сприйняття вчителя — важливі складові твого успіху. Розвивай свою пам’ять, відкривай у собі блискучі здібності, збирай грамоти і п’ятірки. Зі святом, учень!

Коханий мій синочок (ім’я)! Нехай граніт науки буде для тебе м’яким, мов пломбір, нехай вчителі звертаються до тебе по імені-по батькові, нехай перерви здаються уроками, а уроки — переменками. Але не засмучуйся, якщо відразу не помітиш цього, адже все пізнається в навчанні.

Дорогі вчителі, вітаємо вас з 1 вересня! Ви для нас — сім’я, яка дарує турботу, яка готує нас до дорослого життя, опікується нас, виховує, вчить бути самостійними і цінувати дружбу. Ви — наш джерело мудрості, сили, досвіду, наша опора! Ви — наші духовні наставники, які дарують нам безцінні знання та вміння. Сердечно дякуємо вам за це! Ми захоплюємося вами! У день знань хочеться побажати вам, щоб те добро, яке ви так безкорисливо віддаєте, неодмінно повертався у ваше життя. Нехай вас оточує гармонія, краса, любов. З святом

Шановні наші улюблені самі вчителі! Від усієї душі і з радістю вітаємо вас з прекрасним і важливим Днем знань, який ми всі так чекали все літо! Ми дуже раді довгоочікуваної зустрічі з вами. Бажаємо вам розумних і серйозних учнів, прекрасних і цікавих уроків, цікавих шкільних заходів та подій. Нехай ваше здоров’я буде міцним, настрій тільки відмінним, а щастя буде вашим вірним другом. Всього самого прекрасного, що може бути в житті, ми вам щиро бажаємо. З Днем знань Вас, дорогі наші вчителі

Сьогодні від усього серця ми хотіли б привітає вас з Днем Знань. Це велике свято не тільки для дітей, але так само і для їхніх батьків, адже на початковому етапі дуже багато для дитини залежить від їх сприяння, співпереживання. У новому навчальному році ми бажаємо вам запаслися терпінням і бути самим зацікавленими в процесі. Адже це так здорово, вчити і водночас вчитися самим! І нехай гарний настрій і розуміння не покидає вас у цьому навчальному році! Зі святом, дорогі наші батьки!

Шановні батьки славних учнів і школярів! Щиро і з радістю ми раді привітати вас з прекрасним і чудовим святом — Днем знань! Бажаємо вам багато—багато терпіння, адже ви теж берете велику участь у навчанні своїх дітей. Нехай ваші рідні і улюблені учні вас тільки радують своїми успіхами і перемогами. Бажаємо вам взаєморозуміння і міцної дружби зі своїми дітьми. Нехай кожен новий навчальний і шкільний день приносить вам радість від нових умінь і знань. Запам’ятайте цей чудовий, важливий і прекрасний свято! Всього вас самого найкращого і гарного

З Днем прагнення! З днем бажання! З днем можливостей! З Днем знань! Нехай ваші інформаційні портали постійно поповнюються сотнями гігабайт теорії, яку дарують педагоги. Нехай досвід і практика радують своїми результатами. Дерзайте, прагнете, навчайтеся, творити

День знань — день особливий і важливий. Його значення тотожно святості. Нехай у свідомості кожного з вас горить незабутній вогонь любові до науки. Вона є тією силою, яка веде вперед. Завдяки потужності людського інтелекту, ми, люди, можемо багато чого, а, набуваючи все нові знання, зможемо ще більше. З Днем знань! Він дарує нам майбутнє

Дорогі наші вчителі!
З днем знань Вас ми вітаємо!
Терпіння Вам бажаємо успіху в роботі!
Щоб завжди вистачало на все сил!
Нехай всі Ваші мрії збуваються,
І всі плани здійсняться!

Осінь починається з 1 вересня.
Знову дзвенить дзвінок, і кличе на урок всіх хлопців!
Всі хлопці нарядні, з батьками прийшли,
І вчителям принесли красиві букети квітів!
Нехай багато знань діти отримують у школі не позіхають!

Закінчилося літо, осінь прийшла.
І починається новий навчальний рік!
Дорога наша вчителька, ми Вас вітаємо,
З 1 вересня, довгоочікуваним днем для нас!
Ми дуже хочемо знову відвідувати Ваші уроки,
Дізнаватися багато нового і стає дорослішим,
З Вашою допомогою! Будьте завжди здорові!

Навчальний рік знову прийшов.
З посмішкою ми йдемо сьогодні в школу!
Давно друзів не бачили, все літо нудьгували.
Будемо розповідати веселі історії,
І питати один одного: — як справи.
Тобі скажу я один, що треба вчитися і не лінуватися,
Не пропускати заняття! Тоді буде все добре!

Вітаю тебе!
Будемо знову в школу разом ми ходити!
Ділитися секретами, робити уроки,
Ходити на шкільні дискотеки!
Ти моя найкраща подружка!
Бажаю тобі вчитися тільки на п’ятірки!

Вітаю з першим вересня!
Цей день всім знайомий і важливий.
Всі сьогодні хвилюються, і батьки,
І вчителі, і школярі з букетами в руках!
Всім побажаю здоров’я та успіхів!

Перше вересня, голосно дзвенить дзвінок.
Стоять у лінійки школярі, а поруч вчителя.
І сповнений цей день добра і усмішок.
Школярі різного віку прийшли сьогодні до школи,
Щоб далі отримувати нові знання!
Які всім знадобляться в житті. Треба тільки вчитися!

Щоб добре вчитися, до школи кожен день ходи!
Не спи на уроках і уважно слухай вчителя!
Дорога до знань боргу і не легка.
Треба мати терпіння і бути посидючим!
Слухатися батьків і своїх учителів.
Хто крім них допоможе життя дізнатися.
Дуже важливо поважати і розуміти старших!
З днем знань! Вчися завжди добре!

Дорогі наші діти, зі святом вас!
До нас прийшли Ви знову вчитися, отримувати знання!
Хай буде новий навчальний рік для всіх успішним,
Нехай буде багато позитивних емоцій,
Бажаємо, щоб Вам знання давалися легко!
Слухайте батьків, вчителів і будьте здорові!

Коментарі в нас можуть залишати тільки зареєстровані користувачі. Реєстрація займе у тебе не більше 1 хв, зате ти отримаєш доступ до безлічі можливостей:

 • Залишати коментарі
 • Публікувати свої пости
 • Збирати монетки і витрачати їх
 • Голосувати за чужі пости
 • Дарувати і отримувати подарунки
 • Створити свій фотоальбом і переглядати чужі
 • Так само на сайті є Банк, Суд і Магазин, де і стануть тобі зібрані на сайті монетки.
  Зареєструватися прямо зараз!

Діти з нетерпінням чекають зустрічі зі своїми шкільними друзями, вчителями і швидко втягуються в навчальний процес. Потрібно завжди акцентувати увагу дитини на важливості шкільних занять і цінності знань, отриманих на кожному новому уроці. Постаратися терпляче і ненав’язливо допомагати в приготуванні домашніх завдань, грамотно контролювати процес засвоєння навчального матеріалу, організувати режим дня і дисципліну. Заохочувати дитину за гарні оцінки та зразкову поведінку в школі. Схвалювати ініціативи, говорити добрі слова і обов’язково вітати з найважливішими шкільними святами — початком і закінченням навчального року.

Успіхи і відмінна успішність будуть забезпечені!

Привітання з Новим Шкільним Роком!

Канікули закінчуються —
Днів відпочивали багато…
Друзі знову зустрічаються
У шкільного порогу

Міцними, здоровими!
Хвала лісовим походів…
З новими знаннями!
І — з Новим Шкільним Роком!

Привітання з початком навчального року

Знову повіяло прохолодою,
Знову вересень біля воріт.
Ласкаво просимо, хлопці,
У навчальний клас, навчальний рік

У вас, веселих, цікавих,
Так багато думок і ідей,
І вам дорога в світ відкрита:
Вона у шкільних біля дверей!

Привітання з Днем Знань

День знань – 1 вересня,
Хочемо привітати вас вчителі!
І побажати всього-всього,
Про що мрієте і самі ви давно!

Трудовику – Жигулі сімку,
А директрисі — породисту кішку!
Математичке – кавалера на бмв,
А физруку – коханку в Москві!

Коротше! Усім ми вам бажаєм,
Всього-всього, плюс трішки ще!
А головне, наші любі,
Про що мрієте і самі ви давно!

Привітання учнів з 1 вересня

Так приємно милуватися
Кожен день УЧНЕМ:
Допитливий, старанний,
Прикрашаєш клас і будинок!

Нехай хороші оцінки
Ставлять в школі цілий рік!
А улюблена іграшка
Зустрічі з кращим другом чекає!

Привітання учням

Нехай подобається бути
І з радістю в школі вчитися!
Сидіти з задоволенням в класі,
П’ятірки носити додому частіше!

Нехай чекають тебе ляльки, іграшки
І в гості приходять подружки!
Намагайся у всьому допомогти мамі,
Усмішкою своїй і справами!

Привітання учневі з початком навчального року

Сів за парту учень,
І відкрив підручник!
Ось зітхнув він, як старий,
Подивився в розв’язник!

Літо скінчилося недавно,
Відпочивати було забавно!
Прийшла шкільна пора,
І інший стала гра!

Все ж тебе ми всі привітаємо,
Адже вчитися – це клас!
Ми бажаємо нових знань,
Краще всіх вчися у нас!

Привітання з 1 вересня з початком навчального року

Вітаю сьогодні з початком навчального року,
Трохи поникла літньою погодою природа,
Перший день осені, самий ранній,
Приніс з собою прекрасний день знань.
Відпочили ви хлопці на канікулах сповна,
Хай накриє вас тепер знань хвиля,
Бажаємо вам багато корисної дізнатися,
Щоб на «відмінно» всі іспити здати!

Привітання з початком навчального року

Продзвенить дзвінок з ранку,
Значить дітям всім пора —
На лінійку, на уроки,
Всіх вас з 1 вересня!

Знову парти та оцінки,
І звичайно, перерви,
Знову знань новий шлях,
Дуже потрібний, безсумнівно.

Нехай навчання окриляє,
Розвиватися дозволяє,
А вчителям терпіння
Хай завжди для вас вистачає.

Привітання з початком навчального року в віршах

Непросто бути учнем,
Всі люди це знають:
Шпаргалки діставати потайки,
Поки не помічають,

І в школу кожен день поспішати
Холодним ранком раннім…
Бажаю я бути успішним
І радісним у день знань!

Гарне привітання з початком навчального року

Вітаємо вас з тим, що настав навчальний рік,
Нехай багаж корисних знань із собою принесе,
Хоч і складно гризти граніт науки,
Але зате ви не зачахнете без діла і від нудьги.
Цілий рік чекає вам посилено працювати,
Для того щоб у житті чогось досягти,
Вирішуйте уважно шкільні завдання,
Бажаємо вам успіху, кмітливості і удачі!

Привітання з початком нового навчального року

Вік живи і вік учись,
Це кожен знає,
Без знань нам не обійтися,
Кожен розуміє!

Тому день знань ми,
Всі дружно відзначаємо,
Ми тягнемося до світла з пітьми,
Без знань ми сумуємо!

Я вітаю братці вас,
З можливістю вчитися,
Чому навчитеся, не раз
Вам в житті знадобиться!

Привітати з початком навчального року

Ошатні мами, нарядні діти
Встають у цей день все на світанку.
Букети квітів, листя кленів червоні.
Сьогодні День знань, знову до весни…
Вчитися, вчитися — ми пам’ятаємо наказ!
Кому не в першій, а кому в перший раз!
Уважно слухай вчителів,
Вони замість мами в школі твоєю!

Привітати з початком нового навчального року

День знань, це не свято?
Без знань життя на що здатна?
І безліч різноманітних
Наук ми жадібно випиваємо до дна.
Нехай наповняться під зав’язку
Розумові засіки
День знань – дуже потрібний свято!
Не буде горя від розуму!

Побажання з початком навчального року

Літо, доню, минуло,
Але така ж, як літо,
Ти, так святково одягнена
І так радісно-світла.

Тебе наступний клас
Чекає, адже ти стала дорослішою.
Вітаю я тебе!
Ніс вище! Веселіше!

Привітання з початком навчального року в віршах

Я бачу світло щасливих очей
(На світ частіше витріщайся так!) —
Увійдеш ти скоро знову в клас,
Побачиш знову своїх друзів,
Вчителів! Таких знайди
Хороших! Важко це.
І побіжать навчання дні
Від вересня до літа.
Бажаю, щоб не через покарання —
Для щастя лише
тобі давалися знання.

Офіційне привітання з початком навчального року

Початок осені чудово,
День знань знову до нас прийшов.
Йдуть смішні першокласника
Квітами місто знову розцвів.
Нехай свято знань буде радісною,
Для всіх – батьків, дітей,
Давайте знання весело черпати
З розумних і серйозних книжок.

Привітання з початком навчального року, з днем знань

Нехай навчальний рік стане лише успішніше,
Втілить всі плани, бажання, надії,
Нехай удача висвітлює знань довгий шлях,
Радісним, старанним, учень, ти будь.

Нехай стоять в зошитах відмінні оцінки,
Ми бажаємо підкорити всі вершини влучно,
Яскраві емоції нехай принесе день знань,
Ми бажаємо лише перемог та казкових мрій!

Привітання з початком навчального року дитяче

Вітаємо всіх, хто цінує знання!
Нехай всі ваші мрії і починання
Наповнюють розум, розвивають особистість,
Надають усього життя привабливість, естетичність!

Нехай свято знань стане яскравим світлом,
Довгоочікуваним, складним, радісним відповіддю
На питання життя, на свої сумніви,
Ми бажаємо в житті лише озаренья!

@Вірші з початком навчального року@

1-ого вересня
Анатолій Дешин

Я прокинувся рано ранком,
На свій портфель одразу глянув.
У ньому зошити є й книжки,
І зошит з косинцем.
Спати я ліг простим хлопчиком,
А прокинувся школярем.

Агнія Барто
В школу
Чому сьогодні
Петя Прокидався 10-ть разів?
Тому що він сьогодні
Надходить у перший клас.
Він тепер не просто хлопчик,
А з сьогоднішнього дня він новачок,
У нього на новій куртці
Відкладний комірець.
Він прокинувся вночі темною,
Було лише 3 години.
Він страшенно перелякався,
Що урок вже почався.
Він одягнувся в дві хвилини.
Схопив зі столу пенал.
Папка кинувся навздогін,
Біля дверей його наздогнав.
За стіною сусіди встали,
Електрика запалили,
За стіною сусіди встали,
А потім знову лягли.
Розбудив він всю квартиру,
До ранку заснути не міг.
Навіть ба6ушке приснилося,
Що вона твердить урок.
Навіть дедуле приснилося,
Що стоїть він біля дошки
І не можливо він на карті
Відшукати Москви-ріки.
Чому нині Петя
Прокидався 10 разів?
Тому що він сьогодні
Надходить у перший клас.

Перше вересня
Едуард Успенський

Спекотним сонечком зігріті,
Ліси ще листям одягнені.
У першокласників букети.
День нехай і сумний, але веселий,
Сумуєш ти: — До побачення, літо!
І радієш: — З добрим ранком, школа!

Ілона Грошева
Першокласник

Рано-рано вранці
Уся величезна вулиця
Дивиться в вікна будинків —
Хлопчиком милується.

Хто це красивий
По вулиці йде?
Хто це так гордо
Рюкзачок несе?

Хто там це щасливий,
З білими квітами,
Ступає сильно дбайливо
Новими туфлями?

У кого така
Біла сорочка?
Вулиця милується —
Це ПЕРШОКЛАСНИК!

Потягнулася дітвора
В школу з самого ранку,
Роми, Коли, Наді.
Сині зошити.
Ранці та портфелі,
Фарби — акварелі.
Парта, глобус.
1-ий клас.
День знань
У нас зараз.

Любов Картамышева
Привітання з початком нового навчального року на Установчому педраді.

Зовсім нещодавно в усіх школах пролунав перший дзвоник нового навчального року. У стінах дошкільних освітніх установ дзвінок, кличе на урок, ми почути не можемо. Але новий навчальний рік ми зустрічали так само урочисто. У старшій і підготовчій групах пройшли розваги «Скоро в школу». А педагоги свій навчальний рік розпочали незмінно з інсталяційного педради!

Робота закипіла! Так багато хочеться зробити за рік! Крім обговорення річного плану, плану районного методичного об’єднання, затвердження програм, розкладу НОД, режимів та іншої необхідної документації, я вирішила порадувати колег, вручивши кожному привітання власного виробництва.

Впевнена, що в цьому році ми зможемо виконати задумане, отримати задоволення від роботи і просто радіти життю! Хоч трохи і запізно, але хочу привітати і Вас дорогі друзі, колеги з початком нового навчального року! Мій вірш — привітання для Вас!

Сміх, веселощі, дітвора – і так з ранку до ранку!

Роботу краще не знайти. А скільки чекає Вас попереду:

Плани, свята, гуртки, курси, атестація,

Семінари, конкурси, ігри, інновації!

На місці колись сидіти, нам з Вами треба все встигнути!

Адже є бажання, так і в очах запал,

А отже результат не за горами.

Бажаю натхнення, перемог,

Удача і успіх хай будуть з Вами!

Циклограма на 1 півріччя 2016-2017 навчального року Циклограма Заходів На Серпень, Вересень місяць 2016 – 2017 навч. року (період адаптації) 19.08. – 09.00 – «Обережно, Вогонь!» Проведення.

Аналіз виховно-освітньої діяльності в підготовчій групі на кінець навчального року Аналіз виховно – освітньої діяльності в підготовчій «Б» групі. Підготовча «Б» група «Зірочки» — група общеразвивающей.

Фотозвіт минулого навчального року нашої групи Минув ще один навчальний рік. Старша група позаду, попереду нас чекає підготовча група. Це означає, що нас чекає насичений графік.

Підсумки 2015-2016 навчального року Підсумки року 2015-2016Презентация «Підсумки 2015-2016 навчального року» була підготовлена до педагогічної ради в травні 2016 року спільно з моєї.

Комплексно-тематичний план на вересень 2016-2017 навчального року Вересень 1неделя Тема періоду: : «День знань» Завдання періоду: Розширювати уявлення дітей про осінь. Розвивати вміння встановлювати.

Звіт за результатами моніторингу на кінець навчального року дітей середньої групи В середній групі №3 «Чомучки» МБДОУ Дитячого садка №7 «Чомучки» був проведений моніторинг для вирішення наступних завдань: — Виявлення рівня.

План роботи на літній оздоровчий період 2016-2017 навчального року План роботи Структурного подпазделения МБДОУ дитячого садка №9 «Горобинка» дитячий садок «Веселка» на літній оздоровчий період 2016-2017.

Протокол батьківських зборів на кінець навчального року Протокол батьківських зборів у середній групі № 4 від 24 травня 2017 року були Присутні: 23 людини було Відсутнє: 2 людини Тема: «.

Батьківські збори у другій молодшій групі на початок навчального року Перше батьківські збори у другій молодшій групі дитячого саду «Життя дитини в дитячому саду» Дитина вчиться тому, Що бачить у себе.

Сценарій свята з нагоди закінчення навчального року. Вік 3-4 роки Наша група відкрилася у лютому 2016 року. Всього 7 місяців ми були — другий молодшої групи (з них 3-річний період). І все ж ми вирішили.

Comments are closed.