Привітання з новосіллям сценка

0

Персонажі:
комісія — Пожежний Інспектор, Водопровідник, Інспектор Санепідстанції.

Реквізит:
спецодяг і каски (якщо є), грамота для новоселів (роздрукувати, текст нижче).

Комісія з’являється в залі раптово і починає всіх розганяти.

Пожежник: Це ще що таке? Несанкціонований свято? Веселощі-новосілля?
Водопровідник: Стоп, закінчуємо гуляння, розходимося! Жодних новосіль, поки будинок не готове до експлуатації!
Санепідстанція: Ми — комісія «Новоселнадзор». У вас не підписаний документ про приймання приміщення. Без документа тут проживати не можна!
Господарям: Що, кажете? Ордер, говорите, є? Це папірець! Огляд об’єкта не зроблено!
Пожежник: А ну-ка, ходімо-ка всі разом і оглянемо ваше помещеньіце.
Водопровідник: Всі порушення зафіксуємо, все по формі! Йдуть разом з господарями оглядати кімнати.
Пожежник: Так, дивимося електропроводку. Раз-два-три, лампочка, горі! Треба ж, горить. Так-с, зазначимо. Кухню дивимося. Плита газова. Не пригоряють котлети? Треба б після продегустувати, без дегустації не приймемо.
Водопровідник: У ванну ходімо. Значить, ванна эмалированая — одна штука, змішувач никелированый — одна штука. Акустика хороша (пісні можна співати)! Годиться.
Санепідстанція: Дивимося санітарний стан приміщення. Домашні тварини є? Щури, миші, клопи, таргани? На майбутнє запам’ятайте: найкраще знаряддя проти тарганів — домашні тапочки!
Пожежник: Треба б все-таки провести випробування, як плита пече-варить! І ми ще стіл не перевірили на предмет безпеки.

Знову ведуть господарів в кімнату, натякаючи, що без частування не видадуть дозвільну папір. Господарі наливають і пригощають комісію, після цього комісія вручає їм документ (потрібно віддрукувати заздалегідь і вкласти в красиву папку).

Державна комісія «Новоселнадзор»
АКТ приймання приміщення
Уповноважена комісія «Новоселнадзор» постановляє:
1. Приміщення по вул. придатне до експлуатації та прийняття мешканців.
2. Призначення приміщення:
— укриття від холоду і негоди;
— сімейне вогнище;
— місце відпочинку і релаксації;
— конспіративний адреса для збору друзів.
3. Характеристика приміщення:
— затишок;
— добра атмосфера;
— накритий стіл;
— веселощі і гумор.
4. В доповнення додаються:
— задоволені гості;
— гарні новини;
— дитячий сміх.
5. Побажання проживають:
— щастя в домі;
— любові;
— багатства;
— благополуччя;
— адекватних сусідів!
Підпис комісії Дата

Сценка-привітання на новосілля «Новоселнадзор»

Персонажі: комісія — Пожежний Інспектор, Водопровідник, Інспектор Санепідстанції.

Реквізит: спецодяг і каски (якщо є), грамота для новоселів (роздрукувати, текст нижче).

Комісія з’являється в залі раптово і починає всіх розганяти.

Пожежник: Це ще що таке? Несанкціонований свято? Веселощі-новосілля?

Сценка-привітання на новосілля «Хто в теремочку живе?»

Персонажі: Мишка-Шкряботушка, Жабка-Скрекотушка, Лисичка-Сестричка, Зайчик-Попрыгайчик.

Реквізит: будь-які речі, з яких можна спорудити костюми звірів, наприклад, заячі і мишачі вушка, ласти для Жаби, хвіст для Лисички.

Учасники сценки голосно стукають у двері і входять в кімнату.

В руках тримають вузлики (в них подарунки для новоселів).

До новоселів з подарунками та привітаннями!

Мати свої власні квадратні метри – мрія будь-якого громадянина нашої країни. Сьогодні досить складно купити квартиру, однак, коли в житті тієї чи іншої людини відбувається це подія, в нове житло збираються численні гості, щоб відсвяткувати новосілля. Причому, кожен хоче зробити це по-особливому, піднісши оригінальний подарунок. Звичайно, для цього потрібно проявити фантазію і кмітливість. Відкидати кілька корисних порад також не варто.

Як привітати з новосіллям оригінально?

Кілька варіантів привітань

Коли того чи іншого людини запросили на подібне святкування, він неодмінно запитає: як привітати з новосіллям? Звичайно, без подарунка в даному випадку не обійтися, але не варто забувати про привітання на словах.

 • Віршоване привітання

У глобальній мережі Інтернет предостатньо різних варіантів привітань – це можуть бути і незвичайні тости, і жартівливі звернення до новоселів, і оригінальні вірші. Не треба лінуватися – можна проявити трохи фантазії і скласти своє власне, ні на що не схоже привітання.

 • Листівка ручної роботи

Оригінальним варіантом буде незвичайне оформлення яскравої листівки, яку господарі квадратних метрів будуть зберігати і, дивлячись на неї в майбутньому, згадувати щасливі моменти святкової події. Причому, в мережі Інтернет багато подібних привітань не лише для щасливих власників житла, але і нових офісних приміщень.

 • СМС-привітання

Один з варіантів – відіслати незвичайне смс-повідомлення новоселам. В мережі також багато різних сценаріїв, які можна використовувати для проведення веселого торжества.

Що подарувати на новосілля?

В принципі, не важливо, у якій формі виражено привітання, головне побажати власникам нової квартири фінансового благополуччя, удачі і здоров’я всім членам родини і, природно, щасливого проживання на новому місці.

Для багатьох гостей проблемою є те, що подарувати на новосілля? Насамперед, це питання необхідно задати самим господарям нової квартири. На період проведення ремонтних робіт вони значно витратилися на її оформлення оздоблювальними матеріалами, встановлення сантехнічного обладнання та побутової техніки. Саме тому, в якості першого варіанту подарунка, ідеально підходить та річ, яка дійсно необхідна господарям новенького житла. Якщо для гостя такий презент виявиться занадто дорогим, можна зв’язатися з іншими людьми, запрошеними на свято і скинутися грошима з ними. В принципі, звичайне вручення грошей також не має засмутити господарів квартири.

При самостійному виборі подарунка на новосілля необхідно, насамперед, ґрунтуватися на принципі практичності. Наприклад, оригінальна статуетка з Іспанії, виготовлена із застосуванням дорогоцінних металів, буде відмінно виглядати у вітальні, але користь з неї щасливі власники квадратних метрів навряд чи отримають. А ось такі речі, як мікрохвильова піч, комплект постільної білизни, оригінально виготовлений світильник, і виглядати в тій або іншій кімнаті непогано, і прослужать своїм власникам досить тривалий період часу.

Новосілля в житті молодого подружжя

У разі, коли сталося новосілля в житті молодого подружжя, відкривається широкий простір для вибору подарунка на свято. При цьому головною умовою залишається все та ж практичність презенту. Проте в даному випадку краще нічого не вигадувати і розпитати самих молодят про те, які речі їм дійсно необхідні, адже зовсім недавно їх обдаровували на весіллі, і що у подружжя вже може матися в наявності. Причому, важко не погодитися, що дві посудомийки, не особливо порадують молоду пару.

Красиве вручення подарунків

Напевно ті, хто вже став володарем нових квадратних метрів, не з чуток знають, які труднощі з цим моментом пов’язані: щоденна економія грошей, істотні витрати часу і сил. Таким чином, для новоселів це не тільки свято, а якийсь серйозний життєвий етап, вступ в нову фазу розвитку. Саме тому привітання з новосіллям повинні не просто полягати у даруванні подарунків.Читайте також: Що дарують на новосілля друзям?

Привітання з новосіллям

Винуватців торжества обов’язково порадують кілька теплих слів, присвячених святу. Причому, абсолютно неважливо, коли вони будуть вимовлені – на порозі нового житла, під час застілля або ж який-небудь гість вирішить розважити всіх присутніх піснею, складеної спеціально до новосілля. До вибору слів необхідно поставитися з усією відповідальністю. Тост або будь-яке інше привітання повинно нести радість, побажання мешканцям у новій квартирі затишку і щастя, як би заряджати новоселів на те, що їх будинок стане чудовим місцем для відпочинку після важких робочих буднів, в якому кожен член сім’ї буде зберігати вогнище сімейного щастя. Втім, неважливо, як і де привітати щасливу сім’ю з новосіллям, головне – не забути вчасно цього зробити.

Новосілля! Приємні турботи і занепокоєння про те, як влаштувати свято на належному рівні: адже яке новосілля, така і життя на новому місці складеться. Тож не будемо обмежуватися застіллям і подумаємо про сценарій свята новосілля.

Оформлення свята

З урахуванням віку новоселів, складу гостей можна підібрати конкурси та розіграші, але почнемо, мабуть, з оформлення. Затишок і достаток будемо демонструвати в інший раз, а сьогодні буде доречним оформлення в стилі «тільки добудували». Разом з веселими святковими кульками по підлозі будуть розкидані стружки (паперові або справжні), а на стінах – величезний план квартири, на якому гості можуть залишати свої побажання, і смішні покажчики типу «джакузі» на ванній або «зимовий сад» — на балконі. Не залишаєте без уваги ні одне приміщення, навіть туалет і гардеробну.

Традиційний обряд — оберіг

Якщо ви прихильники російських традицій, то свій будинок перед заселенням прийнято освячувати. Вважається, що чужа енергетика (будівельників або колишніх мешканців) може негативно позначатися на вашому самопочутті і настрої. Щоб уберегти будинок і себе від усього недоброго, з найближчого храму запрошують священика. Після здійснення обряду можна святкувати новосілля.

Ведучий: Зараз стало модним погоджувати в будинку всю обстановку з традиціями фен-шуй. Для новосілля це актуально подвійно, тому готувалися ми сьогодні ґрунтовно і подарунки підібрали зі змістом.(Про те, які подарунки можна вручити новоселам, читайте в нашій статті.)

Насамперед – символ благополуччя і достатку (вручає господареві скарбничку). Він буде залучати гроші, щоб вони рікою текли в будинок і не зникали невідомо куди.

Злих духів у хату принаджують бруд і безлад, тому у другу чергу ми даруємо символи чистоти (віник, совок, пилосос).

Щоб сюди господарям хотілося повертатися, будинок повинен бути затишним (вручає господареві домашні пантофлі як символ).

Останні — символи хлебосола (передає господині ополоник і інший посуд).

На кухні полковник — цей ополоник! Щоб смачніше було страви, будує армію посуду. А символ гостинності – штопор – починає кожне застілля і саме час випробувати його!

Всіх просять до столу.

Ведучий вручає господарям ордер.

Видано громадянину (ПІБ), громадянці (ПІБ) і гражданятам (вказують імена при наявності дітей ) для підтвердження того факту, що вони є повноправними і єдиними господарями будинку за адресою (вказується).

 • ночувати в цьому будинку регулярно, йти на роботу і обов’язково повертатися;
 • без обмежень користуватися всіма благами цивілізації, наданими їм (водопостачання, тепломережа, каналізація, електрика, інтернет);
 • згідно з бездоганним смаком господарів міняти в будинку меблі і планування.
 • забезпечувати порядок у будинку за допомогою швабр, покоївок, пилососи;
 • проживати в будинку виключно в мирі та злагоді;
 • регулярно влаштовувати веселі заходи для сьогоднішніх гостей.

Після (або перед) врученням ордера хто-небудь з новоселів зачитують клятву, і вся сім’я тричі виголошує «клянемося».

Ми, новосели 2014 р., перед лицем усіх присутніх урочисто клянемось:

 • згідно зі Статутом виконувати всі норми і правила колективного проживання;
 • комунальні платежі вносити своєчасно;
 • всіх, що проживають у цій квартирі вважаю своєю родиною, а в інших – добрими сусідами.

За останній пункт ордера пропонується випити, і гості сідають за стіл.

Розіграш «Непрохані гості»

Дзвінок у двері (відкривають не господарі), входить «комісія» з добре загримовані 2-3 гостей в звичайному одязі працівників Жеку. Звучить питання: «Тут проживають такі-то?» і, не чекаючи відповіді, починають оглядати квартиру, перемовляючись між собою:

— Непогана квартирка, метрів 50, і сторона сонячна (описує квартиру).

— Так, і служби роздільні, дітям тут буде непогано.

— Ось тут можна влаштувати дитячу.

Після заперечення господарів.

— А ви, громадяни, без скандалів! Ми в якій державі живемо? Скільки дітей – бомжиків без даху, а у вас тут явне перевищення нормативів.

— Ділитися треба, непорядок, тут ще сімох розмістити можна – як раз сімейний дитячий будинок, веди дітей.

(В квартирі з’являються діти і безцеремонно грають в м’яч, принесений з собою).

Господарі і непрохані гості обмінюються документами (можна виготовити підроблені).

— Ну, що ви кипятитесь, вам таке щастя привалило, опікунам адже ще й доплачують за 5000 р. на кожного, ну, як, дітки, квартира сподобалася?

Діти: Ні! Затісно якось незатишно, холодно (інші варіанти).

— Гаразд, побачимо у сусідів…, але до вас ще повернемося!

Після викриття всі приєднуються до застілля.

Інший варіант – вселення циган (переодягнених гостей) з пожитками ( замаскованими подарунками), піснями, танцями, ворожінням, безцеремонним застіллям, влаштуванням ночівлі.

Знайомство з домовиком

Фрагмент сценарію новосілля з домовиком буде доречним на такому святі. Хто-небудь з гостей уточнює, встигли господарі познайомитися з домовиком, адже будинків без будинкових не буває. В цей час один з гостей переодягається, бере віник і коровай з банкою пива і з’являється перед господарями.

Домовик: хочу вам сподобатися, дозвольте представитися! Домовик по професії, господарських тямлю я процесах.

Хто хоче в достатку жити, повинен зі мною дружити(пиво дарує хазяїнові)!Ну як, господар, будеш зі мною дружити? Вип’ємо за це пивка…

А хазяєчці я новий віник приготував. Будеш зі мною ладити або віником ганяти? (Вручає). (Господиня пояснюється з домовиком). Тепер все відмінно – заживемо симпатично!

Щоб зі мною поріднитися, пропоную тост: «Мир в домі – головне і буде життя у нас славна. З такої нагоди я припас вам коровай – налітай, розрізай!

Коровай — з секретом, про що повідомляється всім гостям. Кому шматок пирога з запеченим ключем дістанеться, той і буде тут бажаним гостем. Якщо ключ попадається когось із господарів, він оголошується головою сім’ї.

Ведучий : Є ще одна старовинна прикмета: перед заселенням в будинок першим впускали чорного кота – вважалося, що він щастя в дім кличе. А де ваша кішка? Треба виправляти неполадки. За цей час хтось із гостей вбирається кішкою. Потрібен обідок з вушками і відповідний макіяж.

Кішка: Мяу! (В сенсі – добрий вечір!) Ось вже радісна зустріч! І компанія велика, я вам не заважатиму. Мій шлунок – не більше наперстка, та до того ж – пухнаста шерсть, і мишей ловити теж навчена до туалету, звичайно, привчена. Візьміть мене в дім – не пошкодуєте потім!

(Вручають новоселам кота – живого чи іграшку – за домовленістю).

Кішка: Добре у вас хлопці. Але зачекались мої кошенята, щоб після не сумувати, хочу господаря на танець запросити!

Ведучий: І справді, пора перевірити, чи міцні підлоги. Звучить музика, починаються танці.

На порозі спізнився відразу ж спантеличують питанням: «Ого або ну?» «Ого» — значить «цілуй одного», «ну» – «цілуй одну», на вибір.

Хтось за столом показує рух (наприклад, торкнутися носа сусіда), і все по ланцюжку дублюють жест з однією умовою: не засміятися! Порушники спокою відправляються на штрафний диванчик і по закінченні їм придумують якесь смішне завдання.

Ведучий нагадує, що справжній чоловік не тільки будує вічка сусідці, вирощує живіт і посадить печінку, але і будинок повинен побудувати дерево і виростити сина. Визначають, у кого скільки дітей, будинків і дерев в саду і обчислюють головного будівельника.

Конкурс на краще виконання пісень про будинок. Наприклад, «Погода в домі», «Під дахом будинку твого», «Батьківський дім», «Трава у дома», «Нікого не буде в домі» з репертуарів Л. Лещенко, Л. Долиною, Ю. Антонова, групи «Земляни», фільму «Іронія долі» . Один починає, всі підхоплюють.

Якщо компанія підібралася не співає, можна доповнити сценарій новосілля, замінивши пісні приказками: ведучий говорить початок, інші вгадують продовження.

 • Вдома – не в гостях: … пішов.
 • У кожному будинку в шафі….
 • Не червона хата кутами… .
 • Мій дім, моя….
 • Вдома і стіни….
 • Без господаря … .
 • В гостях добре… .

Беруть участь дві пари (як їх краще розподілити, дивіться по ситуації). Двом гравцям зав’язують очі і, показуючи на інших учасників, задають питання: «Куди цілувати будемо?», відзначаючи конкретну частину тіла (вухо, ніс, руку і т. д.). Наступне питання: «Скільки разів?». Кількість зображується на пальцях, поки учасник не зупинить свій вибір. Потім йому розв’язують очі і він виконує своє ж умова, наприклад, поцілувати чоловічі коліна 7 разів.

В квартирі чудовою такий

Живіть самої дружною сім’єю.

Бажаємо, щоб на багато — багато днів

Велике щастя оселилося в ній.

Сценарій на новосілля не монолітний блок, із запропонованих модулів можна скомбінувати будь-які варіанти, доповнити конкурси (наприклад, «Знайди свій ключ на зв’язці», «На якій стороні світу вікна квартири?»). Творчого вам натхнення та веселого свята! А все про подарунки молодятам читайте тут.

Вітаємо з новосіллям —
З новим будинком для сім’ї.
Нехай уютненьким він буде,
Втілить ваші мрії!

Новосілля, новосілля.
Двері ширше відкривай.
Як приємно пахнуть стіни,
Ах, який житловий рай.

Нехай комфортно буде в домі,
І затишно, і красиво,
І звучить дзвінкий сміх,
І вам щасливо живеться.

Хай запахне пирогами,
Свіжою ягодою взимку,
І хорошими речами
Нехай наповниться ваш дім.

З чудовим новосіллям!
Тепер нехай новий будинок
Наповниться веселощами
І радісним теплом.

Гостей, друзів зустрічайте
Усмішками завжди
І ви не сумуйте,
Хлопці, ніколи!

Ми прийшли у Вашу квартиру,
Не бачили ще красивіше.
Все затишно і красиво,
Щоб жили ви щасливо!

Вітаємо з новосіллям,
Тепла в домі Вам бажаємо.
Сміху, радості, звершень,
Життя щоб без прикростей.

У вас новосілля,
Ось це свято настав!
Нехай буде повен дім веселощів,
Щоб кожен у гості приходив,

І щоб всі подарунки дарували,
Що корисніше і потрібніший,
Щоб настрій було яскравим
На протяженьи житті!

Мій Поздравок до новосілля —
Це віртуальний кіт.
Він сприяє веселощам,
Він принесе удачу.

Ці рядки, як кошенята,
Розбіжаться по кутах:
Будьте щасливі, хлопці!
Хай буде вам затишно.

Тут хай щастя, тут — удача,
Тут — успіхи нехай живуть.
Адже і слово багато значить.
Так живіть солодко тут!

Сьогодні вітаю з новосіллям,
Таким вже важливим днем у долі твоїй,
Бажаю щастя я на новому місці,
Сусідів позитивних тобі.

Бажаю дому твоєму достатку,
Тобі везіння і теплоти,
Щоб було все завжди в порядку,
І щоб здійснилися найзаповітніші мрії.

Ще бажаю миру і здоров’я,
З сусідами тобі не воювати,
Щоб забувалося все погане,
Щоб не довелося переїжджати.

Дивіться! Ось ваш новий будинок,
Причому не навмисно;
Рекомендуємо запустити
У нього велику кішку.

Веселощів дух нехай буде тут
І добра знемога
Та радісно від слів,
Як хто скаже: «Я вдома!»

Нехай охороняє вас гніздо
Своєю теплотою;
Даруєте йому любов
І якби вона була великою.

Найкращий в цьому світі
Новий будинок — він як живий,
І господарів нових зустріти
Вибігає домовик.

Побажаємо, щоб горе
Залишалося за вікном,
Щоб сварки і розбрати
Не входили в нову хату,

Щоб хліб з ікрою і маслом
Йшли на стіл обов’язково,
Щоб в сімейному вогнищі
Полум’я ніколи не згасало.

Сьогодні у власний в’їжджаєш будинок.
Ти довго і наполегливо до цього прагнув.
Нехай буде повною чашею нескінченно він.
Нехай смуток з бідою сюди не постукає.

Бажаю, щоб біля входу на ґанку
Лише добрі дзвонили в двері люди.
А в чудових вікнах, як і на твоєму обличчі,
Нехай радості, надії отраженье буде.

Бажаю будинкового вірного знайти,
Він стане допомагати тобі в господарстві.
Господиню кращу сюди швидше привести.
Щоб у вашому будинку було багато щастя!

Привітань: 80 у віршах, 26 в прозі.

Привітання сценка на новосілля фото

Сценка привітання з днем народження. Сценка на день народження

Якщо ви не хочете говорити банальні привітання на день народження, то вам треба придумати щось нове і цікаве. Наприклад, показати сценку привітання з днем народження. Така сценка внесе різноманітність у свято, а всі, хто її побачать, відразу ж почнуть придумувати щось своє, щоб не відстати» від вас і також порадувати іменинника.

І так, перша сценка.

Як ви знаєте, в шоколадних яйцях кіндер-сюрприз можна знайти абсолютно все. Але вам не треба, вам потрібно лише: машинку, гроші і будиночок. Один з гостей переодягається в курочку рябу і кладе собі в кишеню ці три яєчка. Природно мова йде не про шоколадному яєчку, а про коробочці, в якій лежать подарунки. Але якщо ви зможете якимось чином «запхнути все назад в шоколад, то це буде взагалі чудово. І так, давайте далі. Виходить курочка ряба, і каже приблизно таке:

З днем народження прийшла привітати я,
І подарунок від себе принесла.
Це яєчко, та не просте,
Воно саме що ні на є золоте!
Воно виконує бажання твої,
Так що швидше ти його бери!

Після цих слів курочка ряба дістає три яєчка і пропонує вибрати одне, потім друге і третє. Після кожного відкритого яєчка, курочка ряба говорить слова, які відповідають подарунку.

Подарунок машинка:
Буде машина в тебе одна,
Дорога і дуже красива!

Подарунок будиночок:
Заміський будинок я тобі дарую,
У ньому ти розженеш свою тугу!

Подарунок гроші:
Гроші допоможуть тобі завжди,
Прожити без турбот, прям до ста років!

Можете придумати свої рядки, але головне, що сказати після кожного відчинення яєчка.

Особливою популярністю на днях народженнях користується вихід ворожки у ролі циганки. Ворожка — це будь-який гість, але головне загримований і одягнений відповідно. Ворожка виходить і, кажучи свої слова, підходить до іменинника.

Ворожка:
Зараз всю правду розкажу,
Про що знаю, не промовчу!
Спочатку по руці твоїй скажу,
Бачу твою славну долю.
Бачу, багато чого в житті досягла ти,
І ще більше чекає тебе попереду.
А тепер в очі твої поглянути мені дай,
Від мене ти їх не закривай!
Які яскраві у тебе очі,
В них стільки радості і добра!
Загалом, все добре в тебе,
А тепер я піду, мені пора!

І ворожка йде.

Ось такі сценки ми пропонуємо вам розіграти. А ще можете подивитися усі сценки, які допоможуть вам та привітати і підняти настрій всім гостям.

Просто в’їхати в квартиру і жити там, як-то нудно. Обов’язково хочеться сповістити друзів, але зробити це потрібно якомога цікавіше. Сценарій новосілля.

Господарі зустрічають гостей і запрошують їх за стіл.
Завдання для запізнилися
Якщо хтось запізнюється, йому задають питання «ну або ого?» В залежності від вибору означає: «Ого» — цілуй його, «ну» — цілуй одну. Той, хто запізнився виконує своє завдання. Запрошені дарують подарунки господарям і символічний «ОРДЕР» (за раніше роздрукувати, на комп’ютері). Хто виступає в ролі ведучого, чи буде зачитувати його.
ОРДЕР
Виданий громадянці (Ф. В. О), громадянину (Ф. В. О) і гражданяткам (імена дітей, якщо є в тому, що вони оголошуються єдиними і повноправними господарями квартири № розташованої за адресою .
Господарям присвоюються права:
— виходити з вищезгаданої квартири на роботу, повертатися з роботи, ночувати ;
— безмежне користування такими благами цивілізації, як вода, опалення і туалет;
— робити перестановку в квартирі і міняти меблі у відповідності з бездоганними смаками господині;
Господарі зобов’язані:
— підтримувати в квартирі порядок допомогою швабр, ганчірок, пилососів і прислуги;
— жити дружно, у розумінні та злагоді;
— щомісяця влаштовувати розважальні зборів гостей у сьогоднішньому складі!
За це пропонується тост. Потім починається привітання-інсценування.

Фен-шуй по-русски
Ведучий: у наш час дуже модна наука «Фен-шуй». Вона повинна торкнутися цього будинку! Ми як слід підготувалися, шанували всякі книжки і прийшли з подарунками по Фен — шую! Правда, у нас вийшов Фен-шуй по-російськи. Отже, в новому будинку повинен бути предмет, який притягує гроші, інакше вони будуть витікати. Ось вам символ багатства і достатку для вашої родини! (гості дарують господарям скарбничку).
У хорошої господині будинок у чистоті. А за повір’ям, бруд і пил притягують нечисту силу, з цієї причини від цього всього потрібно позбавлятися. Для того щоб злі духи боялися — ось вам символічне уявлення чистоти і порядку — (дарують господині щітку).
Ще один неодмінний атрибут хорошого будинку — затишок. В затишний будинок завжди хочеться повертатися. І ми даруємо вам символ спокою і затишку — (дарують чолі сім’ї домашні тапочки).
А ось ще один символ ситості і хлебосолья! (Дарують ополоник).
Цей ополоник — на кухні полковник! «Будує» загони посуду! Ну, і нарешті, щоб у домі завжди було весело і приємно, в ньому обов’язково повинен бути символ веселощів і гостинності! (Дарують штопор).
Цей предмет відкриває будь-яке застілля! Пропоную відразу ж випробувати його в дії! Піднімається тост.
Привітання від Будинкового
Потім гості кажуть, що не буває будинків без домовика і запитують господарів, чи познайомилися ви з новим домовиком. Один з гостей потихеньку вбирається Домовиком (потрібно старий одяг, шапка-вушанка, банку пива, новий віник і коровай) і виходить з поздоровленням.
Домовик: Дозвольте представитися, щоб вам сподобатися!
Я домовик по професії, в господарському тямлю процесі я!
Хто обіцяє зі мною дружити, той буде в достатку жити!
(Дарує хазяїнові банку пива)
Ну як, господар, будеш зі мною дружити? Пивка разом вип’ємо?
(Господар відповідає.)
(Дарує господині віник)
А тобі, господине-красуня, я новий віник приніс!
Ну що, будеш зі мною жити? Віником ганяти мене не станеш?
(Господиня відповідає.)
Домовик: От і чудово! Заживемо симпатично.
А чому народ притих? Хочете, прочитаю вірш?
Розповім зараз я, братці, Про квартирі нової коротко:
Тут просторий коридор, Тут сантехніка-фарфор,
Тут віконце в новій рамі, Нові горщики з квітами,
Нової люстри яскраве світло, В кухні — новий табурет,
У спальні — нові ліжка (Дуже мягонькие, до речі),
Нові іграшки дітям. А дивитися за всім за цим
Буде хлопець з головою, Це я — ваш домовик!
Пропоную випити зі мною чарочку, щоб поріднитися!
Піднімається тост за домовика.
Домовик: Мир в домі — це головне, що життя у нас славна!
І хоч я не Дід Мороз, але подарунок вам принесла. (Виносить коровай).
Ось, спік коровай, налітай-розріж!
(Коровай запечений ключик. Коровай ріжуть, і той з гостей, кому дістанеться шматок з ключем (треба попередити, щоб їли акуратно, т. к. коровай з секретом), отримує звання найбажанішого гостя в цьому будинку. А якщо ключ попався господарю або господині, то він (вона) призначається відтепер головою сім’ї і дому.)
(Домовик каже, що йому пора у справах, прощається і йде переодягатися)
Ведучий: Є одна дуже стара прикмета: в новий дім першою входить на поріг кішка! Вона щастя кличе. А ви впустили першою кішку в квартиру? Якщо ні — не біда, це можна виправити!
Привітання від Кішки
Одна з гостей вбирається Кішкою, знадобиться обідок з вушками і хвіст, на обличчі косметичним олівцем малюються котячі вуса і ніс.
Кішка: Мяу! Тобто добрий вечір,
Яка радісна зустріч!
Яка компанія велика!
Я вам не заважатиму,
У мене пухнаста шерсть,
А шлунок не більше наперстка,
До туалету я привчена,
Мишей ловити навчена!
Ось, одну вже спіймала
(дістає з кишені іграшкове мишеня і показує господарям),
Хіба цього мало?
Ви беріть мене в будинок,
Не пошкодуєте!
(І якщо отримано попередню згоду господарів -кішка дарує їм живого кошеня, якщо господарі проти — плюшевого).
Ведучий оголошує анонімний конкурс на кращу кличку для кошеняти (якщо подарували живого). Потрібно написати на папірцях свої варіанти і кинути у скриньку для голосування. Підсумки підводяться ближче до кінця свята, господарі вибирають кращу пропозицію або називають по-своєму, але переможця все одно нагороджують додаткової чаркою. Разом з кошеням дарують приладдя для догляду за ним.
Кішка: Як добре у вас, хлопці.
Але вдома на мене чекають мої кошенята!
Щоб ще трошки «потусити»,
Хочу господаря на танець запросити!
Ведучий: І справді, вже прийшов час перевірити, міцні у новій квартирі підлоги? Оголошуємо танцювальну паузу! Після паузи знову триває застілля, є цікаві варіанти застільних ігор.
Застільна гра «Не засмійся»
Один з тих, що сидять за столом починає гру, решта повторюють за ним руху. Наприклад: покласти руку на плече сусіда; потім доторкнутися але носа сусіда і т. д. Головне — при цьому не сміятися. Хто засміється, той вибуває і відправляється на «диван штрафників». По закінченні гри штрафники виконують разом якесь смішне завдання.
Гра «Будівельники»
Ведучий говорить, що справжній чоловік повинен за своє життя, як відомо, побудувати будинок, посадити дерево ивырастить сина. Гості підраховують, у кого з присутніх чоловіків скільки в житті побудованих будинків, посаджених дерев і скільки дітей. Визначають переможця.
Гра «Сам собі караоке»
Оголошується конкурс на знання пісень про будинку, квартирі і про все, що пов’язано з житлом. Хтось із гостей згадує пісню, інші підхоплюють. Нагороджується знає найбільше пісень і самий душевно співає. Підказка — пісні про будинок: «Прогноз погоди» («Погода в домі») з репертуару Л. Долиною. «Батьківський дім» з репертуару Л. Лещенко. «Під дахом будинку твого» з репертуару Ю. Антонова. «Моя любов на п’ятому поверсі» з репертуару гр. «Секрет». «Трава у дома» з репертуару гр.»3емляне». «Нікого не буде в домі. » з телефільму «Іронія долі, або З легким паром!». «Поки всі вдома» з однойменної телепередачі. Якщо компанія не любить співати, можна влаштувати аналогічний конкурс прислів’їв та приказок. Прислів’я про будинок: В гостях добре, а вдома краще. Червона хата кутами, а дружина пирогами. Вдома і стіни допомагають. Мій будинок — моя фортеця. Без господаря будинок — сирота. В тісноті, та не в образі! У кожному будинку свій скелет у шафі. В чужий монастир зі своїм статутом не ходи. Будинки не в гостях: посидів — не втечеш.
«Домашні» загадки
Загадываются загадки про домашню начиння. Отгадавший нагороджується цукеркою.
1. Самий смачний і освіжаючий —
Це кава справжній!
Хто не знає цього спрямування,
Тим допоможе. (кофемолка)
2. Є така штука в будинку,
Все перед нею як на долоні!
Макияжик наведемо,
А потім підемо гуляти! (дзеркало)
3. Я знаю і вмію все на світі,
Зі мною дружать дорослі і діти!
Переді мною так солодко лежати
І довгий зимовий вечір коротати! (телевізор)
4. Якщо холод за вікном,
Людям потрібен теплий дім!
Я тіла і душі грію,
І зовусь я. (батарея)
5. Якщо в кімнаті дзвоніння,
Значить, це. (телефон)
6. Кручу-верчу,
Справи роблю!
Господині допомагаю,
Всіх закачаю! (закаточний ключ)
7. То йдуть, а то встають,
Ніколи не втомлюються! (годинник)
Наостанок ведучий вимовляє тост:
Живіть самої дружною сім’єю
В квартирі чудовою такий!
Бажаємо, щоб на багато-багато днів
Велике щастя оселилося в ній!

Comments are closed.