Привітання з днем мікрорайону

0

Багато збираються відправляти фото замість листівки

04 березня 2018 18:02

Ростов-на-Дону, 4 березня 2018. DON24.RU. Житель мікрорайону Левенцовкий зробив зі снігу привітання з Міжнародним жіночим днем. Талановитий ростовчанин виліпив напис «8 Березня», де літера «М» – це тримаються за руки чоловік і жінка з букетом квітів. Фото виклали в соціальну мережу місцеві жителі.

Відвідувачі пабліка оцінили працю городянина: «Класно! Молодці!», «Яка краса!», «Красиво і креативно!», «Краще будь-листівки. Збережу і привітаю всіх знайомих!»

Чоловік ви загадковий
Цікавий, романтичний
І саме вас сьогодні
Вітаємо з днем народження!
І хочемо вам побажати
Радість і щастя лише знати
Ну а в цей час
Піднімемо ми келих за вас!

Сьогодні хороший день
Такий він весь погожий
З днем народження вітаємо
Того, кого чоловіком називаємо.
Бажаємо, щоб життя було щасливе
І жінка поруч була найкрасивішою
Здоров’я вам міцного,
Виконання заповітного бажання.

Хороших людей мало, а відмінних

Міжнародного дитячого конкурсу «Малюнок – привітання ». Тема «Свято Перемоги», 2006р. Окружному конкурсі дитячого малюнка «СДнемрождения. Ханти-Мансійський банк», 2007р. дитячого конкурсу «Малюнок – привітання ». Тема «Свято Перемоги», 2006р.

Як з Днем вчителя привітати Наших викладачів? Не впасти в банальність, не злукавити, В яких словах їх подвиг славити? І є терені важче.

23 лютого спочатку вважався «Днем червоної армії» і відзначався в нашій країні, а точніше тоді ще в СРСР з 1922 року.
Пізніше, коли союз розпався, свято.

студенти. 25 січня став вважатися Днем студентів, протегувала якому Тетяна. для всіх, а день народження – свято індивідуальний. День народження – свято особливе. приємно, коли з самого ранку тобі дзвонять споздравлениями навіть друзі в.

Філія РГСУ р. в Воронежі Соціальні проекти.
Проект «Супутник» Мета — організація супроводження літніх людей і дітей з обмеженими можливостями.

вітає СДнемРождения в будинку-інтернаті милосердя Концертна програма «СДнемРождения » ст. в геронтологічному центрі 1 ПоздравлениеСДнемРождения в будинку-інтернаті. інвалідів Волонтери філії вітають СДнемРождения літніх людей мікрорайону.

Організація поздравленийс святами, днемрождения (підготовка подарунків, сюрпризів для батьків); Організація поздравленийс святами, днемрождения (підготовка. підготовка сюрпризів один одному, поздравленияс важливими подіями в родині кожного.

«Лист солдату». Виховувати патріотичні почуття; Вміння спілкуватися з людьми; Розвинути творче мислення; Уміння працювати в колективі; Прищепити почуття.

Нехай в житті тобі нескінченно щастить,
Щоб тебе ніколи не ображали.
Перемог, доброго здоров’я,
Багато в житті натхнення.

Бажаю життя яскравою, кохання палкого.
Щоб всі пам’яталося і не забувалося!
Багато радості бажаю кохання
Перемог, здоров’я, добра і тепла.

Нехай збуваються найзаповітніші мрії.
Щоб не знати тугу і печаль!
Багато тобі натхнення любові і розуміння
Успіхів і удачі в будь-якому твоєму працю.

Хай молодість вже не та,
Ніколи не заводься,
Успіхів, радості, перемог!
Багато тобі здоров’я щастя.

Бажаю я чоловікові сестри всечасно,
Ніколи не шкодуй про те, що було,
Побільше всяких благ земних тобі я бажаю
Удачі і перемог завжди.

Побажаю, щоб друзі не забували.
Щоб народилися малюки,
Побільше чекає праць піклування
Удачі тобі я бажаю в житті.

Бажаю життя веселою і ясної,
Ніколи тобі нехай не брешуть,
Перемог, везіння і натхнення,
Побільше всього найкращого побажати тобі хочу.

Побажаю я щасливих днів,
Ніколи хай тебе не чіпатимуть
Багато щастя побажаємо
Міцного здоров’я, удачі.

Нехай Бог береже прекрасний твій союз,
Ніколи не підводь нас, а ми тебе.
Успіхів на дорозі тобі ми бажаємо,
Багато щастя сміху світла.

Побажаю, чоловік тобі здоров’я,
Щоб ні в чому ти не потребувала,
Побільше чекає тебе веселих днів
Здоров’я тобі, щастя, гарної погоди.

Ви можете безкоштовно та без реєстрації завантажити будь-яку з 426 презентацій на тему привітання з днем народження

МОУ «Хуртэйская ЗОШ»Вересень 2009 р 4 Піднімися на вершину успіху! Вітаємо Наталію Василівну з призначенням на посаду директора Хуртэйской ЗОШ. Нехай.

Презентація: . вершину удачі! Вітаємо Наталію Василівну з призначенням на посаду директора Хуртэйской .

. вітає Олену Олександрівну з Днем народження ! Нехай привітань буде багато Приємних . Профспілковий комітет вітає Світлану Лаврентіївну з Днем народження! Бажаємо щастя і здоров’я . щодня в долонях щастя! З привітанням дорогій матусі від дочки .

Дата народження : 27.09.1969 р. Місце народження : р. Качканар Свердловської обл. Освіта : вища Чуваська державний педагогічний університет ім.

Презентація: . .09.1969 р. Місце народження : р. Качканар Свердловської обл. Освіта : .

. Міжнародного дитячого конкурсу «Малюнок – привітання». Тема «Свято Перемоги», 2006р . Окружному конкурсі дитячого малюнка «З Днем народження, Ханти-Мансійський банк», 2007р . дитячого конкурсу «Малюнок – привітання». Тема «Свято Перемоги», 2006р .

Як з Днем вчителя привітати Наших викладачів? Не впасти в банальність, не злукавити, В яких словах їх подвиг славити? І є терені важче.

Презентація: Як з Днем вчителя привітати Наших викладачів? Не .

Як з Днем вчителя привітати Наших викладачів? Не . життя треба вчити! З Днем Вчителя, Світлана Олександрівна! Привітання вчителя інформатики Інформатика . Василівно! Привітання вчителя креслення Викладача ми славимо І говоримо у народження день .

«Чиновницьке свавілля» Кращий приватний свято. Вступні дані: Замовник: приватна особа; Тип заходу: оригінальне привітання з днем народження; Кількість.

Презентація: . : приватна особа; Тип заходу: оригінальне привітання з днем народження; Кількість.

. особа; Тип заходу: оригінальне привітання з днем народження; Кількість осіб, які взяли участь . донькою і вітає чоловіка-захисника з Днем народження. Саме вона замовила такий . жоден інший подарунок і поздоровлення не зможуть принести стільки .

23 лютого спочатку вважався «Днем червоної армії» і відзначався в нашій країні, а точніше тоді ще в СРСР з 1922 року. Пізніше, коли союз розпався, свято.

Презентація: 23 лютого спочатку вважався «Днем червоної армії» і відзначався . точніше, тоді ще в СРСР з 1922 року. Пізніше, коли союз .

. студенти. 25 січня став вважатися Днем студентів, протегувала якому Тетяна. . для всіх, а день народження – свято індивідуальний. День народження – свято особливе, . приємно, коли з самого ранку тобі дзвонять з привітаннями навіть друзі і .

Філія РГСУ р. в Воронежі Соціальні проекти. Проект «Супутник» Мета — організація супроводження літніх людей і дітей з обмеженими можливостями.

. супроводження літніх людей і дітей з обмеженими можливостями.

. вітає З Днем Народження в будинку-інтернаті милосердя Концертна програма «З Днем Народження». у геронтологічному центрі 1 Привітання З Днем Народження у будинку-інтернаті . інвалідів Волонтери філії вітають З Днем Народження літніх людей мікрорайону .

Всім Вам, справжнім чоловікам, ми Бажаємо сили великий, Щоб з цією силою Ви Захищали мир на Землі і спокій! Учні 7-б класу.

Всім Вам, справжнім чоловікам, ми Бажаємо сили великий, Щоб з цією силою Ви Захищали мир на Землі і спокій! Учні 7-б класу.

. всі представники сильної статі приймають вітання та отримують подарунки. Нехай . Бербеков Ліон Хажмухаметович, 1937 року народження, нагороджений грамотами МП КБАССР. . чоловіки! Вітаємо Вас з Днем Захисників Вітчизни! Ми із святом вас Вітаємо солдатським .

Сценарий1) Привітання-гра «Зоряна доріжка»Ведучий:

Сценарий1) Привітання-гра «Зоряна доріжка»Ведучий:

. тебе з Днем Народження! В День Твого Народження Наші мрії прості — Цього поздравленью Щоб . келихах вино, З ювілеєм вітає Галину воно. Після всіх привітань — Тост за . ). Оформлення залу. Плакати «З ювілеєм!» або «З днем народження!». Повітряні кулі. (я .

Соціально — педагогічні основи взаємодії освітнього закладу з сім’єю в сучасних умовах.

Соціально — педагогічні основи взаємодії освітнього закладу з сім’єю в сучасних умовах.

. Організація поздоровлень з святами, днем народження (підготовка подарунків, сюрпризів для батьків); Організація поздоровлень з святами, днем народження (підготовка . підготовка сюрпризів один одному, привітання з важливими подіями в родині кожного .

«Лист солдату». Виховувати патріотичні почуття; Вміння спілкуватися з людьми; Розвинути творче мислення; Уміння працювати в колективі; Прищепити почуття.

. ». Виховувати патріотичні почуття; Вміння спілкуватися з людьми; Розвинути творче мислення; Уміння .

. Виховувати патріотичні почуття; Вміння спілкуватися з людьми; Розвинути творче мислення; . перші перемоги і стали «днем народження Червоної Армії».23 февраляПсковом В . Виготовили листівки, підписали; Надіслали привітання; Перевірили отримали адресати листа .

Класна година: «День народження». Цілі: o Знайомство з історією виникнення традиції святкування дня народження; o З традиціями святкування в різних країнах;

. : o Знайомство з історією виникнення традиції святкування дня народження; o З традиціями святкування .

. уваги, отримує подарунки і приймає поздоровлення. День народження — особливий день у житті . також має свої традиції, пов’язані з Днем народження. Запрошувати гостей на це свято .

23 лютого 23 лютого один з небагатьох днів у календарі, коли сильна половина людства отримує законне право приймати від жінок вітання,

. законне право приймати від жінок вітання,

. законне право приймати від жінок вітання, подяку, і, звичайно, . перемоги і стали «днем народження Червоної Армії».23 лютого . Ст. Косовицкий Тата вітаю З святом чоловічим: В юності . Краще тата немає одного З Днем захисника вітчизни! http://sms .

УРОК МОВЛЕННЄВОГО ЕТИКЕТУ Дозвольте Вас привітати…. Правило привітання: Листівка для привітання повинна бути не випадковою, а обраної спеціально до свята.

. Дозвольте Вас привітати…. Правило привітання: Листівка для привітання повинна бути не випадковою .

. знаменних днів! З Днем Народження! Ура!» ТЕСТ Доречно в діловому привітанні таке звернення . ростите великими! Непрахадите повз Вітаємо з днем народження! гра Подорож у країну Ввічливості .

Виконала учениця 10 класу МОУ-ЗОШ с. Новоселівка Сергєєва Інна.

Виконала учениця 10 класу МОУ-ЗОШ с.Новоселівка Сергєєва Інна.

. даному випадку ми обираємо вітання братові c днем народження. Таким чином, ми вибираємо . Успіхів, успіхів і перемог. І з днем народження вітаю, Бажаю, обійтися без бід . Успіхів, успіхів і перемог. І з днем народження вітаю, Бажаю, обійтися без бід .

З днем народження улюблений дитячий будинок Вітаю з веселим днем, Нехай він щастя несе метеликом, Нехай збуваються солодкі мрії, Нехай лише щастя.

З днем народження улюблений дитячий будинок Вітаю з веселим днем, Нехай він щастя .

. . Загалом, з радісним Днем народження! П ринимай дитячий будинок привітання. Прийміть вітання мої: В . Ваш День Народження радості .

День народження. Завжди святкували День народження на Русі?

День народження. Завжди святкували День народження на Русі?

. монархії, єдиним Днем народження вважався День народження монарха. Дні народження в Росії стали . і цілком може не збігатися з особистим Днем Народження дитини. Подарунки ж . що людина буде багатий. Особисті вітання королеви отримують почесні «старці», ті .

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ Каталог корпоративних подарунків. День народження — свято родом з дитинства. Чиїм би він не був — днем народження однієї людини або цілої компанії.

. . Чиїм би він не був — днем народження однієї людини або цілої компанії.

. б він не був — днем народження однієї людини або цілої компанії . подарунків «День народження», яка чудово підійде для привітання з цим чудовим . вітальній поліграфії; Безкоштовне написання привітань працівникам; Мінімальна сума відвантаження .

Пропозиція за індивідуальним привітання клієнтів Підготовлено S&S company 07 червня 2007 року.

Пропозиція за індивідуальним привітання клієнтів Підготовлено S&S company 07 червня 2007 року.

. Подарунки/ Сувеніри Привітання з святами: День народження, Новий рік . company Альтернатива Індивідуальне привітання клієнтів з Днем Народження і іншими . святами Підготовлено S & S company Суть пропозиції Привітання .

З днем народження наші однокласники, які народилися влітку! Бажаємо всього самого красивого, Самого щасливого: Здоров’я — шоколадного, Веселощів — виноградного,

З днем народження наші однокласники, які народилися влітку! Бажаємо .

. Тебе береже твій ангелок! привітання Порівняти з веселою радісну птахом, Що . Так з днем народження, Катерина! Бажаємо доброго і найкраще! З днем народження, Єгор! З днем народження вітаємо . траплялося як у мріях Привітання Бажаємо радості завжди .

3 15 грудня 2015 «Зірки 90-й». С. 2-3. Медові новини. С. 4-5. Як все починалося. С. 8. Школа майбутнього. С. 11. Інтерв’ю з директором. С. 7-8. Побажання.

3 15 грудня 2015 «Зірки 90-й». З. 2-3. Медові новини. З. 4-5. Як все починалося. З. 8. Школа майбутнього. З. 11. Інтерв’ю з директором. З.7-8. Побажання.

. свій День народження отримувати дружнє привітання і з Камчатки, і з Німеччини, Фінляндії . . Школі нині день народження! Тут і пісні, привітання, Танці, музика . вельмишановна Тетяна Миколаївна! Вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо щастя, добра, удачі, .

? Своє свято у другу неділю липня традиційно відзначають всі російські рибалки.

Протяжні морські кордони нашої країни, велика мережа річок і озер відкривають доступ до колосального об’єму водних біологічних ресурсів. Саме тому зміцненню рибної індустрії держава приділяє особливу увагу.

Галузь посідає значне місце в структурі вітчизняного агропромислового комплексу. Моряки тралового флоту, працівники рибних господарств здійснюють вилов об’єктів видобутку, відтворення аквакультури, переробку продукції, сприяючи забезпеченню продовольчої безпеки, економічного розвитку Росії.

Щиро вітаю ярославських професіоналів цієї непростої справи та рибалок-любителів!

Невичерпних сил, щастя, домашнього благополуччя і вам великого улову!

Губернатор Ярославської області Дмитро Миронов

На Ярославському узмор’ї святкують День рибалки

Ярославські студенти познайомилися з московською системою екологічного моніторингу

Михайло Писарець: Ми почали опрацьовувати питання законодавчого регулювання ввезення сміття на територію регіону

У Ярославлі в Парку Перемоги знайшли живу черепаху

Дмитро Миронов: Почалася реалізація нової екологічної політики

У Ярославлі знову дощ: вулиці в центрі затопило – відео

Почався вибір ділянки для будівництва заводу по сортуванню сміття в Ярославлі

Ведеться підбір земельної ділянки для будівництва в регіоні сучасного сміттєпереробного комплексу

З-за випадкового знайомства в інтернеті і бажання поїхати в Пітер ярославна втратила 17 тисяч рублів.

У січні 2017-го 30-річний тутаевец подружився з жінкою в одній із соціальних мереж. Під час спілкування вона розповіла новому знайомому, що хотіла б побувати в Санкт-Петербурзі. Чоловік запропонував допомогу і спільну поїздку.

Під час однієї із зустрічей він пред’явив знайомої самостійно виписаний прибутковий касовий ордер і пояснив, що необхідно доплатити ще 6 тисяч рублів. Гроші він попросив у борг. Жінка погодилася і перевела потрібну суму.

– В цей же день обвинувачений запропонував потерпілій придбати два мобільних телефони, на що остання відповіла відмовою. Після цього він попросив у борг у потерпілої 11 000 рублів на придбання телефонів і їх наступний перепродаж, зобов’язавшись в цілому повернути 17 тисяч рублів, – повідомили в прокуратурі Ярославської області.

Отримавши гроші, чоловік перестав спілкуватися зі знайомою. Остання звернулася в правоохоронні органи. Під час судового засідання обвинувачений провину визнав в повному обсязі. Розглянувши матеріали справи та врахувавши пом’якшуючі обставини, суд засудив ярославца до 1 року 10 місяців позбавлення волі умовно з випробувальним терміном 1 рік 6 місяців.

У середу, 11 липня, в Кінотеатрі Кіномакс-Аура (Перемоги, 41) відбудеться трансляція Постановки Королівського Національного театру «Макбет: Рорі Кіннір». Початок о 19:00.

«Макбет» – сама лаконічна з трагедій Шекспіра і одна з найкривавіших.
В інтерпретації Руфуса Норріса вона стає ще коротше і ще кровавей: режисер без всякого вшанування відноситься до класики, зате уважний до смаків сьогоднішнього глядача.

До того, як очолити Національний театр, Руфус Норріс ніколи не ставив Шекспіра. Точніше, ставив, але це було давно і неправда (і десь у провінції). Зате він у великій кількості ставив сучасну драматургію, мюзикли, вистави за мотивами незалежного кіно та нові опери.

У своїй першій постановці шекспірівської в Лондоні Норріс показує себе все тим же войовничим модерністом. Місце дія «Макбета» він переносить з середньовічної Шотландії в умовну пост апокаліптичну реальність, де йде перманентна війна без переможців і переможених, і весь світ зійшов з розуму міцно і надовго. У цьому світі генерали носять картонні обладунки, скріплені ізолентою, привид Банко схожий на смертоносних бомжів з «Твін Пікса» (Twin Peaks, 1990), а у актриси, грає служницю, замість руки справжня кукса. Навіть головні герої там – лише оборотнические тіні самих себе: Макбет більше схожий не на тирана під каблуком у кровожерливої дружини, а на загнаного гончого пса, а сама леді Макбет – на обалдевшую від страхітливої життя і тихо помешавшуюся домогосподарку.

Щоб реалізувати такий безкомпромісне бачення шекспірівського шедевра, Норріс залучив до роботи своїх улюблених співробітників. Насамперед – чудовий акторський дует Рорі Киннира і Енн-Мері Дафф, які ідеально відчувають ансамблевую природу стилю Норріса, не тягнуть ковдру на себе, але, при цьому, створюють незабутні образи обуреваемой пристрастями вельможної родини. За унікальну сценографію вистави – створення тієї самої безпритульній антиутопічній реальності – відповідала художник Рей Сміт, а авангардну музику до спектаклю (примарний дует кларнета і валторни) написав відомий композитор Орландо Ґат.

«Макбетов» на британській сцені щорічно ставиться надмірна кількість; вистав, які залишаться в історії театру, серед них не так вже багато. «Макбета» Норріса, в цьому сенсі, боятися нічого: ця мальовнича і вкрай оригінальна версія «шотландської п’єси» надовго залишиться в пам’яті театральної публіки і кіноглядачів проекту TheatreHD.

Трансляція вистави відбудеться 11 липня о 19:00 в кинотетаре Кіномакс-Аура
Тривалість 2 години 28 хвилин з одним антрактом
16+
квитки https://kinomax.ru/order/hallplan/?session=2669650
АТ «Кіномакс» 121096, місто Москва, вул. Василини Кожиной, будинок 1, поверх 7, пом. 1, кім. 1 ОГРН1127746658995

У Дзержинському районі Ярославля в Парку Перемоги плаває жива домашня черепаха.

Фотографії і відео виклали в одному з пабликов в соціальній мережі «ВКонтакте» у понеділок, 9 липня.

– Швидше за все, комусь вона дуже набридла в квартирі і її просто відправили у вільне плавання в ставок. Вже знайшлися навіть бажаючі виловити і поселити черепашку, – повідомила «Ярославському регіону» зробила фото і зняла відео мешканка Брагино Ганна.

Нагадаємо, що жителі Ярославля помічають рідкісних тварин і в інших районах міста.. Раніше з’являлися новини про який оселився на Петропавловских ставках бобрів і знаменитої качці-мандаринці, яка певний час жила у ставку в парку «Нафтовик».

ДТП на перехресті вулиці Перемоги та проспекту Жовтня в Ярославлі потрапило в об’єктив відеокамер. Кадри стався вдень у неділю, 8 липня, виклали в мережу.

На перехресті зіткнулися «Кіа Оптима» та «Форд Фієста».

На відеозаписі видно, як одна з машин дочекавшись дозволяючого сигналу світлофора виїжджає на перехрестя, в цей момент у неї врізався автомобіль, що рухався по проспекту Жовтня. В результаті зіткнення отримав травми водій автомобіля «Форд Фієста». Винуватця ДТП належить визначити співробітникам ГИБДД.

За ініціативи губернатора Дмитра Миронова формується група експертів, для формування орієнтирів галузі на найближчі п’ять років. Для максимальної опрацювання питання, створено 5 груп, а які увійшли близько вісімдесяти осіб: екологи, співробітники профільних організацій, журналісти, представники громадськості.

Гаряча лінія для звернення громадян з питань освіти: 3-17-64 — начальник відділу освіти Нечаєва Ганна Геннадіївна; 3-03-84 — спеціаліст з питань дошкільної освіти Зачерновских Раїса Анатоліївна.

12 червня 2018 р. в ЦДТ пройшли шахові турніри, присвячені Дню Росії (серед школярів, серед ветеранів та головний турнір шахістів). На турнір приїхали шахісти з різних міст Пермського краю: Пермі, Краснокамска, Нытвы, Верещагино, Оханска, а також з с. Табори. Загальна кількість учасників 26 осіб.

У головному турнірі перемогу здобув А. С. Короєв (с. Табори), на другому місці представник р. Краснокамска — Колмиков А. А., почесне третє місце виборов голова шахової федерації Оханского району Аверін С. Н.

Серед ветеранів перемогу здобув найстаріший шахіст р. Оханска Большаков Е. А., на другому місці Потанін Ю. Н., третє місце у Рудометова В. І.

Серед юних шахістів місця розподілилися наступним чином: 1 м і 3 м — Ричков Андрій і Вяткін Олександр (об’єднання «Шахи» Центру дитячої творчості, педагог додаткової освіти Аверін С. Н.), друге місце виборов представник с. Табори — Короєв Георгій. Всі учасники турн . Читати далі »

8 червня 2018 р. хлопці літнього майданчика «Витівники» Центру дитячої творчості провели для дитячого садка «Джерельце» великий концерт з ігровою програмою.

Незвично яскраво були представлені казки з ляльками: «Лісова щеплення» (вигадала і приготувала казку і ляльки Іванова Ганна) та «Лисиця і Ведмідь». Гунашев Роман вів весь сюжет казки, читав емоційно, чітко. Ігнатова Ксенія, Ірина Самаріна театрализовали загадки та вірші. Хор хлопців виконав пісні: «Цветик–семицветик», «Суничне варення», «Тато – тато». Були і танцювальні номери: «Зажигай!», «Я буду чекати», «Ти та я, та ми з тобою». Некрасова Юля і Кремльова Софія завзято провели музичні ігри «Паровозики» і «Роби, як Я!». Малюки із задоволенням брали активну участь у всіх забавах.

7 червня 2018 р. для дітей майданчика «Витівники» Центру дитячої творчості було проведено пізнавальне заняття «Мій край». Воно пройшло в художньо-краєзнавчому музеї ім. П. Ф. Шардакова. Педагог-організатор Е. Н. Болотова провела з дітьми бесіду з історії Пермського краю і Оханского району. Свої знання хлопці перевірили в інтелектуальному змаганні «Своя гра».

Ось деякі відгуки учасників:

Юлія Каменських: «В художньо–краєзнавчому музеї імені Павла Шардакова ми познайомилися з чудесами нашого Пермського краю, а ще дізналися багато нового про наш рідний Оханском районі. Ми дізналися, наприклад, про Трогантериевом слоні, про Кам’яному поясі. Після захоплюючої розповіді Олена Миколаївна провела комп’ютерну гру і перевірила наші знання. Теми гри: «Флора і фауна Пермського краю», «Міста Пермського краю», «Історія Оханского краю», «Знамениті люди Пермського краю». Читати далі »

Настали дні літніх канікул. У хлопців з’явилося багато вільного часу, який вони частіше проводять на свіжому повітрі. Особливо люблять хлопці покататися на велосипеді. Щоб не сталося біди, 6 червня в ЦДТ для дітей була організована зустріч з інспектором БДР ОМВД Фадєєвої Наталією Анатоліївною. Заняття почалося з перевірки знань хлопців правил дорожнього руху для пішоходів та велосипедистів. Як виявилося, багато хлопці знають правила пішохода і велосипедиста. Наталія Анатоліївна нагадала хлопцям, де дозволено і де заборонено кататися любителям велосипедної їзди, яке технічний стан має бути у велосипеда і як убезпечити себе на дорозі за допомогою світловідбивачів і захисної екіпіровки. Вона звернула увагу дітей на відмітні ознаки дорожніх знаків для пішоходів та водіїв.

Продовжилося заняття практичним завданням. Об’єднавшись по групах хлопцям треба було «пройти» по карті безпечний маршрут школяра. Із завданням хлопці впоралися успішно.

4 червня 2018 р. у рамках Регіонального дня читання «Живі сторінки Лева Кузьміна» у кожному районі та місті Пермського краю пройшли заходи, присвячені 90-річчю дитячого пермського письменника Л. В. Кузьміна. Дівчатка ЦДТ з об’єднання «Казкова майстерня «Чарівники» (педагог Ольга Веніамінівна Попова) взяли активну участь в Регіональному дні читання. Вони прочитали казку «Вгору по сходинках» для хлопців дитячих садків № 2 і 4 міста. Читали казку виразно, емоційно, з елементами театралізації. Читання казки закінчувалися оплесками юних читачів.

Подруги – близькі люди, які звикли ділити все порівну, підтримувати один одного у важку хвилину, щиро радіти за успіхи і надихати на нові звершення. У день народження кращої подруги хочеться порадувати її теплими словами, подарувати їй те, про що вона мріє і зробити все, щоб вона була веселою і щасливою.

Подарунком в красивій коробці, перев’язаною бантом, зараз важко когось здивувати. Привітання повинно бути оригінальним і незвичайним — тоді воно подарує іменинниці позитивні емоції. В якості прикладу спробуємо прикольно привітати подругу з днем народження.

Швидка навігація по статті

Прості і ефектні способи

Готуватися до дня народження подруги завжди потрібно заздалегідь, особливо якщо це ювілей чи значуща дата. Якщо до свята залишилося не так багато часу, справжньою паличкою-виручалочкою стане один з наступних способів:

 • Відіслати на телефон подруги музичне привітання — це може бути гумористична пісенька або побажання від імені її улюбленого актора. В інтернеті багато сайтів, що пропонують подібні послуги, обов’язково знайдеться що-небудь підходяще;
 • Подарувати футболку з принтом або написом прикольним. Якщо не знайдеться нічого підходящого в інтернеті або реальних магазинах, варто скористатися послугами друку на майках і футболках. В якості малюнка підійде фото подруги в оточенні веселій компанії і оригінальна підпис (той, хто володіє фотошопом, може пошукати в мережі прикольний фото-шаблон).

Якщо іменинниця – активна та комунікабельна дівчина, яка любить перебувати в центрі уваги, вона оцінить по достоїнству одну з ідей:

 • Орендувати рекламний щит неподалік від будинку подруги, розмістити на ньому фотографію дівчини і жартівливе привітання. Оскільки ваш сюрприз побачить не тільки іменинниця, але й інші мешканці мікрорайону, важливо, щоб фото було якісним і вдалим, а побажання – доречним;
 • Замовити поздоровлення на радіо. Якщо подруга володіє розвиненим почуттям гумору, їй буде приємно почути жартівливі вірші і отримати в подарунок улюблену пісню.

100 щирих слів та побажань

Будь-якій дівчині подобається, коли їй роблять компліменти і говорять теплі слова, тому подругу не залишить байдужою оригінальний спосіб привітання:

 • Взяти невелику баночку незвичайної форми (наприклад, з-під кави), прикрасити її стрічками, мереживом, стразами;
 • Приклеїти «етикетку» написом на кшталт «найкращій подрузі на день народження», «Дружба – це…» (за аналогією з Love is…), «Рецепти щасливого життя». Етикетку можна роздрукувати на принтері або написати вручну маркером;
 • Виготовити багато невеликих записок з прикольними побажаннями, чотиривіршами, гумористичними тезами про дружбу (буде веселіше робити цю роботу в компанії подруг);
 • Згорнути записки і наповнити ними красиво оформлену баночку;
 • Вручити подарунок, додавши до нього щирі слова, позитивний настрій і добрі жарти.

Поділіться цією статтею з друзями в соц. мережах:

У шкільних музеях Залізничного району пройшли заходи, присвячені 73-ї річниці Перемоги радянського народу у роки Великої Вітчизняної війні 1941-1945 років. На базі шкільного музею «Локальні війни ХХ століття» МБОУ «ЗОШ №60» імені Володимира Зав’ялова була проведена наступна робота:

 • Привітання мешканців мікрорайону з Днем Перемоги (підготовка та розклеювання листівок)
 • Наведення санітарного порядку в меморіальній рекреації, у пам’ятних дощок
 • Мітинг біля пам’ятника Володимиру Зав’ялову
 • Зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни, активом районного комітету ветеранів Великої Вітчизняної війни
 • Мітинг та покладання квітів біля пам’ятників та Пам’ятних меморіальних знаків воїнам, загиблим при виконанні військового обов’язку
 • Міжнародна акція «Засвіти свою свічку»
 • Тематична екскурсія в краєзнавчий музей, присвячена святу Перемоги
 • Оформлення виставки тематичної літератури у бібліотеці школи «Салют, Перемога!», присвяченій Перемозі у Великій Вітчизняній війні.
 • Молодіжна акція «Лист ветерану»
 • Урок Мужності
 • Урочисті збори учнівського, вчительського колективів, ветеранів педагогічної праці, батьківської громадськості, жителів мікрорайону до Дня Перемоги
 • Проведення Декади пам’яті загиблих у локальних конфліктах

У музеї МБОУ «ЗОШ№64» Дня Перемоги були присвячені наступні заходи:

 • Конкурс малюнків «Намалюй Перемогу!»;
 • Акція «Листівка для ветеранів»;
 • Фестиваль патріотичної пісні, присвячений містам – героям;
 • Конференція «Урок дає історія»;
 • Мітинг біля меморіальної дошки Петрова А. В.;
 • Оформлення вікон на фасаді школи до Дня Перемоги;
 • Акція «Георгіївська стрічка»;
 • Акція «Безсмертний полк»;
 • Екскурсії в музей «Бойова Слава Алтайських дивізій»;
 • Уроки мужності.

У музеї Гімназії № 42 активісти провели таку роботу:

 • Провели Уроки мужності для учнів початкової школи та середньої ланки;
 • Виготовили вітальні листівки та привітали ветеранів;
 • Провели роботу біля пам’ятника А.с Матросову і у меморіальних дощок;
 • Організували експозицію свого в музейній виставці на Соціалістичному проспекті 9 Травня.

Comments are closed.