Привітання з 1 вересня студентам

1

З новим навчальним роком, з новими відкриттями, з новими знаннями! Нехай прийдешній навчальний рік допоможе втілити в життя все задумане. Вірте в себе, ставте перед собою нові цілі, і ви обов’язково досягнете! Надихайтеся кожним новим днем. Удачі і наснаги у навчанні!

День знань — це не тільки свято школярів. Для студентів це теж особливий день. Для когось це переддень нового життєвого шляху, вхід в захоплюючий світ нових знань та цікавих відкриттів. Нехай насичене студентське час запам’ятається не тільки довгими лекціями і строгими професорами, але і завоюванням незнайомих вершин, набуттям нових друзів і подруг. Нехай тобі легко даються всі заліки, сесії та іспити. Успішного навчання!

Дорогі студенти, у день знань хочеться побажати вам прагнення до знань і здійснення всіх поставлених цілей. Нехай буде радісною і незабутнє студентське життя, нехай іспити і заліки легко здаються, нехай завжди буде настрій хорошим і вдалим життєвий шлях.

Дорогі студенти, з Днем знань вітаю вас. Нехай цей рік обходиться без хвостів і нудних пар, нехай шлях до улюбленої професії буде світлим, добрим і неважким, нехай заліковка червоніє лише від похвал, хай крім навчання у вас вистачає часу на мрії молодості і веселощі.

Дорогі студенти! День знань — свято, яке ви відзначаєте довгі роки, починаючи з тих часів, коли ви були семирічними дітьми, вперше переступили поріг школи. Тепер ви пізнаєте більш складні знання, які допоможуть вам знайти своє місце в житті. Ми щиро вітаємо вас з 1 вересня і бажаємо досягти величезних успіхів у новому навчальному році!

Дорогі студенти, вітаю вас з днем знань! Бажаю вам осягати нове і завойовувати непізнане. Нехай навчальний процес приносить радість і задоволення, корисність і якість. Бажаю вам великих перспектив і легкого пізнання. Розвивайтеся, прагнете, практикуйте, експериментуйте! Знання — ваша сила!

Шановні студенти, вітаю вас з Днем знань. Нехай навчання тепер стала важче, нехай у вашому житті з’явилися дорослі проблеми і різні перешкоди. Але, з упевненістю можу сказати, що при наявності бажання та хоча б найменшого прагнення все у вас вийде. Тому побажаю вам здоров’я, успіху, цілеспрямованості, впевненості в собі і добра.

Перше вересня! Студент?! Повертайся в життя після літнього веселощів! Не забудь як слід відзначити початок нового навчального року, щоб він видався вдалим та багатим на п’ятірки. З 1 вересня!

неділя, 31 серпня 2014 р.

Привітання з 1 вересня студенти

День 31 серпня 2014 — поздоровлення зі святом 1 вересня

  • У цей славний день календаря
  • Ми вітаємо з святом вас, з днем знань! дивитися далі.

День знань для студентів

1 вересня прийнято відзначати не тільки в школах, але й у середніх і вищих навчальних закладах. Причому День знань для студентів мало, чим відрізняється від Дня знань для учнів. Хіба тільки, що у вищих навчальних закладах прийнято збирати разом студентів не лише університету, а проводити свято всередині кожного факультету.

Сценарій свята також прийнято готувати заздалегідь. Традиційно День знань для студентів починається з урочистої промови декана. Він виголошує вітання з 1 вересня студентам. Потім зазвичай деякі з студентів виступають з танцями, піснями. Завершується святкова програма переглядом невеликого документального фільму про університет в цілому та факультеті зокрема.

Особливу увагу в цей день приділяється першокурсникам. Після перегляду документального фільму старшокурсники зазвичай розходяться і продовжують святкувати 1 вересня в неофіційній обстановці, а першокурсників продовжують ознайомлювати з правилами університету і факультету. Тільки після цього вони можуть продовжити святкування поза стінами університету.

Привітання з 1 вересня студентам

День знань для студентів є не меншим за значимістю святом, ніж для школярів. Тому в цей день традиційно звучать привітання з 1 вересня студентам. Бувають різні вітання з 1 вересня студентам: прикольні і урочисті, у віршах і в прозі. Так як студенти – народ веселий, особливо популярні вітання з 1 вересня студентам прикольні. Такі вітання з 1 вересня студентам прикольні здатні підняти настрій і зберегти його на весь день.

Веселе привітання з 1 вересня студентам може навіть сказати декан університету. Привітання з 1 вересня студентам звучить не тільки від викладачів, їх зазвичай вітають з святом і просто родичі, знайомі, друзі. Якщо ваш знайомий є студентом, не забудьте підготувати для нього побажання.

1. Всім важко в навчанні,

Але потім в бою щастить.

До себе будь-який роботодавець

Вас радо візьме!

Студент, веселися ти сьогодні,

Привітання з 1 вересня

Перше вересня – День Знань. Для кого-то дзвінок, що пролунав на шкільному дворі в цей день, стане по-справжньому першим, хто-то з року в рік невтомно з відкритим серцем і теплими емоціями вітає в стінах школи учнів. Знаменний цей день для всіх, хто має відношення до сфери освіти: учнів, вчителів, студентів і викладачів.

Як привітати з днем знань

Привітання з 1 вересня у віршах і голосові поздоровлення

Урочисте і хвилююче подія знаменує початок нового навчального року, а отже, і новий щабель у житті кожної людини.

Привітати школярів та їх батьків, вчителів, дарують знання, і студентів зі святом Першого вересня можна у віршах або за допомогою аудіо привітань!

Привітання з 1 вересня, з днем знань учням, школярам, студентам

Вітаємо вас хлопці з Першим вересня!

Ми бажаємо вам удачі, щастя без кінця,

Щоб до школи, як на свято завжди поспішали,

А вчитель кращим другом був би вам, друзі.

З Днем знань сьогодні ми вітаємо всіх,

Вчитися, але лише не лінується, бажаємо.

У праці і навчанні успіх ви знайдете,

Адже знанья потрібні так, як крила у польоті.

Традиції святкування дня народження

Святкування дня народження у різних країнах відбувається по-різному.

неділя, 31 серпня 2014 р.

Привітати дочку З 1 ВЕРЕСНЯ

День 31 серпня 2014 — поздоровлення зі святом 1 вересня

  • У цей славний день календаря
  • Ми вітаємо з святом вас, з днем знань! дивитися далі.

Вміти любити — великий дар природи!

Не кожному дається цей дар,

Щоб пронести крізь бурі і знегоди

В своїй душі вирує пожежа,

Любов і ніжність зберегти навіки,

Щоб здавався найкращим

Йде поруч чоловік!

Біжить невблаганно час,

З ним може почуттів умерится спека.

Нехай першу любов з роками змінить

Спокійної дружби зріла пора.

Народяться діти, хай мужніють,

Хай не торкнеться їх ні біль, ні смуток,

Та не засипле попелом двір, в якому

Будь-яку стежину знали напам’ять!

Щоб ніжність не пішла з ваших очей,

Щоб губи були не для вас!

Бажаю вам великого щастя,

Смс вітання з 1 вересня

День знань — це традиційна лінійка біля школи на 1 вересня, схвильовані батьки першокласників з відеокамерами, ошатні учні, море квітів для вчителів і велику кількість позитивних емоцій як для йдуть в 1-й клас діточок, так і не бачилися з літа учнів доросліший! В цей день всі школярі, студенти, а також їх вчителі та викладачі отримують від своїх близьких, родичів і друзів смс привітання з святом.

Ти, так святково одягнена

«Коли настає вересень»

Перша вчителька наша,

З Вами нам осягати науки,

З Вами ставати краще, чистіше,

І вчитися вірити й прощати!

Привітання з 1 вересня дочки

День знань традиційно відзначається лінійкою, на якій учні приймають вітання з 1 вересня, дарують вчителям квіти і проводять урочисті заходи. Привітайте і Ви своїх дітей з Днем знань оригінальними віршами. Тут зібрані вітальні вірші до Дня знань, адресовані тільки дочки. І якщо в майбутньому навчальному році Ваша донька стане першокласницею, Ви неодмінно знайдете в цьому розділі вітальний вірш, який підійде саме їй.

Привітання до Дня знань дочки

Сьогодні рідна, в перший клас ти пішла,

Привітання з 1 вересня

На шкільний двір прийшли вперше ви,

Сьогодні стали важливі першокласники,

Надія, шлях у вічність для країни,

Сьогодні просто треба постаратися!

Вчитися вам бажаємо лише на «п’ять»,

Хай щастить у всьому вам, діти,

Всі книги цікаві читати,

Щоб вступити у володіння планетою!

Беріть, хлопці, пенали ви і книжки

Адже в школу ви за знанням прийшли,

Тут хтось разом першим, а хтось і напевно

Вважає вже останні деньки!

Сьогодні двір наш шкільний, ошатний і веселий,

Варто на ньому в лінійці дітвора!

Пора ця свята, пролітає над вами

Привітання з днем знань доньці

День 31 серпня 2014 — поздоровлення зі святом 1 вересня

У цей славний день календаря

Ми вітаємо з святом вас, з днем знань! дивитися далі.

День знань, привітання з днем знань, побажання, вірші

1 вересня — День Знань. відзначається в Росії з 1984 року — починаючи з дати свого офіційного затвердження як державного свята країни. Відомо, що до правління Петра Великого саме 1 вересня вважався датою початку Нового Року — однак, заражений впливом Європи, «реформатор» своїм вольовим рішенням перевів літочислення на західний лад (1 січня).

1 вересня вважається датою початку нового навчального року для всіх школярів і Першого Дзвоника для першокласників — малюків, які тільки-но вступають в нове життя: життя дзвінків і змін, уроків. День Знань традиційно відзначається шкільною лінійкою — найважливішою подією, під час якого учні говорять вітання з днем знань. дарують вчителям квіти, проводять урочисті заходи. Побажання до 1 вересня традиційно беруть «першачки»: одягнені в сувору шкільну форму і збройні букетами квітів, малюки вступають в хвилюючу, нову для себе атмосферу — жити і отримувати знання, в якій їм доведеться протягом довгих 10 років.

День знань — це завжди добрий, галасливий і безтурботний свято, яке відзначається з особливою урочистістю — в школах, і з особливою радістю — в дружньому колі скучавших один по одному однокласників.

Голосові листівки — здивуй друзів дзвінком на мобільний!

Поздоровлення дочки з Днем Народження

Маленькій шалунье в день народження завжди хочеться почути, що вона кохана татом і мамою, як ніхто інший на світі – і хіба що з братами і сестрами можна розділити цю любов. Дівчинці-підлітку обов’язково треба нагадати, що вона гарна собою. Дорослої доньки, напевно, буде приємно почути визнання її успіхів. В будь-якій області – від народження онуків до перемог на роботі. Поздоровлення дочки з днем народження повинні нести для неї позитив. Адже, напевне, вона сама не раз дарувала своїм батькам хвилини радості і щастя, слова любові. І слова, звернені в такий день до дочки, як і до всякої іншої пані, ні в якому разі не повинні бути банальними. Представниці прекрасної статі дуже чутливі до таких речей. А якщо поздоровлення дочки з днем народження будуть виражені ще й красивими словами, від щирості і ніжності яких розтане її серце, то ці її емоції повернуться мамі і татові сторицею. Тому варто витратити напередодні дня народження дочки час і сили на те, щоб підібрати найкращі, найбільш відповідні слова для привітання. Нехай доччині заповітний день стане щасливим і радісним, і для неї, і для батьків.

Привітання з днем народження дочку від папи у віршах

Ось і настав день народження донечки, Вашої відради, Вашої гордості і безмежної любові. У метушні Ви забули відшукати хороші слова для привітання її з цим днем? Ми подбали про Вас! Просто відвідайте наш сайт, у рубриці привітання з днем Народження дочки від батька Ви обов’язково знайдете потрібні слова. Хочеться здивувати іменинницю – тоді беріть в руки свій телефон і всього через кілька хвилин улюблена донька отримає класну вітальну пісню, відправлену від Вашого імені.

Привітання з 1 вересня студенти

День 31 серпня 2014 — поздоровлення зі святом 1 вересня

У цей славний день календаря

Ми вітаємо з святом вас, з днем знань! дивитися далі.

День знань для студентів

1 вересня прийнято відзначати не тільки в школах, але й у середніх і вищих навчальних закладах. Причому День знань для студентів мало, чим відрізняється від Дня знань для учнів. Хіба тільки, що у вищих навчальних закладах прийнято збирати разом студентів не лише університету, а проводити свято всередині кожного факультету.

Сценарій свята також прийнято готувати заздалегідь. Традиційно День знань для студентів починається з урочистої промови декана. Він виголошує вітання з 1 вересня студентам. Потім зазвичай деякі з студентів виступають з танцями, піснями. Завершується святкова програма переглядом невеликого документального фільму про університет в цілому та факультеті зокрема.

Особливу увагу в цей день приділяється першокурсникам. Після перегляду документального фільму старшокурсники зазвичай розходяться і продовжують святкувати 1 вересня в неофіційній обстановці, а першокурсників продовжують ознайомлювати з правилами університету і факультету. Тільки після цього вони можуть продовжити святкування поза стінами університету.

Привітання з 1 вересня студентам

День знань для студентів є не меншим за значимістю святом, ніж для школярів. Тому в цей день традиційно звучать привітання з 1 вересня студентам. Бувають різні вітання з 1 вересня студентам: прикольні і урочисті, у віршах і в прозі. Так як студенти – народ веселий, особливо популярні вітання з 1 вересня студентам прикольні. Такі вітання з 1 вересня студентам прикольні здатні підняти настрій і зберегти його на весь день.

Веселе привітання з 1 вересня студентам може навіть сказати декан університету. Привітання з 1 вересня студентам звучить не тільки від викладачів, їх зазвичай вітають з святом і просто родичі, знайомі, друзі. Якщо ваш знайомий є студентом, не забудьте підготувати для нього побажання.

1. Всім важко в навчанні,

Привітання з 1 вересня

Перше вересня – День Знань. Для кого-то дзвінок, що пролунав на шкільному дворі в цей день, стане по-справжньому першим, хто-то з року в рік невтомно з відкритим серцем і теплими емоціями вітає в стінах школи учнів. Знаменний цей день для всіх, хто має відношення до сфери освіти: учнів, вчителів, студентів і викладачів.

Як привітати з днем знань

Привітання з 1 вересня у віршах і голосові поздоровлення

Урочисте і хвилююче подія знаменує початок нового навчального року, а отже, і новий щабель у житті кожної людини.

Привітати школярів та їх батьків, вчителів, дарують знання, і студентів зі святом Першого вересня можна у віршах або за допомогою аудіо привітань!

Привітання в день свята. Привітання від директора школи на 1 вересня 2018, нові побажання та привітання на нашому сайті.

З Днем знань всіх я вітаю!
Ось і настав щасливий час:
Знову школа двері відчиняє,
Щоб з радістю прийняти всіх вас!

Випускники і першокласники,
Учні, вчителі…
Звичайно, всі ми дуже різні,
Але все ж, ми — одна сім’я!

Нехай цей рік стане вдалим
Для всіх, для кожного з нас,
Нехай багато знань він подарує,
Що ж, в добру путь і в добрий час!

Батьки і діти,
Колеги і друзі!
З Днем Знань вас щиро
Хочу привітати я.

Нехай новий навчальний рік
Всім щастя принесе,
Удачу, цінний досвід.
З Днем Знань! Вперед!

Зі святом, батьки, хлопці,
І, звичайно ж, вчителі!
Вшановуючи День знань трепетно і свято,
Вітаю всіх вас з 1 вересня!

Я бажаю вам набратися терпіння,
Все встигнути і всюди встигати.
Школярам — посилено намагатися,
Вищі позначки отримувати.

Тата з мамами нехай бережуть нерви —
Згодяться в наступному році,
Не сваріть за оцінки занадто,
До дисципліни привчайте і праці.

Педагогів дружну команду,
Просвітників широких мас,
Вітаю! Нехай неабияким
Буде кожен учень і клас!

Нехай дзвенить дзвінок веселій треллю,
Нехай шумить на перервах дітвора,
Школа знову відкрила свої двері!
З 1 вересня! Гіп-гіп ура!

Всіх учнів, батьків, колег
Вітаю з першим вересня!
Нехай у цьому році на вас чекає успіх,
Нехай старання не проходять даремно!

Ми будемо лише новому вчитися
І знання корисні слухати,
І до нових досягнень прагнути,
Щоб розумнішими і мудрішими стати!

Дозвольте від душі
Привітати вас, хлопці.
День знань настав,
І школа всім вам рада.

Директорська мова,
Сподіваюся, вас підбадьорить..
Успіхів вам у навчанні,
П’ятірок всіх в щоденник.

Завзяття і прагнення
Йти завжди вперед,
Душею тягтися до нового,
І вбирати захлинаючись.

Вітаю з Днем знань, друзі!
Нехай з успіхом йде навчання,
Щоб шкільний ваш запал не зів’яв
І на все вам вистачило терпіння.

Щоб вперто йти до своєї мети,
Перемагаючи будь-які перешкоди,
Будьте сміливі, наполегливі, впевнені —
І тоді все станеться, як треба!

Ось і настав цей дивовижний день, який після спекотного літа зібрав всіх учнів знову разом. Кожен з вас провів по-своєму цікаве літо, ви встигли скучити один за одним і, звичайно ж, набратися сил, які так необхідні для навчання. Я сподіваюся, цей рік буде для вас успішним. Для когось він буде першим і незабутнім, для когось- останнім і надзвичайно насиченим, зворушливим і хвилюючим. У будь-якому випадку, сьогодні я щиро хочу привітати кожного з вас із першим навчальним днем і побажати вам завзятості, зусиль, наполегливості, терпіння та успіху. І наостанок, хочу побажати вам ніколи не здаватися. Якою б підступної ні здалася життя, вмійте домогтися свого і відстояти свою думку. З Днем знань, дорогі мої! Школа вже розкрила свої двері і, із звичним для неї привітністю, чекає на вас!

Привітати з днем знань зараз дозвольте
Учнів всіх, педагогів, батьків.
Адже знання — світло, що давно всім відомо
А в житті повинно бути світло повсюдно.
Бажаю всім буднів не складних, веселих,
Адже з радістю двері відкрила вам школа.
Батькам не витрачати так багато нервів
На те, що б дитина у навчанні був першим,
Старанних учнів усім педагогам,
Їх більше оцінювати м’яко, ніж суворо.
А дітям бажаю прекрасних відміток,
Що б виклик до директора був вкрай рідкісний.
Всього вам прекрасного — планів, мрій,
Вчіться, дерзайте! Всіх зі святом знань!

Сьогодні новий рік почався,
Прийшов він з першим вереснем,
Портфелі і банти миготять,
Відтепер школа другий дім!

Всім вам терпіння та успіху,
Отримувати хороші оцінки,
Побільше радості і сміху,
І вчителів всіх поважати!

Я як директор, вам бажаю,
Відкриттів нових і добра,
Нехай рік буде цікавим,
Вже в класи вам давно пора!

Дорогі мої гості, всі мої учні,
Дочекалися ми, наступають веселі деньки!
Я бажаю всім успіхів, щоб навчання рівно йшла,
Колектив рідної школи усіх привела до перемоги!

Будемо ми працювати, не шкодуючи наших сил,
Бігати, стрибати і вчитися, щоб РОНО нас похвалив,
Щоб ми були першими і в навчанні, і в праці,
І любили нашу школу від душі завжди, скрізь!

Зовсім скоро, 1 вересня, росіяни відзначатимуть День знань, а 2 вересня стане першим навчальним днем для школярів і студентів країни. Для багатьох маленьких росіян у цей день пролунає перший незабутній шкільний дзвінок. Ми підготували для вас добірку sms-привітань з 1 вересня, щоб ви могли привітати майбутніх, теперішніх та колишніх школярів, адже, як відомо, не забуваються шкільні роки… З святом, дорогі читачі!

Короткі красиві привітання з 1 вересня першокласникам

Сьогодні, у день знань, тебе вітаю.

Бажань твоїх исполненья бажаю,
Успіхів у навчанні і нових друзів,
Нехай життя твоє буде ще веселіше!
*****

Наче іскорки горять
Першокласників оченята,
В цей день для них навколо
Все — шматочок казки!
Ви сьогодні краще всіх,
Всіх сьогодні краше!
Це маленький успіх
В житті юної Вашої!
*****

Встигли класно відпочити,
Ну а сьогодні – знову в дорогу!
В країну поем і теорем…
(Відправ хлопцям це всім)
*****

Нехай літо минуло, але все ж
Відкриттів багато попереду.
Ти знову в клас до друзів йдеш.
Завжди ж з усмішкою йди!
*****

C 1-го вересня
Привітати я тебе поспішаю!
Так, літо скінчилося, але я
Сумувати причин не знаходжу.
*****

День знань — це свято книг,
Квітів, друзів, посмішок, світла!
Вчися старанно, учень —
Найголовніше сьогодні це!
*****

Вітаємо з Днем знань:
Дружби, спорту і книг!
Через працю і дерзання
В собі багато покликань
Ти відкрий, учень.
*****

У перший день осінній
Вітаємо вас!
Ви – науки бранець, —
Знає весь ваш клас.
Ми і надалі бажаємо
Вам йти вперед,
Це точно знаємо –
Вас удача чекає!
*****

З Днем знань, учень!
Сьогодні свято твій:
Світ — яскравий і великий —
Ти відкрий для себе.
*****

Начищені черевики,
З голочки костюм,
На шкільну лінійку
Крокуєш, як в строю,
Не перший рік сьогодні
Дзвінок тобі дзвенить,
Ти краще став, адже вірно?
Будь щасливий, учень!
*****

У день знань я тобі бажаю
Граніт науки розкусити,
З початком року вітаю,
Зумій завдання все вирішити!
***
Відгадай. чому раптом
поникла природа? Підкажу:
Вітаю з початком
навчального року!

Ось і ти став першокласником,
Форму нову надів.
Нехай для всіх він буде святом,
Цей перший шкільний день.

Бажаємо, бажаємо, бажаємо.
Ну що ж тобі побажати?
Поки ти ще учениця,
Бажаємо вчитися на «п’ять»!

З Днем знань, учень!
Сьогодні свято твій:
Світ — яскравий і великий —
Ти відкрий для себе.

Comments are closed.