Привітання яке порадує вчителя

0

Всесвітній день вчителя настане,
Всесвітній — тільки вдумайтеся, друзі.
Адже це означає, що і в далеких країнах
Працюють, живуть вчителі.

Адже, скажімо, немає в Судані хліборобів,
А сталеварів на Сейшелах немає,
Вчитель же, великодушний, строгий,
Всюди існує сотні років.

В ту пору, коли жили ми в печерах,
Учитель міг тоді викладати,
Як шкури шити, показував він дщерям,
А синам — як мамонта загнати.

Скільки існує на Землі учитель,
Настільки існує і науковий працю,
Завжди скромна його обитель,
Лише книги складали в ній затишок.

Давайте разом ми переоцінимо
І вознесем вище цей внесок:
Звичайно, світ, ми цим не змінимо,
І не піднімемо скромний їх оклад.

Але скажемо: дорогий ти наш учитель,
Живи сто років і не болів довіку,
В дорозі життя наш путівник,
Ти — найкращий у світі чоловік!

Школи відчинені двері — пісня

Зі святом,
коханий мій учитель!

У будь-яку погоду учитель поспішає на урок

Наближається свято – День Вчителя, який випадає щороку на 5 жовтня. Кожен учень поспішає привітати улюбленого педагога різними символічними подарунками та добрими побажаннями.

Вчителям кожен з нас зобов’язаний своїми знаннями. Саме вони навчили нас правопису, швидкого читання, вважати і доводити теореми. Кожен вчитель вніс певний внесок у нашу скарбничку знань. Тому ми за це так хочемо віддячити їх професійне свято. Щоб зробити приємний сюрприз для педагога, варто заздалегідь до нього підготуватися і продумати, яким буде ваше привітання.

1.Листівка. У таке свято вчителя можна привітати листівкою. Лицьова сторона повинна свідчити про подію безпосередньому, а на внутрішній — необхідно розмістити присвячене святу вірш, або просто красиві і добрі слова з побажаннями. Листівку можна придбати в будь-якому книжковому магазині або виготовити самостійно своїми силами. І той, і інший варіант буде дуже приємний вашому педагогові. При врученні листівки, не забудьте ніжно обійняти свого вчителя.

2.Традиційним подарунком на День Вчителя є букет гарних квітів. Це особливий знак уваги педагога, за допомогою якого кожен учень висловлює повагу і вдячність за вчительську працю, а також вкладені знання.

3.Якщо привітати з святом вирішив цілий клас спільними зусиллями, то кращим варіантом в якості привітання буде невеличкий концерт. Тут кожен учень може проявити свої таланти. Програма заходу може включати вітальні вірші, уривок з відомого твору, пісню, жартівливі сценки, фокуси та загадки. Вчитель буде в повному захваті від такого несподіваного і приємного сюрпризу. А якщо записати цю програму на відео, то в подальшому можна піднести також красиво оформлений диск. Це залишиться на пам’ять педагогу про своїх учнів. Не забудьте під час привітання робити знімки, з яких в подальшому зробите фотозвіт. Педагог буде чекати його з нетерпінням. 4.Безумовно, найкращим поздоровленням стануть щирі слова учнів. Можна заздалегідь розподілити ролі в класі між учнями. Як тільки вчитель увійде в клас, всі зустрічають його привітанням і встають. Потім сідають і, починаючи з першої парти, по черзі говорять теплі слова. Головне, не повинно бути повторень. У підсумку вийде привітання змійкою. Уявіть, яке буде здивування вашого вчителя від такого сюрпризу.

5.В якості привітання з професійним святом, можна за допомогою кольорової крейди на дошці намалювати цілу картину. Сюжет варто вибрати в інтернеті і перемалювати. Це доставить вашому педагогові безмежне почуття радості і захоплення. Додатково до картини, кожен учень може намалювати вдома на форматі А 4 своє привітання. Уявляєте, скільки відразу вийде красиво оформлених картин. Вчитель з великим задоволенням буде їх розглядати, і через роки згадувати кожного учня.

Можна підійти до привітання творчо, і доручити кращому художнику в класі, намалювати величезний плакат, де по центру буде зафіксована фотографія вчителя, а навколо неї учні. На плакаті обов’язково повинна бути вітальна напис і побажання. Іншими елементами зображення можуть бути: дзвінок, учень, парта, букет, щоденник з оцінками і інші варіанти. Це буде незвичайним привітанням, яке обов’язково порадує вашого вчителя.

6.Відмінною ідеєю привітати педагога з Днем Вчителя стане організувати солодкий стіл і чаювання. Для цього необхідно домовитися з їдальні в школі, де можна приготувати чай. Накривати стіл стоїть в самому класі. Ключовим моментом на такому заході стане торт у вигляді тістечок. Кожен десерт повинен містити напис з побажаннями. Перед тим, як приступити до церемонії чаювання, запропонуйте вчителю перечитати вголос всі привітання і вибрати найбільш вподобане тістечко. Всі інші солодощі діляться між учнями. За таким сюрпризом, можна добре поспілкуватися і попросити розповісти вчителі цікаві історії, пов’язані зі школою. Подарунок у вигляді чаювання ще більше зблизить педагога з учнями.

7.Піднесіть вчителю подарунок у вигляді популярної художньої енциклопедії, історичний роман, твір улюбленого автора. Кожну книгу можна підписати, вказавши рік і ім’я дарувальника. Це буде яскравим нагадуванням про своїх учнів. Відмінною ідеєю буде обдарувати вчителя фільмом, сценарій якого прямо або опосередковано пов’язаний зі школою і даною професією. Яскравим прикладом кіно буде «Велика перерва». Такий сюрприз буде дуже актуальним.

Якщо ви знаєте про захоплення викладача, тоді сміливо даруєте подарунок, пов’язаний саме з його хобі. Наприклад, завзятому садівникові і дачникові – посібник «як виростити хороший урожай», майстрині – набір кольорових ниток або спиць, любителю образотворчого мистецтва – квиток на відвідування виставки.

8. В якості привітання всім педагогам школи організуйте флешмоб. Влаштуйте це незвичайний захід у дворі школи на найбільшій зміні. Безумовно, до такої програми необхідно заздалегідь гарненько підготуватися. Учні повинні розбитися на 2 табори, перші будуть під будь-яким приводом змушувати вчителів виглянути на подвір’я, а інші по команді повинні почати театралізоване дійство. Чим більше учнів будуть залучені в захід, тим воно буде цікавіше і яскравіше. Необхідно, щоб участь брали всі класи, починаючи з першокласників. Флешмоб полягатиме в танцювальних елементах під відому шкільну мелодію або гімн школи. Щоб кожен учень зміг повторити руху, не варто робити їх занадто складними. У заході для барвистості можна використовувати м’ячі, повітряні кулі, різнокольорові стрічки, квіти та іншу атрибутику. Такий сюрприз буде не тільки несподіваною, але і доставить вчителям масу приголомшливих емоцій. Після закінчення дії, можна всім разом крикнути «зі святом», або «вітаємо». Це буде незабутнє шоу.

9. В якості привітання хорошим варіантом буде проведення дня самоврядування. Добре і заздалегідь спланована програма свята надасть викладачам шанс забути про трудовий день і виконанні своїх професійних обов’язків, а також зарядитися масою позитивних емоцій. Тільки один раз у році можна відчути себе на місці будь-якого вчителя або директора школи. Вам випаде можливість, самостійно провести уроки, дати домашнє завдання, уважно слухати відповідають учнів, виявляти помилки і навіть ставити оцінки. В цей час справжні викладачі можуть виступати тільки в ролі спостерігачів. Це цікава рокіровка, і повірте, вона викличе захват у будь-якого педагога.

10. Символічним подарунком може стати ручка, чайна пара, лазерна указка, набір кольорової крейди, шоколадка.

Привітати вчителя можна, запросивши його в туристичний похід усім класом. Всю організацію, беруть на себе учні. Викладач з великим задоволенням прийме запрошення і відправиться на пікнік. Головне, не забути всі необхідні речі, які можуть знадобитися для розпалювання багаття, ковдри, продукти харчування. Варто заздалегідь розробити маршрут, по якому вирушите в маленьку подорож. Щоб час пройшов цікаво і весело, варто подбати про розважальній програмі. Такий сюрприз надовго залишиться в серці вашого вчителя, і він довго буде згадувати похід зі своїми улюбленими учнями.

Яке б не було привітання з професійним святом вчителю, вимовте щирі слова від усього серця і обов’язково посміхніться своєму вчителеві.

7. Розгляньте схему «Компоненти мовної ситуації». Назвіть всі питання в схемі. Скільки їх? Чому всі стрілки з’єднані з овалом, в якому знаходяться питання ЩО? ЯК?

У схемі «Компоненти мовленнєвої ситуації» скмьв опитувань: Хто? Що? Як? Чому? Де? Коли? Кому?

Всі стрілки з’єднані овалом, в якому знаходяться питання: Що? Як?, тому що саме від всіх компонентів залежить, що і як ми говоримо, пишемо.

8. Прочитайте діалоги. У яких ситуаціях спілкування було вдалим? Які компоненти не враховані в інших випадках?

9. Наближається свято — День знань. У кожній школі існує традиція у цей день вітати вчителів. Які компоненти мовної ситуації ви будете враховувати при привітанні? Напишіть привітання, яке порадує вашого вчителя.

Дорога Наталія Миколаївна!
Вітаємо Вас з Днем знань! Бажаємо Вам творчих успіхів, гарних учнів, міцного здоров’я, всього найкращого!
Ваші учні 6 класу.

Компоненти:
Чому? (поздоровлення зі святом)
Коли? (до Дня знань)
Кому? (вчителю)
Як? (доброзичливо)
Хто? (учні)
Що? (поздоровлення, побажання)

10. Прочитайте уривок з книги відомого педагога Я. Ко?рчака. Не всі згодні з його думкою, що можна дозволити дітям читати будь-які книги. А як вважаєте ви? Побудуйте міркування, доведіть свою точку зору.

Дорослі вважають одні книги корисними, інші — шкідливими, ті — розумними, ці — дурними. Я дозволяю читати всякі книжки, не хочу, щоб читали крадькома. І я помітив, що одні книги пробуджують бажання читати, а інші, навпаки, відбивають охоту до читання і що зовсім не книга псує дитини: хороший дитина шукає хорошу книгу, як і друзів.

І нехай шукає, і нехай помиляється і помиляється, поки не нападе на суспільство доступних йому хороших книжок.

11. Яка насправді завдання шкідливих порад Р. Остера? Кому ці шкідливі поради можна адресувати?

Ніколи не мийте руки,
Шию, вуха і обличчя.
Це дурне занятье
Не призводить ні до чого.
Знову забрудняться руки,
Шия, вуха і обличчя.
Так навіщо ж витрачати сили,
Час даремно втрачати.
Стригтися теж марно,
Ніякого сенсу немає.
До старості сама собою
Облисіє голова.

12. Запишіть прислів’я. Прислів’я, в яких йдеться про усного мовлення, позначте буквою У, про писемного мовлення — літерою П.

13. Напишіть, як ви розумієте зміст уривка з вірша Ст. Шефнера.

Є слова — немов рани, слова — немов суд, —
З ними в полон не здаються і в полон не беруть.
Словом можна вбити, словом можна врятувати,
Словом можна полки за собою повести.

Наближається свято – День Вчителя, який випадає щороку на 5 жовтня. Кожен учень поспішає привітати улюбленого педагога різними символічними подарунками та добрими побажаннями.

Вчителям кожен з нас зобов’язаний своїми знаннями. Саме вони навчили нас правопису, швидкого читання, вважати і доводити теореми. Кожен вчитель вніс певний внесок у нашу скарбничку знань. Тому ми за це так хочемо віддячити їх професійне свято. Щоб зробити приємний сюрприз для педагога, варто заздалегідь до нього підготуватися і продумати, яким буде ваше привітання.

1.Листівка. У таке свято вчителя можна привітати листівкою. Лицьова сторона повинна свідчити про подію безпосередньому, а на внутрішній — необхідно розмістити присвячене святу вірш, або просто красиві і добрі слова з побажаннями. Листівку можна придбати в будь-якому книжковому магазині або виготовити самостійно своїми силами. І той, і інший варіант буде дуже приємний вашому педагогові. При врученні листівки, не забудьте ніжно обійняти свого вчителя.

2.Традиційним подарунком на День Вчителя є букет гарних квітів. Це особливий знак уваги педагога, за допомогою якого кожен учень висловлює повагу і вдячність за вчительську працю, а також вкладені знання.

3.Якщо привітати з святом вирішив цілий клас спільними зусиллями, то кращим варіантом в якості привітання буде невеличкий концерт. Тут кожен учень може проявити свої таланти. Програма заходу може включати вітальні вірші, уривок з відомого твору, пісню, жартівливі сценки, фокуси та загадки. Вчитель буде в повному захваті від такого несподіваного і приємного сюрпризу. А якщо записати цю програму на відео, то в подальшому можна піднести також красиво оформлений диск. Це залишиться на пам’ять педагогу про своїх учнів. Не забудьте під час привітання робити знімки, з яких в подальшому зробите фотозвіт. Педагог буде чекати його з нетерпінням. 4.Безумовно, найкращим поздоровленням стануть щирі слова учнів. Можна заздалегідь розподілити ролі в класі між учнями. Як тільки вчитель увійде в клас, всі зустрічають його привітанням і встають. Потім сідають і, починаючи з першої парти, по черзі говорять теплі слова. Головне, не повинно бути повторень. У підсумку вийде привітання змійкою. Уявіть, яке буде здивування вашого вчителя від такого сюрпризу.

4.В якості привітання з професійним святом, можна за допомогою кольорової крейди на дошці намалювати цілу картину. Сюжет варто вибрати в інтернеті і перемалювати. Це доставить вашому педагогові безмежне почуття радості і захоплення. Додатково до картини, кожен учень може намалювати вдома на форматі А 4 своє привітання. Уявляєте, скільки відразу вийде красиво оформлених картин. Вчитель з великим задоволенням буде їх розглядати, і через роки згадувати кожного учня.

5.Можна підійти до привітання творчо, і доручити кращому художнику в класі, намалювати величезний плакат, де по центру буде зафіксована фотографія вчителя, а навколо неї учні. На плакаті обов’язково повинна бути вітальна напис і побажання. Іншими елементами зображення можуть бути: дзвінок, учень, парта, букет, щоденник з оцінками і інші варіанти. Це буде незвичайним привітанням, яке обов’язково порадує вашого вчителя.

6.Відмінною ідеєю привітати педагога з Днем Вчителя стане організувати солодкий стіл і чаювання. Для цього необхідно домовитися з їдальні в школі, де можна приготувати чай. Накривати стіл стоїть в самому класі. Ключовим моментом на такому заході стане торт у вигляді тістечок. Кожен десерт повинен містити напис з побажаннями. Перед тим, як приступити до церемонії чаювання, запропонуйте вчителю перечитати вголос всі привітання і вибрати найбільш вподобане тістечко. Всі інші солодощі діляться між учнями. За таким сюрпризом, можна добре поспілкуватися і попросити розповісти вчителі цікаві історії, пов’язані зі школою. Подарунок у вигляді чаювання ще більше зблизить педагога з учнями.

7.Піднесіть вчителю подарунок у вигляді популярної художньої енциклопедії, історичний роман, твір улюбленого автора. Кожну книгу можна підписати, вказавши рік і ім’я дарувальника. Це буде яскравим нагадуванням про своїх учнів. Відмінною ідеєю буде обдарувати вчителя фільмом, сценарій якого прямо або опосередковано пов’язаний зі школою і даною професією. Яскравим прикладом кіно буде «Велика перерва». Такий сюрприз буде дуже актуальним.

Якщо ви знаєте про захоплення викладача, тоді сміливо даруєте подарунок, пов’язаний саме з його хобі. Наприклад, завзятому садівникові і дачникові – посібник «як виростити хороший урожай», майстрині – набір кольорових ниток або спиць, любителю образотворчого мистецтва – квиток на відвідування виставки.

8. В якості привітання всім педагогам школи організуйте флешмоб. Влаштуйте це незвичайний захід у дворі школи на найбільшій зміні. Безумовно, до такої програми необхідно заздалегідь гарненько підготуватися. Учні повинні розбитися на 2 табори, перші будуть під будь-яким приводом змушувати вчителів виглянути на подвір’я, а інші по команді повинні почати театралізоване дійство. Чим більше учнів будуть залучені в захід, тим воно буде цікавіше і яскравіше. Необхідно, щоб участь брали всі класи, починаючи з першокласників. Флешмоб полягатиме в танцювальних елементах під відому шкільну мелодію або гімн школи. Щоб кожен учень зміг повторити руху, не варто робити їх занадто складними. У заході для барвистості можна використовувати м’ячі, повітряні кулі, різнокольорові стрічки, квіти та іншу атрибутику. Такий сюрприз буде не тільки несподіваною, але і доставить вчителям масу приголомшливих емоцій. Після закінчення дії, можна всім разом крикнути «зі святом», або «вітаємо». Це буде незабутнє шоу.

9. В якості привітання хорошим варіантом буде проведення дня самоврядування. Добре і заздалегідь спланована програма свята надасть викладачам шанс забути про трудовий день і виконанні своїх професійних обов’язків, а також зарядитися масою позитивних емоцій. Тільки один раз у році можна відчути себе на місці будь-якого вчителя або директора школи. Вам випаде можливість, самостійно провести уроки, дати домашнє завдання, уважно слухати відповідають учнів, виявляти помилки і навіть ставити оцінки. В цей час справжні викладачі можуть виступати тільки в ролі спостерігачів. Це цікава рокіровка, і повірте, вона викличе захват у будь-якого педагога.

10. Символічним подарунком може стати ручка, чайна пара, лазерна указка, набір кольорової крейди, шоколадка.

Привітати вчителя можна, запросивши його в туристичний похід усім класом. Всю організацію, беруть на себе учні. Викладач з великим задоволенням прийме запрошення і відправиться на пікнік. Головне, не забути всі необхідні речі, які можуть знадобитися для розпалювання багаття, ковдри, продукти харчування. Варто заздалегідь розробити маршрут, по якому вирушите в маленьку подорож. Щоб час пройшов цікаво і весело, варто подбати про розважальній програмі. Такий сюрприз надовго залишиться в серці вашого вчителя, і він довго буде згадувати похід зі своїми улюбленими учнями.

Яке б не було привітання з професійним святом вчителю, вимовте щирі слова від усього серця і обов’язково посміхніться своєму вчителеві.

Голосові поздоровлення на телефон з святом

Сьогодні в школі діти проводять більшість свого часу. Працівники освіти не тільки вкладають безцінні знання в голови дітей, але ще і стежать за дисципліною, виховують своїх підопічних, намагаючись прищепити їм найкращі якості. Напередодні будь-якого свята не можна забувати про педагогів. Вибирати подарунки варто виходячи із специфіки діяльності педагога. Коли потрібно вибрати подарунок вчителю географії, фантазувати можна практично нескінченно. Зазвичай в сферу його інтересів входять такі області, як геологія, кліматологія, біологія, туризм, астрономія, соціологія та інші. Область географічного пізнання охоплює багато сфер, так що презенти можуть символізувати кожну з них.

Подарунки «для душі» на день народження

Напевно ви встигли дізнатися, чим цікавиться ваш учитель. У кожної людини, крім основної роботи, є хобі. Можна припустити, що вчитель географії любить подорожі, пікніки і піші прогулянки. Чому б не подарувати на день народження йому те, що зробить його дозвілля приємним і різноманітним?

Зручний похідний рюкзак. В будь-якому магазині спортивного інвентарю можна знайти стильний і якісний рюкзак, з яким буде зручно ходити в походи. Можна підібрати як чоловічий, так і жіночий варіант. Такий подарунок швидше за все буде затребуваним. Збираючись на пікнік або в туристичний похід, вчитель обов’язково згадає про вас з вдячністю.

Рибальські снасті. Такий подарунок на день народження буде доречний у тому випадку, якщо ви точно знаєте, що вчитель захоплюється риболовлею. Будь рибаку буде приємно увагу до його хобі. Кожна нова приладдя для риболовлі навіть дорослим чоловіком сприймається як цікава іграшка.

Теплий плед. Цей предмет нагоді не тільки в турпоході або на рибалці, але і вдома. Як же приємно холодним осіннім вечором укутатися в м’який плед і посидіти з чашкою чаю! Це ще один варіант хорошого подарунка на день народження.

Подарункова упаковка чаю. До речі, про чай. В супермаркетах або інтернет-магазинах можна знайти спеціальні подарункові коробки чаю з різними ілюстраціями. Зберіть цілий набір чаю кількох сортів, який доставляється з різних континентів. У продажу є подарункові екземпляри з картинками країн, де вирощується чай.

Кава в зернах в гарному подарунковому мішечку. Оригінальна і красива презентація благородного напою порадує вчителя, так що ваш подарунок він візьме з посмішкою.

Подарунки на 1 вересня

1 вересня весь світ відзначає День знань. Педагогу рекомендується дарувати те, що стане в нагоді йому в повсякденній діяльності. Подумайте, чим вчителі користуються кожен день і додайте до цього трохи «географічної специфіки».

Набір канцелярського приладдя. Кожен учитель на початку нового навчального року купує велику кількість канцелярського приладдя, запаси яких часто потрібно оновлювати. Подарований вами 1 вересня набір точно не буде зайвим. У нього можна вкласти красивий блокнот, якісні ручки і олівці, щоденник для записів. Складові такого подарунка легко варіювати.

Портфель для зошитів і блокнотів. Оберіть зручний портфель або сумку, в якій учитель зможе носити зошити, журнали та інші необхідні для роботи предмети.

Органайзер для канцелярського приладдя. Це затребуваний подарунок на 1 вересня. Щоб дрібні належності, типу ручок, гумки, кнопок, скріпок не губилися в об’ємній сумці, їх можна розмістити в органайзері.

Календар-розклад уроків. Такий плакат «2 в 1» можна повісити над домашнім робочим столом або прямо в кабінеті.

Подарунки на День вчителя

У День вчителя освітянам прийнято робити символічні подарунки, якими учні та їх батьки демонструють свою увагу і повагу. Вчителю географії рекомендується дарувати презенти, пов’язані з родом його діяльності.

Подарунковий глобус в дерев’яній оправі. Такий предмет вчитель зможе з гордістю розмістити в учительській або прикрасити ним робочий кабінет. Глобус можна буде використовувати в навчальних цілях або як елемент інтер’єру. Якщо ви даруєте глобус, який вчитель імовірно буде демонструвати на уроках, то бажано купувати великий екземпляр. Подарунковий варіант може бути маленьким. Можна також презентувати сувенірний варіант, що не займатиме багато місця на робочому столі або на полиці з книгами. Популярний варіант подарунка на День вчителя – глобус-сейф.

Велика подарункова енциклопедія. Це може бути енциклопедія материків і океанів, видання про космос або тваринному світі. В будь-якому книжковому магазині легко підібрати декілька відповідних варіантів, які педагог із задоволенням буде використовувати в роботі. Крім цього, така книга стане справжньою прикрасою кабінету географа. Цей подарунок вчителю географії на день вчителя точно припаде до душі.

Книга-путівник для туриста. Навіть вчителю географії, який, здавалося б, знає про містах і країнах все, буде цікаво погортати таке видання. Подібні книги дуже корисні для тих, хто збирається відправитися в подорож. В них детально розписані туристичні маршрути, особливості національної кухні і місцевих визначних пам’яток.

Папка для паперів. Не полінуйтеся зайти в канцелярський відділ або спеціальний інтернет-магазин і вибрати подарункову папку. Вона може бути декорована під старовину або мати тематичний малюнок, близький до роду діяльності вчителя.

Настінні карти. Це можуть бути сучасні фізичні або політичні карти світу, окремих континентів і країн. Також можна презентувати спеціально «зістарені» карту, тобто виріб, декорованого під старовину. Карта стане прикрасою робочого кабінету. На ній можуть бути зазначені маршрути першовідкривачів або місця з піратськими скарбами. Окремі подарункові варіанти карт продаються у дерев’яних оправах.

Декоративне дерево або квітку в керамічному горщику. Само собою, вчитель природної науки любить природу. А значить – за кімнатною рослиною буде доглядати із задоволенням. Бажано дарувати рослина, невибаглива до навколишніх умов, за якими легко доглядати. Так не буде ризику, що новий кімнатний «житель» швидко зникає. Можете навіть придумати йому ім’я.

Напередодні Нового року всі знаходяться в очікуванні чогось світлого і прекрасного. Навіть самий маленький символічний подарунок здатний порадувати людини і підняти йому настрій. Вчитель географії, як і інші педагоги, буде приємно здивований приготованим для нього презентом і з задоволенням віднесе його додому.

Подарункова книга-скринька. Такі дерев’яні «книги» можуть бути з різними ілюстраціями. Наприклад, «обкладинкою» може служити карта світу. Скринька може бути декорована під видання улюбленої книги педагога і стане оригінальним подарунком на Новий рік.

Подарункове видання біографій першовідкривачів. Ця книга прикрасить книжкова шафа вчителя або навіть стане настільним посібником, яке він буде брати з собою на уроки. Як правило, такі книги коштують недешево, тому навряд чи педагог сам придбає для себе такий екземпляр. А ось в якості подяки від батьківського комітету такий подарунок на Новий рік буде цілком доречний.

Настінне панно. На ньому можуть бути зображені географічні ілюстрації, вітрильники мореплавців або просто новорічні сюжети. Панно стане прикрасою для вітальні, спальні або робочого кабінету і створить в приміщенні святковий настрій.

Картина-мозаїка. На ній з дрібних деталей може бути викладений міський пейзаж або, знову-таки, фізична карта світу.

Термометр, гігрометр, барометр або метеочасы. Всі ці пристосування можна купити в спеціальному магазині. Але якщо ви не знаєте, куди йти за презентами, краще зайти в інтернет-магазин, де можна детально ознайомитися з характеристиками кожного приладу. Напевно вчителю географії буде цікаво стежити за атмосферним тиском, температурою, вологістю та іншими фізичними параметрами в кабінеті або у себе вдома.

Подарунковий компас. Компас також може служити прикрасою або наочним посібником на уроках географії. А при можливості вчитель обов’язково візьме його з собою в туристичний похід.

Світильник з каменю. Неповторну затишну атмосферу створить м’яке світло світильники у вітальні. Виберіть для викладача оригінальний світильник з кварциту, мармуру, онікса або блакитного каменю. Він подарує педагогу масу приємних вражень та чудовий настрій.

Подарунки на випускний

Учні випускного класу варто заздалегідь подумати про те, що вони презентують кожному з вчителів перед закінченням школи. Такі подарунки повинні бути пам’ятними, щоб педагоги, дивлячись на них, згадували про своїх учнів з любов’ю.

Фотоальбом з подяками. Щоб зробити такий подарунок, треба купити великий подарунковий фотоальбом і заповнити його фотографіями. З перших сторінок починайте заповнювати альбом з фотографіями, зробленими в період початкової школи. На останніх сторінках будуть найсвіжіші фото. Шкільні знімки можна урізноманітнити тими, на яких ви разом з учителем відправляєтеся в похід. Додайте трохи гарних картинок природи. Виділіть дві-три сторінки під побажання та подяки. Можете написати подяку вчителю у віршах.

Футболка з фото і побажаннями. Для цього потрібно просто купити футболку і віднести її в друкарню, де на неї завдадуть відповідний малюнок або напис. Подаруйте вчителю географії на випускний футболку з загальною фотографією або красивим тематичним малюнком (нехай на виробі буде красуватися картинка міста, в яку мріє потрапити педагог).

«Вітрильник мандрівника». У сувенірних магазинах можна знайти паперові або пластикові подарункові вітрильники. Купіть кораблик, на якому багато вітрил. На кожному з них напишіть побажання вчителю або наклейте маленькі фотографії однокласників. Так на вітрильнику повинен «зібратися» весь ваш випускний клас.

Плакат з подяками в тубусі. Щоб зробити такий подарунок своїми руками, треба купити великий аркуш ватману. Домовтеся з однокласниками зібратися після уроків і заздалегідь запасіться усіма необхідними матеріалами для декорування плаката – маркерами, наклейками, фотографіями, клеєм і бісером, кольоровими стрічками та іншими предметами. Прикрашайте величезну «листівку» побажаннями, віршами та аплікаціями. Після цього акуратно згорніть її і помістіть в подарунковий тубус.

Відеопривітання на диску. Запишіть загальне відео привітання на диск, який потім красиво упакуєте в подарунковий пергамент з бантом і подаруйте вчителю на випускний.

Будь-який подарунок вчитель прийме з вдячністю. Головне – вкласти теплі і світлі почуття, які ви відчуваєте до педагога. Варто трохи пофантазувати, і ви придумаєте масу варіантів того, що подарувати вчителю географії. Враховуйте при цьому при цьому специфіку його роботи і особисті переваги. Напевно за час, який вам довелося провести разом, ви встигли дізнатися вчителя географії з різних сторін.

Що для щастя треба людині? Ні, не подарунок, а саме увага! При цьому радісно стає вже від самого факту, що когось зміг зробити щасливим. Але ще тепліше на душі, коли даруєш щасливі миті того, хто доріг.

У кожного учня був, є і буде улюблений учитель (у кого-то навіть не один!). Привітати його можна не тільки професійне свято, але в будь-якій іншій знаменний для нього день. Як же зробити привітання оригінальним і цікавим, щоб учитель запам’ятав його надовго?

1. Класика жанру – квіти

Якщо улюблений вчитель – жінка, то подарувати їй квіти можна (це перше, що приходить на розум). Але просто підійти і вручити букет? Ні! Сам факт вручення можна зробити набагато цікавіше: учні зі словами вітання по черзі вручають квіти, з яких буде складатися загальний букет.

Привітання кожного повинні включати оригінальні побажання:

 • Першу троянду вручаємо за безмежну любов до нас;
 • Другий квітка буде служити нагадуванням про те, що ця любов взаємна;
 • У третій троянди ми видалили всі шипи, щоб життя для Вас здавалася раєм, щоб Ви з легкістю долали всі перешкоди;
 • Четверта троянда – сама пишна, найкрасивіша, її ми вручаємо з побажаннями здоров’я.

І так далі.

2. Привітання у віршах

Теж класика, проте приваблива для багатьох. Тематика віршів повинна бути близькою для вчителя: про нього самого, про улюблених учнях, про шкільне життя. Гумористичний підхід до творчості тільки вітається (якщо звичайно у вчителя є почуття гумору). Сам вірш можна оформити в рамку і вручити разом з подарунком.

Ще один спосіб такого привітання: під час уроку раптово встає один учень і у віршованій формі висловлює подяку та вітання від імені всіх. Після того, як він сяде, виступає другий учасник, потім – решта в порядку черги. Таким чином, можна буде вбити двох зайців одним пострілом: і вчителі привітати, і скоротити час уроку. Несподіванка і урочистість ситуації порадує педагога. Тільки не варто так вітати тих, хто налаштований серйозно працювати навіть у святковий день (можуть не оцінити підготовку по достоїнству).

Це привітання вимагає ретельної підготовки та репетицій. Кожен учень обирає близьку йому форму привітання: пісня, танець, вірш, частівка. Потім групуються за інтересами і готують номери. Після уроків показують підготовлене захід улюбленому вчителю.

Колективне привітання від учнів: кожен називає по одному слову – побажанням для улюбленого вчителя. Ці слова можна заздалегідь написати на паперових аркушах, які потім приклеюються до стовбура. Вийде своєрідне Дерево Побажань для улюбленого вчителя на весь рік, яке вручається йому на пам’ять. Таким же способом можна оформити Галявину, Море, Небо Побажань.

Якщо ваш улюблений вчитель безстрашний і може оцінити почуття гумору, то можна привітати його з допомогою повітряних куль. У кожного учня в руках – по 3 кульки. Як тільки вчитель входить в клас, учні хором кричать привітання: «Вітаємо Вас! Ура! Ура! Ура!». На кожен вигук «Ура!» учні голкою лопають по одній кульці. Виходить своєрідний салют в честь свята.

Привітати улюбленого вчителя можна стенгазетой, в оформленні якої взяли участь всі бажаючі. Для оформлення газети можна використовувати паперові квіти, листочки, стрічки, фотографії, вірші, анекдоти. На аркуші можна залишити трохи місця для привітань від інших учнів. Вручити готову газету можна відразу після уроків.

Музичне привітання від учнів. Заздалегідь підбираються уривки пісень та описи до них (наприклад, пісня «У неї очі…», опис – запаморочлива). На дошці закріплений лист з фотографією вчителя. Під звуки музики діти виносять відповідні таблички і прикріплюють під фотографією. Після музичного вступу учні вітають вчителя, такого доброго, запаморочливого, красивого …» з святом.

8. Привітання у форматі відео

Інформаційні технології в наш час дозволяють робити багато чого: фотографувати, записувати відео або голос, змінювати зовнішність.

Використовуючи різноманітні анімаційні можливості, можна створити оригінальне відеопривітання в різних стилях:

 • Інтерв’ю – у вигляді відповідей вчителя і учнів на питання про шкільне життя. Цікава форма інтерв’ю – коли в реальності задається одне питання (Наприклад, «Як виглядає учень, який впав з велосипеда?»), а у відео зовсім інший («Яким повинен бути ідеальний учень?»). При цьому питання залишається тим, що ставили в першому варіанті.
 • Огляд шкільного життя – використовуються фотографії і відео уроків, позашкільних заходів.
 • Сценки з шкільного життя, єралаш, театралізовані постановки.
 • Привітання від кожного учня – читають вірші, співають пісні, танцюють.
 • Привітання без слів. Всі слова можна надрукувати на паперових аркушах, зобразити за допомогою різних предметів (палички, камінці, кольорові цукерки).

Для підготовки до запису потрібно зовсім небагато матеріальних витрат. Зате знадобляться час і фантазія, а також бажання творити і керувати. Готове відео записується на диск і вручається вчителю. Бажано організувати спільний перегляд, щоб побачити сльози радості на очах улюбленого вчителя і порадіти разом з ним.

9. Живе привітання

Привітання з «живими» учасниками – учнями. Тут доведеться домовитися з учнями інших класів, щоб «живих» ресурсів вистачило для «написання» слова «Вітаємо!». Під вікнами робочого кабінету учні шикуються в потрібному порядку, а потім голосно кличуть учителя по імені – по батькові. Як тільки вчитель визирає у вікно, голосно кричать «Вітаємо!». При бажанні можна випустити повітряні кульки, щоб вийшов різнобарвний потік, спрямований у небо.

10. Жартівливий інструктаж

Словесне вітання, зафіксоване на папері і завірений печаткою установи (можна домовитися з директором).

Інструктаж може проводитися з будь-якого приводу:

 • «Як правильно вести себе у директора в кабінеті, щоб вижити»;
 • «Як користуватися учнями класу»;
 • «Як проводити уроки, щоб вони запам’яталися надовго»;
 • «Як поводитися в їдальні, щоб уберегти своє обличчя від потрапляння залишків їжі».

Учні по черзі зачитують «шкідливі поради: у кабінеті директора сидіти тихо, як мишка; не суперечити, щоб не будити в ньому тигра; до контрольної роботи готуватися ретельно, обшукавши кожен куточок металошукачем. Інструктаж можна закінчити жартівливою піснею або віршем власного виробництва.

Для привітання знадобляться серця – з тканини або паперу – з фотографією кожного учня. На дошці висить ватман, в центрі якого приклеєно фото вчителя. Учні по черзі підходять до ватману і зі словами: «Я дарую частинку свого серця Вам, тому що …» приклеюють в будь-якому місці серце. Коли всі серця будуть приклеєні, вручають готовий лист вчителю зі словами привітання.

Учні готують привітання, потім стають, утворюючи коло. Вчитель з закритими очима стає в центрі. Він витягує руки вперед, поєднує долоні і повертається за годинниковою стрілкою, вважаючи вголос до трьох, потім зупиняється. Той учень, на якого вказують руки вчителя, читає привітання і виходить з кола. Після того, як прочитає привітання останній учень, всі учні хором вітають вчителя. Всі привітання по мірі виходу учасників можна фіксувати у зошиті привітань, яка потім і вручається в урочистій обстановці.

13. Казкове привітання

Для привітання в такому стилі знадобиться паперова корона. Учні встають в шеренгу навпроти вчителя. Перший одягає корону на себе і вимовляє такі слова: «Я, цар праці і відпочинку, наказую, щоб у … (ім’я, по батькові вчителя) режим праці та відпочинку відповідав нормі». Потім передає корону наступного. Тут потрібно заздалегідь розподілити ролі, хто буде яким царем і що буде бажати. Наприклад, цар ліні і неробства може побажати, щоб його піддані обходили стороною вчителя; цариця нудьги і туги – щоб сумно і нудно вчителю було тільки уві сні.

При виборі способу привітання важливо пам’ятати, що найголовніше в ньому – це частинка душі який вітає. Бажати що-небудь потрібно тільки від душі, і тільки тому, що самому цього хочеться. Тільки в цьому випадку привітання досягне основної мети і подарує трохи щастя коханій людині.

Коли людину призначають на нову посаду, колегам варто подбати про те, щоб цей день для призначуваного запам’ятався надовго. Зробити це не складно, достатньо придумати привітання керівника з призначенням на посаду, яке торкнеться найтонші струнки душі. Для цього слід придумати зворушливі й щирі рими або прозові речі.

Що варто включити в привітання керівника з призначенням на посаду

Щоб новоспечений керівник був зворушений побажанням від колег, необхідно розповісти у віршах або прозі про наступні факти:

 • Наскільки тривалим або коротким був шлях винуватця урочистості до мети.
 • Які труднощі зустрічалися на шляху, а що вирішувалося легко і безперешкодно.
 • Можна також згадати про добрі якості людини, завдяки яким він гідний звання керівника.

В цілому штат співробітників чудово розуміє, який у них керівник. Часом дуже навіть доречні жарти, а іноді привітання керівника з призначенням на посаду повинна бути серйозним і в строгих нотках. Колеги зможуть самостійно визначити, яким буде побажання.

Гарне привітання у віршах на честь призначення на посаду начальника

Є різниця в тому, як буде звучати привітання з призначенням на посаду керівника жінці і чоловікові. У кожному варіанті можна знайти свої особливості і правильно розставити акценти. Вітаючи жінку з призначенням, варто взяти на замітку наступні ідеї:

Ви гідні такої посади,

Адже прагнули до неї, як ніхто інший.

Ви не тільки лідер і влучний стрілець,

Але і чоловік хороший, гострий нігтик.

Жінка прекрасна буде допомагати,

І рекомендації корисні давати.

Вас від душі ми з назначеньем вітаємо,

Досягти того, чого хочете ви, бажаємо.

Перемог та підкорення вершин,

Вам похвала від жінок і чоловіків.

П’ять років тому ви прийшли в нашу фірму,

Ви відразу обаяньем всіх вбили.

Впевненою стопою ви до назначенью йшли,

Жодного ви шансу не пройшли повз.

Така жінка прекрасна,

Гідна найвищих ступенів.

Хай буде тільки радість нова посада приносити,

Бажаємо всі поставлені мети підкорити.

Якщо привітання керівника з призначенням на посаду звучить для чоловіка, то воно може бути наступним:

Ви не просто хороший, приємний чоловік,

Вас помітили вищі ланки фірми.

І сьогодні поспішаємо привітати вас

З призначенням. В добрий, світлий годину!

Будьте суворим і справедливим,

За собою ведіть людей.

Якщо хочеться більших вершин,

Щоб досягли ви їх мерщій.

Ви були прикладом для кожного з нас,

Тому не дивно, що призначили начальником саме вас.

Бажаємо успіху і нових вершин,

Щоб вам все легко давалося.

І щоб у товстих стопки паперів,

Справжня натура не загубилася.

Таке привітання з призначенням на посаду керівника адміністрації, відділу, сектору обов’язково сподобається винуватцеві торжества. Звичайно ж, знаючи начальника, буде простіше скласти рими.

Зворушливе привітання з призначенням на посаду керівника в прозі

Якщо додавання співзвучних рядків не дуже виходить, то цілком можна вимовити поздоровлення в прозі. За приклад можна взяти наступні ідеї:

Сьогодні вас вітаємо з призначенням на посаду начальника. Хочеться сказати, що ви дійсно гідні цього звання. Ваше прагнення до мети хотілося б порівняти з орлом. Ця горда птиця ніколи не упускає видобуток і завжди до кінця йде до своїх цілей. Так само і ви, рухаючись до посади, на яку сьогодні вас призначають, завжди влучали в ціль. Не упускаючи жодної можливості, коли можна було проявити себе, ви стрілою своїй цілеспрямованості потрапили прямо в серце вищому керівництву, підкоривши його назавжди своїми навичками і досвідом.

Бажаємо, щоб нові обов’язки давалися легко і безперешкодно. Нехай кожен новий день допомагає реалізувати те, що в планах. Тільки хороших емоцій від нової ніші!

Таке прозовий привітання порадує нового начальника і торкнеться найтонші ниточки чуттєвості.

Як красиво піднести привітання, щоб воно запам’яталося надовго

Якщо в колективі є таланти, то можна привітання піднести незвично. Наприклад, влаштувати сценку з переодяганням. Забігши до нового керівника в костюмах, з магнітофоном у руці, квітами і добрими словами, можна приємно здивувати новоспеченого начальника. Такими діями колеги покажуть, що колектив не тільки вміє працювати разом, але і не проти повеселитися. Найголовніше, щоб привітання лилося від душі. Тоді воно буде сприйнято, незалежно від того, в якому ракурсі піднесено.

Comments are closed.