Привітання першокласника у прозі

0

Ось і підходять до кінця мої шкільні роки. Зараз, як ніколи, гостро починаєш усвідомлювати, що це більше не повториться. Вже який раз, піднімаючись по шкільній сходах, ідучи коридорами, ловлю себе на думці, що скоро більше не буду пробігати по них, поспішаючи на урок. Поїду далеко і, звичайно ж, буду нудьгувати по школі, вчителям, а особливо Вам, ІО. І це не випадково, адже Ви моя перша вчителька, перша людина в моєму шкільному житті, до якого я дуже сильно прив’язалася і який дорогий мені досі.

Кажуть, що найяскравіші, незабутні враження — це враження дитинства. Людина запам’ятовує події, що відбувалися в цей час, назавжди і згадує про них з якоюсь незрозумілою тугою в душі і в той же час з особливою теплотою в серці. Час, проведений в початкових класах, залишиться в моїй пам’яті навіки.

Перше вересня. Сяючі обличчя першокласників. Побачивши таку картину, я відразу згадую свій перший день в школі і Вас. Пам’ятаю, з яким хвилюванням у грудях я чекала зустрічі з Вами, зізнаюся, трохи боялася, але ви так зачарували мене, та й не тільки мене, але і весь клас, своєю красивою зовнішністю, внутрішньої добротою, що йде від самого серця, зачаровує голосом, що ми відразу полюбили Вас.

Я часто згадую уроки, проведені Вами, читання, математика, російська мова.

У класі завжди панувала особлива атмосфера, очікування чогось незвичайного. Ви так цікаво пояснювали, а ми уважно слухали і зовсім не відволікалися. Ви прагнули дати нам тверді знання, закладали той «фундамент», який, необхідний нам у майбутньому житті.

А як багато було цікавих позакласних заходів! Скільки незабутніх свят Ви нам подарували. Ми вчилися радіти, захоплюватися, проявляти себе, дарувати один одному прекрасні моменти. Ми проводили веселі конкурси, цікаві змагання, ставили цікаві сценки.

ІО, Ви дивна жінка, прекрасна людина, чудовий педагог, добра, але в той же час сувора, вимоглива. Ви навчили нас відрізняти добро від зла, намагалися виховати в нас почуття відповідальності, справедливості, доброти, прищепили любов до знань, навчили співчувати людям, поважати оточуючих і допомагати їм.

Я знаю, що в кожного вчителя є величезне багатство, воно полягає не в грошах, а у вдячності і любові учнів. Ви пам’ятаєте всіх нас, по-своєму любите кожного, цікавитеся нашою життям, пишаєтеся нашими досягненнями.

Ми вдячні Вам за все, що Ви для нас зробили. Велике спасибі вам і низький уклін! Я постараюся стати справжньою людиною.

Повний текст матеріалу Подяку першій вчительці в прозі дивіться у скачуваному файлі.
На сторінці наведено фрагмент.

Comments are closed.