Привітання на ювілей школи

0

Осіннє листя летять і летять в саду,
Знайомою стежкою я в свою школу йду.
Зібрали друзів і вчителів
У школи рідної ювілей.

Дзвінок двадцять років нам дзвонить і дзвонить для всіх,
Так само як колись
Ми чуємо тут дитячий сміх.
І всі двадцять років
Такий добрий світ
В душі залишає свій слід.

[center]Вірші для ведучого на двадцятирічний ювілей школи:

20 років — це тільки початок,
20 –це для школи не термін,
Але ж, скільки вже сверстало
В життя успішних, щасливих доріг.

Як бережуть нас молитви мами,
Направляють поради батька,
Так і школа для багатьох стала
Дороговказом до кінця.

Багато люблять це місце знань, багато поважають її вчителів за те, що вони дарують учням знання. Тому зайвий раз варто привітати це славне місце праці та освіченості. Привітання з днем народження школи тут і там розкидані по всьому інтернету. На тематичних форумах створено більше тисячі тим, присвячених дню народження школи.

Велике місце мудрості і сили знань заслуговує чудово «відзначити» червоний день календаря — ювілей. Тоді створюється справжнє свято: виступи, театральні сценки та ін. Учні готують не тільки масу красивих привітань школі з днем народження, але й дарують барвистий концерт разом зі своїми вчителями .

Сьогодні День Народження моєї улюбленої школи!
І я сьогодні рано вранці прокинулася.

Що завжди бажають у цей урочистий день?
Тут природно двох думок, ніяк немає.

З Днем народження наша чудова школа!
Сердечно вітаємо сьогодні ми тебе.

Прийміть моє слово як поздоровлення
Від усіх тих, хто жив одного.

Адже Нам так хочеться привітати
Школу сьогодні з її днем народження!
І побажати їй звичайно невичерпного.

Настав сьогодні воістину самий чудовий день,
Якого всі ми так давно чекали.

Наш прекрасний палац називається школою
А тут живе тільки люд вельми веселий.

День прекрасний і дуже веселий
Для всіх дітей, а також вчителів.
Сьогодні відзначає улюблена наша школа.

Хочу сьогодні урочисто привітати Вас від усіх наших дітей,
а також від усіх тих, хто коли-то раніше навчався.

В нашій улюбленій школі сьогодні дуже славний день
І тут вчитися нам дуже навіть не лінь.

Дзвенить сьогодні дзвінок особливо впевнено,
Так розмірено в.

День народження – це справді клас! –
Це лише раз.
Будь же ти сьогодні надто весела! –
Це тільки два.

Початок навчального року — це довгоочікувана зустріч з друзями, вчителями і учнями, а також новий етап у важливій роботі, від якої залежить майбутнє кожного з нас, нашого міста і країни в цілому. Адже у сучасному світі тільки освічені й активні люди домагаються успіхів і визнання. Немає жодної сфери життя, де не були б потрібні глибокі професійні знання.

Уряд Росії робить все можливе, щоб нашим школярам було доступно саме якісна освіта, приділяють особливу увагу вдосконаленню матеріально-технічної бази шкіл, впровадження інноваційних освітніх програм, акцентуючи при цьому увагу на розвитку вільної, духовно цілісної особистості.

Усвідомлюючи себе частинкою великої, багатомільйонної, сильної країни, ми прагнемо до відродження значущості і величі Вітчизни. Ми повинні пам’ятати і шанувати наше минуле, допомагає стати мудрої особистості, гордої за свою Батьківщину. Росія – країна з цікавою і славною історією, неосяжними просторами, невичерпними природними багатствами, унікальною культурою. Нам є, чим пишатися.

Від усієї душі бажаю хлопцям – незгасної спраги знань, відмінних оцінок і підкорення найвищих вершин, а вчителям здібних і вдячних учнів!

Нехай цей шкільний рік стане для вас цікавим і плідним!

Сценарій ювілею жінки 60 років прикольний

Жартівливий прикольний сценарій святкування ювілею жінки 60 років, проведення свята, урочистого вечора з гумором, вірші і поздоровлення дорогою жінці ювілярці, тости, конкурси для розваги гостей. Звучить музика з к-ф «Рожева пантера».

На сцену виходить
Ведучий у костюмі шпигуна. У нього плащ і капелюх з довгими полями, сонячні окуляри. Він озирається.

Чується голос за сценою. Але, правда, серед сірих днів
Голос: подумаєш. Нічого сказати не можна. Ведучий: Та зачекай. Тут десь ховається ювіляр.

Голос: Що, ніяк? А от якщо б ти мене не затикав, я б тобі підказав, як дізнатися, де ювіляр. Ведучий: Це все було б непогано.

Це повинна бути літня бабуся. Ведучий: Так, 60 років, як-ніяк. Голос: Треба провести опитування.

А по його закінченні я тобі скажу, хто ювіляр. Скільки років ювіляру (глядачі повинні поправити, що це ювілярка) ; Яке ранчо є для ювілярки рідним (глядачі повинні поправити, що це не ранчо, і назвати точну назву) ; Чому
Росії заборонені чоловічі гареми (на це питання по домовленості повинна відповісти ювілярка) ; у ювілярки з тваринами; Що ювілярка робила у минулі вихідні, в 12-00 Ведучий: Ну, і про що тобі говорить ця вікторина?

Голос: Взагалі-то, звичайно всі дають відповіді, крім ювілярки. Але не знаю в цей раз. Сам бачиш, чого ці хулігани роблять.

Ведучий: А, зрозуміло. Треба було з тобою що-небудь посперечатися. Голос: На що? На три щелбана, чи що? Голос: Приз учасникам вікторини, хто дав більшу кількість відповідей.

Ведучий: А тепер всі гості і родичі ювілярки вітають іменинницю піснею!
Голос: Ну, що за безглузда ідея.
Ведучий: Нічого не дурна!
Той, хто не буде співати, той і ювілярка. Голос: Та хто сама ошатна і красива, та й ювілярка. Ведучий оглядає гостей: Та ну тебе. Вони всі гарні і охайні.

Загалом, ось вам текст пісні, музику ви знаєте. Грає музика «Нехай біжать незграбно». Текст пісні на 60 років:

60-річний ювілей для жінок

В будь-якому віці день народження – це світле свято, яке викликає тільки позитивні емоції. Але деяких жінок лякає 60-річний ювілей, все таки 60 років – солідний вік.

Головне завдання організації 60-річного ювілею – зробити так, щоб їй було максимально комфортно в святковій атмосфері власного ювілею. Вона повинна відчувати себе особливою, потрібною і коханою.

Найкраще святкувати 60 річний ювілей дорогий мами, бабусі, дружини, сестри та подруги в колі найближчих людей, але в урочистій обстановці. Можна вибрати хороший ресторан з живою музикою і інтер’єром в стилі ретро.

Заздалегідь домовтеся з музикантами, яку музику їм потрібно грати з урахуванням смаків ювілярки. Або складіть самі музичний альбом з улюблених пісень іменинниці, які ви зможете послухати в процесі святкового вечора.

У деяких ресторанах є свій провідний, який професійно проведе
Ваш свято. Але
Ви можете зробити це і самі, вибравши провідним когось із рідних чи друзів ювілярки. Почніть ювілей з привітань і побажань, вручення подарунків і квітів.

Потім можна почати говорити тости на честь іменинниці і розповідати про її життя та досягнення, не забувши згадати про гордості ювілярки – про успіхи її дітей та онуків. Можна провести невеликий екскурс у минуле, показавши через проектор фотографії кожного пам’ятного події з життя ювілярки.

Святковий вечір потрібно обов’язково урізноманітнити танцями та конкурсами для гостей. Не забудьте в дорослому святі відвести певне місце для дітей. Організуйте для них окремий стіл і спеціальне меню, продумайте кілька конкурсів для них, дозвольте їм вітати бабусю, коли їм захочеться, можна навіть підготувати з ними якусь сценку для іменинниці або вивчити гарні вірші на її честь.

Сценарії 60-річного ювілею для жінки.

Якщо у
Вас немає бажання самим складати ювілейний сценарій,
Ви можете скористатися вже готовими сценаріями, з яких
Ви обов’язково оберете щось підходяще саме
Вам.

Сценарій проведення ювілею для жінки

Ювілей жінки 50-60 і т. д. років

Заздалегідь підготувавши і прикрасивши приміщення: Розвісити кулі, гірлянди. Оформити стінгазету, з дитячими та юнацькими фотографіями
Гостям роздаємо кулі і хлопавки. Робимо живий коридор в очікуванні ювілярки. Іменинниця входить, хлопаются хлопавки і ведучий починає: (ведучий) Тобі вже (50,
60…) але це не біда
Душею ти завжди звичайно молода!
Вмієш ти берегти тепло своїх друзів,
І з кожним роком ти стаєш мудрей!
Утешишь ти завжди, коли прийде біда,
А в святкові дні немає, веселіше тебе!
Тобі ми знову хочемо побажати здоров’я,
Спасибі що ти є, прийшли тобі сказати.
Потім можна розсадити гостей за столом. (ведучий) Дорогі
Гості!
Ми зібралися в цьому залі, щоб відзначити знаменну дату, нашої чудової (ювілярки) !
Можна надати слово головному з гостей за ювілейним столом: (старшому за віком, начальника, чоловікові і т. д….) Біжать, міняючись, наші літа,
Знову (весна, зима, осінь, літо) у порога,
Варто ий раз.
Від усієї душі ми вітаємо
Бажаємо щастя добрих днів. Життя як в казці пролітає,
Рухається вперед,
Підготувавши заздалегідь достатню кількість примірників слів, співається пісня: На мотив пісні «Блакитний вагон» 1 До країв налити в келих вина. Нехай же, що задумано, виповниться
Щоб була ти щаслива, завжди!
Приспів.

Скатертиною, скатертиною далекий шлях стелиться. І розчиняється в повітрі печаль,
Кожному, кожному в краще віриться,
Котиться, котиться поїзд дитинства вдалину.
2 І подарунки від прекрасних фей!
Приспів.

Скатертиною, скатертиною далекий шлях стелиться. І розчиняється в повітрі печаль,
Кожному, кожному в краще віриться,
Котиться, котиться поїзд дитинства вдалину. Подальші привітання проводяться за допомогою переодягання гостей. Поки співається пісня кілька людей переодягається в бабок-єжек,(широкі, довгі спідниці, смішні мішкуваті блузки, мочало на голову, косинку, мітла, можна граблі для збирання листя) Вибігаючи з криком, співають частівки на мотив: «Розтягни хутра гармошка…» 1 Ювілей прийшов в твій дім
І секрету немає у тому
Святкуємо ми кльово
Бажаємо сонця світла і добра!
Бажаємо чисто блакитного неба
І молодим в душі залишитися назавжди!
Слово надається (друзям або близьким) для вручення медалі (медаль можна зробити самим, з золотистого оракала або купити вже готову) . Пам’ятка до нагородної медалі. Ф.
В.
О. нагородити пам’ятною ювілейною медаллю і наказати їй (йому) доброго здоров’я, щасливих і радісних днів у житті та усіляких гараздів.Медаль вручається в урочистій обстановці, в колі близьких, за святковим столом, організованому на кошти ювіляра.

Порядок і умови експлуатації медалі. Медаль складається власне з медалі, одягала, дірки для одягала.

Для того, щоб одягти медаль, треба взяти її за одягала і в контур, просунути голову так, щоб одягала зачепилося за частину тулуба, що з’єднує голову з тілом. Медаль має розташуватися на верхній передній частині тулуба лицьовою стороною назовні. Користувачеві медалі необхідно при цьому зробити щасливо — урочисте вираз обличчя. Нижній обріз медалі повинен збігатися з верхом живота ювіляра.

Щоб медаль не втратила вигляд, а ювіляр гідність, щорічно в день народження медаль має обмиватися спиртними напоями вітчизняного та зарубіжного розливу ,але з доброї російської закускою. Нагороджений цього медаллю має право: Нагородженому медаллю забороняється: хворіти, повніти, худнути, сердитися, старіти, використовувати медаль для виготовлення зубів, як вантаж при засолюванні капусти. Контроль за надійним зберіганням медалі покласти на працівників міліції,
ФСБ, і вірних дітей. Пропонуються три варіанти «Пам’ятки до нагородної медалі» Можна перейти до преподнесению подарунків: Один з варіантів: Переодягнені в матрьошок чоловіки співають пісню на мотив: «Че ті треба…» 1 Вибирали ми тобі подарунок, ой всі разом
Раптом забила нас нервове тремтіння,
Хоч і знали ми всі , че ті треба, че ті треба
Але де ж взяти, де ж взяти че ти хочеш.
2 Ми шопам юрбою, ох!
Ходили, ох!
Ходили!
Хотіли взяти тобі діамантову брошку!
Хоч і знали ми всі, че ті треба, че ті треба,
Але де ж взяти, але де ж взяти че ти хочеш? 3 І купили тобі ми заповітний подарунок
І пройшла наша нервова дрож
Ми купили тобі, че зуміли, че зуміли
Приймай його хочеш чи не хочеш! За більше світлих ясних днів,
І, якщо можна, постарайся
Влаштуємо конкурс частівок, переможець отримує приз і нагороджується медаллю «голосистий» влаштуємо конкурс прикметників ,припустимо на букву
Ст. « » наша
ІМ’Я ювілярки
З нетерпінням чекали твого « » ювілею
Всі з « » веселилися,
Розділити гостей на 2 команди і провести опитування яка з команд краще знає ювілярку: 1. Дата і місце народження. 2. Її походження: (батьки, в якому місті чи селі виросла) . 4. Час розкриття таланту або початку кар’єри. 5. Друзі або особи, які її оточують. (Це питання можна задавати, показуючи фотографії.
Гості повинні не тільки назвати імена цих людей, але і розповісти про те, що пов’язує їх з ювіляркою) . 6. Детальні питання про те, де, коли і як людина створював свої твори, писав пісні, і т. д. 7. Запитання про особисте життя. Діти, чоловіки, коханці, причини розлучень. 8. В яких країнах побував і з ким там познайомилася? 9. Чим займається в даний час? Перед групами поставте два стільці.

На одному повинна висіти табличка «Правда», на іншому — «Брехня». Ви називаєте пропозицію, взяте з біографії ювіляра. Але половина пропозицій повинна бути брехнею. Для цього потрібно дати спотворити або імена. Потрібно розділити членів команд таким чином, щоб кожна пара складалася з одного члена першої команди і одного члена другої команди. Далі ви голосно промовляти вислів, що стосується життя і творчості вашої ювілярки. Члени першої пари з допомогою підказок своєї команди повинні зайняти потрібний стілець, тобто, якщо вислів — вірно, то стілець з табличкою «Правда», і навпаки. Хто першим сідати на стілець, той приносить своїй команді одне очко. Виграє та команда, яка набере більше очок. Питання для гостей про ювілярку жінку. Наскільки добре ви знаєте нашу дорогу ювілярку.

1. В який день тижня народилася наша ювілярка? 2. В який час доби відбулося це подія? 3. Яка вага і зріст при народженні? 4. В якому місці на карті вона народилася?

5. Як звали першу вчительку? 6. Як звали її першу любов? 7. Як навчалась в школі? 8. Що уміє краще всього робити? 9. В якому році зустріла свого дорогого чоловіка? 10. Обставини зустрічі? 11. Яке на ній була сукня? 12. В який день тижня вони одружилися? 13. Яка була погода в день весілля? 14. Вік дітей? Прошу вийти всіх рідних і близьких, будь ласка, вітайте свою любимою і дорогу (ім’я) . (вітають родичі) Ну а тепер прошу друзів, тільки давайте веселіше! (вітають друзі і знайомі) Ну а тепер, напевно, я,
Скажу всі головні слова: Нехай
День
Народження буває раз в році,
Але кожен його має зазначає,
Тому. Я вам зараз скажу.
Все те, чого так часто не вистачає: великої Любові, здоров’я і все благ,
Всіх тих, які бувають,
І щоб був впевненіше крок,
І зірки все хай шлях ваш, висвітлюють!
Сказали ми тут усі слова,
І знову наллємо келих вина,
За вас (ім’я) ми всі п’ємо,
Для вас сьогодні тут живемо! (музична пауза, трапеза) На честь ось такого
Дня
Народження,
Давайте будемо танцювати,
І приз приємний отримувати!

Конкурс називається «Танцюй, як зірка». Участь беруть всі бажаючі. На підлогу розкладаються хустки, східні прикраси, пілотки (морські) , чингизские шаблі. Періодично включається різна музика (чечітка, східна, «Яблучко», російська народна) по 15-20 секунд, кожен учасник повинен вчасно взяти відповідний предмет (приклад: російська народна – взяти хусточки) і танцювати. Хто танцює погано і не встигає брати потрібні предмети, вибуває. І так до одного учасника. Переможцю вручається приз: Диплом «Кращий
Танцюрист» та MP3 диск. Всі ми до тебе прийшли,
Щоб зізнатися в любові!
Років сто двадцять прожити! 60 років!
Шістдесят років – все тільки починається! Ведуча: А зараз ми проведемо невелику вікторину. Для цього наша ювілярка має заповнити невелику анкету в письмовому вигляді, а гості дадуть відповідь на ці ж запитання усно.

Найбільш правильні відповіді визначу я по заповненій анкеті. Думка іменинниці – закон сьогодні, не намагайтеся зрозуміти жінку!
Запитання анкети: 1. Яке ім’я ювілярка дала б собі, якби при народженні її думку б враховувалося? 2. Яку роль мріяла б зіграти в кіно? 3. Як ласкаво називає вона дружина? 4. Як її назвали в дитинстві? 5. Що потрібно жінці для повного щастя? За результатами вікторини, хто вгадав найбільш близькі відповіді отримує «орден «За увагу і розуміння» – вручає ведуча, а іменинниця вручає орден» «Улюбленець іменинниці», той, чиї відповіді їй найбільше сподобалися, навіть якщо були не її. «Ордена» виготовляються з фольгованого картону. Ведуча: Загадка жінки зовсім не в красі,
Адже некрасивих жінок не буває!
Загадка є у думці і у простоті,
Якими вона підкорює всіх!
Пропоную підняти келих за красу і щирість нашої іменинниці, наздогнати якій не під силу і юним красуням!
А в цей час входять «Ваня» і «Зіна» як у пісні
Ст.
Висоцького. Наряд
Вані – майка – «алкоголічка» та тренувальні запрані штани. Зіна – спекотна жінка в квітчастій сукні, під яким збільшено не тільки груди, але і попа (підійде будь ганчір’я) . Особлива прикмета – червона помада щедро нанесена повз губ. Непогано, якщо «Зіна» – чоловік. На мотив «Ой,
Вань, дивись які папужки…» співають
Іванко: Ну, де тут дівчина щаслива,
Якої святкують шістнадцять? Що можна їсти і поправлятися? Зіна:
Роззуй очі – ось тут вона сидить,
Очі блищать все веселіше,
На нас із тобою вона дивиться,
Іди, привітай, дивись не пий!
Ваня: А я,
Зін, чо? А я нічо!
Піду привітаю гаряче (підходять до іменинниці, голосно шепоче на вухо) Не кожен день ювілей — Налий швидше! (тягнеться до чарки) Зіна:

Пісні-переробки на 8 березня в школі для вчителів. Перероблені пісні в подарунок

Наближається одне з найулюбленіших усіма свято – міжнародний жіночий день. Його відзначають по всій країні і це є офіційно вихідним днем у Росії. А раз так, то можна погуляти й повеселитись, навіть у школі з вчителями. Нові пісні переробки на 8 березня в школі для вчителів допоможуть вам яскраво і незвично привітати своїх улюблених вчителів жінок і в такому цікавому варіанті сказати спасибі за працю і те, що вони роблять для вас. Дивіться тексти пісень і робіть цей день яскравішим.

Ах яка жінка… — перероблена пісня.

Мабуть, одна з найбільш улюблених пісень усіх жінок це – ах, яка жінка. Її приємно почути на свою адресу будь дамі. Раз так, то варто виконати цю пісню на 8 березня, тільки змінивши слова.
Дивіться текст пісні переробленої пісні і даруєте її вчителям.

А хто така Еліс? – пісня переробка (відео)

Пам’ятаєте відому пісню під назвою – а хто така Еліс? Це досить-таки запальна пісня і легко співається. Якщо переробити її слова, то вийде не поганий музичне привітання і для вчителів, і для учениць.
Подивіться, як виконали її учні початкової школи для своїх глядачів в честь 8 березня.

Десь на білому світі – пісня до 8 березня.

А ось ще один варіант, як оригінально привітати вчителів та учениць зі святом. Це перероблена пісня на мотив відомої пісні – десь на білому світі… хлопчики буде не тільки співати, але й дарувати квіти і танцювати. Вийде здорово, і всім сподобається.

Ювілей не свято щоденний,
Ювілей — лише віха на шляху.
50 прожити на білому світі —
Знаємо, що не поле перейти.
Ми Вас щиро вітаємо,
Адже ювілеї так рідкісні.
Здоров’я міцного і щастя
Бажаємо Вам від усієї душі

Улюблена наша,
Рідна людина!
Прожила ти чимало —
Без чверті століття!
Але — пристрасть і участь
Хоч життя непроста.
Здоров’я і щастя,
Дістатися до ста!

У день народження тепло обіймаємо
Всією сім’єю, безмежно люблячи.
Тому що ми віримо і знаємо:
Немає на світі рідніше за тебе.
Тому від душі побажаємо,
Щоб доля завжди щедрою була.
Щоб вона щодня приносила
Багато щастя, здоров’я, тепла.

Бажаємо нашій ювілярці
Прийдешні, ясних, світлих днів.
Але з кожним роком бути не старше,
А молодше і миліше!

ПОРТРЕТ (малюємо привітання)
Ведучий читає,гість або гості по черзі малюють те, про що йде мова.

Сядь зручніше, наш друг, іменинник!
Хочеш ти чи ні,
Зараз ми намалюємо твій портрет.
Ставимо крапку, а поряд другу.
Дивіться, очі хитро моргнули.
Кривий коми намалюємо ми носик.
Забавно, схожий на веселий питаннячко.
Посмішці знайдеться місце в портреті,
Найприємнішою усмішці на світі.
Покриємо всі густою шевелюрою,
І ось похитав наш герой головою.
Знизу малюємо великий огуречик,
Ніжки і ручки-готовий чоловічок.

Ручкою махнув він, злегка схожий
І чомусь раптом зажурився.
Напевно, йому ще що-то полювання,
Художникам, значить, ще є робота.
Добре серце йому намалюємо,
В модні туфлі ніжки обуем.
Щоб життя його навпіл не зламала,
Крихкого тельця, мабуть що, мало:
Стрижень ми міцний всередині домалюємо,
В пружні м’язи все запакуємо.
Мовчить чоловічок, головою все киває:
Чогось у житті знову не вистачає.
Голосом міцним його нагородимо,
До того ж музичним — ми так хочемо.
Щоб в житті впевненим був чоловічок,
Кишені намалюємо на його огуречик,
В кишеньці-монету велику-велику
І трубку мобільного дуже круту.
Машину поставимо, ну дуже круту,
В гараж щоб влізла — не дуже велику.
І дачу у моря і море удачі
Щоб наш чоловічок залишився задоволений.
Ну що побажати йому? -Не був щоб хворий,
З картинки впевнено в мир наш зійти,
Ще років двісті по життю йти!

Брись. Кричалка-привітання.
Нікуди від років не дінешся,
Хоч бальзамом изотрись,
Але хвороб та зубожіння
Ти скажи сьогодні. «Брись!»

Будь, Олена, ти завзята
І з негараздами борись,
А печалям-засмученням
Ти завзято крикни. «Брись!»

Будь ти струнка і красива,
Граціозна, наче рись.
У своєму житті днях тужливим
Ще раз скажи ти. «Брись!»

Ублажай, як можеш, чоловіка,
І за доньку своїх молись,
А коли буде в житті холоднеча
Ти скажи їй: «Ну-ка. брись!»

Нехай тебе користь не гризе,
Не турбує заздрість нехай.
А словами-образ хибним
Ти скажи сьогодні. «Брись!»

Частіше смійся, усміхайся,
Аеробікою займися,
А реформам і Чубайсам
Ти скажи, Олена. «Брись!»

Будь завжди ти спритною
І спати лягай вчасно,
А турботам допотопним
Ще разок голосно. «Брись!»

І розмір зарплати чудний
Нехай прагне різко вгору,
Ти нудної буденності
З нами крикни голосно. «Брись!»

І нехай Кіпр тобі не сниться,
До нього ти доберись.
Словами, що це — нісенітниця,
Ти тверді частіше. «Брись!»

Мрії не знають нехай перешкоди
І завжди прагнуть увись,
Ну а думкам безотрадным
Ти скажи швидше. «Брись!»

ЕЛЬДАР РЯЗАНОВ «Ювілейне»:

Якщо зранку десь заболіло, радій тому, що ти живий.
Значить мляве, потасканное тіло якось реагує часом.
Ось ти пробудився спозаранок, твій організм ниє і свербить.
Не тужи, що ти підранок, а перевір-ка краще апетит.
Якщо і зі стільцем все в порядку. сміливо щелепу з полиці діставай,
Приступай до заутренней зарядці, на ходу протезів не втрачай.
І, склавши себе з усіх шматочків, наводь фасон і марафет,
Начепи і краватку, і шкарпетки, розпушивши свій худий перманент.
Головне-під вітром не гойдатися, щоб не розсипатися потертю.
А взагалі ти виглядаєш красенем, на молодку кинув погляд лихий.
Сили підкріпивши свої кефіром, ти готовий битися з цілим світом,
Показати всім «кузькіну матір», щоб, ялинки-палиці, знали наших.
Якщо ж немає спазмів спозаранок, коли кефір не п’єш, не їси бубликів,
Може, годину чого доброго, тебе немає?
Коли порожні і душ, і рукомийник, може, ти вже того. небіжчик.
Товариші по службі вішають портрет!
Так привіт вам, ранкові болі, ви-добра звістка, що я — живий!
Що ще я порезвлюсь на волі з цієї ось молодичкою пустотливий.
Раз продрал очі. Всього ламає! Чую, рветься життєва нитка!
А звідтам молодиця пози приймає.
Дура! Треба в «Швидку» дзвонити!.

Я за тобою шаленію, як по землі морський прибій.
І цілий світ — моя тюрма, коли в розлуці ми з тобою.
Я за тебе сходжу з розуму, коли ти біля мене.
І всі високі слова — лише дим від жаркого вогню.

З тобою я сама вірна, з тобою я найкраща,
З тобою я сама добра і сама всемогутня.
Щедрі на пророцтва говорять мені:
-Щастя закінчується!
А мені їм вірити не хочеться, а мені їх слухати не хочеться,
Ну їх усіх!
Нічого не скінчиться! Адже так іноді трапляється?

Якщо б було мені тепер вісімнадцять років,
Я б охоче відповідала б:ні!
Якщо б мені тепер, двадцять два,
Я б охоче відповідала б:так!
Але для прожитих років, пережитих років,
Мало цих малих слів, цих «так» і «ні»…
Мою душу розповісти їм не по плечу-
Не розпитуй мене, якщо я мовчу…

Люби мене, поки я живий,
Цінуй мене таким, який є,
З моєї мятежною головою,
Зберігає розум, мужність і честь.
Мій бог в мені — як веселий біс,
І можна лик мій помітити в натовпі…
Зустрічай мене — поліз на небо
У любові однієї зізнатися тобі!

Хто вам сказав, що на рік старші?
Не розумію я таких людей.
Немає щоб назвати вас просто ювіляркою,
У вас адже насправді ювілей!
І ви, як помічаю, до ювілею,
Дозвольте це прямо вам сказати,
Чудово підійшли — помолодшали,
Як мінімум, років на двадцять п’ять.
Я, почуттями захопленими спонукуваний,
Готував компліментів цілий рій,
Але от дивлюся на вас і ясно бачу:
Перед вами меркне комплімент будь.
Втрачає він свою значення:
Ви краше самих распрекрасных фраз.
Я просто завмираю в восхищенье
І серцем радію, дивлячись на вас!
Юній дівчині
Я тобі бажаю, щоб
Життя склалося, як у кіно.
Щоб художник вищої проби
Написав з тебе панно.
Щоб феї у лотереї
Допомогли тобі грати,
Щоб у Луврі, і в Піреї,
І в міланській галереї
Ти змогла б побувати.
Щоб принци з черевичками
Стали ладом біля ганку,
Щоб карета зі значками,
Щоб пічка з цвіркунами,
Щоб казка без кінця.

Бажаємо, щоб ОГО-ГО,
І ніколи не ОХО-ХО!
Трохи АХ!, Ну можна УХ!
Щоб захоплювало дух!
Звичайно, щоб було ВАУ!
І щоб ФУ зовсім вже мало!
Щоб іноді ОСЬ ЦЕ ТАК!
ОСЬ ЦЕ ТАК – не дурниця!
НЕ МОЖЕ БУТИ це реально!
ТА НУ ЙОГО – нехай віртуально,
ОГО щоб частіше дивувало,
НУ ВСЕ, ПИПЕЦ – не діставало,
І за бажанням ЕГЕ-ГЕЙ!
А щоб збулося, давай налий!

Оригінальне привітання для жінки, що йде на пенсію
Відмітний знак пенсіонера (фартух)
Ми вручаємо пенсійний фартух.
Він нового життя показник старту.
Кишені на нього особливі нашили
Та їх значення пояснити вирішили.

Кишені перший
Діє на нерви.
Кишеня для пенсії.
Пенсія за працю – нагорода.
А велика кишеня – відрада
Пенсія в ньому бовтається,
І віриться, що не кінчається.

Кишені другий не такий великий.
Кишеня для подарунків онукам.
Ти в скриню подарунки
Більше не клади,
Щоб онуків пригостити,
В кишені напоготові їх тримай.

Третій кишеню, як капкан,
-Для заначки.
Сховай, сховай так глибоко,
Щоб ніхто не знайшов, щоб ніхто не забрав.

Кишені четвертий самий потертий.
Кишеня для окулярів.
Окуляри в кишеню поклади,
На гудзик застебни
І користуватися часто не старайся,
Втрати зору чини опір.

П’ятий кишеня для пакетиків насіння.
Кишеня для індивідуальної трудової діяльності.
Город засівай, урожай збирай.
Без солінь і варення буде пенсія не рай.

Кишені шостий – пора на спокій.
Кишеня для насіння.
Сидячи на лавочці,
Ти пощелкай насіння.

Носи фартух не знімай,
У ньому всіх чаєм пригощай!

Добре бути дівчинкою
У шкіряному пальто!
Можна і не дівчинкою………..
Але вже не те!
Добре по морю плисти
З командою Кусто!
Можна і по Волзі………….
Але вже не те!
Добре битися б
З Путіним в дзюдо!
Можна вдома з чоловіком……….
Але вже не те!
Добре б з Галкіним
Пограти в лото!
Можна і з сусідами…………
Але вже не те!
Добре мати друзів
Десять або сто!
Можна і без них прожити……….
Але вже не те!

День твого народження прийшов.
День ювілейний, а не просто дата.
Нехай в цей день все буде добре
Від сонця і до самого заходу.
А знаєш, що тобі подарують все?
Лісове озеро і цілий світ ромашок,
І найзаповітнішу зірку,
І вітерець, що бродить навстіж.
Ще нехай дарують гроші і квіти
І цілу купу різних дрібничок,
А ми хочемо, щоб ти посміхалася,
Щоб цей день пройшов
Як найкращий свято.

Завантаження. Будь ласка, зачекайте.

Ви знаходитесь тут: Головна » Шаблони » Грамоти для фотошопа

Подяку батькам за допомогу дитячому саду. Шаблони Категорія: Шаблони » Грамоти для фотошопа | Опублікував: NewAdmin2018 | Дата: 25-10-2016, 16:42

Подяку батькам за допомогу дитячому саду. Шаблони

Дуже часто працівники дитячого садка звертаються за допомогою до батьків дітей. Вони просять їх пофарбувати щось, допомогти з прибиранням ділянки або відремонтувати предмети. І батьки погоджуються, адже в дитячий садок ходять їхні діти. За свою роботу батьки отримують подяку батькам за допомогу дитячому саду. Таку подяку можна виразити у віршах або вручити диплом з грамотою у вигляді шаблону. Батькам буде приємно отримати документ, нехай і не офіційний. Так вони будуть знати, що їхня праця цінний, і вихователі вдячні за допомогу.

Грамоти батькам за активну участь у житті дитячого саду (шаблони) Категорія: Шаблони » Грамоти для фотошопа | Опублікував: NewAdmin2018 | Дата: 18-05-2016, 14:45

Грамоти батькам за активну участь у житті дитячого саду (шаблони)

Ось і почалися в дитячих садах випускні у дітей. Багато хто думають, що це свято для дітей і вихователів. Але ж це і для батьків свято. Особливо якщо батьки постійно допомагали дитячого саду і були активними учасниками всіх свят. Таких батьків слід нагородити, наприклад, вручити їм грамоти батькам за активну участь у житті дитячого саду. У нас є шаблони таких грамот, які ви можете завантажити, роздрукувати і вручити на святі. Не соромтеся, обов’язково відзначте батьків, які завжди були з вами поруч і допомагали.

Грамоти батькам на випускний в дитячому саду від вихователів Категорія: Шаблони » Грамоти для фотошопа | Опублікував: NewAdmin2018 | Дата: 17-05-2016, 16:00

Грамоти батькам на випускний в дитячому саду від вихователів

Ось і настала пора випускних в дитячих садах. Батьки і вихователі готують для своїх діток яскраве свято, а діти просто насолоджуються останніми днями в садку. Для батьків ці роки були важкими. Адже треба було щодня приводити та забирати дитину з садочка. Та ще всіляко брати участь у житті дитячого саду. Ми приготували грамоти батькам на випускний в дитячому саду від вихователів, які залишаться на пам’ять у батьків про щасливі дні і роки, проведені в дитячому саду. Скачати шаблони грамот можна безкоштовно і користуватися ними.

Диплом випусника дитячого садка. Шаблони (3 шаблону) Категорія: Шаблони » Грамоти для фотошопа | Опублікував: NewAdmin2018 | Дата: 18-04-2016, 08:38

Диплом випусника дитячого садка. Шаблони (3 шаблону)

Вже зовсім скоро настане травень місяць. А це означає, що в дитячих садах пройдуть випускні, і нова партія дорослих дітей покинуть дитячий сад і підуть вчитися в школу. Пропонуємо вам завантажити нові дипломи випускника дитячого садка. Всі шаблони хорошої якості і зроблені спеціально для випускного дня в дитячому саду. Такі дипломи назавжди залишаться у діточок, і вони будуть згадувати свій дитячий садок ще дуже довго. Для вас ми розробили і зробили три різних варіанти дипломів. Дивіться і користуйтеся.

Дипломи на 8 березня дівчатам Категорія: Шаблони » Грамоти для фотошопа | Опублікував: NewAdmin2018 | Дата: 1-03-2016, 11:53

Дипломи на 8 березня дівчатам
Яскраві і красиві дипломи на 8 березня дівчатам в дитячому саду і в школі. такі дипломи будуть приємним і несподіваним подарунком.
Формат: JPEG
Автор: qwerty2009

Диплом на 8 березня колегам Категорія: Шаблони » Грамоти для фотошопа | Опублікував: NewAdmin2018 | Дата: 1-03-2016, 11:48

Диплом на 8 березня колегам
А такий диплом ви вручите своїм колегам дівчатам на 8 березня. Жартівливий диплом доведеться «за смаком» вашим колегам і вони оцінять такий подарунок.
Формат: JPEG
Автор: qwerty2009

Диплом для мами на 8 березня Категорія: Шаблони » Грамоти для фотошопа | Опублікував: NewAdmin2018 | Дата: 1-03-2016, 11:43

Диплом для мами на 8 березня
Красивий шаблон диплома для мами на свято 8 березня. Такий диплом точно порадує вашу маму, і вона скаже вам спасибі, за те, що ви є.
Формат: JPEG
Автор: qwerty2009

Диплом вихователю на 8 березня. Шаблон диплома Категорія: Шаблони » Грамоти для фотошопа | Опублікував: NewAdmin2018 | Дата: 1-03-2016, 09:11

Диплом вихователю на 8 березня. Шаблон диплома
Кілька днів залишилося до свята 8 березня. Ви вже придумали, як привітаєте вихователя дитячого садка з жіночим днем? Ми даруємо вам ось такий диплом, який можна вручити вихователю на 8 березня. Цей диплом потрібно завантажити та роздрукувати. А коли ви його подаруєте, то ваша вихователька буде самою щасливою.
Формат: JPEG
Автор: qwerty2009

Дипломи на 23 лютого для хлопчиків (шаблони) Категорія: Шаблони » Грамоти для фотошопа | Опублікував: NewAdmin2018 | Дата: 14-01-2016, 08:18

Дипломи на 23 лютого для хлопчиків (шаблони)
Наближається чудове свято – 23 лютого. Ви приготували подарунки для своїх юних захисників вітчизни? Ось такі дипломи на 23 лютого для хлопчиків допоможуть вам. З їх допомогою і ви привітаєте, і подаруйте пам’ятний подарунок.
Формат: JPEG
Кількість: 2 диплома
Автор: qwerty2009

Диплом переможця конкурсу читців (шаблон) Категорія: Шаблони » Грамоти для фотошопа | Опублікував: NewAdmin2018 | Дата: 26-11-2015, 07:18

Диплом переможця конкурсу читців (шаблон)
У вас проходить конкурс читців? А як ви збираєтеся нагороджувати переможця? Ми пропонуємо вам ось такий гарний диплом переможця конкурсу читців. Шаблон виконаний в яскравих і цікавих кольорах. Він сподобається всім учасникам конкурсу і кожен захоче його виграти і покласти його в своє портфоліо. Скачати такий шаблон ви завжди можете безкоштовно і користуватися ним кожен раз, коли проводите даний конкурс.
Формат: JPEG
Автор: qwerty2009

Привітання з днем народження вихователя в дитячому садку фото. Поділіться новиною Привітання з днем народження вихователя в дитячому саду з друзями!

Comments are closed.