Привітання на весілля театралізована

0

Останнім часом, як правило, на весіллях влаштовують музичні казки, але старі добрі інтерактивні казки ніхто не відміняв. Та й не завжди у ведучого є технічні можливості організувати чітке музичний супровід, ось тоді-то текстові казки просто незамінні.

Найкращі казки і сценки-експромт для весілля — це колекція інтернетівських хітів, які написані справжніми професіоналами та перевірені часом, ці затії з успіхом пройшли в різних компаніях (спасибі авторам) .

1. Сценка-експромт «Весільна казка».

Чудова весільна казка, в якій беруть участь буквально всі гості. Проходить завжди легко і весело, такий експромт можна влаштувати і з участю самих молодят, а можна як веселого сюрприз — привітання.

Кінь: «Тыгы дын, тыгы дын, Але-го-го!«

Сват: «Ось і славненько!«

Цар-Батюшка: «Не пущ-шу. «

Матінка: «Не тримай, Батюшка! В дівках залишиться!«

Вітер — одна половина гостей: «Ууууууууу!«

Пташки — інша половина: «Чик-чирик!«

У Тридев’ятому Царстві, в Тридесятому державі жив та був Царевич. Ось прийшов час Царевичу одружитися. І почув він, що в сусідній державі живе Царівна! Розумниця, красуня, і як раз на виданні. І недовго думаючи, осідлав Царевич Коня. Стрибає на Коня і Сват. І поскакали вони Царівну. Скачуть полями, скачуть луками, а навколо Вітер шумить. Пташки співають. Під’їжджають! А на поріг виходить Батюшка-Цар. Розгорнув Царевич Коня. І лісами, полями тому поїхали! А навколо Вітер шумить. Пташки співають. Не зневірився Царевич — на наступний ранок знову запрягає Коня. Покликав Свата і поскакали. І знову полями, знову луками. А навколо Вітер шумить. Пташки співають. Під’їжджають! А на поріг виходить Батюшка. А тут виходить Матінка. Вибігає Царівна. Посадив Царівну на Коня. І помчали вони в Тридесяте Царство, в Тридев’яте держава! І знову полями, знову луками, а навколо Вітер шумить. Пташки співають. В обіймах нареченого Царівна. А сват радіє. А Кінь своє. А Царевич. Сказав: «Одружуся!» і одружився!

2. Казка-експромт для весілля «Ранок нареченого».

Дуже популярний експромт з абсолютно весільним змістом, завдання учасників: весело і артистично зімпровізувати сюжет, який відтворює ведучий.

Подружки Нареченої — 2.

Текст
Ранок для Нареченого настав рано. Потрібно було терміново нарядити Машину, яка красувалася у будинку. Псував вид задній бампер Машини, який так і норовив відвалитися. В кишенях у Нареченого були тільки Кульки. Наречений надув Кульки і міцно прив’язав їх з боків Машини. Кульки гордо колихалися, то піднімаючись вгору, то спускаючись вниз. Напередодні Наречений витяг з комори пошарпану Ляльку. Одне око Ляльки був закритий і при всіх стараннях Нареченого не хотів відкриватися. Плюнувши на все, Наречений посадив Ляльку на капот Машини і прив’язав її. Згадавши, що ще немає Букета, Наречений сів у прикрашену Машину і помчав у квітковий магазин. Він вибрав самий пишний і красивий Букет і з ніжністю поніс його в Машину. Наречений рвонув до будинку Нареченої. Там Наречений поцілував Наречену і вручив їй Букет. Взявши Наречену з Букетом на руки, Наречений пішов до Машини. Сіли вони разом і поїхали в ЗАГС. У РАГСІ Наречений з Нареченою стояли поруч, Наречена тримала в руках Букет, а Наречений – Два Кільця. Кільця майже однакові, тільки одне розміром поменше. І ось настав урочистий момент: Наречений надів Нареченій Кільце, а Наречена Нареченому – інше. Тепер вони чоловік і дружина. Наречена з Букетом у руках, і з Кільцем на пальці, і Наречений теж з Кільцем на пальці, сіли в прикрашену Машину і поїхали в ресторан. По дорозі, сильним вітром відірвало одну Кульку, і він розчинився у нічній темряві. Лялька на капоті від вітру завалилася набік і заважала дивитися на дорогу. Біля ресторану Наречений засунув Ляльку і залишився Кулька в Машину. Всі голосно закричали молодятам «Гірко!». Подружки Нареченої попросили Наречену кинути Букет. Спіймали Букет двоє і тягнули кожна у свій бік. Увечері, після привітань і танців, втомлені Наречений і Наречена сіли в Машину і під оплески
гостей залишили ресторан.

3. Сценка — бегалка на весіллі «Шість стільців».

Для цього весільного експромту потрібно приготувати 6 стільців на деякій відстані один від одного.
Написи «Наречений», «Наречена», «Шампанське», «Весілля», «Подарунок», «Кільце».
Запросити 6 учасників.

Дійові особи та репліки:

Наречений: «З ким я ще не випив. «

Наречена: «Зроблю з тебе людину. «

Шампанське: «Щас як вдарю в голову!»

Подарунок «Не дивіться на мене, я великий!»

Кільце: «Хоч би не впасти!»

Умови гри: Гравці сідають на стільці, їм роздають картки з написами. Вони повинні, почувши ім’я свого персонажа, сказати свою репліку, оббігти навколо свого стільця і сісти на нього.
При слові «Гірко!» — стільці оббігають все.

Жила-була дівчинка…(ім’я нареченої). У дитинстві вона мріяла: ось виросту і стану НАРЕЧЕНОЮ, а на пальці у мене з’явиться золоте КІЛЬЦЕ.

Десь на білому світі жив …(ім’я нареченого), скромний хлопець. Познайомилися вони одного разу стали разом прогулюватися, а діти кричали їм услід: «тілі — Тілі тісто, НАРЕЧЕНИЙ і НАРЕЧЕНА!

А незабаром вони разом почали мріяти про ВЕСІЛЛЯ.

НАРЕЧЕНА думала не стільки про золотому КІЛЬЦІ, скільки про інші ПОДАРУНКИ: квартири, машини.

А НАРЕЧЕНИЙ мріяв зібрати на ВЕСІЛЛІ всіх друзів і напоїти ШАМПАНСЬКИМ. Крім того, йому хотілося під крики «ГІРКО!» цілуватися з НАРЕЧЕНОЮ.

І ось вже настав …(дата весілля).

У Рагсі вони обмінялися ОБРУЧКАМИ , на ВЕСІЛЛІ

ШАМПАНСЬКЕ лилося рікою, а гості дарували ПОДАРУНКИ і думали:

«Ось це ВЕСІЛЛЯ! І НАРЕЧЕНИЙ – розумниця, і НАРЕЧЕНА – красуня!

А які чудові у них КІЛЬЦЯ!»

Кращому ПОДАРУНКОМ для НАРЕЧЕНОГО і НАРЕЧЕНОЇ було те, що гості кричали їм: «ГІРКО! ГІРКО! ГІРКО!»

4. Казка -експромт на весіллі «Три братика»

Театралізована казка-експромт, основний текст читає ведучий, також слова є у Гінця, інші учасники просто експромтом обіграють зміст казки і дії своїх героїв.

Іван (зазвичай наречений),

Віконце – 2 особи,

Кінь (зазвичай свідок),

Реквізит казки-експромт : необхідно щось постелити, т. к. будуть персонажі падати, дзеркальце.

Костюми: у братів-картузи, у коня-віжки і ободок з дзвіночком, біля Вікна-шапки гострокутні, а наречений і наречена в своїх нарядах

Жили-були Три Братика.
Старший Брат звався Терешка —
Він любив дивитися у віконце

Середній названий був Степаном,
Він дружив тільки з диваном, (на стільцях, але можна троє хлопців)
Так позевывать любив,
А ще він пив горілку. (потрібна смішна пляшка)
Ну, а молодший був Іваном,

Був він хлопець — без изьяна,
По гриби він в ліс ходив
Не він курив і не пив.
Все сидів, нудьгував Терешка,
І от якось під віконцем
Проскакав Гонець Царя.
Бачать, хлопці, почому-дарма,
Дарма час пропалюють,
Про біду царя -не знають
І сказав тоді Гонець: (слова дано заздалегідь)
«Пора царівну під вінець.

Там не дівка, просто діва,
Збирайтеся, хлопці, живо,
І скачіть в палац.
Потрібен хлопець — молодець»
Сколихнулося все подвір’я.
Вмить захлопнулось Віконце —
Подсобрался в шлях Терешка.
Кинувши пити, скочив Степан,
Забувши про свій диван.
Іван Коня запрягає

До палацу він спішить.
Високо задерши коліна,
Біжить під палац Терентій..
Шкандибає, дюже п’яний,
І позіхає наш Степан.
Б’є копитом Кінь Буланий,
Під палац щастить Івана.
У палаці, позбувшись снів,
Чекає Царівна женихів.
Плете коси, губи фарбує, (у неї дзеркало з ручкою)
Чекає братів, значить.
Ось і прибіг Терешка.
Обтер піт з обличчя трошки.
Він Царівну посміхнувся,
Підійшов до неї . спіткнувся.
Голосно охнув, розтягнувся

Не звик до такого бігу.
Царівна ж біліше снігу
З острахом на нього дивиться
Нічого не каже.
Тут і прибув наш Степан,
Все ще, звичайно, п’яний —
Низько-низько вклонився
Не втримався і . звалився
Голосно-голосно заикал,
Знову Царівну налякав.
А Царівна-то, як топнет!
Як рукою його лясне!
Зрозумів він, пора прощатися,
Потихеньку видалятися.
Тут Іванов Кінь гарцює,
Ірже, крутиться і радіє.
Ось іде Іван до Нареченої —
Наутюжен, все на місці.
Низько в ноги поклонився,
Втримався, що не впав.
Царівну за руки бере,
Поцілунок серцевий шле.
В очі дивиться, не дихаючи —
Ах, як пара гарна!
Кінь підійшов до Івана —
І Терешка, і Степана
Він на коня занурив,
Так додому їх проводив.
Сам же взяв свою Царівну,
Пішов з нею під вінець.
Ні, щасливішою їх, напевно,
Тут і казочці кінець!
Мораль цієї казки така,
Запам’ятайте її слова:
«Коли будеш спати, та вічно пити.
Тобі з царевною — не бути. »

5. Інтерактивна казка «Ніхто заміж не бере» .

Успіх цього весільного розваги багато в чому залежить від артистичності ведучого, його уміння імпровізувати і «заводити» публіку. У казці задіяно велику кількість персонажів, тому її краще проводити на масових святкуваннях, або заздалегідь прибрати їх сюжету деяких персонажів. Крім артистів в дії активно бере участь весь зал, гостям доручається шумове оформлення: звук дощу, спів птахів, виття вовків і т. п. Костюмировать казку необов’язково, тут ставка зроблена на розкриття талантів гостей і на їх участь у загальній справі.

Дійові особи: Ведучий-оповідач (казкарка), Дуб, Лавка, Ворон, Жаба, Зайчик,Добрий Молодець, Красна Дівиця, Кінь, Хлопавка, Держаки, Місяць, Вовки, Птахи

Інтерактив ведучого з залом.

— Пані та панове! Дозвольте представити, перед вами театр студія імені Даздраперми Маячкиной (Груші Верьовкіної, Октябрины Скалкиной тощо).Наші артисти постійно на гастролях, тому маленька репетиція перед прем’єрою.

Ведучий-оповідач репетирує разом з гостями.

— (Самому высокомугостю — Дубу):Молодий чоловік підніміть руки, пальці віялом, так — широка крона. Ніжки трохи ширше — потужний стовбур, корінь – пішов у землю. Ваша роль без слів. Спасибі, відходьте в кулісу.

(Свідкові):А вас я попрошу поруч зі мною на коленочки, а тепер обидві ручки вперед. У вас головна чоловіча роль – ви лавка. Спасибі, відходьте до дуба.

— (Ворону) А ви, шановний, розкиньте руки, махайте активно, браво, які крила, а тепер, голову вперед і що є сили: «КАР!» Відмінно, відходьте до дуба.

(Добру Молодцю) Шановний, тільки з-за симпатії до вас у вас найважча, сама яскрава роль. Репетирувати будете… мені. Зараз оцінюючий погляд на мене з ніг до голови, а потім слова «Ого-го, красна дівиця». Ні, так не піде, уявіть Анжеліну Джолі, подивіться ще раз, а тепер слова: «Ого-го, красна дівиця». Ось тепер найскладніше, ви повинні сказати так, що б я цього захотіла. Готові? Виходь за мене заміж! а потім додайте пристрасть, можете обійняти, відмінно – ви – добрий молодець!

(Червоної Дівиці) Проблема в тому, що красна дівиця у нас в сценарії далеко не така гарна, як ви, більше того, їй як мені далеко за 30. Але найстрашніше, що має вади мовлення. Плач, люба! «Ніхто мене заміж не бере!» А тепер ще истеричнее: «хочу Заміж!»

А ви явно мені симпатичні спочатку самого вечора. Я дарую вам головну чоловічу роль! Підніміть ногу, бийте про землю, а тепер голова вперед, потрясіть і гучно: «І-го-го!» Ви кінь златорогий, найкращий кінь року!

(Хлопушці) Дівчина! Ви такі красиві, що з вами можна не репетирувати. Нога від стегна, пішла на відеооператора «Камера, мотор!» і в долоні плесни. Хлопавкою будеш.

(Тичок) А ви, дівчата, встаньте спинками один одному. Подивіться попереду себе, бачите? Жердини, палиці, палиці. І тільки я скажу «Завісу», ви починаєте еротично відкриватися в різні сторони. Репетнем?

— (Залі) Шановні гості! Ваша допомога потрібна. Скажу «Завили вовки», нумо всі разом! А тепер постукали пальчиками по столу… Це дощ пішов! Заплескали крилами птахи! Молодці!

(Місяці) А з вами шановна, я не буду репетирувати, ви заслужена артистка, тому, як тільки я скажу «Зійшов місяць», ви на стілець залазьте, і стійте, як на Олімпі. і т. п.

(Про себе) Я буду казкарка.

Текст казки
Хлопавка, пішла!
Камера, мотор!
Завіса!
фонограма «Еротична музика, типу «Кримінально чтиво»
Казкарка!
фонограма «Одну просту казку, а може і не казку…»
У деякому царстві, у деякій державі, посеред моря-окияна, на острові Буяні, стояв могутній столітній ДУБ!

Наступала ніч, всходила срібна ЛУНА, і сяяла своїм світлом.

Завивали ВОВКИ, плескали крилами ПТАХИ, і самотній старий ВОРОН підлітав до ДУБА і сідав на гілку ( і вчіплявся своїми пазуристими лапами в гілку)

А під ДУБОМ стояла ЛАВКА. І сиділа на ЛАВЦІ ЧЕРВОНА ДІВИЦЯ і лила свої гіркі сльози. «Ніхто мене заміж не бере!»

Стрибав поруч ЗАЙЧИК-ПОПРЫГАЙКА, лоскотав своїми великими вухами белу ручку КРАСНІ ДІВИЦІ. Але ніщо не радувало КРАСНУ ДІВИЦЮ, і ридала вона ще голосніше «хочу Заміж!»

Товста зелена ЖАБА важливо прискакала до лавки, заклично заквакала (мікрофон ЖАБІ) Ква-ква! Але вторила їй красна дівиця: «хочу Заміж!». Перші краплі дощу впали на землю (мікрофон ЖАБІ) Ква-ква!. Затремтів зайчик, впали його вушка, а дощ посилювався (мікрофон ЖАБІ) Ква-ква! Наквакала зелена дощ (гості барабанять по столу)….

І ніби почув ДОБРИЙ МОЛОДЕЦЬ КРАСНУ ДІВИЦЮ, скочив верхи на свого ВОРОНОГО КОНЯ та прискакав на острів Буян. Заіржав КІНЬ заклично, забив копитом. Злякалася ЖАБА, поскакала разом з ЗАЙЧИКОМ, Сліз ДОБРИЙ МОЛОДЕЦЬ з КОНЯ.

— .А ти, кінь, ось тут пасись (показую на букети), тут трава хороша.

Впав ДОБРИЙ МОЛОДЕЦЬ перед КРАСНОЮ ДІВИЦЕЮ на коліна, і дивлячись в очі, ніжно прошепотів: «Ого-го, Красна дівиця! Виходь за мене заміж!» Вискнула від захвату КРАСНА ДІВИЦЯ, впала в обійми ДОБРУ МОЛОДЦЮ. Підкликав ДОБРИЙ МОЛОДЕЦЬ КОНЯ ВОРОНОГО, підсадив КРАСНУ ДІВИЦЮ. сам за сідло притримував, і повіз до батюшки з матінкою.

І тільки самотній старий ДУБ, зелена ЖАБА «Ква!», чорний ВОРОН «Кар!», ЗАЙЧИК, сірі ВОВКИ (гості), чорні ПТАХИ (гості), залишилися на острові Буяні, де сяяла срібна ЛУНА, кидав листя столітній ДУБ і скрипіла стара ЛАВКА! Завіса.
фонограма «З фільму » Красуня»

Підбірка розміщена для ознайомлення

Весілля – чудовий день для закоханих сердець, не дивно, що рідні та близькі люди намагаються принести щирі побажання та привітання молодим. Найчастіше, коли гостей на весіллі багато, запам’ятовуються тільки одиниці: люди, які вирішили привітати молодят креативно та неординарно. Давайте поговоримо про способи, якими можна цікаво привітати пару в день весілля.

1. Вірш. Привітання у віршованій формі краще складати самостійно, особливо якщо його готує ціла команда. Можна описати у віршованій формі першу зустріч закоханих, їх спільний відпочинок, захоплення і так далі. При бажанні можна переробити відому пісню – таке привітання теж може бути приємним сюрпризом: головне, щоб у виконуючого було все гаразд зі слухом і голосом.

Можна зробити віршовану підводку до подарунка, перетворивши процес вручення веселе подання – це питання варто обговорити і з тамадою: як правило, у професійних ведучих багато ідей з цього приводу. Наприклад, це частина переробленої пісні на мотив «На недельку, до другого»:

До вас на весілля, ми, хлопці,
Прибігли без оглядки,
Щоб подивитися свіжим оком
На наречену з нареченим.

Разом «ГІРКО!» пролунати басом,
І потім як водолази
Відшукати себе хмільного
У неділю під столом.
Весело співаємо, гуляємо,
Вас з весіллям вітаємо!
І любові родині бажаємо,
У справі шлюбу непростому.

Головне – не затягувати привітання і заздалегідь його відрепетирувати, щоб потім не заїкатися і не підглядати в шпаргалку.

2. Відеоролик та інтерв’ю. Привітати молодих можна і показавши цікавий фільм. Можна піти найпростішим шляхом і зібрати старі відеозаписи, змонтувавши їх воєдино, а можна зробити власне кіно. Походіть по вулиці, попросіть перехожих сказати кілька вітальних слів, можна зайти в університет або на місце роботи молодят і попросити колег сказати теплі слова, можна заздалегідь взяти інтерв’ю у людей, які будуть присутні на весіллі. А ще можна розіграти молодих: в останній момент перед банкетом зникнути з торжества, а потім після показу вітального ролика вийти з-за «екрану» (його можна зробити з великого аркуша паперу або простирадла) з квітами і подарунками – своєрідна підводка до привітання.

3. Слайди та фотоколажі. Виберіть найкумедніші фотознімки і зробіть забавні слайди. Для кожного слайда можна придумати смішні підписи, підібрати веселу музику, можна навіть дитячу – чим креативніше ви підійдете до цього питання, тим смішніше буде. Спільними зусиллями можна зайнятися і виготовленням фотоколажу: добре, якщо серед ваших знайомих є художник або шаржист – тоді з створенням образів не буде проблем.

Можна подарувати молодятам їх портрети в якихось дивних шатах: наречений у королівській мантії та наречена у пишній сукні принцеси, пара в костюмі папуасів або ковбоїв – варіантів маса. Можна навіть намалювати герб майбутньої сім’ї – такий подарунок теж буде цікавим.

4. Постери, повітряні кулі, біг-борди. Великий постер з фотографіями пари в незвичних амплуа теж може стати гідним привітанням. Якщо ви знаєте маршрут весільної прогулянки, можна розмістити велике фото молодят на біг-борді на одній з вулиць міста. Можна написати побажання та привітання на великий зв’язці повітряних кульок – нехай молодята запустять їх в небо. Можна помістити привітання від присутніх в одну кульку, а щоб його прочитати, молоді повинні будуть лопнути кульку, приміром, не використовуючи рук. Поговоріть з тамадою, нехай він включить це в список конкурсів – видовище обіцяє бути дуже цікавим.

5. Операція «Банкомат». Дарувати гроші в конверті – це нудно і зовсім не оригінально, інша справа, якщо ви обіграєте це в сценці, повеселивши і молодих, і всіх присутніх. Для цього вам буде потрібно велика коробка: приміром, від газової плити чи пральної машинки, яку розмальовують під банкомат. Клавіатуру теж можна намалювати на ній будуть «набирати» пін-код. Молодим вручається картка з картону від банку «Сімейний», але щоб перевести її потрібно пройти чимало веселих випробувань. Гроші можна видавати частинами: в обмін на кожен конкурс, а придумати їх можна чимало – починаючи від звичайних загадок і вікторини до традиційних весільних танців та естафет.

6. Диктор телебачення. Наречений з нареченою отримують безліч листівок, телеграм або листів від родичів і друзів, які не змогли приїхати. Щоб було цікавіше читати, нехай за цю справу візьметься людина з гарним почуттям гумору. Для цього організовують робоче місце» у вигляді екрану телевізора: можна використовувати рамку для картин або просто вирізати її з картону. Краватка-метелик, поставлена дикція, окуляри – ось і весь арсенал.

7. Цирковий номер. Забавним привітанням будуть відрепетирувані своїми силами сценки. Тут від вас вимагається саме почуття гумору, а не просто вміння сідати на шпагат або робити сальто. Зберіть команду і придумайте разом номер. Групові підтримки можна зображати нарочито забавно: силачі з тремтячими ногами, весь час падають акробати, клоуни, які всі прагнуть дійти до молодят, але весь час на їх шляху встають якісь перешкоди. Можна влаштувати конкурс танців і оголосити, що для молодят запросили кращих танцюристів міста, вже зрозуміло, хто і як буде танцювати: можна почати з макарена або танцю маленьких каченят, а потім вже зобразити пародію ламбади або танго – це буде дуже цікаво. Головне – подбати про гримі, щоб з першого погляду вас було не впізнати, а вже кульмінацією після цього буде ваше поздоровлення з оговорочкой: мовляв, як змогли, так і станцювали.

8. Читаємо думки. Ще одна сценка, яку можуть розіграти гості своїми силами. Робиться оголошення, що на свято до молодятам прибув великий і могутній чарівник, який вміє не тільки перетворювати камені в золото, але ще й читати думки. Когось з гостей ретельно наряджають, приклеюють бороду і озброюють якимось агрегатом страшніше: це може бути великий кухарський черпак або незвично оздоблена шапка. А тепер починається гра: «Про що думає наречена?» – і лунає пісня, наприклад «За чотири моря», «Про що думає наречений?» – пісня «Якщо б я був султан», «Про що думають гості?» – «Якщо б було море пива» і так далі. Чим смішніше підберете пісні – тим цікавіше буде. Після цього чарівник розкриває інкогніто і сердечно вітає молодят.

9. Святковий салют або лазерне шоу. Якщо це не передбачено святковою програмою, цілком можна подарувати молодятам кульмінацію вечора. Буде здорово, якщо для лазерної проекції ви підберете забавні кадри, які б перегукувалися з тематикою знайомства або зав’язки відносин молодят. Можна написати любовну історію, яку хтось буде розповідати в мікрофон, а потім гості можуть привітати молодят всі разом, обсипаючи їх пелюстками троянд.

Останнім часом, як правило, на весіллях влаштовують музичні казки, але старі добрі інтерактивні казки ніхто не відміняв. Та й не завжди у ведучого є технічні можливості організувати чітке музичний супровід, ось тоді-то текстові казки просто незамінні.

Найкращі казки і сценки-експромт для весілля — це колекція інтернетівських хітів, які написані справжніми професіоналами та перевірені часом, ці затії з успіхом пройшли в різних компаніях (спасибі авторам) .

1. Сценка-експромт «Весільна казка».

Чудова весільна казка, в якій беруть участь буквально всі гості. Проходить завжди легко і весело, такий експромт можна влаштувати і з участю самих молодят, а можна як веселого сюрприз — привітання.

Кінь: «Тыгы дын, тыгы дын, Але-го-го!«

Сват: «Ось і славненько!«

Цар-Батюшка: «Не пущ-шу. «

Матінка: «Не тримай, Батюшка! В дівках залишиться!«

Вітер — одна половина гостей: «Ууууууууу!«

Пташки — інша половина: «Чик-чирик!«

У Тридев’ятому Царстві, в Тридесятому державі жив та був Царевич. Ось прийшов час Царевичу одружитися. І почув він, що в сусідній державі живе Царівна! Розумниця, красуня, і як раз на виданні. І недовго думаючи, осідлав Царевич Коня. Стрибає на Коня і Сват. І поскакали вони Царівну. Скачуть полями, скачуть луками, а навколо Вітер шумить. Пташки співають. Під’їжджають! А на поріг виходить Батюшка-Цар. Розгорнув Царевич Коня. І лісами, полями тому поїхали! А навколо Вітер шумить. Пташки співають. Не зневірився Царевич — на наступний ранок знову запрягає Коня. Покликав Свата і поскакали. І знову полями, знову луками. А навколо Вітер шумить. Пташки співають. Під’їжджають! А на поріг виходить Батюшка. А тут виходить Матінка. Вибігає Царівна. Посадив Царівну на Коня. І помчали вони в Тридесяте Царство, в Тридев’яте держава! І знову полями, знову луками, а навколо Вітер шумить. Пташки співають. В обіймах нареченого Царівна. А сват радіє. А Кінь своє. А Царевич. Сказав: «Одружуся!» і одружився!

2. Казка-експромт для весілля «Ранок нареченого».

Дуже популярний експромт з абсолютно весільним змістом, завдання учасників: весело і артистично зімпровізувати сюжет, який відтворює ведучий.

Подружки Нареченої — 2.

Текст
Ранок для Нареченого настав рано. Потрібно було терміново нарядити Машину, яка красувалася у будинку. Псував вид задній бампер Машини, який так і норовив відвалитися. В кишенях у Нареченого були тільки Кульки. Наречений надув Кульки і міцно прив’язав їх з боків Машини. Кульки гордо колихалися, то піднімаючись вгору, то спускаючись вниз. Напередодні Наречений витяг з комори пошарпану Ляльку. Одне око Ляльки був закритий і при всіх стараннях Нареченого не хотів відкриватися. Плюнувши на все, Наречений посадив Ляльку на капот Машини і прив’язав її. Згадавши, що ще немає Букета, Наречений сів у прикрашену Машину і помчав у квітковий магазин. Він вибрав самий пишний і красивий Букет і з ніжністю поніс його в Машину. Наречений рвонув до будинку Нареченої. Там Наречений поцілував Наречену і вручив їй Букет. Взявши Наречену з Букетом на руки, Наречений пішов до Машини. Сіли вони разом і поїхали в ЗАГС. У РАГСІ Наречений з Нареченою стояли поруч, Наречена тримала в руках Букет, а Наречений – Два Кільця. Кільця майже однакові, тільки одне розміром поменше. І ось настав урочистий момент: Наречений надів Нареченій Кільце, а Наречена Нареченому – інше. Тепер вони чоловік і дружина. Наречена з Букетом у руках, і з Кільцем на пальці, і Наречений теж з Кільцем на пальці, сіли в прикрашену Машину і поїхали в ресторан. По дорозі, сильним вітром відірвало одну Кульку, і він розчинився у нічній темряві. Лялька на капоті від вітру завалилася набік і заважала дивитися на дорогу. Біля ресторану Наречений засунув Ляльку і залишився Кулька в Машину. Всі голосно закричали молодятам «Гірко!». Подружки Нареченої попросили Наречену кинути Букет. Спіймали Букет двоє і тягнули кожна у свій бік. Увечері, після привітань і танців, втомлені Наречений і Наречена сіли в Машину і під оплески
гостей залишили ресторан.

3. Сценка — бегалка на весіллі «Шість стільців».

Для цього весільного експромту потрібно приготувати 6 стільців на деякій відстані один від одного.
Написи «Наречений», «Наречена», «Шампанське», «Весілля», «Подарунок», «Кільце».
Запросити 6 учасників.

Дійові особи та репліки:

Наречений: «З ким я ще не випив. «

Наречена: «Зроблю з тебе людину. «

Шампанське: «Щас як вдарю в голову!»

Подарунок «Не дивіться на мене, я великий!»

Кільце: «Хоч би не впасти!»

Умови гри: Гравці сідають на стільці, їм роздають картки з написами. Вони повинні, почувши ім’я свого персонажа, сказати свою репліку, оббігти навколо свого стільця і сісти на нього.
При слові «Гірко!» — стільці оббігають все.

Жила-була дівчинка…(ім’я нареченої). У дитинстві вона мріяла: ось виросту і стану НАРЕЧЕНОЮ, а на пальці у мене з’явиться золоте КІЛЬЦЕ.

Десь на білому світі жив …(ім’я нареченого), скромний хлопець. Познайомилися вони одного разу стали разом прогулюватися, а діти кричали їм услід: «тілі — Тілі тісто, НАРЕЧЕНИЙ і НАРЕЧЕНА!

А незабаром вони разом почали мріяти про ВЕСІЛЛЯ.

НАРЕЧЕНА думала не стільки про золотому КІЛЬЦІ, скільки про інші ПОДАРУНКИ: квартири, машини.

А НАРЕЧЕНИЙ мріяв зібрати на ВЕСІЛЛІ всіх друзів і напоїти ШАМПАНСЬКИМ. Крім того, йому хотілося під крики «ГІРКО!» цілуватися з НАРЕЧЕНОЮ.

І ось вже настав …(дата весілля).

У Рагсі вони обмінялися ОБРУЧКАМИ , на ВЕСІЛЛІ

ШАМПАНСЬКЕ лилося рікою, а гості дарували ПОДАРУНКИ і думали:

«Ось це ВЕСІЛЛЯ! І НАРЕЧЕНИЙ – розумниця, і НАРЕЧЕНА – красуня!

А які чудові у них КІЛЬЦЯ!»

Кращому ПОДАРУНКОМ для НАРЕЧЕНОГО і НАРЕЧЕНОЇ було те, що гості кричали їм: «ГІРКО! ГІРКО! ГІРКО!»

4. Казка -експромт на весіллі «Три братика»

Театралізована казка-експромт, основний текст читає ведучий, також слова є у Гінця, інші учасники просто експромтом обіграють зміст казки і дії своїх героїв.

Іван (зазвичай наречений),

Віконце – 2 особи,

Кінь (зазвичай свідок),

Реквізит казки-експромт : необхідно щось постелити, т. к. будуть персонажі падати, дзеркальце.

Костюми: у братів-картузи, у коня-віжки і ободок з дзвіночком, біля Вікна-шапки гострокутні, а наречений і наречена в своїх нарядах

Жили-були Три Братика.
Старший Брат звався Терешка —
Він любив дивитися у віконце

Середній названий був Степаном,
Він дружив тільки з диваном, (на стільцях, але можна троє хлопців)
Так позевывать любив,
А ще він пив горілку. (потрібна смішна пляшка)
Ну, а молодший був Іваном,

Був він хлопець — без изьяна,
По гриби він в ліс ходив
Не він курив і не пив.
Все сидів, нудьгував Терешка,
І от якось під віконцем
Проскакав Гонець Царя.
Бачать, хлопці, почому-дарма,
Дарма час пропалюють,
Про біду царя -не знають
І сказав тоді Гонець: (слова дано заздалегідь)
«Пора царівну під вінець.

Там не дівка, просто діва,
Збирайтеся, хлопці, живо,
І скачіть в палац.
Потрібен хлопець — молодець»
Сколихнулося все подвір’я.
Вмить захлопнулось Віконце —
Подсобрался в шлях Терешка.
Кинувши пити, скочив Степан,
Забувши про свій диван.
Іван Коня запрягає

До палацу він спішить.
Високо задерши коліна,
Біжить під палац Терентій..
Шкандибає, дюже п’яний,
І позіхає наш Степан.
Б’є копитом Кінь Буланий,
Під палац щастить Івана.
У палаці, позбувшись снів,
Чекає Царівна женихів.
Плете коси, губи фарбує, (у неї дзеркало з ручкою)
Чекає братів, значить.
Ось і прибіг Терешка.
Обтер піт з обличчя трошки.
Він Царівну посміхнувся,
Підійшов до неї . спіткнувся.
Голосно охнув, розтягнувся

Не звик до такого бігу.
Царівна ж біліше снігу
З острахом на нього дивиться
Нічого не каже.
Тут і прибув наш Степан,
Все ще, звичайно, п’яний —
Низько-низько вклонився
Не втримався і . звалився
Голосно-голосно заикал,
Знову Царівну налякав.
А Царівна-то, як топнет!
Як рукою його лясне!
Зрозумів він, пора прощатися,
Потихеньку видалятися.
Тут Іванов Кінь гарцює,
Ірже, крутиться і радіє.
Ось іде Іван до Нареченої —
Наутюжен, все на місці.
Низько в ноги поклонився,
Втримався, що не впав.
Царівну за руки бере,
Поцілунок серцевий шле.
В очі дивиться, не дихаючи —
Ах, як пара гарна!
Кінь підійшов до Івана —
І Терешка, і Степана
Він на коня занурив,
Так додому їх проводив.
Сам же взяв свою Царівну,
Пішов з нею під вінець.
Ні, щасливішою їх, напевно,
Тут і казочці кінець!
Мораль цієї казки така,
Запам’ятайте її слова:
«Коли будеш спати, та вічно пити.
Тобі з царевною — не бути. »

5. Інтерактивна казка «Ніхто заміж не бере» .

Успіх цього весільного розваги багато в чому залежить від артистичності ведучого, його уміння імпровізувати і «заводити» публіку. У казці задіяно велику кількість персонажів, тому її краще проводити на масових святкуваннях, або заздалегідь прибрати їх сюжету деяких персонажів. Крім артистів в дії активно бере участь весь зал, гостям доручається шумове оформлення: звук дощу, спів птахів, виття вовків і т. п. Костюмировать казку необов’язково, тут ставка зроблена на розкриття талантів гостей і на їх участь у загальній справі.

Дійові особи: Ведучий-оповідач (казкарка), Дуб, Лавка, Ворон, Жаба, Зайчик,Добрий Молодець, Красна Дівиця, Кінь, Хлопавка, Держаки, Місяць, Вовки, Птахи

Інтерактив ведучого з залом.

— Пані та панове! Дозвольте представити, перед вами театр студія імені Даздраперми Маячкиной (Груші Верьовкіної, Октябрины Скалкиной тощо).Наші артисти постійно на гастролях, тому маленька репетиція перед прем’єрою.

Ведучий-оповідач репетирує разом з гостями.

— (Самому высокомугостю — Дубу):Молодий чоловік підніміть руки, пальці віялом, так — широка крона. Ніжки трохи ширше — потужний стовбур, корінь – пішов у землю. Ваша роль без слів. Спасибі, відходьте в кулісу.

(Свідкові):А вас я попрошу поруч зі мною на коленочки, а тепер обидві ручки вперед. У вас головна чоловіча роль – ви лавка. Спасибі, відходьте до дуба.

— (Ворону) А ви, шановний, розкиньте руки, махайте активно, браво, які крила, а тепер, голову вперед і що є сили: «КАР!» Відмінно, відходьте до дуба.

(Добру Молодцю) Шановний, тільки з-за симпатії до вас у вас найважча, сама яскрава роль. Репетирувати будете… мені. Зараз оцінюючий погляд на мене з ніг до голови, а потім слова «Ого-го, красна дівиця». Ні, так не піде, уявіть Анжеліну Джолі, подивіться ще раз, а тепер слова: «Ого-го, красна дівиця». Ось тепер найскладніше, ви повинні сказати так, що б я цього захотіла. Готові? Виходь за мене заміж! а потім додайте пристрасть, можете обійняти, відмінно – ви – добрий молодець!

(Червоної Дівиці) Проблема в тому, що красна дівиця у нас в сценарії далеко не така гарна, як ви, більше того, їй як мені далеко за 30. Але найстрашніше, що має вади мовлення. Плач, люба! «Ніхто мене заміж не бере!» А тепер ще истеричнее: «хочу Заміж!»

А ви явно мені симпатичні спочатку самого вечора. Я дарую вам головну чоловічу роль! Підніміть ногу, бийте про землю, а тепер голова вперед, потрясіть і гучно: «І-го-го!» Ви кінь златорогий, найкращий кінь року!

(Хлопушці) Дівчина! Ви такі красиві, що з вами можна не репетирувати. Нога від стегна, пішла на відеооператора «Камера, мотор!» і в долоні плесни. Хлопавкою будеш.

(Тичок) А ви, дівчата, встаньте спинками один одному. Подивіться попереду себе, бачите? Жердини, палиці, палиці. І тільки я скажу «Завісу», ви починаєте еротично відкриватися в різні сторони. Репетнем?

— (Залі) Шановні гості! Ваша допомога потрібна. Скажу «Завили вовки», нумо всі разом! А тепер постукали пальчиками по столу… Це дощ пішов! Заплескали крилами птахи! Молодці!

(Місяці) А з вами шановна, я не буду репетирувати, ви заслужена артистка, тому, як тільки я скажу «Зійшов місяць», ви на стілець залазьте, і стійте, як на Олімпі. і т. п.

(Про себе) Я буду казкарка.

Текст казки
Хлопавка, пішла!
Камера, мотор!
Завіса!
фонограма «Еротична музика, типу «Кримінально чтиво»
Казкарка!
фонограма «Одну просту казку, а може і не казку…»
У деякому царстві, у деякій державі, посеред моря-окияна, на острові Буяні, стояв могутній столітній ДУБ!

Наступала ніч, всходила срібна ЛУНА, і сяяла своїм світлом.

Завивали ВОВКИ, плескали крилами ПТАХИ, і самотній старий ВОРОН підлітав до ДУБА і сідав на гілку ( і вчіплявся своїми пазуристими лапами в гілку)

А під ДУБОМ стояла ЛАВКА. І сиділа на ЛАВЦІ ЧЕРВОНА ДІВИЦЯ і лила свої гіркі сльози. «Ніхто мене заміж не бере!»

Стрибав поруч ЗАЙЧИК-ПОПРЫГАЙКА, лоскотав своїми великими вухами белу ручку КРАСНІ ДІВИЦІ. Але ніщо не радувало КРАСНУ ДІВИЦЮ, і ридала вона ще голосніше «хочу Заміж!»

Товста зелена ЖАБА важливо прискакала до лавки, заклично заквакала (мікрофон ЖАБІ) Ква-ква! Але вторила їй красна дівиця: «хочу Заміж!». Перші краплі дощу впали на землю (мікрофон ЖАБІ) Ква-ква!. Затремтів зайчик, впали його вушка, а дощ посилювався (мікрофон ЖАБІ) Ква-ква! Наквакала зелена дощ (гості барабанять по столу)….

І ніби почув ДОБРИЙ МОЛОДЕЦЬ КРАСНУ ДІВИЦЮ, скочив верхи на свого ВОРОНОГО КОНЯ та прискакав на острів Буян. Заіржав КІНЬ заклично, забив копитом. Злякалася ЖАБА, поскакала разом з ЗАЙЧИКОМ, Сліз ДОБРИЙ МОЛОДЕЦЬ з КОНЯ.

— .А ти, кінь, ось тут пасись (показую на букети), тут трава хороша.

Впав ДОБРИЙ МОЛОДЕЦЬ перед КРАСНОЮ ДІВИЦЕЮ на коліна, і дивлячись в очі, ніжно прошепотів: «Ого-го, Красна дівиця! Виходь за мене заміж!» Вискнула від захвату КРАСНА ДІВИЦЯ, впала в обійми ДОБРУ МОЛОДЦЮ. Підкликав ДОБРИЙ МОЛОДЕЦЬ КОНЯ ВОРОНОГО, підсадив КРАСНУ ДІВИЦЮ. сам за сідло притримував, і повіз до батюшки з матінкою.

І тільки самотній старий ДУБ, зелена ЖАБА «Ква!», чорний ВОРОН «Кар!», ЗАЙЧИК, сірі ВОВКИ (гості), чорні ПТАХИ (гості), залишилися на острові Буяні, де сяяла срібна ЛУНА, кидав листя столітній ДУБ і скрипіла стара ЛАВКА! Завіса.
фонограма «З фільму » Красуня»

Підбірка розміщена для ознайомлення

Від друзів у віршах [1, 2], в прозі [1, 2]
Від батьків нареченого або нареченої у віршах, у прозі [1, 2]
Привітання нареченій [1] [2] [3] [4]
Привітання у вигляді сценки [1, 2, 3 ]
Універсальні: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]

Поздоровлення на весілля у вигляді сценки

Ведучий і 6 героїв.
Зустрілися одного разу в одному казковому місці річниці весілля.
Зелене весілля-день одруження) хвалиться подружкам:
— Моя дата краще за всіх, хоч наречений і наречена у мене ще зелені, без досвіду сімейного життя, але зате грошей на весілля надарували, щоб щасливо зажили! (простягає нареченому з нареченою гілку зелені і купу муляжных доларів).
А Дерев’яне весілля (5 років шлюбу) відповідає:
— А я зате перший весільний ювілей наголошую! Дерево вже розпустилося, добре вкоренилася, не тільки зеленню вабить, але й плодами радує. Вже і дерев’яне ліжечко придалася! (віддає молодятам дерев’яну брязкальце).
— Що ви там розумієте, — вступає в суперечку весілля Рожева (10 років), — Ось в 10 років вже вірний обітницю! І хоча рожеві окуляри вже і зняті (знімає сонцезахисні окуляри рожевого кольору) і всі достоїнства і недоліки подружжя вивчені, а адже все життя так і здається вся в рожевому кольорі, якщо любов справжня! (віддає парі окуляри і букет троянд).
— Ех, молодь, старших б ви послухали — відповідає Срібна весілля ( 25 років) — На моєму союзі можна найвищу пробу поставити! І назвати його дорогоцінним! (дарує муляж срібною монети).
— Ну, подруга, не поспішай, — перебиває весілля Золота (50 років). — Моя проба вище буде, а золото — символ щастя, сонця, тепла і достатку!(віддає велике сонце).
— А ти чого мовчиш? — звертаються всі п’ятеро до останньої фігури, яка тримає в руках 2 корони.
— Хвалитися не люблю. Я — Коронне весілля. 75 років шлюбу! За таку любов не словами говорити треба, а коронувати! (одягає корони на молодят).
Всі разом: І вам ми бажаємо прожити довге, день за днем, рік за роком, від ювілею до ювілею, найбільш щасливе життя разом!
Автор: Наталія Сухомлин

Вбігають двоє «діточок», хлопчик і дівчинка (переодягнені дорослі: великі веснянки, чепчики-кепки, шорти і т. п.), б’ються із-за брязкальця і машинки, дуріють, — чим побільше шуму. Проноситься повз тітонька з ополоником і в бігуді: «Ану, заспокойтеся. Гриша (ім’я нареченого), заспокій!»
Голос із залу: кіно Я дивлюся!
Діти б’ються далі, нарешті підкреслено падають. Піднімаються.
Дівчинка (по-дитячому, не вимовляючи деякі звуки): Ой! Ми потрапили в минуле!
Хлопчик: На свааадьбу.
Дівчинка: Ага! Ми нарешті розповімо вам правду!
Хлопчик: Щоб не думали, що це вам все казка!
Дівчинка: тітка Говорила мамі:
— Як ви, — каже, — живете,
Якщо твій чоловік ходить в баню,
У гаражі сидить годинами.
Хлопчик: зате наш тато –
Найсильніший у світі!
Носить маму на руках
Він по всій квартирі!
Щоб мамі не нудьгувати,
Від неробства не страждати –
Розкидає шкарпетки він,
Так рятуючи від туги.
Дівчинка: Ну а мамі – тато злиться –
Вічно в кухні не сидиться.
Телефон свій любить мама,
Фітнес і телепрограми!
Хлопчик: Але зате у нашої мами
Є талант чарівний самий:
У магазинах встигати
Все на знижки купувати.
Дівчинка: Всі вони такі! (показуючи на молодят) Спочатку в наряди одягнуться – красииииивые… хороооооошие. А потім: тільки знай захищай: тата, маму.
Хлопчик (обертаючись у сторону гостей), веде з ними діалог-імпровізацію:
— Ось що робить ваша дружина, коли ви говорите, що вона погладшала? А ваша?
— А Ваш чоловік як відреагує, якщо ви випадково вилучите з комп’ютера його улюблену гру на передостанньому рівні?
— Як вас назве ваша улюблена дружина, якщо ви перестанете ввечері відповідати на телефонні дзвінки, і прийдете додому під ранок, після задушевної бесіди з друзями?
— Як буде виглядати вам чоловік, якщо перед спільним походом в гості ви будете довго-довго-довго, дуже довго збиратися.
(вислухавши відповіді, до молодим:)
— Ось бачите, і це говорять люди, які вже не перший рік після весілля.
Дівчинка: Ми бажаємо вам один одного бачити тільки найкраще, закриваючи очі на слабкості.
«Діти» разом: І все у вас буде просто чудово!
Прибігає тітонька в бігуді «жене» дітей спати, ті втікають.
Автор: Ольга Погудо

Від друзів у віршах [1, 2], в прозі [1, 2]
Від батьків нареченого або нареченої у віршах, у прозі [1, 2]
Привітання нареченій [1] [2] [3] [4]
Привітання у вигляді сценки [1, 2, 3 ]
Універсальні: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]

Дівчатка за викликом (Костюмоване привітання на весіллі чи ювілеї)

Дуже смішне привітання, яке буде актуально як на весіллі, так на ювілеї чи день народження чоловіка. Для такого привітання необхідні наступні атрибути: 5 чоловіків бажаючих привітати, 5 суконь бажано безрозмірних, кульки з мотузочками (створення грудей), по можливості перуки, а також можна використовувати шпильки і обідки.

Слова:

Бізнес леді:
Ми прийшли до тебе на свято
Подарувати себе,

Російська красуня.:
Посміхнутися, розсміятися,
Розсмішити тебе!

Секси:
Ти сидиш в такому прикиді, просто вирви око.
Видно, хочеш сексуально спантеличити нас!
Гага:
Що таке «милий …»? Ми знаємо не одні,
М’язи – сталь, в штанях – залізо, чисті шкарпетки!

Малятко:
Але ми не менш круті, ми дівчата пустотливі
А гарні які – очей не відвести!

Бізнес леді:
Наша шкіра немов персик, оченята – смарагд.
Мужики, побачивши це, від туги помруть.

Секси:
Стегон пишна окружність пестить погляд ваш чоловічий…
Може, хоч одне коліно доторкнутися рукою?

Російська красуня:
А може, поряд дозволиш, Саша, посидіти,
Тоді на принади ближче зможеш подивитися?

Гага:
Ми тобі зараз покажемо кращий наш номер
Ну, а ти оціниш це, дружину забудеш заради нас!

Дівчата починають танцювати.

Звичайно краще пояснити чоловікам, що їм належить після всіх слів танцювати. А можна й не пояснювати, дивіться по ситуації.

Починає бізнес леді.
А також поясніть, які дії від них потрібні наприклад від Бізнес леді підійти до ювіляра нахиляє груди, щоб він дістав від туди гроші.

Маля сідає на коліна зображує маленьку, дивиться в очі.

Російська красуня намагається розплести коси 3 рази. Страждає під музику.

Секси любить себе, крутить дупою. показує груди своїми руками.

Гага змушує ювіляра налити горілку і робить вигляд, що п’є горілку, головне слова.

Хочете незвично привітати квітами з допомогою казкових персонажів, змусивши одержувача пережити приємні хвилини дитинства?

Ви можете привітати з допомогою наступних персонажів:

Чарівний Бетмен преподнимет настрій або крокодил Гена заспіває пісню «Пусть бегут неуклюже» і в кінці театрализоавнного привітання піднесуть торт і красивий букет квітів.

Вартість театралізованого привітання 2000 руб.

Сценарій привітання:

• Театралізоване привітання триває близько 20 хвилин і включає два конкурсу, врешті-який вибраний Вами персонаж дарує букет квітів (від нашого магазину квітів, подарунок або торт). Увага! У виступах беру участь професійні актори.

• Крім того, існує можливість самим визначити сценарій вітання !

П’ятдесят — політ нормальний!
Значить, є привід зібратися,
У неформальній обстановці
За пів-літра поспілкуватися.

Згадати роки, що зв’язали
Міцною дружбою нас з тобою,
Ніколи не відступали
Перед складністю любою.

Вітаємо і бажаємо
Щастя всій родині і дітям
Відверто заявляємо —
Краще одного немає на світі.

Наш друг, ти свято відзначаєш,
Великий і славний ювілей,
Прийми сьогодні привітання
Від нас, від всіх твоїх друзів,
Здоровим будь, багатим, бадьорим,
Тобі всього адже п’ятдесят,
Мрії нехай збудуться та плани,
І буде радісним твій погляд!

50 — чудовий вік, прекрасний, славний Ювілей,
В твою честь наш тост заздравний, так прийми його скоріше!
З Ювілеєм вітаєм, і бажаємо довгих років,
І нехай півстоліття за плечима, але попереду багато перемог!

Головне, не розслабляйся, адже середина лише шляхи,
Частіше життя посміхайся і даремно не сумуй,
А ми завжди з тобою поруч, як і належить друзям,
Дамо відсіч будь-яким перешкодам, розділимо радість, навпіл!

В 50, в цю славну дату
Вітаємо, друже, тебе!
До досягнень, щастя, багатства
Нехай направиться життя стезя!

І наповняться дні изумленьем
Від того, як багато в чому щастить,
А сьогодні, в твоє свято народження,
Торжествуй, все навколо почекає!

А у Вас сьогодні ювілей
Прийміть вітання від друзів,
Бажаємо успіху скрізь і завжди,
Нехай стороною обходить біда.

У п’ятдесят ти став багатшим, крутіше.
Можеш розвести руками хмари.
І за тебе келих вина ми піднімаємо,
Щастя ще багато років бажаємо!

Звучать привітання для нашого друга,
Для цього всі ми прийшли в кабачок,
Щоб висловити мненье від дружнього кола,
Полтинник не вік, а так, дрібничка.

Плювати нам на час і жарти природи,
З великою кількістю лисін, борід і очок,
Ми згадаємо двори і навчальні роки,
Прийми привітання від нас, пацанів!

Стіл ломиться. на ньому вино і солодощі.
Сьогодні ти маєш щастя
У колі рідних, і нас, твоїх друзів,
Справляти п’ятдесятирічний ювілей.

Лунали тости, і пожеланья,
І ми бажаємо: вияви старання,
Щоб у колі рідних, і друзів,
Столітній справити ювілей!

Попереду ще чимало
Важливих, яскравих рубежів.
Побажання удачі
Бери-но від друзів.

П’ятдесят — солідний вік,
Але ж це життя пік.
Нехай широким, повноводим
Буде життєвий джерело.

Хай здоров’я не підводить,
Енергія б’є ключем,
Хай буде все гармонійно
У світі злагодженому твоєму.

З днем народження! З ювілеєм!
Вже цілих п’ятдесят.
Так дозволь тебе привітати
В честь такого свята.
Ми щиро бажаємо,
Щоб подальші роки
Наповнювалися суцільно любов’ю
Так і світлом ущерть,
Щоб світлі миті
Частіше згадувати довелося,
Щоб миттю утерянуое
Неодмінно вознашлось.

Друган, тобі ще півста,
Ти лише пригубив життя чашу.
Ми зібралися тут неспроста,
Давай прославимо нашу дружбу!

Давай по стопках розіллємо,
Як у безтурботні дні колись,
І до ранку з тобою гульнемо,
Півстоліття — це теж дата.

Comments are closed.