Привітання на ін вчителю

0

Вчителі проводять з дітьми дуже багато часу, тому не дивно, що деякі з них стають для школярів дуже близькими людьми. У кожного вчителя свій підхід, деякі завойовують симпатії учнів своєю увагою, чуйністю, інші – професіоналізмом. І коли у улюбленого педагога день народження, хочеться зробити йому приємне. Але учневі важко зрозуміти, що подарувати вчительці, адже він не знає ні її смаків, ні переваг.

Допомогти зробити вибір в подарунок для вчителя можуть батьки. Вони напевно ходять на збори і відвідують відкриті уроки, спілкуються з вчителями з приводу успішності дитини. Тому якийсь загальний висновок зробити можна. Але все одно подарунок вчительці на день народження – це не просто щось банальне і звичайне. Потрібно підійти до вибору з усією відповідальністю.

Подарунок учительці молодших класів (1-4)

Коли дитина навчається у початковій школі, він часто відноситься до вчителя як до найближчої людини. Адже вчителька молодших класів – це одночасно і педагог, і вихователь. Ця людина проводить не тільки уроки, але і спілкується з дітьми на перервах, бере участь з ними у шкільних святах, водить на екскурсії. Тому коли дитина дізнається, що скоро у улюбленої вчительки день народження, йому неодмінно хочеться що-небудь їй подарувати.

З рук маленької дитини завжди приємно отримувати подарунки, зроблені своїми руками, тому аплікація або малюнок на тематику дня народження доведеться як не можна до речі. Але слід дотриматися два моменту:

 1. Важливо, щоб виріб була зроблена не просто з душею, але ще й красиво, щоб вчитель було не соромно демонструвати презент оточуючим. Тому краще, якщо до справи підключаться батьки і допоможуть своєму чаду змайструвати сувенір;
 2. Якщо кожна дитина з 30-ти учнів класу подарує педагогу якусь саморобку, то вона замучиться з розміщенням подарунків в квартирі. Чи Не краще зібратися разом і зробити один колективний подарунок?

Що стосується «краси» подарунка, то пластилінова кішечка або намальована ваза з квітами – не зовсім те, що потрібно. Все-таки це день народження, тому якщо батьки бачать, що дитина зібрався щось майструвати, вони можуть йому в цьому посприяти. В Інтернеті багато майстер-класів, які докладно описують, як зробити ту чи іншу річ, наприклад:

 • Вироби з гофрованого паперу. З неї виходять дуже природні і красиві квіти;
 • М’які іграшки своїми руками. Це дуже милий і долгохранящийся подарунок;
 • Красиві композиції з бісеру;
 • Варіації прикрас готових виробів (розпис кухлів, обклеювання фоторамок черепашками і т. п.)

Але якщо хочеться не просто порадувати вчительку символічним пам’ятним подарунком, а подарувати щось більш суттєве, то до цього можуть підключитися і батьки.

Мами і тата теж чимало часу присвячують першокласникам, второклашкам і третьеклашкам. Відповідно, і з вчителькою вони дуже добре знайомі, тому що важливо знати якою людина займається вихованням і навчанням дітей. Якщо мами і тата не тільки спілкуються з педагогом, а й контактують між собою, вони цілком можуть скинутися і зробити вчитель дорогий подарунок. Що подарувати вчительці від особи одного або всіх батьків?

 • Предмети побутової техніки. Навіть формальні 200-300 рублів з кожної сім’ї дозволять зібрати суму на хорошу пральну машинку або телевізор (непогано заздалегідь розвідати, чи потребує педагог в чомусь конкретно);
 • Квитки в театр. Вчителі – інтелігентні люди, і вони точно не відмовляться сходити на виставу або балет;
 • Подарунковий сертифікат в будь-магазин (тільки не нижньої білизни);
 • Набір енциклопедій або рідкісне книжкове видання.

Подарунок учительці середніх класів (5-9)

Коли дитина переходить у середню школу, у нього з’являється кілька вчителів, в тому числі класний керівник. Вітати з днем народження педагога по кожному предмету чи ні – особиста справа кожного, але якщо відносини з вчителькою хороші, то чому б і не зробити їй приємний жест уваги. Щоб не розорити сімейний бюджет, можна робити кожному вчителю символічні подарунки на дні народження:

 • Квіти. Скромно, красиво і дуже приємно. Вчителька в першу чергу жінка, тому така увага буде як не можна до речі. Можна скинутися на букет усім класом;
 • Щось для дому: подушка-думка, ваза для квітів, настінні годинники;
 • Подарунок, пов’язаний з предметом, який викладає вчитель: словник чи енциклопедія, глобус, жартівлива періодична система з фотографією вчительки замість Менделєєва;
 • Подарунок, який зробить роботу вчителя більш комфортною: настільна лампа, органайзер, гарний щоденник.

Вибирати подарунок слід, відштовхуючись від суми, яка є в наявності. Якщо збирається дарувати один учень, то він потягне хіба що квіти чи цукерки. А якщо скинутися всім класом, то й подарунок може бути більш великим і корисним.

Дорогі колективні подарунки бажано дарувати тільки класному керівникові, або всім вчителям на їх дні народження. Тому що якщо таким чином відзначити якогось одного вчителя-предметника, інші будуть відчувати неприємні відчуття. Та й сам іменинник буде відчувати себе не в своїй тарілці, коли зайде в учительську з цифровим фотоапаратом, подарованим учнями і батьками 8-го «Б».

Подарунок вчитель старших класів (10-11)

У віці 15-17 років учні вже більш усвідомлено підходять до багатьох речей. Деякі вчителі для них стають не просто близькими, а рідними людьми. Педагоги теж звикають до дітей, з якими вони працюють не перший рік, тому можуть розкривати їм якісь свої подробиці з життя. До того ж, зараз багато вчителі спілкуються з учнями в соціальних мережах, тому довідатися, про що мріє улюблений педагог, не становить праці.

Особливість подарунка на день народження вчитель від учнів випускних класів (особливо 11-х) полягає в тому, що він може бути більш істотним. Адже скоро шкільне життя переросте в студентську, і всі розбіжаться по університетах, а може навіть роз’їдуться по інших містах. Тому старшокласникам особливо хочеться, щоб у улюбленої вчительки залишилося щось пам’ятне. Ідеї, що подарувати вчитель від учнів старших класів:

 • Шкіряний портфель чи зручна сумка для носіння зошитів;
 • Новий письмовий стіл класний кабінет або офісне крісло;
 • Планшетний комп’ютер;
 • Багаторічна рослина в горщику (бажано рідкісне або з незвичайним цвітінням). На горщику може розписатися кожен учень;

Фото і відео колажі робити не варто. Нехай вони почекають до випускного. Для нього ж залишимо і пісні власного твору, вірші та інші сентиментальні речі. День народження все-таки – свято однієї людини, і потрібно постаратися зробити вчитель приємне, а не викликати у неї сентиментальні сльози.

До речі, подарунки на день народження можуть трохи походити на подарунки в «день вчителя», як у запропонованому відео:

Подарунок вчителю чоловікові

Не варто забувати, що і серед чоловіків зустрічаються педагоги. Сьогодні це не тільки трудовики і фізруки, але і вчителі-предметники. Деякі вищеперелічені подарунки були універсальними, а деякі призначалися швидше для педагогів жіночої статі, тому зробимо вибірку того, яким може бути подарунок вчителю на день народження:

 • Книги або енциклопедії за його предмета;
 • Шкіряний гаманець або барсетка;
 • Фірмова ручка (можна з гравіюванням);
 • Щоденник або органайзер;

Якщо учитель – затятий вболівальник будь-якої спортивної команди, і всі про це знають, то квитки на важливий матч стануть прекрасним подарунком. Також йому буде приємно отримати щось пов’язане з його захопленням, хобі.

Вчителі, як правило, люди сентиментальні. Іноді вони пам’ятають кожен клас, в якому ведуть уроки, і дбайливо зберігають всі подарунки від школярів. На пенсії кожному педагогу буде приємно згадати про десятки років, проведених на роботі в школі, тому не нехтуйте листівками. Краще, якщо всередині буде не надрукований виробником текст, а написані від руки слова (нехай навіть не дуже грамотно і не зовсім рівне). Причому якщо колективний подарунок, то і в листівці повинні підписатися всі учні. Такі дрібниці зберігають в собі тепло привітань, яке буде зігрівати вчителя протягом довгих років.

Є класика жанру – цукерки, квіти, вази, ручки та інші речі, які сняться кожному вчителю в моторошних передсвяткових кошмарах. Напевно кожному вчителю дуже хочеться в душі, щоб його учні придумали щось оригінальне в його святковий день, привітали приємно і тепло, а подарунок був не умовним і «обов’язковим», а по-справжньому душевним. Що б такого вигадати, щоб подарунок вчителю сподобався і залишив приємні спогади?

Важливо розуміти, що хоч класичні і нудні сувеніри – це поганий варіант, але надто оригінальний сюрприз теж не підійде. Все таки головне – це повага до солідного вчителю, ніякі фривольність і фамільярності просто неприпустимі, навіть якщо педагог дуже зблизився з учнями, і клас – як дружна сім’я. Тим не менш, подарунок повинен бути солідним, приємним і вишуканим. Але це зовсім не означає, ніби він буде дорогим – навіть листівка своїми руками порадує винуватця торжества, якщо подарувати її з любов’ю і вдячністю.

Корисні та практичні сюрпризи

У день народження та професійне свято вчителю можна зробити незабутній подарунок, подарувати потрібну річ, яка буде з задоволенням і довго використовуватися, крім того, викликати приємні емоції і спогади про кохану класі. До будь-якого практичному подарунку завжди відмінно підійде мила листівка і букетик квітів – такий подарунок буде дуже цінним.

  Можна, звичайно, подарувати гарну ручку, але ж хочеться чогось більш креативного, щоб це запам’яталося? Як щодо указки? Указка – чисто учительський атрибут, свого роду талісман. Але звичайно, в день народження така вказівка повинна бути не простий. Проявіть фантазію – зробіть своїми руками або замовте у фахівців особливу іменну напис або привітання. Різьблення, випалювання або гравіювання лазером – прекрасні сучасні техніки, які перетворять указку в цінну та унікальну річ, і ви дуже здивуєте улюбленого вчителя таким сувеніром! Красива упаковка, святкова листівка і квіти і подарунок приведе в захват, можна не сумніватися!

Більш стандартний, але корисний і приємний подарунок дорогому вчителю – це щоденник. Його можна вибрати за різними критеріями – вчитель іноземної мови подарувати гарний блокнот із зображенням Лондона, математику – з відповідною картинкою і таблицями, крім того, є креативні і корисні вчительські щоденники. Така річ потрібна вчитель кожен рік, і зайвою не буде. А якщо проявити фантазію і не полінуватися, то можна такий блокнот зробити своїми руками – педагог буде в захваті і дуже оцінить такий сюрприз.

 • Книги – це найкращий подарунок, а особливо для вчителів. Але, обираючи таке рішення, будьте уважні – в день народження можна подарувати класному керівникові тільки найкращі та найбільш потрібні книги, а не що попало. Педагог з англійської оцінить хороші видання зарубіжної класики англійською мовою, викладач історії буде в захваті від подарункових видань на історичні теми. Вибирайте подарункові, гарні видання, набори книг або рідкісні примірники – і таке буде оцінено дуже високо.
 • Оригінальні рішення

  Якщо ви хочете подарувати класному керівнику щось незвичайне і особисте, таке, щоб він вас запам’ятав і зберігав подарунок з турботою і любов’ю, можна придумати чимало креативних рішень. Головне – тримайтеся рамок пристойності і не перестарайтеся з оригінальністю.

  • Дуже простий, але оригінальний подарунок викладачеві в день народження – це гуртка з особливою написом. Такий сувенір не вимагає великих грошей, а емоції викличе приємні, так що можна сміливо подарувати, і бути впевненими, що цієї кухлем іменинник буде користуватися з гордістю!

  Якщо ви через класичні поздоровлення, то можете подарувати вчитель гарний святковий торт. Цей сюрприз сподобається, якщо тільки зробити його оригінально – наприклад, непоганим рішенням буде замовити торт з символічним зображенням всіх учнів, або хоча б з красивою написом і тематичними деталями. Звичайно, якщо у людини діабет або він просто не любить солодкого, цей подарунок буде невдалим вибором. Але в цілому, торт, як і листівка або букетик, вважається прекрасним способом привітати класного керівника, особливо якщо ви не знаєте, що подарувати.

 • Годинник – чудовий вибір в день народження педагога. Така річ дуже потрібна, буде використовуватися і нагадувати про радісному дні народження, а також про люблячих учнів. Крім того, можна вибрати дуже оригінальні «вчительські» годинник, які стануть гордістю педагога і прикрасять його класний кабінет! Проявіть фантазію і виберіть відповідний сувенір, тим більше що зараз є величезний вибір. Є навіть годинник для кожного окремого предмета – іноземної мови, геометрії, музики… Це оригінально і дуже доречно завжди!
 • Милий сюрприз своїми руками – чому б і ні?

  Сувеніри, зроблені своїми руками, чи то мила листівка або складна картина, завжди викликають теплі і приємні емоції. А для викладача дуже важливо і приємно, якщо учні не просто привітають його, а витратять час і зроблять щось своїми руками – цей подарунок буде дбайливо зберігатися і стане цінним спогадом.

   Пам’ятний альбом – прекрасне рішення. Неважливо, в якому ви класі – це відмінний вибір для подарунка педагогу, і зробити його своїми руками нескладно. У ньому можуть бути не тільки фотографії всіх учнів, але і оригінальні підписи, колажі, смішні моменти, пам’ятні знімки, важливі дати. Крім того, правильне оформлення, записки, шпаргалки, правила і побажання. Такий альбом, зроблений з фантазією і любов’ю, буде дуже цінною річчю. Неодмінно в його створенні повинен взяти участь кожен, внести свою родзинку, підписати щось або намалювати. Часу піде чимало, але створення цього альбому стане захоплюючим творчим процесом, а сюрприз дуже сподобається імениннику!

  Дуже незвичайний сувенір, який легко зробити своїми руками, це класне дерево. По суті, це як сімейне дерево, тільки члени сім’ї – учні, а на чолі – звичайно ж, класний керівник. Знадобляться підручні засоби, фотографії і трохи фантазії – і дуже оригінальний і пам’ятний сувенір обрадує іменинника і залишить дуже радісні спогади назавжди!

  Оригінальний і незвичайний сувенір, який легко зробити своїми руками – це ваза або підставка зі звичайних кольорових олівців. Цією штукою зручно користуватися – ставити в неї корисні канцелярські приналежності, або ж квіти. Такий незвичайний презент вчитель оцінить, здивується і буде з задоволенням їм користуватися!

 • І, звичайно ж, незамінне доповнення до будь-якого подарунка – це мила листівка, зроблена своїми руками для улюбленого викладача! Включіть фантазію – і ваша листівка буде неповторною. Нехай візьмуть участь всі учні, залишивши своє привітання! Зробити її своїми руками можна з будь-яких підручних матеріалів, у техніці скрапбукінгу, квілінгу, колажу і іншими способами. Майстер-класів та ідей – безліч, але щоб ваша листівка була унікальною, додати щось від себе. Нехай ця листівка стане пам’ятним сувеніром для класного керівника, і викличе багато радості!
 • Даруєте з фантазією, з любов’ю і вдячністю дорогому вчителю – і нехай свято буде яскравим, радісним, а емоції незабутні!

  Неспішно час пропливає,
  Роздуми підводячи підсумок:
  Вчитель колишнім не буває!
  Ви — справжній педагог!
  В порядку знанья і уміння,
  І нікуди не подівся клас!
  Прийміть наші привітання
  І пожеланья від усіх нас!

  Вчитель — звання високе воістину,
  В ньому знання, доброта, величезний труд.
  Ви відкрили нам прості істини,
  Вони по життю з нами поряд ідуть.
  І нехай у дорослому житті все по-своєму,
  Зовсім не так, як здавалося в дитинстві.
  Прості істини, що з Вами ми засвоїли,
  Нас навчили доброті і честі.

  «Ні про що доконаний не шкодуй» —
  Ось рада наймудріших з мудреців:
  Не буває колишніх вчителів,
  Так само як і колишніх учнів!

  Ну і що, що час летить вперед?
  Головне — ми дружбу змогли зберегти.
  Зі святом! Нехай у серці завжди живе
  Радість від таких, як сьогодні, зустрічей!

  Пішли різними шляхами
  Вчорашні учні,
  Але пам’ять про вчителя
  Ми збережемо завжди,
  Спасибі Вам за знання,
  За наше виховання,
  Бажаємо Вам здоров’я
  На довгі роки.

  У цей прекрасний день ми зібралися,
  Щоб віршами тут привітати Вас.
  Ми хочемо вам подякувати від усієї душі
  За Вашу ласку, розум, доброту, силу.

  Ми хочемо сказати Вам величезне спасибі
  За те, що Ви нас багато чому зуміли навчити.
  За те, що Ви поповнили наш багаж знань.
  За те, що завдяки Вам ми виросли людьми!

  Коли Ви входили в клас
  І знання дітям несли.
  Тепер за труди Ваші славні
  «Спасибі» сказати ми повинні.
  Ви стільки хорошого зробили!
  Ви в майбутнє провели
  Мости і дороги надійні!
  І всіх навчити змогли!

  Ніколи не забудемо щасливі роки,
  Коли знанья Ви нам дарували.
  Що вміємо зараз, все, що можемо сьогодні —
  Ви всьому нас тоді навчили.

  І нехай пролетить ще багато миттєвостей,
  Вас завжди будемо пам’ятати, любити.
  І ще мільйон таких віршів
  Ми готові Вам усе посвятити.

  Ми Вас вітаємо!
  Сердечно бажаємо,
  Щоб були уважні
  Учні!
  Нехай будуть уроки
  Як колись прекрасні,
  І нехай будні будуть
  Спокійно легкі!

  Мої колишні вчителі!
  Скільки років минуло, як ми розлучилися?
  Стільки років, що давно виріс я,
  Але ви-то — колишніми залишилися!

  Знову в окруженье дітвори,
  Їм несете мудрість і любов
  Шкільної хоч і не повернути пори,
  Вам дарую квіти сьогодні знову.

  Мій колишній вчитель, наставник і друг,
  Адже час приходить одного і раптом
  Всі ми розлучаємося, приходить пора.
  Сьогодні не буде, що було вчора.

  Привітаю, мій колишній вчитель, тебе,
  Привітаю, сьогодні, привітаю, люблячи.
  Тебе не забуду, я знаю,
  Я пам’ятати тебе обіцяю.

  Від усієї душі вітаю Вас з Днем Вчителя і бажаю слухняних учнів, нових творчих ідей та натхнення!

  Нехай кожен проведений Вами урок стане для дітей новою сторінкою в Книзі життєвих відкриттів!

  Здоров’я Вам, довголіття і яскравих успіхів у нелегкій, але такій важливій праці – виховання людини!

  Насувається наш улюблений свято — День вчителя.

  Але це не тільки з-за того, що ми самі вчителі.

  В свій час я дуже любила це свято, бо поспішала привітати вчителів, які багато чому навчили мене.

  Зараз я хочу привітати всіх своїх колег і сказати, що це свято є для нас з вами важливим і значним днем. Саме сьогодні ми в черговий раз можемо переконатися в тому, що наші старання не марні. Сьогодні хлопці щиро вітають нас, дарують квіти і навіть подарунки.
  Ми повинні завжди пам’ятати про те, що наша з вами завдання – виростити справжніх громадян нашої країни.

  Ось і настав День знань.
  Для когось із вас він перший, для когось останній, а для кого-то черговий.
  Але однозначно для кожного це свято, що відкриває двері в новий світ відкриттів і нових можливостей.
  Так дозвольте привітати вас, дорогі учні, побажати пройти шлях до знань гідно, з упевненістю, а направляти і допомагати вам будуть і люблячі батьки, і ваші вчителі.

  Дорогі вчителі, вітаємо вас з 1 вересня!

  Ви — наші духовні наставники, які дарують нам безцінні знання та вміння.

  Comments are closed.