Привітання на хрестини хлопчика

0

Самий світлий і святий день для кожного християнина – його хрестини. Всі родичі та друзі родини, в якій має відбутися таке таїнство, готуються до цієї події і ретельно продумують, що подарувати на хрестини новонародженому. Адже можна піднести заїжджені типові подарунки, а можна подарувати те, що є символічним і обов’язковим у здійсненні такого ритуалу. А дотримання вимог до проведення обряду – це святий обов’язок люблячих батьків відносно дитини. Звичаї ці покликані забезпечити його життя під Божим заступництвом.

На хрестини зазвичай дарують:

 • Хрестик
 • Крижму
 • Ікону
 • Одяг для малюка
 • Подушки, ковдрочки
 • Вишитий білизна
 • Дитячу Біблію
 • Ладанку
 • Солодощі
 • Срібну ложечку «на зубок»
 • Ходунки
 • Книжки, іграшки
 • Мірну ікону
 • Гроші

Для християнина такий важливий життєвий момент як хрестини стає його новим народженням.

Що подарувати на хрестини: обов’язкові подарунки

За православним традиціям хрестити людину слід в дитинстві. В результаті такого релігійного обряду малюк набуває своїх духовних тата і маму – хрещених батьків. Для християнина такий важливий життєвий момент як хрестини стає його новим народженням. Також як і в будь-який інший свято, в день хрещення прийнято новонаверненому дарувати різні подарунки. Але в цей день стандартний набір іграшок, одягу та солодощів буде не самим вдалим подарунком. Адже, як і при будь-якому іншому релігійному обряді для хрестин запропоновано безліч атрибутів. Один з них — розп’яття (хрестик), а також крижма.

Крижма – це відріз білої однотонної тканини, рушник чи простирадло, яка служить для того, щоб в неї обертали немовляти після занурення у святу воду. Після проведення хрещення крижма стане оберегом для людини, який слід зберігати протягом усього життя. Згідно традиції цей клапоть не можна використовувати в побуті, ні прати. Прийнято вважати, що крижму в результаті проведення обряду хрещення наділяється властивостями магічного плану. Приміром, якщо дитина захворіє, то достатньо буде вкрити його цією тканиною, як він незабаром одужає. У православному світі існує навіть прикмета: «Хто зможе зберегти крижму, той зуміє зберегти і своє щастя».

Після проведення хрещення крижма стане оберегом для людини, який слід зберігати протягом усього життя.

Раніше було прийнято під крижму використовувати відріз білої простої тканини. Сьогодні ж для хрещення фабриками випускається безліч спеціальних красивих крыжм. Також можна з цією метою використовувати високоякісні білі рушники, прикрашені вишивкою не просто імені малюка, але навіть і дати хрещення. Подібну крижму ніколи не сплутаєш з простою простирадлом, а зберігати протягом усього життя буде більш ніж приємно і зручно. До того ж, у такий крижмі з махрової тканини малюку буде тепло і сухо. Для зручності зберігання разом з вишитою за церковними канонами крыжмой продаються і симпатичні зручні мішечки. Крім цієї ритуальної тканини в мішечку можна буде зберігати хрестильні свічки і упакований дитячий локон від постригу.

Подібну крижму ніколи не сплутаєш з простою простирадлом, а зберігати протягом усього життя буде більш ніж приємно і зручно.

Одні з найважливіших подарунків на хрестини – ікони. Але ж вони теж бувають різними. Так яку ікону подарувати на хрестини найкраще? Адже і батьки і близькі родичі – всі бажають малюку щастя, все турбуються про долю дитини і про те, щоб всі святі сили оберігали його. Подарувати новонародженому ікону – це не просто прикрасити інтер’єр нової деталлю. Дарує ікону стає прямим учасником таїнства святого хрещення, долучаючись до істини вірування і до Божественного причастя. Християнська прикмета свідчить, що ікона, подарована на іменини — це внесений у будинок промінчик великої віри для людини, одолеваемого сумнівами, це подарована надія на його душевне просвітлення, це позбавлення від самотності всередині себе. Молитва до свого святого ніколи не буває непочутою. А найкраще місце для ікони в дитячій кімнаті — на рівні очей малюка, щоб образ завжди було йому видно. Він покликаний оберігати малюка від пристріту і поганого впливу, яке може бути несвідомо чинили на нього в будь-який з гостей. Також споглядання з ранніх років святого образу повинно прищепити маляті духовне сприйняття світу.

Одні з найважливіших подарунків на хрестини – ікони.

Для безтурботного міцного сну біля колиски прийнято ставити ікону з зображенням Ангела Зберігача — святого, який дав своє ім’я дитині при хрещенні і незримо наступного за людиною все його життя, допомагає у важкі хвилини і захищає від напастей і бід. Підійде і будь-яка ікона Богородиці. Цей святий лик буде вселяти чисті помисли і посилати малюкові все тільки саме світле і добре в житті. Можна також вибрати ікону Миколи Чудотворця. Вона як подарунок ніколи не стане непотрібною.

Крім таких сакральних предметів, дуже часто гості дарують батькам своєрідний «чемоданчик» з симпатичними нарядами для малятка. Можна й просто подарувати гарний дитячий костюмчик або платтячко з індивідуальною вишивкою, присвяченій імениннику.

Букет з одягу для малюка стане прекрасним подарунком.

Дуже зворушливим може стати і простий слинявчик, якщо на ньому вишити зображення янголятка та ім’я дитини. Аналогічно готується і наволочка на водохреща з вишитим ім’ям малюка і датою його хрестин. Завдяки сучасним технологіям дуже простим і швидким у виготовленні став такий оригінальний подарунок, як подушка з колажем з фотографій батьків та хресних малятка, подушка з зображеннями янголят або навіть ликів святих.

Що подарувати на хрестини дівчинки

Як і годиться, подарунки малюкам у день хрещення бувають загальними, а бувають і придатними під конкретний стать дитини. Вибираючи, що подарувати на хрестини дівчинці, якщо ви є її майбутніми хрещеними батьками, ви повинні враховувати, що є предмети, які зобов’язані забезпечити для ритуалу саме хрещені, а не хтось інший. Хрещена мати обов’язково дарує крижму, чепчик з мережива і хрестильне платтячко для того, щоб одягнути дівчинку після проведення обряду.

Хрещена мати обов’язково дарує крижму, чепчик з мережива і хрестильне платтячко для того, щоб одягнути дівчинку після проведення обряду.

Ці речі прикрашають стрічками рожевого кольору, а також непомітною ніжною вишивкою. Абсолютно ідеальний варіант — комплект, який зшитий або пов’язаний власноруч хрещеною мамою. Хрещений батько зазвичай дарує натільний хрестик і ланцюжок, попередньо перевірені в храмі. Метал цих виробів не повинен обумовлюватися: хресний на свій вибір дарує або срібло, або золото. Можна подарувати і просто хрестик на мотузочці або атласною стрічці, а вже ланцюжок з дорогоцінного металу подарувати пізніше, оскільки вона не буде зручною для малятка.

Вдалим і навіть цінним подарунком для дівчинки може бути строката дитяча Біблія

Крім обов’язкового списку того, що подарувати на хрестини хрещениці, вдалим і навіть цінним подарунком для дівчинки може бути строката дитяча Біблія, а також іконка або ладанка, на якій зображена Свята Покровителька, ім’я якій дали дівчинці при хрещенні. Ну і, звичайно ж, одяг, іграшки, солодощі та безліч інших потрібних і корисних речей для похресниці і кумів. Також у ваші функції входить оплата обряду, пожертвування храму і фінансова допомога в організації застілля на свято. Саме хрещений батько повинен нагадати про цю свою обов’язки батькам, яким може бути не зовсім зручно говорити йому про це.

Також у ваші функції входить оплата обряду, пожертвування храму і фінансова допомога в організації застілля на свято.

Якщо ж ви запрошені на хрестини як гість, то цим вам теж надано велику честь. Адже на торжество з приводу хрещення, як на тепле родинне свято в тісному колі, запрошують найдорожчих родичів і тільки найближчих друзів. Відповідно і подарунок для хрестин потрібно вибрати підходящий, який виправдає надану вам довіру. Від близьких родичів для дівчинки вдалим подарунком стане ложечка з срібла, яку ще іменують «ложечка на зубок».

Від близьких родичів для дівчинки вдалим подарунком стане ложечка з срібла, яку ще іменують «ложечка на зубок».

Найчастіше її дарують вже коли у дівчинки повинен з’явитися перший зубчик. Краще всього, коли її подарують дідусь чи бабуся дівчинки. Але так як сьогодні хрещення часто проводиться у віці дитини набагато старше дитячого, то така штучка буде доречною і в тому випадку, якщо ви родич, але двоюрідний, або ж просто — один батьків дівчинки. Цей цінний подарунок завжди буде пам’ятним, особливо якщо його прикрасити гравіровкою з християнською символікою або ім’ям малятка. А як вам приємно буде спостерігати по мірі підростання дитини, що їй до душі ваш подарунок, що вона знає і пам’ятає, ким він подарований.

З того, що подарувати на хрестини дівчинки найкраще, найбільш вдалими є золоті або срібні сережки, що дівчинка зможе носити і в дитинстві, і навіть тоді, коли виросте.

З того, що подарувати на хрестини дівчинки найкраще, найбільш вдалими є золоті або срібні сережки, що дівчинка зможе носити і в дитинстві, і навіть тоді, коли виросте. Також підійде будь-який дитячий одяг, гарне постільна білизна, іграшки – все це теж важливо, адже дитина швидко росте і потребує в нових нарядах і постільну білизну, а що стосується іграшок, то їх просто не може бути багато.

Іграшок ніколи не буває багато!

Коли ж ви не можете остаточно визначитися з подарунком, то завжди можете задати питання батькам дівчинки: що б вони хотіли отримати в подарунок на хрестини доньки. Це допоможе вам піднести однозначно практичну і потрібну річ. І ще один варіант — гроші, які батьки дівчинки витратять самостійно на її користь. Тобто, строгих списків і правил з приводу того, що подарувати дитині на хрестини, ніде не прописано, винятком є лише крижма, піднесена хрещеною матір’ю, і натільний хрестик, подарований хрещеним батьком.

Строгих списків і правил з приводу того, що подарувати дитині на хрестини, ніде не прописано, винятком є лише крижма, піднесена хрещеною матір’ю, і натільний хрестик, подарований хрещеним батьком.

Найголовніше в цій справі, щоб ваш подарунок став корисним або пам’ятним, а найкращий варіант – і корисна, і пам’ятна річ в одному подарунку. Не існує особливих заборон на будь-які подарунки. А за церковними канонами у це свято головним подарунком для дівчинки стане пари хресних батьків, яких вона отримає під час священного обряду. Саме вони покликані бути поруч, зуміти підтримати і захистити хрещеницю, всьому її навчити і направити на правильний, істинний шлях.

Що подарувати на хрестини хлопчика

У цей самий урочистий і важливий день в житті кожної людини, коли звершується таїнство хрещення, він знаходить ангела-хранителя. Щоб не залишити малюка без святої опіки, всі батьки намагаються хрестити його як можна швидше. Ви стоїте перед вибором, що подарувати на хрестини хлопчика? Як і у випадку з дівчатками, це може бути схвалений церквою традиційний подарунок: Біблія, іменні іконки та ікони. Їх можуть дарувати всі гості, яких запросили на торжество. Коли хлопчик зовсім ще маленький, то кращим подарунком стане яскраво і барвисто ілюстрована дитяча Біблія. Іконку Покровителя можна доповнити невеликий книгою-життєписом, з якої хлопчик, ставши постарше, дізнається все про своєму святому.

Хорошим подарунком на хрестини стане ладанка.

Як і дівчинці, хресні батьки повинні подарувати хлопчикові крижму, хрестик, а також чепчик і сорочку в тон крижмі. Прикраса для подарунка — мережива і блакитні стрічки. Основні кольори, прийнятні для такого комплекту – це, природно, білий, а також «молочний» і бежевий, а з дозволу батюшки допускається і блідо блакитний. І ще: вибираючи, що подарувати похреснику на хрестини, ви не просто разоряетесь матеріально, але й, що найважливіше, намагаєтеся внести свою частку в духовне зростання майбутнього справжнього чоловіка – свого хрещеника.

Коли ж спробувати відійти від існуючих традицій, то спектр вибору подарунка дуже розширюється. Це можуть бути і речі хлопчикові «на виріст», і подарунки, які знадобляться йому вже сьогодні. Знову ж таки, допускається обговорення ідеї майбутнього подарунка з батьками малюка, щоб річ виявилася йому найбільш корисною. А найбільш універсальні, підходять в будь-якому разі подарунки — це розвиваючі іграшки, дитячі книжки, комплекти одягу, постільна білизна, ходунки і все те, що здатне послужити хлопчикові досить довго і принести найбільшу користь.

Коли ж спробувати відійти від існуючих традицій, то спектр вибору подарунка дуже розширюється.

Корисний і вдалий подарунок – гойдалки, спорядження для фізкультурного розвитку малюка і навіть триколісний велосипед, адже ви маєте справу з хлопчиком, хай поки і крихітним. Від близьких людей прийнятні і предмети косметики та гігієни і для малюка, адже вони краще інших гостей розуміють не тільки те, що стане в нагоді в недалекому майбутньому в догляді за хлопчиком, але і те, що потрібно в даний час. Якщо ж ви стоїте перед дилемою: подарунок або гроші, то перевагу краще віддати на користь першого. Можна обрати і інший варіант – гроші і невеликий подаруночок, хоча б іграшка. Адже гроші скоро витратяться, а подарована річ залишиться як пам’ять про хрестини — подію, яка трапляється в житті тільки раз. І незалежно від обраного подарунка для майбутнього чоловіка, головне подарувати його з чистими помислами, всією душею, з усією любов’ю і доброзичливістю до малюка.

Від близьких людей прийнятні і предмети косметики та гігієни і для малюка.

В переліку того, що можна подарувати на хрестини, важливо згадати і цікавий, трохи призабутий атрибут хрещення — мірну ікону, Покровительку дитини. Цей духовний подарунок прийшов до нас з глибокої старовини, і являє собою ікону, написану на спеціальній дубовій дошці розміром у зріст малюка. Її потрібно поставити біля ліжечка немовляти, щоб з раннього дитинства він міг духовно спілкуватися зі своїм Святим — Покровителем. Один з найбільш особливо значущих подарунків і для батьків, і для малюка — мішечок для самого першого його локона — крестильного. Адже в ході хрещення священик спочатку омиває немовляти, а потім вчиняє ще одну частину таїнства — постриг пасма волосся. Цей локон символізує переказ людиною самого себе в рабство до Бога. До речі, з цими зрізаними волоссячком існує безліч повір’їв. І в більшості своїй вони зведені до того, що цей локон ні в якому разі не можна викидати, а навпаки — зберігати все життя в затишному місці. Для більшої естетичності та пам’яті про подію ці волосся можна зберігати у спеціально пошитій мішечку з ім’ям немовляти. Вишивка на мішечку робиться у вигляді всіляких написів на згадку про хрестинах, а також із зазначенням імені малюка і дати його хрещення.

Один з найбільш особливо значущих подарунків і для батьків, і для малюка — мішечок для самого першого його локона — крестильного.

Батьки немовляти в день хрестин купують собі нових близьких родичів – кума та куму. Хресні мама і тато будуть нести особливу відповідальність за життя маленького християнина. Тому вони теж шукають, що подарувати на хрестини кумів. Батьки похресника, не мудруючи лукаво, можуть подарувати нову рідні іменні серветки, призначені спеціально для того, щоб зручно було тримати хрестильні свічки. Хоч вони і не є обов’язковими, але зате їх застосування виглядає красиво і естетично, а потім серветки залишаються в якості сувеніра хрещеним. На сьогодні у продажу пропонується багато різних іменних подарунків. Найпростіші з них – рушники для кума і куму, фартух для бабусі і бейсболка для дідуся з почесними написами.

Хрещення — одне з святих таїнств православної церкви. І батькам, і хрещених, і іншим гостям слід пам’ятати головне, що це не звичайний рядовий свято. Хрещення людини – це, в першу чергу, серйозний обряд. Але в підсумку він повинен подарувати всім радісний світлий настрій. Тому, збираючись на свято хрещення, прихопіть із собою не просто подарунок, а справжній дар — особливий високий настрій чистої душі. І дай вам Бог пережити безліч прекрасних моментів в ході хрестин і залишити в пам’яті найприємніші спогади від хрещення малюка!

Хлопчик ваш дивиться невинно – Справжній ангелок, Маму з татом любить сильно, Сильним нехай росте синок,

Нехай здоровим і успішним Виростає мерщій, Ти рости, маля, старанним – Більше відданих друзів!

Ми сьогодні вітаємо Вас з хрещенням малюка Ясних днів усім вам бажаємо Життя хай буде гарна!

Схожі привітання:

У день хрестин дитини вашого Я хочу вам побажати, Тільки кращого і важливого – Бід та смутку не знати,

Міцного вам любові і щастя, Щоб росла ваша сім’я, Стороною обходили всі негоди, Поряд були вірні друзі!

Схожі привітання:

Вам, батьки, бажаю, Щоб малюк ріс здоровим, З днем хрестин я вітаю, Хай береже дитя Христос!

Ну а вам, мої рідні, Нехай завжди у всьому щастить, Вітаю, дорогі! Щастя і удача чекає!

Схожі привітання:

Вітаємо з хрещенням вашого Сина! Ангел-Хоронитель хай поруч іде! З цього дня нехай проноситься повз Те, що нам горе і сльози несе!

Нехай оточує лише радість та щастя! Миру в душі й усмішок у очах! Нехай ваш синочок не дізнається негод, Ангел тепер у нього в небесах!

Хрещення — одне з головних таїнств. В цей день змивається первородний гріх людини, він стає ближчою до Бога, отримує захист церкви і набуває хресних маму та батька, які поряд з рідними батьками будуть допомагати виховувати та розвивати дитину. За традицією в цей день накривається стіл і готується частування. Гості, запрошені на таку важливу подію, прагнуть піднести незабутній подарунок.

При виборі подарунка враховується вік винуватця торжества і його підлогу. Духовність, запам’ятовуваність, практичність, функціональність – це головні якості, які повинні бути присутніми в сувенірі з приводу хрещення.

Дарують подарунки на хрестини?

У житті кожного християнина Хрещення є одним з найбільш значущих подій. Важливість цієї події підкреслюють гарним настроєм, застіллям у колі родичів і друзів і, звичайно ж, подарунками. Багато хто цікавиться, скільки грошей подарувати на хрестини? Однозначно відповісти на таке питання не можна. Все залежить від матеріального становища гостя і його статусу.

Як правило, хресні батьки роблять більш дорогі і значущі подарунки. Гроші — не найкращий спосіб проявити свою увагу в цей день. Духовність і значущість цього дня можна підкреслити, піднісши щось запам’ятовується і важливе.

Що дарують на хрестини хлопчика хрещений батько і хрещена?

Разом зі статусом християнина людина знаходить і своїх хрещених батьків, завдання яких стати духовними наставниками на все життя. В такий день саме подарунки хрещених батьків відіграють особливу роль. Існує безліч традицій і звичаїв, які варто врахувати при виборі презенту для хрещеника-хлопчика. Розглянемо найпоширеніші варіанти:

Хрещення — обряд, в процесі якого людини долучають до віри, змиваючи з нього гріхи водою. Після цього його одягають у чисту одежу. Крижма і є така тканина, в яку обертають тільки що хрещеного хлопчика. Цей подарунок має зробити хрещена мама. Для хлопчиків купують або вишивають білу сорочку. Добре, якщо цей предмет одягу робиться руками хресної. За традицією хрещений батько повинен сплатити обряд хрещення.

Варто відзначити, що всі предмети, які брали участь під час хрещення, повинні стати сімейною реліквією. Вони стають своєрідним оберегом і повинні зберігатися протягом життя.

Яку ікону подарувати малюкові

Існує гарна традиція дарувати на хрестини мірну ікону. Такий подарунок робиться на замовлення. Розмір мірної ікони дорівнює зростанню малюка. На ній повинен бути зображений Святий, який є покровителем хлопчика.

Не обов’язково робити ікону на замовлення. Можна придбати її у храмі і освятити. Цей подарунок буде оберігати дитину все його життя. Його може піднести як хрещена мама, так і хресний тато.

Срібна ложка в подарунок

Срібло — благородний метал, наделяемый особливою силою з давніх часів. Саме він допомагає боротися зі злими духами і допомагає людині знайти спокій і гармонія. Багатьох цікавить, навіщо дарують срібну ложку на хрестини? З часом маленький хлопчик почне їсти ложкою. Добре, якщо першою його ложкою стане саме прилад, подарований на хрестини.

Посуд і столові прилади з срібла знищує мікроорганізми, які можуть стати причиною вірусного або інфекційного захворювання. Це зменшить ризик негативного впливу на імунітет малюка. Крім того, дитину потрібно з дитинства оточувати гарними речами, що дозволить сформувати в ньому почуття прекрасного.

Безсумнівно, лідируюче місце в списку подарунків дітям від хрещених батьків займає хрестик з ланцюжком. Це не просто аксесуар, це оберіг дитини, який буде оберігати його від злих сил, допомагаючи їй протистояти негараздам і неприємностей.

Такий подарунок залишиться на довгу пам’ять. Хрестик і ланцюжок можуть бути виготовленими з різних дорогих металів. Як правило, дарують срібну прикрасу. Однак виріб може бути виготовлений і з інших матеріалів. Оригінальний спосіб піднести такий подарунок — зробити гравіювання, яка буде нагадувати про дату цієї урочистої події.

Хрестильний набір для дитини

Хрестильний набір для дитини включає в себе повний комплект одягу, який буде одягнений малюк під час таїнства. Цей подарунок, як правила, підносить хрещена мама. При виборі одягу варто пам’ятати спрямованість заходу. Сьогодні можна купити речі релігійної тематики.

Звичайно, при виборі комплекту для дитини варто звертати увагу на якість. Тільки натуральні матеріали і хороший пошиття. Для хлопчаків набувають багато розшиті сорочки білого кольору. Такий одяг символізує чистоту такого важливого дня.

Що можна подарувати на хрестини від гостей — ідеї подарунків

Але не тільки хрещені батьки, вирушаючи на хрестини, замислюються про подарунки. Всі запрошені гості повинні піднести сувенір. То може бути що завгодно. Головне вибирати щось практичне і функціональне. Крім того, можна подарувати і духовну річ, що символізує віру. Такі подарунки можуть піднести близькі родичі, бабусі й дідусі.

Біблія — хороший і потрібний подарунок. В даний час ці духовні книжки виготовляються в різних формах і розмірах. Багато можна порівняти з твором мистецтва за красою необхідним. Завдання кожного християнина прочитати Біблію і зрозуміти всю філософію життя, знайти ілюстрацій.

Є спеціальні Біблії для дітей. Такий подарунок можна назвати гідним і відповідь на складні питання, врахувати правила життя і не здійснювати страшних помилок. Добре, якщо така книга буде подарована дитині ще в дитинстві. Це дуже символічно і правильно.

Дитячі речі, іграшки

Дитячі речі та іграшки можна віднести до тієї категорії, яка завжди до речі. Дитина росте дуже швидко. Для повноцінного розвитку йому необхідно багато найрізноманітніших речей. Коли ви не знаєте, що подарувати, сміливо вирушайте в магазин за дитячими речами. Постільну білизну, ковдру, покривало, рушник, одяг, ходунки, манеж, стілець для годування — все це може стати гідним подарунком на Хрещення. Вибирайте гаму кольорів, зручну для хлопчика.

При виборі іграшок варто враховувати вік малюка. На це світле свято можна подарувати велику м’яку іграшку, яка стане першою опорою малюка. По ній він буде повзати і стрибати. Крім того, можна придбати навчальні та розвиваючі іграшки.

У такий важливий день подарунок повинен бути по-справжньому вартісне. Серія дорогих книжок з яскравими малюнками і картинками може стати відмінним варіантом.

Срібні вироби наділяються особливою силою. Цей метал має безліч позитивних властивостей, які допомагають дитині ростити здоровим і міцним. Саме тому такий матеріал найчастіше використовується для виготовлення столових приладів і посуду.

На хрещення дитині можна подарувати срібну ложку, прикрашену малюнком або молитвою. На ручку ложки можна додати гравіювання, що нагадує про це урочистому і важливе дні. Іменні прилади, посуд, прикраси — все це можна придбати, вирушаючи на хрестини. Краще за все обговорити з запрошеними гостями варіанти подарунків. Це дозволить уникнути ситуації, коли дитині дарують кілька срібних ложок або ланцюжків.

Для тих, хто не знає, що купити або у разі, коли у дитини є все, ідеальний варіант — гроші. Батьки самі визначать, на що їх витратити. Гроші можна піднести в стандартній формі — в конверті. Можна також замовити подарунковий сертифікат в дитячому або ювелірному магазині на певну суму.

Багато цікавляться про те, скільки дарувати на хрестини. Відповісти на це питання складніше. Варто відзначити, що певних стандартів і правил немає. Враховуйте своє матеріальне становище і не женіться за всіма. Головне, щоб все робилося від душі.

Відео: майстер-клас з виготовлення подарунка своїми руками

Сьогодні все частіше люди прагнуть здивувати один одного, зробивши оригінальний і приємний подарунок. Торт з підгузників і дитячих речей може стати таким сюрпризом. У цьому відео ви дізнаєтеся, як зробити цей торт своїми руками. Тут докладно покажуть і розкажуть, що необхідно для ярусів майбутнього виробу і як відбувається процес виготовлення. Трохи більше десяти хвилин і трохи вправності допоможуть вам піднести оригінальний і незабутній подарунок на хрестини.

Comments are closed.