Привітання на день літнього

0

Від усієї душі вітаю Вас з днем народження. Бажаю залишатися завжди таким же оптимістичним, бадьорим і веселим, щоб все непотрібне оминало вас стороною, а на довгому життєвому шляху вас супроводжували здоров’я, успіх і любов близьких і дорогих людей!

Вітаємо дорогого й шановного іменинника з днем народження! Бажаємо Вам довгого і щасливого життя, міцного здоров’я, прекрасного самопочуття, чудового настрою, щирої усмішки, щасливого погляду. Нехай Ваші заповітні мрії здійсняться. Нехай життя переповнюють тепло, добро і увагу. Щастя Вам і довголіття!

Шановний, дорогий, міцний і сильний чоловік, від щирого серця прошу прийняти вітання у своє свято. Нехай цей день народження не тільки відрахує ще один рік, але і додасть неймовірною бадьорості, впевненості, сил і натхнення. Бажаю не відчувати втоми і розгубленості, бажаю з колишнім оптимізмом і наснагою крокувати по життю, радуючи близьких і рідних приємними зустрічами, добрими балачками й веселими святами.

Вітаю чудового чоловіка з днем народження і побажати хочу, щоб сили з віком не зникали, щоб оптимізм не залишав душі, щоб серце безустанно билося і міцно любив рідних, щоб добрий свято перетворювалася радісна зустріч, щоб прожиті роки стали справжньою гордістю, а майбутнє майбутнє було наповнене щастям і миром.

З днем народження! Бажаємо, щоб самим вірним другом, який ніколи не підведе було здоров’я. Хай діти і онуки завжди будуть поруч. Нехай кожен день зігріває теплом!

Вітаю з днем народження, чудового чоловіка. Нехай вік не стане перешкодою для гарного настрою і бравого самопочуття, нехай пройдені роки залишать добрий слід у пам’яті та почуття гордості в душі, нехай попереду ще будуть можливості для втілення задуманого, нехай кожен день стає плідною, по-своєму цікавим, веселим і насиченим візитами близьких.

Я вітаю Вас з днем народження. Нехай вік не дозволяє старіти Вашої душі, нехай серце все ще будує великі плани і, безсумнівно, вірить в удачу. Бажаю, щоб близькі пишалися всім, чого Ви зуміли досягти, бажаю, щоб Ви не відступали від своїх ідей і прагнень.

Вітаю з днем народження. Доброму і прекрасному чоловікові хочеться побажати від усієї душі неугасаемых сил і впевненості, доброго здоров’я і поваги, світлих ідей і корисних справ, щирої любові і турботи рідних, веселих жартів і щасливих свят душі.

Вітаю з днем народження доброго і бравого чоловіка. Від душі бажаю Вам міцних сил і благополуччя життя, щирої поваги і стабільного достатку, доброї турботи і любові рідних, оптимістичного настрою і світлої удачі.

Шановний наш іменинник! Вітаємо тебе з днем народження! Бажаємо тобі дорогий, міцного здоров’я, життєвої мудрості, душевних сил і оптимізму, невичерпної енергії, щирості, чесності та доброти. Живи довго, позитивно і щасливо.

Сценарій «Привітання з днем літньої людини»

Перегляд вмісту документа
«Сценарій на день літньої людини»

Сценарій святкової програми «Дорогі мої старики», присвяченої Дню літньої людини

Мета: Зміцнення зв’язку між поколіннями.
Завдання:
1. Формувати добре, шанобливе ставлення до старшого покоління.
2. Розвивати артистичність, виразність виконання віршів.
3. Створити позитивне, святковий настрій у аудиторії.
Оформлення класу: плакати, кульки, малюнки, фотовиставка.
Обладнання: комп’ютер, чайні прилади, скатертини, столи.

Хід свята
Ведучий 1. У житті кожної людини завжди були, є і будуть бабуся і де душка. І, мабуть, з любові і вдячності до бабусям і дідусям якийсь один мудрий чоловік оголосив 1 жовтня міжнародним днем літньої людини
Ведучий 2. Дивлюся я на наших бабусь і дідусів і не погоджуюся з тією людиною! Цей день потрібно було назвати міжнародним днем улюблених і люблячих бабусь і дідусів! Подивіться на них – вони ще зовсім молоді, хоча вже й виростили своїх дітей, а тепер ще й виховують своїх улюблених онуків. Ви молоді душею, у вас такі одухотворені, красиві обличчя. Зі святом вас, шановні гості!
Ведучий 1
Вам не раз усміхнеться надія,
Вас не раз обласкає зоря,
З святом, світлим і свіжим,
Як щаслива стати жовтня!
Ведучий 2

І сьогодні в цей прекрасний день ми від усієї душі вітаємо вас зі святом! Вас, сильних, працьовитих, відданих родині, дітям, онукам, відданих рідній землі. Здоров’я вам, добробуту та уваги. Низько вклоняємося вам, живіть довго, ви нам потрібні. Адже ви-наша історія, наші радощі і перемоги! Прийміть від нас музичний подарунок.

Пісня «Бабуся моя»
1 учень
Не страшні вам року
Хоч волосся сиве
Коль зберегли назавжди
Ви почуття молоді.
Рецепту долголетья немає-
Хоча ми все про нього мріємо.
Здоров’я, щастя, довгих років
Від усієї душі ми вам бажаємо.
2 учень:
За роком рік біжать року
Біжать вони невтомно
Поспішають року зло завжди
Але нехай вони проходять повз
Ведіть з ними завзято бій
Живіть довше, не старійте
І всім наперекір ворогам
Ліків як можна менше пийте
3 учень:
«НЕ хочемо бути тягарем для вас», —
Кажуть старі люди повсюдно,
І тихо течуть сльози з очей,
Але ж нам поруч з вами не тісно!
А нам з вами навпаки світло,
Сонце яскравіше сяє на небі.
А нам з вами затишно тепло,
І прожити стільки кожен хотів би.
Бабине літо нехай щедро не раз
Обдарує вас теплом, не дощами,
Діти, внуки хай радують вас.
Любимо вас старики будьте з нами!

Танець. «Вася – васильок»
Ведучий 1:
Сьогодні славимо сивину
Втомлені зморшкуваті руки
А адже бувало в старовину
Не знали ці руки нудьги
Вся ваша життя наповнена працею
Теплом душі і радістю зігріта
Так подивіться, подивіться ви колом
Миліше осіб не бачила планета.
І нехай гуляє осінь на дворі
І світ перегорнув сторінку століття,
Як добре, що є в календарях
День літньої людини.
Ведучий 2:
Ви досягли такого віку
Що проситься вітальне слово
Прийміть наші вітання
Здоров’я, щастя і добра
І нехай поганого настрою
У вас не буде ніколи
На світ дивіться з насолодою
І смуток відступить і біда
Успіх, удача і везіння
Нехай завжди вас супроводжує.

Comments are closed.