Привітання на агатовую весілля

0

Кожна річниця весілля — це своєрідне підтвердження почуттів подружжя один до одного. З кожним роком вони стають все ближче, а кількість виникаючих між ними суперечностей зменшується. Якщо подружжя святкують 14 років весілля, то й подарунки від родичів і друзів повинні бути відповідними: цінними і романтичними.

Назва річниці та його витоки

Чотирнадцятирічний ювілей спільного життя прийнято називати агатовою весіллям. Звідки ж пішло це дивне, поетичну назву? Вся справа в тому, що в давнину агат вважався загадковим і дуже коштовним каменем. Порівнюючи з ним союз чоловіка і дружини, в давнину підкреслювали тісний зв’язок подружжя, їх емоційну цілісність і міцність відносин.

14 років спільного життя раніше було прийнято відзначати в колі сім’ї і близьких друзів, не влаштовуючи глобальних урочистостей. Однак це зовсім не означає, що подружжя не можуть поділитися своєю радістю з усім світом. Сучасні сімейні пари часто влаштовують грандіозні святкування саме на 14-ту річницю весілля, розглядаючи її як репетицію більш глобального 15-річного ювілею.

Вироби, виконані з агата, можуть стати не тільки приємним подарунком на таку річницю, але і цим амулетом. Справа в тому, що протягом багатьох століть цей мінерал вважався символ міцності і сили, і саме тому з нього виготовляли численні обереги, приписуючи красивим переливаються камінню чи не магічні властивості. Зараз в ці забобони багато люди вже не вірять, але це зовсім не означає, що агатовый ювілей слід ігнорувати.

Традиції агатовою весілля

За багаторічну історію святкування 14-я річниця весілля обросла численними традиціями, і ось лише деякі з них:

 • чоловік обов’язково повинен подарувати дружині прикрасу з агатів, самостійно застебнувши його на тілі коханої як символ міцних почуттів;
 • під час святкування подружжя повинні пити з одного посуду, символізуючи єдність всього, що у них є;
 • популярна і традиція, згідно з якою чоловік і дружина повинні вдивитися в агатовый камінь, розповівши один друг, що вони в ньому побачили.

Агатові камені дійсно мають дуже вигадливий малюнок, неповторний у кожному випадку. Вважається доброю прикметою, якщо чоловік і дружина побачили щось однакове у хитросплетіннях малюнка на поверхні агатового каменю.

У день річниці весілля чоловік повинен подарувати своїй дружині намисто або браслет, виконаний з агата. Застебнути така прикраса потрібно самостійно, оскільки воно символізує вірність і відданість закоханих один одному. Також чоловік може обдарувати кохану певним амулетом з агатового каменю, який буде оберігати її від зла.

Під час святкування цього торжества подружжя можуть згадати ті традиції, що склалися у них за довгі роки відносин. Напевно, за цей час любі встигли відмінно дізнатися один одного, виробивши милі і оригінальні звички, які можуть стати індивідуальної традицією саме цієї пари.

Що подарувати на 14-ту річницю весілля?

Мабуть, головне питання, яке виникає у гостей, так і у самих подружжя, стосується того, що дарують в такий важливий день і як не помилитися з підбором презенту. Що ж подарувати на агатовую весілля, щоб презент здавався оригінальним, і при цьому не вибивалося за рамки традицій самого торжества?

 1. Перше, на що слід звернути свій погляд, — це різноманітні прикраси з агату, декоративні фігурки і незвичайні сувеніри, які обов’язково принесуть удачу.
 2. Відмінним подарунком стане і картина, малюнок якої виконаний з дорогоцінних або декоративних каменів.
 3. У традиції свята вписуються і декоративні шкатулки для прикрас, щедро декоровані камінням різних розмірів.
 4. Фоторамки, чаші, вази, прикрашені агатом, — це також відмінний варіант презенту.

годинник з агата прикраси з агату статуетка на річницю весілля 14 років

З-за загального ажіотажу навколо агата і його значення для даного торжества люди забувають, що у річниці весілля (14 років) є й інший символ: слонова кістка. Вважається, що слонова кістка уособлює чистоту і міцність сформованих у парі відносин.

Зрозуміло, слонова кістка — матеріал досить дорогий, і дозволити собі сувеніри з нього може далеко не кожен гість, але зображення слона, прикрашають презент, будуть якраз до речі. Особливо ревну гість може підшукати оригінальну фігурку слона, виконану з агата. Такий презент вже точно зможе принести подружжю удачу.

Оригінальний і завжди індивідуальний малюнок такого каменю часто наштовхує гостей і самих винуватців торжества на думки про ідеальному презент. Наприклад, можна підшукати затишний плед, імітує такий багатошаровий ефект або оригінальні штори, знову ж з таким малюнком.

слон агатовый сувенір слони на щастя браслети із слонової кістки

Тут можна по повній програмі проявити фантазію, подарувавши не тільки гарний презент, але ще і розповівши про його специфічної зв’язку з подією.

Подарунок зовсім необов’язково повинен бути дорогим, але вибирати його слід ретельно, щоб подружжя відчували увагу і турботу з боку своїх близьких.

Як відсвяткувати агатовую весілля?

Чотирнадцятирічний ювілей весілля — дата досить серйозна, і тому подружжя воліють її не ігнорувати. Ось тільки питання правильної організації багатьом здаються занадто складними. Як же влаштувати ідеальний свято з такого важливого приводу?

 • Краще всього влаштовувати свято вдома чи в затишному ресторані.
 • Гостей на святі не повинно бути багато, оскільки агатовую весілля прийнято відзначати у вузькому колі і в інтимній обстановці.
 • Якщо хочеться проявити оригінальність, то можна сміливо відправитися в романтичну подорож, яке тільки посилить почуття подружжя один до одного.
 • На чотирнадцяту річницю весілля закохані можуть сміливо повторити свої клятви перед вівтарем на неофіційній церемонії.

Багато сімейні психологи вважають, що 14-річний бар’єр спільного життя дуже часто пов’язаний з різноманітними кризами і проблемами в сім’ї. Найчастіше подружжя втомлюються від буденності спільного життя, до того ж вони невблаганно наближаються до кризи середнього віку, який диктує певні зміни в характерах як чоловіка, так і дружини.

Саме тому спільна подорож стане не тільки способом оригінально відзначити торжество, але ще і можливістю вкотре відчути єднання власних доль. Куди ж відправитися чоловікові і дружині в такий важливий для них період? Мабуть, кращий варіант для мандрівки — це Індія.

Мало того що другим талісманом 14-річної річниці є слонова кістка (слон — один із символів Індії), так ще саме в цій країні знаходиться один з головних джерел видобутку агата у світі. Також агат видобувають у Росії (в Криму), в Грузії і в Бразилії, а значить, відправившись в ці країни в романтичну подорож, винуватці торжества зможуть зробити свою відпустку вкрай символічним.

Деякі пари відправляються в романтичну подорож не тільки для того, щоб відпочити, а й для повторення власних клятв вірності. Вважається, що саме 14-я річниця весілля є однією з найважливіших у житті пари, і, повторивши ніжні слова про кохання зараз, закохані тільки зміцнять власний союз.

Якщо ж подружжя хочуть провести такий важливий день у колі родини, то краще всього зібратися вдома. Саме тут, де все просякнуте почуттями чоловіка і дружини один до одного, у свята буде своя, неповторна і вкрай романтична атмосфера. У домашніх умовах, прямо перед друзями також можна повторити романтичні клятви один одному. Подібні визнання підкреслять щирість і значимість урочистості.

Як привітати чоловіка і дружину?

Після вибору подарунка у гостей виникає ще одне логічне питання: як привітати пару з настільки серйозною датою? Ось лише кілька найбільш цікавих варіантів привітань:

  віршовані рядки можна вигравіювати на агаті або фігурці з цього мінералу, зробивши «молодятам» незабутній подарунок, безпосередньо пов’язаний з їх весіллям;

Медаль з річницею 14 років Вірш-привітання на агатовую весілля

Подібні послуги гравірування по дорогоцінним каменям надають багато ювелірні салони та спеціалізовані крамниці. Можливо, привітання і буде взято з інтернету, але воно справить незабутнє враження на винуватців торжества.

Відмінний спосіб привітати подружжя — це пригадати основні повороти їхніх відносин і позначити їх. У привітанні варто згадати про першу зустріч закоханих, про їх побачення, весілля, появу дітей. Можливо, такий тост і затягнеться у часі, але він виявиться просто неймовірно зворушливим!

Привітання з агатовою весіллям у віршах Агатові келихи

Навіть якщо гість вирішує подарувати просто листівку, її варто оформити з душею, розмалювавши презент зображеннями знака нескінченності, числом «14» і схематичними портретами винуватців торжества. Такий подарунок буде особливо зворушливим, якщо його піднесуть діти пари, підкресливши значущість цього дня і для них.

Агатове весілля — важливе свято для подружжя, який найкраще відсвяткувати вдвох. Романтична вечеря або спільне подорож стануть оптимальним варіантом святкового заходу. Якщо ж на торжество все-таки були запрошені гості, то їм варто ретельно продумати подарунок, включивши в нього речі з агатом або зі слонової кістки!

«Привітання на агатовую весілля»

Друг мій, з ювілеєм весілля
Дозволь привітати мені тебе!
Хай буде все, що ти захочеш!
Нехай росте твоя сім’я!

І нехай агатове весілля
Обдарує щастям і добром!
Хай сонце радісно і яскраво
Раптом освітить твій милий дім!

«Привітання на 14 років спільного життя»

14 років ви разом,
Сім’ї прекрасніше просто немає.
Ми ставимо вас у приклад іншим –
Друзям і близьким усім своїм.

Сім’ї прекрасніше не знайти,
Бажаємо далі процвітати,
Щоб, дивлячись на щасливих вас,
Ми посміхалися кожен раз!

«14 років яке весілля вірші»

Бажаю одному, без сумніву,
У його родині благословіння,
Щоб діти тата поважали,
Щоб частіше маму обіймали.

Один одного все в родині любіть,
І до цілей ви йдіть своїм,
Завжди допомагайте один одному,
І все вийде – ви знайте!

«Річниця весілля 14 років»

Я вітаю вас, хлопці,
14 років ви одружені!
Хочу вам щастя побажати,
Дітей виховати гідних,

Щоб були всі вони розумні,
Для щастя тільки народжені,
Нехай буде рукою сім’я,
І рід продовжать сини!

«Ювілей весілля 14 років»

Подруга, з агатовою весіллям тебе!
14 років вже разом!
Я щастя бажаю побільше добра,
Посмішок, веселощів і сміху!

Удача хай буде скрізь і у всьому!
Нехай все виходить швидко!
Хай сонце обдарує вас світлом, теплом!
В душі нехай весна лише іскриться!

«Вірші на 14 років весілля»

Агат — в ньому стільки ж кольорів,
Скільки в сімейному житті різних днів!
Одні світліше, інші потемней —
Але результат чудовий — що важливіше?!

Ми вітаємо з цим ювілеєм —
Агатове весілля як не як!
Бажаємо щастя вам і купу грошей!
Любові і вірності, успіху і нагород!

«Вірші на агатовую весілля 14 років»

З агатовою весіллям вас вітаю!
Любові бажаю – без неї ніяк!
Нехай вас вона цілком наповнює,
І непорушним робить ваш шлюб!

Веде вас за собою крізь негоди,
Як ваша дороговказна зірка!
І призведе до безхмарного щастя,
І з ним залишить разом назавжди!

«Привітання на річницю весілля 14 років»

З 14-летьем весілля!
Живіть щасливо, живіть без турбот!
Хай буде все прекрасно у вашому житті!
Хай ангел береже від усіх негараздів!

Шлях будуть всі мрії та починання
Заздалегідь приречені на успіх!
Здоров’я всій родині, добра і блага!
Любові і вірності, тепла і краси!

Привітання з річницею весілля.mpg

Поздоровлення чоловікові на 14 річницю весілля

І ти, мій чоловік, як коштовність у мене.
14 років спільного життя,
Щасливі, прекрасні, мій милий, для мене.
З агатовою весіллям тебе я вітаю,
Миру, щастя і добра тобі бажаю.
Міцного здоров’я, любові, тепла,
І довголіття на багато і довгі роки.
Як добре, що ти є у мене,
Улюблений мій чоловік, надійний.
І вдячна милий тобі я,
За те, що щаслива, у нас дружна сім’я.
З свадьбою агатовою хочу тебе привітати,
Побажати впевненості у майбутньому тобі.
Корисного щоб в житті встиг зробити багато,
І щоб сердечко билося в ритмі довго-довго.
Ми агатовую весілля милий відзначаємо,
І гостей до себе на свято запрошуємо.
Нехай голосно «Гірко!» нам кричать,
Хоч навіть сотню разів поспіль.
Рідний мій!
Исполненья всіх бажань,
Про що мрієш, нехай збудеться.
І грошики нехай до тебе прагнуть самі,
Я знаю, це буде – загадай бажання. Мій чоловік, вже 14 років
Мені нікого дорожче немає,
Чим ти, повір, на цьому світі,
І підтвердження – наші діти!

«Побажання на річницю» Ви ще на стежці передстартової. Перед вами є лінія злітна,
А за нею — високочастотне
Поле шансів, удач і можливостей
Різної важливості та серйозності!
Все, що хочеться в житті, знайдіть!«Ми вітаємо з вашим ювілеєм»

Агат — в ньому стільки ж кольорів,
Скільки в сімейному житті різних днів!
Одні світліше, інші потемней — Але результат чудовий — що важливіше?!
Ми вітаємо з цим ювілеєм — Агатове весілля як не як!
Бажаємо щастя вам і купу грошей!
Любові і вірності, успіху і нагород!

Флешмоб до 14 лютого.

Живіть щасливо, живіть без турбот!
Хай буде все прекрасно у вашому житті!
Хай ангел береже від усіх негараздів!
Шлях будуть всі мрії та починання
Заздалегідь приречені на успіх!
Здоров’я всій родині, добра і блага!
Любові і вірності, тепла і краси!

З агатовою весіллям вас вітаю!
Любові бажаю – без неї ніяк!
Нехай вас вона цілком наповнює,
І непорушним робить ваш шлюб!
Веде вас за собою крізь негоди,
Як ваша дороговказна зірка!
І призведе до безхмарного щастя,
І з ним залишить разом назавжди!«Одного»

Привітання на 14 років весілля (Агатове весілля)

гатовую весілля відзначають після 14 років шлюбу. Напівкоштовний камінь агат здавна наділений магічними властивостями уберігати від небезпеки подружнє щастя і вірність. Назва ювілею вказує на те, що сімейне життя вже досить міцна. Так і 14-річчя весілля носить вже більш благородну назву і подружжя приймають вітання з агатовою весіллям. Агат – камінь, який вважається дорогоцінним. Він загадковий, багатозначний з-за наявного малюнка. Незважаючи на те, що 14 років – це вже все-таки вік для сім’ї, тим не менше, кожен з подружжя не до кінця розкрився для іншого, і кожен з них має свою точку зору. Чоловік вибирає дружині подарунок на агатовую весілля. І це повинні бути прикраси з агатом, можливо цілий гарнітур. Дружина може подарувати запонки з агатом або перстень. Гості можуть приготувати в якості подарунка скриньки з обробкою агатом, також прикраси. І ось вже 14 років разом живуть,
День такий урочистий і важливий,
Вам вітання і подарунки несуть.
З агатовою весіллям вас вітаємо,
Довгого — довгого життя вам бажаємо,
Нехай діточки вас завжди радують,
Хай добрий ангел береже від бід і зла.
В день весілля агатовою, друзі,
Нехай
Господь пошле вам благословення,
В мирі і злагоді живіть завжди.
14 років ви разом, вітаємо,
Міцного здоров’я й успіхів бажаємо,
Всіх благ вам, щастя і добра,
Нехай в достатку завжди живе сім’я.
Сьогодні знову «Гірко!» ми кричимо молодим,
Бажаємо вам, радості, удачі,
Нехай буде ваш союз неразделим,
Хай щастя вас нагородить в додачу.
З агатовою весіллям вас вітаємо,
Жити в любові, злагоді бажаємо,
Нехай дарує життя вам одна насолода,
Від усього серця прийміть вітання.
За те, що ось вже 14 років,
Ми знаємо цю дружну сім’ю, велику,
Яка живе без горя і без бід.
Злагоди вам, любові і довголіття,
Удачі, радості, добра і щастя,
Щоб жили ви під крилом ангела – хранителя,
Щоб тікали від вас всі негоди.
З агатовою весіллям вас вітаю!
Любові бажаю – без неї ніяк!
Нехай вас вона цілком наповнює,
І непорушним робить ваш шлюб!
Веде вас за собою крізь негоди,
Як ваша дороговказна зірка!
І призведе до безхмарного щастя,
І з ним залишить разом назавжди!
Ви шлюб по любові уклали колись,
Приховує сьогодні він розкіш агатів!
З агатовою весіллям ми вас вітаємо!
І величезного щастя вам бажаємо!
14 років – термін досить пристойний!
Бажаємо, щоб у житті все було відмінно!
Щоб жили у злагоді і порозумінні,
Один одному завжди приділяючи увагу!
А за плечима рівно 14 років,
Взаємних радощів і сліз, і очікувань
І нічого важливішого на світі немає.
І нехай сьогодні агатове весілля
Гримить захоплено на цілий білий світ,
Бажаємо вам прожити, образ не знаючи,
Без прикрощів, сварок, без різних бід!
Ми ставимо вас у приклад іншим – Друзям і близьким усім своїм.
Сім’ї прекрасніше не знайти,
Щоб, дивлячись на щасливих вас,
Ми посміхалися кожен раз!
Не пам’ятає ніхто, але придуманий колись
Звичай дарувати річницю агати,
Але тільки в чотирнадцять років життя світлої
Агат принесе вам любов теплим вітром!
Бажаємо, щоб камінь оберігатиме від напастей,
Щоб не було бід, щоб додалося щастя.
Бажаємо успіхів, удачі,
Тепла та затишку, багатство на додачу!
Любіть один одного, бережіть один одного,
Як найкращі в світі дружини!
І щоб кожен рік у вашому море любові
Бували б усіх річниць кораблі!
Її ми будемо дружно відзначати,
Бути може, ця дата нам наснилась,
І повернулася швидко назад,
Ви так само молоді і веселі душею,
Від близьких вам не приховати свій інтерес,
Наречений з нареченою гарні собою,
Пройшли непониманье, ревнощі, пиху,
Нехай радістю горять ваші очі,
Хай буде все у побуті у вас практично,
І тільки щастя капає сльоза!
Ви ще на стежці передстартової.
Перед вами є лінія злітна,
А за нею — високочастотне
Поле шансів, удач і можливостей
Різної важливості та серйозності!
Все, що хочеться в житті, знайдіть!
Мій чоловік, вже 14 років
Мені нікого дорожче немає,
Чим ти, повір, на цьому світі,
І підтвердженні – наші діти!

#496 США Аляска
Анкоридж
Новорічна ялинка
Привітання з річницею весілля

Агатове весілля — 14 років весілля

Якщо шлюб тривав 14 років, значить йому нічого не страшно. Спільне життя у шлюбі, що тривала 14 років, називається агатовою весіллям. Агат є символом добробуту, здоров’я та процвітання. Шлюб, який проіснував до агатовою весілля, можна назвати благополучним і міцним. Такого шлюбу не страшні ніякі перешкоди. На річницю запрошуються родичі, близькі друзі. Вони повинні приносити на річницю вироби з агата. Те ж саме стосується і подружжя. В даному випадку агату немає замінників.

Вважається, що агат оберігає від усіх бід, а значить і шлюбу, просуществовавшему 14 років, нічого не загрожує. Всім відомо, що камені агата мають свої унікальні малюнки, вдивляючись в які можна розгледіти красиві картини. Так і дружини унікальні один для одного, і кожен з них весь час відкриває нову картину в іншому. За звичаєм обоє повинні уважно вдивитися в агат, і якщо вони побачать там одне й те ж, то можна сміливо зробити висновок, що вони досягли повного взаєморозуміння. Дружина — красуня і дуже сучасна,
Чоловік змужнілий, мудра людина,
Міцна сім’я і не розбити довіку!
І є діти — щасливе потомство.
А ви пам’ятаєте перше знайомство?З чого все почалося і стало бути,
І як вам вдалося все пережити?Нехай в майбутньому все буде так чудово,
І ніч тепла, і ранок буде ясним,
Щасливими і літо, і зима,
Закоханими і осінь, і весна!
Бажаємо вам агатового щастя,
Не ображати, не сперечатися, не лаятися,
Любити один одного дбайливо завжди.
Агатове весілля настала
Сьогодні так урочисто у вас.
Бажаємо вам успіху і сили.
Не розгубити любові своєї запас.
Нехай ангели союз ваш охороняють
Агатовым мерехтінням кожен день.
Нехай панують любов і розуміння
Завжди у вашій діамантової сім’ї.
З агатовою весіллям ми вас вітаємо,
Бажаємо успіхів в сім’ї і любові,
Завжди молодими залишитися бажаємо,
У злагоді жити і не відати біди!
Хай радість у віконце стукає невпинно,
Хай щастя малює картину весни,
А двоє закоханих крокують вперто
За самим безкрайніх дорогах долі.
Ви прожили разом не мало —Чотирнадцять щирих років, Вас з річницею весілля вітаю!
Нехай пристрасть вирує, немов у перший раз,
У 14-річчя вам бажаю,
Любові іскристою і щастя світло з очей!
Один одного щоб дізналися в новому світлі,
Нехай, як візерунок агата він гарний!
Спільним навчилися всім основам,
А на любов завжди вам вистачить сил!
Оригінальна назва у весілля,
А за плечима рівно 14 років,
Взаємних радощів і сліз, і очікувань
І нічого важливішого на світі немає.
І нехай сьогодні річниця весілля 14 років
Гримить захоплено на цілий білий світ,
Бажаємо вам прожити, образ не знаючи,
Без прикрощів, сварок, без різних бід!
Скажу просто: — вітаємо!
І далі щастя вам бажаємо!
14 вже років пройшло, а ви всі разом.
Хотів би опинитися я на вашому місці.
І далі життя нехай тече рікою,
Прекрасною і голубою.
Хай обійдуть ваш дім нещастя
І не торкнеться вас негода.
Посмішки, сонце світять нехай до весілля золотий!
Ось вже стільки років йдете поруч, разом,
Вам крокувати і далі по тій дорозі.
Були ви коли-то наречений з нареченою.
А тепер уже сімейний стаж ваш великий.
Ми хочемо вам побажати, щоб любов
І далі поруч з вами йшла,
Нехай вона завжди скріплює ваші руки.
Обійдуть вас нехай негоди все.
Побажаємо від душі, від серця:
До кінця не знати вам днів розлуки,
Вірність збережіть назавжди! Гумористичні розповіді і приколи з життя
Річниця весілля – додатковий приємний привід для свята, а значить – для теплих, сердечних привітань і чергових подарунків. Подарунків ніколи не буває багато, а добрі, ніжні слова піднімають настрій і насичують життя позитивними емоціями. Красиві привітання з річницею весілля (14 років) — відмінна можливість висловити подружжю знайомим або близьким – своє добросердечное ставлення і теплоту почуттів. 14-річчя спільного життя називається агатовою весіллям. Символізує цей камінь процвітання, здоров’я і благополуччя. Якщо подружжя прожили разом 14 років, їх шлюб подолає будь-які перешкоди. Кожен камінь агата має унікальний своєрідний малюнок, який може постати уважному погляду прекрасною картиною. Так само і подружжя, які зберегли теплоту почуттів протягом 14 років, відкривають один у одного все нові грані. Звичай говорить про те, що, якщо при розгляданні агата чоловік і дружина побачать одну і ту ж картину, значить вони досягли повного взаєморозуміння. Щирі та ніжні привітання з агатовою весіллям, обрані на цій сторінці, допоможуть вам привітати з цією прекрасною датою близьких або друзів, які прожили в шлюбі 14 років.

«Побажання на річницю» Ви ще на стежці передстартової. Перед вами є лінія злітна,
А за нею — високочастотне
Поле шансів, удач і можливостей
Різної важливості та серйозності!
Все, що хочеться в житті, знайдіть!«Ми вітаємо з вашим ювілеєм»

Агат — в ньому стільки ж кольорів,
Скільки в сімейному житті різних днів!
Одні світліше, інші потемней — Але результат чудовий — що важливіше?!
Ми вітаємо з цим ювілеєм — Агатове весілля як не як!
Бажаємо щастя вам і купу грошей!
Любові і вірності, успіху і нагород!

Живіть щасливо, живіть без турбот!
Хай буде все прекрасно у вашому житті!
Хай ангел береже від усіх негараздів!
Шлях будуть всі мрії та починання
Заздалегідь приречені на успіх!
Здоров’я всій родині, добра і блага!
Любові і вірності, тепла і краси!

З агатовою весіллям вас вітаю!
Любові бажаю – без неї ніяк!
Нехай вас вона цілком наповнює,
І непорушним робить ваш шлюб!
Веде вас за собою крізь негоди,
Як ваша дороговказна зірка!
І призведе до безхмарного щастя,
І з ним залишить разом назавжди!«Одного»

Привітання з Річницею весілля — 14 років

На чотирнадцятий рік подружнього життя настає агатове весілля. ?та весілля має чудовий, ні з чим не порівнянний символ, агат, який є символом добробуту, процвітання і прагнення до досконалості. Шлюб проіснував вже 14 років вважається особливо міцним і благополучним. Що ж подарувати в цей день? Природно, насамперед пригадуються вироби з агата або агатове біжутерія, адже агат оберігає і без того міцний союз від усіх бід і негараздів, допомагаючи зберегти взаєморозуміння і щирість почуттів. У вашому шлюбі є секрет,
Став агат для вас щасливим,
Ви чотирнадцять років,
Прожили сім’єю красиво!
Все бувало по дорозі,
Дощ, мороз, спека і завірюха,
У цьому непростому підсумку,
Зберегли ви один одного!
Бажаємо вам удачі,
Адже ваш шлюб отже святий,
Щоб вирішили всі завдання,
До вашого весілля золотий!
Агатове весілля символічна,
Агат адже камінь дуже непростий.
Приносить людям мудрість і удачу,
Зберігає любов, сім’ю несе спокій. Прийміть вітання з ювілеєм,
Нехай панують любов і доброта
У вашому затишному будинку, у ваших душах,
В сім’ю сполучених назавжди.
Агат — це значить щасливий!
І в цьому, напевно, секрет. Нехай роки біжать квапливо,
Ви разом 14 років. І грози бували, і хуртовини,
Але поруч — рідна людина.
Піклуйтеся завжди один про одного!
Любові вам і щастя навіки!
Для вас двох звучав колись
Марш
Мендельсона серед гостей
Сьогодні даруємо вам агати — Такий у весілля ювілей.
Ми побажаємо вам: любіть
Один одного всією своєю душею
І ваші почуття збережіть
До самого весілля золотий!

Гуляти аж ніяк не просто
На весіллі з агата. Трамбуешь тост за тостом,
І раптом — а де нога-то? Нога в диван залізла,
І ти з ногою разом.
Так воззовем з безодні
До агатовою нареченій. Хай буде вам з чоловіком
Все те, чим життя бажана!
Любите дружка одного!
І злізьте там з дивана.
Ну, ось тепер у нас запитань більше немає:
Нам ясно, чому загадково мовчали
І посміхалися ви — у вас за плечима
Чотирнадцять прекрасних, повних років життя!
Подібної вам родини на світі не знайти; Так нехай очі у вас виблискують як агати — Як символ вашого весілля ювілейної дати!
Нехай ніколи не втомлюються виблискувати!
Вас з ювілеєм весілля вітаю!
Нехай пристрасть вирує, немов у перший раз,
У 14-річчя вам бажаю,
Любові іскристою і щастя світло з очей!
Один одного щоб дізналися в новому світлі,
Нехай, як візерунок агата він гарний!
Спільним навчилися всім основам,
А на любов завжди вам вистачить сил!
Агатове весілля і гості зібралися,
Склад змінився, і змінилася життя.
14 років у шлюбі безслідно не минули,
То гори, то яри, але щастя ви знайшли. Скарбів у світі багато, але всіх ценней любов,
І щирі погляди нехай розбурхують знову,
Щоб як у медовий місяць ви жили кожен день,
І радувати один одного вам було б не лінь.
Зі спокійною красою агата
День сьогоднішній порівняємо по праву,
Всі рідні і друзі так ради
Що один одному ви припали до вподоби.
Нехай сплітаються в химерний візерунку
Різниці звичок, поглядів, думок. І нехай все це не викликає
Розбіжностей, суперечок і сумнівів!
Додайте в закладки і діліться з друзями

Привітання на 14 років весілля (Агатове весілля)

гатовую весілля відзначають після 14 років шлюбу. Напівкоштовний камінь агат здавна наділений магічними властивостями уберігати від небезпеки подружнє щастя і вірність. Назва ювілею вказує на те, що сімейне життя вже досить міцна. Так і 14-річчя весілля носить вже більш благородну назву і подружжя приймають вітання з агатовою весіллям. Агат – камінь, який вважається дорогоцінним. Він загадковий, багатозначний з-за наявного малюнка. Незважаючи на те, що 14 років – це вже все-таки вік для сім’ї, тим не менше, кожен з подружжя не до кінця розкрився для іншого, і кожен з них має свою точку зору. Чоловік вибирає дружині подарунок на агатовую весілля. І це повинні бути прикраси з агатом, можливо цілий гарнітур. Дружина може подарувати запонки з агатом або перстень. Гості можуть приготувати в якості подарунка скриньки з обробкою агатом, також прикраси. І ось вже 14 років разом живуть,
День такий урочистий і важливий,
Вам вітання і подарунки несуть.
З агатовою весіллям вас вітаємо,
Довгого — довгого життя вам бажаємо,
Нехай діточки вас завжди радують,
Хай добрий ангел береже від бід і зла.
В день весілля агатовою, друзі,
Нехай
Господь пошле вам благословення,
В мирі і злагоді живіть завжди.
14 років ви разом, вітаємо,
Міцного здоров’я й успіхів бажаємо,
Всіх благ вам, щастя і добра,
Нехай в достатку завжди живе сім’я.
Сьогодні знову «Гірко!» ми кричимо молодим,
Бажаємо вам, радості, удачі,
Нехай буде ваш союз неразделим,
Хай щастя вас нагородить в додачу.
З агатовою весіллям вас вітаємо,
Жити в любові, злагоді бажаємо,
Нехай дарує життя вам одна насолода,
Від усього серця прийміть вітання.
За те, що ось вже 14 років,
Ми знаємо цю дружну сім’ю, велику,
Яка живе без горя і без бід.
Злагоди вам, любові і довголіття,
Удачі, радості, добра і щастя,
Щоб жили ви під крилом ангела – хранителя,
Щоб тікали від вас всі негоди.
З агатовою весіллям вас вітаю!
Любові бажаю – без неї ніяк!
Нехай вас вона цілком наповнює,
І непорушним робить ваш шлюб!
Веде вас за собою крізь негоди,
Як ваша дороговказна зірка!
І призведе до безхмарного щастя,
І з ним залишить разом назавжди!
Ви шлюб по любові уклали колись,
Приховує сьогодні він розкіш агатів!
З агатовою весіллям ми вас вітаємо!
І величезного щастя вам бажаємо!
14 років – термін досить пристойний!
Бажаємо, щоб у житті все було відмінно!
Щоб жили у злагоді і порозумінні,
Один одному завжди приділяючи увагу!
А за плечима рівно 14 років,
Взаємних радощів і сліз, і очікувань
І нічого важливішого на світі немає.
І нехай сьогодні агатове весілля
Гримить захоплено на цілий білий світ,
Бажаємо вам прожити, образ не знаючи,
Без прикрощів, сварок, без різних бід!

Прикольні привітання на агатовую весілля (14 років)

а отмечаемую
Агатовую весілля було прийнято ще в ті часи дарувати дружині агатові намиста, а чоловікові запонки, виконані з такого ж каменю — що символізувало собою не тільки довголіття і міцне здоров’я. Що дозволяло присутніх на торжество підносити загальноприйняті подарунки, які через роки після відзначається молодятами весілля залишалися в сім’ї, символізуючи роки прожитого разом подружнього життя. У сучасному устрій життя, який часом не визнає і не бере під увагу подібного роду умовності, не завжди зазначається
Агатове весілля, а якщо і святкують роки спільно прожитого життя, то згадують про річницю, не кажучи слів про
Агатовою весіллі. Підготовлені на
Агатовую весілля побажання можуть бути у вигляді складених раніше привітань сімейного щастя і довголіття, що б наявні мрії — здійснилися, і була повною чашею проводиться подружнє життя. Подружжя цю весілля організовують заздалегідь, запросивши на неї найбільш близьких і рідних. В твоїх руках блищить агат,
Хто їм володіє, той багатий,
І світлом у серці мінерал,
Наче весільний кристал.
Притисни його до душі своєї,
І дату весілля відчини,
І згадай те, що позаду.
Ви з чоловіком разом багато років,
Адже шлюб зберігав чисте світло.
14 років – це цілий вчинок,
Ваш шлюб немов фортеця, іншим недоступний
Паркан з агата, як диво небес,
Кришталевий напій з яскравих чудес.
Бажаю любов’ю і щастям гратися,
І кожним моментом долі насолоджуватися,
Не важливо, що буде, адже ви вже є,
З посмішкою стоїте на святі, тут.
За вашу родину піднімаю келих,
Ваш шлюб стільки років всіх рідних захоплював,
Нехай було не просто любити іноді,
Але з цим справлялися на «5» ви завжди.
Бажаю добра і затишних вам днів,
Ще стільки років догоджайте гостей,
І в дату велику привітати вас радий,
Хай світить вам яскраво кришталевий агат.

Агатове весілля — 14 років весілля

Якщо шлюб тривав 14 років, значить йому нічого не страшно. Спільне життя у шлюбі, що тривала 14 років, називається агатовою весіллям. Агат є символом добробуту, здоров’я та процвітання. Шлюб, який проіснував до агатовою весілля, можна назвати благополучним і міцним. Такого шлюбу не страшні ніякі перешкоди. На річницю запрошуються родичі, близькі друзі.

Вони повинні приносити на річницю вироби з агата. Те ж саме стосується і подружжя. В даному випадку агату немає замінників. Вважається, що агат оберігає від усіх бід, а значить і шлюбу, просуществовавшему 14 років, нічого не загрожує. Всім відомо, що камені агата мають свої унікальні малюнки, вдивляючись в які можна розгледіти красиві картини. Так і дружини унікальні один для одного, і кожен з них весь час відкриває нову картину в іншому. За звичаєм обоє повинні уважно вдивитися в агат, і якщо вони побачать там одне й те ж, то можна сміливо зробити висновок, що вони досягли повного взаєморозуміння. Дружина — красуня і дуже сучасна,
Чоловік змужнілий, мудра людина,
Міцна сім’я і не розбити довіку!
І є діти — щасливе потомство.
А ви пам’ятаєте перше знайомство?З чого все почалося і стало бути,
І як вам вдалося все пережити?Нехай в майбутньому все буде так чудово,
І ніч тепла, і ранок буде ясним,
Щасливими і літо, і зима,
Закоханими і осінь, і весна!
Бажаємо вам агатового щастя,
Не ображати, не сперечатися, не лаятися,
Любити один одного дбайливо завжди.
Агатове весілля настала
Сьогодні так урочисто у вас.
Бажаємо вам успіху і сили.
Не розгубити любові своєї запас.
Нехай ангели союз ваш охороняють
Агатовым мерехтінням кожен день.
Нехай панують любов і розуміння
Завжди у вашій діамантової сім’ї.
З агатовою весіллям ми вас вітаємо,
Бажаємо успіхів в сім’ї і любові,
Завжди молодими залишитися бажаємо,
У злагоді жити і не відати біди!
Хай радість у віконце стукає невпинно,
Хай щастя малює картину весни,
А двоє закоханих крокують вперто
За самим безкрайніх дорогах долі.
Ви прожили разом не мало —Чотирнадцять щирих років, Агатове весілля і гості зібралися,
Склад змінився, і змінилася життя.
14 років у шлюбі безслідно не минули,
То гори, то яри, але щастя ви знайшли.
Скарбів у світі багато, але всіх ценней любов,
І щирі погляди нехай розбурхують знову,
Щоб як у медовий місяць ви жили кожен день,
І радувати один одного вам було б не лінь. З агатовым ювілеєм
На 14 років дарують сім’ям агати,
Щоб камінь завжди захищав від напастей,
Щоб не було бід, щоб щастя прибуло.
Ми бажаємо успіхів, а також удачі,
Затишку сімейного, грошей на додачу,
Щоб щорічно по морю любові
Пливли б усіх річниць кораблі!
Агатове весілля – дорогоцінна,
Так будьте ви завжди вірними один одному,
Сім’я — це щастя для двох.
Нехай дітки щодня серця вам радують,
Біда не постукає, не прийде.
І з неба щастя хай вам в руки падає,
І хай радісним буде кожен рік. Гумористичні розповіді і приколи з життя
Річниця весілля – додатковий приємний привід для свята, а значить – для теплих, сердечних привітань і чергових подарунків. Подарунків ніколи не буває багато, а добрі, ніжні слова піднімають настрій і насичують життя позитивними емоціями. Красиві привітання з річницею весілля (14 років) — відмінна можливість висловити подружжю знайомим або близьким – своє добросердечное ставлення і теплоту почуттів. 14-річчя спільного життя називається агатовою весіллям. Символізує цей камінь процвітання, здоров’я і благополуччя. Якщо подружжя прожили разом 14 років, їх шлюб подолає будь-які перешкоди. Кожен камінь агата має унікальний своєрідний малюнок, який може постати уважному погляду прекрасною картиною. Так само і подружжя, які зберегли теплоту почуттів протягом 14 років, відкривають один у одного все нові грані. Звичай говорить про те, що, якщо при розгляданні агата чоловік і дружина побачать одну і ту ж картину, значить вони досягли повного взаєморозуміння. Щирі та ніжні привітання з агатовою весіллям, обрані на цій сторінці, допоможуть вам привітати з цією прекрасною датою близьких або друзів, які прожили в шлюбі 14 років.

Що подарувати на агатовую весілля?

«От 14 років минуло, як ми з тобою кохана (або улюблений) разом» — це Ви вимовляєте вранці в день річниці Вашої агатовою весілля. Але перед цим днем, Вас мучив одне єдине питання: «Що подарувати на агатовую весілля моєї другій половині? Моєму самому дорогому чоловічкові, який 14 років терпів мене, любив мене і був вірним і люблячим».

Відповідь на це питання, Ви знайдете тут, в нашому інтернет-магазині «Дерева щастя». Звичайно, на агатовую весілля варто подарувати виріб з агата. Але, якщо камінь агат, Вам якось не сподобався, подаруйте живописні та елегантні дерева і квіти з каменів – кахолонга, опалу або сардоникса.

Що може бути прекрасніше, коли коханий або кохана відкриє очі, у неї або у нього на тумбочки буде стояти дерево щастя з сардоникса на розочке або дерево щастя з опалу в вазочці з оніксу. Хіба це не чудово і романтично.

Святкуючи річницю весілля, дуже багато прагнуть виразити її символічний сенс і традиційні назви за допомогою подарунків. Людям подобаються образні вислови, соковито й повно описують протягом років: скляна, золота, агатове весілля. Але, якщо ми знаємо про популярних дати-ювілеях, то менш поширені цифри можуть поставити в тупик. Наприклад, агатове весілля ? скільки років святкується в цей день, який сенс це має вираз? А як вибрати подарунок, який сподобається обом подружжю, адже це загальне торжество?

Агатове весілля ? 14 років спільного життя, і ця назва добре характеризує подія. Це час ? достатній термін, щоб зробити стосунки міцними і міцними, як агат, який відноситься до кварцевих порід. Його твердість (близько 7 за шкалою Мооса) і яскравий блиск відомі всім любителям прикрас. Контрастні смуги символізують строкатість життя, різноманіття подій, що сталися за 14 років ? агатове весілля це ще й привід згадати найрадісніші з них. Експерти по камінню вважають агат однією з найкрасивіших різновидів кварцу, а кількість його забарвлень і текстур просто вражають погляд. Він може бути пейзажним, моховим, глазковим і черепаховим, мати смужки сіро-блакитного, коричневого або бежевого кольорів, зустрічаються ефектні чорні камені, так що питання, що подарувати на агатовую весілля, відпадає сам собою при погляді на ці дивні мінерали.

Агат ? камінь різноманітності

Агат відноситься до дуже популярним камінню, його часто вставляють в прикраси і використовують у ювелірній справі. Тому, якщо ви хочете порадувати близьку людину, привітати з агатовою весіллям і піднести незабутній подарунок, потрібно намагатися бути оригінальним. Неизбитое, дуже витончене і незвичайне прикраса ? дерево щастя, прикрашене агатом. Цей сувенір буде витонченим предметом інтер’єру, зможе підкреслити значимість моменту і символізм свята ? 14 років весілля. Кожне дерево радує око грою відтінків на камені ? з-за того, що в скрытокристаллической структурі агата чергуються найтонші шари-волокна, він утворює свої знамениті візерунки. Це хороший подарунок для пари, до того ж, завдяки ручній роботі він унікальний, і можна з упевненістю сказати, що ваше поздоровлення з агатовою весіллям буде неповторним.

Камінь здавна любили всі шанувальники коштовностей, він використовувався для виготовлення курительниц з пахощами, печаток, різьблених каменів і ювелірних прикрас. Будь декоративний виріб з агата привертає увагу, а завдяки багатій гамі він підходить і чоловікам, і жінкам. Тому, якщо вам належить агатове весілля, що подарувати чоловікові ? нескладний питання. Здивуйте його стриманими і благородними кам’яними чотками, а для прекрасної статі можна вибрати намисто, кулон або сережки в тон. Тоді подарунки на агатовую весілля будуть постійно супроводжувати подружжя, нагадуючи про другій половині. Агат ? сильний талісман, він здатний принести в життя гармонію, зміцнити здоров’я і впевненість у собі, тому такі сувеніри не тільки красиві, але і корисні.

Comments are closed.