Привітання губернатора день знань

0

неділя, 31 серпня 2014 р.

Привітання з днем знань губернатора

День 31 серпня 2014 — поздоровлення зі святом 1 вересня

  • У цей славний день календаря
  • Ми вітаємо з святом вас, з днем знань! дивитися далі.

Привітання з днем знань у віршах.

Привітання з 1 вересня

З днем знань привітати тебе ми поспішаємо,

Бажаємо великих успіхів від душі.

У всьому будь гарним прикладом завжди,

Адже знання цінні у всі часи.

(Автор: Дементьєва Тетяна)

Сьогодні особливий, урочистий день,

Поглянь же на світ цей ти веселіше!

Тебе чекає відкриттів чудовий потік,

Адже шкільне життя – знань нових джерело.

Зараз ти ще лише на початку шляху,

Налаштуйся з перемогою його ти пройти,

Даруй однокласникам серця тепло.

З днем знань тебе! І вчися добре!

(Автор: Дементьєва Тетяна)

Ще зеленіє скрізь листя,

Але кругом йде у тебе голова.

Про школі всі твої думки в цей день,

Хоча, підніматися все ж лінь.

Але знову пролунає довгоочікуваний дзвінок,

І в класі розпочнеться, як перш, урок.

Нехай збудеться все в твоїй шкільної долю,

З днем знань! Успіхів у навчанні тобі!

(Автор: Дементьєва Тетяна)

День знань – головне свято вересня,

Для нас з тобою він означає дуже багато, –

Не просто дата в календарі,

Він відкриває дорогу до знань,

Часом нелегко з нею йти,

Але нам завжди цікаво вчитися,

Бажаємо всім щасливого шляху

Двері відчинить рідна школа!

(Автор: Матвєєва Олена)

Позолотив вересень листя,

І з радістю йдемо ми знову,

З ранку ми радісно поспішаємо

За парту в шкільний клас,

ПРИВІТАННЯ ГУБЕРНАТОРА І СПІКЕРА З ДНЕМ ЗНАНЬ

Дорогі діти, учні та студенти! Шановні педагоги і батьки!

Прийміть найтепліші вітання з Днем знань і початком нового навчального року.

1 вересня – це свято, яке дороге кожному, хто навчається і навчає. Для педагогів – це початок нового етапу в роботі, радість від зустрічі зі своїми дорослішими вихованцями і щасливий шанс знову і знову відкривати дітям дивовижний світ знань. Для хлопців – це новий етап серйозної роботи, спілкування з друзями, успіхів і відкриттів. В цей день їх гучними і радісними голосами знову наповняться світлі класи шкіл, просторі аудиторії коледжів і ліцеїв, університетів та інститутів.

Але впевнені, з особливим нетерпінням 1 вересня чекають першокласники і першокурсники. У цьому році майже 110 тисяч учнів та 100 тисяч томських студентів продовжать свій шлях по країні знань. А 9,5 тисяч першокласників і понад 19 тисяч першокурсників вперше відкриють для себе цю важку, але вдячну дорогу. Пройти по непростою, але цікавою шляху їм допоможуть 10 тисяч вчителів і 5-тисячна армія університетських викладачів — тих, хто щоденною кропіткою працею створює майбутнє нашого регіону та країни.

Для Томська 1 вересня – це особливий день, тому що День знань – свято № 1. Освіта, вузи та наука завжди, навіть у найважчі часи, були для нас одними з головних пріоритетів. Адже саме вони визначають соціально-економічний потенціал регіону, його здатність до інноваційного розвитку. При активній громадській підтримці ми створювали – і будемо створювати надалі – найсприятливіші умови для розвитку освіти і науки. Нам вдалося не тільки зберегти найкраще, але і створити нове: відкрити суперсучасні комп’ютерні класи, нові школи, ресурсні центри, в жорсткій конкурентній боротьбі підтвердити звання кращих інноваційних шкіл і університетів, міцно закріпити за Томському статус справжніх «Сибірських Афін».

Бажаємо педагогам і батькам професійних успіхів, мудрості і терпіння. Нехай знання та навички, отримані в новому навчальному році вашими вихованцями, стануть стартовою основою для нового покоління інтелектуального Томська!

А всім школярам і студентам — наполегливості, відмінних оцінок, творчості та насиченого життя в наступаючому навчальному році! Переконані, що вам під силу подолати всі труднощі, стати по-справжньому освіченими людьми і внести свій внесок у розвиток Томської області і Росії.

Шановні учні та студенти, вчителі та батьки! Вітаю вас з початком нового навчального року!

У цей день наші першокласники побачать свою першу вчительку, нових друзів, разом з якими належить пройти довгий шлях у країну знань.

Відповідальність за всебічне навчання та виховання наших дітей лежить на педагогах. Органам влади, педагогічної спільноти та громадськості нашого регіону належить продовжити вирішувати завдання підвищення престижу вчительської професії, поліпшення умов праці педагогів, розвитку їх творчого та професійного потенціалу. Хочу побажати всім вчителям Приамур’я успіхів у нелегкій і дуже відповідальній праці, любові і поваги до учнів.

Навчальний рік — це пора і для батьків. Підтримуйте своїх дітей, контролюйте їх, і результати не змусять себе довго чекати. Бажаю здоров’я і добробуту вашим сім’ям, а всім учням — наполегливості та успіхів у навчанні, відмінних оцінок, вірних друзів, цікавою і насиченою шкільного життя. Дуже важливо всім, хто вчиться і вчить, ніколи не втрачати інтересу до нового, успішно долати будь-які труднощі і пам’ятати, що головною силою у всі часи були і залишаються знання.

Олександр Козлов, губернатор Амурської області

Дорогі діти, учні та студенти!

Шановні педагоги і батьки!

Вітаю вас з чудовим святом — Днем знань, який традиційно відзначається у нашій країні 1 вересня. Він хвилює всіх: першокласників та випускників шкіл, студентів і викладачів, вчителів і батьків.

Цей день несе у собі величезне почуття радості, молодості, новизни і залишається на все життя у серці кожного яскравими букетами, трелью першого шкільного дзвінка, запахом нових підручників.

Сьогодні починається черговий етап у плідній роботі педагогів, в осягненні учнями законів науки і суспільного життя, дивного світу знань і відкриттів.

Тисячі амурських хлопчиків і дівчаток, які всілися сьогодні за парти, поведуть у чудову країну знань їх вчителі — наставники, які відкривають двері в майбутнє щоденною кропіткою працею. Не менш прекрасна і відповідальна пора починається у амурських першокурсників, студентів і учнів вищих і середніх навчальних закладів. В добрий шлях! З початком навчального року! Нехай він буде для всіх успішним, принесе радість нових відкриттів, здоров’я, творчого пошуку і терпіння!

Костянтин Дияконів, голова законодавчих зборів Амурської області

Привітання губернатора і спікера з Днем знань

01 вересня, 09:42

Дорогі учні та вчителі, студенти та викладачі!

Вітаємо вас з одним із головних свят Томської області — з Днем знань!

Ми зустрічаємо новий навчальний рік з відмінними результатами. У томських університетах виріс прохідний бал. Наші дитячі сади вперше за два десятиліття зустрічають 1 вересня без черг. У системі професійної освіти ми відкриваємо новий Центр прикладних кваліфікацій для IT-сфери і радіоелектроніки. А вже в кінці року в томському мікрорайоні Зелені Гірки з’явиться нова школа — перша за останні 25 років в обласному центрі.

Обласна влада створює умови і для учнів, і для вчителів. Разом з вами ми розробили велику програму, яка підніме престиж професії педагога, приведе в шкільні класи ще більше молодих і талановитих педагогів. Спеціально для сільських вчителів починаємо проект «Бюджетний дім». Тому що впевнені: комфортні умови повинні бути і для учнів, і для вчителів у всіх містах і селах нашої безкрайньої області.

Новий навчальний рік — це нові враження, нові знайомства і, звичайно, головне багатство людини — нові знання. Бажаємо вам знайти їх якомога більше!

Губернатор Томської області Сергій Жвачкін

Голова Законодавчої Думи Томської області Оксана Козловська

День знань — державне свято з 1984 року, введений Указом Президії Верховної Ради СРСР № 373-11 від 15 червня 1984 року «Про оголошення 1 вересня всенародним святом — Днем знань».

Історично в Росії не всі навчальні заклади починали навчальний рік 1 вересня. Наприклад, у часи Петра I у деяких школах і гімназіях навчання починалося в кінці серпня-середині вересня або жовтня, а сільські школи грамоти починали працювати з 1 грудня. Навіть в СРСР до середини 30-х років XX століття не було точної дати початку навчального року. 3 вересня 1935 року постановою Раднаркому і ЦК ВКП(б) єдиний початок навчальних занять у всіх школах СРСР введено з 1 вересня.

1 вересня — День знань. Свято цей став воістину всенародним, його відзначають і дорослі і діти, всі, хто зберігає свої світлі спогади про шкільну пору.

В цьому році за парти сядуть понад 120 тисяч школярів краю. 13 тисяч першокласників почнуть своє нове життя в прекрасному і багатогранному світі знань. Для 7 тисяч майбутніх випускників новий навчальний рік багато в чому буде вирішальним у виборі професії та подальшого життєвого шляху.

У світ знань і науки учнів поведуть досвідчені, знаючі свою справу педагоги, а разом з ними і 350 молодих вчителів, хто лише нещодавно закінчив педагогічні навчальні заклади краю.

У нас чимало робиться для того, щоб перший день знань в новому навчальному році став по-справжньому святковим і незабутнім. У селі Бельго Комсомольського району для хлопців відчинить двері нова школа з дитячим садком. До першого вересня підготовлені всі загальноосвітні заклади в містах і селищах краю. Вони забезпечені необхідним обладнанням, наочними посібниками, підручниками. На ці цілі з крайового бюджету виділено 85 млн. рублів. Триває оснащення освітніх установ краю комп’ютерним і високотехнологічним обладнанням. Освітня система краю активно бере участь у реалізації пріоритетного національного проекту «Освіта».

Сьогодні навчальний рік починається не тільки для школярів. Аудиторії, навчальні класи заповнять та студенти вищих навчальних закладів, учні професійних училищ та технікумів.

Нехай прийдешній навчальний рік стане успішним для всіх, хто в цей день сідає за парти. Опановуйте знаннями, набирайтеся досвіду, прагнете стати висококласними фахівцями, щоб своїми працею і талантом приносити максимальну користь країні, рідному Хабаровському краю. Його майбутнє залежить від того, наскільки освіченими, кваліфікованими і культурними людьми ви станете. Нехай прагнення це буде найбільш вірним і мудрим помічником у досягненні вашої мрії та цілі. Бажаю учням і педагогам витримки і терпіння, удачі в навчанні та праці.

Зі святом! З Днем знань!

Ст. Шпорт, губернатор Хабаровського краю

Дорогі друзі!
Сердечно вітаю вас з прекрасним святом — Днем знань!

Сфера освіти завжди була і залишиться однією з найважливіших державних пріоритетів. Від якості отриманих знань і закладеного в роки навчання морального потенціалу багато в чому залежить доля кожного випускника, темпи соціально-економічного розвитку Сурського краю і майбутнє нашої великої Батьківщини.

Першого вересня продзвенить шкільний дзвінок, який сповіщає про початок нового навчального року. Для учнів і студентів почнеться справжня час подорожей в Країну Знань, цікавих подій і відкриттів. А для вчителів і педагогів наступає черговий етап плідної викладацької діяльності, пошук ефективних форм навчання і виховання підростаючого покоління. Ваш професіоналізм, творча розбурханість і енергія — надійна запорука високої якості освіти.

У цей урочистий день висловлюю щиру вдячність всім працівникам освітньої системи Пензенської області за натхненну працю, збереження та примноження кращих традицій вітчизняної педагогіки! Радий, що на пензенської землі трудяться тисячі талановитих, відданих своїй справі наставників молоді.

Дорогі учні і студенти! Шановні педагоги! Бажаю вам доброго здоров’я, благополуччя, щастя, подальших успіхів у навчанні та праці!

Губернатор Пензенської області

Шановні педагоги і батьки!

Вітаю всіх жителів Володимирській області з початком нового навчального року!

День знань – свято особливе, близьке кожному. З цього дня у кожного з нас починалася або починається хоч важка, але дуже цікава дорога. Яких би висот не досягав людина, шлях до них починається 1 вересня.

Для тисяч першокласників і першокурсників прозвучать перші дзвінки, почнеться новий життєвий етап, сповнений дивовижних відкриттів і цікавих зустрічей. Для старшокласників і випускників наступний навчальний рік стане визначальним у виборі професії.

Нинішні учні та студенти! Від того, наскільки серйозно, відповідально ви поставитеся до навчання, залежить не тільки ваше майбутнє, а й майбутнє ваших близьких, Володимирського регіону і країни в цілому. Адже ті перетворення, добрі зміни, які відбуваються зараз, належить закріпити і продовжити вам, осягають сьогодні закони науки і суспільного життя. Ми впевнені, що ви станете освіченими, морально і духовно багатими людьми, справжніми патріотами своєї області і країни.

Бажаю, щоб перший вересневий день став для малюків, які вперше переступлять шкільний поріг, добрим стартом у світ знань; для школярів і студентів – ще однією сходинкою до сходів, що ведуть до успіху; для педагогів – початком нового польоту творчості, пошуку, праці і мудрості. Хай сонце, надії і радість цього свята зігрівають вас весь навчальний рік. Щиро бажаю всім педагогам і їх учням успішного навчального року, впевненості у своїх силах, нових звершень, здійснення сміливих задумів та яскравих відкриттів!

1 вересня – День знань

Дорогі школярі та студенти!

Шановні педагоги і батьки!

Вітаю вас з початком нового навчального року! Набравшись сил і енергії, ви знову включається в активний процес отримання знань.

Для двадцяти трьох з половиною тисяч дітлахів Тюменської області цей день особливий. Вони вперше сядуть за парти, відкриють першу сторінку свого шкільного життя. Новий навчальний рік стане важливим і відповідальним для учнів випускних класів. Вам належить серйозно попрацювати, визначитися з вибором професійного шляху. Нехай для всіх вас цей рік буде успішним і виправдає ваші очікування.

В тюменських школах створюються умови не тільки для навчання. Важливо, щоб кожна дитина могла реалізувати свої таланти, проявити себе у творчої і дослідницької діяльності. Для цього з’явилися і довели свою затребуваність «Робо-» і «АйтиЛабы». З кожним роком набирає обертів олімпіадний рух. Тюменські хлопці гідно представляють наш регіон на всеукраїнському та міжнародному рівнях.

За традицією 1 вересня у різних територіях відкриваються нові або оновлені школи. В цьому році новосілля відбудеться в найбільшій школі області в мікрорайоні Східний-2 Тюмені, а також в селі ТукузВагайского району. Після масштабної реконструкції візьмуть своїх учнів і дві школи Ішим.

У День знань вітання приймають педагоги. Завдяки їхній праці і таланту хлопці успішно навчаються, поступають у вузи і коледжі, обирають майбутню професію.

Бажаю всім учням і студентам цікавих уроків і лекцій, особистісного росту, нових відкриттів і досягнень. Викладачам — професійних звершень та визнання учнів, а батькам — терпіння, мудрості, почуття гордості за успіхи своїх дітей!

Губернатор Тюменської області Ст. Ст. Якушев

Comments are closed.