Привітання голові на інавгурації

0

21 травня Президент Азербайджанської Республіки Ільхам Алієв прийняв делегацію на чолі з генеральним директором Міжнародної організації праці Гаєм Райдером.

Як повідомляє Day.Az з посиланням на АЗЕРТАДЖ, зазначивши, що генеральний директор Міжнародної організації праці вперше відвідує з візитом Азербайджан, Гай Райдер підкреслив, що дуже радий нинішнього візиту. Привітавши голову держави з переобранням Президентом, Гай Райдер сказав, що уважно стежив за виступом Президента Ільхама Алієва на інавгурації, зазначив, що висловлені в цьому виступі думки, пов’язані з соціальними питаннями, викликали дуже великий інтерес. Він наголосив, що висловлювання Президента Ільхама Алієва, пов’язані з подальшим поліпшенням добробуту населення, забезпечення його соціального захисту, створенням робочих місць, мають важливе значення. Підкресливши, що очолювана ним організація успішно співпрацює з Азербайджаном, Гай Райдер висловив надію на те, що нинішній візит внесе внесок у зміцнення зв’язків.

Подякувавши за привітання та добрі слова, Президент Ільхам Алієв відзначив значення проведеної в Баку Міжнародної конференції на тему «Пропаганда тривалого розвитку та гідної праці на шляху до Цілям сталого розвитку». Глава держави сказав, що в останні роки проводиться важлива робота, спрямована на розвиток економіки Азербайджану, в тому числі трудове і соціальне забезпечення населення, зокрема, досягнуті великі успіхи в швидкому скороченні безробіття. Президент Ільхам Алієв зазначив, що у зв’язку з традиційним для Азербайджану демографічним зростанням, що відбуваються в результаті стрімкого економічного розвитку, перед країною стоїть така важлива задача, як створення у майбутньому нових робочих місць. Він повідомив, що в цьому напрямку вживаються відповідні заходи. Торкнувшись значення співробітництва між Міжнародною організацією праці та Азербайджаном, глава держави висловив упевненість в успішному продовженні цієї співпраці.

Влада Куби на чолі з Раулем Кастро посміялися над привітанням Трампа, в якому він день неоколонизации республіки американцями назвав днем незалежності.

Куба засудила і висміяла привітання Дональда Трампа, що той прислав напередодні, 20 травня, вітаючи з річницею утворення республіки. На державному телебаченні було зачитано заяву, в якій цю дату назвали початком неоколонизации Куби американцями. Кубинські ЗМІ наголосили, що справжня незалежність в країні почалася з 1 січня 1959 року, коли перемогла революція.

Як пише RT, Дональд Трамп надіслав привітання наступного змісту: «Люди Куби заслуговують уряд, яке мирно відстоює демократичні цінності, економічні свободи, релігійні свободи та права людини, і моя адміністрація прихильна досягнення цього бачення». Ці слова влади назвали безглуздими і смішними.

Міжнародна панорама

Спеціальний посланник голови КНР був присутній на церемонії інавгурації нового президента Еквадору. (Сіньхуа)

Кіто, 25 травня /Синьхуа/ — На запрошення уряду Республіки Еквадор спеціальний посланник голови КНР Сі Цзіньпіна, міністр освіти Чень Баошэн в середу був присутній на церемонії інавгурації нового президента Еквадору Ленін Моренно і провів з ним зустріч.

Чень Баошэн передав Л. Морено гаряче привітання та найкращі побажання від голови Сі Цзіньпіна, зазначив, що китайська сторона приділяє підвищену увагу розвитку відносин з Еквадором і має намір спільно з ним докладати зусилля по зміцненню контактів на всіх рівнях, поглиблення політичної взаємодовіри, активізації обміну досвідом управління державою, подальшому розширенню співробітництва у сферах економіки, торгівлі, фінансів, інфраструктурного будівництва, науки і техніки, освіти і туризму, безперервного збагачення змісту китайсько-еквадорського всеосяжного стратегічного партнерства.

Л. Морено висловив подяку за те, що голова Сі Цзіньпін направив свого спеціального посланника на церемонію інавгурації, і попросив Чень Баошэна передати серцевий привіт чолі китайської держави. За його словами, Еквадор надає великого значення розвитку відносин з КНР, вдячний уряду і народу Китаю за величезну підтримку в розвитку країни. Новий уряд Еквадору продовжить докладати зусиль для сприяння всеосяжного стратегічного партнерства з КНР і має намір поглибити двосторонню співпрацю у всіх областях, додав Л. Морено.

7 травня 2018 року у Великому Кремлівському палаці відбулася урочиста церемонія вступу Володимира Володимировича Путіна на посаду Президента Російської Федерації.

Церемонія почалася з урочистого внесення Державного прапора Росії, Штандарта Президента, Конституції Росії і Знака Президента Росії в Андріївський зал Великого Кремлівського палацу.

У відповідності зі статтею 82 Конституції Російської Федерації у присутності членів Ради Федерації, депутатів Державної Думи і суддів Конституційного Суду Російської Федерації Володимир Путін приніс присягу народові Росії. Голова Конституційного Суду Валерій Дмитрович Зорькін оголосив про вступ Володимира Володимировича Путіна на посаду Президента Російської Федерації.

На урочисту церемонію інавгурації запрошено близько шести тисяч чоловік. Серед почесних гостей були і представники Всеросійського педагогічного зборів на чолі з головою ВПС, довіреною особою Президента Російської Федерації Ст. Ст. Путіна Валентиною Миколаївною Іванової: члени вищої центральної ради ВПС Ольга Володимирівна Ройтблат, Тамара Володимирівна Дев’яткіна і Сергій Костянтинович Крикальов, а також інші члени нашої громадської організації.

На Соборній площі відбулося представлення Президентського полку Президента Росії, Верховному Головнокомандувачу Збройними Силами Російської Федерації Володимиру Володимировичу Путіну з нагоди його вступу на посаду. В цей день, 7 травня, Червонопрапорний ордена Жовтневої революції Президентський полк відзначив 82-ю річницю з дня свого заснування.

Після вступу на посаду Президента Росії Володимир Володимирович Путін поспілкувався з молодими людьми з різних громадських молодіжних об’єднань і волонтерських організацій.

Пізніше в Благовіщенському соборі Кремля Патріарх Московський і всієї Русі Кирило відслужив подячний молебень.

Голова ЦДУМ Росії Верховний муфтій Талгат Сафа Таджуддін направив вітальний лист Голові Удмуртської Республіки Бречалову А. В. з нагоди перемоги на виборах і вступу на посаду.

У тексті йдеться:

Від імені Центрального духовного управління мусулъман Росії сердечно вітаємо Вас з перемогою на виборах 10 вересня 2017 року, високою довірою Президента нашої країни Ст. Ст. Путіна і народу, обранням Вас на посаду голови Удмуртської Республіки.

Молимо Всемилостивого Творця про Вашому доброму здоров’ї, благословенних успіхів і допомоги Його Всемогутнього у Вашій благородній праці та служіння на благо людей, а також про мир і щастя всім народам нашої країни, щоб у взаємному ува?нні, дружбі і злагоді трудитися в ім’я духовно-морального відродження та процвітання нашої Батьківщини – великої, Богом береженої держави – Росії!

З щирою повагою і щирими молитвами,

Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв привітав Сооронбая Жеенбекова з перемогою на виборах очільника Киргизстану. Вітальна телеграма опублікована прес-службою казахстанського лідера.

«Я вірю, що засновані на взаємовигідній співпраці, відносини між Казахстаном і Киргизстаном будуть розвиватися і далі на благо наших країн. Бажаю Вам здоров’я та успіхів на відповідальній державній посаді, а всьому братньому киргизькому народу — мирного неба і благополуччя», — написав Назарбаєв.

Президент Казахстану заявив, що впевнений у досягненні Киргизстаном нових успіхів на чолі з Жээнбековым.

Нагадаємо, екс-прем’єр на минулих 15 жовтня виборах набрав 54% голосів. Вітальну телеграму Жээнбекову також відправив президент Росії Володимир Путін.

21 травня Президент Азербайджанської Республіки Ільхам Алієв прийняв делегацію на чолі з генеральним директором Міжнародної організації праці Гаєм Райдером.

Про це повідомляється на офіційному сайті Президента АР.

Зазначивши, що генеральний директор Міжнародної організації праці вперше відвідує з візитом Азербайджан, Гай Райдер підкреслив, що дуже радий нинішнього візиту.

Привітавши голову держави з переобранням Президентом, Гай Райдер сказав, що уважно стежив за виступом Президента Ільхама Алієва на інавгурації, зазначив, що висловлені в цьому виступі думки, пов’язані з соціальними питаннями, викликали дуже великий інтерес.

Він наголосив, що висловлювання Президента Ільхама Алієва, пов’язані з подальшим поліпшенням добробуту населення, забезпечення його соціального захисту, створенням робочих місць, мають важливе значення.

Підкресливши, що очолювана ним організація успішно співпрацює з Азербайджаном, Гай Райдер висловив надію на те, що нинішній візит внесе внесок у зміцнення зв’язків.

Подякувавши за привітання та добрі слова, Президент Ільхам Алієв відзначив значення проведеної в Баку Міжнародної конференції на тему «Пропаганда тривалого розвитку та гідної праці на шляху до Цілям сталого розвитку».

Глава держави сказав, що в останні роки проводиться важлива робота, спрямована на розвиток економіки Азербайджану, в тому числі трудове і соціальне забезпечення населення, зокрема, досягнуті великі успіхи в швидкому скороченні безробіття.

Президент Ільхам Алієв зазначив, що у зв’язку з традиційним для Азербайджану демографічним зростанням, що відбуваються в результаті стрімкого економічного розвитку, перед країною стоїть така важлива задача, як створення у майбутньому нових робочих місць. Він повідомив, що в цьому напрямку вживаються відповідні заходи.

Торкнувшись значення співробітництва між Міжнародною організацією праці та Азербайджаном, глава держави висловив упевненість в успішному продовженні цієї співпраці.

Comments are closed.