Привітання доньці на весілля

1

Як прекрасна сукня ти,
Доню, рідна,
Немов вишні білий колір
Розпустився в травні.

Позаду дорослішання мить
І мої тривоги,
До душі мені твій наречений,
Доброї вам дороги!

Ту любов, що в серці є,
Дбайливо зберігайте,
Не забудьте отчий дім,
Приходьте В гості!

Від першої посмішки до першого слова,
Від першої помилки до білої фати
Ми будемо турбуватися знову і знову,
Щоб, дочка, завжди була щаслива ти.

Твій вибір гідний любові вам безбережної,
Про хвилі її щоб розбилася печаль.
Достатку стабільного, ласки вам ніжною
І щоб прожитих днів було не шкода.

Дбай про чоловіка, стань музою, подругою,
І будеш спокійна за міцною спиною.
Тримайтеся за руки, милуйтеся місяцем
І з радістю знову поспішайте додому!

Я сьогодні вранці рано,
Дивлячись на твою фату,
Згадала коліна в ранах –
Ти їх збила нальоту.

Нехай в житті більше
Горя не знатимеш ти,
Нехай в душі не гаснуть довше
Світлі твої мрії.

Чоловікові ми тебе вручаємо,
Просимо, щоб любив завжди.
І з погляду помічаємо,
Він хоче відповісти «Так!»

Немов ніжний пелюстка
З пуп’янка виймеш,
Ти сьогодні отчий дім
Назавжди покинеш.

Весілля день запалив зорю –
Ти нареченою стала,
Життя хай щастям обдарує,
Дасть добра чимало.

Нехай твій новий з чоловіком будинок,
Буде теплим, світлим,
Дружно ви живіть в ньому
І взимку, і влітку!

Вітають вас сьогодні і рідні, і друзі,
На тебе у фаті, донька, вся милується сім’я.
Ти була малою нашої, висвітлювала рідний дім,
А тепер ти стала старшою і вирішила бути дружиною.

Нехай часом буває складно будувати нову сім’ю,
Вам любов завжди допоможе жити щасливо, як у раю.
Будь мудрей в сімейних суперечках і посмішки не втрачай,
Дрібних недоліків чоловіка в майбутньому не помічай.

Нехай тебе він міцно любить, забезпечує всім,
Ніколи тебе, рідна, не образить він нічим.
Будемо ми тоді задоволеними і щасливими цілком,
Але сьогодні дуже «Гірко!» і гостям, і навіть мені!

Легким хмарою вкрила
Дочки голову фата,
З татом ми тебе ростили,
Щоб здійснилася мрія.

Щоб побачити як щасливою
Станеш ти в день вінчання.
Чоловіком ніжно будь любима,
І не знай печалі тінь.

Ваші загальні желанья
І заповітні мрії
Нехай здійсняться швидше.
«Гірко!» — ти заміж вийшла!

Рідна, день такий сьогодні,
Що я і плачу, і сміюсь,
І дочкою в фаті красивою —
Нареченою, все дужче пишаюся.

Придуманий цей світ не нами,
Не можна прожити без похмурих днів,
Але я шепочу молитву мами:
«Дай щастя донечці моїй!»

І щастя буду вдвічі більше
Я вам двом тепер просити.
Зберігайте вашу ніжність довше,
У любові і здоров’я вам жити!

Музика, квіти, посмішки,
Весілля дочки у нас!
Цей день такий прекрасний –
Молодих закоханих годину.

Ти так швидко подорослішала,
Нареченого собі знайшла,
І кільце надіти встигла,
І щасливою стати змогла.

Будьте разом довго-довго,
Небо нехай ваш будинок зберігає,
Буде в ньому достатку багато,
І ні крапельки образ!

У житті всіх батьків приходить час, коли їх прекрасна ранкова троянда – улюблена дочка, буде виходити заміж. В цей урочистий момент кожна мама намагається вимовити слова підтримки та настанови для своєї кровинки. Розберемо напуття матері дочці на весілля.

Напуття: цілі і зміст

Мама і донька – найближчі люди на світі. Важко переоцінити значення матері для своїх дітей, а в разі дочки особливо. Її слова на весіллі цінні, очікувані і значущі для нареченої, як, втім, і для нареченого, і всіх присутніх.

Напуття матері виступає свого роду фундаментом щасливого майбутнього сімейного життя молодих. Церемонія одруження і подальше дію – справжнє випробування для молодих, особливо для нареченої, а слова улюбленої матусі — необхідна підтримка у цю хвилину.

Якими повинні бути напутні слова матері на весіллі дочки?

Це питання не виходить з голови майбутніх тещ з моменту прийняття дітьми рішення про одруження. Відповідь на це непростий і неоднозначний питання знайти складно. Немає єдиного встановленого шаблону, здатного підійти всім сім’ям. Кожне слово йде з глибини душі люблячого материнського серця, готового розірватися від переживань за майбутнє своєї кровинки.

Звичайно ж, напуття дочки в день весілля кожна мати готує і осмислює заздалегідь. Однак при цьому не варто зазубрювати химерні вираження і пихаті фрази. Фальш буде помічена відразу. Теплі слова повинні нести частинку материнського серця, і тоді напуття знайде свій справжній сенс, а не буде чергової, хоч і довгою декламацією слів, які втратили своє унікальне призначення.

У своїй промові мама і майбутня теща повинна оцінити вибір донечки, підкреслити, що в особі нареченого набуває нового члена сім’ї. Також важливо акцентувати увагу на факті всебічної допомоги молодим при необхідності, будь це день чи ніч, будні чи свята. Крім того, привітанням мати чітко визначає свою активну участь в житті дочки і після заміжжя. Її допомога — це не тільки цінну пораду, але і дії.

Читайте також:

Дочка повинна знати, що крім кам’яної стіни в особі майбутнього чоловіка, її завжди чекає і готовий прийняти надійний причал – отчий дім, здатний захистити і вберегти від всіх вибухнули бур. У той же час материнська мова не повинна бути занадто сентиментальною, сльози якщо і є, то тільки від радості за доньку, її вибір і майбутнє.

Цей день повинен викликати позитивні емоції і залишати лише щасливі і радісні спогади. Своїми словами мати дає позитивний посил і зятю – синові, він повинен почути підтримку і підтвердження того, що теща схвалила вибір дочки і знаходиться на їх стороні.

Готуючи текст настанови матері для доньки на весілля, ви можете використовувати як віршовану форму, так і прозу. При цьому мова краще доповнити відео або будь-якої музичної аранжуванням. Це може бути навіть пісня, якщо є хороші вокальні здібності.

Прозаїчний текст повинен відображати всю глибину почуттів і переживань матері. Взяті готові і підібрані кимось і для когось слова не матимуть належного ефекту. Звичайно, зразок потрібен, але сам посил має йти саме від вашого серця і душі.

Хтось вважає, що слова прийдуть самі по собі в потрібний момент, однак підготувавшись і продумавши мова до дрібниць, ви будете почувати себе набагато впевненіше. Текст може бути записаний на папері у вигляді сувою, прикрашений вензелями, печатками і вручений молодим.

Напуття матері дочці на весілля у віршах буде кращим варіантом. Записавши його на красивій листівці, можна не побоюватися збоїв пам’яті в моменти, коли накриє хвилювання. Щирі та емоційні вірші надовго збережуться в пам’яті молодят. Ось невеликий приклад:

Улюблена донечка! Тебе я вітаю

З Днем весілля, одруженням твоїм!

І з замираньем серця хочу побажати тобі, рідна:

Пройти по життю з них, хто в радості і горі погодився

Твоєю опорою бути, тебе завжди любити!

Нехай ваш дім буде повною чашею,

І дитячий сміх звучить у ньому кожен день.

Будь щаслива ти прекрасна наша!

Бажана і улюблена будь на радість усім!

Вдалим варіантом буде поєднання напуття в прозі і віршованій формі. Наприклад, віршем можна закінчити. Це додасть своєрідну емоційну забарвлення напутнім словами.

Читайте також:

На завершення слід сказати про те, що саме побажання хоч і не має конкретно визначених форм, але вимагає дотримання етикету і поваги в першу чергу до вибору дочки – майбутньому зятеві і його сім’ї. Незайвим буде згадати і всіх присутніх, подякувати їм за те, що прийшли розділити з вами настільки радісна подія. Текст повинен бути пронизаний гордістю за свою доньку, її красу. Але відзначаючи достоїнства дочки, необхідно знати міру, щоб не збентежити наречену. І звичайно ж, потрібно побажати любові і щастя народжується родині!

Читайте інші цікаві рубрики

Батьківський дім – початок почав

Маленька дівчинка, яка спала у тата на колінах з плюшевим ведмежам в обнімку, зросла. Сьогодні вона стоїть біля вівтаря у вінчальній сукні, мінливому під стриманими променями сонця. У житті кожного батька настає момент, якого він, не показуючи увазі, боїться: відтепер рідна кровиночка піде в чужий будинок, будучи нареченою, потім будучи дружиною, а після – стаючи матір’ю власного сімейства.

Незважаючи на це, батько, звичайно ж, всім серцем радий за свою дівчинку, адже вона по-справжньому щаслива з чоловіком, за яким буде як за кам’яною стіною. Він дасть своє благословення перед днем весілля, навіть перебуваючи у впевненості, що лише батько зможе найкраще подбати про свою дитину.

Улюблений і люблячий тато протягом всього півроку, який залишається до дня одруження, готує мова і поздоровлення, репетируючи, нервуючи, придумуючи нові метафори, порівняння, епітети, як не можна краще підходять для дочки. Мить розставання настав.

Благословення та привітання отця справді багато значить для нареченої. Зупиняючи вибір на майбутньому чоловіка, віддавши йому перевагу серед інших хлопців, хлопців, хлопців, молодих людей, юна леді орієнтувалася на образ власного батька, що все життя є прикладом. Для неї могло б бути важливо, щоб батько погодився з обранцем, тим, кому «крихітка батька» збирається подарувати серце.

Очевидно, вдень, коли наречений попросив руки і серця коханої, відзначений спільна вечеря: батьки обох сторін і діти були присутні під час урочистого години. Батька нареченої не варто показувати свої побоювання щодо «без п’яти хвилин» зятя, адже на нього з трепетом дивиться дві пари очей. Отримати благословення істотно і для молодої людини, яка претендує на роль чоловіка дівчини.

Цей божественний вечір являє собою справжню церемонію, яка передбачає, що обидві сторони «залишаться задоволені». Щоб позбутися від зайвої напруги, яке так чи інакше буде царювати перед весіллям, необхідно моменту благословення і вітання пройти без сучка і без задирки.

Ритуал благословення

Безпосередньо перед початком весілля дочки наречені та батьки майбутньої дружини усамітнюються, обравши для цього окрему кімнату. Обряд благословення проходить, окончившись викупу нареченої. Єдиного «сценарію» немає, адже виходячи з релігійних міркувань можуть бути зміни. Згідно з традиціями, мова вимовляється батьком нареченої. Наприклад: «Я і мама вітаємо вас з цим днем і благословляємо, доню, ваш шлюб …».

Батько нареченого заявляє: «Відтепер опіка про нашої безцінної дочки повністю на твоїй совісті як її майбутнього чоловіка». Якщо мова йде про молоду пару, для якої не мають особливого значення релігійні звичаї, суджений-ряджений і його нареченная можуть, стоячи перед батьком коханої, на колінах вислухати його благословення, опустивши голови.

Весільна мова батька нареченої

Церемонія одруження є хвилюючим днем не для однієї нареченої. Привітання з весіллям любої дочки беруть і батьки. Істотно вони переживають, які відпускають свого пташеняти з гніздечка у доросле життя, сповнене потрясінь, бурхливих морів і де ніхто не зможе підстелити соломку над ямою, в яку дівчина і її чоловік можуть впасти.

Ні для кого не секрет, що холоднокровний, незворушний вигляд батько леді нервує не менше, ніж його наэлектризовывающаяся, будоражащаяся голубка. Представниці прекрасної статі неодмінно обольются сльозами, будучи умиленными. З днем весілля, зазначеним у календарі червоним, яскраво-червоний ворон, навіть кілька йдуть у кривавий, кольором, пов’язаний мить: його маленька дівчинка з-під батьківського крила виходить, збираючись створювати нову осередок суспільства.

Щоб напутня благословляє мова та привітання отця залишилася в пам’яті дочки, її чоловіка, гостей надовго, її необхідно досконально продумати заздалегідь, інакше підступаючої грудкою до горла хвилювання може перешкодити у відповідальну мить. Не зайвим буде продумати міміку, супроводжує мова.

В принципі, привітання з днем весілля любої дочки може бути вимовлене в двох видах: або від власного імені батька сімейства, або скооперувавшись з матір’ю дівчини. Насамперед, варто звернутися до гостей, подякувавши, що зібралися тут і зараз, щоб розділити радість весілля і народження нової сім’ї. Можна пригадати кілька зворушливих випадків з життя доньки, розповівши, як пишаєтеся нею. Само собою, потрібно звернутися до батьків майбутнього чоловіка своєї дочки, щиро кажучи: «Спасибі» і не забути привітання, дякуючи за їх сина – чудової людини.

Виразіть радість: в день весілля вами буде придбано новий член родини.

Згадайте, як самі нервували під час сватання, років так n назад. Наводячи в приклад власний шлюб у промові, пам’ятайте: він повинен бути вдалим. Через роки, прожиті пліч-о-пліч, поділіться жартома «секретом щастя», ненав’язливо даючи парі рекомендації, а потім побажайте від імені батька та матері нареченої радісних моментів новій осередку суспільства.

Приклад весільної мови

Я безмежно радий, адже моїй донечці вдалося зустріти на величезній планеті ідеального чоловіка, до якого вона живить найніжніші почуття і обожнює його. Хотілося б побажати їм любові на все життя і прийміть мої вітання.

Мова вітання і благословення батька нареченої – за нього багато що готові віддати і дочка, і наречений, готуючись до самого епохальному дня у їхньому житті. Важливо, щоб тато з наступаючим днем весілля був підготовлений до свого мовлення. Тоді союз, почалася з красивою ноти, буде міцним і довгим, а ніякі негаразди не страшні будуть молодій парі.

Оцініть був корисний для вас цей матеріал і розкажіть про нього друзям

(2 голосів, середній: 5,00 з 5)

Comments are closed.