Привітання до весілля молодим

0

Доля подарувала гарну можливість,
Привітати з весіллям молодих, і це не складно.
Бажаю таких пригод вашій родині,
Щоб було тісно, а часом і страшно на всій Землі.
Любові, завзяття і удачі вам бажаю,
Від душі вас цілую і обіймаю.
Нехай в такій ідилії проходять дні життя,
Розпалюйте пристрасть, як і ваших очей вогні.

Поздоровляю вас з весіллям, обіймаю,
Любові вам міцної і здоров’я бажаю.
Нехай завжди у вашій родині буде тепло,
Світло і затишно, нехай твориться добро.
Нехай любов у вашому житті буде гарячою,
І ваші душі палають жарко і яскравіше.
Не забувайте про компліменти, і про подарунки,
Нехай ваші серця стріляють як шкварки.

З весіллям вас молоді, вітаю,
Від душі любові і добра вам бажаю.
Нехай завжди горить ваш вогонь, серця вогонь,
І навіть якщо його горе чіпатиме.
Будьте чесні перед собою і один одним,
Тоді від сімейного життя буде голова обертом.
Від фанатичного і іскристого торжества,
Та прибуде, обом, повнота наїдки.

З весіллям вітаю вас молоді,
Мої хороші, улюблені і рідні.
Нехай завжди горять ваші серця,
І за ваш союз я дозволю винця.
Нехай течуть молочні береги коло вашої сім’ї,
Нехай завжди горять ваших очей вогні.
Світ дякувати, ніколи не забувайте,
Всіх дякуйте, любіть і поважайте.

Поздоровляю вас з весіллям, любові вам і добра,
Нехай ваша сім’я буде щастям сповнена.
Хай завжди радість прибуває в ній,
Бажаю вам, щоб ви ніколи не знали горя днів.
Достатку вам, успіху, удачі, яскравих вражень,
Завжди веселощів і ні грама сумнівів.
Тільки до поставленим цілям йдіть,
І за своїм здоров’ям слідкуйте.

З весіллям вас вітаю, бажаю любові,
Нехай ваша родина тільки щасливі рахує дні.
І в цих днях нехай народжується добро,
Спільна радість і тепло.
Нехай завжди вам удача посміхається,
І доля хай люблячи постарається.
Здивувати вас повною житті цієї,
Даруючи вам розкішну, щедру життя карету.

З весіллям вас вітаю і бажаю вам молоді,
Щоб жили в гармонії і любові, мої рідні.
Нехай ніколи ваша душі не мрачнеют,
І лише наповнюють одне одного і гріють.
Здоров’я вам і вашій родині,
Хай завжди радість і щастя прибуває в ній.
Нехай і достаток буде, і любов,
Завжди зігріваючи серця, розум і кров.

Звідки взялася традиція виголошувати притчі на святах, не відповість ніхто. Ця форма повчання відома вже багато століть, але, тим не менш, вона все ще зберігає свою актуальність, адже донести щось до людини з допомогою яскравих образів і конкретних прикладів, нехай часом і перебільшених, набагато простіше, ніж голослівними фактами. Притча молодим на весілля стала таким же обов’язковим атрибутом одруження, як святковий торт і перший танець. Найчастіше вона звучить з вуст батьків, які до кінця своїх днів залишаються вихователями і наставниками своїх дітей, але іноді повчати молодят може і тамада. Які бувають притчі, що краще говорити? Будемо розбиратися.

Найчастіше, коли люди говорять про повчаннях під час урочистостей, на розум приходять східні тости, зазвичай починаються словами «Десь високо-високо в горах». Саме тому почати хотілося б з східних мудростей.

Притчі на весілля молодим від батьків зазвичай вчать, як себе слід вести в сім’ї, як правильно вибудовувати відносини між подружжям. Ось один з цікавих варіантів такого повчання:

«Одного разу у султана запитали: «Послухайте, у ваших кордонів постійно стоять вороги, в державі деколи не вистачає хліба, щоб прогодувати всіх, але разом з тим немає ніяких заворушень. Як вам вдається підтримувати мир і спокій?». На що владика з посмішкою відповів: «Коли я виходжу з себе – мої люди спокійні, коли вони незадоволені – я спокійний. Іншими словами, вони заспокоюють мене, а я їх». Будь-яка сім’я – це маленька держава, зі своїми порядками і розподілом обов’язків. Так нехай же і в вашій державі завжди збережуться мир і спокій».

Деколи довгі і серйозні поздоровлення можуть втомити нетерплячих молодят. Тому потрібно подумати і про те, щоб притча молодим на весілля була короткою, але місткою. У такому випадку можна скористатися відсиланням до далеких часів.

«Слово «чоловік», як кажуть, прийшло до нас із давньогрецької мови. Дивно, але воно позначає упряж волів. На перший погляд незрозуміло, чому ж молоду сім’ю порівнюють з в’ючними тваринами, але насправді все просто. Подружжя, як і воли, повинні бути в одній упряжі, разом тягнути буденність сімейного життя і разом відпочивати. Так нехай же ви завжди будете поряд».

Яке весілля без гумору? Зазвичай веселі притчі про любов на весілля короткі – вони розбавляють пишність урочистості ноткою щирого веселощів. Ось один приклад:

«Вже немолода пара відсвяткувала діамантове весілля. Звичайно, у них запитали, як же вони змогли витримати настільки довге сімейне життя. На що чоловік відповів, що це все через односпальним ліжка, на якій вони спали: навіть після сварок вони змушені були притискатися один до одного вночі. Так нехай же і в цій родині з’явиться вузьке ложе, яке гарантує їм довгий, але щасливий шлюб».

Красиві притчі на весілля можуть дивним чином змінити настрій гостей і молодят. Після правильно сказаних слів торжество може принишкнути ненадовго, обмірковуючи їх, і, напевно, це і є найголовніша мета будь-якого повчання – змусити замислитися.

Є одна дуже відома трепетна, хоч і трохи сумна історія. «В одному далекому краю жив чоловік, який знав точно все-все, навіть скільки зірок на небі. Одного разу до нього прийшла молода пара, твердо вирішила довести, що не все може бути відомо людині. Чоловік тримав у затиснутих долонях метелика: якби чоловік сказав, що вона жива, — молодий розчавив би її, якби оголосив мертвої – він випустив би метелика. Коли пара запитала, що ж заховано в долонях, мудрець з посмішкою відповів, що вони приховують від нього метелика. А випурхне вона на волю або впаде розчавлена в траву – залежить тільки від них самих. Сімейне щастя, як і тендітна метелик, тільки у ваших руках».

Привітань на торжестві в будь-якому разі буде дуже багато. Одноманітні побажання щастя-здоров’я може розбавити тост-притча на весілля. Підібрати можна як серйозну повчальну історію, так і щось легше і веселіше – це точно запам’ятається гостям.

«Був у одного правителя гарем. Покликав він до себе одного разу свого радника і сказав, що бажає нагородити його за таку довгу і вірну службу і тому дозволяє вибрати будь-яку жінку з гарему собі в дружини. Радник, недовго думаючи, вибрав трьох. Підійшов він до першої і запитав: «Скільки буде два плюс два?». «Три» — негайно озвалася жінка, на що радник вирішив, що вона дуже економна. Друга не замислюючись відповіла: «Чотири», радник відзначив її надзвичайний розум. Третя ж жінка сказала: «П’ять», а радник оцінив її щедрість. Яку ж жінку він взяв у дружини?». Після розказаної історії всі присутні на торжестві пропонують свої варіанти, вислухавши їх поздоровляє радісно резюмує: «А взяв він найкрасивішу! Так вип’ємо ж за наших прекрасних дам!».

Під дзвін келихів, гучні крики «Гірко» і кмітливі жарти тамади хочеться і історії, яка нагадуватиме гостям про ніжність і крихкість сім’ї, про дивовижний і трепетне почуття, що виникло між молодими людьми. Чарівна притча для молодят на весіллі, що розповідає про кришталевому майстра.

«В одному місті жив майстер, який робив іграшки виключно з кришталю. Вони були незвичайно красиві і коштували цілий статок, але майстер віддавав їх просто так всім навколишніх дітлахам. Звичайно, крихкий кришталь не витримував жвавих ігор дітей і розбивався, що дуже засмучувало дітей. Одного разу до майстра прийшли батьки дітей і запитали, навіщо ж дарувати необережним малюкам те, що так легко розбити. На що він з посмішкою відповів: «Одного разу вашим дітям піднесуть в дар щось значно більш крихка, ніж кришталь, — серце коханої людини. І тоді вони вже будуть вміти з ним поводитися так, як слід». Пам’ятайте, що серце вашого коханого кришталеве, не розбийте його необережним рухом!».

Часом молоді забувають про те, що сімейне життя – це не тільки безмежне щастя. Нагадати їм про це може притча-привітання на весілля: все ж такі повчання – відмінний спосіб донести до новоспеченого подружжя таємниці спільного життя.

«Один дуже багатий чоловік на старості років одружився на молодій прекрасної дівчини. Юна дружина всіляко намагалася догодити свого чоловіка, але дуже скоро той почав скаржитися на нудьгу і одноманітність життя, на втому від неї. Приятель людини здивувався: «Як же так! Твоя дружина чарівна, вона готова на все заради тебе!». Багач з посмішкою запропонував йому залишитися на обід. На стіл подали шооколад, рахат-лукум, печиво, мармелад, тістечка. Приятель здивувався такому вибору страв, але спробував одне, інше, третє, четверте… не минуло й години, як він почав благати: «Я більше не можу їсти солодке! Дай хоч щось інше». Багач подав йому вина: «Ось бачиш, навіть солодкість набридає». Так нехай же сімейне життя для наших молодих буде гострою, пікантною, солоною, але ні в якому разі не гіркої!».

Але нескінченні притчі про любов – це не те, що хочеться слухати весь вечір: молоді вже після третього-четвертого привітання усе з’ясують. Так чого ж бажають на весіллях ще? Правильно, щоб сім’я як можна швидше стала більше. Для такого побажання можна використовувати цю притчу:

«Один скульптор творив надзвичайно прекрасні скульптури – вони були настільки реалістичні, що здавалися живими. Вирішив бог нагородити його і пообіцяв вдихнути життя в два будь-які твори, які вибере майстер. Скульптор створив чоловіка і жінку надзвичайної краси, які, оживши, негайно полюбили один одного. Але з часом майстер помітив, що вони стали сумні, що чогось не вистачає їм на світі. Одного разу вони прийшли до скульптора і попросили у нього щастя. Після довгих роздумів він залишився після створення пари матеріалу виліпив… дитини. Справжнє щастя в дітях – нехай воно з’явиться у вас як можна швидше!».

Повчання від старших

Чудова притча-привітання на весілля може прозвучати від батьків пари. Трохи гумору і величезна кількість теплоти приємно порадують як молодих, так і гостей урочистостей.

«Я пам’ятаю, як мій маленький син перший раз повернувся з садка в рваною одязі – він побився з кимось з дітей. Тоді я йому суворо сказала, щоб це було в останній раз. Минуло кілька років, він приніс зі школи свою першу двійку, на що, отругав його, я знову повторила, щоб це було в останній раз. Сьогодні мій син вперше одружується. І єдине, що я хочу зараз сказати йому: «Щоб це було в останній раз»!».

Якщо ми вже заговорили про побажання з гумором, продовжить естафету тост-притча на весілля, короткий, але дуже ємний і, що головне, безмежно мудрий.

«Всі говорять про день сьогоднішній, але от я б подумав про майбутнє. Знаєте, щоб дожити до срібного весілля, вам знадобляться залізні нерви і золоте терпіння. Вип’ємо ж зараз за прекрасний сплав!».

А самим дивовижним подарунком може стати не шаблонна мудрість, знайдена тамадою або гостями на просторах Інтернету, а притча молодим на весілля, розповідає їх власну історію. Почати можна з нареченої: «В одному будинку жила дівчинка, яка дуже любила читати, хотіла бути юристом, обожнювала гуляти по місту і дивитися на зірки, не могла прожити без фільмів про світлої і чистої любові і все чекала свого єдиного», потім додається щось про нареченого: «А недалеко від неї жив хлопчик, він з дитинства захоплювався футболом, добре вчився, думав бути лікарем. Ще він був дуже вихований, галантний і ввічливий. І одного разу він побачив ту саму, свою дівчинку. І закохався в неї з першого погляду».

Звичайно, розповісти тут можна все, що завгодно: і історію знайомства і відносин. А закінчити можна вже безпосередньо весіллям, побажавши при цьому, щоб і подальше життя була такою ж казковою, як і всі притчі про любов, що прозвучали сьогодні.

«Один чоловік одружився на кульгавий, лисою і заикающейся жінці. Всі його знайомі були шоковані цим мезальянсом, але тільки один підійшов і прямо запитав:

— Та куди твої очі дивилися? Вона ж лиса!

— Зате ніяких витрат на перукарів.

— І можна обійтися без цієї всієї модного взуття.

— Так вона заїкається!

— Повинні ж бути у жінки хоч якісь недоліки!»

Ця притча молодим на весілля розвеселить молодят і порадує всіх присутніх. Гірко!

Що побажати на весіллі?

Побажання на весілля?

5 Топ побажань на весілля.

Ніжності, любові, довіри, взаєморозуміння, терпіння. Гармонії у відносинах. Щастя. Підтримуйте один одного у всьому. Будьте опорою і сенсом життя один для одного. У будинку панує добробут і достаток, хай буде завжди затишно і тепло від серцевої доброти, радісно від дитячого сміху. Живіть душа в душу, цінуйте кожну хвилину проведену разом. Нехай річка вашого життя буде чистим, вода прозорою, русло — глибоким, наповнення — багатим. Божого благословення на всі починання.

Привітання на весілля часто стають пророчими, недарма, завжди запрошували на свято тільки перевірені люди або розмежовувалися запрошені на групи — сусіди звалися завжди окремо від друзів, а друзі, перевірені часом, які входили в групу сім’я.

 1. Я хочу побажати вам терпіння один до одного. Терпіння і поблажливість, як спокійна гладь моря подарує вашій човні насолоду плином життя.
 2. я хочу побажати вам при будь-якій спірній ситуації рахувати до 10, за цей час підсвідомість знаходить вірний шлях рішення, яким варто слідувати.
 3. Завжди, в будь-яких обставинах, зберігайте впевненість у взаємній любові, ця віра буде вашою опорою в будь-якій життєвій бурі.
 4. Нехай ваш будинок буде багатий дітьми, здоров’ям, щастям і друзями.
 5. Всім відома мудрість, що чоловік завжди голова, а жінка — серце сім’ї, нехай це буде запорукою вашого доброго подружжя.

Весілля — це прекрасний день в житті не тільки молодят, але і їх рідних. Цей день наповнений приємними і позитивними емоціями, які надовго западають у душу молодят. Особливо цінують і чекають молодята привітання від мами нареченої, яка віддає свою рідну кровиночку заміж. Ці Слова повинні бути просочені любов’ю, щирістю, приємними емоціями.

Адже для кожного з нас, особливо для дівчат, мама — це найдорожчий і головна людина в житті, яка любить нас такими, які ми є, і по-справжньому бажає добра.

І як би не шкодували про це батьки, але їх дитина все одно рано чи пізно випурхне з батьківського гнізда, для того щоб побудувати свою власну сім’ю. Таке життя, і батькам коли доводиться відпускати у доросле життя своїх дітей.

Привітання від мами

Роль батьків на весіллі дуже важлива, адже вони домоглися багато чого, щоб зробити цей день прекрасним для своїх дітей. І тому до них, як і до молодятам, потрібно ставитися з пошаною і повагою. Мова мами нареченої — це напуття і благословення на дорогу у доросле і щасливе життя.

Потрібно відпустити свого сина чи доньку з чистим серцем сказати кілька добрих слів. Але, незважаючи на те, що батькам важко розлучатися зі своєю дитиною, вони раді і щасливі за нього, особливо якщо доньці дістався справді хороший чоловік, здатний захистити її від усіх бід.

Хто, як не дорога мама, зможе в такий хвилюючий для дочки день підібрати найбільш світлі і гарні слова, які візьмуть за душу будь-якого! В її привітанні можна знайти нотки смутку, слова почуття радості і любові, які ні з чим не порівняти.

Саме мама, як ніхто інший, знає свою дитину, розуміє, якими якостями й рисами він виділяється серед інших. Виголошуючи побажання і привітання, матусі часто згадують свої весілля, свою молодість і народження самого коханої людини на землі.

До порад, які роздає мама нареченої, потрібно прислухатися, так як це мудра жінка, і вона бажає тільки щастя молодої сім’ї. Для нареченої і її чоловіка важливо усвідомлювати, що вітання матері нареченої були щирими. Але варто відзначити, що в словах не повинно бути повчання. Якщо ви чогось хочете навчити своїх дітей, то весілля — невідповідний час для цього.

Як привітати молодят?

Вітати молодих можна різними способами: у віршах, у прозі, заспівати пісню, сказати промову простими, простими словами. Звичайно, найбільш зворушливе привітання можна придумати самому, розповівши про свою дочку і почуттях до неї.

При бажанні привітання з днем весілля можна розіграти, як невеличку сценку. Але все-таки не варто забувати про зворушливі моменти і спогадах з дитинства, які зможуть взяти за душу кожного. Але не варто згадувати про речі, які можуть образити або засмутити вашої дитини. Так ви не тільки зіпсувати свято, але і, напевно, скривдите свою рідну дочку.

Мама нареченої повинні бути готова в будь-який момент вимовити слова напуття. Так як найчастіше на весіллях не дотримуються сценарію, ведучий все робить так, як вважає за потрібне. Але батькам першим надають шанс привітати молодят під спокійну музику, для того щоб виступ виглядав ще красивіше.

Також варто враховувати і той факт, що потрібно вітати не тільки наречену з цією радісною подією, але і нареченого, адже це спільне свято молодят, а тому майбутній глава сімейства теж гідний приємних слів.

Багато людей можуть імпровізувати, але все одно заздалегідь треба прорепетирувати свою мову і зрозуміти, що варто говорити, а про що краще мовчати. Найголовніше — це те, що слова побажань і привітань повинні бути сказані від душі, тому не потрібно дивитися в папірець і читати, що там написано.

Якщо ви переживаєте, що забудете свою мову, то треба її вивчити напам’ять і порадувати молодят. Весільне привітання не повинен бути довгим, всі пропозиції повинні бути короткими і не складними для сприйняття, щоб і гості оцінили вашу мову. При проголошенні промови мама нареченої повинна дивитися тільки на молодих.

Вітання молодих піснею — відео

Приклади весільних привітань у прозі

 1. Дорога моя доню, сьогодні найбільш хвилюючий, радісний і прекрасний день у твоєму житті, сьогодні ти стала не тільки нареченою, але вже і законною дружиною! Я бажаю тобі і твоєму обранцеві добрих намірів, чистих вчинків і світлих надій! Нехай у вашому спільному житті ніколи не настануть розбіжності і втрати, а всі тривоги обійдуть вас стороною!
 2. Мої милі діти! Дозвольте привітати вас із самим незабутнім та хвилюючим днем у вашому спільному житті. Нехай від цієї хвилини піде відлік добрих починань, світлих днів і радісного сміху! Нехай з кожним роком множаться ваші багатства, не тільки фінансові, але й духовні, нехай господь пошле вам здорових діток і велике сімейне щастя!
 3. Ось і настав цей урочистий день, коли ви стали ще ближче один до одного. Взявшись за руки сьогодні, постарайтеся пройти ось так все своє життя, не розмикаючи рук і не остуджуючи серця. Нехай ваше щастя відіб’ється в радісному дзвінком сміху ваших милих діток, а ця дата назавжди залишиться самою хвилюючою і дорогий для вас обох!

Що повинно бути у привітанні від мами?

Привітання на весілля від мами повинно містити в собі тільки добрі й приємні слова, які порадують молодих. У вітальній промові мають бути наступні моменти:

 • Почуття радості за те, що діти зустрілися і створили родину.
 • Слова, в яких наречені можуть побачити підтримку й опору з боку батьків.
 • Прогнози на майбутнє: треба згадати про те, що ви чекаєте онуків.
 • Побажання на майбутнє.

Багато молодята вже заздалегідь знають, що побажають їм батьки і як вони відреагують на їх слова. Тому вітання від мами нареченої — це щось очікуване і передбачуване на весільному торжестві.

Для того щоб гідно виглядати не тільки перед дітьми, але і перед усіма гостями, мама повинна заздалегідь підготуватися. Адже в цей хвилюючий день у неї багато турбот. У тому числі:

 • Потрібно допомогти зібратися дочки перед виходом до нареченого.
 • Зустріти гостей.
 • Проконтролювати, щоб все було добре.
 • Проконтролювати роботу всіх людей, що відповідають за організацію свята.
 • Стежити за зовнішним виглядом своєї дочки.

Саме тому підбирати слова, які будуть нею вимовлені в день весілля, потрібно за кілька місяців до самого торжества. Крім того, підібрати приємні слова в такий важливий день — справа не з легких.

Варто зазначити, що для такого свята не підходять жартівливі поздоровлення, так як винуватці торжества навряд чи оцінять їх. Також потрібно врахувати і те, що ваше привітання не повинен бути довгим, максимум — п’ять хвилин. Адже на торжестві були присутні багато гостей, яким теж треба сказати добрі слова на адресу молодят. Потрібно говорити коротко, зачіпаючи найбільш важливі моменти.

Привітання краще підібрати в прозі або віршах?

Варто зазначити, що не кожна людина перед безліччю гостей зможе говорити про свої почуття, деякі люди дуже соромливі. Тоді на допомогу приходять весільні поздоровлення у віршах чи прозі, які можуть теж приємно здивувати молодят.

Тому потрібно грунтовно підготуватися до цього і знайти дійсно красиві і оригінальні слова для своєї дитини. Тим більше, що молоді з нетерпінням чекають весільного привітання від мами.

Якщо у вас є дар писати вірші, то створити привітання для нареченої і її чоловіка можна самостійно. Але тільки якщо ви дійсно вмієте це робити. В іншому випадку краще звернутися в агентства, де всі напишуть за вас. Молодятам буде дуже приємно почути чотиривірш у свою адресу.

Напуття матері у віршах — відео

Приклади привітань від мами нареченої у віршах

Хлопці, я із святом вас вітаю,

Хай сонце сміється над вами завжди!

Здоров’я, любові і зізнань бажаю,

Нехай будуть не владні над вами!

Хай життя, немов повна чаша, грає,

А серце пламеніє любов’ю у відповідь!

Нехай нині вас щиро всі вітають

І щастя бажають на тисячу років!

Дзвін келихів лунає,

Наповнюючи щастям зал!

Нехай вам радісно живеться,

Обійде ваш будинок гроза!

Нехай швидше народяться діти,

Нехай в душі завжди весна!

Солов’ї співають на гілках,

І від пісень не до сну!

У висновку хочеться сказати, що привітання мами нареченої — одна з головних на весільному торжестві. Тому, якщо ви мама і ваша дочка виходить заміж, потрібно заздалегідь підготуватися і скласти свою промову.

Що може бути прекрасніше весілля! У цей день багато рідні і близькі для молодят люди переживають цілу гаму змішаних почуттів. Висловити свою любов і радість у словах буває іноді важко від нахлинули емоції, але це все-таки необхідно зробити. В цей день всі найгучніші та душевні тости звучать тільки у бік молодих.

Хто вирішить зробити привітання на весілля і висловити список побажань, хтось дати настанову на довге щасливе життя, є й такі, хто заспіває разухабистые коломийки з іменами нареченого і нареченої.

Якщо ви запрошені на святкування одруження, то саме час задуматися, як привітати молодих. Весільний тост може бути романтичним і смішним, зворушливим і оригінальним.

Вивчивши всі можливі варіанти поздоровлень на весілля, ви обов’язково підберете щось підходяще саме для вас. Адже побажання та слова радості в цей день для нареченого з нареченою мають величезне значення.

Якщо ви вирішили незвично привітати молодих ліричною піснею про кохання, для них це стане незабутнім подарунком. Якщо ж ви не вмієте співати, то можете замовити стилізоване привітання з іменами брачуючихся у вигляді сертифіката на щасливе сімейне життя. Зачитайте, які права він дає молодятам, і цього буде достатньо, щоб повеселити всіх присутніх від душі.

А ще можете зробити колаж з привітаннями всіх ваших спільних друзів і знайомих, які не змогли бути присутніми на весіллі. Або створіть свій власний фільм, в якому молодятам скажуть теплі слова всі ваші друзі.

Пропонуємо Вашій увазі 10 ідей подарунка нареченої нареченому на весілля. Дуже барвисті виступи, танці і пісні. Наречений від нареченої буде в захваті.

Нині популярними стали притчі на весілля, їх вимовляють під час весільного застілля з побажаннями щасливого життя для нареченого і нареченої.

Як красиво привітати батькам нареченого і наречену з днем весілля, що їм побажати для молодих і як це все висловити, щоб всім сподобалося.

Як цікаво і зворушливо привітати брата з весіллям, що йому сказати і побажати, наведемо кілька способів оригінальних весільних привітань.

Що придумати на весільне привітання хрещениці від хрещеної мами, що їй сказати і побажати? Розповімо і порадимо.

Як прикольно привітати на весілля нареченого і наречену і правильно вручити їм подарунки. Розповімо як не схибити і вразити всіх гостей на святі.

Як зробити привітання синові в день весілля, що йому сказати і побажати благополуччя сімейного життя.

Як зворушливо привітати в день весілля, що сказати молодятам та їх батькам? Дамо поради і рекомендації.

Як красиво привітати подругу, які слова вимовити, що побажати молодятам і як придумати зворушливе привітання своїми словами.

Які слова вітання вимовити мамі нареченої на весіллі, що сказати молодятам і як їх красиво і зворушливо привітати? Розповімо

Comments are closed.