Привітання дк з ювілеєм

0

ювілеєм Сценарій Ювілейного торжества, присвяченого 50-річчю кінотеатру, в місті Данкові «Дон», Подія відбулася 20 травня 2016 року.

Відкрита за годину до початку основного заходи:

– фото працівників данковской кінофікації, фото акторів різної пори зроблені в різний час афіші кінофільмів, план роботи присвяченого року кіно, і експонати прямо говорять про роботу кіномеханіків: банки з під фільмів, котушки з літами, кінокамери, інструменти кіномеханіка, грамот, демонстрація на комп’ютерах, або екранах документальних сюжетів і кіно трейлерів очікуваних прем’єр 2016 року та інше.

Звучить урочиста музика.

На екрані карди роботи кінотеатру в різні роки

Доброго дня! Кінотеатру «Дон» виповнюється 50 років. Півстоліття чудовому колективу, представника найважливішого з мистецтв, яке допомагає творити, працювати, стати краще і бути схожим на позитивних героїв кінострічок, бути більш згуртованими, сильніше любити і співчувати іншим.

Серед міських закладів культури кінотеатр «Дон» з перших же днів свого відкриття зайняв свою особливу нішу в сфері дозвілля та освіти р. Даньков. І навіть у нелегкі часи, які переживає російський кінематограф в останні десятиліття, він притягує до себе всіх любителів кіномистецтва. У його стінах проводяться дитячі і молодіжні заходи, вечори відпочинку для дорослих, зустрічі ветеранів, концерти, фестивалі, вистави. Це заклад по праву заслужило називатися Центром культури і дозвілля.

Тому святкування 50-річчя кінотеатру — це помітна подія в культурному житті Данковской землі.

З днем народження вас, дорогі ювіляри!

Шановні винуватці торжества, ви виконуєте особливу місію посвячення в культурному житті району та міста. Це ваша яскрава і значуща лінія часу, яка проходить з покоління в покоління, через чудові кінострічки та культурно-масові заходи, це адресна, цілеспрямована виховна робота з населенням, де наші молоді покоління, були і залишаються, на головних ролях. Прийміть творчий подарунок від юних данковчан. Старовинна англійська пісня «Зелені рукави». Виконує Ансамбль дитячого оркестрового відділення дитячої муз. школи їм. А. К. Лебедєва. Керівник Антон Соболь.

1. Старовинна англійська пісня «Зелені рукави», вик. Анс. ДМШ.

Сьогодні центр культури та дозвілля допомагає вітчизняному кіно повернути свої позиції у світовому кінематографі. Ваш ювілей збігся з Роком російського кіно, на якому виросли багато поколінь. Незважаючи на всі складнощі кіно залишилося самим затребуваним з усіх видом мистецтв і раніше, вносить свою лепту в становлення особистості, прикрашає наше дозвілля, допомагає жити, любити і творити.

Лінія часу кінематографа веде нас вперед, назустріч новим ідеям, свіжим поглядів на російське кіно, яке шукає свої власні, самобутні традиції. З’являються нові режисери, нові актори… Хочеться сподіватися, що новий відрізок літописі в російському кіно, буде для нашого чудового колективу кінотеатру часом втілення самих зухвалих планів!

У кінотеатрі існує безліч традицій, але є одна загальна, яка єднає всіх данковчан ось вже 50 років. День народження установи – яке ріднить і об’єднують усіх нас спільною, приємною суєтою, нагодою підбити підсумки і вручити заслужені нагороди, розповісти про ці новини культури своїм друзям.

Вручення, грамот та подарунків.

Історія кінотеатру «Дон», це перш за все люди, які за допомогою кінематографа несуть людям радість, добро, любов і бажання творити, створюють умови для відпочинку і дозвілля.

На таких заходах ми завжди згадуємо добрим словом яскравих особистостей — першого директора кінотеатру «Дон» Василя Федотовича Матюхіна, який умів знайти підхід і до дошкільнятам, і молоді, і людей зрілого віку. Ветеран Великої Вітчизняної війни активно займався патріотичним вихованням підростаючого покоління, організував при кінотеатрі лекторій.

Нашого славетного художника кінотеатру, ветерана Великої Вітчизняної Миколи Федоровича Кузовкіна, — визнаного майстра кіноафіші.

Не можна не згадати заслуженого працівника культури Клєвцова Володимира Андрійовича — директора Данковской районної кіномережі працював з 1962 року. Учасник ВВВ.

Цих людей вже на жаль, немає з нами, але з цієї яскравої плеяди покоління кінотеатру Дон, сьогодні з нами Олексій Леонтійович Попов, шанована людина, чудовий кіномеханік, ветеран праці, відзначений багатьма нагородами кіноіндустрії.

Агапчева Надія Федорівна, касира Культурно-розважального центру, — грамотний і відповідальний співробітник.

Для всіх ветеранів кінотеатру Дон свій творчий подарунок підносить Людмила

Кіно нам несе багато інформації: історія, політика, виробництво, наука і безліч інших тем, які нам дають освіта і знання, все, що відображають екрани кінотеатрів можна вмістити в одне слово — культура, у всьому її різноманітті.

Наших ювілярів вітають:

Вручення, грамот та подарунків.

Кожен номер програми супроводжується інформацією про працівників та директорів кінотеатру та привітаннями гостей ювілею.

Сьогодні ювіляри відкриті для загальної уваги та компліментів, адже так заведено, що круглі дати не обходяться без лісових слів, можливості подякувати своїх колег, друзів знайомих, яким у повсякденному житті, у робочий час не завжди вдається нагадати людині про його талант, про його заслуги, цю ситуацію за своїх колег виправить , виконавши пісню з кінофільму, на який, у свій час було важко дістати квиток, це «Жорстокий романс», де прозвучала і нині популярна пісня «Кохання-чарівна країна».

2. «Кохання-чарівна країна

Яким буде кінотеатр, залежить насамперед від керівника. Показники, внутрішнє оздоблення, технічна начинка, дисципліна і багато інші критерії, які дають оцінку установі. З директорами кінотеатру Дон пощастило, за всю історію це місце займали люди відповідальні і талановиті, і, що важливо, не обділені людяністю. Це і мною згаданий Василь Федотович Матюхін, колишній офіцер і фронтовик багато зробив у плані організації ще з часів, коли кіно демонструвалося в будівлі РДК.

Його напрацювання продовжила з 1986 року Віра Іванівна Солдатова, укоренила багато традицій у роботі з різними категоріями населення, присвятивши кінотеатру 20 років сумлінної роботи. Нагороджена Почесною грамотою Міністерства культури і Російського профспілки працівників культури (2001).

Не менш талановитий Євген Іванович Фураев, сьогоднішній директор, вже культурно-розважального центру, який має професійну освіту, яку отримав у Загорськом кінотехнікумі. Цілеспрямованість і організаторські здібності, знання справи і висока культура високо оцінило керівництво, Євген Іванович нагороджений нагрудним знаком «Заслужений кінематографіст Росії»

Талант керівників завжди відображає ефективність колективу у вирішенні повсякденних завдань, і ми бачимо, що протягом півстоліття працівники кінотеатру заслужили право бути в числі лідерів в області.

Вам дорогі ювіляри і вашим керівникам свій творчий подарунок підносять представники РДК.

3. Творче вітання від колег районного Будинку культури.

Дангковчане пам’ятають заслуги людей, які віддали все своє життя, справі пропаганди кіно, просвітницької та громадської діяльності. Неодмінно не раз іще згадають добрим словом нинішніх працівників, ветеранів кінофікації. Тих людей, які в різні роки, особливо в пору розвитку кінофікації в Данковском районі, відкривав перед глядачем чарівний світ кіно.

Ювілей кінотеатру — це і привід згадати про хороших фільмах, які об’єднали нас своїми захоплюючими сюжетами.

Ми від усієї душі бажаємо нашим ювілярам великого заряду енергії, цікавих планів і заходів, які продовжать роботу по популяризації важливої галузі кіно, потужно впливає на світогляд мільйонів людей.

На все добре, до нових зустрічей!

Сценарій можна скачати натиснувши на кнопку нижче.

Палацу культури імені Гаврила Дмитровича Агаркова виповнюється 55 років. Святкування ювілею відбудеться 2 грудня у Великому залі.

Хочеш потрапити на святковий вечір?

Придумай креативне привітання! Ми будемо раді і малюнків та віршів, і пісень, і виробам. Роботи можна принести до Палацу або надіслати на електронну пошту [email protected] . Привітання будуть публікуватися на сайті vSalde.ru. Автори кращих робіт, окрім запрошення, отримають подарунки на великій сцені під час свята!

У листі обов’язково вказуйте свій контактний телефон.
Привітання приймаються до 12 годині дня 29 листопада 2011 року. Прийом привітань завершений. Опублікований список переможців!

UPD. Напередодні двухпятерочного ювілею Палацу культури «Новатор» адресував свої питання його директору Світлані Куліченко.

Свята починаються в будні

У кожному місті є місце, улюблене його мешканцями: набережна, архітектурний ансамбль або історичний пам’ятник. У Верхній Салде таким місцем, до якого, як до Риму, ведуть усі дороги, ось уже 55 років є Палац культури імені Гаврила Дмитровича Агаркова. Правда, наш красень Палац не єдиний у світі. Брати-близнюки, побудовані за типовим проектом, живуть в Дегтярское, Воронежі, в Білій Калитве, Таганрозі, Скопин і інших містах Росії.

Ми не знаємо, чи люблять в цих містах палаци так, як ми любимо свій. Любимо не за пишність люстр, ажурність ліпнини і велич колон, хоча і зовнішній вигляд, і внутрішнє оздоблення – предмет особливої гордості за салдинский осередок культури. Любимо за ту притягальну магію, яку створюють люди, які тут працюють.

– Світлана Володимирівна, у стінах Палацу культури круглі дати святкують цехи Корпорації » ВСМПО-АВІСМА і муніципальні установи, і салдинцы. А для себе Палац приготував сюрприз? Які урочисті заходи плануються?

– Урочистості ми почнемо з того, що покладемо квіти до пам’ятника Гавриїла Дмитровича Агаркова, за чиєю ініціативою в 1954 році, всього через 9 років після закінчення війни, почали будувати наш Палац.

Саме святкування ювілею пройде 2 грудня у Великому залі. У списку запрошених обов’язково будуть наші ветерани. Їх у місті дуже добре знають: Юрій Всеволодович Снежинский, Фаїна Миколаївна Плотнікова, Ганна Костянтинівна Руднєва, Людмила Геннадіївна Нікітіна, Лідія Гаврилівна Пыльнова, Тетяна Василівна Тихонова, Микола Йосипович Рудобельский.

Крім того, ми будемо раді побачити і тих, хто допомагав Палацу впродовж творчого життя: колишнього директора бібліотеки профкому ВСМПО Галину Петрівну Семенову, колишнього головного бухгалтера профкому Ніну Артемьевну Гаврилову.

54 роки свого життя з 55 Палац творив під крилом ВСМПО і сьогодні залишається об’єктом його турботи і допомоги. Тому, звичайно, запрошення отримають представники містоутворюючого підприємства.

Сподіваюся побачити в числі тих, хто прийде привітати Палац з ювілейною датою, можновладців, у тому числі і співробітників Міністерства культури Свердловської області. Крім цього, ми запрошуємо наших колег-друзів з нижнетагильских Палаців культури і НТМК імені Окунєва, Управління культури Новоуральська.

– А чи є можливість потрапити на цей святковий вечір людям, не включеним в почесний список?

– Звичайно. Прямо з цієї хвилини ми оголошуємо конкурс «Палац чекає привітань на свій ювілей». Брати участь в ньому може будь-хто. Потрібно придумати креативне привітання. Ми будемо раді і малюнків та віршів, і пісень, і виробам. Роботи можна принести до Палацу або надіслати на електронну пошту [email protected] . Привітання будуть публікуватися на сайті нашого інформаційного партнера vSalde.ru. Автори кращих робіт, окрім запрошення, отримають подарунки на великій сцені під час свята.

Крім цього, на сайті vSalde. ru ми розмістимо вікторину про Палаці.

– Щось відбувається вже зараз у фойє Палацу.

– О! До ювілею тут все зміниться. Плануємо розмістити нові фотографії всіх наших колективів і керівників. У фойє Палацу культури розміститься виставка «Погляд з минулого». Ми зібрали фотографії різних поколінь салдинцев в інтер’єрі Палацу. Цікаво поспостерігати, як змінювалися особи, мода. Але незмінною залишалася аура дворцовских свят. І це добре простежується на фотографіях. Виставка буде працювати всі новорічні канікули.

Ще один святковий захід чекає нас 11 грудня. Це буде традиційний дворцовский «капусник» для творчих колективів.

– Підсумки 55-річної історії, звичайно, вражають. Але Ви, Світлана Володимирівна, заступили на керівний пост недавно і в дуже непростий час для цього підрозділу, яке вийшло з теплого і затишного «маминого» – ВСМПОвского будинку – в нову муніципальну життя. Як відчуття?

– Ми стали абсолютно новою організацією. Всю документацію довелося робити з нуля: заново розробляти, затверджувати, продумувати основні Положення, за яким зараз живе установа.
Колектив пережив певний стрес при переході. Потрібно було заново побудувати всі вертикальні і горизонтальні лінії взаємовідносин. Та й просто налаштуватися на іншу життя. Але кістяк колективу – це професійні і віддані справі люди. І це було головним у становленні.

– Палац – перша організація в місті, яка набула статусу автономної. Як живеться в автономному плаванні?

– До 1 січня 2011 року в «автономку» жити було дуже навіть непогано. Статус давав певну свободу дій, думок, дозволяв директору бути трохи підприємцем. Але з 1 січня 2011 року закони зв’язали нам руки. Ми могли раніше не оголошувати конкурсні котирування і купувати те, що хочемо, у будь-якого замовника. Тепер ці дії для автономних установ скасували. Але, чесно кажучи, ми ще не були в «чистій автономку, бо нас поки стабільно і об’ємно фінансує завод.

Ми повинні йти в ринок. Держава вже не буде тримати на своєму балансі муніципальні установи. Одна справа, коли ти сказав: «Мені потрібен костюм», – простягнув руку, тобі дали кошти на цей костюм і спостерігають за тобою, як за акваріумною рибкою: який ти в цьому костюмі гарний і чудовий. Інша справа, коли ти просиш грошей на костюм, а тобі кажуть: «Давай, рідний, заробляй на костюмчик». Власне, до цього я і готувала колектив. І треба сказати, співробітники прийняли умови автономного існування і активно включилися в роботу з освоєння ринку.

– Від буднів повернемося до свят. Скоро Новий рік. Які сюрпризи готує Палац улюбленим глядачам – дітям і дорослим?

– Плани в цьому році грандіозні. Як завжди, це буде декілька видів заходів. Клуб «Дружба» надасть заходи для самих маленьких салдинцев. Там ми очікуємо Ялинку в стилі казки «Лускунчик». Це буде незвичайне уявлення. Ми придбали в «Дружбу» нове світлове обладнання, що, звичайно, позначиться на оформленні свята.

У Палаці культури кілька видів заходів. Учні 1-6 класів стануть учасниками «Нові пригоди Бременських музикантів». Для дітей 7-11 класів готуються святкові дискотечні програми. «Курс за драконологии» для них буде вести справжній професор Драконологии (настає Рік Дракона як-ніяк). Без сюрпризів не обійдеться: підлітки зможуть виграти фотоапарат і веб-камеру.

Для дорослих готується новорічну виставу на тему «Лукомор’я». Це незвичайний мюзикл. Ідеї абсолютно божевільні, але дуже хочеться їх реалізувати. Більше нічого не скажу. Хоча, ні. Скажу.

Користуючись нагодою, повторю те, що я кажу на всіх колективних зборах: Палац – це храм мистецтва. Коли виходиш на сцену, відчуваєш, що все дихає, що Палац живе. Щоранку йду на роботу з радістю і гордо собі кажу: «Я працюю у Палаці культури. Яке це щастя!».

Вітання № 1 . Надіслала Любов Стасюк

Не церква, не храм, але піднесене місце.
Душі тут легко, і світло, і не тісно.
Під склепінням залу (його поглядом окинь
від першого і до останнього ряду)
душа споглядає з любов’ю і почуттям
тут найголовнішу цінність – мистецтво.

Вітання № 2 . Надіслав Михайло Ларіонов

Ювілейне – наслідування Маяковському.

Якщо смуток засмоктала трясовиною і вити від напруження хочеться,
Не ний по-напрасну будь чоловіком, тим більше ювілей в календар проситься
55 красива дата – повна символів, смислів та задумів
Банкети, квіти привітання і вигуки,
І скажемо просто – народ ВАС любить не відтягнеш геть і за волосся.

У дитинстві ялинка, після весілля, пізніше фуршет заводський — святковий,
Де ще побачиш і відчуєш, суть життя, без всяких там заморських гаджетів.
Маяк – маячить, танцюристи танцюють і Огановский носитися з німбом Станіславського
Пом’янемо всіх у святковій всує,
Лише б торжество вийшло заправское

Веселись народ, співай, приплясывай, скоро дивись і долина прилаштується,
Не знаю як там модернізація,
Але до столітнього вашого ювілею, що загадаєш точно здійснитися.

Поздоровлення № 3 . Надіслала Катерина Бабусина

Знає старець і молодик
Про Агаркова Палац.
Про ажурні ліпнини,
Про колони і картини,
Люстри у тисячі свічок
З блиском сонячних променів,
Про величезні колони,
Про фонтан з водою холодною,
Про десятки ліхтарів
І про клумби біля дверей…
Наш Палац салдинцы знають
І сердечно вітають.
Нехай подарунків будуть гірки!
З ювілеєм у дві п’ятірки!

Вітання № 4 . Надіслав Едуард Галієв

Пари ходять під вінець
— До Палацу!
Возить ярмарок купець
— До Палацу!
Пісні співати йде співак
— До Палацу!
І спектакль щастить грець
— До Палацу!
На гуртки йде молодик
— До Палацу!
І дітей кличе батько
— До Палацу!
Виграти конкурс льодяник
— До Палацу!
І на свято цеху спец
— До Палацу!
Кави випити нарешті
— До Палацу!
Всім Агаркова Палац
— Зразок!
З ювілеєм, наш Палац!
— МОЛОДЕЦЬ!

Вітання № 5 . Надіслала Катерина Бабусина

Палац Агаркова ні разу
Салдинцам свято створював
І ось настав заповітний годину
Щоб він приймав подарунки!

В його заповітний ювілей
Ми грянем дружне «Ура!»
Спасибі скажемо в цей день
За море світла і добра!

За дзвінкий гомін дітвори
Серед новорічної мішури
За ті вистави, що давав,
За сцену, за розкішний зал!

Спасибі хочеться сказати
Що міг нас разом збирати
І зимових холодів на зло
Дарувати посмішки і тепло

І навіть свій день народження
Він перетворив у великий концерт
І всупереч засадам старим
Він сам гостям подарунки дарує!

Нехай в залі не змовкає сміх
У справах – супроводжує успіх
Нехай буде привітань град
Палацу Агаркова – Віват!

Вітання № 6 . Надіслала Ірина Семенова

Вітання № 7 . Надіслав Андрій Зубарєв

Фонтан, майданчик, баллюстрада, арка
Палац Культури імені Агаркова
Фойє, афіші, двері, потоки світла
Знайомий з дитинства аромат паркету
Оркестру лад, баяна звук, романс
На сцені бадьорий чути конферанс
Танцюристи, театрали, ветерани, хор
Згуртована сім’я, харизма і запал
Все так само, все як раніше теж
Палацом пишатися ми по праву можемо
І привід адже всього півсотні п’ять
Всі разом будемо дружно відзначати
Так будь і далі творчий і яскравий
Палац культури імені Агаркова

Вітання № 8 . Надіслав Денис Бабушкін (8 років)

Вітання № 9 . Надіслав Андрій Зубарєв

Хочу з ціни голосно прочитати,
Що до нашого Палацу півсотні п’ять !

Хочу і на фуршеті погуляти,
Адже до нашого Палацу півсотні п’ять!

Все згадати і душею молодше стати,
Адже до нашого Палацу півсотні п’ять!

І навіть заспівати, і може бути станцювати,
Адже до нашого Палацу півсотні п’ять!

І скромно підтримати Ваш чудовий свято,
Я нашого Палацу заслужений учасник!

А то я можу і не встигнути,
Адже в майбутньому році — півсотні шість!

Ну а серйозно — всіх Вас з ювілеєм!
Півсотні п’ять — а ми всі молодшаємо.

Вітання № 10 . Надіслала Євгена Нікітіна (вірші не авторські)

Нехай ваші 55
Приємно відчуваються!
І добрий світлий ювілей
З друзями відзначається!
Чоловіче суспільство бадьорить
І прикрашає дамське!
Нехай аромат живих квітів
П’янить вас,як шампанське!
З ЮВІЛЕЄМ.

Вітання № 11 . Надіслала Ірина Диму (вірші не авторські)

Хто нам пісеньки співає,
Або водить хоровод?
Хто поезію читає,
Анекдотів багато знає?

Хто сценарій роздає,
І на сцену всіх кличе,
Репетиції проводить,
Дуже злий весь час ходить?

Всім артистам, режисерам,
Сценаристам і стажистам,
Шолом вітальний вірш,
Ювілярам точно в строк!

Вітання № 12 . Надіслав Олексій Бабушкін

Що подарувати коханому Палацу
У його з двох п’ятірок ювілей:
Доріжку яскраво-червону до ганку?
Оркестру оглушающую трель?
Кошики свіжозрізаних квітів?
Купюри, поміщені в конверт?
А може бути гірлянду з повітряних кульок?
А може вази повні цукерок.

Мабуть, подарую йому тепло –
Тепло своєї посмішки і душі!
І розповім на вушко анекдот,
Щоб його трохи розвеселити.
Я подарую йому свою любов,
Оплесків святковий салют!
І кілька простих і ніжних слів
Щоб знав Палац, як я його люблю!

Вітання № 13 . Надіслала Лідія Шешукова

Плавне звучання, легкість у чітких «па»,
В глядачах — любителі, а не натовп,
З залом — єднання, щоб тепло в мороз,
Щоб все не тільки снилося нам, а і пропалило до сліз!

Тетюхинская площа, Агарковский Палац.
Знати, кожен генеральний прекрасного творець?
Якщо дві п’ятірки поруч — народ гуляти прийшов:
Палацу це — нагорода, і всім нам добре!

Сузір’я талантів, розкриття сердець —
Завжди нам підносить наш народний Палац,
З вогнищ культури. один з кращих трест!
Сьогодні побажаємо, щоб усім вистачило місць!

Вітання № 14 . Надіслала Олександра Тетюева

Вітання № 15 . Надіслала Світлана Левкина

Вітання № 16 . Надіслала Лідія Шешукова

Мене приваблюють колони
І люстри на зводі Палацу,
Газон яскравий, строкато-зелений.
Сюди йдуть дід і пацан.

Тут місце для струнких зборів,
Майданчик концертів, кіно
І клуби різних назв,
Молодих і відомих давно.

І я поспішаю сюди знову,
До великої багатогранної рідні,
Дихаю до Палацу я нерівно!
Данила — небіжчик мені!)

Вітання № 17 . Надіслала Анна Горчатова

Палацовий склепіння. І звід кришталевий
Знову наступаючої зими
В нас пробуджує не випадково
Надії щастя і любові.

Але тільки вечір настає,
І спалахують вогні,
Виблискуючи, він весь оживає,
Він дихає, ніби ми дихаємо.

Всередині як в казці — все чарівно.
Вогнів виблискує хоровод,
І ялинка, вся переливаючись,
Чекає малюків на Новий рік.

І все кружляє в бальному залі,
І свято триває цілий рік.
Палацовий звід — «звід зірок» кришталевий
Завжди і у кожного він чекає.

Вітання № 18 . Прислали Олена і Єлизавета Кайгородцевы

Вітання № 19 . Надіслала Ірина Семенова

Народження Палацу очима п’ятирічної дитини.

  • Широкий (за замовчуванням)
  • У всю ширину
  • Вузький

Ювілей-це не просто історична дата

З історії Нижнеусцелемовского Будинку культури , яку

нам розповідали ведучі, ми дізналися, що в 1963 році був

організований сільський клуб. Ведучі святкового

заходу розповіли, хто раніше керував

сільським клубом, а також багато цікавого з архіву

минулих років. До ювілейної дати була підготовлена фотовиставка.

Ось так вже 50 років Нижнеусцелемовский Будинок культури об’єднує жителів селища. Багато людей пройшли через двері ДК і через його сцену. Хтось ішов, вважаючи роботу в культурі несерйозною і малоденежной, але багато залишалися, дарували і продовжують до

досі дарувати радість глядачам — жителям селища.

Урочисту частину заходу відкрив

Глава Нижнеусцелемовского сільського поселення Р. Р. Чутбасов.

Він привітав усіх з ювілеєм, подякував

присутніх у залі за увагу, яку

вони зробили, прийшовши на святкування, а також

вручив ювілярам пам’ятний подарунок.

Багато хороших слів на адресу працівників ДК

сказав глава Уйского району Юрій Миколайович

Косарєв. Він вручив завідуючій клубом

Уланової Ганні Василівні Сертифікат

на суму 20000 рублів. Від місцевого відділення партії

«Єдина Росія» ювілярів привітали О. Е. Усцелемова і

Л. А. Вороніна, вони вручили працівникам будинку Культури

Лист подяки, квіти та подарунки.

Також винуватців торжества привітали: Н.Н.

Усцелемов, директор ТОВ «Дружба»; М.В.

Штрахова, директор МКУК МДК; Л. М.

Стародубцева і багато інших.

Було дуже зворушливо, коли на сцену

піднялися учасники: вокальна група

«Степанівна», які виконували

російські народні пісні,молодша група хору

ЗОШ(керівник Бужан Ст.) з виконанням

пісень, дитяча театральна група (кер. Видріна Р.),

які виконали сценку «Сільські чудеса».

Також всі глядачі бурхливими оплесками

зустрічали творчий колектив виконав

пісню на башкирською мовою.

Мабуть, кульмінаційним моментом стало

виступ дітей з дитячого садка «Колосок»

нових нарядних костюмах, які порадували глядачів

Після чудової концертної

програми працівники Нижнеусцелемовского ДК

вийшли на сцену, і директор МКУК МДК Н.В.

Штрахова вручила всім без винятку Грамоти

З ювілеєм Вас! 45 — всього лише цифра, Ви — все та ж молода і пустотлива дівчисько, що і 20 років тому. Бажаємо, щоб здоров’я не підводило, щоб очі горіли радістю, і кожен прожитий рік тільки підкреслював Вашу жіночу красу і чарівність.

Ювілей у вас прекрасний,
Вам сьогодні 45,
І вогнем виблискує ясним,
І іскриться погляд знову!
Ви на роки не дивіться,
І нехай вони летять,
Розважайтеся, веселіться,
Дивуйте всіх підряд!

45 — серйозна цифра і разом з тим тільки початок повної життя, в яку ти радісно вступаєш. Спасибі тобі і твоїм батькам за те світло, що випромінюється тобою, красу і щастя, щедро роздаються тобою оточуючим. Бажаю тобі згадати і здійснити всі твої потаємні мрії і прагнення, які ще чомусь не збулися. Радий відзначати цей славний ювілей з тобою за одним столом, і висловлюю тобі свою сердечну подяку.

З глибокою повагою
Вітаємо Вас з ювілеєм,
З натхненням знайшли
Додаємо вірш.

Нехай у рядках немає таланту,
Зате вони сповнені
Сердечних побажань,
Від усієї душі вони.

У сорок п’ять Ви нам дозвольте,
Вам здоров’я побажати,
На досягнутому не стійте,
Дари з небес не потрібно чекати.

Будьте в здоров’ї крепчайшем,
І в смуток часом
Ви впадати не збирайтеся,
І не сподівайтеся на спокій.

Бажаємо Вам успіхів,
І удач завжди у всьому:
І в рідному сімейному колі,
І в справі-своєму бізнесі!

Нехай будуть помисли чисті,
Будь оптимістом — не сумуй,
Образив якщо хто — пробач
І в житті шанс не прогав.

Ти відзначаєш сорок п’ять,
Друзів твій свято скличе,
Бажаємо вірити і дерзати,
І далі рухатися вперед!

З ювілеєм! У сорок п’ять,
Вам йти по життю легше.
Сонце світить Вам знову,
Гордо розгорнулися плечі.

Є машина, дача, будинок,
Багато Ви вже встигли.
І родина за столом,
Вас привітати захотіли.

Здорові будьте і життя,
Ви ніколи не здавайтеся.
І в цей день ми Вам бажаємо,
Успіху, щастя і добра.

Нехай ростуть рідні діти,
Розчулюючи вас до сліз!
Щасливі будьте і успішним,
І нехай не буде в житті гроз.

Сьогодні всі ми відзначаємо
Ваш сорок п’ятий ювілей.
І з цим хочу вас привітати
Від імені колег, друзів.

Бажаю міцного здоров’я
І ніколи не сумувати;
І море нових вражень
В чудовий вік — сорок п’ять!

Вам сьогодні сорок п’ять!
Вітаю з ювілеєм,
Бажаю горя вам не знати,
Шлях пройти, не шкодуючи.

Бажаю щастя, доброти,
Нехай справи йдуть чудово,
Нехай здійснюються мрії,
Удача буде в житті особистому!

Всі твої друзі і рідні зібралися сьогодні, щоб привітати тебе з ювілеєм! За 45 років ти встиг багато чого досягти, працював не покладаючи рук. Ми бажаємо, щоб всі труднощі залишилися позаду, а попереду тебе чекали довгі і тільки щасливі роки!

Вітаючи з прекрасним ювілеєм, хочемо сказати, що за всі роки, що ми знайомі з ювіляром, ми бачили чимало його перемог і звершень, він завжди з честю виходив із найскладніших життєвих ситуацій і не забував допомогти вийти з них і друзям. Бажаємо, щоб попереду завжди було трішки більше, ніж пройдено.

Дійові особи: Д о к т о р К у л ь т у р а, М е д б р, а т к у л ь т р а б про т н и к, ч, а з т л и в и й р е б е н о к, Б л а г о д а р н а я м а м а, А к т и в н и й п е н с і о н е р, І з л е ч е н н а я т о д і н о ч е с т в а.

На сцену виходять Доктор Культура і Медбрат культпрацівник.

Доктор Культура. Якщо у вас із настроєм погано,
Якщо дістали справи,
Аврал на роботі, з дитиною проблеми,
Кругом йде голова,
Ми вилікуємо всіх, ми вас не залишимо.
Поспішайте до найближчого ДК!
Доктор Культура…

Медбрат культпрацівник. І Медбрат культпрацівник…
Разом. На допомогу прийдуть до вас завжди!
Доктор Культура. Якщо кругом вам всі набридли,
Ліки від нудьги знайдемо!
Якщо психічно ви на межі,
Ми терапію вам проведемо!
Лікуємо спілкуванням, танцями, сміхом
І веселою грою!
Адже Доктор Культура…
Медбрат культпрацівник. І Медбрат культпрацівник…
Разом. Допоможуть проблемі будь!
Доктор Культура. Звернемо увагу на негативні фактори, що підривають здоров’я нації.
Медбрат культпрацівник. Перший у списку — телевізор!
Доктор Культура. Всі передачі — просто покарання!
Там зомбують мозок і плутають свідомість!
Серед білого дня, коли немає мами і тата,
Діти дивляться жахливі програми.
У них розхитуються нерви,
В школі починаються проблеми.
Ми як фахівці вищої категорії рекомендуємо:
Телевізор — на смітник, дитя —
у Палац культури!
Ваші діти під наглядом, у Палаці
не пропадуть,
Адже Доктор Культура…
Медбрат культпрацівник. І Медбрат культпрацівник…
Разом. Їх швидко корисною справою займуть!

Виходить дитина з плакатом «Щаслива дитина».

Щаслива дитина. У Будинок культури я ходжу,
Там дозвілля свій проводжу.
Тут і всі мої друзі!
Нам без клубу нікуди! (Відходить до задника.)
Доктор Культура. Продовжуємо консультацію.
Давно доведено: хто біля комп’ютера весь
день сидить,
У того скрізь болить.
Хто всю ніч в Інтернеті блукає,
Часто депресія знаходить.
А хто в клубі займається,
Той фізично і розумово розвивається!
Корисніше пива і сигарети
Гра в теніс та ігри-естафети.
Це доведено клінічно!
Я — Доктор Культура…
Медбрат культпрацівник. І Медбрат культпрацівник…
Разом. Комп’ютерні ігри категорично забороняємо.

Виходить жінка з плакатом «Вдячна мама».

Вдячна мама. Якщо підліток ходить в клуб
І там проводить своє дозвілля,
Валеріанку мамі пити не треба,
Адже у дитини там культурна
програма!
І тато більше не лається,
Адже підліток дурницями
не займається!
Бабуся в’яже спокійно носок:
Онучок в ДК — значить, все добре! (Відходить до задника.)
Доктор Культура. Продовжуємо консультацію.
Вам потрібно лікуватися, оздоровитися?
Киньте таблетки у відро!
Уколи, примочки і порошочки
Вас не врятують все одно!
Лікуйте хорошим себе настроеньем.
Втомилися, сумуєте? Це все не біда!
Адже Доктор Культура…
Медбрат культпрацівник. І Медбрат культпрацівник…
Разом. Піднімуть вам життєвий тонус завжди!

Виходить бабуся у хустці з плакатом «Активний пенсіонер».

Бабуся. У Будинок культури приходжу,
З собою подружок наводжу.
Як ми в клубі запалюємо,
По секрету розповім:
Чай з бубликами ми п’ємо
І частівки так співаємо!
Вдома нудно нам сидіти —
У клубі в хорі будемо співати!
Настрій хоч куди,
Адже душею я молода! (Відходить до задника.)
Доктор Культура. Продовжуємо консультацію.
Дуже шкідливі для здоров’я
Самотність, нудьга.
Будинку більше не сидите,
А поспішайте до нас в ДК!
Повірте, ви не самотні!
Відкиньте сумніви, поспішайте швидше!
Я — Доктор культура…
Медбрат культпрацівник. І Медбрат культпрацівник…
Разом. Знайдемо вам хороших і вірних друзів!

Виходить жінка з плакатом «Лікована від самотності».

Жінка. Я все життя була одна,
Як самотня місяць.
Але подруга-єгоза
Як-то зробила заказік —
Привела мене на свято
Під названьем «Кому за…»
Спочатку я соромилася,
Але в підсумку розігралася.
В шоці вся моя рідня:
Завтра весілля у мене!

Всі герої шикуються в одну лінію.

Доктор Культура. У світі великому нам непогано живеться,
Але тут багато соціальних хвороб
знайдеться!
Чи врятує культура наш світ? Ми не знаємо.
Але в суперечці одне лише завжди
стверджуємо:
Культура — наш компас, вона —
наш кумир.

Доктор Культура говорить, а всі герої перевертають свої плакати, відкриваючи напис.

Культура вже точно вилікує світ!
І наступну пісню, як пачку вітамінів, ми даруємо всім культработникам з побажаннями міцного здоров’я, творчих успіхів і гарного настрою!
Всі (співають на мотив «Пісні бременських музикантів»). Нічого на світі нам не треба,
Якщо ми працюємо всі дружно.
Якщо глядач плескає в долоні,
Значить, номер вийшов наш хорошим.
Значить, номер вийшов наш хорошим.

Ми в культурі час не втрачаємо,
Як працювати, безумовно, знаємо.
Ніяких проблем ми не боїмося,
Оптимістами ми прагнемо бути!
Оптимістами ми прагнемо бути!

Ми своє покликання не забудемо —
Сміх і радість ми приносим людям!
Пощастило з роботою нам з тобою,
Наше щастя жити такою долею!
Наше щастя жити такою долею!

Нехай ідуть всі негоди
Здоров’я багато-багато
Щоб на все вистачало сил
Багато ніжності і ласки
Нехай буде дорога світла і легка

Здоров’я вам взаимопониманья
Ніколи вам не сумувати
Щоб обходили стороною проблеми
Ми вас вітаємо
І бачити успіхи
Бажання — в роботі,
Ми з ювілеєм вітаємо,

Ми присягаємо на вірність,
Наш славний колектив на дачі,
Бажаємо щастя і удачі!
А до самим терплячим!

Вирішити змогли Ви сто проблем
Всі дружно вітаємо!
Від усієї душі бажаємо!
Ось настав ваш ювілей,

Тут всі зібралися, подивіться,
Що б побажати Вам: кращих днів,
Здоров’я, радості, успіхів,
І щасливо Вам життя прожити!

Прийміть вітання з ювілеєм!
Бажаємо Вам успіхів і визнання.
Від усієї душі бажаємо Вам здоров’я
Ми раді, що у нас такий начальник,

Ми цінуємо Вашу мудрість і турботу
Бажаємо Вам здоров’я, щастя, радості,
У керівника сьогодні ювілей,
Доведеться йому приймати гостей,

Але колектив вирішив передбачити
І першими привітати, теплі слова сказати.
Ми Вам бажаємо щастя і везіння,
Удачі, розсудливості і терпіння,

Нехай збудуться всі Ваші пожеланья,
Вдалими нехай будуть начинанья.
Вас з ювілеєм вітаю!
І в 50 (60) я Вам бажаю

Щоб конкуренти – не перешкода!
Бажаємо здоров’я, удачі в усьому!
Нехай кожен день буде найщасливішим днем!
І в житті Вам щастя бажаємо!

А в житті Вас чекає і хвала і шана!
Ну що ж, Вас з ювілейним днем!
Ювілей і фотоспалахи,
Шеф свій ювілей святкує,

Слави тільки трудової,
З ювілеєм, дорогий!
Привітання з ювілеєм 50 років
Сімейного щастя, удачі, здоров’я,

Ідей перспективних, успіху в справах,
Партнерів порядних, чесних, надійних,
Хороших балансів завжди на рахунках!
І Ваш ювілей — це свято для нас,

Нехай в п’ятдесят все, що серцем бажати,
Реальністю стане швидше для Вас!
Наш доблесний начальник, брат і друг!
Надія, талісман і піднятий прапор!

У Ваш ювілей ми всі зібралися в коло
І майбутнє бачить тільки з Вами!
Ювілейний день нагрянула в гості…
Не лякайтеся – це ж не вперше,

І роздуми тяжкі киньте:
Ні до чого Вам псувати свято свій!
Адже під Вашим чуйним керівництвом
А п’ятірки – цифри, ось і все!

Хай доля Вам лише радість несе!
Без суєти і зайвих справ,
Ось кожен би, як Ви, вмів.

Побажаю щоб друзі не забували
Ніколи не теряйть любові
Щоб мрії завжди збувалися
Успіхів у всьому і скрізь в додачу

Нехай мрії стають реальністю
Успіхів всіх не перелічити
Ніколи не відати зла
Більше в яскравих фарб життя
Хай буде добрим щогодини,
Надію і везіння!

Успіхів і натхнення!
Ви роботу, немов віл,
Годі думати про роботу,
Запрошений вже Пегас,

Вас від тисячі імен.
Торт вручаємо і квіти,
Бажаю вам я далі просуватися,
У свій день народження смутку не вдатися,

А весело, з розмахом відзначати.
Хочу вам багато щастя побажати,
Нехай живеться радісно і яскраво,
Щоб кожен день з усмішкою зустрічати!

Бос, привітати з днем народження,
Вам з величезним уваженьем
А удача по п’ятах!
Вас ніде і ніколи!

У День народження поздоровлення від нас — це раз.
Шолом ми добрі слова — це два.
Бути весь час попереду — це три.
Жити з усіма в дружбі, в світі — це, здається, чотири.

Примножити все що є — це шість.
Бути уважним до всіх — це сім.

Нехай бажання виконає рибка золота
Багато радісних клопотів
Більше успішних звершень
Успіхів веселощів щастя

Нехай зустрінуть везіння радість в дорозі
Ніколи не згасати
Успіхів вам бажаю щастя
Щоб життя дарувала лише подарунки
Нехай дарує життя любов і світло,
Бажаємо щастя, довгих років,

Не пістолет, не бомба, не кастет.
Ви просто приголомшливо красиві!
Побачивши Вас, ніхто не скаже «Ні!».
Бажаємо в житті всі негаразди

«Жити, знехтувавши втома»,
І, щоб загадка залишалася,
І МИ вас до цього спонукали!
Признайсь, Ви б за цілий вік

Ну, гаразд, це ми жартома,
Бажаємо ми і століття
Такий же шлях виконати зоряний!
Кар’єри яскравою, як камета,

Добра і сонячного світла!
Таку творчу силу,
І ви ростете без зусиль
До великим свершеньям і мріям,

Щасливим зустрічам, достиженьям!
Ви кращий, бос, дозвольте нам
Сказати Вам хором: З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!
Вибирати його не можемо.

Нехай не чіпають тривоги
Більше сміху і менше суперечок
Здоров’я тобі міцного на додачу
Ніколи не морочити себе дрібницями

Нехай буде цікавим хобі
Тобі ніколи не сумувати
Більше посмішок і любові
Успіхів і удачі побажаємо

Ми запрошуємо всіх відвідати віртуальний музей школи, його Ювілейну сторінку тут

Шановні педагоги, батьки і діти, випускники різних років!

Ми щиро вітаємо вас з ювілеєм!
Творчих пошуків та інновацій, натхнення, оптимізму, успіхів та нових перемог!
Бажаємо нашій школі подальшого процвітання!
Давайте всі разом успішно реалізовувати спільні проекти,
ставити нові рекорди, радувати школу високими досягненнями!

Друзі!
Адміністрація шкільного сайту просить вас знайти час і привітати школу з ювілеєм,
а ми із задоволенням розмістимо ваше привітання на шкільному сайті.

Прийміть щирі вітання з ювілеєм нашої школи. Для історії це всього лише мить, а для багатьох поколінь випускників, ветеранів праці і нинішніх вчителів це незабутня подія, яке дарує прекрасні спогади про яскраві будні і відкриває нові сторінки творчої діяльності.
За 60 років існування школа пережила радості, негаразди і перетворення. Школа з радістю зустрічає нових учнів і з сумом проводжає випускників. Все змінюється. Незмінним залишається тільки одне! Професіоналізм і самовіддача педагогічного колективу, підтримка і взаєморозуміння з боку батьків, залучення учнів в освітній і виховний процес – ось основні визначальні успіху нашої школи.
Шановні колеги! У вашій праці – радість творчості, сила духу і здатність співпереживати. Від усієї душі бажаємо вам нових творчих звершень, професійних досягнень, невичерпної енергії, душевних сил і процвітання, вдячних, талановитих і успішних учнів.
Слова особливої вдячності ветеранам педагогічної праці. Своєю працею, відданістю ви заклали основи наших сьогоднішніх досягнень. Здоров’я вам, щастя, довгих років життя!
У всіх куточках Батьківщини трудяться наші колишні учні. Працюють чесно, сумлінно, творчо, прославляючи своєю працею рідну школу. Честь і хвала вам, дорогі випускники! Бажаємо вам впевненості у завтрашньому дні, життєвого оптимізму та родинного благополуччя.
Нашій улюбленій школі 60 років. Незважаючи на вік, ми молоді, динамічно розвиваємося і не втрачаємо зв’язок поколінь. Віримо, що у школи не тільки славне минуле, але і прекрасне майбутнє!

Ми, випускники 2014 року , в цей радісний та знаменний день від усієї душі вітаємо тебе з ювілеєм!

Ми пишаємося,що наш випуск 2014 року — 60-й випуск в школі, а значить, ми разом з тобою, Школа, ювіляри!

Нам незрівнянно пощастило — ми вчимося в школі №41,де склалися чудові традиції: і туристичний зліт, і вожатская робота в дитячому таборі, і «Мировой парень», де розуму вчать нас мудрі вчителі, яким сьогодні говоримо спасибі за розуміння, за віддані роки, знання, за нескінченне терпіння і за те,що нам тепер не страшно зробити крок у самостійне життя.

Наша школа! Джерело пізнання світу, океан нескінченних «двійок», «п’ятірок», ЄДІ, таблиць множення і теорії відносності! Нехай ще багато років твій парус надувають вітру знань, добра і кращих людських відносин.

Урочисто обіцяємо, що ми ніколи не принижувати твоє добре ім’я, гідно витримаємо іспити, і де б ми не були, завжди будемо повертатися у рідне селище, рідну школу.

Учень 11а класу
Андрюков Олександр

З ювілеєм, улюблена Школа!

Аліна Коровіна і 8б клас

Шановні друзі!
Вітаю вас з ювілеєм нашої школи!

Любити школу – це значить зберігати її традиції, знати її історію.
Моє життя тісно пов’язана з життям 41 школи. У Новогорной школі я вже 46 років (спочатку — ученицею, а потім – вчителькою), за цей час школа стала для мене другим домом, а вчительський колектив-другою сім’єю. Хоча це банальні слова, але це, дійсно, так.
Я охоче взялася продовжувати позакласну роботу з туризму, оскільки сама займалася в шкільні роки в секції у А. Н. Гайденко, який навчив мене всьому, що я зараз вмію. Навчаючись у старших класах, в комітеті комсомолу ми вирішили створити в нашій школі музей. Ініціатором була вчитель історії, відповідальної призначили мою подругу Нэллю Хлюпину (Булаева Н.І.), а я їй просто допомагала у вільний час. Тому зараз я із задоволенням продовжую займатися музеєм. Тоді нам виділили маленьку кімнату, де ми почали створювати музей. У той час нас всіх цікавила доля наших земляків, ветеранів Великої Вітчизняної війни, велася велика переписка, по крупицях збирали матеріал для музею. Ці листи зараз зберігаються в нашому архіві. Після закінчення школи нашу роботу продовжила вчитель історії Ніжегородова Н. Е., яка створила в школі клуб «Пошук» і вела дуже велику пошукову роботу, був зібраний багатий краєзнавчий матеріал. У роботі брали участь всі учні школи. З тих пір збереглися альбоми, фотографії , експонати виставок.
У 1977 році при переїзді в нову будівлю для музею не знайшлося приміщення, тому все спакували в шафи в кабінеті історії. У новій школі продовжила займатися краєзнавчою роботою вчитель праці Лузанова Е. Ф., яка зі своїми хлопцями збирала матеріал про випускників нашої школи. Так з’явився ще один напрям «Історія школи». Весь зібраний матеріал довго припадав пилом на полицях, але одного разу ми вирішили, що наш час настав, пора все систематизувати, оформити на планшети і виставити для перегляду. Спочатку створили велику групу педагогів, які виконали основну роботу: систематизували і оформили планшети. Приміщення у нас так і не з’явилося. Директор школи Шишикіна А. Р. підтримала нашу пропозицію розмістити планшети з фотографіями вчителів та учнів у рекреаціях другого поверху. Кілька років роботою по оформленню планшетів займалися дві людини -вчитель історії Агафонова А. В. і я. Кожні канікули ми оформляли нові розділи, реставрували або поповнювали старі планшети. Протягом 15 років наш «шкільний альбом» ставав все більше і більше, займаючи всі вільні стіни другого поверху. Всім: і дітям, і дорослим було цікаво розглядати історію у фотографіях. Але рік тому пожежники наполягли на демонтаж стендів через можливості загоряння. Довелося виконати. Всі планшети збережені, складовані і, може бути, ще будуть затребувані.
У 2012 році був створений сучасний музей – віртуальний, в ньому ще не всі розміщені розділи, будемо продовжувати роботу. На жаль, в цей музей заглядають не так часто, як у попередній. Зараз поповненням сторінок музею займаємося ми з вчителем історії Богоевой О. А.

Буває і школи ювілей,
І це свято для вчителів,
Для школярів і всіх же інших,
Що стали вже ближче всіх рідних!

Так нехай же школа Ваша процвітає,
Прекрасних діток знову випускає,
Розумом, кмітливістю обдаровує знову
І прищеплює ввічливість, любов!

Comments are closed.