Привітання день атомної промисловості

0

Сторінки: [вірші] [у прозі]

Привітання з днем працівника атомної промисловості в прозі

Вітаю вас з днем атомної промисловості! Бажаю в роботі – неймовірних успіхів і перспективних відкриттів, адже ми ще пам’ятаємо гасло – мирний атом — в кожен дім! Хочу побажати вам здоров’я, благополуччя і на повну потужність проявити свої чудові розумові здібності та лідерські якості!
Автор: Солдатова Марія

Я поспішаю привітати Вас з найважливішим святом, з Днем атомної промисловості! Я висловлюю Вам свою величезну повагу і вдячність! Спасибі Вам за те тепло і світло, які у нас є завдяки Вам! Ви втихомирили атом і направили його на благо людей! Я бажаю Вам простого людського благополуччя, щастя, нових відкриттів і радісних звершень у житті! Нехай Ваші мрії Вас ніколи не підводять! Зі святом!
Автор: Ольга Фурсова

Хочу привітати тебе з професійним святом — Днем атомної промисловості! Без атомної енергетики сьогодні не обійтися, а це значить, що ти виконуєш дуже важливу місію! Бажаю, щоб твоя робота приносить тобі радість і достаток, повагу колег і начальства. Здоров’я тобі, виконання бажань і удачі!
Автор: Тетяна Бєляєва

Таїнство, міць, першооснова – все це асоціації, пов’язані з дією атома. За ним майбутнє! Так нехай атом у твоєму житті буде виключно мирною. Нехай він несе тепло, енергію, радість, а не руйнування і горе. Бажаю тобі чудового здоров’я, благополуччя і процвітання. Щастя в родині, взаєморозуміння з близькими, просування по роботі! З професійним святом – з Днем атомної промисловості!
Автор: Олена Тихонова

Всім здається, що сама тонка робота у ювелірів, а я от думаю, що у вас – працівника атомної промисловості! Бажаю вам професійне свято довести всьому світу, що атом в умілих руках може бути корисним людству. Нехай у вашому житті буде багато світла і любові, здоров’я міцніє і зростають доходи з кожним новим днем. Успіхів вам у діяльності та особистому житті. З днем атомної промисловості!
Автор: Катерина Лимар

Атомна промисловість – одна з найскладніших галузей народного господарства, де працюють справжні професіонали. У ваше свято – День атомної промисловості хочеться побажати вам успіху у вирішенні найскладніших завдань атомної енергетики, нехай ця передова галузь розвивається, а разом з нею! Сил вам та натхнення у вашій відповідальній роботі! Та міцного здоров’я вам та вашим рідним!
Автор: Наталія Сухомлин

Сьогодні наші привітання адресовані Вам – людині, щодня заглядывающему за межі непізнаного, володарю невидимого, але грозного, високого професіонала своєї справи. Атомна промисловість нашої країни – це потужна галузь: в ній укладені і енергетика, і войовничість, і впевненість держави у своїх позиціях. І не випадково Ви щоденно приходите на роботу з гордістю та відповідальністю, бо у багатьох успіхи Батьківщини є частинка Вашої праці. Так що з Днем атомної промисловості!
Автор: Олексій Резніков

Атом – яскравий приклад того, як в маленькій частинці може критися велика сила творення або руйнування. Сьогодні своє свято відзначають люди дуже складній, відповідальній і такої потрібної професії – працівники атомної промисловості. Мої слова адресовані всім, хто день і ніч трудиться над тим, щоб атом ніс користь народу і був безпечним. Нехай ваша робота буде підпорядкована законам атомної фізики, а особисте життя – законами Любові і Справедливості!
Автор: Олена Козлова-Гыра

п’ятниця, 22 вересня 2017 р.

Привітання з Днем працівника атомної промисловості

День працівників атомної промисловості відзначається в Росії щорічно 28 вересня. Це свято тих, хто створив принципово нову галузь промисловості і поставив енергію атома на службу миру і творення. Його святкують працівники підприємств атомної галузі, науково-дослідних інститутів: інженери, проектувальники, робочі.

Дата свята вибрана не випадково. Саме 28 вересня 1942 року Державний комітет оборони СРСР видав розпорядження «Про організацію робіт по урану» і схвалив створення при Академії наук спеціальної лабораторії атомного ядра. Таким чином, ця дата вважається Днем народження вітчизняної атомної енергетики.

День працівників атомної промисловості – це свято особливе. Він є визнанням заслуг атомників, які за минулі десятиріччя зроблено дуже багато для становлення атомної енергетики. Завдання сьогоднішнього покоління атомників зберегти кращі традиції і унікальну культуру виробництва, забезпечивши подальший розвиток галузі, реальний внесок у забезпечення національної безпеки країни, зміцнення авторитету і престижу Росії як світової ядерної держави, підвищення її конкурентоспроможності на глобальних ринках.

Привітання з Днем атомної промисловості

Привітання з Днем працівника атомної промисловості вірші і проза до професійного свята для робітників і службовців атомної електростанції, а також всіх тих, хто має відношення до атомної електроенергії.
Привітання з Днем атомної промисловості у віршах, з гарними побажаннями всіх благ в сім’ї і успіхів на службі, будуть відмінними побажаннями в римі віршів до професійного свята робітників і службовців атомної електростанції, а також всіх тих, хто має відношення до атомної електроенергії. Привітання з Днем атомної промисловості в прозі, з душевними побажаннями всього найкращого в службі, стане чудовою промовою сказаної своїми словами у професійне свято робітників та службовців атомної електростанції, а також всіх тих, хто має відношення до атомної електроенергії.

Вам вдалося
Могутній атом зробити сумирним
І міць його направити
До могутнім силам мирним!
Сьогодні свято ваш,
Так нехай же повсюдно
Пройде він весело, душевно, цікаво!
Бажаємо вам
У праці корисному і небезпечному
Не втомлюватися і не засмучуватися марно,
За вами майбутнє —
І воно прекрасно!
© https://privetpeople.ru/index/smeshnye pozdravlenija s dnem rabotnika atomnoj promyshlennosti v stikhakh/0-976

Шановні працівники атомної галузі промисловості Росії! Всі, чия праця, талант і професіоналізм є для нас щитом, теплом і світлом!Від душі вітаю вас з Днем працівника атомної промисловості!
Атомна промисловість Росії завжди була і залишається осередком кращих умів і найбільш умілих рук, талановитих управлінців, учених, інженерів та робітників. Саме на ваших плечах лежить складне завдання забезпечувати обороноздатність та енергетичну безпеку країни, і ви гідно з нею справляєтесь.
Бажаю вам подальших професійних успіхів та нових здобутків, процвітання і надійного майбутнього містах, в яких ви живете і працюєте, а вашим родинам — миру і щастя!

Всіх працівників мирного атома
Вітаю тепло, гаряче,
Вам бажаю всім щастя великого,
І удачі, здоров’я ще!

Бути атомником — все одно що замахнутися
На Бога роль, грати завжди з вогнем.
Нехай лише добром деянья обернуться,
Що стали вашим буденною працею!
© http://propozdravleniya.ru/pozdravleniya/sms-s-dnem-atomnoy-promyshlennosti

Шановні колеги, друзі! Сердечно вітаю вас з Днем працівника атомної промисловості!
Атомна промисловість завжди була в авангарді вітчизняної індустрії. Фахівці найвищої кваліфікації були і залишаються гордістю атомної галузі. Жодне покоління атомників зберігало і дбайливо передавало накопичені знання і традиції з покоління в покоління, зберігаючи наступність, необхідну для успішної реалізації поставлених завдань.
Від душі бажаю вам подальших успіхів в будівництві, розробках та наукових дослідженнях — у всьому, що служить зміцненню позицій Росії на світовому ринку енергетики і високих технологій.
© http://www.vse-pozdravleniya.ru/pozdravlenija-s-professionalnymi-prazdnikami/1528-pozdravlenija-s-dnem-rabotnika-atomnoj-promyshlennosti

Атомної промисловості працівник,
Свято твій професійний сьогодні!
Тебе всім серцем вітаю,
Щастя і любові тобі бажаємо!

Нехай же не вичерпаються твої сили,
І здоров’я буде років на сто,
Щоб натхнення вистачило,
Цінували тебе дуже високо!

Що роблять працівники атомної промисловості на своїх робочих місцях, мало кому відомо, та втім, нам лише б були тепло і світло, і не було грибоподібних хмар! Сьогодні, в твоє професійне свято, я не буду говорити про хитрих фізичних формулах, а просто побажаю тобі простого щастя. І нехай не тільки на роботі, але і в житті, все йде за таким планом, приносячи більше світла і тепла!
© http://bestgreets.ru/professional gratters nuclear industry day.html

Професія ваша серйозна,
Не кожному праця цей по зубах.
І в цей день я вітаю
Всіх майстрів за атомним справах!

Без вас жилося б дуже погано,
Ви нам даєте світло. тепло,
Бажаємо вам щастя багато,
І щоб у всьому, завжди щастило!
© http://супер-поздравления.рф/18305-pozdravleniya-den-rabotnika-atomnoy-promyshlennosti.html

Скористайтеся запропонованим сервісом аудіо привітань, щоб організувати невеликий, але при цьому справді приємний сюрприз для дорогих і близьких вам людей.

Привітання з Днем атомної промисловості на телефон ви можете прослухати і відправити одержувачу на мобільний або смартфон як музичний або голосове привітання. Замовити і відправити Поздоровлення з Днем атомної промисловості на телефон можна як відразу, так і попередньо вказавши дату та час доставки аудіо листівки.

Ви тільки уявіть, наскільки незвичайним виявиться такий варіант привітання і наскільки яскраві емоції він може викликати у людини. До того ж вибрати унікальне і привітання насправді справді легко, тому сюрприз не стане обтяжливим для вас.

Привітання з Днем Працівника Атомної Промисловості

Ви уклали мирний договір,
Де буйний атом лагідним став —
Він більше не згортає гір,
А крутить парової турбіни вал.
Сьогодні наші міста живуть в теплі,
І яскравим світлом озаря свій лик
Йде переможно той вчений по Землі,
Що силу атомного синтезу осягнув.
Ми піднімаємо тост за добрі справи,
Всіх тих, хто вберіг нас від напасті
Бажаємо ми здоров’я вам на довгі роки,
І мирного неатомного щастя!

Привітання з Днем Працівника Атомної Промисловості

З Днем працівника мирного атома,
Нехай ця промисловість цвіте!
Нехай чарує природа заходами,
Нехай успіх в індустрії вас чекає.
Володарі над атомною галуззю,
Бажаємо Вам сапфирных небес.
Величаємо ми вас своєю гордістю,
Для країни ви здійснили прогрес!

Привітання з Днем Працівника Атомної Промисловості

Сьогодні атомник гуляє
Сьогодні свято у хлопців
Про це мало хто знає
Адже вони голосно не гудуть.
Працівники такого фронту,
Що всім не видно ніколи,
Гідні найкращих привітань
Ваша праця для нас не дурниця.
Без Ваших старань доблесних
Прийшло б в непридатність все навколо
Сьогодні багато побажань
Звучить для Вас — співробітник, друг.
Нехай будуть атом – мирний атом,
Лише приносить в будинок тепло.
Ми вітаємо Вас, хлопці,
Щоб усім жилося Вам добре.

Привітання з Днем Працівника Атомної Промисловості

За вас ми сьогодні особливо раді,
Змогли підкорити ви загадковий атом!
І у ваших руках, без сумніву, умілих,
Він користь несе нам на спільну справу!
Бажаємо подальших успіхів у роботі,
Нехай багато відкриттів у вас відбувається,
І може бути незабаром зовсім не випадково
Осягнете атома нові таємниці!

Привітання з Днем Працівника Атомної Промисловості

Вам вдалося могутній атом зробити сумирним
І міць його направити до важливих цілей мирним!
Сьогодні свято ваш, так нехай же повсюдно
Пройде він весело, душевно, цікаво!
Бажаємо вам в праці корисному і небезпечному
Не втомлюватися і не засмучуватися марно,
За вами майбутнє — і воно прекрасно!

Привітання з Днем Працівника Атомної Промисловості

Ми вітаємо атомників особисто,
І колективно теж вітаємо!
Бажаємо життя і здоров’я на відмінно!
Значення ваше для Росії розуміємо!
Увеличенья вироблення струму,
Бажаємо вам, ну й собі того ж,
Надійності реакторів і багато,
Замовлень на будівництво та все ж…
Головне Не це, а те, що ви опора,
Сил стратегічних, захисника країни,
Ворогів Росії марно злиться зграя,
Росії щит надійний і війни…
Почати вони не зможуть безкарно,
Їм мирний труд Росії не перервати!
Прийміть же привітань всяких різних,
Букет, і побажань… так тримати!

Привітання з Днем Працівника Атомної Промисловості

HTML-код для вставки на сайт або в блог:

Мирний атом нехай прийде в кожен дім,
Це гасло з дитинства всім нам знайомий!
Вас я в свято від душі вітаю,
Атомникові в цей день побажаю –
Бути в справах і любові незамінним,
Бути кращим співробітником, коханим,
Нехай вам все і завжди вдається,
І по життю нехай сонце світить вам!

Працівники атомної промисловості,
Ми з вашим днем привітати вас поспішаємо.
Побільше сил вам і здоров’я треба,
Працюєте щодня від душі.
Шлях не лякає робота вас небезпечна,
На ній нехай вам до пенсії щастить.
Нехай кар’єра складеться прекрасна,
Хороше хай в житті тільки чекає!

День атомної промисловості —
Свято значний, великий,
І зараз привітати треба нам
Всіх, хто працює з душею.
Всіх працівників мирного атома
Вітаємо тепло, гаряче,
Їм бажаємо всім щастя великого,
І удачі, здоров’я ще!

Привітання день працівника атомної промисловості

Атомна промисловість – одна з
найскладніших галузей народного господарства,
де працюють справжні професіонали.
У ваше свято – День атомної промисловості
хочеться побажати вам успіху у вирішенні найскладніших
завдань атомної енергетики, нехай ця передова галузь
розвивається, а разом з нею!
Сил вам та натхнення у вашій відповідальній роботі!
Та міцного здоров’я вам та вашим рідним!

День атомної промисловості —
Свято значний, великий,
І зараз привітати треба нам
Всіх, хто працює з душею.
Всіх працівників мирного атома
Вітаємо тепло, гаряче,
Їм бажаємо всім щастя великого,
І удачі, здоров’я ще!

В цей день осінній,
Вересневий, прохолодний,
Даруємо привітання
Атомним хлопцям!
Зі святом, трудяги.
Праця дуже важливий.
Немає у вас ледарів,
Там ті, хто відважний.
Нехай же чекають успіхи
На дорозі нелегкій.
Важкі перешкоди
Будуть ні з чим вам!

Вірші день працівника атомної промисловості

Атомна промисловість необхідна для нашої країни,
Працюють у сфері цієї кращі кадри,
Серед кращих атомників і ти,
Так залишайся завжди таким же працьовитим, хоробрим.
Роботою своєю ти забезпечуєш світло,
Тепло, яке завжди рятує
Від зимових холодів. Ми шлемо тобі привіт,
З днем атомника щиро тебе вітаємо!

Твоя професія серйозна,
Не кожному праця цей по зубах.
І в цей день ми вітаємо
Всіх майстрів за атомним справах!
Бажаємо вам використовувати на благо
Всі свої знання, світ атом направляти.
Привітаємо вас, друзі! І в наших лампах
Енергія не буде згасати!

Давайте піднімемо келихи
За невичерпну енергію душі,
За тих, у чиїй роботі не уникнути напруження,
За атом мирний і за рубежі,
За сміливість проведених випробувань,
І за відвагу справу продовжувати,
За те, що в наших лампах розжарених
Енергія не хоче згасати!

28 вересня в Росії відзначається День працівника атомної промисловості. Мирний атом з’явився у людини тільки в 20 столітті, але вже за такий невеликий термін володіння, люди зуміли далеко просунутися у вивченні атомної енергії. День атомної промисловості з’явився після президентського указу 2005 року. Саме 28 вересня 1942 року комітет оборони СРСР приступив до створення спецлабораторії по вивченню і розробці продуктів на основі урану. Особливо важко було починати займатися цим напрямком в роки Великої Вітчизняної війни, але країна стояла перед необхідністю працювати на два фронти: військовий і науковий. Вітаємо з днем працівників атомної промисловості — 28 вересня.

За вашу славну роботу
Шана і повазі вам!
Вас, атомники, вітаємо,
Повірте нашим словами ви –
Без вас жилося б дуже погано,
Ви даєте нам світло , тепло,
Бажаємо вам щастя багато,
І щоб у всьому, завжди щастило!

Дорогі атомники,
Вітаємо вас!
І бажаємо від душі
Щастя ми зараз!
Свято славний настав,
Удачі вам, друзі!
Знають всі, без атома
Жити ніяк не можна!

Щоб атом тільки мирним був
Бажаємо атомники вам!
Щоб нікому не нашкодив,
І користь лише щоб ніс всім нам!
Вас з вашим днем ми вітаємо,
За працю спасибі говоримо,
Здоров’я і добра бажаємо,
І від душі дякуємо!

Професія ваша важка, але важлива,
Енергія атома всім нам потрібна!
Так нехай же завжди мирним атом лише буде!
Звичайно, Чорнобиль ніхто не забуде,
І щоб ніколи він вже не повторився,
І щоб народ наш весь вами пишався,
Вчіться, намагайтеся, і творити,
І мої вітання приймайте!

Вітаємо атомників ми,
І бажаємо вам клопотів не знати,
Щоб ваші світлі уми
Пам’ятали, що допомагати людям
Повинен атом! Нехай процвітає
Справа ваша, і живе під повік!
Атом людям нехай лише допомагає,
І щасливим буде людина!

Досягайте своїх цілей,
Мирний атом вивчайте,
Щоб лише користь ніс він нам!
Атомники, скажемо вам
Ми дякую за вашу працю!
Адже всі живуть надією,
Що завжди все буде гладко,
І справи будуть в порядку!

Серйозна професія
Дісталася вам, друзі!
Адже атом дуже потрібний всім,
Жити без нього не можна!
Тепло і світло несете ви
Нам, атомники, будинок,
Вітаємо Вас ми зараз
За святковим столом!

Список професійних свят різноманітний. У кожній із сфер нашого життя щоденно трудяться висококваліфіковані фахівці і знавці своєї справи. Всі вони гідні самих теплих слів і компліментів професійне свято. Перший місяць осені має знаменну дату – 28 вересня. Чим вона заслужила свій особливий статус і хто отримує вітання, ви дізнаєтеся з нашої статті.

День працівника атомної промисловості – молодий, але дуже значимий свято. Він виник у 2005 році. Урочистою датою було обрано 28 вересня.

Цей день займає особливе місце в історії становлення даної сфери. У 1942 році надійшло розпорядження «Про організацію робіт по урану» і створення спеціальної лабораторії, яка перебувала при Академії наук.

Сучасна ситуація

В наші дні День працівника атомної промисловості в Росії відзначають понад 250 тис. осіб. Разом вони працюють в одному великому, розвиненому й потужному комплексі, який перевищує 350 організацій і підприємств.

Територія Росії вміщує 10 АЕС. Якщо зараз кількість виробленої електроенергії становить 16 %, то в планах підняти цей показник до 25 %.

Місце в житті держави

День працівника атомної промисловості є дуже важливим. Люди, які працюють в цій сфері, займаються справою, яка займає одне з головних місць у підтримці та розвитку економіки країни. Завдяки атомної промисловості машинобудування, металургія, будівництво та інші галузі не тільки відроджуються, але і піднімаються на новий якісний рівень.

Вітання від колег

Шановні колеги! Галузь, якій ми присвятили себе, звучить гордо. Тому в День працівника атомної промисловості хочеться ще раз згадати про важливість і значимість нашої роботи. Вона вимагає зібраності, ясного розуму, сил і терпіння. Однак злагоджені дії величезного колективу приносять не менш відчутні плоди. Бажаємо вам міцного здоров’я, досягнення особистих і професійних цілей!

Наша робота викликає у людей змішані почуття. Багато бояться її, інші поважають. Деколи доводиться стикатися зі складними завданнями, але тим, хто здає перед труднощами, не місце в цій професії. Бажаємо колегам професійного росту, прагнення до досконалості, успіху і благополуччя!

Хотілося б сказати привітання з Днем працівника атомної промисловості прекрасною і тендітної частини нашого колективу – жінкам! Якою б відповідальною і серйозною не була робота, без почуття прекрасного обійтися ніяк не можна. Ви несете доброту, ніжність і турботу в сірі і непримітні трудові будні. Бажаємо залишатися такими ж чарівними, чуйними. Нехай міцне і надійне чоловіче плече можна буде знайти не тільки вдома, але і на робочому місці. Будьте щасливі і кохані!

Привітання від родичів

Дорогий тато! З дитинства ми пишалися, що ти займаєшся серйозною і важливою справою. З роками це почуття лише зміцніло. Сьогодні ми хочемо привітати главу сімейства з святом, який тривалий час визначав і, сподіваємося, буде визначати твоє життя. Нехай накопичений досвід допоможе новим поколінням домогтися ще більших вершин. Насолоджуйся кожним днем, чи все таким же сильним тілом і душею!

Дорога сестро! В побажаннях на різні випадки життя люди в метафоричному сенсі можуть говорити: «Ти даєш стільки енергії, ти даєш тепло». Але це не наш випадок. Щодо тебе такі слова звучать буквально. Я впевнена, що кожен день люди дякують тих, хто трудиться на благо атомної промисловості. Завдяки вам ми оточені комфортом. Бажаю тобі завжди мати запас сил, побачити якомога більше цікавого і незабутнього, не лише збирати цінний досвід, але і ділитися ним, тримати удачу за хвіст і бути щасливою!

Сьогодні мені випала честь привітати дружину з її професійним святом — Днем працівника атомної промисловості! Дата, яку знають далеко не всі, але відчувають результат роботи справжніх фахівців. Дорога, ти даруєш тепло не тільки нашої сім’ї, але і безлічі інших. Ми дякуємо тобі за це і хочемо побажати більше посмішок, приводів для радості, здоров’я, сонячних днів і гарного настрою. Нехай робота завжди приносить тільки задоволення як матеріальне, так і духовне!

Привітання від друзів

Дорогий друже! Прийми найщиріші побажання у своє професійне свято! Нехай в роботі тебе супроводжує успіх, а на горизонті одна за одною виникають перспективи. Бажаю, щоб хотілося йти на роботу з гарним настроєм і посмішкою!

Сьогодні ми вітаємо з Днем працівника атомної промисловості нашу дорогу подругу! Завдяки тобі і твоїм колегам інші люди кожну хвилину можуть насолоджуватися затишком і комфортом. Бажаємо, щоб в сім’ї завжди було так само тепло, хай очі не блищать від сліз, а тільки від щастя. Насолоджуйся життям і отримуй від неї якомога більше задоволення.

Сьогодні у календарі професійних свят настав дуже важливий і урочистий день! Як твої друзі ми безмірно пишаємося, що ти присвятив себе роботі в атомній промисловості. Колись людству вдалося направити атом на благо. Знання і досвід передавалися з покоління в покоління, і ось сьогодні вже ти і твої колеги стали частиною такого незамінного справи. Бажаємо, щоб професійні успіхи росли, як і доходи, особисте життя завжди залишалася на висоті, сім’я була справжнім подарунком долі!

Тепер не складе праці красиво привітати дорогу людину з професійним святом. Така важлива робота заслуговує щирих і теплих слів. Сподіваємося, що наша стаття допоможе скласти найкраще побажання.

Президент Російської Федерації Ст. Ст. Путін направив співробітникам і ветеранам підприємств галузі привітання до Дня працівника атомної промисловості.

У ньому сказано: «Шановні друзі! Вітаю вас з Днем працівника атомної промисловості.

Ми по праву пишаємося історією вітчизняної атомної промисловості, багатьма поколіннями вчених і фахівців. Завдяки їх напруженої творчої праці, високої компетентності та відданості справі — був закладений потужний потенціал галузі, забезпечено лідерство нашої країни у сфері використання мирного атома.

Сьогодні атомна промисловість відіграє важливу роль у зміцненні енергетичної безпеки і обороноздатності держави, вносить значний внесок в освоєння арктичних територій і космосу, розвиток фундаментальної і прикладної науки, високотехнологічної медицини.

Переконаний, що ви й надалі будете примножувати чудові професійні традиції, ефективно працювати на благо Росії і її громадян.

Бажаю вам подальших успіхів і всього самого доброго».

Голова Уряду РФ Д. А. Медведєв направив співробітникам і ветеранам підприємств галузі привітання до Дня працівника атомної промисловості.

У ньому сказано: «Шановні друзі! Прийміть мої вітання з професійним святом.
Атомна промисловість — це особлива гордість нашої країни. Вона вирішує стратегічні завдання, пов’язані з забезпеченням енергетичної безпеки і зміцненням обороноздатності держави. Завдяки вашій злагодженій роботі Росія є лідером світового ринку атомних технологій. Важливими досягненнями останніх років стала здача в експлуатацію двох енергоблоків АЕС «Куданкулам» в Індії, початок зведення другої черги Бушерської АЕС в Ірані. Міжнародні проекти приносять гарний прибуток не тільки Держкорпорації «Росатом», але й десяткам російських підприємств, що виконують замовлення іноземних партнерів.

Серед ваших успіхів — підготовка до здачі нових блоків Ленінградської і Ростовської електростанцій, будівництво єдиної в світі плавучої АЕС «Академік Ломоносов», яка буде поставляти світло і тепло жителям Чукотки. А днями відбувся спуск на воду першого серійного атомного криголама «Сибір», не має аналогів у світі. Він буде забезпечувати навігацію по Північному морському шляху.

Всі ці яскраві приклади вашої ефективної роботи показують, що російські атомники вміють працювати і досягати результатів. Ви створюєте інновації для самих різних галузей економіки. Сьогодні ядерні технології активно застосовуються в медицині і на транспорті, при розвідці корисних копалин, у космічних проектах, машинобудуванні та сільському господарстві. Перспективним напрямком для Росатому стало розвиток альтернативних джерел енергії, в тому числі вітропарків.

Ваші проривні розробки охоплюють практично всі сфери діяльності людини, вони розширюють горизонти науки, а головне — підвищують якість життя людей.

Бажаю вам нових успіхів. А ветеранам галузі міцного здоров’я і благополуччя. Спасибі, що передали молодому поколінню атомників унікальні знання і кращі професійні якості — відданість своїй справі, відповідальність, прагнення ставити перед собою високі цілі і незмінно їх досягати».

Генеральний директор Держкорпорації «Росатом» А. Е. Лихачов, голова Російського професійної спілки працівників атомної енергетики та промисловості І. А. Фомічов і голова Міжрегіонального громадського руху ветеранів галузі Ст. А. Огнев надіслали привітання з Днем працівника атомної промисловості.

У привітанні сказано: «Шановні колеги! Дорогі ветерани! Вітаємо вас з Днем працівника атомної промисловості!

Відзначаючи наше професійне свято, ми, як завжди, підводимо підсумки нашої роботи, оцінюємо наші досягнення. В цьому році нам знову є чим пишатися! На сто відсотків виконаний держоборонзамовлення. Вироблення електроенергії на АЕС планується на рекордному рівні – понад 200 млрд квтг. Приблизно стільки виробляли АЕС всього Радянського Союзу!

В цьому році в країні ми вводимо в дію одразу два нових енергоблоки – на Ленінградській і Ростовської АЕС. Продовжується будівництво атомних криголамів: успішно будується атомохід «Арктика», 22 вересня спущений на воду другий криголам нової серії – «Сибір».

Вступив у вирішальну фазу новий масштабний екологічний проект: у Мурманській області розпочався вивіз відпрацьованого корабельного ядерного палива з губи Андрєєва. Перша тисяча ТВЗ вже доставлена на ПО «Маяк» для переробки.
Успішно йде реалізація наших проектів: в Китаї завершується фізичний пуск 3-го енергоблоку Тяньваньскої АЕС, в Туреччині почалися роботи на будмайданчику АЕС «Аккую», до кінця року вийдемо на «перший бетон» в Бангладеш, в Індії підписаний повний пакет документів на блоки №5 і №6 АЕС «Куданкулам». А все, на різних стадіях, ми ведемо роботу по створенню 34 енергоблоків в 12 країнах світу. Це в рази більше, ніж у найближчих конкурентів!

Попереду у нас — нові виклики: робота по створенню двокомпонентної атомної енергетики з замиканням ядерного паливного циклу; проекти, пов’язані з цифровізацією економіки, розвитком ядерної медицини, вітроенергетики, нових неядерних продуктів. Впевнені, ми гідно впораємося з цими завданнями, адже російські атомники завжди віддані своїй справі, і прагнуть до нових висот!

Дорогі друзі! Від усієї душі дякуємо вам за виконану роботу, професіоналізм і самовідданість! Бажаємо вам миру, здоров’я, сімейного благополуччя та успішної реалізації намічених планів! Зі святом!»

Заступник генерального директора – директор Блоку управління інноваціями Держкорпорації «Росатом» Ю. А. Оленін і Спеціальний представник Держкорпорації «Росатом» з міжнародних і науково-технічних проектів Ст. А. Першуков надіслали привітання з Днем працівника атомної промисловості.

У привітанні сказано: «Шановні колеги!

Вітаємо вас з професійним святом — Днем працівника атомної промисловості!

Атомна галузь сьогодні – це сплав останніх наукових досягнень, новітніх технологій і виробництва. Вчені Росатому сьогодні знаходяться на передніх рубежах науки, забезпечуючи російської атомної індустрії провідну роль у світі.

В цей день бажаємо всім співробітникам наукового дивізіону здоров’я, благополуччя і найбільш яскравих звершень на благо галузі і країни!»

Comments are closed.