Привітання 9 місяців маляті

0

Відправити колекцію на email

Найкрасивіші фото квітів та букетів — Різні фото картинки листівки привітання

Найкрасивіші фото квітів та букетів — Різні фото картинки листівки привітання

Листівки . Поздравления.GIF анімації на 8 березня

Листівки . Поздравления.GIF анімації на 8 березня

Я не відчуваю любові до новонародженого

А. Яковлєв: «У чоловіка, на відміну від жінки, немає материнського (. )

Я не відчуваю любові до новонародженого

А. Яковлєв: «У чоловіка, на відміну від жінки, немає материнського інстинкту, тому він не може з першого погляду полюбити дитину. Спочатку, коли новонародженого (який, прямо скажемо, зовні не завжди привабливо виглядає) тільки привозять додому з пологового будинку, у більшості чоловіків навіть не виникає бажання торкатися до дитини, брати його на руки. Тато починає відчувати до дитини фізіологічне (а не просто номінальне) почуття любові з того часу, коли малюк стає йому приємний – гладенький, рожевенький, тягне до папи ручки, посміхається йому, агукается з ним. Це починається приблизно з 3-4 місяців».

Е. Бахотский: «Чоловікові не потрібно боятися таких почуттів – вони виникають у багатьох пап. Справа в тому, що жінка дев’ять місяців виношувала дитину – вона звикла до нього навіть чисто фізично. А у чоловіка не було можливості так зріднитися з малюком, особливо якщо він не ходив з дружиною на УЗД, не гладив її по животику, тобто не «спілкувався» з малюком до народження.
Щоб подолати якесь почуття огиди по відношенню до новонародженого, татові потрібно частіше дивитися на свого малюка – дитина змінюється і швидко перетворюється з незовсім симпатичного новонародженого в дуже милого малюка. У перші місяці важливо встановити з дитиною тілесний контакт – частіше брати його на руки, викладати малюка собі на груди або живіт прямо на голе тіло. Так між батьком і дитиною буде швидше налагоджуватися зв’язок, малюк буде звикати до папи, а у тата з’являться нові почуття по відношенню до дитини, про які він і не підозрював».

Comments are closed.