Привітання 6 років хлопчик

0

У кожному конкретному віці у дітей є цілком конкретні інтереси, які відповідають їх розумовому і фізичному розвитку. Для подальшого активного розвитку дуже важливо, щоб будь-яка річ, в тому числі іграшка, подарована на день народження, відповідала їх віком і відповідала їхнім запитам. Тому, вибираючи, що подарувати дитині на 6 років, подумайте про те, який вплив вона матиме та чи буде йому корисна.

Найважливіша подія в житті більшості шестирічок — надходження в школу і похід у перший клас. Тому при виборі подарунка варто орієнтуватися на товари, які допоможуть малюку підготуватися до школи. Серед таких подарунків можуть бути:

Якщо похід у перший клас і свято 1 вересня скоріше лякають хлопчика, то не варто зайвий раз в день народження акцентувати на цьому увагу, адже згадка про майбутню шкільної пори може зіпсувати святковий настрій на цілий день. Краще зупиніть свій вибір на інших подарунки, які потішать іменинника.

Розвиваючі набори та набори для творчості

До шести років діти повинні володіти певними знаннями, вміннями і навичками, виходячи з яких варто підбирати розвиваючі подарунки для їх закріплення і подальшого розвитку. Ось що подарувати хлопчику на 6 років з інтелектуальної сфери:

  1. У шість років дитина повинна мати досить розвинутий словниковий запас, вміти співставляти, мислити логічно. Шестилеткам підійдуть настільні ігри з картками, в яких необхідно назвати тварину, рослину чи інші предмети і описати їх; ігри, де необхідно об’єднувати предмети в групи за певними ознаками або видаляти зайві.
  2. Розвиток мовлення, навичок спілкування. У цьому віці діти повинні вміти робити переказ дитячих казок, складати розповіді по картинках. У шість років можна дарувати книги, що містять більше тексту, ніж картинок, а також дитячі енциклопедії.
  3. До шести років діти вже вміють непогано володіти олівцем, можуть проводити рівні лінії. Прості розмальовки їм вже не цікаві. Куди цікавіше буде прикрасити, наприклад, об’ємний предмет. Ви можете подарувати іменинникові гіпсові фігурки для прикрашення і спеціальні фарби або набори для розпису по склу разом з кількома гуртками.
  4. У шестирічному віці важливо виробити в дитині почуття відповідальності, навчити його бути уважним. Рослина або маленький домашній вихованець, про який малюк повинен дбати сам, стане прекрасним подарунком, розвиває безліч корисних якостей.
  5. Один з важливих навичок, який вже повинен бути розвинений до шести років, — відчуття часу, вміння визначати і орієнтуватися в ньому. Подаруйте наручний годинник — вони допоможуть дисциплінувати дитину. Але для початку запитайте у своїх батьків, як вони ставляться до прикметами про даруванні годин.
  6. У шість років дитина повинен добре орієнтуватися в просторі, знати, де ліво, а де право, розуміти, що таке низ і верх. Радіокеровані машинки, катера або навіть вертольоти допоможуть весело і швидко розібратися з цими поняттями.

Шестирічки дуже люблять конкуренцію, намагаються завжди і у всьому бути першими. Тому будь-які ігри, в яких можливо здобути перемогу, будуть їм по душі. Не забувайте тільки, що важливо навчити дитину не тільки вигравати, але й з гідністю програвати.

Подарунки, які підтримують фізичний розвиток

У шість років відбувається активний розвиток не тільки в розумовому плані, але і в фізичному. Хлопчики у своїх рухах стають різкими і стрімкими, перетворюються в цих непосид. Помітно збільшується їх витривалість і спритність. Що подарувати хлопцеві на день народження 6 років, якщо він активний і не посидющий?

  1. Велосипед, ролики або самокат. Вибираючи такий подарунок, пам’ятайте, що всі ці речі обов’язково повинні регулюватися за зростом і розміром, оскільки діти ростуть і змінюються дуже швидко.
  2. Спортивний куточок. Енергія хлопчиків б’є через край і влітку, і взимку. Спортивний куточок допоможе підтримувати фізичну форму і активність в будь-яку погоду, навіть якщо доводиться сидіти вдома.
  3. М’яч, баскетбольне кільце, бадмінтон. Координація рухів до шести років розвинена вже настільки добре, що дитина цілком в змозі непогано грати в спортивні ігри з м’ячем.

Пам’ятайте, що в цьому віці діти часто бувають дуже примхливі і дратівливі, можуть відчувати психологічне напруження. З-за цього деякі з них часто виходять із себе, плачуть, мають деякі тікі — начебто постукування ногою чи обгризання нігтів. Фізичні навантаження сприяють зняттю напруги та формування здорового характеру.

Звичайні іграшки також будуть цікаві шестирічному дитині, але необхідно пам’ятати, що подарунок хлопчикові на 6 років повинен відповідати його вікової категорії. Якщо зовсім маленьким потрібні конструктори з великими деталями, які не можна проковтнути, то дітям шести років буде набагато цікавіше отримати конструктор з великою кількістю деталей різної форми, оскільки у них вже непогано розвинена дрібна моторика і вони добре розрізняють геометричні фігури.

Якщо хлопчик любить складати пазли, то настав час перейти від елементарних картинок на 24 частини, до більш складним і масштабним — 100 або навіть 200 шматочків. Пам’ять і уважність шестирічок цілком дозволить їм впоратися з такими картинками.

Безсумнівно, порадують будь-якого хлопчика машинки, особливо більш складних конструкцій, або електронні гонки. Звертайте увагу на можливість колективного використання іграшки, так як в цьому віці дуже важливо нормальне спілкування з іншими дітьми.

Вибираючи іграшку, пам’ятайте, що те, що добре з вашої точки зору, дитині може виявитися зовсім нецікаво. Дітям не важлива вартість подарунка або гучну назву бренду, їм потрібні об’єкти, які вони зможуть використовувати у грі. Не перетворюйте дитячу кімнату у вітрину дорого магазину, зробіть її зручною для свого малюка, забезпечивши йому повну свободу творчості, самовираження і безпека.

Ст. Коржиків. Пригоди Солнышкина.

Хлопчик Альоша Солнишкін, ставши юним моряком, відправляється назустріч дивним і веселих пригод на борту корабля «Даєш!» подарунок

Віталій Коржиків написав кілька творів про полюбився читачам персонажа, але найбільш відомими стали дві перші книги — «Веселе мореплавання Солнышкина» і «Солнишкін йде в Антарктиду». Найбільш часто перевидають саме ці дві повісті. Але я б рекомендувала придбати книгу «Пригоди Солнышкина» видавництва ЕКСМО, де зібрані чотири повісті про юного моряка і команду корабля «Даєш!»

«В один з липневих сонячних днів сьомого вагону провідник поїзда Москва — Океанск став свідком дивного події.
Напередодні ввечері на станції Хабаровськ у вагон увійшли два молодцеватых моряка. Ледве вони встали на підніжку, вагон прогнувся і крякнув від тяжкості. Один з моряків вніс на спині великий сірий мішок і обережно опустив на підлогу біля свого полиці.
Поїзд скрипнув і рушив. За вікнами затанцювали сопки і почалися різні тайгові штучки. З ялинки на ялинку стрибали зірки. Слідом за вагоном бігла лисиця і придивлялась, не викине чи хто помилково з вікна шматок ковбаси. На соснах сиділи сови і сигналізували один одному величезними очима: «Точка — тире… Точка — тире».
Вагон гойдався, як колиска. Пасажири заснули на рідкість швидко і стали так хропіти, ніби змагалися один з одним. А при кожному зітханні моряків дах вагона ходила ходором, піднімаючись і опускаючись, як гармошка.
— Здорово сплять! — позаздрив провідник і теж вирішив відпочити.
Він сів біля вхідних дверей, поклав сиву голову на руки і став дивитися вздовж коридору. Ось з одного купе викотився і, немов занудьгувавши від самотності, покотився назад смугастий м’ячик. Ось на верхній полиці чия-то ліва нога почухала праву… Провіднику подарунок дитині 6 років хлопчик набридло на це дивитися і стало сумно. А заснути він не міг, від того що страждав безсонням. Він збирався уже встати і підмести підлогу, але раптом йому здалося, що сірий мішок в кінці коридору несподівано повернувся сам по собі, немов би на ногах. »

Чотири повісті про Солнышкина з класичними ілюстраціями Генріха Валька під однією обкладинкою

» Подивитися в «Read.ru»
» Подивитися на Озоні

Ст. Драгунський. Денискін оповідання.

З Денисом Корабльовим вічно щось трапляється!
Веселі, трохи повчальні, але легкі історії, написані радянським письменником Драгунським, не старіють і зараз.
Книга підійде як для самостійного, так і для спільного читання з дорослими.

Видань «Денискиных оповідань» дуже багато, складно зупинитися на якомусь конкретному. Але особисто мені сподобалися кілька книг.
По-перше, це «Все Денискін оповідання в одній книзі» видавництва АСТ. Таку книгу можна рекомендувати придбати для школярів середніх класів, яким текст вже важливіше ілюстрацій.
А для дітей молодшого віку я б, напевно, порадила недорогу книгу видавництва «Самовар» з чудовими кольоровими ілюстраціями. І ще мені дуже сподобалося видання ЕКСМО, ілюстроване художником Ст. Канивецем.

«. Я дуже люблю лягти животом на татове коліно, опустити руки і ноги і ось так висіти на коліні, як білизна на паркані. Ще я дуже люблю грати в шашки, шахи та доміно, тільки щоб обов’язково вигравати. Якщо не вигравати, тоді не треба.
Я люблю слухати, як жук копається в коробочці. І люблю у вихідний день вранці залазити до тата в ліжко, щоб поговорити з ним про собаку: як ми будемо жити просторіше, і купимо собаку, і будемо з нею займатися, і будемо її годувати, і яка вона буде потішна і розумна, і як вона буде красти цукор, а я буду за нею сам витирати калюжі, і вона буде ходити за мною, як вірний пес.
Я люблю дивитися телевізор: все одно, що показують, нехай навіть тільки одні таблиці. »

Н.Носов. Пригоди Незнайка.

Микола Носов написав три великі казкові повісті про пригоди коротуна Незнайки, що живе в Квітковому місті на беругу річки Огурцової. Це «Пригоди Незнайки і його друзів», «Незнайко в Сонячному місті» і «Незнайко на Місяці». Бажаючим придбати усі три повісті в одній книзі я рекомендую звернути увагу на видання «Все про Незнайку і його друзів». У книги є як недоліки (не якісна папір, велика вага), так і безсумнівні достоїнства (класичні ілюстрації перших двох повістей, відносно невисока ціна) — і, на мій погляд, ця книга буде оптимальним вибором, тим більше, що альтернативи такому видання (три в одному), начебто, немає.
Зате серед видань «одна книга — одна повість» вибір дуже великий, так як Носова видають багато. Я б порадила звернути увагу на наступні книги:

Велика книга Незнайка + Велика книга Незнайка: Незнайко на Місяці — у цих двох книгах з яскравими кольоровими ілюстраціями зібрані всі три повісті Носова.

Яскрава, якісна подарункова книга-казка «Пригоди Незнайки і його друзів»; хороша папір, тверда обкладинка, міцний палітурка, яскраві кольорові ілюстрації.

» Подивитися в «Лабіринті»

Недорогий «бюджетний» варіант «Пригод Незнайка та його друзів». Досить якісно зроблена книжка зручного формату, з чорно-білими класичними ілюстраціями Лаптєва і кольоровими вставками-картинками.

» Подивитися в «Read.ru»
» Подивитися в «Лабіринті»
» Подивитися на Озоні

Три книги про пригоди Незнайка, оформлені художником О. Зобниной, в одній серії. Велика кількість кольорових ілюстрацій (які, до речі, подобаються не всім), гарна (але не товста) папір, якісне видання. Рекомендую купувати відразу ВСІ книги серії, щоб не опинитися в ситуації, коли яка-небудь книга з продажу зникне, і Ваша колекція залишиться неповною.

Книги Астрід Ліндгрен входять в золотий фонд дитячої літератури. Трилогія про Малюка і Карлсона — не виняток. Я вважаю, що ці книги повинні бути в будь-який домашній бібліотеці. Їх можна читати і перечитувати: спочатку батьки читають дітям, а потім підросли діти перечитають ці книги самостійно.

Видань книг про Карлсона зараз багато, вибрати є з чого. Але я хочу зупинитися лише на кількох.

Найбільш популярні зараз два видання. Вони дуже схожі, тільки в першому варіанті всі три повісті видані однією книгою під однією обкладинкою, а у другому варіанті кожна повість випущена окремим томом.
Невеликі відмінності є і в оформленні: сторінки великої книги облямовані непомітною рамкою, а в тритомнику цієї межі немає.
Яке видання вибрати з цих двох — справа смаку. Я купила тритомник, а мій брат для свого сина придбав книгу «все в одному». І ми обидва залишилися задоволені зробленим вибором. Я — тим, що книги легені; мені зручно тримати їх при читанні, а моя дитина може без зусиль переносити їх, якщо захоче погортати без мене. Та й рамки на сторінках книг я не люблю. А братові просто подобається, що всі повісті циклу об’єднані в одній книзі. До того ж, одна книга дешевше, ніж три.

Існує видання, яке відрізняється від нашого лише мелованными сторінками. Думаю, саме завдяки папері картинки в цій книзі значно яскравіше, ніж в нашій. В іншому видання ідентичні, але, що цікаво: наша книга товщі, але на 120 р. легше!

Привернуло мою увагу і інше ілюстроване видання «Карлсона». Воно теж випущено у двох варіантах: «три в одному» і тритомник. Видання цікаве: формат 1721,5 см, це трохи більше, ніж А5. Ідеальний варіант: і в дорогу можна взяти — книга не займе багато місця, і вдома зручно читати.
Біла папір, привабливі ілюстрації. Але прикро, що ілюстрацій дуже мало: картинки є тільки на кожному шостому розвороті; основний обсяг книги – це текст. Маленький дитина, швидше за все, занудьгує, слухаючи книгу без картинок. Та й сюжети малюнків здалися мені неоднозначними: чому на них немає ні сім’ї, ні друзів Малюка. І лише на одній ілюстрації можна побачити майже повністю сховався за газетою маму.
Якби не кількість ілюстрацій, я б зупинила свій вибір на цій серії книг: Карлсон в малюнках Арсена Джаникяна просто чарівний.

Якщо Ваш малюк захопиться історіями про Малюка і Карлсона, Ви можете порадувати його, купити невеликий подарунок з улюбленим літературним героєм, благо вибір зараз великий.Це різноманітні фігурки, пазли, ігри і т. п.

Книжка майбутніх командирів

Мрія будь-якого хлопчиська — книга Анатолія Мітяєва «Книга майбутніх командирів», в якій розповідається про великих історичних битвах і війнах, про військову тактику, про полководців, подвиги і зброю. У книзі охоплено практично весь історичний період існування людства. Видання багато ілюстроване і здатне зацікавити не тільки дитини, але і дорослого. Ця книга — відмінний кандидат на роль подарунка для хлопчика до Дня захисника вітчизни (23 лютого) або на 9 травня.

» Подивитися в Лабіринті
» Подивитися в Read.ru
» Подивитися на Озоні
» Подивитися на Книзі.ру

Дивіться також:
» Дитячі книги про війну

Незабаром я додам огляди та інших книжок для молодших школярів та підлітків, для дітей 7, 8, 9, 10, 11, 12 років. А, можливо, і для більш старших.
Це, насамперед, наступні книги:

Мармура , 9 лютого 2014 року 17:20

Необхідно авторизуватися або зареєструватися для анонсування плэйкастов.

Розмістіть анонс будь-якого плэйкаста на головній сторінці сайту. Це можуть бути Ваші власні роботи або вподобані плэйкасты інших користувачів сайту. Кожен анонс додається в початок списку анонсів і проведе на головній сторінці сайту не менше 2 годин. Якщо всі вільні місця вже зайняті, то Ваша заявка буде додана в чергу і з’явиться на головній сторінці при першій же можливості. Зробіть подарунок друзям і близьким, порадуйте себе, уявіть цікаві плэйкасты на загальний огляд.
Додаючи анонс, ви автоматично погоджуєтеся з Правилами розміщення анонсів.

Сценарій дня народження хлопчика 9 років — статті

Хоровод знайомств.

«Ми по колу ходимо, ходимо,

Стоять лише ті, кого звуть…

(називається яке-небудь ім’я, наприклад, «Сергія»),

Ну, а ми з вами сидимо».

Гра «Хто?»— Хто з ранку поснідав, погладьте себе по животу.

— У кого є братик чи сестричка, сховайтеся за сусіда.

— Кому важко прокидатися вранці в школу, присядьте.

— Кого змусили сюди прийти батьки, потопайте ногами.

— У кого є велосипед, лягайте на спину і крутите педалі

— Хто сьогодні не причесався – погладьте сусіда по голові

— Хто вміє нявкати – хрюкните

— Хто ще не ходить у школу –підстрибніть

— У кого карі очі – тупотів ногами

— У кого блакитні очі – ляскаємо руками

ПривітанняСвято ми зараз відкриємо,

Ігор, танці тут влаштуємо.

Поверніться всі один до одного

І потисніть руки другові

Руки вгору підніміть всі

І вгорі поворушіть

Крикнемо весело УРА.

Тіму вітати пора!

Тіма — старий-старий дід? (Ні!)

Тимоші стукнуло сто років? (Ні!)

День народження — день веселий? (Так!)

Іменинник — забіяка? (Ні!)

Ми зараз влаштуємо бійку? (Ні!)

Зараз ми робимо зарядку? (Ні!)

З гумором у нас гаразд? (Так!)

Будемо ми сидіти в печалі? (Ні!)

Чекає нас тортик зі свічками? (Так!)

Іменинника привітаємо? (Так!)

А може, до лікаря відправимо? (Ні!)

Тепер Давайте привітаємо Тимошу. Дорогі наші гості, займайте свої почесні місця. Для вас ми спекли торт. Давайте зустрінемо його оплесками! (Проходить якийсь час, торт не виносять.)

Не будемо засмучуватися. Ми його обов’язково знайдемо з хлопцями. З чого ж нам почати пошуки зниклого торта? Я придумала! Ходімо на кухню. Почнемо огляд всього приміщення.

Лист лежить в конверті, чистий аркуш – нагріваємо – лист викрадачів торта: «Карта». Де ж шукати цю карту, давайте вип’ємо лимонад і спокійно все обміркуємо.

1. Сушить вітер-суховій кучері матусі моєї.(фен)

2. Пар пустив дракон хвостатий

І розгладив шарфик м’ятий.(праска)

3. Навіть і в липневу спеку

У ньому морозно, як взимку.(холодильник)

4. З килима чистюля-робот

Тягне пил і бруд у свій хобот.(пилосос)

5. Ця праля-автомат

Нам стирає все підряд.(пральна машина)

6. Закипає зсередини

І пускає бульбашки.(чайник)

7. Дивлячись на екран у квартирі,

Бачимо, що коїться в світі.(телевізор)

8. Ні човен, ні море, але в ній ти пливеш,

швидше біжи і записку знайди (ванна)

9. Білий шафа, а в ньому зима,

заглянь-но ти туди (холодильник)

10. Пірат усал і хоче спати , тоді він ляже на . (ліжко)

11. Вип’єш багато ти води і потім підеш туди (туалет)

12. Схожий він дуже на ліжко, на ньому ти теж можеш спати.

Під нього ти зазирни і записочку знайди (диван)

13. Є ковдру на підлозі, я входжу в будинок і ноги тру (килим)

14. Щоб пограти в комп’ютер треба кнопки натискати кнопки ти зараз не тисни, лише її підніми (клавіатура)

Остання записка вказує місце, де захований кросворд.

Карта фішки, щоб грати

— Щоб плавати на кораблях потрібно вміти зберігати рівновагу під час шторму. Потрібно швидко пройти по канату і не впасти (не зійти з неї). Ступні ставити — суворо п’ятка до носка!

— Пірати повинні бути влучними. Збити хоча б одну з трьох виставлених в ряд кеглів

— Танці в болоті з острівцями. Під музику всі танцюють, коли музика закінчується треба встигнути заскочити на острівець (аркуш паперу), яких на 1 менше ніж учасників.

— Пірати повинні бути хитрими і не піддаватися на виверти. Потрібно швидко і правильно відповісти на загадки:

— Швидше за всіх від страху Лине …(не черепаха, а заєць).

— Хто в малині знає толк? Клишоногий, бурий … (не вовк, ведмідь)

— В теплій калюжі своєї Голосно квакал … (не горобець, а жабеня).

— По гірській крутіше проходив Оброслий шерстю … (не крокодил, а баран).

— Частіше голову задерши, Виє з голоду… (не жираф, а вовк).

— Як автобусний салон Мамі в сумку стрибнув … (не слон, а кенгуреня).

— Над лісом сонця промінь згас Крадеться цар звірів … (не півень, а лев).

— Здолавши всі перепони, Б’є копитом вірний … (не лев, а кінь).

— Сіно хоботом бере Товстошкірий … (слон, а не бегемот).

— Хвіст віялом, на голові корона. Немає птиці краше, ніж … (не ворона, а павич).

— Хто любить носитися по гілках? Звичайно, руда … (не лисиця, а білка).

9. Скласти слово «Повітряні кульки»

Реквізит: кульки, папірці з бажаннями, невеликі призи

За кожне виконане завдання — видаються призи.

Гра: хто ближче наблизиться до кладу. Наклеїти із закритими очима наклейку-пірата на карту, чия наклейка буде ближче до скрині, той і переміг.

Маскарад. Пірати вбираються з коробки з перуками, шапками і смішними нарядами.

Гуляння та святковий торт.

Досліди

Щоб влаштувати вулкан, цілком безпечний і, тим не менш, дуже ефектний, потрібно: тарілка, пластилін, питна сода (гідрокарбонат натрію), столовий оцет оцтова кислота (можна скористатися 3-9%-ним розчином оцтової кислоти), барвник (можна взяти червоний харчовий барвник або буряковий сік), будь-яка рідина для миття посуду.

Поділіть пластилін на дві частини і одну з них розкачайте в плоский млинець — підстава «вулкана», а з другої зліпіть порожнистий конус з отвором нагорі (схили «вулкана»). Защепив обидві частини по краях, треба налити всередину воду і переконатися, що «вулкан» не пропускає її знизу. Об’єм внутрішньої порожнини «вулкана» не повинен бути дуже великий (краще всього 100-200 мл, це дорівнює обсягу чайної чашки або звичайного склянки).

Тарілку з «вулканом» поставте на піднос. Щоб «зарядити вулкан лавою», приготуйте суміш з рідини для миття посуду (1 столова ложка), сухий питної соди (1 столова ложка) і барвника (достатньо кількох крапель). Цю суміш налийте в «вулкан», а потім додайте туди оцет (приблизно 40-50 мл, або чверть чашки). Починається бурхлива реакція з виділенням вуглекислого газу. З «жерла» вулкана показується яскраво забарвлена піна. Після досвіду не забудьте ретельно вимити тарілку!

Робимо «Зілля удачі».Беремо різного роду баночки з наклейками і потім строго по інструкції змішуємо:

— корінь мандрагори (паличку, мішати зілля),

— отрута василіска (сік червоної капусти),

— товчені яйця дракона (пральний порошок) — колір рідини стає зеленим,

— сік п’явки (оцет) – змінює колір на рожевий,

— товчені зуби вампіра (сода) – колір блакитний,

— жало скорпіона (пророщені зерна пшениці).

Все це поміщається в чорну посуд (казанок), змішалась і потім втирається в руку на удачу (тут головне — вчасно замінити цю суміш на маску для особи, яка, висихаючи, перетворюється в плівку): у кого вийде відірвати зілля, того чекає удача весь день.

2. Робимо «Слиз дракона».

Змішуємо крохмаль (400 г), холодну воду (1 1\2 чашки) і харчову фарбу (зелену). Робимо кульки, даємо кожному і чекаємо, поки потече між пальців.

Дитячий день народження. дев’ять років. solnet.ee — портал сонечко. сценарії, розробки, батьківський досвід, подарунки, привітання, ігри, рекомендації.

? Прислів’я ? Коломийки ? Пісні та ноти ? Хімія для малюків ? Географія для малюків ? Економіка для малят ? Природознавство для малюків ? Фізика для малюків ? Англійська для малюків ? Фоторепортажі про подорожі ? Сонячна поезія Опитування

Сценарій на день народження дитини 7-9 років. відзначаємо будинку.

Сценарій дня народження розрахований на дітей 7-9 років, місце проведення — квартира, тривалість сценарію 1-2 години

Що знадобиться:

* багато повітряних куль

* квадрати 5х5 см з кольорового картону з різними картинками (жетони за перемогу у конкурсах)

* конверти з іменами дітей (для жетонів і призів)

* мотузка з призами

* призи для конкурсів

Ведучий: Хлопці! Ми сьогодні зібралися з вами, тому що нашому . виповнилося 8 років. Що ми йому побажаємо в цей радісний день? (Всі діти говорять свої побажання). Після цього водять «Коровай»:

Як на . день народження

Спекли ми коровай:

Ось такий вишини,

Ось такий нижины,

Ось такої ширини,

Ось такий вечері.

Кого любиш — обирай!

Іменинник: Я люблю, звичайно, всіх,

А ось . більше всіх!

Кожного гостя по черзі вибирають в коло і в кінці ще раз встає в коло іменинник.

Ведучий: давайте пограємо.

Далі йдуть ігри на день народження, які можна скомпонувати в будь-якому порядку, але краще, щоб рухливі ігри чергувалися зі спокійними.

Гра «Вгадай, хто зачепив?»

Одній дитині зав’язують очі і повертається спиною до інших. Хтось легенько зачіпає його рукою, треба відгадати, хто це? Якщо відгадав, то задевшему зав’язують очі і він стає «угадайкой».

Гра «Третій зайвий».

Безперечний лідер рухливих ігор на святі. У центр ставляться стільці, на 1 менше, ніж кількість учасників. Діти під музику ходять або бігають навколо стільців. Раптово музика припиняється, треба встигнути зайняти стілець. Кому не вистачило — виходить з гри. 1 стілець прибираємо і все продовжується.

Якщо дітей дуже багато, на початку гри можна на підлогу покласти листи газети, але коли залишається 3-4 людини, все ж краще поставити стільці.

Гра «Кішки-мишки».

Стільці ставляться по колу, сидіннями всередину. Половина дітей сідає на стільці — це «мишки», інші встають ззаду — це «кішки». Однієї «кішці» «мишки» має не вистачити, тобто вона стоїть за порожнім стільцем. Ця «кішка» підморгує який-небудь «мишці». Завдання «мишки» — перебігти на порожній стілець до подмигнувшему, завдання «кішки», що стоїть позаду — руками затримати її. Якщо не втримала — сама підморгує наступної «мишці». Через деякий час «мишки» і «кішки» міняються ролями.

Гра «Вгадай предмет».

У велику картонну коробку складаються різні предмети: кубики, олівці, маленькі машинки, мозаїка. Зверху коробка закривається хусткою. Дитина бере навпомацки предмет і намагається вгадати, що це таке.

Гра «Ромашка».

З паперу заздалегідь робиться ромашка — пелюсток стільки, скільки буде дітей. На зворотному боці кожної пелюстки написані смішні завдання. Діти відривають пелюстки і починають виконувати завдання: ходять гуськом, співають, стрибають на одній ніжці, співають пісеньку, повторюють скоромовку.

Святковий бенкет! Гості запрошуються до столу.

Гра «Кулька».

Ведучий підкидає повітряна куля. Поки він летить, можна ш евелиться, торкнувся підлоги — всі повинні застигнути і не посміхатися. Хто не виконав — вибуває з гри.

Гра «Знайка».

Ведучий оголошує тему, наприклад, «Міста». Дитина називає який-небудь місто і кидає м’яч наступному гравцеві. Коли всі відповіли, тема змінюється. Орієнтовні теми: квіти, фрукти, країни, річки, мультфільми, імена.

Гра «В ложці картопля».

В одному кінці кімнати стоять два стільці, на кожному — по чашці з картоплею. На іншому кінці кімнати — теж два стільці, а на них — порожні чашки. Змагаються 2 людини. Треба з допомогою ложки, куди поміщається одна картоплина, перенести всю картоплю з однієї чашки в іншу. Хто швидше? Якщо дітей багато, можна розбити їх на дві команди і влаштувати естафету.

Гра «Клоун».

На стіну прикріпили плакат, на якому намальована голова клоуна, без носа. Всі по черзі з зав’язаними очима пришпилюють шпилькою «ніс» (кулька з поролону) до плакату.

Гра «Хрестики».

Всі отримують листочки у клітинку та ручки. Хто за хвилину намалює більше хрестиків?

Розкласти по всій кімнаті листочки на звороті намалювати на 8-10 аркушах цукерку, на інших — сумну пику.

Охочим поласувати треба збирати листочки до тих пір, поки не попадеться листок з намальованою цукеркою. Його можна обміняти у ведучого на справжню цукерку. Весело і цікаво.

Гра «пошук скарбу».

Ця гра на день народження дітям дуже подобається. Шукаємо скарб за записками-загадок. Відгадка — це місце, де шукати наступну записку. Першу загадку читає ведучий, відгадавши слово «Телевізор», діти побігли туди, на телевізорі їх вже чекала записка з іншого загадкою. І так далі: «Подушка» — «Вікно» — «Холодильник» — «Стіл». В останньому отгаданном місці, звичайно, вже чекав «скарб»: коробочка з шоколадками. Бажано, щоб «скарб» був легко діленим на всіх.

«Іменинний торт з вісьмома свічечками».

Дітям дуже подобається задувати свічки, тому ми зазвичай відступаємо від традиції і після того, як іменинник задме свічки, запалюємо їх знову і знову, а гості задувають до загального захвату.

Гра «Зрізання призів».

На мотузочку повісили різні корисні дрібниці: яскраві олівці, ластики, точила, цукерки.

Зрізали призи ми з відкритими очима, але по черзі. Ось тут-то і стали в нагоді набрані за перемогу в конкурсах картки: хто більше карток заробив, той першим і зрізає. У вигляді виключення першим може зрізати іменинник — все-таки, це його свято.

Порада: призыи на мотузочку краще прив’язувати безпосередньо перед конкурсом. Інакше, заготовивши все заздалегідь, ви ризикуєте дуже довго розплутувати ниточки, відокремлюючи приз від призу.

Прощання. Йде гостям вручили на пам’ять по повітряній кульці.

Розмістив Katrin 05.12.2009 о 17:14

Як організувати свято для дівчаток 7-9 років / свято для дівчинки 9 років

Як організувати свято для дівчаток 7-9 років

Треба зробити запрошення, ідеально буде, якщо ви будете їх робити разом з іменинницею.

Приміщення потрібно прикрасити різнокольоровими кульками, плакатом із привітаннями, приготувати красиво оформлені листочки паперу для того, щоб кожен запрошений залишив на ньому побажання для іменинниці, вони залишаться на пам’ять.

Продумайте меню, згадайте які улюблені страви у вашої дитини.

Для гостей можна приготувати невеликі сувеніри.

І звичайно конкурси.

Ось деякі конкурси, які пройшли на ура на день народження моєї племінниці.

Що можна сказати про цьому віці? Це вже не малюки, які більше воліють бути глядачами, ніж активними учасниками, але це ще й не жваві дошкільнята, які вже мають навички участі в командних іграх та індивідуальних конкурсних завданнях. Я не раджу проводити конкурси, в яких є переможці і переможені — буде багато сліз і образ.

Що робити? Я вибрала посильні завдання для дітей 5 років, які проводяться з участю дорослих. Якщо добре підготуватися, домашній свято пройде чудово.

Як і на всіх дитячих святах, конкурси та ігри чергуються з частуванням за столом.

Якщо на вашому святі будуть діти разового віку, раджу подивитися і інші конкурсів для дитячого дня народження.
Ось тут зміст з моїми кращими сценаріями для дітей від року до 14 років.

Сценарій домашнього свята!

Кожній дитині, яка приходить в гості, ведучий (тато, мама, бабуся чи дідусь) оголошує, що вхід тільки по паролю. Якщо буде час, придумайте «урочисті ворота», через які треба пройти. Це може бути просто проріз двері в кімнату, прикрашений кульками або квітами з гофрованого паперу. А можна придумати вузький і низький лаз між двома стільцями. Їх теж прикрасьте кулями чи м’якими іграшками.

Пароль можна заздалегідь написати в запрошенні. Якщо ви їх не роздавали, просто навчіть гостя біля вхідних дверей: «Гав-гав, няв-няв, з днем народження вітаю». У багатьох кінець фрази звучить «поздравляУ» :-).

Салют на честь іменинника

Розкидайте на підлозі багато повітряних кульок. Нашому імениннику 5 років? За командою ведучого діти плескають у долоні 5 разів, після цього швидко нагибаются за кульками, підкидають вгору зі словом «Салют!». Відразу нагибаются за наступним кулькою, знову кричать «Салют!» І так можна покричати, підкидаючи кульки, пару хвилин :-). Увімкніть веселу пісеньку, запишіть для сімейної хроніки це веселе привітання. Ще 15 дуже веселих конкурсів з кулями у мене тут.

Щоб день народження 5 років запам’ятався дитині надовго, пропоную зробити картину «Чарівне дерево» пальчиковими фарбами. Бажано, звичайно, щоб у кожного гостя був свій власний колір. Пальчиків на руці стільки, скільки років нашому винуватцеві торжества, тому вмочати у фарбу будемо кожен пальчик. Ідею я взяла зі весільної традиції, можете подивитися, як красиво виглядає дерево з пальчиковими листочками. Таке панно цілком може прикрашати дитячу кімнату ще багато років.

Макети дерева А3 в інтернеті є лише платні, а якщо потрібно роздрукувати на звичайному А4, вибирайте з цих дерев потрібний варіант, лежать на Яндекс Диску. Цілком підійдуть для нашого п’ятиріччя :-).

Ручкою підпишіть імена гостей. Тепер саме час мити руки перед частуванням :-)! Всі вирушаємо у ванну кімнату.

Відразу після їжі активні ігри не рекомендується проводити, тому займемося гігантської аплікацією. Розстеліть на підлозі рулонний папір для малювання або непотрібні шпалери (малюнком вниз). Заздалегідь виріжте з кольорового паперу хмари, сонечко, дерева, квіти, гори, море, рибок і т. д. А ще нам знадобляться види транспорту, на яких ми відправимо іменинника в подорож: машина, літак, повітряна куля, кораблик, слон. Якщо ви ще роздрукуєте і виріжете круглий портретик дитини, буде взагалі чудово.

Разом з дітьми розкладіть аплікацію, придумайте разом подорож, приклейте фігурки з допомогою клею-олівця.

Це естафета. Принесіть дві каструлі, поставте їх на табуретки або просто на підлогу. Виберіть двох учасників, дайте кожному по половинку (з досвіду, п’ятирічним дітям з ним впоратися простіше, ніж з ложкою). Тепер на відстані 2-3 метри від каструль складіть 2 жменьки цукерок. Переносити потрібно по одній цукерці у половнике. Постарайтеся допомогти відстає, щоб перемогла дружба і діти отримали однакові призи :-).

Зав’язуємо очі дитині. Даємо в руки м’яку іграшку. Потрібно вгадати, хто це. Раджу долучити до цієї забави дорослих. Нехай покажуть, що це не дуже серйозне завдання — можна пожартувати, довго робити припущення і врешті-решт обізвати зайця драконом. Діти швидко переймають манеру жартівливого вгадування, дуже сміються. Призи всім обов’язково!

Дивна річ… Дитина часто соромиться розповідати вірш «за себе», а ось озвучити казковий персонаж вже не так страшно. Використовуємо це для нашого мишачого концерту. Роздрукуйте моїх паперових пальчикових мишок, одягніть на вказівний пальчик кожному гостю і попросіть розповісти тоненьким голосом будь-вірш. Буде цікаво, обіцяю! Дорослий, звичайно, повинен показати приклад.

Скачивайте з Яндекс Диск, клацнувши по картинці з мишками. Залишилося вирізати і склеїти! (Щоб розмір мишок був правильним, перед друком збережіть файл собі на комп’ютер).

Якщо у вас є пальчикові ляльки (або ляльки рукавички), використовуйте їх для маленького концерту.

Звичайна гра з пошуком захованої іграшки. Діти виходять з кімнати, ведучий ховає ведмедика, кличе всіх назад у кімнату. За словами «холодно-тепліше-жарко» діти розуміють, де шукати. Дітям до 5 років ця гра здається дуже таємничою :-).

Діти стають у коло. Знайдіть гарну літню капелюх з полями, надягніть її на голову одному з дітей. Як тільки починає грати музика, дитина повертається навколо себе, знімає і передає капелюх сусідові. Той одягає, повертається навколо, знову передає за годинниковою стрілкою. Музика обривається раптово. Той, хто в капелюсі, вибуває і сідає до солодкого столу, чекає на інших.

Ще кілька веселих забав з реквізитом у мене в статті «Скринька дитячого аніматора», не пропустіть!

Конкурси, в яких беруть участь діти та батьки одночасно

П’ятирічні діти часто приходять разом з батьками, які скромно стоять на диванчику, в очікуванні завершення свята. Так ось. Їх цілком можна захопити, все буде ще веселіше і цікавіше. Я зібрала 10 конкурсів та ігор для такого випадку ось в цій статті.

Поки діти їдять торт, розповідаємо казку «Квітка-семицвітка». Не всі пам’ятають сюжет і мораль твору Валентина Катаєва, слухають з великим задоволенням. Тепер дістаємо свою квітку. Ніжку йому робити не обов’язково, це складно. Можна використовувати кріплення для кульки, до речі…

Так ось. У вашого квіточки-семицветика повинні бути різнобарвні пелюстки. Перед прощанням просимо гостей відірвати пелюстка і побажати нашому імениннику щось дійсно важливе :-). Підключіть дорослих, вже вони-то знають, що сказати.

Коли всі пограли, змокли, втомилися, потрібно запропонувати якесь творче завдання.

Comments are closed.