Вітання до ювілею підприємства

» » сценарій ювілею компанії «день народження компанії n»

“Ідея: в офіційній обстановці з почесними гостями відсвяткувати День народження компанії”.

Цей сценарій буде цікавий великим фірмам, які хочуть помпезно відзначити свій ювілей, в офіційній обстановці, і запросити почесних гостей. Бюджет цього свята обійдеться недешево, враховуючи витрати на ведучого, на творчі колективи та музикантів.

 • Напишіть список гостей, запрошених на захід, це можуть бути почесні ветерани організації, можуть бути офіційні особи держадміністрацій, а також офіційні особи підприємств – партнерів.
 • Розішліть їм запрошення, в якому вкажіть причину запрошення, місце проведення торжества і час проведення.
 • Проведіть роботу з пошуку талановитих конферансьє, музикантів, творчих колективів, і флористів.
 • З кожним колективом проведіть співбесіду або переглянути їх номери, щоб не було за п’ять хвилин до початку свята, болісно боляче побачити, що помилилися у виборі.

Призи для конкурсів: Набори для творчості до 100 руб., ордени, медалі

Ігри для компанії: Сімейні, Розвиваючі для дітей, На розвиток пам’яті

 • Флористи нехай займаються оформленням залу, і сформують єдину концепцію, при якій оформлення залу буде поєднуватися з пропонованим фуршетом. Дайте чіткі вказівки офіціантам.
 • У призначений час зберіться в залі набагато раніше встановленого часу, щоб перевірити готовність на місцях.
 • Коли приходять гості, зустрічають їх головні особи компанії. Вони розташовуються в центрі залу. Необхідно продумати, щоб скрізь в залі були співробітники, які зустрічали гостей біля входу і підказували, куди проходити. Тих гостей, які вже привітали, необхідно проводити до столів.
 • Весь цей час поки триває зустріч гостей, грають музиканти.
 • Ведучий урочисто відкриває захід. Говорить про привід, який зібрав усіх присутніх гостей і передає перше почесне слово головним особам компанії.
 • Після виступу перших осіб, ведучий звертає увагу на екран, де буде показано презентаційний фільм про роботу компанії, про її співробітників і досягнення.
 • Після фільму, доречно запропонувати гостям подивитися виступ одного з творчих колективів.
 • Ведучий надає слово почесним гостям.
 • В процесі свята можна буде запропонувати кілька конкурсів, але вони будуть тим чи іншим чином пов’язані з діяльністю компанії. Ні в якому разі не рухливі. Конкурси для таких заходів, ви можете подивитися в розділі «Конкурси».
 • Побажання партнерів по бізнесу в честь ювілею кампанії.

  Нехай цей ювілей стане новою точкою відліку вашого бізнесу. Нехай ваші доходи зростають, а ваші співробітники завжди залишаються єдиним дружнім колективом – професіоналів. Нехай виконують свою роботу грамотно і відповідально, з повною віддачею. І тоді, просто, конкурентам нікуди буде подітися, і вони визнають у вас лідера ринку і знімуть перед вами капелюха.

  Побажання компанії ювіляра своїм партнерам по бізнесу.

  Ви були і залишаєтеся всі роки прогресивного розвитку компанії , нашими стабільними партнерами. Спасибі вам за ваш вибір. Завдяки нашій плідній співпраці, компанія продовжує залишатися в лідерах. У нас попереду амбітні плани підкорення нових висот бізнесу, а ви невід’ємна частина нашого успіху.

  Подивитися інші варіанти текстів можна в розділі «Побажання»

  Призи для конкурсів: Свічки до 100 руб., Недорогі гуртки, Рушники до 100 руб.

  Ігри для компанії: В офіс після роботи, Прості, На вечірку

  Ювілей фірми сценарій

  Корпоративна вечірка, присвячена ювілею Фірми, допоможе не тільки добре відзначити трудові успіхи, підняти настрій і розважити співробітників, але і згуртувати колектив за допомогою спілкування в неформальній обстановці.

  Тамада: Доброго дня, шановні панове, добродії і добродійки! Сьогодні чудовий день, так як ми зібралися тут відсвяткувати (цифра)-річний ювілей вашої Фірми (назва), яка за стільки років свого існування змогла досягти багато чого. Та мені вам нагадувати про те, чого ви самі досягли?!

  Друзі! Ви багато днів працювали з повною віддачею

  І багато ночей міркували про справу,

  І часто в обід ви не пили, не їли,

  А лише про роботу своєї ви переймалися.

  І сумлінну працю, творчий, важливий

  Тепер увінчався величезним успіхом -Ювілей!

  Не всі зможуть так само Працювати, творити.

  Роки вам – не перешкода!

  Давайте піднімемо келихи за вашу

  Фірму, за її (цифра)-літній ювілей!

  (Звучить неголосна музика. Після тосту учасники застілля приступають до трапези.)

  Тамада: Панове! Всі, хто тут присутній, не з чуток знають, що (цифра) років – це не просто відрізок часу, що кануло в безповоротне минуле. Це величезна кількість днів, годин, хвилин напруженої роботи всіх працівників – від керівництва до вахтера. Слово надається людині, яка напевно обізнаний про внесок кожного співробітника в загальну справу, директору Фірми (ф. в. о. керівника). (Привітання директора, тост, музика.) Тамада: Друзі! Ніхто не зможе заперечити знання Льва Миколайовича Толстого в області психології. Він говорив, що «щастя не в тому, щоб робити завжди, що хочеш, а в тому, щоб завжди хотіти те, що робиш». Я пропоную підняти келихи за ваше щастя робити те, що ви любите, за ваш успіх!

  (Учасники вечірки випивають і закушують.)

  Тамада: Шановні співробітники Фірми, персонал та гості! Мій тост за успіх і щастя працювати у вашій Фірмі ви так гаряче підтримали, що мені стало дуже цікаво, що ж конкретно кожного з вас робить щасливим. Я хочу провести невелике соціологічне опитування. Це не буде для вас цікаво: адже я не забуваю про те, що ви заслужили хороший відпочинок і розваги. Тому ваше завдання полягає тільки в тому, щоб взяти з капелюха (з підноса) картку, з якої ми дізнаємося, що (хто) робить вашу роботу справжнім задоволенням. Дорогі мої, розслабтеся і довіртеся інтуїції – вона вас не підведе. Просто тягніть будь-яку картку, не вибираючи.

  (Тамада підносить кожному співробітнику капелюх (піднос) з картками, складеними удвічі, або перевернутими так, щоб не було видно написи. Пропоновані варіанти написів: мудрість директора; усмішка секретарки; розум бухгалтера; майстерність прибиральниці; професіоналізм охоронця; ручка parker; золоті рибки на екрані мого робочого комп’ютера; люб’язні кондуктори трамвая, яким я добираюся на роботу; духи моєї сусідки по кабінету; великодушність мого чоловіка (дружини), лише три рази растоптавшего документи, які я взяла додому, готуючись до річного звіту; брошка вахтерки; тепла батарея в моєму кабінеті; мій новий діловий костюм, в якому я виглядаю імпозантно; доброта сантехніка, який блискавично зреагував на заявку і вже на третій день перекрив фонтануючий водопровід у моїй квартирі; шарфик друкарки, зламаний каблук начальниці відділу, чудовий кави в нашій їдальні; тема моєї нової розробки. Гості розбирають картки і зачитують їх для всіх, відповідаючи таким чином на питання про те, що робить роботу в Фірмі їхнім щастям.)

  Тамада: Отже, друзі, які б не були причини вашого щастя і гарного настрою на роботі, напевно, кожен з вас міг би порадити новачкові словами Козьми Пруткова: «Хочеш бути щасливим, будь ним», а згадавши все того ж Л. Н. Толстого, можна додати ще, що «щастя є задоволення без каяття». На мій погляд, ніхто з присутніх тут ще не кається в тому, що має щастя відзначити ювілей Фірми. Давайте піднімемо келихи за чисте -без каяття – щастя працювати в цьому чудовому колективі і за ті самі дрібниці, які, як ви сказали, роблять саме ваше життя щасливим!

  Ювілей – справа неабияка до 50-ти річчя заводу » сценаристика.ру – авторські сценарії свят

  до 50-ти річчя заводу

  (концерт, підготовлений силами заводський самодіяльності)

  Бажано, щоб всі ролі грали люди відомі на заводі, яких всі знають, можливо, це будуть навіть керівники. Це робить атмосферу задушевнее, тепліше, незвичніше і веселіше.

  ГОЛОВНІ ДІЙОВІ ОСОБИ – ПРОВІДНІ ЦЬОГО БЛОКУ:

  Микола Миколайович – начальник відділу праці та зарплати, (грає роль, чим-то схожий на героя з к/ф «Карнавальна ніч» Огурцова).

  Марина Володимирівна – начальник відділу кадрів, в усьому підтримує начальника Оті З.

  Вони створюють офіційність, у всьому строгість і дотримання загальноприйнятих правил і норм. Вони повинні максимально наблизити свої ролі до дійсної цієї своєї виробничої життя на заводі, вживаючи, бажано, якомога більше своїх особистих слів і виразів, які відомі колективу.

  Оленка – призначена однією з відповідальних за написання сценарію.

  Володя – головний сценарист, в одній команді з Оленочкою

  Їх завдання – вести концерт у задушевній, легкої, майже сімейній обстановці, підкуповуючи глядачів простотою, природністю, гумором і теплій, дружній формою спілкування.

  Під час виходу провідних грає легка урочиста мелодія (вальс з к/ф «Карнавальна ніч»)

  На початку виходять Оленка і Володя.

  Оленка ( емоційно): Все чудово! Наш концерт, підготовлений заводський самодіяльністю, практично готовий… Володя, як ти думаєш, нам вдасться здивувати і розважити наш народ? Я так хвилююся, це так відповідально виступати в такий знаменний день, коли від тебе чекають неможливого і… вся ця передсвяткова суєта…Я в такому напруженні.

  Володя (впевнено заспокоює): Оленка, не хвилюйся, прорвемося. Народ у нас чудовий, всі свої. Уяви, що ти відзначаєш наш спільний день народження у своїй родині, де все близько, все знайоме і все в біографії твого.

  Оленка (зітхнувши трошки сумно, продовжує): Володя, все, звичайно це так, ну ти ж знаєш, що головним перевіряючим нашої самодіяльності призначений – начальник Оті З Микола Миколайович! А його помічником – начальник відділу кадрів Марина Володимирівна. А Микола Миколайович – людина дуже строгих правил, непримиренний до всяких нововведень і експериментів і такий непередбачуваний! Ось він, легкий на помині. Зараз побачиш!

  Виходять Микола Миколайович і Марина Володимирівна

  Микола Миколайович: Так ви, як я бачу вже тут, добре! Перейдемо до суті питання, товариші! Є установка весело зустріти ювілей нашого заводу. Це на нас, так сказати, накладає і в той же час вимагає від нас. Ми повинні провести наш концерт так, щоб ніхто б, нічого б не міг сказати. Необхідно докласти гру фантазії, щоб у відповідності з кошторисом провести наш захід, так би мовити, на високому рівні і головне, розумієш, сурьезно!

  Як ви вважаєте, Олена Вікторівна?

  Оленка: Підготувати хороший концерт – це справа серйозна.

  Микола Миколайович: Не турбуйтеся, Олена Вікторівна, я жартувати не люблю і людям не дам! Ви записуйте, Марина Володимирівна, всі записуйте!

  Марина Володимирівна (з планшеткой веде запис): так, Так, Микола Миколайович, я все записую.

  Микола Миколайович: Отже, Володимир Іванович, наскільки я знаю, ви з Оленою Вікторівною було доручено підготувати сценарій ювілейного концерту заводський самодіяльності?

  Володя: Сценарій готовий! Я думаю, концерт повинен пройти в легкому святковому настрої, оригінальні номери, яскраві костюми, пісні про життя заводу…

  Микола Миколайович (перебиває): Це не типово, для нашого народу. Я особисто продумав це питання і вважаю, що наш концерт треба почати так: на сцені поставити трибуну, грають фанфари, виходить доповідач і так коротенько, хвилин на сорок, більше, я думаю, не треба, дає свій виступ.

  Володя і Оленка здивовано переглядаються.

  Марина Володимирівна (із захопленням): Ви всі дуже оригінально придумали, Микола Миколайович!

  Микола Миколайович: Намагаємося! Так, ви готуйте артистів до перегляду. І ось ще що хочу зауважити, дисципліна у нас, товариші, все-таки кульгає. Молодь, знаєте, зовсім осміліла! Мова у них незрозуміла. Ось недавно зайшов в наш комп’ютерний центр, нічого не зрозумів! Якісь юзери, скріншоти, ламер, розумієш. То їм треба забанити, то щось скачати, злити, то вони виснуть. Наші люди так не розмовляють! Боюся, вони за цими серваками, креками і глюками не знають в обличчя навіть наших Головних спеціалістів.

  Марина Володимирівна: А адже це, Микола Миколайович, такі люди! Саме від них залежить вирішення усіх технічних проблем на заводі. Це і Головний інженер, Головний технолог, Головний конструктор, Головний контролер, Головний енергетик і Головний механік, Головний метролог, Головний бухгалтер! Я вже не кажу, про Директора та його заступників, а також про заступників Головного інженера, робота яких, так вагома на нашому заводі.

  Оленка: Та не хвилюйтеся ви так! Кому треба поспілкуватися з Головними, той свого доб’ється!

  Володя: Хоча б про їх існування вони, напевно, чули! А ось як в обличчя розпізнати начальство їм завжди допоможуть більш досвідчені працівники! Ось послухайте!

  Звучить пісня «Всіх головних ми дізнаємося по походке» (під мелодію «А я милого узнаю по походке»). Якщо є екрани в залі, то зняти під цю музику беззвучний фільм про головних фахівців: як вони йдуть на штаб, як проходить цей штаб, як вони в цехах розмовляють з людьми і т. д. т. п. Бажано щоб вираз їхніх емоцій, збігалися з текстом пісні.

  Всіх головних ми дізнаємося по ході,

  Коли на штаб йдуть всі до десяти, е-е-х!

  І, якщо зірваний план, то знаємо чітко

  Їм краще не зустрічатися на шляху.

  І, якщо зірваний план, то знаємо чітко

  Їм краще не зустрічатися на шляху.

  А якщо на обличчі у них усмішка,

  А значить, до терміну план заводі здано.

  І наше щастя, хоч воно й хитко,

  Але все, ж минув нас ураган. (хто-то в мікрофон за сценою: «Подивимося!»)

  І наше щастя, хоч воно й хитко,

  Але все, ж минув нас ураган.

  Ви класні у всьому фахівці,

  Технічно підковані не даремно!

  Ви дивіться на все, як реалісти

  І приймаєте рішення.

  Ви дивіться на все, як реалісти

  І приймаєте рішення.

  Бажаємо нашим головним натхнення

  І исполненья всіх вам планів в строк.

  Завжди буде відмінним настрій,

  Від вас залежить все бережи вас Бог!

  (програш, під час якого співаючий або один із співаючих – танцює, з вибиванням ногами дробу, а інші його подначивают: « А ну, давай-давай!»

  Всіх головних ми дізнаємося по ході,

  Коли на штаб йдуть всі до десяти. Е-х!

  Сценарій на ювілей – сценарій, сценки, чоловічі, нові, новий рік 2013

  Сценарій проведення ювілею підприємства, сценарій проведення ювілею фірми, сценарій ювілею 10 років організації

  Уявіть собі вишуканий бал, на якому кавалери кружляють своїх дам у ритмах танцю, вечірку в стилі диско в яскравих кислотних нарядах під музику «АББА», або сучасний опен-ейр з флюоресцентными декораціями, ультра-сучасним шоу і спец-ефектами. Хочете потрапити на один з таких вечорів? Не проблема! Ми напишемо ексклюзивно для вас сценарій проведення ювілею підприємства, і перенесемо вас у будь-яку епоху, в будь-яку країну, подаруємо масу незабутніх вражень.

  Арабські танці, індійські пригоди — в перських наметах ми влаштуємо для вас розкішний вечір в східному стилі. Кабаре, джаз і покер — запрошуємо вас на ретро-вечірку. Десятки сценаріїв, сотні ідей — ми готові втілити для вас фантазії та здійснити мрії.

  Команда професіоналів агентства подій АРТНОНСТОП напише сценарій проведення ювілею фірми, продумавши кожну дрібницю. Завдяки цьому, вечір буде протікати гармонійно. Сплески бурхливої активності будуть змінюватися ліричні моментами, сміх — танцями, шоу-програма з конкурсами, пісні — тостами.

  Крім того, ми беремо на себе всі турботи по проведенню самого торжества. Поберем місце проведення свята, красиво і в стилі вечора оформимо його квітами, повітряними кульками, скульптурами і оригінальним декором.

  Незалежно від того, скільки років виповнюється вашої компанії, і скільки гостей запрошено, будь це сценарій ювілею 10 років організації, або сценарій вікового ювілею заводу — агенція подій АРТНОСТОП втілить його в життя до найдрібнішої деталі.

  Ми орієнтуємося на ваш смак і бюджет, на наші творчі ідеї і майстерність, а також на модні тенденції у розважальній індустрії. Вам з нами сподобається!

  tag: сценарій проведення ювілею підприємства, сценарій проведення ювілею фірми, сценарій ювілею 10 років організації

  Корпоратив. сценарій ювілей фірми.

  Сценарій призначений для корпоративу з невеликою кількістю присутніх 20-30 осіб.

  1

  Гості проходять в заздалегідь прикрашений банкетний зал. Розсаджуються по місцях.

  2

  Ведучий починає торжество словами:

  Вітальна промова на ювілей підприємства, поздоровлення в прозі, мова на ювілей

  Кращі П О З Д Р А В Л Е Н Н Я

  Вітальна промова.

  « ЛЕДІ І ДЖЕНТЛЬМЕНИ! Так проживемо ми всі до квітучої старості у зростанні й щастя! Стюард, ще кошик шампанського!».Ось такий коротенький тост рекомендував Марк Твен в якості зразка вітальної промовидля начальника дільниці, награждающего полісмена наручним годинником. Судіть самі, чи варто бути таким лаконічним, вимовляючи вітальну промову на ювілей начальника, адже ми з вашим шефом не знайомі. А ми тієї думки, що привітати в прозі– справа серйозна. Привітати у віршах чи прозі– не настільки важливо, але привітання повинно бути хорошим. Привітання у віршах – здорово, але деякі не люблять вірші. Поздоровлення в прозі те, що ми робимо із задоволенням!

  ПРИВІТАННЯ ОСОБИСТО НАЧАЛЬНИКУ – В МІШКУ В САМОМУ НИЗУ СТОРІНКИ!

  Чому краще замовити поздоровлення підприємству, організації в віршах:

  – колективу буде приємно почути не штамп, а присвячені йому вірші

  – ціна чотиривірші всього 150 рублів, більш 10четверостиший – 140

  – з передоплатою не працюємо

  – виконання – добу, якщо потрібно терміново — в день замовлення

  – МОЖЛИВІСТЬ ЗАМОВИТИ ПРИВІТАННЯ ПО ТЕЛЕФОНУ

  Поздоровлення в прозі

  Вітальна промова на ювілей підприємства (поздоровлення в прозі, мова на ювілей ВАТ)

  Шановні гості та господарі свята. Для мене, як керівника підприємства, що входить у відомий на всю країну холдинг «Стройинвестмонтаж» – велика честь бути в числі запрошених на Ваш чудовий свято. Сьогодні виповнюється десять років успішної процвітаючої компанії. Може, десять років – невеликий термін в масштабах планети, але для російського бізнесу це-ціла епоха. Може, чимало в Росії успішних процвітаючих підприємств, але якщо мова про створений з нуля, такі приклади можна порахувати по пальцях. Так що ювілей, підкріплений дійсними успіхами, знаменний подвійно. Особливо теплі слова хочеться сказати творцеві і керівника холдингу, Олегу Петровичу Яценко. Олег Петрович, це Ви придумали, організували справа, у якому зайнято сьогодні сотні людей. І нехай наш бізнес процвітає і приносить користь країні і людям. Зі святом, колеги!

  Поздоровлення в прозі на ювілей організації.

  Дорогі колеги! Десять років тому , у травні 2000 року на уламках декількох зруйнованих сільгосппідприємств виникло об’єднання, зареєстроване під маркою ВАТ «Привілля».На сьогодні «Привілля» сміливо можна назвати авангардом сільського господарства Росії. На всю країну відомі чіпси «Ювілейні». І вирощують картоплю для них на землі ВАТ. Успіх «Привілля» многопланов і різнобічний. Він і в створенні абсолютно нової для нашого сільського господарства системи управління, і в ставці на передові технології, сучасну техніку. Хотілося б сказати про те, що «Привілля» славно не тільки успіхом у виробництві, але й добрими справами. За час існування все зароблене ВАТ вкладається у розвиток виробництва, соціальну сферу. Хотілося б побажати нашому ВАТ дотримуватися цієї політики і надалі. Нехай на його землях і далі будуть працювати не зальотні гастарбайтери, а місцеві жителі, для яких вона і створює умови. Зі святом вас!

  Вітальна промова колегам на ювілей організації

  Товариші! Про успіхи нашої сільськогосподарського об’єднання говорилося багато. Ще про одне хотілося б сказати сьогодні. Ми всі тут, керівники різних підрозділів холдингу, знаємо один одного багато років, і пов’язують нас не тільки виробничі справи, але й особисті відносини деколи зі студентських лав. Юридично ми окремі організації, фактично – єдиний колектив друзів і однодумців із спільними цілями і завданнями. І мені, людині з самого заснування ввійшов в цей колектив, працювати з такими досвідченими і знаючими людьми – велика радість і чудова життєва школа. Дозвольте ще раз привітати всіх присутніх з чудовим ювілеєм і побажати ВАТ «Привілля» домагатися подальших успіхів у сільськогосподарському виробництві та вносити гідний вклад у справу творення і розвитку Росії!

  Проза – добре, але привітання у віршах – краще. Їх простіше запам’ятовувати, привітати у віршах начальника, колег по роботі – це здорово.Порівняй.

  Привітання з ювілеєм організації у віршах
  З нашим святом, колеги!
  Нині «Связьмонтаж»- герой.
  Ми пливемо в одному ковчезі,
  Один за одного ми горою.
  Двадцять років – крута дата,
  Привід нам вона дала
  На день забути, хлопці,
  Про поточні справи.
  Щоб ми без епатажу
  Зрозуміли всі, друзі:
  В колективі «Связьмонтажа»
  Ми – єдина родина.
  Нам ще працювати разом,
  Дроти тягнути сто років.
  Я б згоден років на двісті,
  Але загадувати не слід.
  Я бажав би, щоб збулися
  Наші плани і мрії.
  Щоб шипи від троянд забулися-
  Більше пам’яталися квіти.
  Нехай всі стрілки так зійдуться,
  Щоб наш будь замовлення
  Життя несла на дінці блюдця,
  Так з блакитною облямівкою!

  Інші поздоровлення у віршах


  Кого вітаємо:

  Привітання на замовлення

  Життя на приводи багата,
  Що не хочеш – а налий:
  У сусідів – дата весілля,
  День народження друга, брата,
  У колеги ювілей.
  Ось тебе покликали в гості,
  Ти встаєш для теплих слів+
  Що ти будеш мимрити у тості,
  Ніби клоун на помості?
  “Дядя Вася, будь здоровий+”?
  А не краще ль звернутися
  До укладачеві віршів,
  Чим червоніти, себе соромитися?
  Втім, можеш переконатися:
  Цей сайт не для лохів.
  Ти постав-ка в пошук фразу
  Або навіть пару фраз-
  Все зрозуміло відразу:
  Привітання на замовлення
  Привітання на замовлення
  Обійди всі закуточки
  І облазь весь Інтернет.
  Ти знайдеш дешевше рядки:
  Огірки дешевше в бочці,
  Тільки якості в них немає.
  Приходь потім назад.
  Ти за тостом? В добрий час.
  Що на сайті – то безкоштовно,
  Ну, а мені приємно писати
  Привітання на замовлення.

  ОБІЦЯНЕ ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКУ. ВІДКРИЙТЕ МІШОК.

  Вітальні промови, вітання в прозі, привітання з днем народження проза, привітання на весілля у прозі, весільні поздоровлення в прозі, привітання з весіллям в прозі, поздоровлення в прозі з ювілеєм, привітання в день весілля у прозі, Привітання начальника в прозі, Вітання на ювілей в прозі, Привітання на весілля у прозі

  Привітання з народженням фірми, організації, компанії

  З днем фірми
  Вітаю вас,
  Колеги і друзі,
  Її зазначимо радісно
  Ми день народження.
  Я побажаю фірмі
  Успіху і удачі,
  Щоб зростали доходи,
  Вирішувалися всі завдання.
  Щоб фірма процвітала,
  Бізнес розвивався,
  Щоб кожен день
  Розрахунковий рахунок
  Грошима поповнювався.
  Щоб разом з нашою фірмою
  Росла зарплата теж,
  Робота ставала
  Кохані і дорожче.

  Вашу фірму вітаємо,
  З днем народження господа,
  Бажаємо процвітання,
  В авангарді бути завжди!

  Щоб фірмою пишався,
  Весь ваш дружний колектив,
  Щоб вгору дохід прагнув,
  Підвищуючи позитив!

  Ми Вас з днем фірми
  Від душі вітаємо,
  Подальших успіхів
  Всім серцем бажаємо!

  У фінансових кошторисах,
  Порядок, щоб був,

  Клієнт, Вашу фірму
  Завжди, щоб цінував!

  Великих прибутків Вам,
  Добродушних клієнтів,
  І значущих, у житті,
  Прекрасних моментів!

  Бажаємо вашій фірмі процвітання,
  Успіху, добробуту,
  З днем фірми ми несемо вам вітання,
  І прибутку бажаємо поповнення,
  Рішень завжди вигідні і правильних,
  Бажаємо, і співробітників — лише грамотних,
  Клієнтів — вдячних і привітних,
  Щоб збувалися мети всі заповітні!

  Напружена робота
  Починається з ранку.
  Фірма — лідер безумовний,
  Добре йдуть справи.

  Але сьогодні на хвилинку
  Розслабляється народ,
  Фірма святкує свій день,
  Побажаємо круглий рік:

  Обороти не зменшувати,
  А зарплату додавати,
  На плаву бути без зусиль,
  І працівників вам сильних.

  Нашій фірмі нині день народження,
  Радіє, святкує народ,
  Беріть, люди, привітання,
  Позаду такий важкий рік!

  Нехай у нас все буде чудово,
  Прибуток підвищується, зростає,
  Бізнес буде просто надприбутковими,
  Все пахне і цвіте!

  Всім любові, удачі, натхнення,
  І завжди здоров’я міцного,
  Працьовитості, завзятості і терпіння,
  Залишатися з фірмою назавжди!

  Сьогодні дружним колективом
  Ми зібралися не просто так,
  Ми з днем народження нашу фірму
  Всі будемо голосно вітати.

  Ми побажаємо їй успіхів
  Та процвітання день за днем,
  І, незважаючи на конкурентів,
  Стати неодмінно лідером у всьому!

  Хай буде більше пропозицій
  Від вигідних партнерів нам,
  І прибуток фірми без сумнівів
  Зростає в рази зло ворогам!

  У нашої фірми день народження,
  Сьогодні свято ого-го!
  Пролетів час як мить,
  Сталося багато чого,

  Були злети і паденья,
  Бував успіху очікуваний приплив,
  Пройшов крізь навіть невезіння
  Наш сплоченый колектив.

  Нехай у кожного в подальшому
  Все буде тільки добре,
  Буде разочерований менше,
  Бажаємо багато і все.

  Сьогодні нашої фірми день,
  Вас з цим вітаю,
  Працювали ми, прогнавши лінь,
  У цьому успіх, я знаю.

  Нехай буде рукою вона,
  Нехай нам приносить прибуток,
  І надихає на справи,
  До вершин нас підносить.

  І нехай за роком рік знову
  На свято нас кличе,
  Адже так приємно відзначати
  Рідного справи зліт.

  Нехай будь-сьогодні скаже:
  Фірма віників не в’яже.
  Побажаємо колективу
  Перспектив і позитиву.

  Конкурентів обганяти.
  Постійно процвітати,
  Щоб пухли гаманці,
  Щоб помисли були легкі.

  Щоб радість ця лайф
  І робота — тільки в кайф,
  По плечу щоб всі завдання.
  Щастя, радості, удачі.

  Жартівливі Привітання з Ювілеєм Фірми у Віршах

  Жартівливі Привітання з Ювілеєм Фірми у Віршах
  © Мар’яна Шелл

  Прикольні і веселі Жартівливі Привітання з Ювілеєм Фірми,
  Компанії, Організації, Підприємства у Віршах

  Жартівливе Привітання з Ювілеєм Фірми
  (страхова компанія)

  * * *
  Рідного Гаранту вже 20 років,
  За ці роки ми досягли успіху,
  І авторитет нашої компанії
  Зростає день за днем – нам ні що не перешкода!
  […]

  Ми супер-стабільні і нас не згорнути,
  Наш рейтинг надійності недосяжний,
  А якщо Москва дасть свободи трохи-
  Ми гори звернемо і до сонця, дістанемо!

  І в наш ювілей я хочу побажати
  Терпіння – ми з ним всі проблеми подужаємо,
  А нашим клієнтам – багатими стати
  Настільки, щоб ми на руках носили!

  І нехай страхові платежі зростають,
  Але в житті клієнтів все буде вдало –
  Нещасні випадки не настають,
  І їм добре, а нам – однозначно!

  У всіх починаннях нехай нам щастить,
  І прибуток до захмарних далей злітає,
  Нехай наша компанія тільки зростає,
  І кожен з нас разом з нею процвітає!

  © Мар’яна Шелл

  Якщо вам потрібно Оригінальне офіційне і урочисте або Прикольне Жартівливе веселе і смішне Привітання з Ювілеєм Фірми (організації, підприємства, компанії) – надішліть мені повідомлення будь-яким зручним способом або зателефонуйте. Мої Контакти: http://www.stihi.ru/avtor/sunmarina

  Весела Жартівлива і Привітання з Ювілеєм Фірми
  (дорожнє підприємство) та її директора

  * * *
  Так, є ще проблеми на Русі,
  Одна з них – дороги, як відомо,
  Чимало часу і сил,
  Щоб вирішити цю проблему повсюдно.

  Але з цим впорається шляховиків загін
  Під проводом директора лихого,
  Який вставить іноді «заряд» –
  Батогом і пряником і міцним словом.

  Для колективу – як батько рідний:
  Пожартує, полає якщо треба,
  Серйозний, строгий, сильний, вольовий –
  З ним не страшні дорожникам перепони!

  Так що перепони – не було б зовсім
  Ні ДСК, ні ювілейної дати,
  Адже фірма є, це відомо всім,
  Завдяки директору, хлопці!

  І тому я хочу побажати
  Вам, Юрій Вікторович, міцного здоров’я,
  А підприємству – все також процвітати
  І прославляти дорожнє сословье.

  І буде у Росії менше бід
  Хоча б з дорогами, а дурнів вистачає…
  Я ювілей бажаю вам Перемог
  Над конкурентами – хай лікті покусають!

  © Мар’яна Шелл

  Смішне Жартівливе прикольне і веселе Привітання з Ювілеєм Фірми
  (охоронне підприємство)

  * * *
  На рубежі тисячоліть,
  Коли в країні змінювалася влада,
  Бути може, хтось не помітив,
  Наша фірма народилася.

  Вона росла і розвивалася,
  З роками набираючи вагу,
  Замовлень складних не боялася,
  Не обійшлося і без чудес –

  Нам контрольним випробуванням
  З неба звалився Держзамовлення…
  Залишилися «небеса» задоволені,
  На польових промучив нас.
  […]

  Склався колектив відмінний –
  Велика, дружна родина,
  І цей тост цілком логічний –
  За нас, колеги і друзі!

  © Мар’яна Шелл

  Пишу Вірші на замовлення, Привітання, Сценарії, Переробки пісень та багато іншого. Душевно і зворушливо, серйозно чи з гумором, весело і смішно – так, як потрібно саме Вам. Буду рада допомогти з оригінальним жартівливим привітанням до ювілею вашої компанії, фірми, організації, підприємства. Звертайтеся! Мої Контакти: http://www.stihi.ru/avtor/sunmarina

  Прикольне Жартівливе Привітання директору з Ювілеєм Фірми
  (підприємство по виробництву годин)

  Колектив дуже дружний,
  Всім би так працювати треба,
  Від душі хочу сказати
  Вам сьогодні: «Так тримати!»

  (звертаючись до Секундочке)

  Хто ж перший натхненник
  І беззмінний управитель,
  Генератор ідей,
  Загалом – головний чарівник?

  З цим все у них нормально –
  Заправляє генеральний:
  Він художник, економ,
  І військовий – три в одному!

  Займається дизайном,
  І для всіх давно не таємниця,
  Що вже придумав він
  Нових годинок вагон!

  Дуже творча особистість
  З відмінною інтуїцією,
  Загалом, шеф у нас не простий –
  За нього піднімемо тост!

  © Мар’яна Шелл

  Якщо вам потрібно оригінальне Жартівливе Привітання з Ювілеєм Компанії, Фірми, Підприємства, Організації у Віршах, звертайтеся – зможу виконати будь-яке замовлення 🙂 Мої Контакти: http://www.stihi.ru/avtor/sunmarina

  * * *
  див. також Приклади Привітань на сайті Вірші.Ру:

  Жартівливий веселий і прикольний Сценарій Привітання з Ювілеєм Фірми (підприємства) http://www.stihi.ru/2012/10/30/10899

  Смішний і веселий, Жартівливий Сценарій Корпоративного Фільму (відео-привітання з ювілеєм фірми) http://www.stihi.ru/2013/05/08/3482

  Замовити Жартівливу Пісню-переробку до Ювілею (приклади) http://www.stihi.ru/2011/03/19/4048

  Прикольний Сценарій Жартівливого привітання з Новим Роком для організації (підприємства) http://www.stihi.ru/2012/11/06/6633

  Вірші на замовлення: Прикольні Жартівливі Привітання Начальнику (нові) http://www.stihi.ru/2012/10/16/7203

  Прикольні і веселі Жартівливі Поздоровлення з Ювілеєм Жінці у Віршах http://www.stihi.ru/2012/10/11/7377

  Прикольні та смішні Жартівливі Поздоровлення Чоловікові з Ювілеєм 50 років (Нові) http://www.stihi.ru/2012/10/15/7975

  Веселі Жартівливі Привітання з Новим Роком у Віршах http://www.stihi.ru/2012/10/08/9902

  Романтичне привітання у віршах для колег, подруг і коханих жінок http://www.stihi.ru/2009/02/02/3878

  Привітання з Ювілеєм Чоловікові у Віршах – Нові (поздоровлення чоловікові, вірші директорові, на ювілей, жартівливі поздоровлення з ювілеєм начальника) http://www.stihi.ru/2012/10/15/9688

  прикольне жартівливе привітання з днем народження жінці – начальнику від колег чоловіків http://www.stihi.ru/2009/02/17/2956

  Веселі Жартівливі поздоровлення з Ювілеєм Чоловікові у Віршах http://www.stihi.ru/2013/04/11/4971

  Прикольні Жартівливі Сценарії на Ювілей Жінці http://www.stihi.ru/2013/04/11/5385

  © Мар’яна Шелл

  Пишу на замовлення поздоровлення у віршах, сценарії, оригінальні мініатюри і сценки, переробляю пісні та багато іншого. Мої Контакти: http://www.stihi.ru/avtor/sunmarina

  Copyright: Мар’яна Шелл. 2013
  Свідоцтво про публікацію №113050806385

  Привітання з днем народження компанії

  Таке урочисте привітання, як правило, зачитує начальник своїм підлеглим від всього керівного складу. Нерідко у нього виникають певні складнощі з підготовкою урочистої промови.

  І дійсно про що потрібно говорити? День народження у фірми, а вітати доводиться співробітників. У цей момент варто згадати, що ваша організація для працюючих у ній людей не просто чергова фірма, яких у країні десятки тисяч, а другий дім, в якому вони проводять більшу частину дня.

  Співробітники прекрасно розуміють, що процвітання компанії – запорука їх власного благополуччя. Тому чергова річниця «народження» фірми служить підтвердженням того, що організація росте і розвивається. Тому, коли будете писати привітання з днем народження компанії, не забудьте згадати про роки плідної роботи і про внесок працівників фірми в ваше спільну справу. Якщо організація невелика, можна виділити кожного окремо – згадайте його успіхи і досягнення у роботі.

  Скажіть що кожен з присутніх – незамінна людина на фірмі. Повірте, кожному буде приємно почути з вуст начальства позитивну оцінку своєї діяльності. Погодьтеся, гроші коштують не на останньому місці в нашому житті, тому буде добре, якщо ви не тільки скажете найкращі привітання з днем народження компанії на корпоративній вечірці, але і призначите співробітникам невелику премію.

  Звичайно, приємно почути про свої досягнення в роботі, проте вдвічі приємніше побачити матеріальну оцінку цих досягнень. Не обов’язково вручати великі грошові суми, буває цілком достатньо якогось пам’ятного сувеніра, можливо навіть з символікою компанії.

  Ну і звичайно невеликий фуршет в кінці робочого дня. За святковим столом кожен співробітник зможе сказати у відповідь гарне привітання з днем народження компанії, подякувати начальство за подарунки і виявлену увагу.

  Компанії сьогодні день народження!
  Співробітники у веселому й гарному настрої.
  Один одному, керівництву процвітання бажають,
  Свою лояльність до фірми яскраво проявляють.

  Бажаємо Вам відмінно відпочивати корпоративно,
  Сміятися, танцювати всім разом, колективно.
  Директора налаштувати на успіх,
  Адже він у вас особливий – краще всіх.

  Друзі! Сьогодні ми зібралися з вами не даремно, нас всіх об’єднує одне свято – ювілей нашої компанії! Дозвольте привітати всіх присутніх з цим святом та побажати подальшого процвітання, досяжних вершин і величезного розмаху в справах! Здоров’я вам і любов до нашого спільного дому!

  Наша компанія, як моноліт,
  Росте, розвивається, міцно стоїть!
  Співробітники, колеги, соратники, друзі,

  Поспішають привітати з святом Народження тебе!
  Ти нам опора в житті й наче другий будинок!
  Приходимо, як на свято ми навіть у вихідний!

  Сьогодні День Народження святкує компанія,
  Не приймаються серйозні завдання,
  Всі думки вже давно про святковому фуршеті,
  Співробітники задоволені, немов діти.

  Прийміть дружні побажання,
  Нехай розширюється, цвіте компанія.
  І дарує всім хороший соціальний пакет,
  Чекаємо запрошення на офіційний прийом.

  Сьогодні чудовий привід для святкування – ювілей Вашої компанії. Бажаю, що б в подальшому вона стрімко розвивалася і приносила матеріальні плоди засновникам і дружному, згуртованому колективу, що складається з талановитих та досвідчених людей. Вітаємо Вас від щирого серця!

  Нас справа загальна згуртувало
  І захопило на багато днів!
  У друзів хороших перетворило
  І привело на ювілей!

  Ми колектив свій вітаємо,
  Бажаємо працювати ще багато років!
  З посмішкою компанію свою розширюємо,
  І жадаємо все нових і нових перемог!

  Ми довгий шлях пройшли не даремно.
  Ми багато зробили, прийшла пора пишатися.
  За стільки років кругом одні друзі,
  Адже нам довелося в одному казані вариться.

  Ми підійшли до позначки ювілей,
  Всім колективом весело і дружно.
  Нам нових справ хочеться мерщій,
  Привітати нам зараз один одного потрібно.

  Доброго дня! Прийміть вітання з ювілеєм нашого колективу! Для всіх нас це значуща дата, що символізує стабільність і благополуччя нашого становища і роботи на благо компанії. Нехай у Вашому житті буде все прекрасно і гармонійно! Здоров’я Вам і відмінного настрою.

  Ми командою давно вже стали,
  Ось тепер у нас всіх ювілей!
  Часи вже легше настали,
  Що згуртувало нас ще сильніше!

  Так нехай краще нам всім тільки буде,
  Щоб успіх колективний наш ріс,
  І удача нас нехай не забуде,
  Як і наш чудовий бос!

  Ми вітаємо з ювілеєм наш дружний колектив!
  Успіхів, процвітання та творчих перемог,
  Нехай кожен залишається унікальний, і по-своєму гарний
  На багато-багато довгих і щасливих років.
  Нехай сьогодні, в цей день, сміються, веселяться,
  Адже ювілей у нас, а значить потрібно насолоджуватися життям.

  Вік нашого колективу – дуже хороша кругла цифра, і вона говорить про те, що колектив склався і був перевірений на міцність на хвилях життя. Сьогоднішній ювілей – дата примітна: ми вже багато досягли і ще багато чого належить зробити. У нас багато задумів і надій, так давайте дружно побажаємо, щоб всі вони здійснилися. Процвітання, успіхів та нових перемог!

  Улюблений колектив, вас з ювілеєм!
  Успіхів вам в роботі і терпіння,
  Все зробити з вами ми завжди встигнемо,
  Але головне – здоров’я і везіння!

  Завжди на все, щоб часу вистачало,
  Щоб сім’я любила, берегла,
  Щоб не було чогось занадто мало,
  Вдачі та душевного тепла!

  Компанії сьогодні день народження!
  Співробітники у веселому й гарному настрої.
  Один одному, керівництву процвітання бажають,
  Свою лояльність до фірми яскраво проявляють.

  Бажаємо Вам відмінно відпочивати корпоративно,
  Сміятися, танцювати всім разом, колективно.
  Директора налаштувати на успіх,
  Адже він у вас особливий – краще всіх.

  Що збирає нас разом
  У невизначену годину та день?
  Що змушує покинути
  І подружжя, і дітей?

  Дуже радісні вісті
  У нас вселяють позитив:
  . років у роботі разом
  Наш дружний колектив!

  Семимильними кроками
  Підкоряється маршрут,
  Та доходи разом з нами
  Все стрімкіше ростуть!

  Ви фірму відкрили! Сталося!
  Як довго Ви до цього йшли!
  І Вам пощастило, що сталося
  Перешкоди прибрати на шляху.

  Родилося Ваше дітище –
  І нехай розквітає менеджмент!
  Не буде ніде фірми краше –
  Настане цей дивовижний момент!

  Картель Ваш нехай буде вигідний
  І регрессивен податок,
  І ціна акцій не убуде,
  І нехай Вас минає заставу!

  Нехай кризи Вас не торкнуться,
  Не падав би попит на товар,
  Задуми нехай всі вдадуться
  І буде багатим навар!

  Сайт: event.artnonstop.ru Ел. пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду.

  Ювілей підприємства — це урочисте свято, який зазвичай поєднує офіційну пишну частина з привітаннями гостей, виступами керівництва компанії. Але разом з тим на такий ювілей прийнято також «закочувати» не менш розкішні банкети і влаштовувати корпоратив для співробітників компанії. На цей день народження актуальним стає виготовлення фільму про підприємство, його життя, досягнення, продукції. Всі ці іміджеві та розважальні моменти агентство подій АРТНОНСТОП враховує у підготовці та проведенні свята.

  Організація ювілею підприємства може включати в себе тільки офіційну частину, або — лише неформальну, розважальну корпоративну частина. А ще це свято відмінний привід для того, щоб влаштувати яскраве видовищне шоу для всіх городян і заявити тим самим про свій високий статус. Феєрверки, фаєр-шоу, бразильський карнавал, парад ді-джеїв, хода ходулістів у венеціанських масках — таке видовище не залишить байдужим жодної людини, якій пощастить побачити його.

  Різнокольоровими вогнями і спалахами завдяки піротехнічному шоу запалиться ім’я компанії, логотип або цифра, яка означає, скільки років сьогодні виповнилось підприємству. Доручаючи організацію і проведення ювілею підприємства професіоналів агентства подій АРТНОНСТОП, ви отримуєте креативні та свіжі ідеї, оригінальний сценарій, величезний вибір номерів розважальної програми, а також майстерне і точне виконання всіх запланованих моментів свята. Ювілей підприємства може стати найяскравішою подією — не тільки в житті самої компанії, але і в дайджесті світських і ділових новин міста.

  tag: ювілей підприємства, проведення ювілею підприємства, організація ювілею підприємства

  Ювілей – одна з найбільш урочистих дат в житті людини, по суті є Днем Народження, але більш урочистим через “круглості” дати. Як правило, ювілей святкується з великим розмахом і грандіозністю.

  Підготовка до ювілею відбувається на більш високому рівні. При підготовці до цієї події враховуються будь-які дрібниці, починаючи від підготовки запрошувальних листівок і закінчуючи оформленням приміщення для святкування. Крім організації стола, важливим елементом підготовки до цієї урочистої події є складання сценарію свята, що містить послідовний план дій впродовж всього торжества.

  На ювілей, гості традиційно вшановують мудрість, досвід і заслуги ювіляра, акцентуючи увагу на тому, що ювілей є певним етапом життя, сходинкою вгору до нових звершень. Гості бажають дорогому ювіляру не зупинятися на досягнутому і рухатися вперед по життю ще з більшим успіхом.

  В даному розділі сайту знаходяться тільки найкращі вітання на ювілей для людей будь-якого віку. Правильно підібране привітання з ювілеєм, неодмінно порадує ювіляра, залишивши в душі почуття радості і доброти. ©

  Поділись посиланням з одним в соцмережі 🙂

  Універсальні привітання з ювілеєм:

  Ну, що за слово – ювілей!
  Воно не тягне і не манить;
  Не стане від нього тепліше,
  Хоча й холодно не стане;
  Навіщо йти на поводу
  І, сидячи за столами чинно,
  Нести і слухати дурниці?
  Інша справа – іменини!
  Так, до речі, що на букву «ю»
  Є у мене предубежденье:
  Тут не спляшу я, не заспіваю –
  Набагато простіше день народження!
  . Ми довго говоримо
  Про Вашу, скажімо, круглої дати;
  Ми з нею привітати Вас хочемо!
  Ну, а про ювілеї – вистачить!

  Від ювілеїв не піти.
  Вони наздоженуть кожного, як птахи.
  Але головне – крізь роки пронести
  Тепло душі, щирості частку.
  У Вас сьогодні ювілей.
  Ми від душі вітаємо Вас!
  І в житті головного бажаємо:
  Здоров’я, щастя радості
  І років до ста без старості!

  З ювілеєм вітаємо
  І від усієї душі бажаємо
  До ста років не старіти,
  Всім на світі подобатися,
  Щоб діти були щасливі,
  А онуки всі щасливі,
  Ну а правнуки гожі –
  На прабабусю схожі!

  Нехай ювілей несе лише щастя,
  Ні краплі смутку, ні одної сльози.
  Душевного багатства та здоров’я
  Бажаємо ми від усієї душі.

  Ваш ювілей – зовсім небагато,
  Але роки прожито не дарма.
  Велика пройдена дорога,
  Великі зроблені справи.
  Нехай буде життя завжди такий:
  Щоб роки йшли, а Ви їх не вважали,
  Довіку не старились душею
  І ніколи би гірко не зітхали.

  Не вгамувати років неабияку спритність,
  Ювілей Ваш радісний настав.
  Взяти б Вас, так і встановити
  На великий красивий п’єдестал!
  Свято було б – просто вищий клас,
  Краще, ніж індійське кіно.
  А потім звідти зняли б вас
  І пішли б разом пити вино!

  Вітаємо з ювілеєм,
  Ця дата прикрашає Вас!
  Вам би додати кульок
  І під руку ананас!
  Ми бажаємо, щоб красиво
  Ви прожили сотні років,
  Щоб було ювілеїв,
  Як в Америці ракет!

  Хай щастя Вас не покидає,
  Здоров’я хай не убуває.
  Прекрасних, світлих, мирних днів
  Бажаємо Вам в Ваш ювілей!

  Кипить робота повсякденно,
  Але ось серед звичайних днів
  Раптом настає день народження,
  Чудове свято – ювілей!
  Хочемо побажати Вам удачі,
  Успіху в житті, яскравих справ,
  Щоб Ви з посмішкою – не інакше
  Зустрічали кожен новий день!

  Всі озирнутися не встигли –
  І ось, серйозний ювілей!
  Ви зробити багато чого зуміли,
  І попереду повно витівок!
  Вам довголіття і щастя,
  І побажати оптимізму
  Хочемо з справжньою любов’ю,
  І ніколи не сумувати!

  Ювілей – новий виток життя,
  Щастя безмірного чисте джерело.
  Птахом прекрасною в квітучому саду,
  День пролітає, немов у гарячці!

  Роки пройшли, їх назад не повернути, –
  В цьому і є сього свята суть.
  Цей воістину радісний день
  Нас змушує забути свою лінь.

  Всіх відразу зібрав ювілей –
  Добрих і відданих, кращих друзів.
  Особи блестают з посмішкою на вустах,
  Всіх захоплює запал лише в очах.

  Око ювіляра іскриться вином,
  Досвідом, витримкою, яскравим вогнем, –
  Всі згадують заслуги його,
  Більше не треба в цей день нічого!

  Спеціально для сайту ПоздравьДруга.ру

  Запрошуємо авторів віршів до прямої співпраці!

  Матеріали сайту написані авторами сайту, взято з відкритих джерел, а також надіслані відвідувачами. Всі матеріали, опубліковані на сторінках сайту призначені виключно для ознайомлення. Авторські права на матеріали належать їх законним власникам.

  Права на матеріали, позначені знаком ©, а також із зазначенням “спеціально для сайту ПоздравьДруга.ру” належать сайту.

  При копіюванні будь-яких матеріалів сайту, вказівку активного посилання на сайт ПоздравьДруга.ру обов’язково!

  Copyright © 2011-2017 ПоздравьДруга.ру – Привітання зі святами