Вітання 5 років донечці

П’ять років сьогодні донечці моїй,
Бажаю, сонечко, тобі щасливих днів.
Подарунків багато, і цукерок, іграшок,
Друзів хороших, книжок, булочок.
Веселою будь, хороша моя,
Адже дуже сильно я люблю тебе!

П’ять років тобі, доня,
Майже ювілей,
Ти будь щасливою, крихта,
Не плач і не хворій,
Рости, наша принцеса,
І ставай великий,
Завжди нехай в твоєму житті
Все буде добре!

Чудова дата —
Перший круглий ювілей.
Ми бажаємо тобі щастя,
Будь слухняною, не болів!

Ми бажаємо ще гарнішим
У житті-бути тобі завжди,
Промінчик світла в житті нашої,
Наша яскрава зірка!

Ось уже 5-ть років
Ти приносиш щастя нам.
Голос яскравий, як дзвіночок
Чути всюди, тут і там.

Ти рости завжди активною,
Спритною, розумною, пустотливий.
Добротою своєю чудовою,
До дива дверцята ти відкрий.

З днем народження, рідна,
Торт, подарунки для тебе.
І свічки разом задуваючи,
Загадай заповітні бажання.

З днем народження, доню,
Тебе ми вітаємо,
5 свічок на торті
Сьогодні запалюємо.

Яскравою будь, веселою
Ти, як вогник,
Розквітай, наш милий
Аленький квіточка.

Сонечком сяй,
Вітерцем радуй нас
Нехай дорогою життя
Твоїй буде веселка.

Фарбами ми, доню,
Життя твоє розфарбуємо
І тобі подаруємо
Свою любов і щастя.

Квіточка, донечко рідна,
З днем народження тебе!
Від серця в ці п’ять бажаю,
Щоб яскравою життя була твоя,
Усмішка хай з обличчя не сходить,
І стануть дійсністю всі мрії,
Удача хай тебе знаходить,
Щоб щасливою була ти!

Моїй улюбленій доньці п’ять,
Я дуже, дуже рада.
Можу сто разів я прокричати
Вона моя відрада.

Нехай буде щаслива завжди,
Я з нею буду поруч.
Посмішкою радуй нас завжди,
А більшого не треба.

П’ять років виповнилося сьогодні,
Милою, моєї дочки.
Побажаю їй здоров’я
І погоди тепліше.

Нехай завжди лунає так дзвінко,
Дитячий, твій радісний сміх.
Будь слухняною ти нам, доню,
В житті чекає тебе успіх!

З днем народження, принцеса!
Ось тобі вже і п’ять,
Підростай моя маленька,
Щоб усе на світі знати!

Я бажаю, щоб мрії
Всі твої завжди збувалися,
Щоб була досить ти,
Щоб тобі всі посміхалися!

Всі сьогодні в захопленні,
У доньки день народження!
Ми поспішаємо тебе обійняти,
Адже тобі сьогодні п’ять!

Нехай принцеси з Діснея
В честь такого ювілею
Принесуть тобі цукерок
І великих куль букет.

Ну а ти рости швидше,
Не сумуючи і не хворіючи,
Багато книжок прочитай,
Смійся, радій, мрій!

Аж не віриться, що колись крихітні ручки і ніжки, які містилися лише в одній долоні, зараз вже прийняли інше обличчя! Я вважаю тебе маленькою, моєю крихіткою, доню! Зовсім ще недавно ти тримала мене за руку, і робила невпевнені кроки, а зараз ти сміливо йдеш у ногу з часом, і дивишся в майбутнє. Доросла мадам! Хочу побажати тобі, щоб супутник твоєму житті, тебе оберігав як маленьку дівчинку, цінував твою ніжність, чарівність та красу. Ти мені нагадуєш янголятка. Щира, добра, ніжна, світла і життєрадісна, незважаючи на свою впевненість і силу духу, ти можеш залишатися тендітною, милою дівчиною. Хочу, щоб твій супутник дав відчути його сильне плече. Жіночого щастя тобі я побажаю в цей чудовий деньок!

Знайшли тебе в капусті, ми вісімнадцять років тому! Дивимося, дівчинка-лапочка, і думаємо з татом – нам треба! Спасибі, дочуля, що залишаєшся такий же донечкою-золотком всі свої роки. Пам’ятаю твою беззубу посмішку! Ти завжди у нас була усміхненою дівчиною. Хочу, щоб все, що відбувалося в твоєму житті, ти сприймала з посмішкою, адже те, що вже не змінити, так навіщо сумувати? Краще просто це виправити або зовсім не сприймати всерйоз. Також побажаю думати серцем. Воно допоможе тобі стати щасливою, підкаже, як вчинити тобі. Досягай небувалих висот, мрій про все можливе і неможливе, адже наші думки матеріалізуються, і тому мрії збуваються! Нехай буде так все у твоєму житті!

Яка ти класна, що всіх нас сьогодні тут зібрала! Яка ти молодець, що ти в цей день народилася у мене! Для народження ти вибрала гарний, погідний день! Ти завжди знаєш те, що треба людям! І я хочу побажати, щоб розуміла моя рідна, що потрібної тобі самій! Почувайся, довіряй своєму серцю! Бути в злагоді з іншими – це добре, але якщо ти не в ладу з собою, щастя це не принесе. Думай про себе, не намагайся догодити всім, що нездійсненно. Пам’ятай, що щаслива ти – щаслива я! Моя роднуличка! Будь щаслива і кохана оточуючими тебе людьми! Будь трохи егоїстична, для того, щоб полюбити себе! Це я тобі побажаю!

Сонечко моє, у тебе ще все життя попереду. Насичена яскравими фарбами життя, і ніяк інакше! Хочу, щоб кольори світлофора були з тобою по життю! Нехай всім твоїм вчинків буде зелене світло! Реалізувати все задумане на твоєму шляху бажаю! А жовтий допоможе тобі поміркувати в відповідальний момент, щоб не прийняти не обдуманого рішення! Червоний колір хай буде твоєю совістю, і відведе від благої справи, зупинить тебе зробити щось недобре. Пам’ятай, що в житті цієї дуже важливо зупиниться на момент і озирнутися, замислитися і задумати щось хороше, а далі діяти! Я знаю, що ти вперта дівчина, і ти досягнеш, навіть більше ніж ти думаєш! Цінуй себе, тому що ти гідна, отримати від життя все і по максимуму!

Доня моя! Бажаю тебе я в житті обпалюватися в молодості! Саме так ти станеш мудрей, досвідченіша, та й до того ж коли як не в молодості необдумані, ризиковані вчинки? Я дуже хочу, щоб життя твоя була повною, різноманітною, насиченою! Щоб проживала її на повну котушку, коли, якщо не зараз, Дівчинка моя! Будь веселий, погоджуйся на всілякі авантюри, але не переступай межі закону! Чи живий, в повному розумінні цього слова! Щоб ти заряджала всіх своєю незгасною енергією! Дарувала всім позитивний настрій. Йди з головою у вирішення поставлених завдань! Роби їх з натхненням, з бажанням. Пам’ятай, що не завжди доля дає шанс, і щоб не шкодувати про несделанном, краще зробити щось яскраве і грандіозне у своїй долі!

Сказати тобі таке побажання хочу! Будь ти як гарячий чай палка, аби щоки були як з запалу і спеку. Якщо потрібно, додай у свій чай кориці, цукру або меду. Щоб в тебе завжди була своя родзинка. Якщо хтось тобі не до вподоби, сміливо додай лимончика. Кислинкою на обличчі отпугни ти ворога. Остигай завжди, коли необхідно. Бодрі як зелений чай, воодушевляй всіх на перемоги! Піднімайся з місця і роби немислимі речі! З кожним роком ставай ти все прекрасніше, як справжній чай при заварці, якому потрібно час, що настоятися! Щастя завжди буде тобі супутником, також як і я!

Ти знаєш, доча, а я тобі заздрю! Щічки твої залилися рум’янцем, очі горять, а будинок повний сміху. Ти сповнена надій на майбутнє, що правильно – створюй в своїй голові для себе краще майбутнє, навіть якщо ти не впевнена, що буде так! Заздрю тобі, у тебе попереду стільки всього прекрасного, стільки нових пригод і відкриттів ти ще для себе зробиш! Ти зустрінеш ще стільки хороших людей на своєму шляху! Як це чудово! Юність – чудова пора! Заздрю я твоїй красі, і мені не потрібно говорити: «Світло мій дзеркальце, скажи, та всю правду розкажи! Хто на світі всіх миліше, всіх рум’яної?» Відповідь відразу вимальовується і дуже чітко в моїй голові! Але, ти не подумай, що моя заздрість-негарна. Ні, зовсім ні. У мене була своя чудова молодість, і я, навпаки, дуже радію, коли дізнаюся про твої перемоги і досягнення, про твою закоханість у кого-то і нові знайомства! Так що це навіть не заздрість, а гордість за тебе, моя любов до тебе! З днем народження, Сонечко!

Доня моя, побажання у мене сьогодні таке. Всі хочуть, щоб ти була позитивною, звичайно і я цього дуже хочу! І побажання моє буде таке – це те, ким я тебе не хочу бачити! Це будуть мої настанови тобі! Не будь упертою як баранчика, не будь як корова неповоротка і важка на підйом. Їж в міру, щоб не бути як свинка, та до того ж не будь неохайною. Не будь як ворона ненаситна, не підбирай все, що людям негоже! Не будь як кішка ти егоїстична, а також дуже лінива. Не будь як пантера ти дратівлива, не навіщо кидатися на людей! Розумієш, у всьому повинна бути серединка! Я дуже-дуже хочу, щоб тобі довелося її знайти і відчувати! Не кидайся в крайнощі, будь мудрей з кожним роком! Щастя тобі, розумниця моя!

Батько мріє тільки про счастливейшем майбутнє для свого чада. І звичайно, щоб реалізувалися і його мрії про майбутнє своєї дитини. Як я щаслива, що наше бачення майбутнього співпало з тобою, доча. Що приховувати, я хочу, щоб ти виправдала мої очікування, мої переживання. Хто ж цього не побажає? Ти – гідна дівчина, гарна учениця, прекрасна дочка, тому все у тебе повинно вийти! Нехай твій шлях буде в міру тернистий, без невдач не буде достойною перемоги! Нехай зустрінуться на шляху хороші люди, які супроводять тебе в подальшому твоєму житті! Пам’ятай, що твої батьки в тебе вірять. Ми знаємо, на що ти здатна. Свою силу духа ти демонструвала нам з дитинства! Так нехай вона завжди буде поруч з тобою!

Сьогодні я прочитаю тобі трохи напутніх слів. Будь як левиця ти великодушна, так і горда. Але, важливо – не плутай з горделивостью! Будь як мудра сова ти в цьому житті. Але, не бодрствуй ночами! Будь як конячка ти працьовита, але не паші як кінь! Знай собі ціну, знай в житті міру! Як орлиця ти смілива, рішуча, відважна, парі високо в небесах. Але не забирай у людей останнього. Будь як лисичка ти хитра, але не обманюй інших, адже хитрість і обман, хоч і щільно один з одним дружать, але не одне і теж! Будь як собака – віддана і вірна своїм друзям, рідним і близьким, але не кусайся! Будь як киця ти граціозна, але думай також про інших, не тільки про себе! Як пташка хочу, щоб ти щебетала, ніжним, високим голоском, але не захоплюйся і не балакай багато!

Не знаю і не можу припустити, за що мені так пощастило з тобою! Дякую Всевишньому кажу я за тебе, так молюся за ночами. Ти створюєш рай на землі, мій милий ангелок, світла і чиста душа! Не можу надивитися я на тебе як ти красуня, як ти вже велика. Нехай все, що буде з тобою в цьому житті не змінить твою душу, не змінить твою чистоту, не изранит її. З тобою приключатся ще багато цікавий подій, я це знаю! Бог завжди поруч з тобою, де б ти не була. І якщо він послав тебе на землю до людей, то значить, він і тебе оберігає. Я дуже хочу, щоб він тебе оберіг від злості, ненависті і несправедливості. Щоб це не приходило в голову ні тобі, не комусь іншому по відношенню до тебе! Тобі по життю повинні супроводжувати хороші люди. Адже скажи мені хто твій друг, і я скажу хто ти! Спасибі тобі, моє щастя!

Бажати тобі що-то не так вже й легко! Подивишся на тебе, і думаєш, що щось дано вже тобі самою природою – це твоя непідробна краса, твій стрункий стан, великі і теплі очі. Чого ти добиваєшся за життя самостійно. Кожен твій крок – це рух тільки вперед! Але, як твоя мама, я хочу, щоб ти була улюбленою. В житті твоєму вже присутня любов, але зараз я говорю про жіноче щастя, без якого будь-прекрасний квітка може зачахнути, якщо його не поливати. Нехай твій супутник обдаровує тебе своєю турботою, компліментами. Щоб не була ти схожа на ту квітку, нехай в душі твоїй розпускаються квіти, і буде свято!

Голосові поздоровлення дочки з днем народження