Привітання на весілля притчі

Звідки взялася традиція виголошувати притчі на святах, не відповість ніхто. Ця форма повчання відома вже багато століть, але, тим не менш, вона все ще зберігає свою актуальність, адже донести щось до людини з допомогою яскравих образів і конкретних прикладів, нехай часом і перебільшених, набагато простіше, ніж голослівними фактами. Притча молодим на весілля стала таким же обов’язковим атрибутом одруження, як святковий торт і перший танець. Найчастіше вона звучить з вуст батьків, які до кінця своїх днів залишаються вихователями і наставниками своїх дітей, але іноді повчати молодят може і тамада. Які бувають притчі, що краще говорити? Будемо розбиратися.

Найчастіше, коли люди говорять про повчаннях під час урочистостей, на розум приходять східні тости, зазвичай починаються словами «Десь високо-високо в горах». Саме тому почати хотілося б з східних мудростей.

Притчі на весілля молодим від батьків зазвичай вчать, як себе слід вести в сім’ї, як правильно вибудовувати відносини між подружжям. Ось один з цікавих варіантів такого повчання:

«Одного разу у султана запитали: «Послухайте, у ваших кордонів постійно стоять вороги, в державі деколи не вистачає хліба, щоб прогодувати всіх, але разом з тим немає ніяких заворушень. Як вам вдається підтримувати мир і спокій?». На що владика з посмішкою відповів: «Коли я виходжу з себе – мої люди спокійні, коли вони незадоволені – я спокійний. Іншими словами, вони заспокоюють мене, а я їх». Будь-яка сім’я – це маленька держава, зі своїми порядками і розподілом обов’язків. Так нехай же і в вашій державі завжди збережуться мир і спокій».

Деколи довгі і серйозні поздоровлення можуть втомити нетерплячих молодят. Тому потрібно подумати і про те, щоб притча молодим на весілля була короткою, але місткою. У такому випадку можна скористатися відсиланням до далеких часів.

«Слово «чоловік», як кажуть, прийшло до нас із давньогрецької мови. Дивно, але воно позначає упряж волів. На перший погляд незрозуміло, чому ж молоду сім’ю порівнюють з в’ючними тваринами, але насправді все просто. Подружжя, як і воли, повинні бути в одній упряжі, разом тягнути буденність сімейного життя і разом відпочивати. Так нехай же ви завжди будете поряд».

Яке весілля без гумору? Зазвичай веселі притчі про любов на весілля короткі – вони розбавляють пишність урочистості ноткою щирого веселощів. Ось один приклад:

«Вже немолода пара відсвяткувала діамантове весілля. Звичайно, у них запитали, як же вони змогли витримати настільки довге сімейне життя. На що чоловік відповів, що це все через односпальним ліжка, на якій вони спали: навіть після сварок вони змушені були притискатися один до одного вночі. Так нехай же і в цій родині з’явиться вузьке ложе, яке гарантує їм довгий, але щасливий шлюб».

Красиві притчі на весілля можуть дивним чином змінити настрій гостей і молодят. Після правильно сказаних слів торжество може принишкнути ненадовго, обмірковуючи їх, і, напевно, це і є найголовніша мета будь-якого повчання – змусити замислитися.

Є одна дуже відома трепетна, хоч і трохи сумна історія. «В одному далекому краю жив чоловік, який знав точно все-все, навіть скільки зірок на небі. Одного разу до нього прийшла молода пара, твердо вирішила довести, що не все може бути відомо людині. Чоловік тримав у затиснутих долонях метелика: якби чоловік сказав, що вона жива, – молодий розчавив би її, якби оголосив мертвої – він випустив би метелика. Коли пара запитала, що ж заховано в долонях, мудрець з посмішкою відповів, що вони приховують від нього метелика. А випурхне вона на волю або впаде розчавлена в траву – залежить тільки від них самих. Сімейне щастя, як і тендітна метелик, тільки у ваших руках».

Привітань на торжестві в будь-якому разі буде дуже багато. Одноманітні побажання щастя-здоров’я може розбавити тост-притча на весілля. Підібрати можна як серйозну повчальну історію, так і щось легше і веселіше – це точно запам’ятається гостям.

«Був у одного правителя гарем. Покликав він до себе одного разу свого радника і сказав, що бажає нагородити його за таку довгу і вірну службу і тому дозволяє вибрати будь-яку жінку з гарему собі в дружини. Радник, недовго думаючи, вибрав трьох. Підійшов він до першої і запитав: «Скільки буде два плюс два?». «Три» – негайно озвалася жінка, на що радник вирішив, що вона дуже економна. Друга не замислюючись відповіла: «Чотири», радник відзначив її надзвичайний розум. Третя ж жінка сказала: «П’ять», а радник оцінив її щедрість. Яку ж жінку він взяв у дружини?». Після розказаної історії всі присутні на торжестві пропонують свої варіанти, вислухавши їх поздоровляє радісно резюмує: «А взяв він найкрасивішу! Так вип’ємо ж за наших прекрасних дам!».

Під дзвін келихів, гучні крики «Гірко» і кмітливі жарти тамади хочеться і історії, яка нагадуватиме гостям про ніжність і крихкість сім’ї, про дивовижний і трепетне почуття, що виникло між молодими людьми. Чарівна притча для молодят на весіллі, що розповідає про кришталевому майстра.

«В одному місті жив майстер, який робив іграшки виключно з кришталю. Вони були незвичайно красиві і коштували цілий статок, але майстер віддавав їх просто так всім навколишніх дітлахам. Звичайно, крихкий кришталь не витримував жвавих ігор дітей і розбивався, що дуже засмучувало дітей. Одного разу до майстра прийшли батьки дітей і запитали, навіщо ж дарувати необережним малюкам те, що так легко розбити. На що він з посмішкою відповів: «Одного разу вашим дітям піднесуть в дар щось значно більш крихка, ніж кришталь, – серце коханої людини. І тоді вони вже будуть вміти з ним поводитися так, як слід». Пам’ятайте, що серце вашого коханого кришталеве, не розбийте його необережним рухом!».

Часом молоді забувають про те, що сімейне життя – це не тільки безмежне щастя. Нагадати їм про це може притча-привітання на весілля: все ж такі повчання – відмінний спосіб донести до новоспеченого подружжя таємниці спільного життя.

«Один дуже багатий чоловік на старості років одружився на молодій прекрасної дівчини. Юна дружина всіляко намагалася догодити свого чоловіка, але дуже скоро той почав скаржитися на нудьгу і одноманітність життя, на втому від неї. Приятель людини здивувався: «Як же так! Твоя дружина чарівна, вона готова на все заради тебе!». Багач з посмішкою запропонував йому залишитися на обід. На стіл поздоровлення на весілля. притчі подали шооколад, рахат-лукум, печиво, мармелад, тістечка. Приятель здивувався такому вибору страв, але спробував одне, інше, третє, четверте… не минуло й години, як він почав благати: «Я більше не можу їсти солодке! Дай хоч щось інше». Багач подав йому вина: «Ось бачиш, навіть солодкість набридає». Так нехай же сімейне життя для наших молодих буде гострою, пікантною, солоною, але ні в якому разі не гіркої!».

Але нескінченні притчі про любов – це не те, що хочеться слухати весь вечір: молоді вже після третього-четвертого привітання усе з’ясують. Так чого ж бажають на весіллях ще? Правильно, щоб сім’я як можна швидше стала більше. Для такого побажання можна використовувати цю притчу:

«Один скульптор творив надзвичайно прекрасні скульптури – вони були настільки реалістичні, що здавалися живими. Вирішив бог нагородити його і пообіцяв вдихнути життя в два будь-які твори, які вибере майстер. Скульптор створив чоловіка і жінку надзвичайної краси, які, оживши, негайно полюбили один одного. Але з часом майстер помітив, що вони стали сумні, що чогось не вистачає їм на світі. Одного разу вони прийшли до скульптора і попросили у нього щастя. Після довгих роздумів він залишився після створення пари матеріалу виліпив… дитини. Справжнє щастя в дітях – нехай воно з’явиться у вас як можна швидше!».

Повчання від старших

Чудова притча-привітання на весілля може прозвучати від батьків пари. Трохи гумору і величезна кількість теплоти приємно порадують як молодих, так і гостей урочистостей.

«Я пам’ятаю, як мій маленький син перший раз повернувся з садка в рваною одязі – він побився з кимось з дітей. Тоді я йому суворо сказала, щоб це було в останній раз. Минуло кілька років, він приніс зі школи свою першу двійку, на що, отругав його, я знову повторила, щоб це було в останній раз. Сьогодні мій син вперше одружується. І єдине, що я хочу зараз сказати йому: «Щоб це було в останній раз»!».

Якщо ми вже заговорили про побажання з гумором, продовжить естафету тост-притча на весілля, короткий, але дуже ємний і, що головне, безмежно мудрий.

«Всі говорять про день сьогоднішній, але от я б подумав про майбутнє. Знаєте, щоб дожити до срібного весілля, вам знадобляться залізні нерви і золоте терпіння. Вип’ємо ж зараз за прекрасний сплав!».

А самим дивовижним подарунком може стати не шаблонна мудрість, знайдена тамадою або гостями на просторах Інтернету, а притча молодим на весілля, розповідає їх власну історію. Почати можна з нареченої: «В одному будинку жила дівчинка, яка дуже любила читати, хотіла бути юристом, обожнювала гуляти по місту і дивитися на зірки, не могла прожити без фільмів про світлої і чистої любові і все чекала свого єдиного», потім додається щось про нареченого: «А недалеко від неї жив хлопчик, він з дитинства захоплювався футболом, добре вчився, думав бути лікарем. Ще він був дуже вихований, галантний і ввічливий. І одного разу він побачив ту саму, свою дівчинку. І закохався в неї з першого погляду».

Звичайно, розповісти тут можна все, що завгодно: і історію знайомства і відносин. А закінчити можна вже безпосередньо весіллям, побажавши при цьому, щоб і подальше життя була такою ж казковою, як і всі притчі про любов, що прозвучали сьогодні.

«Один чоловік одружився на кульгавий, лисою і заикающейся жінці. Всі його знайомі були шоковані цим мезальянсом, але тільки один підійшов і прямо запитав:

– Та куди твої очі дивилися? Вона ж лиса!

– Зате ніяких витрат на перукарів.

– І можна обійтися без цієї всієї модного взуття.

– Так вона заїкається!

– Повинні ж бути у жінки хоч якісь недоліки!»

Ця притча молодим на весілля розвеселить молодят і порадує всіх присутніх. Гірко!

Якщо вам не хочеться читати кимось написані вірші, тоді краще підготувати весільне привітання в прозі. Тим більше що на нашому весільному сайті Весіллячко.Ws ви знайдете готові оригінальні варіанти весільних привітань у вигляді притч.

Весільні привітання у вигляді біблійних притч

Дорогі наречені і гості! Користуючись нагодою, хочу нагадати всім відому біблійну історію про Адама і Єву. Після їх створення Господь влаштував для них райський сад, за яким Адам і Єва мали доглядати. Наших молодят я легко можу порівняти з ними, адже наречений і наречена також живуть в Раю свого сімейного життя. І не забувайте, що подібно до біблійних героїв, ви також повинні будете доглядати за своїм садом, стежити за тим, щоб він не заріс бур’янистою травою. Те ж стосується Едему у ваших серцях. Бажаю, щоб ніяка сила не змогла виселити вас з Раю, щоб завжди він залишався красивим і квітучим! Щоб не зустрівся на вашому шляху змій-спокусник. Нехай ваша молода сім’я росте і пахне, наче райський сад!

Згідно легенди, Адам вирішив відправитися на полювання і сказав своїй коханій Єві, що як тільки він – відправить їй голуба. Єва день і ніч сиділа в очікуванні біля вікна, але птах так і не прилетіла. Минуло кілька днів, і Адам повернувся, однак улюблена зустріла його не радісно. Вона образилася на те, що Адам не скучив за нею. Насправді виявилося, що він послав до Єви голуба в самий перший день їх розлуки, але він полетів не до неї, а до своєї голубке. Хочеться побажати вам, дорогі молодята, щоб ви ніколи не були в розлуці один з одним. А якщо все ж таке трапиться, то як голуб прагнете назад, до своєї половинки. І нехай у вашому спільному житті не буде місця нерозуміння!

Серед людей ходить дуже цікава історія про щастя. Коли Бог створив Землю, в його руках ще залишився шматочок глини, і він не знав, що можна створити з нього. Побачивши сум’яття Бога, чоловік попросив зробити з цієї непотрібної глини для нього щастя. Бог покрутив глину, поміркував, і, зрештою, віддав шматочок людині, сказавши лише, що кожен сам повинен творити своє щастя. Давайте ж побажаємо нашим молодятам протягом довгих років, до глибокої старості, будувати своє щастя, яке з кожним роком ставало все міцніше і ніколи не давала тріщин!

Кажуть, що Бог, створюючи жінок, в кожну з них клав шматочок цукру, щоб вони були солодкими. Але один з його апостолів помилився і поклав в якусь жінку два шматочки цукру. З тих пір кожен чоловік шукає свою саму солодку жінку. Піднімемо ж келихи за те, що наречений знайшов ту саму солодку жінку!

Весільні привітання у вигляді оригінальних притч

Один чоловік багато років шукав ідеальну жінку. І ось, нарешті, коли він був уже далеко немолодий, він зустрів свій ідеал. Він запропонував своїй обраниці руку і серце. Але вона відмовилася вийти за нього заміж. А знаєте, чому? Вона шукала ідеального чоловіка! Так вип’ємо за наших молодих, за їхню любов, яка не помічає недоліків, а бачить тільки гідності.

Мудреця запитали: “У чому мудрість життя?”. “Жити в радість самому і радувати своїх близьких!” — відповів він. Бажаю молодим подружжям слідувати цій раді, і тоді їх життя стане щасливою і радісною!

Росли в одному лісі ставний тополя і струнка берізка. І вони полюбили один одного, тягнулися один до одного, поки нарешті не з’єднали вони свої гілочки і не сплелися разом. Так і наші наречені, немов тополя та берізка, сьогодні поєднали свої долі! Так давайте побажаємо їм, щоб гілочки їх любові ніколи не расплетались і міцно трималися один одного, незважаючи ні на що.

Одного разу в день 25-річчя однієї пари добра чарівниця вирішила виконати найзаповітніші бажання чоловіка і дружини, яким було за 50 років. Дружина попросила у чарівниці подорож навколо світу разом з коханим чоловіком. А чоловік сказав: “З тобою ми провели 25 років, тепер я хочу жінку на 30 років молодше мене”. Добра чарівниця змахнула паличкою і перетворила його в 80-летноего старого. Так давайте побажаємо молодятам, щоб вони зберегли найголовніше – вірність один одному, незважаючи на те, що в сімейному житті можуть бути і радощі, і труднощі.

Погодилася дівчина вийти заміж за свого коханого, але лише з однією умовою: щоб він дозволяв їй йти один раз в році. Зіграли вони весіллячко, стали жити щасливо. Як і було домовлено, йшла дружина від чоловіка кожен рік на один день. Стало чоловіком цікавість опановувати, куди дружина йде, і він вирішив вистежити дружину. Настав цей день. Пішла дружина стежкою в лісову гущавину, а чоловік за нею. Сховався за деревцем і бачить: обернулася його улюблена змією і стала шипіти. Давайте побажаємо нареченому, щоб і його дружина сичала лише раз на рік і тільки в лісі.

Одного разу до великого філософа Вольтеру прийшов молодий юнак за порадою: одружуватися чи не одружуватися. На що йому було дано відповідь: “Як вчинити, вирішуй сам, але знай, щоб ти не вирішив, все одно пошкодуєш про це”. Наші молоді прийняли рішення одружитися, і це чудово! Побажаємо молодятам так облаштувати своє сімейне життя, щоб їм позаздрив сам Вольтер.

Давним-давно, коли міжусобні війни були звичайною справою, одне військо захвалило замок. Ватажок цієї армії був настільки зачарований красою, граціозністю і витонченістю господині замку, що, не замислюючись, дозволив їй залишити обложену фортецю і взяти з собою все найдорожче, що у неї є. Без вагань вона винесла з полону свого чоловіка. Від усього серця бажаю всім подружжю бути один для одного найбільшою цінністю в світі! А тим, хто ще не знайшов свою половинку, обов’язково роздобути цей скарб!

Якось за столом почалася суперечка між людьми з питання, що ж таке любов. Жінки говорили, що це хвороба, лікарі говорили, що любов’ю називають роботу. Архітектори назвали любов’ю мистецтво, а мистецтвознавці це заперечували, і називали любов’ю процес. Юрист сказав, що любов – це наука. Але суперечка дозволив старий професор, висловившись, що любов – ні в якому разі не наука, адже студент може, а старий професор не може. Піднімемо келихи за закоханих студентів!

Зовсім непросто придумати весільне привітання в прозі, щоб воно було красивим і оригінальним. Не обов’язково витрачати тонни паперу на твір, повірте, обрані на нашому сайті Весіллячко.Ws слова обов’язково знайдуть своїх слухачів.

Шлюб — це кухня. Все кипить, вирує, а іноді буває так жарко, що навіть можна обпектися. Але якщо чітко контролювати процес, то в підсумку можна отримати справжній шедевр, який буде не просто радувати око, але і зведе з розуму своїм смаком. Піднімемо ж келихи за молоду родину, і нехай вони насолоджуються прекрасними моментами, проведеними разом!

Ось і настав чудовий день, коли поєднуються два люблячих серця, і я піднімаю свій келих за ваш союз. А щоб ніщо не змогло розлучити вас, хочу розповісти вам про трьох невеликих істини. Перша — це увага: завжди будьте уважні один до одного. Друга — розвиток: завжди розвивайтеся. Ти молодий, розвивай свою мужність, а ти, наречена, розвивай свою жіночність, щоб завжди подобатися один одного. І третя — довіра. Довіряйте один одному, вірте в кращу сторону своєї другої половини, і тоді саме цією стороною ваша половинка буде звернена до вас!

Шановні гості, пропоную підняти келихи за наших чудових молодих і побажати їм легкого і довгого сімейного шляху, приємних моментів і радісних подій! Відтепер і навік, жити вам в радості, гармонії і любові. Нехай все у вас буде добре, а головне, народжуються здорові діти!

У ваш, самий особливий день, дорогі молодята, хочу випити за три «п» у вашому сімейному житті. Розуміння один одного, подолання всіх життєвих перешкод дружно і чудове потомство. Гірко молодим.

Дорогі наші молодята! Дозвольте в цей світлий і святковий для вас і ваших близьких день від усієї душі побажати вам безмежної любові і щастя. Пам’ятайте, що у цієї любові є тільки початок, але немає кінця. За вашу любов!

День весілля — це початок спільного шляху. Вважайте, що ви обнулили свої життя і свій життєвий досвід. Надалі, тільки від вас залежить якість і наповненість життя подіями. Збережіть ті почуття і повагу один до одного, які привели вас до сьогоднішнього дня.

Дорогі і (імена)! Сьогодні ви стали чоловіком і дружиною, тому бажаю вам всього найкращого, а головне, хочу нагадати: любити — це значить не тільки дивитися один на одного, але і дивитися в одному напрямку! Дивіться в одному напрямку і будьте щасливі!

Давайте вип’ємо ми за молодих,
Нам не знайти інших таких,
Таких гарних, розумних, славних,
Таких закоханих, самих-самих!

Давайте пити друзі до дна,
Щоб була рукою сім’я,
Щоб не знали бід і зла,
І щоб народилася дітвора!

Я хочу запросити всіх присутніх підняти наші келихи за цю прекрасну пару. Нехай пам’ятають протягом всього свого подружнього життя, що в кінцевому підсумку не так важливо, хто сильніше, краще або багатше. Набагато важливіше щасливі ви люди чи ні. Я хочу побажати вам, щоб ваше життя давала вам відчуття щастя і тоді ні хто не зрівняється з вами в силі красу чи багатство!

Кільця, щастя і квіти,
Всіх рідних зібрали ви,
Сукня біле, фата,
І сьогодні ви родина!
І за вас до дна я п’ю,
Щастя побажати хочу,
Будьте в здоров’ї завжди,
Не лайтеся ніколи,
І в багатстві вам прожити,
І діточок вам народити!

Веселі тости на весілля

Привітання на мобільний:

Хочу підняти келих за молодих,
І побажати звичайно щастя!
Щоб був Ваш шлюб не рушимо,
Щоб був Ваш будинок сповнений затишку і тепла,
І було у Вас багато слухняних діточок і добра!

Сказати ми вам готові знову!
Що будемо пити за вас, і за любов!
За майбутніх дітей і сімейне згоду,
За ваше дороге щастя!

Дорогі гості!
Мій тост за любов,
Адже вона того варта!
Нехай через всі негаразди і негоди
Веде вона нас до щастя!

Мій тост за сім’ю і дітей!
Це наше головне в житті призначення!
Нехай сьогоднішній день Вам запам’ятається,
Посмішки близьких зігрівають, а всі побажання
Нехай збудуться! Адже всі про це знають
Гірко!

Хочу цим тостом побажати молодятам,
Завжди берегти свою родину,
Бути вірними один одному,
Зберігати затишок і тепло в будинку,
А головне зберігати свою любов,
Щоб її полум’я ніколи не згасала!

Піднімемо ми келихи знову,
І знову вип’ємо за любов!
Ще ми вип’ємо за свекруха!
Адже нареченого вона подарувала такого
Його ростила і годувала!
Спасибі Вам!
А ми наповнимо наші чаші і вип’ємо
за ваше здоров’я!

Дорогі наші наречений і наречена,
Сьогодні Ви такі красиві, щасливі!
Нехай же так буде завжди,
Нехай щастя буде дуже багато
У Вашому сімейному житті!
А краса і молодість з роками не згасає!

Сьогодні Ви стали чоловіком і дружиною,
Це велика для Вас подія!
Я кажу свій тост і піднімаю свій келих за Вас!
За Ваше щастя, за любов,
За вірність, за розуміння,
І за удачу! Нехай вона завжди буде з вами!

І нехай сьогодні день непогожий,
Мій тост за вас сьогодні, знаю ясно!
серце рветься з грудей, у вас я бачу щастя попереду!
Бажаю, чистого неба, яскравого сонця, любові міцною, ніжною і вічне, і завжди чесної!

Наш тост за з’єднання сердець!
За наречену, що ведеш під вінець!
За ваше щастя, за вашу любов!
І нехай від радості закипає кров!
За вас молоді, ГІРКО!

Ви зробили серйозний крок,
Ви стали чоловіком і дружиною!
Дозвольте ж привітати Вас!
І цей тост сказати:
Нехай у Вашій родині завжди буде мир,
Любов, ніжність, гармонія, розуміння,
Щастя, радість і дитячий сміх!
Гірко молодим! Ваш шлюб точно чекає успіх!

Дорогі молодята!
Нехай буде щасливий ваш шлюб
Нехай він буде сповнений радості, згоди та розуміння! І ніхто у вашій родині не залишиться без уваги!
Щастя вам, дітей побільше, і друзів вірних частіше в гості!

Дорогі наречені,
Сьогодні Ви стали хранителями
Сімейного вогнища!
Послухайте мій Вам наказ:
Гідно зберігайте любов,
Оберігайте від негараздів один одного!
Тоді вогонь у Вашому вогнищі
Буде горіти все сильніше з кожним днем!

Що може бути щасливішою і прекрасніше!
І нехай вогонь любові ваш ніколи не гасне
І нехай звучить сьогодні гірко тисячу разів!
Я знову і знову повторюю, що ми сьогодні п’ємо за вас! Гірко молоді!

Хочу сказати нареченому і нареченій короткий тост.
Нехай у сімейному житті завжди Вам щастить,
Хай буде щастя, любов і багато грошей!

Весілля, всього лише старт на вашому життєвому шляху
Його вам належить рука об руку пройти!
Хай щастя завжди супроводить,
А любов своїм теплом зігріває!

Мій тост за молодих!
Побільше щастя їм бажаю!
Доріг великих, і щоб жили без печалі!
Про батьків не забували!
І ніколи не нудьгували!
Гірко!

Я вітаю Вас молодята від усього серця!
І бажаю, щоб Ваші сяючі від щастя
посмішки залишалися такими ж протягом
Всього Вашого шлюбу!
І Ваші променисті очі так само світились
Від любові все Ваше спільне життя!

Наречений і наречена!
Ми піднімаємо свої келихи, і вітаємо
Вас зі вступом у законний шлюб.
Сьогодні сонце, подарувало вам частинку тепла освітивши ваше свято своїми променями!
А як відомо, воно джерело життя на землі!
Живіть щасливо і довго!
Гірко!

Піднімемо наші келихи за молодят!
Ви молоді, красиві, повні оптимізму!
Бажаю, щоб Ви досягли разом,
Любили одне одного, берегли і цінували!

Мій тост за те, щоб були щасливі завжди
Хай буде світлою дорога,
Нехай буде діток дуже багато!
Зберігайте, ласку, і любов,
І приймайте привітання знову!
Гірко молодята!

Максимальна вартість голосового привітання 109 крб. Включаючи ПДВ

Притча на весілля це чудове привітання для молодят.

Така притча містить у собі не тільки історію зі змістом, але також гарне побажання щастя, взаємної любові, процвітання і благополуччя нової сім’ї.

Притчі — побажання бувають різними – зворушливими і з гумором, короткими і довгими, у віршах чи прозі. Але якими б вони не були – найголовніше це доброта і щирість вимовлених побажань.

Читайте весільні тости — притчі на сайті. Дуже сподіваюся, що підбірка весільних притч вам сподобається і буде корисна.

Притча — напуття молодим на весілля

Жила-була молода сім’я. Вони часто сварилися один з одним. І вони вирішили звернутися до мудреця за допомогою. Мудрець дав подружжю коробок з сірниками і сказав, що після кожної сварки вони повинні ламати по сірнику з цього коробка. І коли коробок буде порожній, то подружжю, на жаль, доведеться розлучитися. Подружжя з того часу перестали сваритися, боячись розставання.

Сьогодні нашим молодятам я хочу подарувати коробок, в якому тільки один сірник і хочу побажати, щоб вона не була зламана ніколи.

Жив один мудрець, який знав про все що відбувається в світі (наприклад, скільки води у морі, скільки пташок тощо). І ось одна молода пара вирішила перевірити цього мудреця, довести йому, що він не всемогутній і знає далеко не все.
Зловили вони метелика. І вирішили зробити так: покласти її в долоні та запитати в мудреця – що в нас в руках? Він, звичайно, відповість – метелик. Тоді ми запитаємо: жива чи мертва? Якщо він скаже – живий, ми стиснемо долоні, і вона загине, а якщо відповість – мертва, то випустимо її.
Прийшли вони до мудреця. І запитують: «Що в нас в руках?» «Метелик», – говорить мудрець. «А жива чи мертва?» На що старець відповів: «Все в ваших руках!»

Бажаємо вам, молодята, щоб ваше кохання і благополуччя були у ваших руках. Любіть один одного і будьте щасливі!

Шановні гості, дорогі молодята! Одного разу я випадково почув, як сваряться мої сусіди. Дружина дорікає чоловіка:
– І на цього чоловіка я витратила свої найкращі роки!
– Не треба мене лякати, навіть думати не хочу, що будуть роки ще гірше.

Хочу випити за те, щоб роки сімейного життя молодих ніколи не були причиною сварки, а стали кращим пригодою для двох, яке приємно згадати, а прийдешні часи очікувалися б з радістю і цікавістю!

***
Ріс у лісі струнку тополю, а поруч росла струнка берізка. І вони полюбили один одного, і тягнулися один до одного, поки, нарешті, не поєднали свої гілочки і не сплелися разом.

Чому наші наречені не тополь і берізка? Давайте побажаємо їм, щоб гілочки їх любові ніколи не расплетались і міцно трималися один одного.

Притча — побажання для нареченого

Дорогий друже! Хочемо в цей щасливий для тебе і твій новоспеченої дружини розповісти вам історію про тварин! Жила-була жаба, жила радісно і щасливо, і вирішила вона піти стати мандрівницею, знайти своє щастя в житті……. Стрибала-стрибала…. і раптом на дорозі їй попадається рейки, тільки вона їх перестрибувати, тут звідки не візьмися, поїзд….. І відрізало їй попку….. Стрибає далі й думає:« Що ж я така гарна, така розумна і без попки робити буду» і стало їй так шкода попку, що вона вирішила повернутися. Стрибала-стрибала, і до рейок допрыгала, тут звідки не візьмись поїзд і поки вона попку то підбирала він їй голову і відрізав.

Хочемо побажати тобі жених, що б ти із-за красивою дупи ніколи не втрачав голову!

Давайте пригадаємо нелегку долю Івана-царевича, якому доля послала в дружини жабу. То була, звичайно, не проста жаба, а зачарована царівна, але Іван про це дізнався не відразу. Ох, він намучився, поки не стала вона Василиною Премудрої. Безліч смішків та косих поглядів стерпів, з Кощієм Безсмертним бився за своє щастя.

Згадав я цю казку тому, що хотів побажати нареченому не ходити по болотах різним, та не цілувати всяких жаб, тому що своє щастя він вже знайшов, і його наречена красуня і розумниця, прямо як з казки! Живіть-поживайте і добра наживайте!

Притча — побажання для нареченої

Народна мудрість говорить, що перше багатство в житті – це здоров’я, а друге — дружина. Хороша дружина – це половина щастя. Немає кращого друга, ніж вірна подруга. З доброю дружиною горе – півгоря, а радість – радість удвічі. У хорошої дружини чоловіку немає ціни.

Давайте ж побажаємо нашій нареченій виправдати, ці прислів’я і вип’ємо за неї!

У Древній Греції була вельми шанована богиня Ніка, яка була символом перемоги і зображувалася у вигляді крилатої жінки з пальмовою гілкою в руці і вінком на голові. Наше життя – це вічна боротьба за свободу, за владу, за багатство, та мало за що!

Так нехай наша чарівна наречена, подібна богині Ніке, допомагає своєму обранцеві перемагати і стане для нього музою, яка надихає на звершення подвигів!

Одного разу в будинок, де святкувалися весілля двох сестер, з’явилася давня бабуся з костуром і попросила її нагодувати. Старша з сестер закричала на неї і хотіла виштовхнути, а молодша посадила за стіл. Старенька була феєю, і вона наділа на очі старшої невидимі чорні окуляри, а на очі молодшої рожеві окуляри.
І старшої весь світ почав здаватися похмурим, її все дратувало, і з-за кожної дрібниці вона скандалила. Вона подарувала чоловікові темне, безрадісне і злиденне життя.
Молодша ж бачила все в рожевому світлі — добрим, прекрасним, гідним любові. Вона була терпима, не помічала дрібних і неминучих проступків і дарувала чоловікові світле життя в атмосфері любові і радості.

Царство сім’ї — це царство жінки, і у владі дружини зробити з подружнього життя все, що їй завгодно. Так побажаємо ж нареченій створити для нареченого справжній рай щасливого сімейного життя.

Одна жінка поскаржилася на сповіді, що її подружнє життя невдала, що вони байдужі один до одного, часто сваряться, не чуйні, і чоловік їй зраджує.

Священик запитав її:

«Ви любите квіти?»
«Так», – відповіла парафіянка.
«Що ви стали б робити, якби у вас була гарна кімнатна рослина?»
«Я б акуратно його поливала, раз в півроку змінювала землю і горщик, час від часу додавала добрива, поставила квітка туди, де йому було б достатньо світла».
«Ось так само і подружнє життя: це квітка, яка потребує догляду, уваги, ласки, турботи, компліментів, поцілунків. А жінка, пам’ятаючи, що чоловік любить очима, повинна бути до того ж ошатною, привабливою і красивою».

Давайте вип’ємо за мудрість дружин, які зміцнюють, а не руйнують подружню любов!

Одна принцеса дуже довго не могла вийти за чоловік з тієї причини, що всім претендентам вона ставила одна умова, що один раз в рік на три дні буде йти з дому, не пояснюючи куди і навіщо. Бажаючих було багато, але почувши умова, всі відмовлялися. Минав час, вона була незаміжня. Нарешті знайшовся охочий, який погодився на цю умову. Пройшов рік, другий, на третій він не витримав і вирішив простежити куди ж вона йде. Рано вранці вона встала і пішла в ліс, вдарилася об землю і перетворилась на змію, обвилася навколо дерева і почала шипіти. Так вип’ємо ж за тих дружин, які шиплять всього один раз в рік, і то не вдома! рейтинг: ^ v 55

Хтось з арабських поетів сказав, що партнерство — це дах, що спирається на колони. Коли ці колони дуже далекі один від одного, дах може впасти. Хочу побажати молодим терпіння і взаєморозуміння, поваги один до одного, так як ці якості ніколи не приведуть до віддалення колон на небезпечну відстань і не дадуть зруйнуватися сімейної даху! ^ 58 v

Стародавня притча говорить: один знатний, багатий сеньйор мав красуню дружину. Одного разу він став скаржитися другу на нудьгу. Той вигукнув: «У тебе є все! Твоє життя — як солодкий сон!» Сеньйор нічого не відповів. Запросивши одного погостювати у нього, він наказав кухареві на сніданок, обід і вечерю подавати тістечка. Скоро гість почав благати:
— Чи Не знайдеться у твоєму домі просто м’яса і хліба?
— От бачиш, — зауважив сеньйор, — як швидко приїдається солодке».
Так вип’ємо ж за те, щоб життя молодих була різноманітна, цікава, з родзинкою, але не з гірчинкою! ^ 38 v

У далекі часи в прекрасній країні Індії жив падишах, у якого було три дружини. Був у падишаха також і звіздар, який пророкував йому долю. І ось одного разу закликає падишах до себе звіздаря і каже йому:
— Ти довго жив у мене, але ні разу не передбачив мені нічого поганого. І тому мені захотілося нагородити тебе. Вибирай будь-яку з моїх дружин! І ось підходить звіздар до першої дружини і питає її:
— Скажи мені, жінка, скільки буде двічі два?
— Три, — відповідає та. «Яка економна дружина», — подумав звіздар.
Друга йому відповіла:
— Чотири.
«Яка розумна жінка», — подумав звіздар.
Третя ж йому відповіла:
— П’ять. «А це дуже щедра дружина», — подумав звіздар.
І як ви думаєте, яку дружину він вибрав?
За столом всі зазвичай висловлюють свої думки. Після паузи людина, що вимовляє тост, каже:
— Ні, ви неправі. Він обрав найкрасивішу! Так піднімемо ж, друзі, келихи за наших прекрасних дам, що сидять за цим столом! ^ 49 v

Біблійні легенди і притчі
Єва була дуже ревнивою, і хоча їх у раю було тільки двоє, коли Адам повертався додому дуже пізно, на всякий випадок перераховувала в нього ребра. Побажаємо нашій молодій не бути такою ревнивою, а її чоловікові — не давати приводу перераховувати собі ребра! ^ 43 v

Йшли три друга і зустрілося їм на шляху щастя, щастя поставило умову:
— Виконаю кожному тільки по одному бажанню.
Один попросив, гарний будинок.
Інший красиву машину.
А третій подивився на дівчину, що була з ним поруч і каже: — Мені нічого не треба, я сам зароблю, головне, щоб моя кохана дівчина все життя була зі мною поруч.
Так вип’ємо ж за те, щоб наша наречена все життя прожила з нареченим! ^ 34 v

Одного правителя запитали:
— Як ти зберігаєш мир і спокій у своїй державі?
І він відповів:
— Коли я в гніві, то мої люди спокійні. Коли вони гніваються, то я спокійний. Іншими словами, коли я серджуся, вони заспокоюють мене, а коли вони сердяться, що я заспокоюю їх. Сім’я — це держава в мініатюрі.
Мій тост за те, щоб подібним чином зберігалися мир і спокій у вашій родині. ^ 44 v

Одного разу в будинок, де святкувалися весілля двох сестер, з’явилася давня бабуся з костуром і попросила її нагодувати. Старша з сестер закричала на неї і хотіла виштовхнути, а молодша посадила за стіл. Старенька була феєю, і вона наділа на очі старшої невидимі чорні окуляри, а на очі молодшої рожеві окуляри. І старшої весь світ почав здаватися похмурим, її все дратувало, і з-за кожної дрібниці вона скандалила. Вона подарувала чоловікові темне, безрадісне і злиденне життя. Молодша ж бачила все в рожевому світлі — добрим, прекрасним, гідним любові. Вона була терпима, не помічала дрібних і неминучих проступків і дарувала чоловікові світле життя в атмосфері любові і радості. Царство сім’ї — це царство жінки, і у владі дружини зробити з подружнього життя все, що їй завгодно. Так побажаємо ж нареченій створити для нареченого справжній рай щасливого сімейного життя.
За щастя молодих! ^ 56 v

Одному молодому джигиту необхідно було в один і той же день вбити свого ворога, одружитися і зустрітися з друзями. Довго думав він і, врешті-решт, пішов до Друзів. Дивиться — друзі сидять за багато накритим столом, поруч сидить наречена джигіта, а під столом лежить голову його ворога.
Так вип’ємо ж за те, щоб у нашого нареченого були такі друзі! ^ 41 v

Скаче по пустелі хоробрий джигіт і везе з собою прекрасну дівчину. Скачуть вони тиждень, скачуть другу. Втомилися, став їх мучити сильний голод. І ось вони бачать — на дорозі пасеться жирний відгодований козел. Вистрілив у нього джигіт — не потрапив, сильно стомився і змучився. Та й козел попався аж надто жвавий. Так і померли з голоду хоробрий джигіт і його прекрасна наречена.
Так давайте вип’ємо за те, щоб на шляху наших молодят ніколи не траплялися такі козли! ^ 39 v

Багато чоловіків мріють мати гарем. Вони вважають, що чим більше навколо них жінок, тим різноманітніше і цікавіше їх сімейне життя, тим більше любові і ласки вони отримають. Так давайте побажаємо, щоб наш молодий ніколи не захотів би цього, тому що його дружина одна змогла б замінити цілий гарем! За молодих! ^ 36 v

Ще є така стара притча: Народиться хлопчик – садять тополя, народиться дівчинка – садять берізку. І на цьому місці бажають молодим – так нехай під вікнами вашого будинку
ростуть березовий гай і тополина алея!

Кого ви чекаєте? Казкового принца?
Мрієте за алим парусам?
Або, може бути, вам приснилася жар-птиця,
З якої ви піднялися до небес?
Їх життя немає! У ній все набагато простіше,
Обыденней і, може бути, біднішими.
Але щастя в ній від вас залежить в загальному,
Лише розгледіти його зумійте в ній:
Зумійте там, де гіркоту кам’яніє,
Знайти Кохання та Радості зерно!
І вас тоді таке Щастя обігріє,
Якого навіть принцам не дано!

HTML-код (сайт, блог):

Додано: 2013-06-26

Змінено: 2016-08-09

Переглядів: 23330

Автор: Юлія

Ще в цій категорії

Багато філософи світу говорять про любов. Чи знають вони щось про неї, або просто здогадуються, що так воно і є? Перебувають у цих постійних пошуках вічного щастя. Але, що побажати молодятам на весілля такого, з чого вони отримають дорогоцінний. На допомогу приходять притчі і мудрості, які перевірені часом і не раз відбувалися в житті кожної родини.

Всі ці історії-притчі вчуваються одним, що величезну силу укладає в собі така річ, як ЛЮБОВ! Її неможливо затоптати і спалити, і великі води не заллють її, а якщо прийде ворог, він просто буде обеззброєний. І треба зрозуміти одне, що як би людина не домагався розуміння, що ж таке любов і якими силами вона рухається, це величезне почуття, дія, сила, що не піддається логіці.

А з іншого боку, чим частіше ми будемо шукати відповідь, тим більше подвигів ми зробимо для своїх коханих.

1. Притча Сірники.

2. Притча про колодязі

Одного разу осел упав у колодязь і став голосно кричати, закликаючи на допомогу. На його крики прибіг господар ослика і розвів руками — адже витягнути ослика з колодязя було неможливо.

Тоді господар розсудив так: «Осел мій вже старий, і йому недовго залишилось, а я все одно хотів купити нового молодого осла. Цей колодязь вже зовсім висох, і я вже давно хотів його засипати і викопати новий. Так чому б відразу не вбити двох зайців — засыплю-ка я старий колодязь, та й ослика заодно закопаю».

Недовго думаючи, він запросив своїх сусідів — всі дружно взялися за лопати і стали кидати землю в колодязь. Осел відразу ж зрозумів, що до чого і почав голосно волати, але люди не звертали увагу на його крики і мовчки продовжували кидати землю в колодязь.

Однак, дуже скоро ослик замовк. Коли господар заглянули в колодязь, він побачив наступну картину — кожен шматок землі, що падав на спину ослика, він струшував і приминал ногами. Через деякий час, на превеликий подив, ослик виявився нагорі-і вистрибнув з колодязя! Так ось…

… Можливо, у вашому житті було багато всяких неприємностей, і в майбутньому життя буде посилати вам все нові і нові. І всякий раз, коли на вас впаде черговий ком, пам’ятайте, що ви можете струсити його і саме завдяки цьому кому, піднятися трохи вище. Таким чином, ви поступово зможете вибратися з найглибшого колодязя.

3. Притча Камінчики.

Одного разу ввечері по набережній йшли хлопець і дівчина. Раптом дівчина спіткнулася, а хлопець легенько притримав її за руку і ніжно сказав:

— «Обережно, мила, камінці». Через п’ять років по цій же набережній знову йдуть ті ж хлопець і дівчина. Дівчина спіткнулася знову, а хлопець підхопив її за руку і сказав: — «Обережніше, тут камені!». Через десять років знову тут же йдуть ті ж тепер вже чоловік і жінка. Раптом жінка спотикається, а чоловік хапає її за руку і кричить: — «Ти що, дурна, не бачиш?! Тут же камені!». Так давайте вип’ємо за те, щоб у наших молодят на їх спільному життєвому шляху зустрічалися тільки камінці.

4. Притча Яма.

Одного разу три брата побачили Щастя, що сидить в ямі. Один з братів підійшов до ями і попросив у Щастя грошей.

Щастя обдарував його грошима, і він пішов щасливий.

Інший брат попросив красиву жінку. Тут же отримав і втік разом з нею поза себе від щастя.

Третій брат нахилився над ямою.
— Що тобі потрібно? — запитало Щастя.
— А тобі що треба? — запитав брат
— Витягни мене звідси, — попросило Щастя.

Брат простягнув руку, витягнув Щастя з ями, повернувся і пішов геть.

А Щастя за ним побігло…

5. Біблійні легенди і притчі

Кажуть, що Бог, коли створював жінок, в кожну з них клав шматочок цукру, щоб вони були солодкими. Але один з його помічників, апостолів, помилився і поклав у будь-тоженщину два шматочки цукру. З тих пір кожен чоловік шукає свою саму солодку жінку.

Піднімемо ж келихи за успішне закінчення цих пошуків нашим нареченим!

Любов, шлюб і відносини — все вже було в притчах 🙂
Потрапив чоловік у рай. Дивиться, а там всі люди ходять радісні, щасливі, відкриті, доброзичливі. А навколо все як у звичайному житті. Походив він, погуляв, сподобалося. І каже архангелу:

— А можна подивитися, що таке пекло? Хоч одним оком!
— Добре, ходімо, покажу.

Приходять вони в пекло. Людина дивиться, а там начебто на перший погляд все так само як в раю: та ж звичайна життя, тільки люди всі злі, ображені, видно, що їм тут погано. Він запитує у архангела:

— Тут же все ніби так само, як і в раю! Чому онивсе-такі незадоволені?
— А тому що вони думають, що в раю краще.

Так вип’ємо за наших подружжя, і побажаємо їм, щоб вони побудували свій власний рай і були впевнені в тому, що це — найкращий рай на світі!

Східна мудрість говорить: «Три джерела живлять потягу людини: душу, розум і тіло. Потяг душі породжує дружбу, потяг розуму — повагу, а потяг тіла — бажання.

Я пропоную випити за те, щоб всі ці три потяги ніколи не залишали нашу молоду пару!’

Роберт Бернс писав:

Дорогі молодята! Пропоную підняти келихи за те, щоб електрична сила вашої любові мала постійний, а не змінний характер і ніколи не зникала!

Найкращі любовні притчі для вас!

6. Притча невідомого походження

Одного разу жінці приснився сон, що за прилавком магазину, стояв Господь Бог.

— Господи! Це Ти? — вигукнула вона з радістю.
— Так, це Я, — відповів Бог.
— А що в Тебе можна купити? — запитала жінка.
— У мене можна купити все, — пролунала відповідь.
— В такому разі дай мені, будь ласка, здоров’я, щастя, любові, успіху і багато грошей.

Бог доброзичливо посміхнувся і пішов у підсобне приміщення за замовленим товаром. Через деякий час він повернувся з маленькою паперовою коробочкою.

— І це все?! — вигукнула здивована і розчарована жінка.
— Так, це все, — відповів Бог. — Хіба ти не знала, що в моєму магазині продається тільки насіння?

Так вип’ємо за нашого нареченого, якому сьогодні випало його зернятко, з якого йому належить виростити свого щастя, любов і успіх!

7. Східні легенди і притчі

Скаче по пустелі хоробрий джигіт і везе з собою прекрасну дівчину. Скачуть вони тиждень, скачуть другу. Втомилися, став їх мучити сильний голод. І ось вони бачать — на дорозі пасеться жирний відгодований козел. Вистрілив у нього джигіт — не потрапив, сильно стомився і змучився. Та й козел попався аж надто жвавий. Так і померли з голоду хоробрий джигіт і його прекрасна наречена.

Так давайте вип’ємо за те, щоб на шляху наших молодят ніколи не траплялися такі козли!

Так само радимо прочитати про Весільні прикмети