Привітання з осені прикольні

Спекотне, воістину спекотне літо, вже промчало і успішно пішло. Тепер настав час для того, щоб зустріти осінь, здатну залишати тільки найкращі враження. Хочу привітати з початком нового сезону, який можна буде порівняти з романтикою. Нехай кожен день приносить щось особливе, а настрій буде радісним. Бажаю тобі в повній мірі насолодитися настала восени, яка може залишати яскраві враження і сприяти активному просуванню вперед. Осінь може бути воістину прекрасним часом року, який бажано використовувати для подальшого просування вперед. Будь ласка, не нудьгуй про минуле літо, адже осінь теж приготувала численні сюрпризи для тебе і здатна підказати, як же все буде розвиватися надалі. Приймай щирі побажання щастя і натхнення, успішного просування вперед

Осінь – це воістину чудовий час року, що може надихати на найкращі літературні, музичні твори, чудові фотографії. Незважаючи на спокійну і блаженну атмосферу, можна успішно розвиватися надалі, відкривати свій потенціал і розуміти, наскільки чудовим може бути проведення часу. Використовуй численні можливості для активного просування та реалізації своїх чудових дарів, існуючого потенціалу. Нехай у тебе кожен день життя буде приносити тільки найкращі можливості, а шанси на здобуття щастя і отримання осінньої енергетики неодмінно зростатимуть. Хочу привітати з настанням прекрасної осені, яка може надихати на нові звершення і дозволяти зрозуміти, наскільки чудовою буває життя. Нехай осінь неодмінно принесе тобі яскраві емоції і подарує натхнення.

Ось і підійшло літо спекотне до свого логічного завершення. Однак сумувати не варто, адже все може складатися найкращим чином і після цієї події. Хочу привітати з початком осені, яка може надихати на нові досягнення і відкриття численних позитивних граней. Нехай будь-які події будуть успішно реалізовуватися в реальності, а настрій завжди зможе залишитися натхненним і романтичним. Я вітаю тебе з початком прекрасної осені, яка може дивувати і захоплювати собою, дарувати численні можливості для свого розвитку і відкриття нових граней життя. Мій милий людина, ти можеш заслужити щастя, про яке мрієш насправді. Нехай у тебе кожен день буде особливим, а віра в безмежне щастя зможе тільки посилюватися. Я щиро тебе вітаю з осінню і сподіваюся, що мої слова виявляться справді важливими для тебе.

Осінь – чудова пора року, яку потрібно неодмінно цінувати за красу і дивовижну енергетику, численні можливості для свого часу. Хочу побажати тобі щастя і внутрішньої гармонії, можливості оцінити по достоїнству тільки найкращі межі, які можуть бути відкриті для тебе. Нехай осінь стане основою для подальшого просування вперед і навіть не допустить появи нудьги про минуле літо, адже численні можливості продовжують зберігатися навіть зараз. Сподіваюся, що для тебе все буде розвиватися тільки так, як ти про це мрієш, а осіння енергетика сприятиме успішній реалізації в житті, можливості знаходити численні шанси для свого щастя. Нехай кожен день, який виявиться подарованим долею, буде оцінений по достоїнству. Хочу привітати тебе з початком прекрасної осені, яка залишить тільки найкращі враження про себе.

Така чудова пора року, як літо, залишилася в минулому, але не потрібно засмучуватися і сумувати, думати про погане. Щиро бажаю тобі щастя і натхнення, можливості знаходити численні можливості для свого розвитку і глибокої віри у те, що все буде складатися тільки найкращим чином. Мій дорогий чоловік, я хочу привітати тебе з початком осені, адже саме ця пора року найчастіше радує витонченою енергетикою і справді красивою природою. Нехай кожен день приносить особливі емоції і дозволяє розуміти, наскільки важливою може бути життя. Цінуй кожен осінній день, адже він обіцяє бути неповторним і воістину чарівним. Найголовніше – це відчути, що ж являє собою осінь, постаратися зрозуміти особливості магії цього часу року. Хочу привітати з початком чарівного часу, який обов’язково на щось надихне тебе.

Осінь, нарешті, прийшла в гості. Спекотне літо з повітрям-смогом залишилося в минулому. Хочу привітати з початком нового 3-місячного періоду, який обов’язково буде залишати тільки найкращі враження. Нехай будь осінній день буде для тебе основою справжнього щастя, дозволить повною мірою насолодитися життям і зрозуміти, наскільки особливим може бути кожен довгоочікуваний період життя. Бажаю тобі натхнення і впевненості в тому, що все буде розвиватися тільки найкращим чином. Нехай внутрішня гармонія постійно супроводжує тобі і дозволяє зрозуміти, наскільки прекрасною може бути навколишнє життя. Приймай тільки найщиріші вітання з осені і, звичайно, дивись в майбутнє з великою надією, яка може бути основою для подальшого свого розвитку, відкриття численних можливостей та гідного прояви потенціалу.

Осінь тільки настала, але вона вже намагається змінювати свою атмосферу, надавати даний вплив для багатьох людей, бажаючих повною мірою насолодитися життям. Хочу привітати з унікальною подією, яка може порадувати кожної людини. Нехай осінь надихає тебе на досягнення нових цілей, надає численні можливості для успішного розвитку і підказує, що і як краще всього втілювати в реальності. Мій милий людина, я вітаю тебе з початком осені, яка може бути унікальною подією. Нехай гармонія в душі буде знайдена, а серце зможе відчути справжнє щастя. Я щиро вірю в те, що у тебе все тільки найкращим чином буде складатися, а можливостей для успішного просування в правильно обраному напрямку буде ставати все більше. Я щиро вірю в те, що осінь неодмінно порадує тебе своїм приходом і дозволить зрозуміти, що ж являють собою витонченість, романтика і ностальгія в одній особі.

Порадуйте хорошим привітанням з нашого сайту свого близької людини, народженої в осінню пору. Як правило, ці люди досить розважливі і мудрі, чому часом здаються нудними. Їм притаманні спостережливість і гострий розум, здатність аналізувати. Взагалі «осінні» є непоганими знавцями людської натури, то є хорошими психологами. Вони разюче принципові, що часом можна прийняти за впертість. Насправді їм просто потрібні гранична ясність, чіткі життєві правила, стабільність у відносинах. Мати такої людини поруч – велике щастя, за умови, що ви поставитеся до них з розумінням.

Ось вже осінь на дворі,
Але я ні краплі не сумую,
Навпаки, сьогодні свято,
Тобі подарунок я шукаю!
І звичайно поздоровлення
Зараз же сочиню я сам!
Нехай я не Пушкін, не Єсенін
Але волю дам своїм віршам!
Сьогодні, в день народження твій
Бажаю серцем і душею
Здоров’я, бадьорості і сміху,
У всіх справах твоїх успіху!
І щоб світила б завжди
Тобі щаслива зірка

Падають листя, кружляючи на вітрі,
Я з листя вам букет зберу,
І принесу, щоб привітати зараз,
Осінньої деколи народжені ви у нас!
Нехай осінь заплаче сльозами дощу,
З друзями, ви знайте, нудьгувати адже не можна!
І ваш День народження зазначимо ми славно,
Нехай буде на серці тепло – це головне!

Осінь – чудова пора!
Дощик мрячить з ранку,
Немає спеки, і повітря чисте,
Паморочиться тихенько лист,
Падаючи до ніг твоїх.
Ми сьогодні не сумуємо!
Вітаємо з Днем народження
У цей славний день осінній!

Тихо осінь стукає в віконце
Мрячним, холодним дощем,
Але для смутку, повір, немає причин,
Ми сьогодні зберемо друзів,
І відзначимо День народження,
Побажаємо ми тобі добра!
Не торкнеться нехай смутку тінь,
В серці радості спалахне іскра!

Додайте часом
Ти народився на світ,
Друзів таких прекрасних,
Повір мені, у світі немає!
Бажаю багато щастя
Тобі я в цей день,
Нехай друзів посмішки
Проженуть з серця тінь!

Серед листопада і дощу
Прийшла ти на світ дитя!
Пройшли роки, і подивися –
Красуня, що не кажи!
Нехай восени ти народжена,
Ну а в душі співає весна!
Тебе щиро вітаємо,
Лише радості завжди бажаємо!

Я осінь лише за те люблю,
Що подарувала мені тебе!
Я навіть дощ дякую,
Він теж важливий для мене!
Адже …дцять років тому,
Під цей дощ ти з’явився!
На радість всім своїм друзям
Ти в цей день на світ народився!

Осіннім днем сталося диво:
Народився цей чоловік!
Так нехай же він щасливим буде
І проживе добром свій вік!
Нехай золоті листки саду
Багатство, славу принесуть,
А ось дощових днів не треба —
Нехай стороною дощі пройдуть!
І як добром багата осінь,
Так буде життя його повна.
Ще любові йому попросимо —
Дорожче всіх багатств вона!

Золота осінь на дворі,
Тихо з дерева зірвався лист.
І пора вже в школу дітлахам,
Ви в таку пору народилися!
Тихо нехай природа засинає,
Ми ж будемо святкувати, друзі!
Всі негаразди геть хай відлітають,
Вітаємо вас ми всі люблячи!

Вже трава в полях жовтіє,
Останній зібраний урожай,
Гуляє осінь по алеях,
А ти загадай бажання!
Щоб в день, в який ти народився,
Тобі, рідний наш, пощастило,
Бажаємо ми, щоб ти закохався,
Був щасливий, осені на зло!

Тужливою додайте часом,
Природа вся йде на спочинок,
Вітри шумлять, дощі набридають,
Повірте, і тоді дітей народжують!
І ви в такий час народилися!
Бажаємо, щоб всі мрії збулися,
І не дивлячись на негоду за вікном,
Хай щастя вам завжди приходить в дім!

Осінь вступила у свій круг —
Лист в падінні.
Я тебе привітаю, друг,
З днем народження!
Промінчик сонечка горить —
Відблиск шабельний.
У тебе квітучий вигляд —
Респектабельний.
Будь здоровий і щасливий ти,
Без сумніву!
І хай збудуться мрії
І прагнення!

Золото опалого листя,
Перший випав сніжок.
Восени народження Ваше,
Будуть привітання в строк.

Ви не вірте, що сумні
Осені прекрасною дні.
Це час дихає таємницею,
Золота горять вогні.

Дощ напише откровенье,
Почався новий рік.
Навіть похмурий осінній день
Хай Вам щастя принесе.

Знову йдуть осінні дощі,
Тільки ти, прошу я, не сумуй.
Я тебе сьогодні поздоровляю,
У День Народження радості бажаю.

Нехай будь-які біди і печаль
Летять немов птахи вдалину.
І нехай, як восени листя,
Золотистої стане життя твоє.

Запах диму, листя кружляють, сонце ще дарує тепло, але вже не так як влітку, трохи слабкіше, але все ж його промені приносять настрій. Всюди відчувається осіння прохолода, і люди вже готують теплі пледи. Як же тобі пощастило народитися Восени, адже в цю пору не тільки збуваються мрії, але і багато житті починаються з чистого особи. Сьогодні, я хочу побажати тобі нових, яскравих, несподіваних почуттів, умиротворення і душевного спокою. Нехай твоя Осінь виконає твою найзаповітнішу мрію. З днем народження, не ховайся в рутині буднів, насолоджуйся кожним моментом!

Осінь щедрою рукою
Дарує у цей світлий день
Листя золото рікою,
Легкої павутинки тінь.

Я хочу до дарів багатим
Додати свій скромний дар.
З Днем Народження! Вірю свято,
В твоєму серці — юний жар!

З радістю я вітаю,
В цей день народження твій,
Нехай осінні днинки,
Він зігріє теплом.

Хочу побажати здоров’я,
І достатку у гаманці,
Щоб і щастя, і удача,
Були стиснуті в кулак!

Прихистила осінь твою зірку колись,
І в пору золоту твій день народження.
І буде рідний дім усипаний яскравим златом,
Як зеленотканые килими листям додайте.

Нехай сиза прохолода тебе не потурбує,
Успіхів та везіння, здоров’я та перемог!
І будуть твої дні, як на підбір, гожі,
Повні безмірної радості, посмішок і надій.

В цю осінь не сумуй, не треба,
Перевірте подарунків повен сад,
У дерев у золоті вбрання,
Украшеньем ягоди горять.

Святкуй день народження осінній
З легкою відкритою душею,
І, нехай опадів выпаденье,
Обійде твій свято стороною.

Нехай завжди тобі сяє сонце,
Теплим і затишним буде будинок,
І зима холодна, нескоро,
На дворі опустить свій поділ.

Осінь зачаровує красою,
Буйство фарб і відтінків,
Осінь і повітря адже інший,
І дорожче барвистість моментів.

І в такий чудовий, знатний день,
Бажати хочу тобі я щастя,
Щоб не чіпляла душу смуток,
Щоб всі прагнення не марно.

І від душі тобі бажаю я,
В твій знатний свято День Народження,
Щоб здійснилася заповітна мрія,
Щоб не бувало в житті тужіння!

Дерева скидають листя,
Весь світ готується до зими,
А я біжу неквапливою риссю,
На День народження до тебе.

Твоє народження співпало,
З золотої осінньої деколи,
Дерева, наче ковдрою,
Вкрили землю під собою.

Сподіваюся я і в твоєму житті,
Все буде в золоті навколо,
Шлях буде твій бездоганний,
І завжди веселий твій дозвілля!

Нехай осінь не засмучує
Своєю тугою тебе,
Нехай краще прикрасить
Все в яскраві кольори!

Нехай збудуться надії,
Нехай збудуться мрії,
І в цей день чудовий
Щасливою будеш ти!

Під шум дощу і шурхіт листопада
Я поздоровлення в день народження шлю.
Я літа бабиного за життя лише бажаю
І золотом листя привіт тобі скреплю.

Нехай щасливою буде ця осінь,
Нехай вітер серця жар не остудить.
Нехай шлях до успіху, слави і тріумфу
Тобі життя буде лише відкрито.

Осінь не тільки улюблена пора поетів, сучасних прозаїків і художників, вона також улюблена багатьма людьми у всьому світі. Барвисті вбрання дерев, гул відлітають пташиних зграй, що падають горіхи і запах дощу навіює людям почуття ностальгії, трепету перед життям і хвилювання за майбутні покоління. Осінь відрізняється своїм неповторним колоритом, своєї фееричностью і безкомпромісністю, адже вона так чи інакше готує весь люд до приходу суворою, але такої чарівної зими. Статуси багатьох користувачів в такі моменти особливо повні душевності, аристократичного сарказму і точкової іронії. Кожен намагається підбадьорити своїх друзів, посміятися над скоротечностью життя і загадати справжнє бажання до майбутніх свят .

Не гріє ні кави, ні кофта, ні плед. закінчується літо. Осінь, привіт!

Закохуйтеся і зустрічайтеся ,восени все одно більше нефіг робити.

Восени птахи і люди відлітають у теплі краї. Перше кличе природа, друге – дешеві тури.

Пацани, от і осінь, попереду рибалка, шашлики, і ми будемо грітися біля багаття і кутатися в спальники!

Прикольний статус про осінь: якось проживемо цей час – між літом і зимою.

Ось ми і провели літо за компами в інтернеті. Попереду осінь і стільки не переглянутих сайтів!

Дерева теж модниці – кожен осінній сезон вони знімають те, що вже ніколи не одягнуть.

Кому-то в перший клас, кому-то випускний, хто йде в інститут, хтось в дитячий сад…ну чому я йду на роботу 1 вересня.

Спробуйте восени облити дах згущеним молоком – смоктати бурульки взимку буде набагато приємніше…

Літо, чомусь може прийти із запізненням, а от осінь, завжди така пунктуальна.

Від осінньої депресії врятує тільки зимова меланхолія. Будемо чекати!

У любові теж є осінь і пізнає її той, хто забув смак поцілунків коханої..

Ось і осінь на дворі – відцвіла капуста, притупилися до весни статеві почуття!

Прекрасна пора. очей зачарування. Ось скоро баби все, позуючи, заваляться в листя.

Кожен повинен знайти час для того, щоб сісти і насолодитися моментом падіння пожовклого листу з дерева.

Вересень – це кава з корицею, кленове листя, різнокольорові, як частина дитячого малюнка, теплі, ніжні булочки з ваніллю і тонкий запах диму.

На вулиці осінь, а на душі літо, хочеться тепла й ультрафіолету, на березі моря з келихом алкоголю.

Прикольний статус про осінь: Під дощем хтось мокне, а хтось отримує задоволення.

Осінь — єдиний час року, яке вчить.

Навесні серце помиляється, а восени підбиває підсумки.

Осінь -це час одкровень! Осінь -це фарби які покриють планету золотом! Осінь -це вічна наречена! Осінь -це любов! 🙂

Дощик знову, і знову, і знову. Дощик – капець, дощик – пипець, дощик – негідник! Дощик! Відмінно! Дощик! Пристойний! Дощик – ну, як романтично! Дощик дістав, дощик втомився, дощик перестав лити!

Осінь. у всіх на аве фотки з опалим листям.

Сутра ллє дощ і клопітно з похмілля. Ковтаєш теплий чай і тягнеш «біломор». А за вікном — похмурі дерева…

Листопад… на батареях з’являються перші шкарпетки….

Прикольний статус про осінь: Народна прикмета. Прийшов листопад, чекай грудень…

Нікуди бігти, нічого втрачати, нікого звинувачувати, кому повірити, на дворі вересень кружляє небо назад і стукає дощ у замкнені двері.

Осінь – пора гербарію на підборах.

Світить сонце в підлогу-напруження, це осінь прискакала.

Прийшли мені завтра букет з веселок. Такий безглуздий осінній каприз.. Візьми і просто мене порадуй. Букет з веселок. Для настрою.

Я вже давно не розрізняю скільки градусів на вулиці. Не розумію, відчуваю я почуття голоду, чи це проблеми з шлунком. Все що я відчуваю, це незрозуміле почуття туги, незрозуміло чому.

Ну все не як у людей, блін! У мене дивна реакція на осінь – всі хочуть шоколадку і плакати… а я – чебурек і випити!

Відчуваю,від такої погоди в мене скоро виростуть зябра!

І хай кружляють листя жовті навколо,
І прохолодний вітерець дме від садиби,
Кличте всіх друзів і всіх своїх подруг –
Сьогодні, тут відмітьте весело ви весілля!
І навіть, якщо раптом погода не лучит,
І хмаринки відблиски сонця прикривають
Нехай гомін голосів окружних підбадьорить!
Всі дружно вас, щиро вітають!

Ніжною восени звуть той час року,
Чиє тепло з’єднує вас навік.
Щастя вам бажаємо, продовження роду,
І все, що тільки хоче людина!
Від негараздів нехай приховують вас посмішки,
Всі перепони допомагаючи вам пройти.
А любов, як ніжний вальс осінній скрипки,
Скаже : “Краще вашої пари не знайти! “

В День весілля хочемо від душі побажати:
Щоб почуття свої ви змогли втримати,
Любов і доверье в серцях зберегти,
А так само здорових діточок народити!
Залишитися в душі завжди молодими,
Один одного в біді не кидати ніколи.
Нехай цей осінній день золотий
Вистелить вам щастя дорогу листям!

Інший наречений, наречена вже інша,
Так трепетно хвилюються друзі.
І листя кружляють, щастя вам бажаючи,
Адже вони знають: ви тепер сім’я!
Нехай буде життя богатою і солодкою,
І ви під руку разом, як зараз,
Її пройдете так легко і гладко.
Ми щиро бажаємо: “В добрий час!”

В осінньому вальсі весілля паморочиться.
Веселощі з любов’ю витають колом.
Ми побажаємо молодим напитися
Ласкою і ніжністю, щастям – вином!
За руку разом пройти через роки,
Ревнощі, образи залишивши в дорозі!
Щоб не торкнулися вас в житті негаразди!
Міцною, надійною і вічного кохання!

Нехай пару вашу золотом обдарує,
Прекрасної осені чарівний листопад.
А дощ осінній нехай від лих позбавить,
І кожен день, нехай буде без перешкод.
Тепер ви разом, ви родина, ви сила!
Ми щасливі, як ніколи.
Сама доля вас парою оголосила,
Свою любов несіть крізь роки!

Як з картин осіння природа!
Палітра фарб з почуттями сплелися.
Два серця з цих пір зустрічати схід
До старості глибокої зібралися.
З весіллям вас сердечно вітаємо,
І під шуршанье листків золотих,
Любити один одного від душі бажаємо!
Піднімемо ж келих за молодих!

Іноді хочеться порадувати друзів або коханої людини чимось незвичайним, красивим і веселим. Те, що підніме настрій і змусить посміхнутися. Жартівливі, веселі, прикольні вірші ідеально підходять для цього. Адже гумор виражений у віршах – подвійно смішніше.

Читати “Прикольні вірші”

Вірте аль не вірте, а жив на білому світі Федот-стрілець, завзятий молодець. Був Федот ні красень, не урод, ні рум’яний, ні блідий, ні багатий, ні…

Бути мамою хлопчаків

Бути мамою дівчат, звичайно, не то:
Там ляльки, посуд, шпитальці, лото, …

В даному розділі представлені вірші Тіма Собакина, Леоніда Філатова, Володимира Кобець, , Едуарда Асадова, а також вірші невідомих авторів.

Нехай у цей день яскравий
Здійсняться мрії,
Несуть друзі подарунки,
Осінні квіти.

Золоте серце
Подарувала осінь,
Закрила літа дверцята,
Її в це свято просимо,

Щоб вона забрала
Нудьгу твою і смуток,
Любові тобі дала,
Щасливою тільки будь.

День народження восени
Зовсім ненудний свято.
Нудьгу тобі проженемо ми,
Все буде лише приємно.

Нехай сяє яскраво
Душа твоя від щастя,
Життя дарує ж подарунки,
Проходять всі негоди.

Кохай і будь коханою,
Бережи віру ти в серці,
Залишся настільки красивою,
Цінуй все ти моменти!

Розфарбує нехай осінь
Фарбою золотого навколо.
Печаль твою забирають
Птахи, що летять на південь.

Ти народилася в цей день,
З чим я хочу привітати.
Даруй свою ти ніжність,
Показуй характер.

Будь сонячної і яскравою,
З огромною душею.
Здоров’я зберігай ти,
Все буде добре.

Нехай злива за вікном,
Дме сильний вітер,
Все одно до тебе йдемо
Привітати з днем народження.

Нехай в твоїй владі будуть
Любов, а також щастя.
Немає дівчата ж краще,
Такою милою, прекрасною.

Бажаю пробиватися
Тобі завжди до вершини,
А також розважатися,
Розумною бути і сильною!

Листя падають на землю,
Холодніше стало,
У тебе ж День народження,
Від душі я вітаю.

Ти, як осінь дивуєш
Своєю красою душі.
Життям своїм керуєш
І свої рішення

Я бажаю тільки мудро
І подумавши приймати.
Нехай закрутить голову
Щастя, буде окриляти!

Осінь нехай дарує
В День народження твій
Золоті листопады,
Прощайся ж з нудьгою.

Нехай же дивовижною,
Гарною буде життя,
А ти – сміливою, рішучою,
Розумної в ділах своїх.

Друзів, а також щастя,
Кохання велике і вічне
Тобі я побажаю,
Будь же бездоганною!

Нехай стукає дощ в вікно,
Ти не думай ж сумувати.
Це свято тільки твій,
Нехай він радість обіцяє,

Приносить він подарунки –
Любов і теплоту.
Нехай різноманітніший
Дні твої йдуть.

Шалено ти живи,
А також безтурботно
І красу даруй,
Добро всім – всім охоче!

Нехай смуток йде геть,
Разом проливним дощем,
Я хочу, щоб жилося
Добре тобі і все

Ставало кращим, яскравішим,
Надихало, захоплювало.
Будь завжди такою прекрасною,
Я хочу, щоб не зустрічала

Ти в своїй дорозі
Кривдників і злість.
Нехай тобі допоможуть
Удача і добро!