Привітання дружки на весіллі

Весільні тости від дружки

Я не буду повторювати все те, що сказали численні гості до мене. Я тільки хочу в черговий раз від щирого серця привітати вас з цим чудовим днем. Сьогодні вранці я була свідком заворушень моєї найкращої подруги, відчувала, з якою боязкістю і сум’яттям вона ступнула на килим Загсу, і бачу, як вона щаслива зараз. Так нехай вся ваша подальша життя буде складатися тільки з хороших моментів, що йдуть по наростаючій, як сьогодні.

Весільний тост від свідка.

Мої дорогі (імена нареченого і нареченої), в першу чергу, я хочу подякувати вас за те, що ви вибрали саме мене на настільки важливу роль – стати свідком вашого найщасливішого дня. Я бажаю вам, щоб цей чудовий, яскравий і сонячний день став початком спільного шляху, який принесе величезну радість і задоволення, стане приємним обом подружжю. Пропоную підняти келихи за довге і щасливе подружнє життя наших молодят! Гірко!

На зміну жаркого дня приходить нічна прохолода. Веселе та яскраве сонечко поступається своє місце задумливою, романтичною і трохи сумною місяці. Щоб не згоріти під променями пристрасті, потрібно відпочивати в прохолоді спокою. Я хочу побажати, щоб ваша подружнє життя була цікавою і різноманітною. Нехай почуття ніколи не охолонуть, а ніжність і довіру дають необхідний спокій і відпочинок!

Любов – це таємниця. Вона вражає як хвороба, але люди від неї не бажають лікуватися. Любов – це мистецтво, в якому кожен – великий талант. Любов – стара як світ, але вона ніколи не повторюється. Її слова із століття в століття одні, але кожен раз вони звучать вперше. Хочу випити за те, щоб наші молодята протягом усього життя зберегли цю таємницю у своїх серцях!

Вітаю вас із законним шлюбом!
Злилися два серця воєдино
І дві руки в одну злилися
Союз так буде непорушним
На все життя.
Що в житті може бути прекрасніше –
Її рука в його руці
Вогонь любові, нехай не згасне
У вашому сімейному вогнищі.
Великою дорогою, а не стьожкою
Вам взявшись за руки йти
І нехай хода буде легкою
І менше камінчиків в дорозі.
Однією радістю дихайте
А якщо раптом трапиться біда
Її Ви ділите навпіл –
З нею легше впоратися тоді.
А життя дарує Вам у нагороду
Від плоті плоть, кров від крові,
Живу радість і втіху –
Ви в дітях повторитесь знову.

Я дуже рада за вас, мої найкращі й улюблені друзі. З сьогоднішнього дня і на все життя ви переступили поріг подружнього життя. Для вас починаються нові часи, наповнені щастям, любов’ю і турботою. Відтепер всі ваші радощі й прикрощі будуть ділитися на двох. Адже сімейне життя – це дуже серйозна штука. Я бажаю вам пройти її разом і ніколи не забувати про це чудовий день, адже він вже ніколи не повториться. Гірко!

Дорога подруго! Ти так прекрасна сьогодні! Юна красуня в чудовому білосніжному, чистому, як сама любов, вбранні. Мені дуже радісно бачити, яким щастям світиться твій погляд, звернений до коханої людини! А якби ми зуміли заглянути в твоє серце, я впевнена – ми помітили б, що воно вщерть переповнене любов’ю і радістю. Немає таких слів, щоб виразити повноту цих почуттів.

І я пропоную підняти наші келихи за те, щоб це щастя було нескінченним!

Я, як найближча подружка нареченої, поспішаю привітати наших дорогих молодят, з днем їхнього одруження. Я урочисто обіцяю, що запрошу вас на своє весілля. Клянуся зловити весільний букет на сьогоднішньому вечорі і протягом цього року вийти заміж. Обіцяю приходити до вас у гості чотири рази в місяць і набридати нескінченними розповідями про свої пригоди. І обов’язково стану хресною вашій першій дитині!

Південний вітер несе з собою тепло, м’якість, заспокоєння. Північний вітер несе мужність, цілеспрямованість. Західний вітер несе працьовитість, діловитість. Східний вітер несе мудрість. І ось одного разу в місці, де народилося чарівне дитя, вітри зійшлися і подарували йому всі свої прекрасні якості. З часом дитина виросла і перетворилася на прекрасну дівчину, яка сьогодні виходить заміж. Так вип’ємо, друзі, за мою саму близьку подругу – за наречену!

Тост на весілля подруги.

Дорогі наречений і наречена, сьогоднішній день для вас дуже серйозний і чудовий! Ви такі щасливі і красиві. Я бажаю, щоб у вашому домі завжди було так само багато квітів, друзів, гостей, як сьогодні. Щоб ті почуття, які переповнюють сьогодні ваші серця: любов, ніжність, турбота один про одного, кожен день додавали у ваше життя все нові і нові емоції, фарби і відчуття. В цей день я хочу висловити слова подяки батькам нареченої, за те, що вони змогли виховати таку чудову подругу для мене, а також батькам нареченого за те, що вони виростили і виховали цього гідного людини, що став чоловіком моєї подруги!

Ніхто не стане сперечатися, що свідок – одна з головних і відповідальних фігур на будь весіллі. Адже неспроста свідками найчастіше вибирають самих близьких друзів. Тому й поздоровлення на весілля від свідка повинні бути відмінними від інших побажань гостей своєю глибиною і проникливістю. Щоб так і вийшло, можна звернутися до одного з пропонованих варіантів на нашому сайті Свадьбаголик.ру, або на їх основі придумати свій.

Варіанти поздоровлень на весілля від свідка

Дорогі мої друзі, (імена нареченого і нареченої)! Бути свідком на вашому весіллі – дуже відповідально і почесно для мене. З радістю побажаю вам, щоб той спільний шлях, який ви обрали для себе, приносив вам лише щасливі моменти, щирі позитивні емоції, щоб не було на ньому місця розчарування і нерозуміння, щоб ви йшли за ним рука про руку, і ніколи не пошкодували про це! Щоб жили ви довго і щасливо, як у казці!

Сьогодні ми з вами стали свідками союзу, укладеного між двома люблячими серцями, які злилися в одне ціле, і тепер не протягом усього життя будуть битися разом, не відриваючись один від одного! Всі ми знаємо, що за досить довгий час свого знайомства (імена молодят) встигли ні один раз обмінятися любовними зізнаннями, сьогодні ж вони закріпили кільцями і підписами свій союз. Хочу побажати, щоб доля, яка поєднала їх життя, і далі не залишала наших молодят, даруючи їм лише приємні сюрпризи! Щастя і любові вам, друзі мої!

Всі ми знаємо, що існують найрізноманітніші погодні явища: часом сонечко яскраво світить, навіть вітру немає, а часом негода, бурі, грози, урагани. Все до цього давно звикли, зміна цих явищ один з одним навіть буває корисною для врожаю. Проте все добре в міру, інакше замість допомоги настануть руйнування. Тому побажаю нашим молодим, щоб їх сім’ї не було місця негоді, серйозним бур і гроз. І хай завжди для них світить яскраве, ніжне сонечко!

Мої самі любимі і рідні друзі! Як же я тішуся за вас сьогодні! Адже цим прекрасним днем ви почали свій довгий спільний шлях по життю. Тепер для вас починається зовсім новий час, і нехай воно буде сповнене любов’ю, щастям і ніжністю! Всі радості та печалі відтепер у вас спільні, і ділити їх слід порівну. Пам’ятайте, подружнє життя – це дуже серйозно! Бажаю, щоб ви пройшли її разом і ніколи не пошкодували про свій вибір!

Сьогодні я помітила, як з раннього ранку хвилювалася моя улюблена подруга, я навіть відчула її боязкість, коли ми підходили до дверей Рагсу, а тепер я бачу її щасливі очі. Дорогі мої друзі, нехай ваше життя складається лише з позитивних моментів, які будуть йти від меншого до більшого, зовсім як в день вашого весілля!

Дорогі молодята! Сьогодні особливий і дуже важливий для вас день. Приємно бачити вас такими красивими, щасливими. Хай ваш будинок завжди буде повний друзів і подарунків, зовсім як сьогодні. Також бажаю, щоб ті сильні почуття, які наповнюють зараз ваші серця залишилися з вами і сімейного життя, привносячи в неї нові фарби і емоції. Також хочу сказати спасибі батькам молодят. Батьків нареченої дякую за те, що народили і виховали кращу подругу для мене, а батьків нареченого за те, що виростили гідного чоловіка мого (ім’я нареченої)!

Нещодавно дізналася один дієвий спосіб, який допоможе шлюбу стати щасливим та міцним. Кожен з подружжя повинен взяти аркуш паперу і заповнити його таким чином: на лівій стороні написати тільки всі позитивні якості своєї половинки, а на правій викласти все, що в ній не влаштовує. Чоловік і дружина повинні заповнювати всі окремо один від одного. Потім обидва повинні розірвати свої листи, взяти від них праві половинки, склеїти їх і… викинути! А те, що написано на лівої, слід читати кожен день, можна навіть завчити. Давайте ж вип’ємо за те хороше, що є у нареченого і нареченої!

Вибираючи привітання на весілля від свідка, звертайте увагу, в тому числі і на свій настрій, адже ваше побажання має звучати щиро.

Бути дружкою на весіллі – це почесна місія для будь-якої дівчини, особливо якщо наречена є для вас дуже близькою і рідною людиною. Свідок – це права рука нареченої, від якої вимагається не тільки допомогу, але і цілодобове увагу з боку. Жодне весілля не обходиться без гучних привітань, побажань та добрих слів. Звичайно, приємні слова та побажання будуть раді почути і від свідка. Постарайтеся привітати своїх коханих і дорогих молодят тільки за допомогою самих кращих, яскравих і теплих побажань. Їм буде дуже приємно почути на свою адресу добрі слова від людини, який став для них в цей день таким близьким і рідним. Будь нареченої парі буде радісно почути слова привітань на свою адресу від своєї кращої подруги і першої помічниці. Схвалення з боку друзів, їх підтримка, теплі слова і благословення – це дуже важливі складові в справжню дружбу. Привітання на весілля від свідка можна знайти на цій сторінці нашого сайту.

Подруга найкраща, тебе з свадьбою привітати рада,
Бути свідком у тебе, для мене нагорода,
Весільний букет зловити бажаю від душі,
Щоб неодмінно збулися мої мрії.
Нехай весілля спалахне яскравим феєрверком,
Нехай ваше життя буде солодким,
Нехай удача посміхнеться вам неодмінно,
Тримайте щастя міцно, щоб не упустити.

Весілля ваша танцює і сміється,
Пісень, жартів місця тут знайдеться,
Від свідка вітання прийміть,
Хрещеною до вашому первістку запросіть.
Кожен день одне одному говорите ніжні слова,
Нехай родинна погода буде теплою завжди,
Нехай корабель кохання тихенько пливе по хвилях,
Дай Бог щасливого плавання в житті вам.

Ти виходиш заміж, мила подруга,
Я дуже рада за тебе,
Любіть і цінуйте один одного,
І ніжні почуття не відпускайте нікуди.
Від свідка прийміть вітання,
Нехай дарує життя вам тільки натхнення,
Нехай буде насичений кожен день яскравим миттю,
Нехай завжди буде відмінним настрій.

Марш Мендельсона урочисто грає,
Від вітальних слів серце завмирає,
Я, як свідок, слово першої попрошу,
Вас зі святом привітати щиро хочу.
Нехай день весілля стане початком казкової голови,
Головними героями в ній ви будете,
Молодята, у любові, согласье живіть,
Один одного зберігайте.

Гірко вам сьогодні кричать,
Всі щиро хочуть привітати,
Від свідка вітання прийміть,
В радості і щастя довго – довго живіть.
Бажаю вам удачі, щастя,
Нехай дощем змиває всі негоди,
Нехай любов живе з вами завжди,
Нехай буде благосклонною до вас доля.

Я, як свідок, любов вашу підтверджую,
Та підписом слова стверджую,
Про ваші почуття, я знаю давно,
Вони прекрасні, як у кіно.
У день свята прийміть вітання,
Нехай ваше життя перетвориться в бурхливий квіт,
Нехай удача не проходить повз,
В злагоді, любові живіть довго і щасливо.

Весільний букет зловити мрію,
Про його магічній силі я знаю,
Свідком я сьогодні на весіллі у тебе,
Значить теж заміж вийти скоро я повинна.
Хай щастя вас не обходить стороною,
Нехай життя цвіте, як сад навесні,
Вниманьем балуйте один одного,
Тепер ви законні чоловік і дружина.

Сьогодні ви наділи кільця золоті,
І у свідоцтві стоїть печатка,
Нехай будні сімейні будуть золотими,
Не преставайте один одного приємно дивувати.
Бути дружкою на весіллі для мене нагорода,
Я вітаю з святом вас від душі,
Один для одного будьте втіхою,
Нехай завжди збуваються мрії.

У вас сьогодні багато,
Компліментів, подарунків і квітів,
На двох у вас тепер одна дорога,
Одна мрія, одна любов.
Від свідка прийміть вітання,
Нехай дарує життя вам тільки натхнення,
Нехай життя струмує медовою рікою,
Будьте завжди збережені долею.

Мрія здійснилася, все стало, як хотіли,
І ось настав жаданий, довгоочікуваний годину,
Ви кільця вірності наділи,
Я, як свідок, рада за вас.
Любов, як святиню бережіть,
Від невдач її зберігайте,
Курс тримайте на сімейний шлях,
Не дайте щастя вислизнути.

З днем весілля я щиро вас вітаю,
Щасливу сім’ю створити бажаю,
Любіть один одного, цінуйте завжди,
Нехай вас супроводжує удача завжди.
Бути свідком, для мене велика честь,
Сьогодні побажань, привітань для вас не злічити,
Прийміть щирі компліменти мої,
Хай неодмінно збудуться всі ваші мрії.

Вітаю вас із законним шлюбом,
Живіть у радості і щастя років сто з гаком,
Любов свою, як зіницю ока бережіть,
Почуттями завжди дорожіть.
Як свідок, бажаю вам щастя,
Нехай розсіються, як туман, негоди,
Нехай ріг достатку наповнюється через край,
Нехай ваше життя буде схоже на рай.

В день весільного торжества,
Прийміть від дружки привітання,
Бажаю ніжності вам, радості, добра,
Нехай дарує життя вам натхнення.
Бажаю жити вам рукою сім’єю,
До самого весілля золотий,
Нехай любов вас окриляє,
Нехай Господь вас оберігає.

Сьогодні ви одна сім’я,
Новий статус у вас: чоловік і дружина,
Як свідок я це засвідчую,
Величезного щастя вам щиро бажаю.
Нехай буде повною чашею будинок,
Хай радість і удача оселяться в ньому,
Не соромтеся бути закоханими,
Все життя залишайтеся молодятами.

Привітати вас я дуже рада,
З днем народження сім’ї,
Бути дружкою на весіллі – для мене нагорода,
Бажаю вам все життя купатися у морі любові.
Нехай у вашому сімействі дружньому,
Горить найяскравіший світло,
Бажаю вам простого щастя,
Кохання вам так рада.

Сьогодні ти виходиш заміж, подруга моя,
Мені випала велика честь – бути заступником у тебе,
Від усієї душі, молодята, бажаю вам щастя,
Нехай вітри рознесуть всі тривоги і негоди.
Бажаю життя вам довгої і красивою,
Долі бажаю найщасливішою,
Нехай вам посміхається удача завжди,
Нехай в унісон стукають серця.

З днем весілля вас вітаю,
Своєю підписом вашу любов підтверджую,
Бути свідком велика честь для мене,
Я дуже рада, що виходить заміж подруга моя.
В щасті та злагоді живіть,
В радості дітей своїх ростіть,
Здоров’я вам міцного, успіхів, тепла,
Нехай медовий місяць триває завжди.

Я свідчу про вашу любов,
Ви світитеся від щастя, як дві зорі,
Нехай життя тече, як повна ріка,
Нехай щастить вам у всьому, завжди.
Любіть один одного, поважайте,
Цінуйте, з півслова розумійте,
Нехай ваш шлюб буде міцним і красивим,
Нехай доля буде щасливою.

З свадьбою, подруга, вітаю тебе,
Бути свідком, велика честь для мене,
Сьогодні у вас народжується родина,
Дай Бог, щоб вона була, як сталь, міцна.
Нехай всі печалі обходять вас стороною,
Хай вам щастить взимку, восени, влітку і навесні,
За кожен подих, кожен крок будьте у відповіді,
Хай вам щастя народяться діти.

Мила подружка, ти заміжня вже,
З чоловіком дуже пощастило тобі,
Про вашу любов можна книгу писати,
Сьогодні голосніше за всіх буду «Гірко» вам кричати.
Від свідка вітання прийміть,
У злагоді й любові довго – довго живіть,
Нехай ваша любов не в’яне ніколи,
Нехай буде прихильною до вас доля.

Раніше наявність дружки на весільному торжестві було обов’язковим. Сьогодні весілля проводиться і без свідків, але багато наречених вважають за краще все одно когось призначити на цю роль, адже з нею пов’язано багато прикмет, які обіцяють молодятам щастя. Наприклад, вона повинна приколоти шпильками на одяг нареченого і нареченої. Крім того, в такий хвилюючий день будь нареченій знадобиться хороший тил і підтримка, а також допомога в організації весілля. Портал Весіллячко.ws підготував статтю про прикмети та обов’язки свідка на весіллі, яка допоможе розібратися у всіх нюансах вибору підходящої кандидатури.

Хто може бути свідком на весіллі?

Згідно стародавнім традиціям і прикметами, свідком може бути дівчина, яка:

 • не заміжня,
 • молодше нареченої (хоча б на кілька днів),
 • не розлучена,
 • не вдова,
 • не тезка нареченої,
 • не сестра нареченої (навіть двоюрідна).

З приводу того, чи може сестра бути дружкою на весіллі, ніякої конкретики немає. Небажано – це не категорична заборона, так що якщо це найкраща кандидатура, призначайте її. З вдовою і розведеною все зрозуміло, а з приводу дівчата з такими же ім’ям – вважається, що вона може вкрасти щастя молодої.

Одруженій парі також небажано бути свідками на весіллі, згідно з прикметами це погано в першу чергу для них самих. Наші предки були впевнені, що після цього шлюб одруженої пари розпадеться. Але за традиціями православ’я все як раз навпаки, найкращими кандидатурами на роль свідків вважалися чоловік і дружина. Так що, якщо ви глибоко віруюча людина, то прикмети про одружених свідків на весілля не повинні впливати на ваше рішення.

Не забудьте, що свідок має володіти певними особистісними якостями. На ній лежатиме велика відповідальність, і від неї багато в чому буде залежати, як проходить весілля. Тому дівчина на цю роль повинна бути організованою, відповідальною, товариською, позитивної і не сором’язливою, адже вона постійно буде в центрі уваги. Також запитайте у передбачуваної нареченої на весілля, чи була вона раніше такої посади і скільки разів, так як прикмети кажуть, що такої можна бути тільки тричі. Інакше вона може не вийти заміж.

Що повинна робити свідок до весілля?

В першу чергу, свідок на весіллі повинна надавати нареченій моральну підтримку. Організація весілля деколи буває дуже нервовим заняттям, особливо якщо наречена перфекціоністка або володіє надмірною емоційністю. Тому важливо, щоб свідок могла вчасно сказати нареченій стоп і відправити її відпочивати. Також вона повинна брати участь в організації весілля та передвесільних заходів. Свідкові покладається:

 1. Допомагати нареченій з вибором сукні та аксесуарів. Якщо свідок може дати поради по моді і стилю чудово, але в цілому, вона все так само потрібна на цих заходах для моральної підтримки. Щоб заспокоїти наречену і допомогти їй визначитися з вибором.
 2. Організувати дівич –вечір – це захід повністю ляже на плечі дівчини. Вона повинна подумати про тематику, місце проведення, оригінальний сюрприз для нареченої, можна піти західній традиції і подарувати їй подарунки для першої шлюбної ночі. Головне, щоб було гамірно і весело.
 3. Підготувати викуп – це також входить до обов’язків свідка. Потрібно буде продумати, як викуповувати наречену від початку до кінця. Викуп також, як і саме весілля, може бути тематичним. Тут немає особливих правил і обмежень, головне, щоб знову ж таки було весело.

Що повинна робити дружка на весіллі?

І ось, нарешті, настав день ікс. Свідок має прийти раніше всіх і допомогти нареченій одягнутися, а також взяти на себе всі організаційні питання, щоб ніщо не затьмарювало цей день для молодих. Найкраще свідка буде підготувати список обов’язків на весілля, щоб нічого не упустити.

В Загсі вона повинна буде забрати свідоцтво про шлюб і паспорти після церемонії, а також збирати букети під час привітання молодят. Останнє входить у тому числі і в обов’язки свідка на весіллі, тому можна поділитися букетами з ним.

Під час фотосесії на весіллі в обов’язки свідка входить стежити, щоб макіяж нареченої було в порядку, а в разі чого мати при собі все необхідне, щоб його підправити. Також дивитися, щоб гості були забезпечені закусками і напоями і не нудьгували. Якщо вони мало між собою знайомі, можна організувати колективну фотосесію на телефон.

На банкеті дружка на весіллі повинна допомогти в розсадженням гостей, переконатися, що на столах є все, що потрібно, і взяти на себе переговори з кухнею з усіх виникаючих питань. На бенкеті завжди є весільні конкурси для свідків, як мінімум збір грошей на хлопчика і дівчинку, дружка повинна бути готова брати участь у всіх беззастережно, навіть якщо вони будуть дивними. На всяк випадок варто підготувати і парочку своїх конкурсів для гостей.

Свідок йде з весілля однієї з останніх, після того, як всі гості будуть відправлені по домівках, а прибрані столи, можливо, з об’ємними подарунками для молодят, якщо їм буде незручно їх забрати.

Ось вже наближається той день, коли ви повинні йти на весілля друзів, і чим ближче ця дата, тим сильніше відчуття занепокоєння, адже подарунок на весілля так і не обрано. Навіть якщо молоді недвозначно натякають на те, що найкращий подарунок – гроші, то ви все одно повинні розуміти, що найдорожчим буде подарунок, зроблений своїми руками, чи то красиво оформлений альбом для фотографій або цілий торт з бонбоньєрок.

Якщо ж вас запросили не на саму весілля, а на святкування певної річниці одруження, наприклад, на ситцеве, паперову, перлову, дерев’яне весілля, то в цьому дружки випадку ви зобов’язані подарувати подарунок, відповідний назві річниці.

Подарунок на срібне весілля обов’язково повинен бути зі срібла або з посрібленим напиленням – це можуть бути красивий набір срібних столових приладів, старовинна ваза з срібла, скляна статуетка з срібним напиленням, керамічний посуд, на якій сріблом будуть написані складені вами вірші. Пам’ятайте, що весілля – це не день народження, і який би подарунок на річницю весілля ви не придумали, він повинен підходити і чоловікові, і дружині. На першу річницю подарунки повинні бути не стільки оригінальні, скільки корисні, адже молодятам напевно ще багато чого потрібно для загального гніздечка. Батькам у цьому випадку краще запитати у своїх дітей, які б подарунки вони хотіли – можливо, це мікрохвильова піч, а може праска, пилосос або журнальний столик – молоді люди краще знають, чого їм не вистачає вдома. На золоте весілля можна подарувати чайний сервіз з напиленням справжнього золота – це не так фінансово накладно, як якщо дарувати цілісний подарунок із золота, але так само не менш корисно і красиво.

Звичайно, не у всіх фінанси дозволяють купити те, що дійсно хочеться заміжньої парі, але можна ж гостям скинутися грошима, обробити всі ідеї подарунків і вибрати найбільш підходящий.

На ювілей 10 років весілля потрібно дарувати, звичайно ж, вагомі подарунки, але ніколи не варто забувати про те, що прикольні подарунки також завжди будуть доречні. Ніхто і ніколи не відмовиться від подарункового сертифіката на сеанс у SPA-центр (навіть нареченому сподобається такий подарунок на день весілля), від можливості покататися на прогулянковому катері. Якщо ж ви маєте намір піднести жартівливі і незвичайні подарунки, то вони мають бути лише доповненням до основного презенту, наприклад, до грошей, тому що на весілля все ж чекають конкретної допомоги від запрошених.

Оригінальні подарунки на весілля можуть бути такими:

 • Політ на повітряній кулі.
 • Квитки на концерт улюбленої групи, співака чи театральної трупи. Бажано до цього подарунка зробити невелике доповнення у вигляді бронювання квитків туди і назад, якщо концерт проходить в іншому місті, а також бронювання готелю на кілька днів.
 • Квиток на відвідування аквапарку, дельфінарію, заїжджого цирку.
 • Прогулянка на конях. Бажано забронювати найкращих білих коней і інструктора, щоб це подорож назавжди запам’яталося молодим.
 • Подарунковий сертифікат на фотосесію у кращого фотографа.
 • Феєрверк. Якщо наречені не замовили таке феєричне закінчення свого свята, то про це повинні подбати гості.
 • Живі метелики з ботанічного саду. Сьогодні цей подарунок дуже поширений – молодим досить подарувати велику коробку і заінтригувати їх своєю мовою. Коли молоді, нарешті, відкриють віко, з коробки вилетять неземної краси метелики, як символ ніжною і тендітною любові між молодятами.
 • Подарунковий сертифікат в магазин одягу, меблів, побутової техніки. Важливо не просто вручити молодятам згорнутий аркуш, а красиво його оформити: перев’язати червоним бантом, укласти в красиву кошик або коробочку, поряд скласти сухоцвіти, свічки, шампанське.
 • Спеціально для молодих можна своїми руками прикрасити келихи для шампанського, пляшку ігристого вина, свічки та інші весільні аксесуари.
 • Чудовим подарунком будуть шаржі з фотографій молодят – замовте картини у професіонала з побажаннями, щоб молоді були у вигляді короля і королеви або ж багатого олігарха і красуні-моделі. Будьте впевнені, що ваш подарунок буде унікальним, і наречений з нареченою напевно повісять у себе в квартирі, виділивши йому почесне місце на одній із своїх стін.
 • Сьогодні все більшу популярність завойовують футболки з написами «Just married», або «Наречений-охоронець», «Наречена – під охороною нареченого» і багато інших. Особливо актуальні ці футболки будуть, якщо після весілля молодята збираються в медовий місяць в жарку країну на відпочинок.

Привітання з днем весілля

Весільні побажання молодятам вам доведеться говорити не раз – перший раз ви будете вітати їх в Загсі, потім гарні привітання до дня одруження доведеться говорити в банкетному залі при врученні подарунків, ну а потім всі будуть чекати жартівливого привітання під час тосту за столом. Якими можуть бути привітання на весілля від друзів? Звичайно ж, веселі, смішні, незвичайні, але обов’язково цікаві і зі змістом. Кожен може вивчити оригінальні тости на весілля, чи то вірші чи проза, а можна переказати кавказькі або татарські мудрості своїми словами – загалом, потрібно заздалегідь продумати, які оригінальні привітання на весілля зможуть розвеселити гостей і донести потрібну до нареченого і нареченої.

Привітання на весілля від батьків для дочки і їх новоспеченого сина напевно будуть просякнуті любов’ю, хвилюванням, бажанням добра і сімейного щастя, і завжди так приємно слухати побажання від мами, яка не упустить шанс дати настанови молодим. А ось привітання на весілля подруги чи сестри від дружки будуть зовсім іншими – зі спогадами всіх років дружби і безмежної радості за свою улюблену подружку. Від свідка гості часто чують привітання з весіллям в прозі з побажаннями всього найкращого нареченим. Юний брат нареченої може навіть піднести сестрі побажання у вигляді коротенької сценки, і таким побажанням ціни не буде – воно буде кращим на всьому веселощі.

Нерідко молодята отримують смс привітання з весіллям, але тексти цих привітань мало кому запам’ятовуються. Також не западають в душу листівки від колег – молоді люди прочитають їх один раз і більше до них не повернуться.

Менш вимогливими будуть поздоровлення на річницю весілля. На весільний ювілей: на ситцеве (1 рік), паперову (2 роки), шкіряну (3 роки), лляну (4 роки), дерев’яні (5 років), олов’яну (10 років), порцелянову (20 років), срібну (25 років), перлову (30 років), золоту (50 років) і будь-яку іншу річницю вже дозволено згадувати всі ті моменти, які пережила пара за свої спільно проведені роки, тому привітання з річницею весілля будуть цілеспрямовані. Привітання з річницею весілля у віршах може сказати дружина своєму чоловікові, щоб зробити йому приємно і нагадати ще раз про їх кохання, а від чоловіка чекають більше не словесного, а матеріального вітання з черговою річницею. Якщо ви знаєте, що ювілей весілля наближається у ваших батьків, то їм не пошлеш смс зі штампованими побажаннями – батькам треба постаратися придумати теплі слова самим, від усієї душі.

Пісенне вітання з весіллям

Не обов’язково запам’ятовувати оригінальні весільні тости та поздоровлення – можна їх просто правильно подати. Поговоримо про те, як можна зоригінальничати і зробити весільні привітання від друзів у пісенному вигляді, тобто прочитати вірші молодятам під музику.

Напевно в молодій компанії знайдеться людина, яка любить слухати і читати реп – ось його-то і потрібно залучити до того, щоб прочитати весільні привітання у віршах в стилі реп. Потрібно підібрати хорошу мінусовку і пару раз прорепетирувати вдома, а потім здивувати і молодих, і гостей. Особливо важливо нареченим почути такі смішні і прикольні весільні привітання від свідків, адже саме вони є другими за володарювання на весіллі. Молоді можуть навіть заздалегідь домовитися з тамадою, щоб вона влаштувала подібний конкурс – кожен повинен придумати короткі жартівливі побажання молодятам і прочитати їх у стилі реп. І в цьому випадку підійдуть навіть весільні поздоровлення в прозі, адже для репу рима не дуже-то потрібна.

Однак такий варіант підійде виключно для молодого покоління. А що ж робити зі старшими, як змусити батьків заспівати привітання? Все дуже просто – достатньо підібрати хорошу музику, де є вже придумані тексти, які знає кожен. Красиві весільні привітання від батьків, які будуть проспівані від усієї душі, торкнуться молодят до глибини їхніх душ, адже це так зворушливо, а головне – незвично.

Якщо хтось вміє співати професійно, особливо якщо це хтось з родичів, він може з’єднати і подарунок, і привітання в одному – в якісно підібраному пісні. Брат може затягнути свою сестру-наречену в подарунок пісню про її красу, а наречений може почути від сестри жартівливу пісеньку про весілля і про злий тещі (та й не раз ще за вечір брату доведеться почути тости про його вже нинішньої тещі, адже всі найкращі анекдоти побудовані на цьому персонажі). Все ж найкращий подарунок подрузі від дружки не простий тост в прозі, а пісня у віршах!

Привітання з днем весілля у прозі

Безсумнівно, привітання з днем весілля повинні бути красиві і оригінальні, але вони не обов’язково повинні бути у віршах – можна обмежитися текстами в прозі. Тим, хто не може скласти або вивчити привітання з днем весілля у віршах, ми пропонуємо список найбільш підходящих побажань, які підійдуть як батькам, так і в якості побажань від сестри, братів, друзів. Прикольні привітання з днем весілля можна вмістити і в одне смс, якщо в одному реченні з’єднати і смішне, і повчальне побажання. Ну а від батьків цілком підійдуть такі побажання:

 • Чоловік з великої літери завжди доб’ється того, чого хоче його жінка. Бажаємо молодятам гармонії в їх сімейному житті, правильних бажань нареченій і збіги прагнень з нареченим!
 • У Стародавній Греції богиню перемоги в змаганнях і битвах Ніку завжди зображували у вигляді жінки з крилами і пальмовою гілкою в руках. І оскільки життя без боротьби нічого не доб’єшся, побажаємо молодятам, щоб наречена завжди приносила своєму нареченому перемогу, а наречений заради неї здійснював подвиги!
 • Всім відомо, що чоловік – це голова родини, а жінка – душа сімейного вогнища. Хочемо побажати молодятам, щоб до кінця своїх днів вони ніколи не відчували ні головним, ні душевного болю!

Привітання до річниці весілля

Як же приємно тихим теплим вечором на річницю весілля сісти вдвох на м’якому дивані і згадати всі ті серйозні, прикольні, смішні, мудрі побажання на весілля у віршах і в прозі, яка зберегла до цих пір книга побажань. Кожен гість на весіллі крім того, що говорив привітання до весілля за столом, повинен ще й записати свої позитивні думки в спеціальному альбомі, залишивши там частинку свого тепла. Ну а до дня срібного або золотого весілля ці побажання будуть і актуальні, і розвеселять всіх, адже це таке приємне минуле. До чергового ювілею можна буде підсумовувати результат ще одного прожитого року разом, порівнюючи поздоровлення на весілля у віршах або ті, які написані своїми словами, з реально сбывшимися подіями. Можливо, деякі гості навіть напишуть прикольні і жартівливі поздоровлення до річниці весілля, запечатають їх у конверт і дозволять відкрити лише через рік.

Ну а привітання з ювілеєм весілля повинні бути приурочені до певної річниці, точніше до її символу. Наприклад, привітання з ситцевій весіллям, тобто з першою річницею, має бути приурочено до легкого ситцю, тобто побажати молодим такою ж легкою і повітряної життя і надалі. А на другу річницю привітання з паперової весіллям обов’язково потрібно асоціювати з легкістю руйнування, пачканья паперу, і побажати молодим зберегти свою сім’ю міцною і дружньою, не даючи всім бідам і негодам порвати літопис їх спільного життя.

Двадцятип’ятирічної ювілей – це вже привід пишатися подружжям, і привітання з срібним весіллям повинні бути вимовлені з гордістю:

 • Любов кожен рік стикається зі своїм самим складним випробуванням – з випробуванням часом. І лише та любов може його пройти, яка підігрівається теплотою почуттів, взаєморозумінням і взаимоуважением. І сьогодні ми бачимо, як вже двадцять п’ять років Ви з легкістю і завзятістю пройдіть це випробування. Вітаємо Вас з ще однією перемогою та бажаємо вам легкості в подоланні всіх перешкод!
 • Срібло темніє з роками, але Ваш сімейний союз блищить, як новий! А все завдяки майстерним ювелірам, нашим дорогим «молодятам», які не давали часу і пилу осісти на своїй любові. Побажаємо ювілярам, щоб їх любов з кожним днем блищала і сяяла все більше!

Привітання з перловою весіллям (тридцятої річницею) можуть бути такими:

 • Так само, як ювеліри нанизують перлину за перлиною в прекрасне намисто, так і наші ювіляри рік за роком плели свою нитку сімейного щастя. Побажаємо цій родині ще багато-багато років-перлин нанизати на своє кольє, і залишатися в них щасливими і закоханими.
 • Перли дістають з самих глибин моря, і для того, щоб зберегти свій шлюб до перлової весілля «молодятам» довелося зануритися в пінні хвилі, побороти шторму, потопати в негодах і радіти світлим дням. Побажаємо їм стільки любові, добра, здоров’я і прагнення, щоб вони прожили до 50-ти річного ювілею і змогли дістати золото з глибин твердих гір!

П’ятдесятиріччя з дня весілля – це величезне досягнення, тому поздоровлення з золотим весіллям має бути відповідним:

Свідки, або, по-старовинному, дружки – друга за важливістю пари на весіллі після нареченого і нареченої. Зазвичай свідком виступає близький друг нареченого, молодий неодружений хлопець, а в ролі свідка – незаміжня подруга нареченої. Свідкам відводяться на весіллі дуже важливі ролі. У викупі «продає» молоду саме дружка, а свідок допомагає нареченому проводити «торги» з найменшим «збитками».

Свідки беруть участь у конкурсах і вікторинах, виступають в якості головних помічників тамади, стежать за костюмом нареченого і сукнею нареченої і зовнішнім виглядом молодих, ним же, буває, развеселившиеся гості кричать «Гірко свідка і свідка!».

Свідок – це розпорядник весілля. Він повинен стежити за організаційною частиною, не забувати про всілякі дрібниці. Ще одна важлива зона відповідальності свідка – порядок на весіллі. Він повинен вміти залагоджувати конфліктні ситуації, перекладати будь-яку колючість жартома, вимовляти веселі тости і побажання. Так само свідок дивиться за туфельки нареченої і за самою нареченою. Правда, далеко не завжди свідку вдається встежити за всім цим, але, з іншого боку, що ж це за весілля, на якій не вкрали наречену або хоча б туфельку? І часто свідки самі дозволяють «поцупити» ці скарби. Відповідно, при виборі свідка потрібно звернути увагу на його почуття гумору, організаторські здібності, стресостійкість. Звичайно ж, свідку категорично заборонено зловживати на весіллі спиртним – і це теж потрібно враховувати.

Якщо наречена на весіллі – принцеса, то свідок – її фрейліна. Вона стежить за сукнею нареченої, за зачіскою і макіяжем. Головна її обов’язок – щоб наречена блищала красою і бездоганною зовнішністю. Тому на роль свідка зазвичай підбирають дівчат уважних і відповідальних, пов’язаних з нареченою дружбою.

Що потрібно заготовити свідкам перед весіллям

Якщо вас запросили на весілля свідком або свідком, обов’язково запасіться оригінальними весільними тостами та привітаннями. Не зайвим буде мати в пам’яті пару-трійку тематичних анекдотів. Оновіть знання застільних пісень і заготовте на всяк випадок колекцію весільної музики. Якщо вам доведеться бути свідком, варто скласти сценарій викупу.

І пам’ятайте, що у вас на весіллі багато обов’язків. Мабуть, більше, ніж прав, тому підійдіть до події відповідально. Повеселитися і погуляти вам, звичайно ж, належить, але разом з веселощами вас чекає ще й робота, причому навіть дуже важлива.

Обов’язки свідка.

– Свідок організовує подругами. Звичайно ж, вона це робить разом з нареченою, але тут її роль все ж найголовніше, оскільки вона автоматично стає найголовнішою подругою нареченої.

– Свидельница допомагає вибрати весільну сукню, прикраси та інші дрібниці

– В день весілля свідок зобов’язана бути в домі нареченої раніше всіх, а напередодні або ж з самого раннього ранку нарядити і прикрасити кімнату нареченої

– Свідок допомагає нареченій вбратися у весільне вбрання

– Наряд весільного кортежу – це теж зона відповідальності нареченої, так само, як і банкетного залу – навіть якщо все це замовлено, свідок зобов’язана простежити, щоб все було ідеально.

– Обряд викупу цілком на совісті свідка. Вона «продає» молоду, знущаючись при цьому і над нареченим, і особливо над свідком. Готуватися до викупу слід самим ретельним чином.

– Свідок ще й квіткарка. Вона приймає букети, якими при привітання з достатком обдаровують наречену, і, якщо квітів занадто багато навіть для двох, організовує велику вазу або просте відро для букетів.

– Свідок весь час знаходиться біля нареченої і не повинна покидати її. Стежить за її зовнішнім виглядом, за станом сукні, туфельок, зачіски, манікюру і т. п.

Обов’язки свідка.

– Як і свідок, свідок організовує парубочий вечір напередодні весілля. Він точно так само автоматично стає головним іншому нареченого.

– Приїжджає до нареченого рано вранці в день весілля (або ж взагалі ночує у нього в будинку, оскільки, як правило, приготування напередодні затягуються в глибоку ніч). Допомагає нареченому одягнутися, приготуватися до майбутнього весілля.

– Купує букет квітів для нареченої та інші дрібниці, необхідні на весіллі: шампанське, цукерки і т. п.

– У викупі нареченої завдання свідка – створити з нареченим ефективний військовий союз і удвох успішно виступити проти одного свідка. Відповідно, свідок бере активну участь у викупі та повинен мати при собі на всяк випадок шампанське, цукерки, сувеніри, спиртне і, нарешті, гроші.

– Весь час знаходиться поряд з молодим, стежить за ним і за нареченою – в даному випадку він охоронець і якщо крадуть наречену або туфельку на свідка падає вся вина і йому доводиться відповідати.

У Ваших серцях вогонь палає.
Від Ваших почуттів снігу розтануть.
Сталося сім’ї народження.
Гідно це захоплення!

Про це багато хто мріє.
Від ніжності все завмирає.
Свідки ми заручин!
Бажаємо Вам благословення! ©

Нехай буде шлюб як камінь міцний,
А життя як казка гарна,
Нехай вам дістанеться в подарунок
Вічно юна душа.

Всі біди, радості і горі
Завжди ділите навпіл.
Нехай світло душевного спокою
Дорогу освітлює вам.

Нехай ніколи не холонуть
Ваші гарячі серця.
І нехай мудрість зуміє зберегти
Всі ці почуття до кінця. ©

Нехай точно так само, як і в день весілля
Вам сонце вічно яскраво світить.
Щоб на вашому життєвому шляху
Не збив вас з ніг розлуки вітер.

Щоб бід поточна вода
Не напоїла горя стадо.
Щоб тільки «разом назавжди»,
А по-іншому і не треба.

Щоб шлюб був міцним, стійким, міцним
І нерушимою сім’я.
І народжені щоб були в світі
І доньки, і сини. ©

Не знайшли потрібний привітання? Пропонуємо Вам привітання у віршах на замовлення!
З будь-якого приводу, будь-якої довжини, будь-якій людині ПЕРСОНАЛЬНО! Вірші на замовлення – найкращий подарунок!