Привітання партнерам по бізнесу

В Новому році — нових яскравих подій,
Нових ідей вам і нових відкриттів,
Нових партнерів, успіхів, удачі,
А від вкладень — величезної віддачі!

Миру, стабільності і процвітання,
Нехай здійсняться всі побажання!
І щоб впевнено з року в рік,
Як на дріжджах, бурхливо зростав ваш дохід!

З Новим роком вітаємо!
Бажаємо процвітання,
Конкурентів не боятися
І стабільно розвиватися.

Нових перспектив чудових,
Пропозицій цікавих.
Щоб фінансовий дохід
Ваш зріс за цей рік.

Багато радісних подій,
Інновацій та відкриттів.
Різних ризиків уникнути
І ще успішніше стати.

Ми зізнаємося вам сміло:
З вами раді мати справу.
Нехай прийшов Новий рік
Вам удачу принесе!

Вітаємо з наступаючим Новим роком! Прийміть наші найщиріші побажання! Нехай в цьому році вас чекають тільки успіх і процвітання в справах! Бажаємо вам в реалізації ваших проектів, міцного і плідної співпраці. Щасливого нового року!

Нехай Новий рік подарує вам удачу,
Успіх у справах і правильність рішень,
Щоб завжди була від справ віддача!
Бажаю від душі нових звершень!

Нехай йде Новий рік
Стабільний приверне дохід,
Партнерство наше триває довго
І принесе багато успіхів.

Відкриття нових перспектив,
Щоб був надійним колектив!
І дати відсіч всім конкурентам
Без неприємних прецедентів!

Нехай наступаючий Новий рік
У справах удачу принесе.
Нехай буде радісно на серці,
І диво вмить станеться!

Здоров’я вам та вашим близьким.
Хай буде щедрим Новий рік,
І хай наше партнерство далі
Лише зміцнюється, цвіте!

Новий рік — це диво, Новий рік — чари,
Так нехай же він подарує тільки добро,
Осяє Вас надією, щастям, успіхом
І обдарує здоров’ям, радістю і сміхом.
Буде благополучним, щасливим для Вас,
Принесе виконання бажань зараз!

З Новим роком вітаємо.
Від душі вам побажаємо:
Нехай весь наступний рік
Процвітання несе.

Замовлень — тільки прибуткових,
А операцій — тільки вигідних,
Спільних просувань,
Рентабельних вкладень.

І сміливості, і перспектив,
Щоб був дружний колектив.
І щастя, радості, добра,
Життя щоб карнавал була!

Хочу привітати з Новим роком
І побажати поспішаю швидше
Успіхів, прибули в роботі,
Великих проектів та ідей!

Щоб робота була легкою,
Дохід завжди щоб був великий.
Нехай поменше буде суперечок
У величезній сфері ділової!

Партнерство з вами високо цінуємо
І з Новим роком вас хочемо привітати,
Йде нехай ваш бізнес вперед легко,
Хай щастить так, що важко й уявити!

Нехай цей рік принесе удачу,
І достиженье всіх можливих вершин,
Фінансовий успіх нехай вас чекає,
Решенье всіх завдань — простих і складних!

Партнери дорогі, прийміть вітання!
Відкриємо в Новий рік для вас пляшку з настроєм,
Запустимо в повітря ми салюти успіху і удачі,
Так побажаємо від душі, щоб ви стали багатшими.
Працювати з вами нам легко, приємно співпрацювати,
А недомовок різних немає, завжди і все зрозуміло.
В новому році нехай у вас здійсняться всі плани,
Звичайний грошовий потік нехай стане раптом фонтаном.
Красиво жити бажаємо вам і насолоджуватися життям.
Вирішувати, мріяти, йти вперед і щастя посміхатися.
Ура партнерам! Згадаймо вас, коли проб’є дванадцять!

Вітаємо з наступаючим Новим роком! Прийміть наші найщиріші побажання! Нехай в цьому році вас чекають тільки успіх і процвітання в справах! Бажаємо вам в реалізації ваших проектів, міцного і плідної співпраці. Щасливого нового року!

З Новим роком, дорогі партнери! Бажаю, щоб цей рік подарував нові великі можливості та перспективи для процвітання і успіху. Нехай у ваших домівках буде щастя у ваших серцях — любов, а в наших партнерських стосунках — стабільність, довіра, чесність, взаєморозуміння і удача!

Шановні партнери! Від душі хочу привітати вас з Новим роком! Бажаю, щоб цей рік приніс нам нові можливості, свіжі ідеї та відкрив нові перспективи. Нехай прийдешній рік принесе міцне здоров’я, процвітання в роботі і щастя в особистому житті! Зі святом вас!

З Новим роком, шановні партнери! Я вам бажаю креативних ідей і геніальних рішень найважливіших завдань, плідних угод і вигідних вкладень, успіхів у роботі і завжди вдалого співробітництва. Нехай рік буде для вас сприятливим і багатообіцяючим в будь-яких напрямках, з простими маленькими радощами і фінансовими злетами!

Шановні партнери, від душі вітаю вас з Новим роком. Нехай він принесе достаток у ваші будинки і щастя у ваші сім’ї. Нехай справи успішно йдуть в гору, а удача ніколи не відвертається від вас. Миру вам, процвітання, благополуччя та удачі.

Дорогі наші партнери, вірні і добрі друзі! У Новий рік дозвольте побажати наснаги та процвітання вашому бізнесу, вдалих угод і самих вигідних контрактів! Нехай у вас буде море замовників — ділових, стабільних і надійних, а робота приносить вам не тільки багатство, а ще більшу задоволеність і радість! Бажаємо вам не знати криз і невдач, завжди бути на хвилі і багатіти не по днях, а по годинах! Нехай ваші родини будуть міцними, в яких живуть любов, розуміння і взаємоповага!

Шановні друзі, з Новим роком! Нехай щастя, достаток і здоров’я не покидає ваш будинок. А в усіх ваших справах і починаннях вас супроводжує удача й везіння.

Шановні друзі, з Новим роком, з Новим щастям! Нехай удача благоволить починанням, добробут зростає, проекти вінчаються успіхом, натхнення не покидає, ритм життя тримає в тонусі, щастя широко посміхається, в серці залишається місце для чудес і любові. Будьте задоволені життям, і вона буде задоволена вами! Зі святом!

Шановні партнери, хочу привітати вас з наступаючим Новим роком, побажати вам успіху у трудовій діяльності, матеріального благополуччя, вдалих проектів, продуктивної роботи, здоров’я і впевненості у завтрашньому дні!

Шановні партнери, вітаю вас з наступаючим святом. Хочеться подякувати вам за надану довіру. Бажаю, щоб наша плідна робота в наступаючому році принесла ще більше результатів, щоб рік подарував нові перспективи і можливості. Нехай під бій курантів здійсняться всі мрії, а вдома у вас завжди витає атмосфера розуміння і любові.

За постачальниками, торговими посередниками, регіональними дилерами та іншими бізнесменами, з якими ви ведете спільну діяльність, ховаються звичайні люди, яким будуть приємні надані вами знаки уваги. При цьому привітання партнерів з Новим роком – це не тільки показник вашої ввічливості, але і важливий елемент корпоративної політики, який допоможе зміцнити зв’язки і направити їх у більш дружнє русло.

Поздоровлення партнерів у віршах

З Новим роком колектив наш вітає
Вас, перевірені часом партнери.
Нехай наполегливість завжди веде вперед,
А завзятість і єдність руйнують гори.

Нехай старання всі будуть плідними,
Чіткої – мета, впевненою – мрія.
Процвітання, стабільність і надійність
Служать вам, як вірних три кита.

Нехай в колективі процвітає
Командний дух і дух успіху,
І новий рік у вашій роботі
Відзначено буде важливою віхою.

Тексти коротких новорічних привітань

Напередодні чарівного новорічного свята хочемо побажати Вам, щоб кожен з днів прийдешнього періоду був для Вас повний добра і щасливих моментів і став плідним часом для звершення задуманих планів, підйому на нові щаблі розвитку і виконання бажань. Сподіваємося, що в 2019 співпраця з нами ознаменується для Вашої компанії успішної і взаємовигідній реалізацією багатьох проектів. І зі свого боку ми обов’язково докладемо для цього максимум зусиль.

З побажаннями благополуччя та душевного тепла,

Генеральний директор компанії «***» Іванов Іван Іванович.

Шановні партнери, дорогі друзі!

У цей чарівний новорічний свято ми обов’язково піднімемо свої келихи за корпоративне процвітання Вашої компанії та особисті успіхи кожного співробітника Вашого колективу. Щасливих посмішок, надійних партнерських зв’язків і максимум можливостей для самореалізації! Нехай у учасників Вашої команди з’являться шанси кар’єрного розвитку і прояву себе як високих професіоналів, які вносять велику лепту у спільну справу.

З вдячністю за ефективну співпрацю,

З наступаючим святом, друзі!

Хай не тільки в казкову новорічну ніч, але і в кожен з днів 2019 року у всіх поточних справах і нових проектах та інших сферах корпоративної діяльності і приватного життя Вас супроводжує удача, а фінансова віддача і радість від результатів виконаної роботи і вирішення складних завдань не відає кордонів! Бажаємо Вашій компанії якісного розвитку та стабільного процвітання. Сподіваємося, що у майбутньому періоді наше партнерство буде як і раніше взаємовигідними, але при цьому стануть ще міцніше і дружні.

Генеральний директор компанії «***» Іванов Іван Іванович.

Привітання з Новим роком для листівок і листів

Прийміть найщиріші та душевні поздоровлення з наступаючим святом зимового чарівництва! Хочемо побажати Вам, щоб зміна 2018 і 2019 років стала тим знаковим перехідним етапом у майбутнє, повне щасливих посмішок, успіху і зростаючого фінансового добробуту.

Нехай відносини з сумлінними колегами, надійними партнерами, кращими друзями і коханими людьми завжди будуть оточувати вас ореолом стабільності, турботи і взаємодопомоги, заряджаючи енергією, даруючи сили та натхнення для реалізації задуманого. І нехай за виконанням нескінченних планів у Вас обов’язково знайдуться час і можливості для виконання своїх заповітних бажань.

З вдячністю за Ваше надійне партнерство,
Компанія «***»

Своє привітання з Новим роком партнерів компанія «***» адресує професіоналам своєї справи, без допомоги яких нам було б набагато складніше вести свій бізнес. Користуючись нагодою, хочемо висловити Вам глибоку вдячність за надійні й міцні відносини.

У цей знаковий період, коли ми підводимо підсумки і оцінюємо досягнутих за рік результатів діяльності, з надією заглядаючи в 2019 рік, хочемо побажати Вам оптимістичного настрою, приємного і повноцінного відпочинку в колі тих, хто вам доріг, величезного заряду енергії для нових спільних перемог.

Нехай Вашу компанію чекають у наступному році привабливі перспективи, багатообіцяючі проекти та вигідні контракти, які призведуть до підвищення фінансового добробуту.

Генеральний директор компанії «***» Іванов Іван Іванович.

З величезною душевною теплотою та вдячністю за співпрацю вітаємо колектив Вашої фірми зі святами. Нехай у наступному році у Вас з’являться можливості для виходу на новий рівень розвитку і підкорення ще не завойованих висот, невичерпне творче натхнення, креативні ідеї, енергія і оптимізм для втілення сміливих починань.

Бажаємо міцного здоров’я, зростання благополуччя та особистого щастя всім співробітникам Вашої професійної команди, з якої, сподіваємося, в 2019 році ми будемо продовжувати також легко і приємно вирішувати поставлені завдання і втілювати в реальність взаємовигідні проекти. І тоді підкорених спільно вершин стане ще більше!

Але, тим не менш, це такі ж люди, і вони теж люблять отримувати подарунки та привітання, у них так само, як не дивно, є свята, Дні народження, інші урочисті випадки. Тому привітання партнерам – це неодмінна умова подальшої плідної спільної роботи.

Поздоровлення партнерів з Новим роком, Днем народження, ювілеєм та професійним святом в прозі або віршах – в будь-якій формі і з різними подіями повинні бути діловими, короткими, але в той же час не бездушними і сухими, як зведення з фронту. Ваш партнер повинен побачити, що його поважають і цінують співпрацю з ним. Безумовно, це ще більше прихилить до вас і допоможе завоювати повагу і довіру. Таке привітання партнерів суттєво нічим не відрізняється від інших, однак повинна мати певний стиль. Якщо ви вирішили вручити діловому партнерові листівку, то перш уважно прочитайте, що написано в ній, і подумайте – чи підходить текст. Звичайно, якщо вам під силу написати вірш самому, то дерзайте! Адже не буває краще і цінніше подарунка, ніж той, який зроблений власноруч або виражає саме ваші думки. Партнером, поза всяким сумнівом, буде оцінено таке привітання, і ваші подальші угоди, може бути, стануть вигіднішими, ніж попередні.

Як правило, ділові люди зібрані і активні.

Вони вміють правильно розподілити свій час. Але як би вони не були зайняті, які б не «горіли» справи, на свій День народження вони будуть чекати привітань від дорогих і близьких їм людей. Ми пропонуємо текст привітання партнерам завантажити безкоштовно без реєстрації і смс відправити по телефону. Безперечно, ви приємно здивуєте цим фактом свого бізнес-партнера, проявивши свою увагу, і ваші ділові відносини набудуть менш офіційну і суху забарвлення. Це буде добрим кроком на шляху розвитку вашого підприємства.

З Новим роком ми вітаємо не лише своїх рідних і близьких, але і знайомих, колег по роботі.

Не забудьте надіслати офіційні новорічні привітання партнерам по бізнесу та побажати успіхів у новому році. Це дуже важливо, так як бізнес повинен розвиватися і з кожним роком приносити більше прибутку. Поставте акцент не тільки на робочій ситуації, але і нагадайте про особисте життя, побажавши справжньої любові і затишного сімейного вогнища. Запропоноване нами привітання партнерів з Новим роком у віршах і прозі принесе їм радість і запам’ятається надовго, тільки не забудьте на закінчення своїх слів подякувати партнерів і клієнтів за те, що, незважаючи на різні труднощі, вони завжди залишаються вірними вашій фірмі.

Вітаємо вас партнери,

Багато разом ми пройшли,

Багато угод вчинили,

Один одного ми не підвели,

Бажаємо успіхів у бізнесі,

Що б виходило все, завжди,

Віршиком вас вітаємо,

Наші партнери ви,

Ми стали партнерами

Давайте ж відзначимо це,

Ми стали партнерами

Я вітаю нас,

З цим придбанням,

І вітаю вас,

З новими ідеями.

І спеціально для вас,

Написав цей поздравок,

І для вас же я врятував,

Великий барило вина.

Побажаємо вам тепла,

Щастя, радості, добра,

Вітаємо вас партнери,

Нехай в душі весна.

Наш прийміть поздравок,

Щоб поставки були в термін,

Щоб ваш бізнес процвітав,

Дув попутний вітерець.

От і в нас настав свято,

Вітаю з ним я вас,

Ми партнери, це важливо,

І друзі ми, це клас.

Так давайте ж бути поруч,

І підтримувати один одного,

Ми будемо непереможні,

Починаючи вже звідси.

Поздравок для вас лише цей,

Партнери, ми дуже дружні,

І я хочу вам сказати,

Що будуть наші зірки.

Партнери наші любі,

Ми вас привітаємо в цю годину,

Негаразди ваші нехай покинуть,

Вас неодмінно в цей раз,

Працювати будемо разом дружно,

Ще ми багато, багато років,

Віршиком ми вас привітаємо,

І побажаємо вам сто років,

Що б виходило все завжди

Успіхів вам на довгі роки!

З вами ми по бізнесу

І це зайвий привід

Зараз привітати вас!

Зі святом, хороші!

Ви – вірні друзі!

Ми бажаємо більшого

Поздравок для вас зараз

Ради ми співпрацювати

З розумними людьми!

Ми багато років працюємо як в зв’язці,

І все що було легким не назвати,

Перешкоди були, труднощі-не в казці,

Але встигали ми один одному допомагати,

Так що хочемо поздравок свій партнерам,

На це свято від душі вручити,

Хай здригнуться конкуренти під напором,

А ми продовжимо фірмами дружити.

Так тримати напарник — ми прорвемося,

Нам з такою командою наплювати,

На акул з бізнесу, б’ємося,

Хоч не на смерть, але не втримати,

Рветься в самий запал прагнення,

І поздравок в тому мій — допоможи,

Слідуючи лише розуму веленья,

Переможемо, загинуть вороги!

Вітаю, що ще сказати?

Про справи у такі дати треба забувати.

За вас келих шампанського.

Та щоб не спав успіху вашого напруження.

Народяться нехай у вас великі ідеї,

А збудуться заповітні мрії.

У всьому успіхів, творчої кар’єри,

Особливою, осяяної зірками, долі.

До вас хай всі ниточки ведуть!

Розбрат ваш дім стороною обійдуть!

Успіхи на шляху і перспективи чекають.

Нехай Вам дорогу освячує очей рідних сяйві,

І прихильною буде хай завжди доля,

Нехай рідше відвідують Вас разочарованья,

І ваша довга дорога буде широка!

Дорогі партнери! Співпраця з Вашим підприємством є одним з важливих напрямків нашої роботи. Завдяки нашим спільним зусиллям реалізуються нові проекти та плани на високому, якісному рівні, приносячи нам величезне задоволення та дохід, а нашим клієнтам – радість. Ми сподіваємося, що і надалі наша співпраця буде плідною та успішною! Прийміть наші найщиріші вітання з професійним святом! Нехай Ваша енергія і оптимізм допоможуть в досягненні нових висот, досвід і інтуїція підкажуть нові цілі, а удача завжди буде Вашою доброю попутницею!

Шановні панове! У Новий рік хочеться побажати тільки найкраще. Нехай наступаючий рік принесе Вам нові відкриття, приємні знайомства, ще більше впевненості в своїх силах, міцності духу і тіла, чесних перемог і загальної любові!

Я бажаю нових сил, удачі,

У Новий рік і Різдво!

Нехай завжди Вас в житті чекають

Тільки радість, щастя і добро!

Нехай друзів, знайомих буде багато,

У твоєму життєвому шляху!

І вдалою буде хай завжди дорога,

І успіхи тільки чекають нехай попереду!

Як на святковій картинці,

Сніг сяє і блищить!

І Снегурка на полозках

З поздравленьями поспішає!

Новий рік іде до Вас в дім,

З новою радістю, добром,

Ви зустрічайте мерщій,

Ширше відчиняйте двері!

Дорогі друзі! Бажаю Вам в цей знаменний день, щоб майбутні досягнення перевершили минулі, фінансової стабільності і сталильной прибутку. Світу зі всім світом, сили і впевненості в собі, міцності духу і тіла, чесних перемог і заслуженою любові!

Шановний (ім’я!), вітаємо Вас і весь Ваш колектив з Новим роком! Нехай цей Новий рік подарує Вам удачу, вирішить складні завдання і принесе успіх вашого підприємства! Щоб турбот душа не знала, щоб в опівнічний час був келих шампанського випити за нас! За любов, за щастя жити і один іншому дорожити!

23 лютого -важливе свято для кожного громадянина Росії. В цей день ми не тільки вшановуємо наших військових і згадуємо ратні подвиги співвітчизників. День захисника Вітчизни – це свято справжніх чоловіків, які мають мужність і самовідданість, люблячих Батьківщину, поважають її історію. Ось чому цей день є по-справжньому всенародним святом. Бажаємо Вам щастя, благополуччя, успіхів у справах на благо Вітчизни!

У рік, який минає, підводячи підсумки,

Хотілося б побажати

У справах удачі, щоб весь час в терміни

Всі зобов’язання успішно виконувати.

І хай вас криза не лякає,

І капітал впевнено зростає,

І колектив запалу не втрачає,

Хто шукає, той, звичайно ж, знайде!

Нехай у сфері ділової

У нас бувають суперечки,

Але з користю великий!

Один одному довіряємо,

Та в метушні днів

Як найкращих друзів!

Нехай прибуток зростає,

Збитки в “нуль” підуть.

Удача, радість, щастя

До вас в Новий Рік прийдуть!

Дорогі вірні партнери,

З Новим роком вітаємо Вас!

Ми можемо вести переговори

Хоч у будь-який для Вас зручний час.

З Вами справу – справжнє свято,

Можете в 12 приїжджати.

Це виключення з правил

Ми хочемо для Вас одних створити!

В Новому році хай бізнес успішнішим йде,

І прибуток у кишені швидше піде!

Всі плани, ідеї легко вдаються,

Проблеми і кризи нас не торкнуться!

Новорічний казковий наряд,

Ліс стоїть красивий і пухнастий!

Ліхтарі на вулицях горять

Новий рік до нас весело стукає!

Ми удачі бажаємо Вам і добра,

Лише трохи Вам пометушитися!

Буде завтра краще, ніж вчора,

І мрія скоріш здійснитися!

Нашим Партнерам найвірнішим

Від тих, хто життя не дає:

Ми тут приблизно прикинули,

Чого ми досягли за рік:

Ви – просто найкращі на світі!

Співпрацювали ми не даремно,

І по балансу видно це;

І на кінець грудня

Ми приходимо до розуміння,

Що один без одного нам не жити!

Удачі вам! І з Новим роком!

Давайте продовжувати дружити!

Без Вас, дорогі партнери

Не зміг би в рік, що минає

Вирішувати будь-які проблеми я,

І уникати будь-яких негараздів.

Вас з Новим роком вітаючи

Хочу від усього серця побажати,

Щоб бізнес ішов, нас лише скріплюючи –

Мені точно можна довіряти.

Нехай компетентність, віра, точність,

Стабільність у цей Новий рік

Додадуть в наш союз лише міцність,

Щоб не рулили ми врозбрід.

Нехай росте прибуток акуратно-

На життя її повинно вистачати,

І щоб збулося все багаторазово,

Що Ви встигли загадати.

Знову до кінця підходить рік. Що приніс його відхід?

Пора підводити підсумки: ми старалися, і в підсумку

Отримали, що хотіли, ближче стали до спільної мети

Новий криза не страшний нам, ми сильні єдністю нашим,

Не фразеры, не актори, а надійні партнери!

Навіть якщо стане туго, ми завжди зрозуміємо один одного

І нехай нам Новий рік лише удачу принесе!

З Новим Роком партнери, соратники!

Процвітання в бізнесі вам!

Нехай частіше веселі свята,

Переплітаються до ваших справах!

Нехай удача, успіх і везіння

Тонкою ниткою проходять завжди,

Піднімайтесь вперед по східцях

Не дивіться тому ніколи!

Дорогі мої партнери,

З Новим роком я вітаю вас!

Відпочиньте від буденних справ,

Я робочих перемог вам бажаю!

Суматошны робочі дні,

Хвилі ми бороздим ділові,

Разом з вами, мої партнери,

Не страшні нам будь-які перешкоди.

Кружляє планета у новорічній метушні,

Весь світ поспішає всіх із святом привітати

Ніч розквітає феєрверком у пітьмі,

І Новий рік старий змінює.

Нехай Вам, нашим партнерам, пощастить

У сто крат більше, ніж Ви можете уявити

Новорічні поздоровлення партнера по бізнесу в прозі

З наступаючим святом, друзі! Сподіваємося, що наші ділові відносини в новому році тільки зміцняться, принісши казково високий прибуток обом сторонам. Нехай успіх супроводжує всі починання, а задоволення від роботи не знає меж! Подальшого вам розвитку і досягнення високого рівня досконалості!

“Новорічні вітання колективу в прозі”

Вітаю з прекрасним святом Новим Роком тих, з ким ділю радості і прикрості всю трудову тиждень – наш згуртований трудовий колектив! Нехай радощів стане у багато разів більше, також бажаю, щоб у Новому Році зарплата стала значно вище, а праці на неї витрачалися менше.

Привітання з Новим роком співробітникам своїми словами

Хотілося б побажати вам в Новому Році, не тільки виробничих успіхів, які неодмінно будуть, але і щоб у кожного персонально було своє особисте щастя, крепчайшее здоров’я, невгамовне бажання жити і працювати, самовдосконалюватися та прагнути тільки до кращого і прекрасного.

“Текст офіційного привітання з Новим роком партнера по бізнесу в прозі”

Вельмишановні партнери, друзі! Дякуємо за ефективне і затишне співпрацю! І в славне свято Новий Рік, щиро бажаємо подальшого спільного процвітання, індивідуальних успіхів і променистих усмішок, що символізують достаток і самореалізацію у всіх ваших задумах!

Привітання з Новим роком співробітнику у прозі

Дорогі співробітники вітаємо вас з наступаючим Новим Роком. Бажаємо кожному з вас нових блискучих ідей, благополуччя і успіху, професійного зростання. Нехай ваші родини не покидає любов і взаєморозуміння, щастя і здоров’я. Нехай тепло і любов близьких зігріває вас у найважчі хвилини.

“Вітання з Новим роком партнерам по бізнесу в прозі”

Вітаю тебе з чудовим зимовим святом, яке дарує нам не лише чарівну казку, але і чудові новорічні вихідні. Нехай же в новому році вихідних буде більше, роботи менше, а зарплата вище. Нехай тебе радують домочадці, співробітники, і гарний настрій не покидає тебе ні вдома, ні на роботі.

Смс привітання з Новим роком співробітника

Наближається світле свято і несе з собою надії на краще. Нехай вони виправдаються на всі 100% – починаючи від успіхів у нашій спільній роботі і закінчуючи затишком і сімейним щастям! Бажаю тобі знайти гармонію в душі і в житті! Вітаю!

“Красиві привітання з Новим роком колезі по роботі в прозі”

Дорогий колего! Від усієї душі вітаю тебе зі світлим святом Нового Року. Бажаю тобі удачі в справах, радості в сім’ї і щастя в душі. Нехай тебе весь рік оточують лише щирі посмішки, а друзів нехай тільки додаються. Нехай всі недоліки на роботі і в особистому житті залишаться в минулому році, а наступаючий рік нехай принесе тільки позитив.

Як скласти привітання з Новим роком 2018 партнерам по бізнесу турбує багатьох. Дуже важливо приділити увагу всім тим, з ким домагався спільних успіхів в році, що минає, від кого залежать майбутні звершення. Надійні партнери – це запорука стабільності і процвітання, гарантія подальшого плідного співробітництва. Партнерство в бізнесі – відповідальна справа, половина успіху у всіх починаннях.

ЗМІСТ

Що можна побажати партнерам по бізнесу в рік Собаки?

У 2018 році, що проходить під знаком Жовтого Земляного Собаки, скласти привітання колегам і партнерам по бізнесу буде зовсім не важко. Справа в тому, що згідно зі східним гороскопом рік Собаки традиційно сприятливий для створення міцних і довготривалих партнерських відносин як у сім’ї, так і в роботі.

Додаткові символи 2018 року – енергія жовтого кольору і плідна стихія Землі – примножують притаманну Собаці щедрість і обіцяють творчий і рясний рік.

Більш того, Жовта Земляний Собака протегує людям, наділеними такими рисами характеру, як:

 • відповідальність;
 • дисциплінованість;
 • дружелюбність;
 • надійність;
 • вірність;
 • чуйність;
 • цілеспрямованість;
 • працьовитість;
 • далекоглядність.

Практично всі ці якості – прекрасний фундамент для міцних партнерських відносин, а, отже, можуть бути «обіграні» в новорічних привітаннях.

Традиційно партнерам по бізнесу можна побажати:

 • успіхів у роботі;
 • удачі;
 • міцного здоров’я;
 • фінансового благополуччя і процвітання;
 • плідної співпраці;
 • грандіозних планів;
 • масштабних проектів;
 • згуртованого колективу.

Привітання з Новим роком партнерів по бізнесу

Поздоровлення в прозі найчастіше носять офіційний характер. Але теплі і добрі слова цілком доречні і в них. Напевно партнери по бізнесу оцінять щиру увагу і доброзичливе ставлення, і подальша співпраця буде ще більш плідною і взаємовигідною.

Пропонуємо вашій увазі приклади привітань дорогих і шановних партнерів з Новим роком.

Поздоровлення у віршах більш веселі й невимушені. Сподобаються партнерам і прикольні поздоровлення.

Поспішаємо привітати вас, друзі!

Ви – бізнесу великого віха,

Без вас тепер ніяк не можна!

І нехай буде вам щастя,

У році новому чекає успіх,

А позитивних емоцій,

Нам вистачить, як завжди, на всіх.

Ви стимул для нас кожен день, кожну годину…

Ми раді співпрацювати з вами завжди,

Адже чесність, порядність з вами завжди.

Ми вам побажаємо прагнути до успіху,

І щоб Дід Мороз неодмінно приїхав, Дарунки щоб він подарував кожному

І в бізнес вам двері ширше відкрив.

Від вкладених коштів – стовідсоткової віддачі.

Стабільності в новому році, процвітання, Нехай здійсняться всі побажання! Впевненим темпом – з року в рік,

Нехай постійно зростає ваш дохід!

Без офіційності вітаю тебе, Настають великі вихідні,

Новий рік зустрічає вся земля.

І, як партнеру, я тобі бажаю,

Щасливо свято відзначати,

Але відпочивати недовго дозволяю,

І про роботу прошу не забувати!

Новий прибутковий проект.

Нехай податки не лякають,

Попереду вас чекає успіх.

Нехай всі бажання збудуться,

І виконуються мрії.

Вас, партнери, вітаємо,

Ми сьогодні від душі.

Від душі вам побажаємо:

Нехай весь наступний рік

Замовлень – тільки прибуткових,

А операцій – тільки вигідних,

І сміливості, і перспектив,

Щоб був дружним колектив.

І щастя, радості, добра,

Життя щоб карнавал була!

Наші партнери, дозвольте побажати,

У Новому році успіхів і веселощів,

Щоб промахів у роботі вам не знати,

Нехай вас чекають нові великі досягнення, Ростуть фінанси не по днях, а по годинах.

Одна з найскладніших завдань для організацій перед Новим роком — це красиво привітати партнерів по бізнесу або інші фірми, з якими доводиться контактувати з робочих питань протягом року.

Новорічні привітання партнерам і клієнтам повинні бути коректними, доречними, гранично ввічливими, без тонких натяків і жартів, які можуть неправильно зрозуміти. І просто красивими і душевними.

Пропонуємо невелику добірку текстів поздоровлень, які безсумнівно знадобляться вам перед цим святом.

До речі, розсилати їх по електронній пошті потрібно напередодні останнього робочого дня, щоб партнери прочитали їх в цьому році, а не в новому, після новорічних канікул, коли привітання вже втратить свою актуальність.

Привітання партнерам у прозі

Від імені колективу … вітаємо вас з наступаючим Новим роком і Різдвом! Прийміть наші найщиріші та найтепліші новорічні побажання. Нехай 20 -й рік принесе вам багато щастя, здоров’я, радості та удачі, стане роком здійснення ваших заповітних бажань і досягнення нових творчих успіхів!

З наступаючим святом, друзі! Сподіваємося, що наші ділові відносини в новому році тільки зміцняться, принісши казково високий прибуток обом сторонам. Нехай успіх супроводжує всі починання, а задоволення від роботи не знає меж! Подальшого вам розвитку і досягнення високого рівня досконалості!

Прийміть щирі вітання з Новим роком та світлим святом Різдва. З надією на подальшу плідну співпрацю та найкращими побажаннями, … .

Шановні партнери, друзі! Дякуємо за ефективне і затишне співпрацю! І в славне свято Новий Рік, щиро бажаємо подальшого спільного процвітання, індивідуальних успіхів і променистих усмішок, що символізують достаток і самореалізацію у всіх ваших задумах!

Немає у році більш бажаного свята, ніж Новий Рік. Вітаю вас, моїх партнерів, з його настанням і бажаю в новому році продовження нашої плідної співпраці та успіху нашої спільної справи, кожному з нас і всім людям у цьому світі… і навіть нашим конкурентам. З Новим Роком!

Прийміть найщиріші вітання і щирі побажання щастя, здоров’я і добробуту в Новому році! Бажаємо вам та всьому колективу професійних успіхів. Нехай вас ніколи не залишають удача і прихильність фортуни.

Шановні партнери! Щиро вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай Новий рік увійде у ваші оселі щедрим і веселим гостем, посіє у ваших родинах злагода, подарує багато нових успіхів на життєвих шляхах! Бажаємо, щоб для кожного з нас цей рік став кращим з кращих, приніс міцне здоров’я, достаток, багато радісних днів. А для нашого загального сімейства — (назва компаній) — хай він буде роком справжнього економічного злету, результати якого відчує кожна сім’я!

Сердечно вітаємо зі світлими і радісними святами Нового року та Різдва Христового! Ці свята — особливі! Щоразу Новий рік — це точка відліку, від якої ми починаємо наше нове, краще життя! Всі ми творимо нові надії та сподівання на щасливе майбутнє! Щиро бажаємо, щоб Новий рік обдарував вас щастям і радістю, додав життєвого наснаги, духовного оновлення, мудрості, витримки та оптимізму.

Дорогі партнери! Продуктивно попрацювавши в цьому році, ми хотіли б пролонгувати наше успішне співробітництво на майбутні періоди і тому бажаємо вам з настанням Нового року встати на шлях впевненого розвитку, примножити те, що вже вдалося отримати, укомплектувати штат найбільш кваліфікованими та відповідальними співробітниками і не забувати про тих, з ким колись так успішно був узятий вірний курс.

Щиро вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Зичимо вам свіжих сил для нових звершень, творчих успіхів у професійній діяльності, родинної злагоди, добробуту, вірних друзів та надійних партнерів у добрих справах!

Шановні партнери, сердечно вітаємо Вас зі святами! Сподіваємося, що і в новому році нас чекає така ж плідна співпраця. Ми віримо, що відкритість і довіра, які склалися між нами, допоможуть нам досягти успіху і процвітання!

У Новий рік хочеться побажати тільки найкраще. Нехай наступаючий рік принесе Вам нові відкриття, ще більшої впевненості у своїх силах, міцності духу і тіла, чесних перемог і загальної любові!

Шановні …! Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Напередодні новорічних свят хочемо побажати, щоб у вашу оселю завітав Дід Мороз і виконав ваші найзаповітніші бажання. Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій, злагоду та впевненість у майбутньому. Бажаємо вам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя! Бажаємо гарного настрою і любові, нехай у вашому житті панують гармонія та вдача!

Компанія … вітає вас з наступаючими Новим роком та Різдвом! Підходить до кінця складний, але захоплюючий рік, який згуртував нас і зробив сильніше. Настав час перегорнути цю сторінку календаря і подивитися в новий рік з посмішкою і вірою в краще. Нехай наступний рік стане для вас успішним і щасливим, хай всі мрії збуваються і поставлені цілі обов’язково досягаються!

Привітання партнерам у віршах

Новий рік настане скоро,
Багато принісши ідей.
Вітаємо вас, партнери,
І бажаємо кращих днів!

Нехай міцніше наші зв’язку
Стануть в майбутньому році,
І будь-які з фантазій
Тон своє життя зададуть!

Нехай росте успішно бізнес
І в морози, і в заметіль,
Незважаючи на капризи,
Множачи ваш портфель!

Партнер – для мене це горде слово!
Особливо багато ми можемо сказати,
За ваше вміння все швидко вирішувати!
Навіть якщо доводиться робити все строго.
Решенье будь-яких питань Вам під силу,
А головне-зробити все це красиво,
Ви в бізнесі самий надійний партнер!
Зазвичай ми швидко вирішуємо вся суперечка.
Як раді ми Вас з Новим роком привітати,
Радості Вам більше в житті доставити,
Удачі завжди, а мрії виконувалися щоб без праці.

Шановних своїх партнерів
Вітаю з Новим роком!
Всі наші образи, невдачі, сварки,
Ми залишимо за його порогом.

У Новий рік з собою візьмемо удачу,
Щастя, радість, вірність і любов.
Ну а щоб стати трохи багатшими,
Попрацюємо ми з вами разом знову.

До Нового року залишилося небагато.
Живучи передчуттям святкових днів,
Поспішаємо привітати Вас, надійних партнерів,
І просто добрих друзів.

Нехай у новому році Вас супроводжує щастя
І здійсняться Ваші бажання цілком.
Для бізнесу — прибуток, любов і удача.
Здоров’я любов і достаток в сім’ї.

Нехай нові угоди подарує нам рік,
Нехай прибуток зростає, як замети взимку,
Нехай радість і щастя ведуть хоровод,
І до нас Дід Мороз приходить часом!

Нехай час ми піднімемо келихи,
І вип’ємо до дна за друге початок!
Рука руку потисне, скріпити договір,
Дамо конкурентам серйозну відсіч!

Панове, прийміть привітання:
З Новим роком, з Різдвом від нас!
Щирі наші уверенья
У тому, що немає партнерів краще вас.

Загальні завдання виконуємо,
І в роботі немає для нас перепон,
Тому ми бажаємо Новий рік
Вам, друзі, з грошей снігопад.

В нашому спільному бізнесі
Бажаємо довго процвітати,
Нехай буде у творчій роботі
Зірка успіху Вам сяяти!

Ідей бажаємо нових масу,
Щоб косяком пішов клієнт,
І позитивного сальдо
На багато-багато довгих років!

Ми до Нового року хочемо вам сказати
(ви зрозуміли це і самі):
Партнерів інших не хочемо і бажати,
Спасибі за те, що ви з нами,
За вірну руку, за потрібний підхід,
За прибуток, за точність з справами!
Ми вступимо ще не один новий рік,
Сподіваємося — саме з вами!

У наступаючому році я бажаю, щоби завжди
Всі проблеми і турботи вирішувалися без праці.

Прибуток, бізнес процвітав, розвивався, не кульгав.
Щоб підтримка від рідних і стабільних вихідних.

З Новим Роком вітаю вас партнери, тисну руку.
Бути здоровими, удачі і любові в Новому Році!

У Новий Рік хочу партнерам побажати удачі,
Процвітання ідей і ще в додачу:
Іскрометного везіння, приросту прибутку,
Щоб будь-яка невдача вирішувалася просто.
Щоб стіл, як самобранка, наїдками іскрився.
Щоб келих успіху повний вмить до дна испился.

Знову горять вогні на ялинці,
Знову ми проводимо рік.
Скільки з вами ми встигли!
Як вперто йшли вперед!

Радилися: бути – не бути?
Все вирішували договори.
Ми зможемо перемогти всіх
З вами, вірні партнери!

Побажаємо великих угод:
Буде багато в цей рік
З блакитною облямівкою тарілок.
І успіхів море чекає!

Вітаю, партнери, з прийдешнім Вас роком!
Нехай все йде призначеним ходом:
Ростуть Ваші вклади і «чистий» дохід,
Росте нехай Ваш бізнес, не знаючи негараздів!

І, особисте життя — стає яскравішим,
І, нові плани, нехай будуть інакше
Впливати на подальший робочий успіх,
Несучи за собою — веселий ваш сміх!

Дорогі партнери! Та просто друзі!
Наша компанія і в тому числі я,
Хочемо з новим роком привітати веселим
І кілька слів вдячних залишити:

Весь рік ми наполегливо працювали спільно
І було нам з вами легко, цікаво!
Бажаємо успіхів і надалі домагатися
І з нами друзями навіки залишатися!

Дозвольте вас привітати з Новим Роком,
Чудове свято — як не подивися,
З його стрімким і неизбежнейшим приходом,
Ми знову на стінах приберемо календарі,
Поставимо по всіх офісах іграшки, ялинки,
Справи, турботи, суперечки — все на наступний рік,
Зошити, папки, блокноти все по полицях —
Що б не заважати нам Року святкувати прихід.
Спасибі всім вам за партнерство та підтримку,
Так буде наш щасливий у житті шлях
І, не боячись супутніх витрат,
Не гріх би, так би мовити, і відпочити!

Бажаю зустріти бурхливо Новий Рік,
А Старий проводити подалі.
Бажаю радісних земних турбот,
І добрих слів без усякої фальші,

Нехай всі наші проекти та справи,
У Новому Році завжди йдуть, як треба.
Від конкурентів буде менше зла,
І нехай удача буде десь поруч.

Бізнесу вашому — лише процвітання,
Менше податків, а прибутку більше!
Дні вихідні щоб тривали якнайдовше,
Щоб побудували нове будівля!

Вашій босові удачі бажаємо,
Рахунки величезного в декількох банках,
У «Хаммерах» їздили щоб, як на танках,
Ми, як ніхто, в цьому вас розуміємо!

Нашим партнерам ми у Новому році
Щастя бажаємо, здоров’я, успіхів,
Чорної ікри, шоколаду, горіхів,
Бути у своїй справі у передньому ряду!

І зі свого боку обіцяємо
З вами дружити не словами, а ділом!
Грошей як снігу щоб, липких і білих,
У Новому році бажаємо вам удачі!

Ну, от і пішов, розчинившись в заметілі,
Партнерства успішного нашого рік.
Бажаю нехай все, що ми розжилися
У прийдешньому році невпинно зростає:

Корисні зв’язки, доходи і прибуток,
Довіра, щирість і креатив,
З яким і далі вдало могли б
Свій бізнес вести, в небеса спрямувавши!

Не смійте унынью, друзі, віддаватися,
Побачивши прикрі збої часом,
Ви пам’ятаєте: є на кого спиратися,
А разом ми впораємося навіть з горою,

Звернемо, якщо що, було б тільки здоров’я!
Нехай їм порадує всіх Новий рік,
Заллє яскравим щастям, обсипле любов’ю,
І в сім’ї суцільні лише блага несе!

Нехай чудесами заручиться,
Для вас наступаючий Новий рік:
Контракт вдалий нехай триватиме,
З витратою впорається прихід.

Папери, телефони, факси,
Слухняні стануть вам тепер,
Секретарі почнуть намагатися,
Відкриється без стуку двері.

Переговори, бізнес-плани,
І вечірки — все на п’ять!
Вам щастя повні кишені,
Пора наповнювати келихи!