Привітання для дошкільних працівників

Галина Гальских
Сценарій «День вихователя і всіх дошкільних працівників»

СЦЕНАРІЙ ДНЯ ВИХОВАТЕЛЯ І ВСІХ ДОШКІЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ

СТ. ВИХОВАТЕЛЬ:

Вітаю, колеги, зі святом друзі! Сьогодні день особливий, забути про нього не можна.

Сьогодні в цьому залі зібралися всі, хто робить життя дитини в дитячому саду цікавою і насиченою, комфортною і безпечною. Тут ті, хто присвятив себе дітям.

СТ. ВИХОВАТЕЛЬ:

27 вересня ми відзначаємо загальнонаціональне свято “День вихователя і всіх дошкільних працівників“. Це професійне свято встановлено недавно – в 2004 році.

І це чудово, що він, нарешті, з’явився. Тепер є цілком

офіційний привід раз в рік від душі подякувати тих, хто ділить з нами

нелегка праця виховання наших дітей.

Є в році різні свята

А сьогодні свято у вас.

Зібралися в цьому залі співробітники

Всі, хто вранці вітає нас!

Ми в свято професійний

Всіх вітаємо від душі

Всіх, хто «згорає на роботі»,

Кого так люблять малята!

Всіх, хто піклується і годує

Хто з ними танцює і співає

Білизну пере, охороняє

І головою відповідає

І інтелект їм розвиває

Всю душу, серце віддає!

Ми поздоровити ради

Всіх працівників дитсадка:

Нянечок і кухарів!

І завгоспа мерщій,

Нашу пралю, сторожів –

Всіх, хто з нами тут живе,

Серце дітям віддає!

СТ. ВИХОВАТЕЛЬ:

Звичайно, без сумніву, для виховання людини саме дитячий садок на старті у всіх.

Кажуть, що театр починається з вішалки, а з чого ж починається дитячий сад?

(бесіда між собою: з хвіртки, групи, вихователя, завідуючої, кухні, медсестри).

Задумалися. Звучить фонограма дитячих голосів і дитячого сміху.

НОМЕР: на пісню «Від посмішки»

Всім відомо, що наш дитячий садок відкрився зовсім недавно, і педагоги у нас молоді, красиві, повні сил і прагнення. Але, кожен вихователь, вступаючи в ряди педагогів МАДОУ «ВЕСЕЛКА», зобов’язаний дати урочисту клятву. Отже, шановні вихователі, пропоную вам стати, покласти праву руку на серце, адже воно – головний інструмент в нашій роботі і, по моїй команді, після кожного пункту, повторюємо: «Клянуся!»

«Клятва вихователів»

вступаючи в ряди вихователів дитячого садка «ВЕСЕЛКА», урочисто клянусь:

1. Вставати на роботу по дзвінку будильника, якщо хтось тримає в ліжку, відчепити ці жадібні руки і підводитися, вставати, підводитись.

2. Поганий настрій залишати за дверима МАДОУ і щоранку надягати маску щасливої, діловий, багатою, привабливою і привабливою жінки.

3. Урочисто обіцяю щотижня писати плани, як любовний роман, який став бестселером року.

4. Чужих дітей любити більше, ніж своїх.

5. Оволодіти за сумісництвом такими спеціальностями:

– молодший помічник вихователя;

та іншими спеціальностями необхідними для підвищення якості освіти. Клянусь!

6. Щодня говорити батькам всіх своїх вихованців, що їх діти самі розумні, виховані, найкращі на світі, слухняні, незважаючи на те, що після роботи п’ю валеріану та інші заспокійливі засоби.

7. На прогулянках, де обговорюються всі світові питання від сусідів до світових зірок, при вигляді адміністрації вчасно прийняти робочий вигляд і відірвати п’яту точку своєї опори від лави сусідньої ділянки.

8. Бути активним працівником нашого колективу, брати участь у конкурсах міського, обласного, російського та галактичного значення.

Добрих занять вам! Нових відкриттів!

Радісних, яскравих і світлих подій!

ВИХОВАТЕЛІ:

«Пісня про молодого перспективного фахівця» на мелодію пісні «Ой, цвіте калина», муз. В. Дунаєвського, сл. М. Ісаковського

Ой, цвітуть дівчата, стоячи на ганку,

Світло так і струменить від їх особи.

Садок полюбили на свою біду,

Без нього вже, точно, життя несила.

Пустотливі діти все звели з розуму,

Ну, а холод в групі – це дурниця.

У наших дівчат все блідіше колір,

А дівоча любов не минає, ні.

А любов дівчат з кожним днем сильніше,

Новий дитячий садочок з кожним днем ріднею.

День за днем все краше, видно по очах.

Від таких дівчат добре і нам!

Може, просто стало нам звично,

Але не бачити цього не можна,

Що у вихователів зазвичай

Ввечері втомлені очі.

Ми-то знаємо, що це таке,

Дітвори невгамовний рій!

Тут з одним-то не знайдеш спокою,

А не те, що з такою юрбою.

Той жартівливий, а цей дивиться косо,

Там забіяка вже затіває бій.

А питання? Тисячі питань.

І відповіді вимагає будь.

Скільки потрібно ласки і турботи,

Всіх почути, зрозуміти кожного.

Вдячна і важка робота

Постійно маму замінювати.

Не тривожно на роботі мамі.

Веселі ребячьи голосу.

Адже завжди стежать за малюками

Добрі втомлені очі.

День закінчений. і всі пісні заспівано.

У дітей не тривожний сон.

Так прийми ж уклін від всієї планети,

За дітей прийми від нас уклін!

Ставте вушка на маківці,

1. Будемо голосно співати коломийки,

Щоб стало веселіше,

Ми сьогодні вітаємо

Наших вихователів!

3. Вихователь наш хороший,

Дуже любимо ми тебе,

Бери і ти сьогодні

3. Нашу няню дуже любимо,

Вона теж любить нас.

І завзяту частівку

Припоєм ми їй зараз!

4. Щоб прочитати казку нам,

Стала ти читачем,

Адже не дарма прозвали тебе

Молодшим вихователем!

5. Щось ми зголодніли,

Є бажання здорово,

Коли їсти захотіли,

Згадали про кухаря!

6. Вітаміни корисні всім –

Це нам сказав медик

І хлопцям в нашій групі

Всім по витаминке дав!

7. А завідуючої саду

Зовсім ніколи нудьгувати,

Тому що їй потрібно

Дитячим садом керувати!

Від галасливої і любить вас дітвори

Прийміть, будь ласка, цю нагороду-

Наші усмішки і ці квіти.

Говоримо всім вам дружно: «Спасибі»

І уклін вам до землі.

ДІТИ ДАРУЮТЬ КВІТИ

Висновок, запрошення до чаю.

Фотозвіт про нетрадиційному заході до Дня вихователя і всіх дошкільних працівників 27 вересня наша країна відзначає свято – День вихователя і всіх дошкільних працівників. До цього професійного свята у нас в саду.

Фотозвіт. Свято присвячений до «Дня вихователя і всіх дошкільних працівників» Здрастуйте шановні колеги! Я хочу привітати Вас зі святом і побажати найголовніше здоров’я, успіхів у роботі та сімейного благополуччя.

Газета до свята «День вихователя і всіх дошкільних працівників». Майстер-клас 27 вересня ми святкуємо “День вихователя і всіх дошкільних працівників”. Хочу запропонувати Вашій увазі виготовлення газети до дня дошкілля.

Консультація для педагогічних працівників корекційних дошкільних освітніх установ МБДОУ комбінованого виду № 19 «Ромашка» Консультація для педагогічних працівників «Фізіологічні особливості дошкільнят з порушенням.

Сценарій свята «День вихователя і працівників дошкільної освіти» Вед. Вітаю, колеги, Зі святом друзі! Сьогодні день особливий, Забути про нього не можна. Ми з вами – дошкільнята, Диво – педагоги, С.

Сценарій концерту, присвяченого Дню Вихователя і всіх дошкільних працівників Концерт, присвячений Дню вихователя 27 вересня На коженвихід провідною тихий спокійний музичний фон Ведуча: Добрий день, шановні.

Сценарій свята День вихователя і всіх дошкільних працівників «Всім співробітникам сьогодні говоримо спасибі ми!» (під музику «Дитинство» забігають діти) Вед: Дорогі хлопці! Наші любі, шановні співробітники! Сьогодні день особливий, в цьому залі зібралися.

Сценарій районної серпневої педагогічної конференції дошкільних працівників Ведучий Добрий день дорогі друзі! (Легка музика) Птиці в зграї до тепла збираються, на південь. Вітерець пролетів в тиші вже стислих полів.

Стінгазета до свята «День вихователя і всіх дошкільних працівників» 27 вересня – День вихователя і всіх дошкільних працівників Ідея цього свята — допомогти суспільству звернути більше уваги на дитячий сад.

Стінгазета з дітьми різновікової групи 3-5 років «27 вересня — День вихователя і всіх дошкільних працівників» Діти роблять листівки для співробітників. Ось така краса вийшла у наших діток. Стінгазета, яку ми зробили разом з дітьми.

День вихователя і всіх дошкільних працівників – російський загальнонаціональний свято, що з’явився в 2004 році з ініціативи різних російських педагогічних видань. Дата святкування – 27 вересня. У цей знаменний день прийнято проводити різні урочисті заходи.

Мета свята полягає в необхідності звернути увагу на дитячі садки та інші установи, а точніше на працю працівників цієї галузі. Дошкільний вік — дуже відповідальний період в житті кожної дитини. У цей період відбувається формування особистості і закладка здоров’я дитини. Тому дуже важливо, щоб поряд з малюком перебував мудрий, відповідальний, уважний і терплячий вихователь, прислухається до внутрішнього світу вихованця. Тому важливо, щоб в цій сфері прагнули працювати люди, для яких виховання дітей – справжнє покликання.

День вихователя дитячого садка
Вихователі – люди надзвичайної професії. Мами і тата тільки руками розводять, мовляв, ми з одним не можемо будинку впоратися, а ви відразу з десятком-другим діточок спокійно злагоді. Мабуть, жодна інша професія не вимагає від людини терпіння, працьовитості і фанатичної відданості.

Вихователі і взагалі всі дошкільні працівники відіграють важливу роль у формуванні характеру дітей, які закладають в нього все те, що з роками розвинеться в особистість. Можна сказати, що від цих людей безпосередньо, навіть не опосередковано залежить майбутнє країни, а може бути і всього світу.

Уряд Росії звертає велику увагу на дошкільне виховання дітей, будуються дитячі садки, ясла, і незважаючи на те, що все одно цих закладів катастрофічно не вистачає, результат зрушився з мертвої точки. Вже сама наявність професійного свята Дня вихователів дитячого саду дає впевненість у позитивному вирішенні проблеми нестачі дитячих садків. Вирішення проблеми починається з малого.

Психологи, педагоги і вихователі без сумнівів скажуть, що один з найважливіших життєвих періодів – це дитинство. Саме в юному віці людина вперше знайомиться з музикою, мистецтвом, знайомиться з природою навколо, отримує перше уявлення про той світ, у якому живе. Від того, якими будуть перші закладені основи, буде ясно як далі складеться і розвинеться життя кожної окремої дитини, особистості, повноцінної людини.

Вихователь в дитячому садку – перший, хто передає майбутньому поколінню ті накопичені знання, які вже можна донести до дитини, все те, що здатне зрозуміти його розум і свідомість на даному етапі життя. Стати чудовим вихователем можна тільки, якщо повністю віддатися професії. Подібними людьми, навряд чи стають такими народжуються. Це високе покликання, заслуговує найглибшої поваги.

Коли День вихователя і всіх дошкільних працівників?
День вихователів дитячого саду і працівників дошкільних установ традиційно святкується 27 вересня. Дозвольте, дорогі вихователі, побажати вам у цей день великого терпіння, високої оплати праці і також вірно виконувати свій обов’язок перед нашими дітками.

Привітання з Дня вихователя і всіх дошкільних працівників у віршах

Терпіння, дітей слухняних,
Наївних, славних, добродушних,
Усмішок ласкавих, грайливих,
І днів воістину щасливих.
Нехай будуть до вас уважні
І цінують вихователя діти.
У день ваш райдужний
Бажаємо світлих радощів!

Вихователя День зразковий настав.
Подяку висловлюємо свою
За любов і турботу. На п’єдестал
Ми сьогодні тебе воздвигаем!
Нехай діти шумлять, але побачивши тебе,
Як солдатики, стануть рядами.
Нехай добрішими тобі посміхнеться Земля,
Вітання шлють тобі мами.

Бути вихователем непросто.
Сьогодні шлемо тобі всі тости!
Нехай покоління росте,
І метод твій не підведе!
Бажаю доброти на світі,
Щоб паіньками були діти,
Щоб йшла удача з тобою поруч,
Підбадьорюючи ніжним поглядом.

Наче мама для хлопців,
У них душі не чає.
Її добрий, ніжний погляд
Вранці їх зустрічає.
Ви, сама того не знаючи,
Даруйте їм душу.
Щастя в житті вам бажаємо
І слухняних дітей.

Вихователь, вихователь,
Вихователь дорогий!
Як солдат на дитячому фронті,
Ти завжди у нас герой!
Побажаємо ми сьогодні,
Щоб в житті і долі,
Завжди правильно все було,
І сонце на небі Вам яскраво святило!

Ось складне завдання
Заспокоїти тих, хто плаче,
Покарати і заохотити,
Навчити з хлопцями дружити.
Мудрий, добрий вихователь,
Перший слів викладач,
З святом Вас вітаємо,
Здоров’я, щастя і терпіння Вам бажаємо.

Послухайте, будь ласка, уважно!
Ми цю промову нескоро завершимо –
За життя своє у виховній роботі
Ви досягли небачених вершин,
Тому в обов’язковому порядку
Всьому, що заважає Вам жити, зло
Ми вітаємо Вас з Днем вихователя!
Хай Вам щастить, як з Вами нам щастило!

Вихователь – слово-то яке!
В ньому таяться світло, добро, тепло.
Хто порадує дітей грою?
Хто їх пожурить зовсім не зло?
Завдяки їм дорослішають діти,
Знаючи, як поводитися і жити.
Вихователі! Добріші вас немає на світі!
Вам бажаємо бути щасливими!

Вітаємо з днем вихователя,
Педагога, що серце дарує
Нашим дітям, мудрості орендодавця,
Знання сіє що, зерна ростить.
Ви – надія, ми – ваша опора,
Ми підтримаємо будь-який ваш каприз»,
Щоб дітям створити всі умови,
Щоб свята їм сюрприз.
Вам, коханому вихователю,
Ми бажаємо достатку у всьому,
Щоб пройшовши з дітьми всі випробування,
Стали тільки потім сильніше.

Діточкам маленьким потрібна турбота,
З ними море ціле клопоту.
І тільки вихователь з добрим серцем
Ключик до кожної дитині підбере.
Спасибі вам за ласку і турботу
За отношенье до дітей як до рідних.
З Днем вихователя привітати та здоров’я
Ми вам сьогодні побажати хочемо.

У цей день хочу прославити
І привітати разів до ста
Тих, хто вчить какати – пісяти
Тільки в потрібні місця.
Хто до школи від сьогодні
Вихователь нам і один,
Хто на новорічній ялинці
Зайчик, котик, бурундук.

Ми заспіваємо вам хором славу,
А смолчавшим я скажу:
— Ох, хлопці, ви неправі,
Ля-ля-ля і жу-жу-жу!

Скільки треба очей і рук,
Щоб встежити навколо
За своїми шибениками —
Золотими льодяниками.
Там — сміється, тут — заплаче,
А інший на палиці скаче…
Тут не кожен з цією справою
Швидко впорається, вміло.
Вихователь все встигне:
Він покарає, пошкодує,
Поцілує і нагодує,
Перед сном він казку згадає.
Саду вихователь потрібен,
Без нього він не так дружний.
Шлемо вам радості вагон,
Від батьків — уклін!

Робота ваша — не подарунок,
Ми з пониманьем визнаємо.
Бути вихователем — покликання,
За це ми сьогодні п’ємо.
Ми скажемо тост за вашу ласку
За ваші добрі очі,
За ваші мудрі поради,
За ваші теплі слова.
Спасибі вам, що є на світі,
За дитячий сміх дякуємо —
І ми хочемо від усієї планети
Вам її подарувати квіти!

Нехай посмішки завжди осявають
Теплим світлом будь в житті день,
Наші діти щасливо грають,
Не стосується їх смутку тінь.
І з ранку ви завжди на роботі,
Будь спека чи холод, чи дощ,
Наші діти охоплені турботою,
І нещастя обминають їх геть.
Ви не просто стежте за ними,
Розвиваючи, даруючи їм гру,
Вихователі наші рідні,
Ви їм життя присвятили своє.
Нехай ваша нелегка робота
Процвітає серед дитячих сердець,
І грають, наче по нотах,
Вам любов, доброта і успіх.

Ви старанно трудіться
Всі труднощі знехтувавши,
У виховній роботі
Давно собаку з’ївши;
І нехай не в День вчителя
Вам славу вшанують –
Ваш внесок досить значний,
І благородну працю!

Як весело і цікаво провести свято. Привітання, побажання, тости. Святкові ігри та розваги.

Майже в кожній родині, коли улюбленому малюку виповнюється 2-3 рочки, батьки часто віддають дитину в дитячий садок. І роблять вони це не тільки тому, що їм потрібно працювати, заробляти гроші і часу на улюбленого малюка залишається все менше. Батьки сподіваються, що їх дитина в оточенні однолітків і турботливих вихователів зможе швидше розвиватися, заводити друзів, багато чому навчиться. До того ж дитячий садок дисциплінує дітей, а це дуже допомагає як батькам, так і самим хлопцям вже в школі.

Але ось професійне свято — День вихователя, як нагороду за свою працю вихователі та інші дошкільні працівники отримали порівняно недавно, лише в 2004 році.

Дата свята – 27 вересня вибрана не випадково. 27 вересня 1863 року в Санкт-Петербурзі був відкритий перший в Росії дитячий садок. І з тих пір дошкільна система в царській Росії, в Радянському Союзі, в сучасній Росії змінюється, розвивається та вдосконалюється.

Професія — вихователь

На сьогоднішній день професія вихователя в будь-якій установі (не тільки дошкільному) не належить до числа престижних професій. Але…

Є люди, які бачать своє покликання у педагогічних науках і серйозно готуються до того, щоб усвідомлено взяти на себе відповідальність за щасливе дитинство « маленьких чоловічків». На жаль, перші розчарування, перші невдачі в реальному житті підштовхують таких вихователів залишити професію і шукати більш спокійне і комфортне місце роботи.

Вірними обраній професії залишаються вихователі, готові прийняти чужих дітей і професійно відкрити їм складний світ людських взаємин, вихователі з душевною щедрістю, моральним здоров’ям, широким колом інтересів, творчою ініціативою.

Звичайно, кожна вихователька має крім перерахованих і своїми особистісними якостями, адже всі ми різні. Але об’єднує цих людей одне – потреба віддавати частинку себе чужій дитині, чужим батькам. І через деякий час діти втікають вранці до СВОЄЇ виховательки і СВОЇМ дітям в СВОЮ групу.

Вихователі однієї групи працюють в парі. І добре, якщо помічниця виховательки (в народі нянечка) — добродушна жінка, яка прийшла на роботу в дитячий сад, щоб бути ближче до своєї дитини. Добре, якщо ця жінка розуміє і виконує вимоги професії.

Що гріха таїти? Є нянечки, «відбувають термін» через своїх дітей з усіма наслідками, що випливають з даної ситуації наслідками. «Чому тримають таких помічниць?» — запитаєте Ви. Так просто інших немає і взяти ніде. Виховательки можуть творчо і плідно працювати з дітьми, коли є кому підлоги і посуд помити, коли є помічник, який допомагає одягнути дітей на прогулянку і роздягнути після неї».

Керує освітнім установою і визначає загальну стратегію розвитку педагогічного колективу завідуюча. Перш за все, від завідуючої дитячим садом залежить, чи будуть затребувані основи професійної майстерності кожної виховательки. Під керівництвом завідуючої весь педагогічний колектив створює в дитячому саду сприятливу психологічну і творчу атмосферу для продуктивної співпраці між вихователями, дітьми та їх батьками.

Вихователі повинні враховувати інтереси та потреби дітей, особливості сімейного виховання і того середовища, в якій діти росли і розвивалися. Батьки — прислухатися і застосовувати практичні поради по вихованню і спілкуванню зі своїми дітьми.

В даний час одні тільки вихователі груп вже не в змозі, як перш, справлятися з навантаженням. Їм допомагають вихователі з фізичної культури, вихователів з образотворчої діяльності. А нові методичні матеріали підбирає і готує старший вихователь дитячого садка (методист). Конфліктні ситуації з дітьми і батьками допомагає вирішувати психолог дитячого садка.

Вихователь – це самий великий психолог в житті кожної дитини. Він допомагає налагодити зв’язок з навколишнім світом, вчить не кривдити слабких і спілкуватися зі своїми однолітками. У дитячому садку все залежить, насамперед, від вихователів. Якщо вихователь вкладаю всю свої сили і душу в свою роботу, то малюки обов’язково відповідять йому взаємністю.

Але, вихователь – це не тільки професія, яка дає навички та знання. Це головна місія, яка повинна створити із дитини особистість, стати міцно на ноги.

Дуже складно, але й дуже цікаво – так приблизно висловлюється більшість вихователів про свою роботу. Але, віддаючи свою дитину на піклування вихователів, ми переживаємо і хвилюємося про його подальше перебування в суспільстві без батьків.

Тому, дуже важливо, щоб наших малят у дошкільних закладах зустрічали люблячі дітей люди, які вміють знайти з дітьми спільну мову, зацікавити, розвинути таланти і здібності, а також виховати повноцінного громадянина своєї країни.

У День вихователя і всіх дошкільних працівників не забудьте привітати ваших знайомих вихователів та завідуючих дитячих садків, проявіть теплоту і увагу, і нехай їхні обличчя освітлюється посмішками. Адже, якщо шкільних вчителів колишні учні часто вітають навіть через багато років після закінчення школи, то маленькі діти рідко згадують своїх вихователів. І не варто особливо в цьому звинувачувати: такі особливості дитячої психології. Тому, привітання з Днем вихователя, якщо не від дітей, то хоча б від їхніх батьків, повинні хоч трохи компенсувати цю несправедливість.

Привітання з Днем вихователя

У цей день отримують привітання та теплі побажання всі ті, хто працює у сфері дошкільної освіти. На сервісі Grattis підготовлена збірка музичних привітань на мотиви дитячих пісень і, звичайно ж, вірші.

З Днем вихователя! — голосові поздоровлення, музичні вітання, голосові музичні вітання , голосові смс привітання , музичні смс привітання , прикольні привітання, прикольні голосові поздоровлення, аудіо привітання, прикольні аудіо привітання, жартівливі поздоровлення

Подаруйте на День вихователя веселий настрій!

Двадцять сьоме вересня,
Ми раді цій даті!
Адже червоний день календаря —
Привітаємо, вихователь!
Твій труд нелегкий, ну і нехай!
Сумувати нам вистачить!
Нехай буде радісним твій шлях,
Спасибі, вихователь

Бути вихователем непросто!
Іноді адже батько і мати –
Рідні люди, двоє дорослих,
Не в силах з чадом впоратися!
Ми вам бажаємо терпіння
В роботі вашої непростої,
Ми від душі вас вітаємо,
Завжди ви молоді душею!

Вихователь, безперечно –
Це праця непростий.
Ви гідні похвали –
Праця важливий такий!
Бажаємо Вам удачі,
Випромінюйте добро!
Адже не можна жити інакше,
Щоб в житті щастило!

Вірші до Дня вихователя — це подяка за їх турботу про наших дітей, за їх нелегку працю.

Що подарувати на День вихователя

Робота в дитячому саду – справа відповідальна і клопітка. Днів, коли є можливість щиро подякувати вихователів, няньок, психологів та інших працівників дитячого садка за їх турботу про ваших дітей, не так багато. Саме тому, розмірковуючи, що подарувати на День Вихователя 27 вересня, батьки повинні керуватися не стільки посилом «так треба, так всі роблять», скільки бажанням зробити приємне кожній людині, яка день за днем всю свою турботу віддає малюкам.
Як правило, запам’ятовуються саме «душевні» подарунки: або листівки, зроблені з допомогою дітей, або пам’ятна ваза з гравіюванням.

Обговорюючи, що подарувати на День вихователя, батькам краще відразу визначитися з напрямком вибору. У всякому разі, подарунок на День вихователя повинен відповідати хоча б одному з перерахованих пунктів:

  • оригінальність,
  • практичність,
  • взаємозв’язок з професією,
  • якщо ви вже знайомі на перший рік – характером вихователя або няні.

Це цікаво!

Нам, російським обивателям, складно собі уявити, що десь існує дитячий садок у вигляді печери чи куреня. Максимум, який втілили в життя власники приватних дитячих садів в Росії – це дерев’яний терем або казковий замок. Все ж, виявляється, що існують і печерні дитячі садки, і кольорові дитячі садки.

Відео З Днем вихователя!

Матеріал з відеотеки соціальної мережі працівників освіти nsportal.ru.

Дорогі вихователі! Завдяки вашій майстерності та доброті, кожен день малюка перетворюється в незвичайну казку, в день щастя і радості! Ви вкладаєте свої душу і сили у розвиток кожного малюка, ви піклуєтеся про його благополуччя!

Нехай посмішки завжди осявають
Теплим світлом будь в житті день,
Наші діти щасливо грають,
Не стосується їх смутку тінь.
І з ранку ви завжди на роботі,
Будь спека чи холод, чи дощ,
Наші діти охоплені турботою,
І нещастя обминають їх геть.
Ви не просто стежте за ними,
Розвиваючи, даруючи їм гру,
Вихователі наші рідні,
Ви їм життя присвятили своє.
Нехай ваша нелегка робота
Процвітає серед дитячих сердець,
І грають, наче по нотах,
Вам любов, доброта і успіх.

Зі святом вас, дорогі вихователі!

Хочеться висловити подяку за ваш справжній працю, за безмежну любов до професії! Хочеться піднести вам найкращі вітання з Днем Вихователя !

Нехай Ваше життя буде наповнене любов’ю і повагою малюків та їхніх батьків, підтримкою колег! Нехай оптимізм, невичерпна енергія допоможуть вам вирішувати найскладніші завдання, а всі ваші прагнення увінчаються успіхом!

Нехай все у вас буде добре, нехай кожен день буде наповнений нескінченною радістю, теплом і сонячною енергією! Зі святом ВАС, дорогі ВИХОВАТЕЛІ!

Фотогалерея: Привітання з Днем вихователя дитячого садка 2018 від батьків, дітей і колег

Привітання з Днем вихователя 2018 у віршах, прозі або в картинках — простий і красивий спосіб висловити повагу та вдячність працівникам дитячих садків. Працівники дошкільних установ у своє професійне свято заслуговують як зворушливі до сліз привітань, так і прикольних коротких побажань. Навіть пара приємних фраз своїми словами, сказаних вихователю та його помічникам, батьками чи колегами піднімають настрій в цей святковий день. У цій статті ми зібрали найкращі варіанти різних побажань, які стануть відмінними привітаннями в День вихователя.

Красиві і короткі привітання з Днем вихователя дітей у віршах

Звичайно, самі красиві привітання на День вихователя в коротких віршах звучать з вуст дітей. Вихованці дитячих садків з задоволенням готують приємні побажання для улюблених педагогів. Приклади дуже красивих вітальних віршів від діток на День вихователя знайдете далі.

Приклади коротких і гарних віршів з привітаннями на День вихователя від дітей

Виховательці з нянею
Ми говоримо спасибі
За любов і за вниманье
Вас зараз дякуємо.
Обіцяємо кашу їсти
У тиху годину слухняно спати,
Любимо вас, бажаємо щастя,
Ви повинні про це знати.

Спасибі, що ростіть нас
Гідно, терпляче.
Бажаємо вам успішної бути,
Веселою і щасливою.
Удача хай ще не раз
Вам особисто посміхнеться.
Здоров’я багато-багато років
Нехай з вами залишається.

День вихователя! День вихователя!
З цим святом привітати хочемо
Всіх, хто працює з нами старанно,
У садку, нами який любимо!
Ви нас зустрічаєте щоранку,
Ваші посмішки, ніби сонечка.
Будемо вас слухатися, будемо намагатися,
Нехай вихователі пишаються нами!

Зворушливі поздоровлення з Днем вихователя працівникам дитячого садка від батьків в прозі і своїми словами

Батьки також готують зворушливі поздоровлення для працівників дитячого садка на День вихователя в прозі і своїми словами. Такі побажання можна оголосити при особистій зустрічі або використовувати для оформлення святкової листівки. Найбільш зворушливі варіанти поздоровлень у прозі для вихователя і співробітників дитячого саду знайдете нижче.

Добірка чудових привітань в прозі на День вихователя працівникам дитячого садка від батьків

Від імені батьків, вітаємо з святом! Днем вихователя і всіх дошкільних працівників! Дякуємо вам за величезну працю і внесок у наших підростаючих дітей. Ваша увага, турбота, допомога і вміння виручити — безцінні! Бажаємо вам міцного здоров’я, достатку, любові і добробуту в родинах, здійснення мрій і всього тільки найкращого!

Чудових, добрих наставників наших дітей ми вітаємо з професійним святом — з Днем вихователя і всіх дошкільних працівників. Бажаємо вам яскравого світла душі, веселої пісні серця, постійної бадьорості тіла, вічного сяйва щастя в очах, справжнього поваги від оточуючих і міцної любові від рідних.

Від усієї душі вітаємо з Днем вихователя і всіх дошкільних працівників. Бажаємо зустрічати робочий день з райдужним настроєм, захопленими очима, широкою посмішкою. Будьте нескінченним зарядом для дітей, прикладом для батьків, гордістю для освітнього закладу. Прийміть вдячність, повагу та шану за вашу працю, характер, інтелект.

Прикольні поздоровлення у віршах і прозі з Днем вихователя дитячого садка

Прикольні поздоровлення у віршах і прозі на День вихователя також підходять для побажань працівникам дитячих садків. Наприклад, це можуть бути смішні й веселі вірші про робочі будні вихователів і різних курйози з дітьми. Приклади таких прикольних поздоровлень в наступній добірці.

Підбірка прикольних поздоровлень у віршах і прозі на День вихователя дитячого садка

Дорогі освітяни та працівники ДНЗ! Вітаємо вас з професійним святом і бажаємо вам слухняних і милих дітей, виховувати і вчити яких — суцільне задоволення. Спасибі вам за ваш безцінний працю, мужність та любов до дітей, яку можна порівняти з щирою відданістю. Ваше добре серце дарує нашим діткам самі позитивні якості, вчить їх любити, спілкуватися і жити в гармонії з собою.

У світі немає важче —
Виховувати чужих дітей.
І ви зайняті цілий день:
Вчи, грай, роздягни, одягни.
Шумить, грається малеча.
І не завжди слухається,
Але балоство тут не пройде —
Знайдете підхід до кожного.
Ви — вихователь хоч куди!
Вас дуже любить дітвора.
А ми хочемо привітати Вас,
За все спасибі говоримо!

Вітаємо в цей свято
Всіх, хто, не шкодуючи сил,
Нашим дітям допомагає
Пізнавати світ прекрасний.
Вам ми бажаємо здоров’я,
І терпіння, і добра,
Щастя, удачі і море,
І душевного тепла!

Найкращі привітання у віршах з Днем вихователя 2018 колегам від колег

Серед найкращих побажань на День вихователя — поздоровлення у віршах колегам від колег. Представники цієї професії, як ніхто інший, розуміють всі складнощі і відповідальність своєї роботи. Тому вітання з професійним святом з їх вуст лунають завжди зі словами підтримки і натхнення.

Кращі варіанти поздоровлень у віршах на День вихователя 2018 колегам від колег

Побажаю вам, друзі,
Міцного здоров’я.
Щоб на роботу йшли
Ви завжди з любов’ю.
Свято, радість,
Дитячий сміх
Нехай вас оточують.
Карантинів у групах нехай
Зовсім не буває.
І, звичайно ж, ще
«Скромною» вам зарплати.
Щоб вона в нас була,
Як у депутатів.

День сьогодні незвичайний —
День працівників садків.
Всіх колег ми вітаємо.
Праця — головний праць.
Вам побажаємо здоров’я,
Миру, радості, любові
І квітів найпрекрасніших,
Щоб цілий рік цвіли.
А ще активного життя,
Творчості і доброти,
Щоб працювалося чудово,
Щоб збувалися всі мрії!

Оригінальні привітання в картинках з Днем вихователя — підбірка прикольних фото

В якості альтернативи традиційним віршам і побажань в прозі можна використовувати на День вихователя оригінальні привітання в картинках з написами. Це один з найбільш універсальних способів незвичайного побажання, яке буде приємно отримати будь-якому співробітникові дитячого садка в своє професійне свято.

27 вересня – нове загальнонаціональне свято «День вихователя і всіх дошкільних працівників».

Ідея цього свята – допомогти суспільству звернути більше уваги на дитячий сад і на дошкільне дитинство в цілому. У цей день проводяться урочисті заходи, присвячені Дню працівників дошкільних освітніх установ.

Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формується особистість, і закладаються основи здоров’я. Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. З допомогою своїх вихователів дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.

Ми вітаємо з святом всіх працівників дошкільних установ, які віддають щоденно тепло своїх сердець дітям! Ми впевнені, що ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для вихованців у дитячому садку в день радості і щастя!

Для того, щоб Ваше привітання було максимально святковим, яскравим і незабутнім, доповніть його унікальні, стильним подарунком.

Досить часто Дитячий сад є єдиним виходом з поганої матеріальної ситуації в сім’ї. Але, віддаючи своє чадо на піклування вихователів, ми переживаємо і хвилюємося про його подальше перебування в суспільстві без батьків.
Тому дуже важливо, щоб наших малят у дошкільних закладах зустрічали люблячі дітей люди, які вміють знайти з дітьми спільну мову, зацікавити, розвинути таланти і здібності, а також виховати повноцінного громадянина своєї країни.

Праця працівників дошкільних установ важкий і нелегкий. В цей їхнє професійне свято вони потребують підтримки і заохочення, выражаемом не тільки матеріально, але і духовно, від усієї душі.

Чудово, що з’явився такий день, коли педагоги і допоміжний персонал дитячих садків буде оточений особливою любов’ю дітей, повагою до батьків і загальною увагою.

У вихователя робота –
Це та ще турбота!
Треба соплі витирати,
Пісні співати і танцювати.

Розчесати, поцілувати,
Нагодувати і заколисати.
Той сміється, той ридає,
Цей палицею всіх ганяє.

Постарайся, уследи,
В цілості всіх збережи.

Тут з одним-то ой як важко,
А у Вас їх і не злічити.
Це скільки ж очей потрібно?
Та й рук, ну точно шість.

Ми спокійні за дітей,
За своїх олівців.
Вам дякую від душі
І уклін Вам до землі!

день вихователя поздоровлення

Не пускають маму в сад?
Не сумуй, друже.
Замість мами у хлопців
У групі вихователь!

Нам сім’я друга – група,
Тут іграшки і затишок,
А сумувати і плакати – нерозумно,
Мами ввечері прийдуть.

Ігри, пісні дуже до речі
Підібрав нам вихователь.
У групі весело у нас
Кожен день і кожну годину!

день вихователя поздоровлення

Дуже складно, але й дуже цікаво – приблизно так висловлюється більшість вихователів про свою роботу. Між тим на людях цієї важливої професії майже завжди є ледь помітний наліт смутку. Якщо шкільних вчителів колишні учні часто вітають і через багато років після закінчення школи, то маленькі діти рідко запам’ятовують своїх вихователів. Такі вже особливості дитячої психології. Тому поздоровлення з днем вихователя, якщо не від дітей то хоча б від їхніх батьків, зможуть, хоч трохи компенсувати цю несправедливість.

Може, просто стало нам звично,
Але не бачити цього не можна,
Що у виховательок зазвичай
Ввечері втомлені очі.
Ми-то знаємо, що це таке,
Дітвори невгамовний рій!
Тут з одним-то не знайдеш спокою,
А не те, що з такою юрбою.
Той жартівливий, а цей дивиться косо,
Там забіяка вже затіває бій.
А питання? Тисячі питань.
І відповіді вимагає будь.
Скільки потрібно ласки і турботи,
Всіх почути, зрозуміти кожного.
Вдячна і важка робота
Постійно маму замінювати.
Не тривожно на роботі мамі.
Веселі ребячьи голосу.
Адже завжди стежать за малюками
Добрі втомлені очі.
День закінчений. Не всі пісні заспівано.
У дітей не тривожний сон.
Так прийми ж уклін від всієї планети,
За дітей прийми від нас уклін.
день вихователя поздоровлення

день вихователя і всіх працівників дошкільної освіти!

Нелегка праця дістався Вам –
Він вимагає багато уваги(терпіння),
Адже кожен розуміє сам,
Дітей що значить воспитанье(обученье).

Поки тягнувся робочий день –
Ви замінювали дітям матір.
І ось сьогодні кожен хоче
За все СПАСИБІ Вам сказати!

День вихователя і всіх дошкільних працівників відзначається 27 вересня 2018 року. Ви вирішили організувати корпоративну вечірку в честь цього професійного свята?

Вірші, привітання, сценки, веселі ігри та конкурси для дорослих на День вихователя допоможуть вам цікаво провести час і створити на святі невимушену атмосферу.

Сценарій корпоративу на День вихователя для співробітників

Корпоратив для дорослих на День вихователя починається з привітання ведучого:
— День дошкільного працівника
Зазначає дитячий сад.
Запрошуємо веселитися
Разом з нами всіх підряд!

Потім слово надається дошкільного закладу керівник:
— Нехай іноді важка у нас дорога,
І нехай буває важко в дорозі,
Дошкільний працівник – звання високе,
І треба гордо нам його нести!

Вихователі та інші працівники можуть підготувати веселі сценки для корпоративу на День вихователя за мотивами казки «Теремок», де в будиночок приходять різні працівники дошкільного навчального закладу.

Наприклад, кухар, який годує дітей, завгосп (вирішує всі господарські питання), охоронець (стежить за безпекою) і ін

— Хто–хто в теремочку живе? Хто – хто в невисокому живе?

— Дітки – цукерки, няня – усыпляня, кухар – кулінар, завгосп – вирішу будь-яке питання, педагоги – швидкі ноги, методист – наблюдист…

Корпоративна вечірка на честь Дня вихователя триває, і ведучий звертається до гостей:
— Наш колектив дуже дружний,
Кожен у ньому співробітник потрібен.
Кадри цінні у нас,
У справі вам покажуть «клас»!

Він пропонує присутнім влаштувати веселі ігри та конкурси для дорослих на День вихователя.

Смішні конкурси на День вихователя для корпоративу

У першому конкурсі на дорослому корпоративі до Дня вихователя потрібно вимовити фразу «Іванов, сядь на місце» з різними інтонаціями в голосі: ніжно, лагідно, з часткою загрози, здивовано, таємниче, весело, сумно, байдуже.

Учасникам другого конкурсу потрібно буде скласти іграшки в коробку як можна швидше, учасникам третього – намалювати плакат із зав’язаними очима.

Для корпоративу на День вихователя можна також підготувати смішні сценки, як, наприклад, наступна. Ранній ранок, діалог в 7 годин…

Мама:
— Доню, доню, пора вставати.
Дочка:
— Мамочко, я ще трохи полежу.

Мама:
— Але я ж потім тебе не розбуджу. Прокинулась? Вставай, садок пора.
Дочка:
— Ой, не хочу я йти туди!

Мама:
— Треба, люба, треба. Адже ти тепер завідуюча дитячим садом!

Потім можна вручити працівникам в урочистій обстановці жартівливі почесні грамоти. Заздалегідь підготуйте окремі бланки і вкажіть у кожному «почесне звання» працівника: «самий добрий вихователь», «улюбленець дітвори», «приборкувач пустотливих діточок», «диво-няня» і т. д.

Коли відзначають День вихователя і всіх дошкільних працівників

В Росії День вихователя і всіх працівників дошкільної освіти прийнято вшановувати двадцять сьомого вересня. Це молода загальнонаціональна дата, але вона настільки швидко набула значимість і вага, що зараз мало хто згадає, коли вона була санкціонована. Секрет популярності цього свята досить простий. Сучасне суспільство чудово усвідомлює, що дитячі сади і всі дошкільні установи є першою сходинкою у становленні особистості малюка. Саме тому урочистості в цей день проводяться досить активно, хоча дата офіційно не закріплена в законодавстві.

Свято, присвячене працівникам дошкільних установ, був введений на зорі нового тисячоліття (2004 рік). Ініціаторами створення такої дати стали педагоги дитячих садків, мами і тата вихованців, автори, які займалися розробкою базових дошкільних програм, група педагогічних видань загальноросійського рівня. Цей проект отримав колосальну підтримку широкої громадськості.

Справа полягає в тому, що дане свято був покликаний не тільки звернути пильну увагу на труднощі і складності професії. Проблема крилася ще глибше. Громадськість наполягала на виявленні труднощів у розвитку всієї сфери дошкільного дитинства. Спочатку свято ставився до категорії самодіяльних, народних, громадських ініціатив.

Але дуже швидко ініціатива охопила всі регіони РФ, і двадцять сьоме вересня стало відзначатися на офіційному рівні. Чому для позначення цього професійного свята була обрана саме ця дата? Число є символічним. Вся справа полягає в тому, що саме на це число, але в тисяча вісімсот шістдесят третьому році випадає заснування першого дитсадка в Пітері Софією Люгебиль.