Привітання хрещеною на весіллі

Як хресній мамі честь дана
З днем весілля вас привітати, діти.
З цього моменту одна
У вас дорога в цьому світі.

Бажаю, щоб життя шлях
Любов’ю чистою озарялся,
Не сміли ви з нього звернути,
Щоб кожен вірив у те, у чому клявся.

Достаток нехай наповнить будинок,
У всьому согласье нехай прибуде,
Цінуйте те, що ви вдвох,
Адже ви найщасливіші люди!

Закоханими бажаю залишатися
Вам через рік, друзі, і через двадцять,
Все навпіл бажаю вам ділити,
Сім’ю берегти і віддано любити.

Дружний не буде нехай сім’ї на світі,
Ростуть в любові, подружжя, діти,
Благословен хай буде добра година,
Коли доля поєднала вас.

Милий хрещеник, з днем весілля тебе,
Це свято для всіх найголовніший,
Нехай твоя молода сім’я
Стане найщасливішою і славною.

Будинок наповнять тепло і затишок,
Де серця від любові розцвітають,
Небеса нехай сім’ю бережуть,
І Господь вам у всьому допомагає.

Нехай швидше лунатиме дитячий сміх,
Ніколи не покине удача,
У починаннях вас чекає успіх
Ну й повний достаток у додачу!

Один іншому дорожите безмежно,
Хай кружляє вас світлих днів хоровод.
Вирішувати бажаю тільки на “відмінно”
Завдання, що доля піднесе.

Нехай рідкісні будуть суперечки і сумніви,
І кожен першим сварку припинить,
І життя вашої кожну мить
Любов нехай взаємна зберігає.

Прийми пожеланья від хрещеної
В чудовий день Весілля своєї,
Бажаю удачі я зіркової,
До успіху відкритих дверей.

Взаємності вам, процвітання,
Спільних рішень і справ,
Щоб сонечка яскравіше сяйва
Вогнище ваш сімейний горів.

Нехай життя ваше буде щасливе,
Без заздрості, нудьги, інтриг,
І виступає альтернативою
Їм тільки любов кожна мить!

Тебе я знаю з дитячих років,
Я хрещена твоя,
І в цей світлий день весілля,
Тобі бажаю я:

Любові величезною, неземний,
Сімейного затишку,
Нехай завжди буде радісною
Спільна хвилина!

Бажаю щастя, довгих років,
І діток багато різних,
Нехай буде легкою ваше життя,
Приємною і прекрасною!

Ось всі акорди маршу відлунали,
Що створив незрівнянний Мендельсон,
Та серця два вже стали рідними,
Щоб навіки битися в унісон.

Від хресної прийміть побажання:
Щоб ваші почуття всім дарували світло,
Життя поруч ви завжди йдіть,
Щоб прекрасних багато років.

Весілля в усі часи була і залишається найбільш урочистою подією в житті молодих людей, їх рідних і близьких. Поздоровлення і привітання, жарти та весільні частівки можуть змусити грати тонким рум’янцем щоки нареченої і приосанивать нареченого. Цим днем станеться диво, з’явиться нова сім’я і після весілля спалахне новий сімейний осередок, який повинен палати любов’ю і зігрівати теплом багато десятків років.

Багато хороших слів говорять всі присутні співають весільні пісні, накривають розкішний весільний стіл.

До зустрічі готуються всі, рідний і хресній мамі ніяково, вони нервують, збираючи для вітання молодих пишний коровай.

Батько разом з новоспеченим свекром, набирається сміливості для того, щоб зустріти юних подружжя серйозними повчальними розмовами привітання, які будуть вимовлені сьогоднішнім днем і знадобляться у довгого і щасливого сімейного життя.

Але саме хрещеної матері відводиться найбільш зворушлива частина зустрічі. За християнською традицією наших предків хрещениці вона дарує всю свою ніжність, доброту, турботу і любов. Це особливий, дуже інтимний вид родинних відносин.

Мами по крові дано долею, їх роль у житті дочки дуже велика. Але на ній лежить і турбота про догляд за родиною, іншими дітьми, облаштування домашнього затишку і комфорту. Родичка або близька подруга, яка крихітну дівчинку з рук священика після купелі, робить свій вибір цілком свідомо, беручи на себе обов’язки якогось земного ангела — хранителя. І ось хрещениці настав час звити своє родинне гніздо.

Скільки часу не готувалася б хрещена мама, перед весіллям, не шукала в інтернеті та різних довідниках традиційні весільні або сучасні креативні слова привітання, все одно хвилювання може перешкоджати їх вимовити.

Чисте і ніжне, рідне перед Богом дитя, оповите туманом гіпюру, шовку і мережива цим днем переходить кордон між безтурботною юністю і цілком усвідомленою сімейним життям.

Саме весільне торжество, є тією невидимою межею, яка відділяє юність від дорослого життя. Тому для весілля потрібно підготувати особливі слова, що йдуть прямо від серця.

Згадуючи мить хрещення, хрещена крім свого бажання ловить себе на думці – це майже не знайомий молодий чоловік, трепетно і ніжно підтримує лікоть нареченої став для неї рідним і близьким її хрещениці.

І з сьогоднішнього дня він відповідає за те, щоб молода дружина після весілля була оточена любов’ю, теплом і душевним комфортом. Хрещеною і після одруження залишається честь бути близькою людиною і певною мірою довіреною особою молодої жінки. Їй належить почесна роль порадниці.

Для самої хрещеної мами, як і для похресниці, весілля є хвилюючим і залишаються в пам’яті на тривалий час вдень. Привітання дається нелегко, хоча і хочеться сказати багато теплих слів. Це все пов’язано з зворушливими відносинами між цими двома спорідненими душами. Звичайно ж, хресну в такий період охоплює паніка і їй зібратися з думками дуже не просто. Привітання, може бути вимовлене як у віршах, так і прозі, а маючи талант, хрещена мама може навіть заспівати пісню. Головне вкласти в нього всю щирість любов і ті чисті почуття, якими оповиті відносини.

Що можна побажати хресної своєї улюбленої хрещениці

Звичайно ж, у словах хресної звучать побажання сімейного благополуччя і простого жіночого щастя, а також як можна більше здоров’я і дітей, а також тепла у відносинах і багато іншого.

Більшість тих хрещених, у кого похресників не мало, хто пройшов через безліч весіль, дають пораду про те, що слова повинні йти від себе і від душі. Слід бажати лише те, про що є думки і почуття. При наявності таланту до створення віршів, то можна слова перетворити в риму. Такі привітання від хрещеної матері з урочистим весільним днем звучить красиво, але головне при читанні, щоб воно йшло від серця.

Твір привітання для коханої похресниці в її щасливий день є відповідальним завданням. Найпростіше це зробити, якщо згадати її маленькою дівчинкою і продумати, що хочеться для неї зараз, коли вона виросла. Натхнення прийде, і привітання буде складено саме тими словами, які зараз найбільш важливі та значущі. Також слід додати слова напуття для молодої і недосвідченої тільки свій шлях родині. Можна поділитися своїм життєвим досвідом і дати кілька корисних порад. Молода пара буде рада прийняти щире привітання в свойсчастливый, урочистий і відповідальний день.

Приклад поздоровлення у віршах:

З Днем весілля тебе вітаю!

Бажаю вічної любові

Сьогодні ти чарівна!

З днем весілля тебе, люба!

Нехай чоловік турботою тебе оточує,

А його рідні не кривдять!

Поздоровлення в прозі:

Хрещениця, рідна ти моя, сьогодні ти вступила на нову дорогу і в нове життя. Так ти залишайся такою ж щасливою, милою і доброю як зараз. Нехай твій чоловік тебе береже як зіницю ока і буде у вас багато діточок. Ти ж в свою чергу цінуй любов і турботу чоловіка. Тож нехай вам завжди буде солодко, а зараз гірко! Зі святом, рідні.

Ці слова повинні звучати від серця і скласти таке привітання не складе особливих труднощів, а молоді будуть раді почути теплі слова на свою адресу, особливо наречена від своєї хрещеної мами.

Оцініть був корисний для вас цей матеріал і розкажіть про нього друзям

(2 голосів, середній: 5,00 з 5)

Слова благословення батьків на весіллі

Раніше напутні слова благословення батьків на весіллі були обов’язковими і без них молоді не змогли б одружитися. У сучасності цей обряд практи.

Хресна на весілля: традиції і обов’язки хрещеної матері

На будь-якій традиційній церемонії одруження почесне місце займають хресні нареченого і нареченої. У спеціальних обрядах і привітаннях безпосередню участь.

Шаблони тексту для запрошень на весілля

Текст запрошення на весілля – це те, що побачать ваші гості в найпершу чергу. За правилами ділової етики текст повинен бути написаний строго офіційним тоно.

Хресна на весілля: традиції і обов’язки хрещеної матері

На будь-якій традиційній церемонії одруження почесне місце займають хресні нареченого і нареченої. У спеціальних обрядах і привітаннях безпосередню участь бере хрещена на весіллі. Навіть передвесільна підготовка не обійдеться без такого важливого для молодих людини.

Роль хрещеної матері на весіллі

Перед одруженням важливо заручитися батьківським благословенням. Також бажано провести подібний обряд і з хрещеними. Обидві хресні матері повинні благословити майбутніх подружжя, тим самим застрахувавши їх шлюб від «псування», «лихого ока» і різних негараздів.

Добре, коли хресні на весіллі присутні з обох сторін:

• Хресна нареченої з дитинства повинна стежити за чистотою своєї духовної дочки. Вона є і першим порадником і наставником, і іншому. Тому важливо, щоб «друга мама», у такий важливий для нареченої день, була поруч, допомагаючи і підтримуючи її у всіх відносинах.

• Для нареченого хрещена – це дуже близька і рідна людина. Ту любов і повагу, які живить молодий чоловік до неї, він повинен перенести і на свою майбутню дружину. Хрещена мати з малих років для нареченого є прикладом того, якою має бути жінка і мати. Тому так важливо, щоб під час весілля, а часом і вінчання, хрещена була поруч.

Хресна на весіллі і її обов’язки

На хресну ще з давніх часів покладалася особлива відповідальність, особливо за відсутності або хвороби матері. Робити приготування до весілля, допомагати своєму хрещеникові або хрещениці – це її прямі обов’язки.

Існують різні звичаї і традиції, в яких безпосередню участь повинна приймати саме хрещена до і під час весілля:

• Весільний коровай, в деяких варіантах церемонії одруження, прийнято пекти саме хрещеної матері.
• При відсутності матері або за станом здоров’я хрещена може замінювати її під час весілля.
• Вишивати рушники хрещена повинна разом з нареченою.
• Існує традиція, що саме хресні прикрашають будинок нареченого і весільне ложе.
• Хресна повинна брати участь у сватання нареченого до нареченої.
• Під час весілля найчастіше саме хрещеним дістається почесний обов’язок передати вогник сімейного вогнища нової сім’ї допомогою запалювання свічок.
• На вінчанні в церкві іноді на хрещених, а не на свідків, покладається обов’язок тримати вінці над молодими. Називають хресну тоді «вінчальна матка».

Подарунки і привітання від хрещеної

Дари і привітання від хрещеної мами на весіллі – особливо зворушливе дійство. Вважається, що своїм духовним дітям хрещена повинна підносити досить цінні подарунки, як своїм рідним дітям.

Існують найрізноманітніші варіанти поздоровлень і подарунків від хрещеної на весілля:

• Іноді хресні можуть навіть повністю оплатити всі весільні витрати. Що буде одночасно і подарунком молодим.
• У стародавні часи було прийнято, щоб хрещена вибирала тканина для весільного плаття нареченої. Тепер цей звичай модифікувався, і сучасна наречена може отримати в подарунок відразу готовий весільний наряд, куплений в салоні.
• Краще всього, якщо хрещена подарує постільні приналежності для ложа молодят. Це є добрим напуттям на подальше щасливе подружнє життя.
• Коли дадуть вітальне слово, у хресної обов’язково повинен бути спеціально написаний вірш для своєї похресниці чи похресника. У ньому слід згадати найкращі слова і благословення.
• У сучасному житті не варто забувати і про практичних у побуті подарунки: побутову техніку і предмети інтер’єру. Можна навіть купити разом з батьками та іншими родичами один великий презент: наприклад, квартиру або автомобіль.

Присутність хрещеною на весіллі надає церемонії особливу духовність і зворушливість. Така сім’я, безсумнівно, буде під захистом люблячої «другої мами».

Молодим я сьогодні хочу побажати:
Завжди щасливими бути і горя не знати,
Будинок у Вас завжди повною чашею був,
І б створити затишок Вам вистачило б сил.

І, як хрещена мати, я люблю Вас діти
І створити Вам бажаю, велику родину.
Кожен день, щоб Вам радість приносив,
А лелека з подарунком вас завітав.

Оригінальні весільні привітання

Нехай ваші серця завжди б’ються в унісон!

Подружнє життя, як книгу.

Щоб щастя було — повна хата!

Прекрасний світ великою любов’ю.
З днем весілля вітаю вас!
Усмішок, радості, здоров’я
Бажаю в цей світлий годину!

Надіті золоті кільця,
Стоїть у свідоцтві друк.
Ну що, дружини молоді,
Мені в цей день вам побажати?

Щоб у домі музика звучала,
Щоб нудно не було удвох,
Живіть дружно, цікаво,
Щоб щастя було — повна хата!

Незважаючи на збільшену останнім часом популярність тематичних весіль, деякі традиції, пов’язані з цією подією, багато молодята намагаються дотримати. Причому не тільки в сам урочистий день, але і задовго до нього. Так, наприклад, вирішила одружитися пари перед подачею заяви в ЗАГС за звичаєм спершу повинна просити благословення у батьків, бажано як законних, так і у хрещених. Не можна залишати без уваги таких важливих людей і в сам день весілля.

Хрещена мама на весіллі хрещеника і її роль

Здавна саме на хресних лежала завдання духовного та морального виховання дітей, а також розподілу їх особистого життя. Зараз риси цих традицій в деяких православних сім’ях все ще зберігаються. Чудово, якщо відносини між хрещеними та приймачами залишаються близькими, теплими з дитячих років і до зрілого віку. У такому разі їх присутність на весіллі – це не просто формальне дотримання звичаїв.

Для нареченої хрещена мати – це передусім духовний наставник і подруга, до якої завжди можна звернутися за мудрою порадою, довірити їй деякі таємниці

В такий особливий і важливий день, як одруження, підтримка близької людини потрібна як ніколи.Не менше потребує моральної підтримки з боку хрещеною і наречений. Крім того, «друга мама», будучи для свого приймача з молодих нігтів втіленням жіночого ідеалу, повинна йому сказати напутні слова про те, щоб він завжди поважав свою другу половинку і дбав про неї, став гідним чоловіком і батьком.

Весільні обряди і традиції, пов’язані з хрещеними

А тепер більш конкретно про те, що повинна робити хрещена мати на весіллі похресниці чи похресника, а також при підготовці до цієї важливої події.

 • Якщо з якої-небудь причини рідна мама не може бути присутнім на весіллі, її замінює хрещена.
 • Раніше прибули в будинок нареченого молодих зустрічали пишним короваєм, зараз ця традиція в основному використовується біля входу в банкетний зал. При цьому займатися випіканням атрибута доручається хресної. Бажано, щоб жінка була заміжня і щаслива в шлюбі – так вона при замішуванні тіста поділиться з молодятами позитивною енергією.
 • Крім короваю хресної доручається і рушник, на якому він буде лежати. Вишивати слов’янські орнаменти у вигляді птахів «друга мама» повинна разом з нареченою.

Рушник з птахами від хресної хрещеникам

 • Традиційно і кум кума на весіллі прикрашають кімнату молодят, в тому числі і їх весільне ложе.
 • Зараз вже не ті часи, коли обраницю чи обранця дітям вибирають батьки. Однак традиція сватання збереглася і донині в деяких сім’ях. Організацією даного обряду повинна займатися хрещена з боку нареченого.
 • Дуже красива весільна традиція, як запалення свічок (символу сімейного вогнища) і передача їх новоявленим чоловікові і дружині, також, як правило, лежить на плечах хресної.
 • Якщо молоді не просто розписуються в Рагсі, а укладають божественний союз в церкві, присутність на такій події хрещених батьків з обох сторін дуже важливо. Під час вінчання духовні мами тримають над молодими вінці.

Хресні тримають корони над головами хрещеників на вінчанні

Насправді, в обов’язки хрещеної мами на весіллі хрещениці входить будь-яка посильна допомога, якої потребує її наступниця, від моральної до матеріальної підтримки. Також хресної слід взяти участь в організації урочистостей і взяти на себе частину турбот.

Привітання і подарунки хрещенику

Як правило, дуже зворушливою є та частина урочистостей, у якій хресні батьки вітають молодят. Це не повинно бути просто вірш, прочитаний з листівки. Слова повинні бути щирими, що йдуть з душі – так вони не просто справлять ефект розчулення на оточуючих, але і будуть володіти справжнім магічним дією.

Обов’язково хресні повинні побажати довгого і щасливого сімейного життя без сварок і негараздів. Також доречні напутні слова, що стосуються дбайливого відношення один до одного, підтримання тепла сімейного вогнища

Що стосується подарунків, якихось особливих правил тут немає, можна вибрати презент виходячи з індивідуальних особливостей пари, на свій розсуд, або вибрати будь-який з нижчеперелічених варіантів.

 • Весільну сукню. Традиційно у предків тканина на вбрання нареченої купувала саме хрещена. Сучасні дівчата все частіше воліють не шити, а купувати готові сукні в спеціалізованих салонах, «друга мама» допомагає з вибором і придбанням. Якщо ж хрещена є досить забезпеченої матеріально особливою, вона може повністю взяти всі весільні витрати на себе, це буде прекрасним подарунком духовному синові або доньці.
 • Постільна білизна. Приладдя для ложа молодят – актуальний і корисний подарунок від хрещеної, який разом з добрими побажаннями буде становити напуття для благополуччя сімейного життя.
 • Побутова техніка. Сюди ж відносяться і інші предмети, які знадобляться молодятам в побуті. Наприклад, можна презентувати новоспеченим подружжю великий чайний сервіз, пральну машину, холодильник, грошовий сертифікат в магазин. Також прийнятні подарунки разом із законними батьками й іншими гостями, якщо їх сума значна: винуватці торжества напевно зрадіють квартирі або новенькому автомобілю.
 • Кільця. Їх хресні можуть піднести заздалегідь, тільки дізнавшись про весілля. Кільця за традицією повинні бути золотими, дизайн можна вибрати з хрещениками або подарувати щось на свій розсуд.

Золоте кольц, SL (ціна за посиланням)

Ставитися до своїм духовним дітям хресні повинні точно так само, як до рідних. Не скупіться, вибираючи подарунки для таких близьких людей, за долю і благополуччя яких ви колись взяли відповідальність.

Роль хресних на весіллі хрещеника важлива не менше, ніж роль рідних батьків. Це важливе і тому хвилююча подія в житті молодих людей, що їм неодмінно буде потрібно підтримка з боку близьких. З особистістю хрещеної матері пов’язано чимало весільних традицій. Дотримуватися кожен обряд зовсім не обов’язково, тим більше, що в сучасній інтерпретації – це лише гарні формальності. Однак, щирі добрі побажання з уст духовної наставниці створюють сильну позитивну енергетику навколо наречених, а напуття відкриває дорогу для щасливого сімейного життя.

Вручення подарунків та усні побажання на весілля — це теж цілий ритуал. Поздоровлення можуть бути самими різними і просто приємними, і щирими, і смішними. Слова хресних на весіллі такі ж важливі і цінні, як вітання від рідних батьків. Адже вони грали не останню роль у житті молодят.

Важливі гості — хресні

Хрещених батьків називають духовними наставниками юних молодят, їх путівниками в життя з моменту хрещення і до моменту, коли син або донька йде під вінець. Часом, беручи навіть більшу участь в житті хресного дитини, ніж кровні батьки. Тому виходить благословення у тому ж порядку, що і у батьків. Якщо планується організація сватання, то в договорах з сім’ями безпосередньо беруть участь саме хресні батьки.

Вважається, що сім’я – це маленька церква. Тому деякі обов’язки обряду лягають на плечі хрещеної матері. Їм відводиться одна з важливих ролей у проведенні заходу – посаджені батько і мати. Від чого присутність на весіллі хрещених батьків обох молодят дуже важливо. Вважається, що молода сім’я буде під духовним захистом.

Роль хрещеної матері

Хрещена мати допомагає організовувати весільне торжество, якщо рідна мати хворіє або відсутній з яких-небудь причин.

Приготуванням весільного короваю займаються хресні батьки. Печуть його напередодні весілля.

Раніше було традиційним, що майбутній будинок і ложе молодої сім’ї також прикрашають духовні батьки.

Під час офіційної частини хресної найчастіше випадає честь передати запалену свічку, як символ домашнього вогнища.

А під час вінчання хресні можуть замінити свідків в обов’язки тримати вінці над молодими.

Якщо з якоїсь причини відсутні рідні батьки, хресні займають їх місце і виконують відповідні обов’язки.

Так як прийнято, що духовна мати повинна піднести хрещениці настільки ж коштовний подарунок, як і своїм рідним дітям. Це може бути оплата банкету або весільної церемонії. У древній Русі хрещениці дарували вибраний раніше матеріал для весільного плаття. Зараз же вона може його просто купити. Відмінним подарунком також буде вважатися постільна білизна. Воно буде добрим побажанням на довге і щасливе життя. Більш практичні подарунки у вигляді побутових речей або меблів, також будуть доречні. Хресні можуть спільно з іншими родичами або друзями купити великий подарунок, наприклад, машину, квартиру. З боку хрещеного, раніше в подарунок був кінь, на якому проводилися катання молодих. Зараз же це оформлене у вигляді оренди гарно оздобленого автомобіля. Все це буде цілком доречним і повноцінним подарунком.

В день весілля хресні батьки вітають молодих відповідним чином:

— хрещений батько дає благословення іконою, дає повчання молодому чоловікові.

— хрещена мама пропонує хліб і сіль.

Вітальні слова

Готують привітання, які можуть бути у формі прози або вірші. Можна просто вимовити слова з побажаннями, або згадати яку-небудь історію з власного життя або життя молодих. Втілити все це в напутню форму. Головне, щоб від душі, щиро.

Слова хрещеної матері, звернені до хрещениці, можна назвати останнім словом перед тривалим плаванням під назвою «сімейне життя». Звичайно, хочеться побажати і нескінченного щастя, і багатства, і діточок повен дім. Але в першу чергу щоб молода – це берегиня домашнього вогнища. І свої обов’язки треба виконувати з душею, любов’ю, зберігаючи в будинку мир і гармонію.

Слова до хрещеника повчають, щоб жінку свою берег, любив, захищав, не кривдив і навчав, було вірною опорою.

І при цьому кожен з них слухав, розумів і поважав свою половинку.

Для прикладу нижче наведено варіанти вітальних фраз до молодих.

«Дорогі мої (імена), від усього серця вітаю з вашої весіллям. Бажаю щирого щастя, вірної любові і ні в чому не потребувати, щоб завжди був у сім’ї мир і повагу, розуміння в будинку і благополуччя, залишатися романтиками в душі і з життєрадісним серцем. Рада так любов, рідні.»
«Дорогі діти, прийміть від хресного привітання. Я щасливий, що настільки прекрасна пара поєднала свої долі, давши початок нової сім’ї. Бажаю прожити кожен день у взаєморозумінні, радості, нехай удача супроводжує вас, в сім’ї буде достаток. Складні завдання життю з легкістю долаються спільно, а хвилини щастя не кінчаються, бажаю щоб у вашому домі панувала гармонія і мир.»

У завершенні шлюбної реєстрації, за звичаями хрещений батько, взявши під руку названого сина чи дочку, підводить до батьків і каже таку фразу: «Взяв хрещеного, повернув повенчанного». За такого дійства вважається, що хресний виконав свої обов’язки наставника перед своїм духовним дитиною.

Хрещениця і хрещеник також повинні висловити слова подяки.

Буває, що хресні не можуть прийти на весілля, в такому випадку обов’язково треба відвідати церкву і помолитись за їх здоров’я. Поставити свічку.

Натисніть на кнопку, якщо стаття Вам сподобалася, це допоможе нам розвивати проект. Спасибі!

Привітання на весілля від хресного нареченому

Хрещеник, ти тепер у відповіді
За себе і за дружину.
Ти запам’ятай ці слова –
Бачиш, щастя на кону?
Нехай твоя родина щасливою
Буде кожен день і годину,
І народиться нехай красивою
Дочка і син в родині у вас! ©

Не знайшли потрібний привітання? Пропонуємо Вам привітання у віршах на замовлення!
З будь-якого приводу, будь-якої довжини, будь-якій людині ПЕРСОНАЛЬНО! Вірші на замовлення – найкращий подарунок!