Гарні компліменти хлопцю простими словами

Іноді здається, що за всі роки озвучені вже всілякі слова. Це не так. У нас є колекція сучасних компліментів хлопцю своїми словами, до сліз, в якій ви точно знайдете що сказати.

З тобою завжди цікаво! Ти вмієш дивувати!

Я шалено за тобою сумую, вважаю дні до нашої зустрічі.

Ти справжній чоловік, що вміє постояти за своє, надійний і сміливий.

Ти гарний, як грецький бог!

У моїх мріях я вже зустрічаю тебе радісними обіймами.

Твоє мужність і твої сильні, вольові риси обличчя зводять мене з розуму.

Мій улюблений, єдиний і бажаний, спасибі тобі за те, щоти є у мене. Найдобріші і найніжніші слова я посилаю тобі. Ти заслуговуєш всього найкращого. Я зізнаюся тобі, коханий, що мені з тобою казково пощастило. Ти такий добрий і ласкавий, мій кошеня. У тебе такий ангельський характер, що залишається тільки заздрити. Я люблю тебе, просто тому, що ти є. Раніше я була зовсім іншою, а любов до тебе зробила чудо. Тебе я називаю своїм ангелом – охоронцем, мій любий.

Коли ти мене поцілував, я думала, що збожеволію. Ти приголомшливий.

Бути турботливим сином, вірним чоловіком і хорошим батьком може далеко не кожен. Але у тебе це виходить легко і невимушено!

Коли ти йдеш, мені стає дуже погано. Ніби відірвали частинку моєї душі, найціннішуі важливу частину, що захищає мене від будь-яких негараздів.

У моєму серці більше немає місця! Воно все зайнято тобою!

Твоє тіло – еталон чоловічої краси, твої очі – джерело ніжності, твої обійми – оплот спокою, твоя душа – чаша наповнена силою і впевненістю. Я насолоджуюся кожним моментом твоєї присутності в моєму житті і радію, що такий чоловік дістався саме мені.

Я закохана в тебе шалено, хочу бути з тобою завжди, обіймати і цілувати щоночі і прокидатися поруч вранці, знаючи, що ти тут. Я стала мрійливим романтиком, який завжди посміхається від щастя і любові до тебе.

Я так хочу обійняти тебе, що, здається, готова пішки йти до тебе вночі в дощ.

Так, це та сама любов з першого погляду … взаємна, велика, що зводить з розуму, справжня, глибока, як морське дно … вона з’явилася в моєму житті як веселка після довгого проливного дощу … Яскрава, красива, що приносить здивування і безмірну радість.

Мені здається, що кожна твоя риса була ідеально промальована художником!

Справжніх чоловіків відрізняє вміння стримувати свої обіцянки

Деякі чоловіки, в тому числі і ти, як хороше вино: з роками стають дедалі краще

З усіх хто мені коли-небудь зустрічався ти найніжніший (добрий, сильний, розумний) чоловік.