Компліменти хлопцю у прозі, українською мовою

Іноді здається, що за всі роки озвучені вже всілякі слова. Це не так. У нас є колекція компліментів хлопцю , в якій ви точно знайдете що сказати.

Я пишаюся, що вийшла заміж за справжнього чоловіка, завжди чітко знає, чого він хоче від життя. Це породжує в мені почуття спокою, довіри до тебе.

Твоє тіло – еталон чоловічої краси, твої очі – джерело ніжності, твої обійми – оплот спокою, твоя душа – чаша наповнена силою і впевненістю. Я насолоджуюся кожним моментом твоєї присутності в моєму житті і радію, що такий чоловік дістався саме мені.

Кожну секунду на цій планеті – я щаслива від усвідомлення того, що на ній також є ти. Ти чудовий чоловік, і я не перестаю дивувати тебе, кожен день.

З тобою я завжди відчуваю себе комфортно і надійно.

Ти можеш повірити в те, що ти їхав, а я вже сумувала так, ніби не бачила тебе 1.000.000 років!

Віддала би зараз мільйон доларів, аби на мить побачити тебе.

Я тобою постійно захоплююся!

Твої іскорки в очах, глузлива посмішка змушує моє серце співати від радості.

Я люблю тебе не за те, хто ти, а за те, хто я поруч з тобою

Ви є виключно позитивним прикладом для мене.

Дорогий, твої ніжні слова і поцілунки чіпають струни мого серця і народжують в ньому прекрасну музику нашої любові.

Навіть 99 невдач тебе не зупинять: ти впевнений, що у тебе все вийде!

Обійму тебе і ти почуєш, як б’ється в твої двері душі моя, маленьким молоточком серця.

Наша зустріч стала нашою щасливою долею, і зараз я хочу зізнатися, що не зможу жити далеко від тебе і твоєї палкої любові. Я чекаю на зустріч, приходь …

Не потрібно говорити зі мною таким голосом, інакше ти не помітиш сам, як опинишся без штанів …

Ти – тямущий, розумний, хоробрий, спритний, сміливий, добрий і красивий хлопець, твої очі притягують, як магніт, твоя посмішка дарує світло радості і щастя, твій образ – образ справжнього героя – героя сучасності і мужності.

Ти приніс в моє життя океан щастя і незабутніх вражень, спасибі, що ти є.

Щасливчик, який ощасливив і мене.

Раніше мені здавалося, що тільки в фільмах показують найкращих чоловіків. Тепер я знаю тебе і розумію як сильно помилялася. Найкращі живуть поруч з нами.

Ти – причина мого щастя!

Компліменти хлопцю у прозі

Компліменти хлопцю своїми словами

Тобі можна довіритися у всьому. З тобою хоч на край світу!

З кожним днем ​​я закохуюся в тебе все сильніше, мій найкращий хлопець на землі. Ти гідний найкращих компліментів. Про таке хлопця, як ти варто тільки мріяти: уважний, чарівний, гарний, добрий, ніжний. Поруч з тобою, я відчуваю себе найщасливішою дівчиною. Так у тебе просто ангельський характер. Я іноді заздрю ​​сама собі, що мені так пощастило в житті, зустрівши тебе. Я хочу бути завжди тільки з тобою, мій найголовніша людина на землі. Нехай наша любов буде найяснішої, найкрасивішою, найчистішою.