Вітання випускникам від батьків

Щоб яскраво і весело провести свято останнього дзвоника, потрібно ретельно продумати урочисту програму і підібрати приємні, натхненні привітання випускникам. Це можуть бути віршовані рядки або красиві, щирі фрази в прозі. Їх зачитають вголос зі сцени вчителі, батьки та запрошені гості. Вчорашнім школярам буде дуже приємно почути побажання щастя і добрі напутні слова від своїх наставників і близьких родичів.

Привітання випускникам 11 класу у віршах

День закінчення школи в 11 класі відзначають з особливою урочистістю і помпою. Учні радіють відкривається новим перспективам і трохи сумують від того, що затишний, звичний клас, улюблених друзів і вчителів доводиться залишати назавжди. Педагоги хвилюються і переживають, повчають своїх підопічних на майбутнє, щасливе життя і зачитують щирі та теплі привітання випускникам. Святкові вірші звучать ніжно і проникливо. У римованих рядках молодь закликають з оптимізмом дивитися в майбутнє, не боятися перешкод і завжди пам’ятати вчителів і школу, що стала для кожного учня другим рідним домом.

Прощання зі школою — хвилюючий момент.
Адже це означає просто — зійшло дитинство.
Швидше б хотілося, обійняти вас усіх гуртом.
І, може бути, ми заплачем. Ну що ж. Доля такої.

Бажаємо вам знайти роботу і не зівай.
Звичайно, і навчання свою не забувати.
Побільше в житті ласки, душевного тепла.
І щоб, загалом, з вами доля була добра.

На порозі шкільному клас
Збирається, як раніше.
Це все в останній раз,
Попереду мрії, надії.

Нехай здійсняться бажання,
Вибирай свій вірний шлях.
Отримані в школі знання
У дорослому житті не забудь.

Тебе «випускник» тепер називають,
Відкриті різні дороги в світ.
На вулиці навіть дітлахи дізнаються,
Адже ти для них справжній кумир.

Нехай всі ті роки, проведені в школі,
Залишать на серце трошки туги,
І щоб не нудьгувати, як русалка про море –
Діточок своїх ти приведи сюди.

11 років… Все пройшло відразу,
Вже не забути тобі шкільної пори.
Але щоб на шляху не зустрічалися негоди –
Свій клас через рік ти знову збери.

Зворушливі вітання випускникам 9 класу у прозі

Прозові привітання випускникам 9 класу можуть зачитати зі сцени не тільки вчителі і батьки, але і однокласники, які залишаються в школі і планують продовжувати навчання. Теплі, проникливі рядки можна написати на яскравих, тематичних листівках і вручити разом з букетом квітів особисто в руки кожному учневі. Цілком доречно красиві фрази будуть виглядати і на святкових плакатах, листівках або стінгазетах, виготовлених своїми руками. Такими атрибутами святкового оформлення варто прикрасити навчальний кабінет або актовий зал, в якому передбачається проводити урочистий захід.

Ось і пройшли 9 довгих років, протягом яких вчителі вкладали у вас душу і знання, ростили й оберігали вас, як птахи оберігають своїх незміцнілих пташенят. Так нехай сьогодні так само, як юні пернаті вчаться літати, ви зробите свої перші самостійні кроки і зробите вибір: вчитися в рідній школі далі чи зробити крок у дорослий світ. Нехай будь-яке ваше рішення буде правильним і принесе заслужений успіх.

Вітаємо вас дорогі випускники! Бажаємо вам, щоб доросле життя була схожа на квітучий сад, без бур’янів і купин. Нехай ваша карета легко котитися по життєвому шляху в казкову країну справджених бажань і об’їжджає стороною всі темні місця. Кожен з вас творець власного щастя, тому будьте мудрими чарівниками і створюйте тільки добрі дива!

В житті так заведено, що у приємні моменти час летить непомітно. Настільки ж швидко пролетіли і шкільні роки, попереду багатьох чекає жахлива невідомість. Проте боятися його не варто, у кожного обов’язково в житті все складеться, треба лише докласти трохи зусиль і не сміливо долати труднощі. Більшість з вас стануть студентами і переживуть ще чимало чудових хвилин, але школа залишиться у ваших серцях на все життя. Адже тут вам допомогли з несмышленых першокласників перетворитися в ставних хлопців і дівчат. Збережіть в собі жагу життя і знань і не бійтеся труднощів!

Привітання випускникам 4 класу від першої вчительки

Діткам, тільки що закінчили початкову школу, на випускному ранку буде дуже приємно почути привітання від своєї улюбленої першої вчительки. Саме вона вперше їх зустріла у двері класу, навчила писати і читати, додавати і додавати, допомагати друзям, тримати слово і бути добрими, чуйними і чесними. Чотири роки пролетіли як одна мить і вчорашні малюки перетворилися на серйозних, відповідальних школярів. Вони з надією дивляться в майбутнє і готуються до знайомства з новими предметами і педагогами. Але перша вчителька завжди буде займати в їх серці особливе місце вони не забудуть навіть через десятки років після закінчення школи.

Четвертий клас, він як фундамент.
Вам подарували багато ми.
Тепер бажаємо вам удачі,
До навчання лише кохання.

Звичайно, важко вам бувало.
Ви втомлювалися, не могли.
Ми вам на допомогу вдавалися
І що ж, дорослі вже ви.

Бажаємо вам в мові нескладною
Всієї теплоти і чарівництва.
Нам бачити вас зараз відрадно.
Прощавай, рідна дітвора.

Перший у школі випускний —
Всі хлопці ради,
А оцінки в табелях —
Вам нагорода за працю!

Подорослішали ви вже,
Дорогі діти,
Скажемо чесно — ви для нас
Краще за всіх на світі!

Перейшли ви в п’ятий клас,
Нелегко вам буде,
Знайте, кожного з вас,
Тата, мами люблять!

Ви — випускники початкової школи,
Ви — народ серйозний, але веселий.
Нині в це свято — не урок
Вам організований — поздравок!

Від душі, хлопці, вам бажаємо
Смачних пирогів покуштувати з чаєм,
Відпочити, досхочу натішитися,
Але не забувати про милою школі.

Першого вчителя заповіти
Згадувати не тільки цього літа.
Відпочивши, з осені прийдете,
Класи сміхом, жартами заллєте.

Теплі і сердечні вітання випускникам від класного керівника

Для кожного учня класний керівник – це не просто педагог, тільки навчальний певного предмета. Це хороший, надійний друг старший, майже рідна людина, до якого завжди можна звернутися за порадою і допомогою. Класний керівник знає все, що відбувається з його підопічними і намагається вникнути у всі їхні дитячі проблеми. У день останнього дзвоника класний керівник сумує більше, ніж всі інші, і з трепетною ніжністю прощається зі своїми улюбленими учнями. З вуст цього педагога звучать найтепліші, піднесені слова напуття і проникливі вітання, присвячені випускникам. Класний керівник бажає їм не боятися перешкод, рішуче братися за складні завдання і впевнено йти до своєї мрії за широкої і світлої життєвої дороги.

Випускний мій клас,
Для мене рідний,
Вітаю вас,
В цей випускний.

Сльози на очах,
Приховають мені окуляри,
Проводжаю вас,
Хлопці, дівчата.

Від душі хочу
Щастя побажати,
Доброти, любові,
На ноги вам встати.

Ви не бійтеся жити,
Підкорювати мрії,
Як же я без вас,
Ех, випускники…

Друзі! Ви тільки що отримали квитки у справжнє доросле життя. Сьогоднішній випускний стане початком славного подорожі до привабливою життєвих обріїв. Не оступитеся. Дуже Талановиті та енергійні, ви зможете досягти всього, чого забажаєте! Ваш світлий розум, ваш натиск, ваша молодість гарантують мільйон привабливих шансів. З випускним!

Як швидко час пролетів,
Ще недавно мами вас
З квітами боязко й несміливо
Вели за ручку в п’ятий клас.

Сьогодні я вам — не чужа.
І частина душі вам подарувавши,
Вас з болем у серці проводжаю
У велике життя, у дорослий світ.

А ви мені телеграми шліть
З приводу і просто так.
Я вам стала другою мамою,
А це, діти, не дрібниця.

За вас я буду хвилюватися
І від душі переживати,
А ви зараз пообіцяйте:
Частіше мені дзвонити, писати.

Вітання випускникам від батьків на останній дзвінок

У день закінчення школи привітання випускникам зачитують не тільки директор, педагоги і однокласник, але й батьки. Мами і тата, тремтячи від хвилювання, виходять до мікрофона, і бажають своїм таким, що подорослішало дітям завжди залишатися добрими і людяними, з посмішкою рухатися по життю і ніколи не забувати, як багато дала їм школа. Теплі слова прози і віршовані римовані рядки закликають молоде покоління підкорювати нові вершини, безстрашно дивитися в завтрашній день, активно застосовувати здобуті за партою знання і наполегливо домагатися своїх цілей

Величезний світ відкриється перед вами,
Поспішайте жити, треба все встигнути,
І в цій метушні постарайтеся
Друзів не зраджувати, рідних жаліти.
З честю пройдіть по дорозі життя,
Яку ви обрали в дорозі,
А якщо важко, до нас ви звертайтеся,
Допоможемо вихід із ситуації знайти!

В цей день ми, як батьки, хочемо привітати вас найпершими. Улюблені наші випускники! Ще недавно ви грали в ляльки, машинки, будували повітряні замки з піску і ліпили сніговиків у дворах. А сьогодні ви ступаєте на шлях під назвою самостійне життя. Удачі вам на цій дорозі!

На порозі – новий світ кипучий
Стільки важливих справ вам належить!
Нехай чарівний золотий ключик
Двері в життя вам щедро відчинить.
Ми бажаємо всім знайти дорогу,
По якій хочеться крокувати.
Багато щастя і трохи тривоги,
Вірити у диво і завжди дерзати!

Привітання випускникам дитячого садка: веселе відео-кліп

Батьки малюків, які закінчують дитячий садок, часто замислюються, як незвичайно та яскраво привітати своїх нащадків із знаменним днем. Одні готують традиційну урочисту програму, інші ведуть майбутніх першокласників у кафе на солодкий стіл, але найкреативніші мами і тата записують привітання на відео і супроводжують теплий, душевний текст веселій танцювальною постановкою. Такий кліп виглядає надзвичайно ефектно і назавжди залишається в пам’яті. А якщо перевести запис в комп’ютерний формат, і через багато років її можна переглянути і згадати безтурботні і щасливі роки дитинства.

Будь-яка людина, коли-небудь навчався в школі, добре пам’ятає свій випускний. Випускний – це рубіж, межа між етапами дорослішання, і бути випускником – вже велика честь. Це означає, що учень засвоїв уроки великої частини свого життєвого шляху і готовий рухатися далі. Але не тільки закінчення навчання робить незабутнім цей день, його прикрашають вітання від вчителів і рідних, слова напуття і підтримки від батьків. Якщо ви не можете підібрати теплі слова, щоб привітати своїх випускників, наш сайт вам допоможе. Душевні, красиві і теплі привітання та побажання випускникам з цієї сторінки ви можете використовувати у своїй урочистій промові на випускному.

Вітання випускникам від батьків

Наші дорогі діти! Ось і настав ваш випускний вечір — вечір радісних привітань і сумних прощань. Багато залишиться в дорогих серцю шкільних стінах: щасливий і безтурботний сміх, дружні розмови, дзвінка трель дзвінка, запрошує на урок, і спокійний голос вчителя, захопливий в країну знань. Позаду залишилися переживання з-за поганих оцінок і хвилювання перед контрольними, останній дзвінок і випускні іспити, але всі ці моменти назавжди вписані яскравими фарбами у ваші серця. Сьогодні ми від щирого серця хочемо привітати вас із закінченням школи і побажати подальших успіхом на непростому шляху до знань, надійних друзів поруч і тільки радісних пам’ятних моментів.

Випускний вечір — це всього лише кілька годин життя, проте, скільки емоцій і вражень у них приховано. Ми сьогодні хочемо від усієї душі привітати вас з настанням цього чудового свята. Він назавжди запечатлится у вашій пам’яті як одне з найяскравіших і зворушливих подій. Скоро за вашою спиною закриються гостинні шкільні двері і розкриє свої обійми новий дорослий світ, повний дивних відкриттів і несподіваних поворотів. Ми сподіваємося, що на цьому шляху ви зможете вибрати правильний напрямок і будете сміливо рухатися вперед до поставленої мети.

Сьогодні, під зворушливі слова привітань і захоплені розмови друзів, ви прощаєтеся зі школою і вступаєте в інший, ще не изведанный студентський світ. Позаду залишилося багато пам’ятних подій, хвилювань, тривог і запаморочливих перемог, які немов дорогоцінні камені ляжуть в скарбничку спогадів. Ви назавжди запам’ятаєте час, проведений в шкільний стінах і тих, без чиєї допомоги вам би не вдалося освоїти всі необхідні знання ваших вчителів. Ми, батьки, завжди намагалися бути поруч і знаємо, як непросто було гризти граніт науки, тому сьогодні, коли всі хвилювання залишилися позаду, хочемо вам побажати зберегти в собі частинку теплоти і дитячої невимушеності, яка назавжди буде пов’язана зі школою.

Ось і настав ваш випускний вечір, наші дорогі 9 класики. Хтось з вас продовжить своє навчання в стінах школи, а хтось попрощатися з ними і зануриться з головою в студентське життя, але всі ви з теплою сумом і зворушливо ностальгією будете згадувати минулі шкільні роки. За цей час ви пережили сльози поразок, захоплення перемог, хвилювання перед контрольними і радість від хороших оцінок, але,головне,ви придбали друзів, освоїли нові знання і отримали величезний досвід. Вітаємо вас, наші дорогі діти, з успішним закінченням важливого етапу вашого життя і сподіваємося, що ваш подальший шлях до знань буде складатися тільки з позитивних відрізків.

Лише деякі події в житті здатні змагатися з випускним вечором по зворушливості і щемливої радості. Це свято символізує не тільки закінчення школи, для тих, хто вирішить продовжити навчання в стінах інших навчальних закладів, але і прощання з безтурботним юність. Дев’ятий клас — це справжній рубіж між дитячою безпосередністю і дорослої відповідальність. Бажаємо вам, щоб ті знання, які ви отримаєте, як у стінах школи, так і поза її стали надійним трамплінів на шляху до вашої мети, а сам цей шлях був легким і цікавим.

Привітання випускникам 11 класу від вчителів

Наші дорогі випускники! Ось і настала пора нам з вами прощатися. За минулі 11 років ви стали для нас дуже близькими і рідними, у вас тепер назавжди залишиться частинка нашого серця і ті знання, що ми постаралися у вас вкласти. Дуже сподіваємося на те, що вони стануть основою і вагомою допомогою для здійснення ваших планів і реалізації мрії. Ви з честю витримали таке непросте випробування, як випускні іспити, і ми впевнені, що також успішно впораєтеся з усіма завданнями, які буде ставити перед вами життя. Нехай удача супроводжує вас у всіх починаннях, кохання яскраво освітлює ваш шлях, а дружба стане надійним оплотом в неспокійному морі долі.

Випускний — це завжди межа, час для оцінки минулих шкільних років і хвилюючих думок про майбутнє. Однак, незважаючи на те, що шкільні двері незабаром відкриються вже для інших учнів, не варто сумувати. Ми, ваші вчителі, знаємо, як багато залишається позаду: захоплення від перших успіхів, хвилювання перед першими контрольними випробуваннями і величезне бажання стати ще краще і отримати нові знання. Попереду вас чекає ще багато відкриттів і досягнень, однак, саме шкільні роки назавжди залишаться у вашій пам’яті. Бажаємо вам незмінно дивитися тільки вперед, впевнено йти до своєї мети і ніколи не звертати з обраного шляху.

Привітання випускникам 9 класу від вчителів

Немає нічого більш надихаючого, ніж закінчення однієї глави життя і початок іншої. Сьогодні саме той день, коли приходить час задуматися про те, що чекає попереду і трохи посумувати про минулих роках 9 шкільного життя. У майбутньому дорослому житті багато чого доведеться робити заново: будувати плани, отримувати нові знання, замислюватися про сенс життя, проте, це все ще попереду. Сьогодні випускний вечір — час, коли годинник як би сповільнює свій біг і дають насолодитися кожною миттю. Ми, ваші вчителі, хочемо розділити кожну хвилину сьогоднішнього свята разом з вами і побажати, щоб сонце завжди яскраво світило над вашою головою, окриляла надія, а впевненість у власних силах постійно тримала на льоту.

Вітання випускникам від директора 11 клас

Мої дорогі випускники! Сьогодні дуже зворушливий і хвилюючий момент не тільки в житті, але і в життя всієї школи — випускний вечір. Ми намагалися, щоб ті 11 років, що ви провели в цих гостинних стінах стали для вас цікавими, радісними і запам’ятовуються. Кожен учитель прагнув зробити ваш шлях до знань легким і захоплюючим, хотів, щоб світ науки став доступніше і ближче. Я, як директор школи, сподіваюся, що у нас все вийшло і отримані знання стануть справжньою підмогою в майбутній студентського життя. Бажаю вам ніколи не зупинятися на досягнутому, в будь-якій ситуації зберігати впевненість у собі і завжди мати поруч надійне плече.

Привітання учням 9 класу на випускний від директора

Дорогі дев’ятикласники. Сьогодні по праву ваш свято — випускний вечір. Однак, незважаючи на минулі шкільні роки, ви знаходитесь тільки в самому початку свого шляху. Попереду вас чекає ще багато нового і незвіданого, свіжі знання і важливі життєві уроки. Ті з вас, хто проведе ще 2 роки в шкільних стінах ще встигнуть насолодитися юнацької безтурботним життям і отримати всі необхідні знання в рідних стінах, а вирішили зануритися в студентське життя належить відчути вітер змін і відчути всю новизну самостійності. Я, як директор школи, дуже хочу побажати вам ніколи не втрачати своєї індивідуальності, постійно прагнути до нових знань і не втомлюватися радіти неповторним фарбам життя.

Побажання випускникам від батьків

Дітки! Багато є в нас, що вам сказати –
Якщо до горла подступивший дасть грудку;
Нехай не соромно буде дивитися в очі,
І нехай у всьому вам допомагає Бог!
Нехай удача ніколи не кине вас,
І нехай ви краще будете, ніж ми…
Ви закінчили одинадцятий клас,
Але ви залишитеся нашими дітьми!
Автор: Олексій Резніков

Вас породили, виховали,
Колись у школу привели,
Повірте, ми тоді не знали,
Що діти могли вирости
Так швидко. Наші любі,
Ви не вдарте в бруд обличчям,
Всього добийтеся ви, рідні,
Щоб пишалися мати з батьком.
Автор: Солдатова Марія

Закінчилися останні іспити
І шкільні миті пронеслися
На горизонті нове завдання:
У доросле вступаєте ви життя.
Так нехай все у вас вдало складеться!
Випийте в житті радості сповна.
Хай щастя і везіння примножаться
І нехай пишається вами вся країна!
Автор: Микола Бугаков

Діти, як же швидко ви ростете!
Ще вчора були першачками.
Сьогодні ви в життя доросле йдете
Прощаючись з бантами і шкільними сорочками.
Залишилося дитинство десь позаду,
Хай гріють вам серця спогади.
Нехай чеканні щастя дорослого життя
Вам скрасить гіркоту розставання з дитинством!
Автор: Тетяна Бєляєва

Вінець космічних гармоній
Хай вам майбутнє благословить,
А світ земний вас прийме до свого лона,
Де кожен у своїй справі знаменитий!
Чекають попереду щасливі дороги,
Бажання нехай здійсняться, мрії,
Не забувайте шкільного порогу
І з труднощами будьте ви на ти!
Автор: Вікторія Цуканова

На порозі – новий світ кипучий
Стільки важливих справ вам належить!
Нехай чарівний золотий ключик
Двері в життя вам щедро відчинить.
Ми бажаємо всім знайти дорогу,
По якій хочеться крокувати.
Багато щастя і трохи тривоги,
Вірити у диво і завжди дерзати!
Автор: Оксана Єршова

Ось і ви виросли, подорослішали,
Залишаєте шкільні стіни,
З гнізда пташенята відлетіли,
Щоб щасливими бути неодмінно.
Бажаємо Вам, щоб ви підкорили
Всі висоти, які хотіли,
І гнізда щоб ви не забули
З якого ви полетіли!
Автор: Наталія Сухомлин

Вітаю, мій рідний,
Школа позаду,
І на нову дорогу
Сміливо виходь.
Не забудь шкільних уроків,
Дружби, перше бійок.
Скла школи не забудуть
Затятих забіяк.
Автор: Тетяна Чечекина

Бажаємо вам, рідні наші діти,
Щоб не боялися нічого на світі,
Адже життя прожити – не поле перейти,
І лише йде зможе все пройти.
Вчителів своїх дякуйте,
Ви щиро «спасибі» їм скажіть,
Вони за стільки років вас всіх дізналися –
Батьками вам другими стали.
Автор: Солдатова Марія

Всі слова від батьків випускників 4, 9 та 11 класів передані на святі останнього дзвоника обов’язково містять вітання із закінченням навчального року і надихаючі настанови на майбутнє. Хлопцям, які перейшли з початкової школи в середню, мами і тата в віршах і прозі висловлюють своє захоплення і висловлюють надію, що діти у п’ятому класі проявлять наполегливість і старанність у навчанні.

Хлопцям і дівчатам, які закінчили 9 клас, дорослі надають вибір залишитися в школі чи піти і отримати корисну професію, паралельно поступивши в коледж. Це слова доречно вимовити серйозно і урочисто, або подати мова в прикольною, смішний формі, піднявши всім настрій і розвіявши легкий смуток від розлуки з однокласниками.

Зворушливі до сліз напутні слова готують для 11-класників. Їх дорослі декламують на лінійці або на випускному вечорі, де нарядні хлопці збираються на прощальний шкільний бал.

Добрі слова напуття від батьків випускникам початкової школи

Красиві і добрі слова напуття від батьків випускникам початкової школи надихають на нові звершення. Мами і тата вітають четвероклашек з закінченням чергового навчального року. Дітлахам присвячують хороші, надихаючі слова і рекомендують не втрачати наполегливості у вивченні наук, вірити в себе і не боятися ніяких перешкод. Адже випускники початкової школи – вже не боязкі малюки, тільки що почали навчання. Їх не збентежити складним уроком, великим домашнім завданням або проханням прийняти участь в конкурсі талантів. Всі ці вимоги хлопці виконують легко і навіть допомоги вже не просять. Хоча, завжди радіють, якщо мами і тата виявляють інтерес і увагу до їх шкільних справах.

Приклади напутніх слів для випускників початкової школи від батьків

У цьому розділі ми зібрали кращі приклади напутніх слів для випускників початкової школи. Мами і тата можуть скористатися цими напрацюваннями і на їх основі створити свою власну оригінальну мова. Якщо ж часу мало, цілком доречно завчити ці напутні слова напам’ять, а потім з виразом продекламувати їх і привітати випускників початкової школи з успішним закінченням навчання.

Дорогою діти, сьогодні ви випускники. І нехай до 11-го класу ще далеченько, але ви вже успішно змогли подолати перший важливий етап навчання. Попереду п’ятий клас, а значить, вас чекають багато нових предметів, цікавих уроків, цікавих занять і веселих, дзвінких змін. Бажаємо залишатися дружним класом, допомагати один одному долати будь-які проблеми і неодмінно домагатися великих успіхів у навчанні.

Четвертий клас скінчився,

Ваш випускний сьогодні, діти.

Бажаємо вам великих успіхів,

Нехай дитинство манить яскравим світлом.

Нехай все в навчанні вдається,

Нагородою будуть нехай успіхи,

Нехай задерикуватий сміх і посмішки

Зруйнують на шляху перешкоди.

Здоров’я вам, нових прагнень,

Великих і маленьких перемог,

Бажаємо вам гарних дуже,

Таких веселих шкільних років.

Дорогі діти, ви пройшли початковий етап шкільного життя й успішно подолали перші перешкоди, здійснили перші відкриття, добилися перших перемог. Сьогодні ваш маленький випускний. Ви закінчили четвертий клас, тепер починається доросле життя і перед вами стоять більш серйозні цілі. Нехай ваш подальший шлях буде веселим і бравим, благополучним і нескладним. Бажаю вам вірних знань, міцної дружби, різнобічних інтересів і відмінного навчання.

З випускним 4-й клас!

Ради ми привітати вас.

Новий шлях вас в житті чекає,

До вершини знань він веде.

Ми бажаємо вам прагнень,

Нових славних пригод,

Лише позитивних оцінок

І веселих перерв.

Розвивайтеся, не лінуйтеся,

Всього важливого вчіться.

Велике щастя, світлих днів,

І крутих і відданих друзів.

Дорогі діти, позаду перша щабель середньої освіти, ви вже випускники молодшої школи! З чим щиро і вітаємо! Тепер вас чекають нові предмети, вчителі, доведеться більше працювати, старатися. Бажаємо зібратися з силами, відпочити, а потім вперед — «гризти граніт науки»! Ми віримо в кожного з вас, у вас все обов’язково вийде!

Які напутні слова від батьків буде приємно почути випускникам 9 класу на останньому дзвонику

Іноді дуже важко визначити, які напутні слова від батьків буде приємно почути випускникам 9 класу на останньому дзвонику. Цей момент обумовлений тим, що більша частина дітей залишається вчитися в школі і далі, а деякі хлопці йдуть в коледж або професійне училище.

Ми вирішили допомогти мамам і татам з складанням правильних напутніх слів і підготували кілька варіантів вдалих вітальних фраз з гарними зворотами і добрими словами, відмінно підходять для святкового привітання випускників-дев’ятикласників.

Розміщені нижче тексти містять слова напуття і для дітей, залишають шкільні стіни, і для хлопців, які збираються продовжити навчання. Батьки можуть завчити ці приклади напам’ять, а потім прочитати дітям на заключному випускному вечорі.

Якщо є бажання проявити оригінальність, варто використовувати запропоновані слова в якості шаблону, а на його основі створити власну ексклюзивну напутню промову, яка містить чудові вітання і добрі, надихаючі побажання. Хороші слова зворушать випускників до сліз і надихнуть на нові звершення. Адже дитина завжди хоче виправдовувати надії своїх рідних і давати їм привід для гордості.

Тексти напутніх слів на день останнього дзвінка для випускників 9 класу від батьків

Зовсім не обов’язково, щоб тексти напутніх слів на день останнього дзвінка для випускників 9 класу від батьків були об’ємними. Досить щиро і від усього серця сказати кілька фраз, і хлопці відчують любов і глибоку прихильність дорослих.

Дорогі наші випускники! Вітаємо з закінченням 9-го класу. Багато хто з вас продовжать навчання в нашій школі. А тим, хто вирішив почати нове, самостійне життя, ми хочемо побажати легкого подолання перешкод на шляху до наміченої мети. Нехай сьогоднішній день буде успішним стартом дорослого життя. Удачі вам, кохані наші учні!

Дев’ять років ви були разом,

Все ділили навпіл,

Діставалося, правда, часто

А тепер ви подорослішали,

Стали мудрими зовсім,

Я бажаю, щоб далі

Життя було б без проблем!

Щоб далі ви вчилися,

Щоб далі ви зростали,

Щоб щастя своє життя

Неодмінно ви знайшли!

Здається, тільки вчора було 1 вересня і для вас дзвонив перший у вашому житті дзвінок! 9 років пролетіли непомітно, всі іспити позаду і сьогодні ми відзначаємо ваш довгоочікуваний випускний! Перед вами стоїть нелегкий вибір, продовжити навчання або почати будувати кар’єру, але незалежно від вашого вибору, ми хочемо побажати вам успіхів у всіх починаннях, щастя, сміливості, рішучості і щирих вчинків!

Дев’ятий клас закінчений,

З цим вітаємо,

Вас чекає особливий, цікавий шлях,

Сьогодні від душі бажаємо,

З нього тепер вже не згорнути!

Ще бажаємо всім терпіння,

Веселощів, радості і жити без бід,

І не втрачати хлопці настрій,

І не бояться труднощів довіку!

Дорогі наші випускники! Вітаємо з закінченням 9-го класу. Багато хто з вас продовжать навчання в нашій школі. А тим, хто вирішив почати нове, самостійне життя, ми хочемо побажати легкого подолання перешкод на шляху до наміченої мети. Нехай сьогоднішній день буде успішним стартом дорослого життя. Удачі вам, кохані наші учні!

Добрі привітання та слова настанови від батьків випускників 11 класу на останній дзвінок

Передані на лінійці добрі слова від батьків випускників 11 класу проникають глибоко в душу і на все життя залишаються в серці. Красиві, до сліз зворушливі поздоровлення з закінченням школи, напуття на щасливе майбутнє в прозі і веселі прикольні побажання у віршах надихають хлопців на нові звершення і мотивують проявляти завзятість у досягненні цілей, ніколи не сумувати і впевнено рухатися по вибраній дорозі. Уважно слухаючи батьків, діти відчувають прилив сил і найпотужнішу віру в себе, а всередині у них з’являється гостре бажання обов’язково стати предметом гордості для своєї родини, друзів та близьких.

Варіанти поздоровлень з напутніми словами в честь останнього дзвоника для випускників 11 класу від батьків

Правильно складене напутнє слово, сказане на останньому дзвінку або заключному випускному вечорі, надає заходу особливу урочистість і значущість. Для різноманітності можна включити в текст яку-небудь смішну фразу, спогад про початковій школі або кумедний епізод, що трапився з хлопцями в 9-11 класі. Це зробить напутню промову більш приватною, а хлопців змусить зайвий раз відчути легке жаль про те, що безтурботні і веселі шкільні роки вже закінчилися і більше ніколи не повторяться.

Ніколи нам не забути, якими крихтами ви були. Здається, зовсім недавно ми збирали вас в перший клас, а сьогодні вже збирали в останній. Пам’ятається ваша перша зустріч зі школою: всі метушилися, боялися, переживали, а ми з упевненістю вели вас в перший клас, обіцяючи, що все буде добре. І зараз, через стільки років, нічого не зміниться — ми завжди будемо з вами, будемо вашою підтримкою, опорою, вашою вірою. Адже ви ж наші діти, наш світ, наше щастя. Сьогодні подорослішали не тільки ви, але і ми разом з вами. Дорогі наші, бажаємо вам, щоб цей останній дзвоник став для вас початком нового життя, в якій ви обов’язково досягнете успіху і втілити всі свої мрії!

Дорогі діти, сьогодні настала пора вирушати у доросле життя! Хочеться вірити у ваші майбутні успіхи, бо тільки так і повинно бути. Порукою того послужить ваша енергія та молодість. Бажаємо, щоб кожен з вас максимально реалізував свої здібності, був оточений добрими друзями і зумів стати щасливим.

Дорогі наші діти, сьогодні ви прощаєтеся зі школою. Всього один крок відокремлює вас від дорослого життя. Бажаємо сміливо і впевнено піднятися на новий щабель. Ніколи не втрачайте віри в себе, будьте наполегливі і наполегливі в досягненні цілей, щиро любите і цінуєте дружбу. І тоді неодмінно все вийде. А ми, батьки, завжди будемо поруч, щоб підтримати у важку хвилину і розділити радість перемоги.

Діти милі, ще зовсім недавно смішні й чарівні ви йшли в перший клас, міцно вхопившись за батьківські руки. Тепер впевнені у своїй самостійності за руку ви тримаєте однокласників. А нам все хочеться взяти за долоньку дитини, повісті з цієї складної життя, обходячи всі перешкоди, підставляючи своє плече. Розуміємо, що неможливо, тому говоримо, крокуйте по життю гідно. Попереду випускні іспити – відмінних оцінок і нехай очікування справдяться.

Дорогі наші випускники, вітаємо вас із закінченням школи! Ви вже зовсім дорослі — 11 років наполегливого навчання тепер позаду, і ви можете сміливо рухатися вперед до вищих знань, розвиваючи свої якості самостійно. В такому юному віці ви вже великі особистості. Нехай кожен з вас буде справді щасливий в житті і доб’ється всього, що тільки заманеться. Ми бажаємо вам не втрачати впевненості у досягненні цілей, легко йти по життю з промінчиком удачі за спиною. Великих вам звершень, істинних знань, залізної волі і успіхів попереду.

Чудовий ігровий момент на випускному балу який організовують батьки, щоб привітати педагогів і випускників зі святом. (Спасибі за ідею номери Корнет В. В.) Костюмоване привітання від батьків для педагогів і випускників «Піонери» – дуже веселий, музичний і легке, його цілком можна влаштувати експромтом (заздалегідь роздрукувати тексти, приготувати музичне оформлення, чотири піонерських краватки і пілотки)

Сценарій костюмованого привітання.

Під звуки піонерської пісні або маршу виходять «піонери»

Ведучий: Що ми чуємо? Знайомі кожній мамі і кожному татові звуки піонерського горна і барабана. Випускники 20-го століття прийшли сьогодні, щоб привітати і напучувати випускників 21-го століття, а також сказати слова подяки вчителям за їх працю в галузі освіти. Зустрічайте!
1 піонер: Раз! Два!
Всі разом: Три! Чотири!
1 піонер: Три! Чотири!
Всі разом: Раз! Два!
1 піонер: Хто крокує дружно в ряд?
Всі разом: Наш батьківський загін!
1 піонер: Хто не веселий?
Всі разом: Немає таких!- Ми веселий колектив!
1 піонер: Ми круті – піонери!
Будемо всім служити прикладом!
Ми крокуємо дружно
Туди, куди нам потрібно!
2 піонер: Нам дружина доручила
Педагогів вітати.
Дозвольте ж сьогодні
Вам СПАСИБІ всім сказати!
3 піонер: Весь батьківський загін
Вас привітати дуже радий.
Вам вони передають
Піонерський наш салют (всі віддають піонерський салют).
1 піонер: Раз! Два!
Всі разом: Три! Чотири!
1 піонер: Гей, хлопці, ширше крок!
Немає, мабуть, в цілому світі
Веселіше, дружний хлопців!
2 піонер: Не сумують у сімействі нашому:
Ми співаємо, танцюємо, танцюємо!
Гей, друже, не сумуй!
Нашу пісню запевай!

Співають на мотив пісні «Взвейтесь кострами»

Пісня-переробка від “Піонерів” для педагогів.

У вас, педагоги, давно закохані,

Ми – піонери Радянської країни,

Ми вам бажаємо довгих років

Клич педагогам – Завжди будь здорова!

Від усього серця вітаємо вас

Вас не забудемо – ми обіцяємо!

Дивіться сміливіше тільки вперед,

Нехай вас оточує – Любов і шана!

Спасибі за працю і за наших дітей,

На світі професії немає потрібніший!

Напишемо міністру, щоб був указ

Підвищити зарплату вам – У тисячу разів!

Взвейтесь вогнищами, сині ночі!

Нехай вам живеться легше та простіше!

Наближається ера світлих років,

Клич педагогам – Завжди будь здорова!

1 піонер: Оля, що у тебе в руках?
2 піонер: Так ось, тільки що знайшла… Це чийсь особистий щоденник… Шкода, не підписаний… І повернути не знаєш кому…
3 піонер: А давайте прочитаємо, що в ньому написано, власник почує і з’явитися. Ми відразу йому і повернемо пропажу.
1 піонер: Оля, читай!

2 -ой піонер і 3-ій піонер читають по черзі:
– ЩОДЕННИК УЧНЯ
– Сьогодні мамка послала в магазин купити хліба і яєць. Купив на всі гроші “кока-коли”, тому що вона набагато смачніше і корисніше хліба і яєць разом узятих. Отримав ременя. Ремінь не смачний, хоч і корисний.
– Математичка нахабніє не по днях, а по годинах. Сьогодні сказала, що я зовсім не знаю математики, і поставила в щоденник якусь цифру.
– Сьогодні має бути пробний ЄДІ з російської мови. Було сім дзвінків, що школа замінована. П’ятьох я знаю, а хто ще?
– Курили в туалеті. Я з незвички закашлявся і пропустив урок літератури і фізкультури.
– Ходили битися в паралельний клас. Ми їх зробили! Вони нас побили.
– Сьогодні викликали до директора за вчорашнє. Я навіть ролики зняти не встиг. Директор мене просто укатав по кабінету за волосся.
– Почався страйк вчителів. Ми всім класом написали лист в уряд, що спочатку треба розплатитися з шахтарями і військовими.
– Учора нарешті отримав “п’ять” з фізики. Після уроків сіл, порахував середній бал – все одно виходить 1,88. Треба щось робити. Аргумент типу “фізика – це нісенітниця” батька не переконують.

4 піонер: Ой! Так це ж мій щоденник! Я його 20 років тому втратив! Ура! Знайшовся!
1 піонер: Ну, ти, Коля, даєш! Багато про тебе нового дізналися! Ну, забирай свій щоденник і більше не втрачай! Адже в ньому перебувати дуже цінна інформація – СПОГАДИ – називаються. А ми продовжуємо.
3 піонер: Два, п’ятнадцять, тридцять п’ять!
Будемо вітати діток!
Вітаємо, вітаємо,
Розуму бажаємо!

Потім “піонери” можуть провести з випускниками кричалку від батьків або влаштувати ритуал принесення клятви (або те й інше відразу)

(кричалку можна подивитися за посиланням)

Клятва випускників

1. Дорогі випускники! Приготуйтеся присягнутися в тому, що все хороше, що у вас заклали батьки і школа, ви не розгубите протягом всього вашого життя. Повторюйте за нами слово КЛЯНУСЬ! Права рука на серці!

2. Я, випускник 20. року, на порозі самостійного життя, перед лицем своїх друзів урочисто клянусь: бути завжди вірним лицарем її Величності науки точною, природничої, гуманітарної та суспільної! Клянусь!

3. Ніколи не зупинятися на досягнутому, постійно поповнювати свої знання, пам’ятати про мудрих заповідях наших наставників. Клянусь!

4. Не щадячи голови своєї, битися за правду проти темряви, неуцтва, де б я не знаходився: на землі, в повітрі або в розчині! Хай збудеться все, що задумано, сьогодні і на віки віків. Клянусь!

5. Якщо я порушу цю клятву, то нехай:- порвуться мої улюблені джинси,- сядуть батарейки в моєму плеєрі,- заплутаються шнурки в моїх кросівках,- відваляться колеса у моїх роликових,- проллється “Пепсі” на мій улюблений костюм,- раптово скінчиться мій улюблений телесеріал,- мені ніколи не пощастить у лотереї!

“піонери” починають марширувати

1 піонер: Раз! Два!
Всі разом: Три! Чотири!
2 піонер: Три! Чотири!
Всі разом: Раз! Два!
3 піонер: Хто крокує дружно в ряд?
Всі разом: Наш батьківський загін!

4 піонер: А девіз всім даємо ми такий:
Бути здоровими тілом, душею!
Завжди і скрізь! Знову і знову!
Будьте готові! (віддають салют)

Всі гості: Завжди готові!

(Батьки йдуть, звучить пісня гурту Прем’єр Міністр «Піонерська»

Поспішаємо привітати випускників!

Вітання випускникам від класного керівника, від вчителів — трохи сумні, хвилюючі, від душі…

***
З випускним, юні друзі! Для молоді відкриті всі двері, доступні всі шанси. Нехай же зроблений вибір приведе вас до успіху, щирої радості і перемог! Вчорашні школярі, ви навіть не знаєте межі своїх можливостей. Примусьте строгих вчителів захоплюватися вашими досягненнями. Нехай вони з гордістю скажуть — «Так, це наші талановиті випускники!»

Шановні друзі! Ще хвилину тому ви були лише старшокласниками, зате тепер ви — динамічна молодь, здатна рухати гори. Попереду чекає довгий, хвилюючий, складний життєвий шлях. Від усієї душі бажаємо не оступитися і холоднокровно потрапити прямо в яблучко! Тріумфів, здоров’я, тепла на душі і цілої компанії вірних друзів. Вітаємо!

Довгоочікуваний випускний в рідній школі — дивовижна подія в житті кожної людини. Залишаючи знайомі стіни, ви твердо вступаєте в нове життя, повну дорослих завдань і рішень. Нехай сьогодні кожен з вас отримає щасливий квиток в успішне яскраве майбутнє! Бажаємо швидкої реалізації всіх грандіозних проектів. Будьте щасливі!

Сьогодні далекі зірки над вами, друзі, сяють особливо яскраво. Все тому, що сьогодні особливий день! Вчорашніх школярів більше немає… Нехай ваш життєвий шлях виявиться рівним і гладким, як ці стрічки випускників, що недбало накинуты через плечі. Нехай ваша доросле життя виявиться яскравою, красивою і дуже-дуже успішною!

Сьогодні ми з сумом прощаємося з тими, кого вчили ще вчора… Розлучаючись з такими красенями на випускному балу, ми постараємося не втрачати ні з ким зв’язок. Бажаємо кожному здійснити свою заповітну, сокровенну, саму-саму на всьому світі мрію! Ми будемо молитися за ваше здоров’я, за ваші успіхи і щастя, друзі. З випускним, наші кращі!

Дорогі наші хлопці, любі випускники! Ми всі, звичайно ж, пам’ятаємо ваші успіхи, переживання, невдачі… Хлопці, запам’ятайте головне: рідні шкільні двері завжди відкриються для вас! Допоможіть гучних успіхів, знаходите жадане щастя, приводьте своїх дітей. Ми навчимо їх всього потрібного, як нещодавно вчили і вас. Від усієї душі вітаємо!

Друзі! Ви тільки що отримали квитки у справжнє доросле життя. Сьогоднішній випускний стане початком славного подорожі до привабливою життєвих обріїв. Не оступитеся. Дуже Талановиті та енергійні, ви зможете досягти всього, чого забажаєте! Ваш світлий розум, ваш натиск, ваша молодість гарантують мільйон привабливих шансів. З випускним!

Шановні наші випускники! Шкільна пора минула. Дорослі, розумні, енергійні, ви перетворилися з маленьких пташенят дуже сильних, впевнених птахів. Ми постаралися закласти фундамент, а далі все буде залежати від вашої енергії та наполегливості. Нехай всі ваші таланти будуть оцінені по достоїнству. Здоров’я, удачі і гучних тріумфів!

Ось і закінчився шкільний етап вашого життя. У кожного попереду далеке плавання неспокійним життєвим океанах. Крім удачі, любові і здоров’я, ми побажаємо вам слідувати за своєю заповітною мрією до кінця. Не відступайте, боріться, бажайте! Удачі та яскравих успіхів на захоплюючому, складному, але дуже нескучне життєвому шляху. Фортуни вам, юні капітани!
Автор: Сергій Шестаков

Діти наші улюблені прийшов час розставання,
Зі школою рідної, вчителями, звичним колом,
І будуть рідкісними тепер в альма-матер побачення,
Вас чекає велика нова життя дорога,
На випускному повеселіться від душі, на всю котушку,
Запам’ятайте найкращі роки, книжки, іграшки,
Нехай у подальшому житті супроводжує успіх,
І нехай ваша доля складеться краще всіх!

Що дітям батьки на випускному хочуть побажати,
Звичайно, бути щасливим і стати кращими,
Так швидко шкільні роки пролетіли,
Ще насолодитися отроцтвом і юністю ви не встигли,
Попереду чекає дорослий, не легкий шлях,
Щасливим і радісним для вас він буде нехай,
Нехай кожен відшукає своє щастя,
Обійдуть вас стороною будь-які негоди!

Зі школою розлучатися вже прийшла пора,
Зміцніла, подорослішала наша улюблена дітвора,
Ви навчилися не тільки писати, читати,
А думати самостійно, справжніми людьми стати,
Тепер ви вже подорослішали, готові далі йти,
Нехай же поменше буде перепон на шляху,
Сьогодні з легким смутком вечір випускний,
А завтра вас чекає новий етап великий!

Дорогі наші і вже дорослі діти,
Ось і настав цей довгоочікуваний годину,
Сьогодні ви найщасливіші на світі,
Ви стали справжньою гордістю для нас.
Ми вітаємо вас з випускним вечором,
І, в майбутньому, побажати вам від душі хочемо,
З цікавістю на доросле життя поглянути,
І відшукати в життя свій вірний шлях!

Наші діти сьогодні зібралися в цьому залі,
Дякую всім вчителям, за те, що ви їм дали,
Ну а ви, наші дорослі хлопчики й дівчатка,
Забудьте тепер про переменочки.
Чекають вас попереду дорослі починання,
І не раз ще будуть складні змагання.
Кожен з вас повинен вибрати собі дорогу,
І прокладати в ній свій шлях, потроху.

Дорогі наші дітки, ви тепер випускники,
Написати більше в школі жодного рядка,
Натомість, цілу сторінку життя, ви перевернули,
І в доросле життя, сміливо пішли.
Нехай кожному з вас знайти себе пощастить,
Нехай до кожного великий успіх прийде,
Щоб ми і далі могли вами дуже пишатися,
А ви щоб вміли життям своєї насолодитися!

Сьогодні згадуємо, як вели вас в перший клас,
Як хвилювалися і переживали трепетно за вас,
І ось вже дзвенить останній дзвінок,
І десь далеко залишився перший урок.
Вітаємо діти, з вашим першим Випускним,
Прощаєтеся зі школою, наче з рідним домом,
Вперед кличе вас новий, незвіданий шлях,
А шкільні роки можна в пам’яті повернути.

Пролетіли непомітно ваші шкільні роки,
З вами разом ми вчилися, ніколи не лаяли,
Зубрили разом з вами, допомагали, як могли,
Проводили за підручником часом ночі і дні.
Сьогодні з Випускним Днем вас вітаємо,
Удачі і успіхів у новому житті вам бажаємо,
Бажаємо, щоб серце від щастя тріпотіло,
І щоб про рідну школу ви не забували.

Перед вами відкривається шлях свободи,
Сміливо крокуйте вперед, відганяючи негаразди,
Перед вами відкриваються великі перспективи,
Бажаємо втілення ідей і море позитиву.
Дорогі наші діти, ви дуже дорогі для нас,
Для того щоб вас привітати, зібралися тут зараз,
Від душі і серця з Випускним вас вітаємо,
Здійснення мрій і успіхів у всьому бажаємо!

Сьогодні у доросле життя вас проводжаєм,
З Випускним Днем вас хлопці вітаємо,
Не треба бігти вам вже на урок,
Дзвенить для вас сьогодні останній дзвінок.
Чимало шкільних років у вас за спиною,
Несподівано прийшов їм на зміну Випускний,
Школа життєвим уроком для вас стала,
Випускний – це день і кінця і початку.

Дорогі наші, вже дорослі хлопці,
Стали гордістю для нас ви і втіхою,
Ось і прийшов випускного вечора годину,
Відкривається нова, доросле життя для вас.
Ми бажаємо вам щастя на цьому складному шляху,
Щоб ви в ньому себе змогли мерщій знайти,
Щоб вдалося вам всі перешкоди сміливо обійти,
І до великого успіху в кінцевому підсумку прийти.

Сьогодні випускний, перед нами щасливі обличчя,
Як же можна батькам вами не пишатися?
Всі стоїте красиві такі, як на підбір,
А попереду вас чекає нове життя вже біля воріт.
Вітаємо вас, наші улюблені діти,
І хочемо, що ви стали найщасливішими на світі,
Щоб все, що не почнете добре виходило,
Щоб дитинство у ваших серцях ніколи не закінчувалося!