Щирі компліменти чоловіку простими словами

Іноді здається, що за всі роки озвучені вже всілякі слова. Це не так. У нас є колекція самих красивих компліментів чоловіку своїми словами, в якій ви точно знайдете що сказати.

Разом з твоєї посмішкою, улюблений, у мене прокидається радість в душі.

Завдяки свій наполегливої ​​вперто, ти здатний підкорити будь-яку вершину! Ти володієш привабливістю! Я скажу так, ти – найкращий!

Ти вмієш мене розуміти як ніхто інший.

Ти зайнятий? А я точно знаю, що всі мої думки зайняті тобою.

У тебе нескінченно багато чоловічої чарівності! Якби ми були на полі бою, противники здалися б після перших переговорів.

Лише від твоєї любові можу я бути щасливою,

Тільки бажання зустріти тебе смачною вечерею не дало померти мені з нудьги і туги!

Раніше мені здавалося, що тільки в фільмах показують найкращих чоловіків. Тепер я знаю тебе і розумію як сильно помилялася. Найкращі живуть поруч з нами.

Мій улюблений, єдиний і бажаний, спасибі тобі за те, щоти є у мене. Найдобріші і найніжніші слова я посилаю тобі. Ти заслуговуєш всього найкращого. Я зізнаюся тобі, коханий, що мені з тобою казково пощастило. Ти такий добрий і ласкавий, мій кошеня. У тебе такий ангельський характер, що залишається тільки заздрити. Я люблю тебе, просто тому, що ти є. Раніше я була зовсім іншою, а любов до тебе зробила чудо. Тебе я називаю своїм ангелом – охоронцем, мій любий.

А кажуть, що чоловіки не красиві … Вони просто не бачили тебе!

Я люблю ті моменти, коли ти повертаєшся, але терпіти не можу проводжати тебе.

Навіть через кілька років після нашого знайомства ти не перестаєш відкриватися з нового боку. Це просто неймовірно! Я люблю тебе ще більше.

Люди люблять свята і чекають їх, щоб отримати подарунки. У мене ж кожен день свято, тому що поруч кращий чоловік.

Коли на вулиці йде дощ або сніг, коли холод огортає все кругом, мені не страшно. Поруч з тобою мені завжди тепло і добре.

Ти вмієш розсмішити, спасибі за відмінне почуття гумору.

Ти коли посміхаєшся, я бачу, як грайливо згинається твоя смужка губ. Вона мене інтригує і дарує натяк на грайливі поцілунки.

З тобою мені все під силу. З тобою і я краще.

Я люблю тебе не за те, хто ти, а за те, хто я поруч з тобою

Мені не потрібне сонце на небі або веселка після дощу, щоб побачити цей світ прекрасним. Мені досить того, що поруч є такий чоловік,як ти.

Якби мені довелося потрапити на безлюдний острів, то ти – єдиний чоловік, з яким я змогла б вижити!

Компліменти чоловіку українською мовою

Компліменти чоловіку українською мовою