Привітання з першим зубиком

Це відбувається у всіх по-різному. У чотири місяці або в шість, а є екземпляри, у яких перший зубик прорізується в два місяці, у деяких не поспішають, навпаки, з’являються мало не в районі рочки. Однак це найважливіша подія в житті малюка і його батьків поряд з першою усмішкою дитини, першим кроком, першим словом. Привітати малюка і його близьких з цим досягненням можна з допомогою добрих побажань з нашого сайту – вони підібрані саме для такого приємного випадку.

Мама з папою в захваті,
Перший зубик у малюка,
Це щастя чудово,
Серце щасливо, душа.
Світ ніби яскравішим став,
Адже ваш малюк підростає,
Щастя, радості і сили,
В житті всім вам бажаємо.

Хто агукает в ходулях,
Мамі з татом не дає,
Вночі заснути спокійно,
Всі агукает, співає.
Ваш малюк, як сонце світить,
Зубик перший на увазі,
Нехай Господь йому подарує,
Щастя, радості зірку.

Мама з татом аж сяють,
Всі агукает малюк,
Перший зубик прорізає,
Вже зовсім підріс малюк.
Нехай він ніколи за життя,
Не хворіє і не плаче,
Щастя нехай Господь подарує,
І везіння на додачу.

Ох, сьогодні в нас такий денечек,
Свято – перший зубик у малюка,
Хай не буде у вас безсонних ночек,
Тільки нехай радіє душа.
Нехай малятко Господом хранима,
Буде кожен день і кожну мить,
А хвороби хай проходять мимо,
Чекає лише щастя, радість попереду.

У мами з татом свято дуже яскравий,
Дарувати поспішаємо їх малюкові подарунки,
Адже перший зубик, – важлива подія,
Його поспішаємо привітати і любити ми.
Нехай в житті у нього завжди,
Посмішка серце, душу зігріває,
Господь береже від горя і біди,
А щастя кожен день супроводжує.

Хто там весело сміється,
В колисці як квітка,
В хаті ніби світить сонце,
Коли щасливий малишок.
Адже сьогодні важлива подія,
Зубик перший світить білизною,
І усмішки і любов дарувати ми,
Всі поспішаємо тебе малюк рідний.

З’їсти тепер можу хоч дуб –
З’явився перший зуб!
Немає сили встояти,
Дуже хочеться кусати.

І гризу я все підряд:
Ляльок, м’ячик і ліжко,
Навіть палець на нозі,
Якщо попадеться де.

Кажуть, я з ним смішний.
Чекають, з’явиться другий.
Буду їсти за п’ятьох,
Коли багато стане їх.

Перейти в розділ листівок Листівки з першим зубиком дитині

Не знайшли потрібний привітання? Пропонуємо Вам привітання у віршах на замовлення!
З будь-якого приводу, будь-якої довжини, будь-якій людині ПЕРСОНАЛЬНО! Вірші на замовлення – найкращий подарунок!

Тато чекав. І мама теж.
В рот заглядали часто.
Приготували давно вже
Для нього три щітки, пасту.

Ось він виліз, не спросивши,
Як у лісі ростуть опеньки.
Ще маленький, але міцний.
З першим зубом вас, хлопці! ©

Перший зубик малюка –
Важлива подія!
Як усмішка гарна!
Швидше подивіться – но!
Я вже майже великою –
Зубик з’явився!
Треба тата вкусити,
Щоб він мною пишався! 🙂 ©

Перший зубик дочки –
Важлива подія!
Хороша посмішка дуже!
Швидше подивіться – но!
Я вже майже велика –
Зубик з’явився!
Треба тата вкусити,
Щоб він мною пишався! ©

У мене сьогодні свято,
З’явився перший зуб,
Я тепер великий пустун,
І гарна я, і не дурний.

Перший зуб — вже серйозно,
Я тепер не карапуз,
Я нахмурю брови грізно,
Але я не серджуся.

Покладається відтепер,
Бути солідним і великим,
Де один, там і чотири,
Де вершок, там і аршин. ©

В процесі росту і розвитку новонародженого малюка є безліч пам’ятних для батьків моментів. Деякі з них прийнято відзначати в колі сім’ї, зберігати пам’ять про них. А що може в цьому допомогти? Звичайно ж вітання і подарунки.

У традиціях багатьох народів світу є звичай дарувати дитині подарунки на перший зубик. Це символізує побажання йому здоров’я, щастя і довгих років життя.

Найчастіше подарунки на перший зуб дарують близькі родичі і друзі. Якщо у малюка є хресні батьки, то привітання на зубок – це їх прямий обов’язок. Як правильно привітати маленьку дитину, що йому побажати і що подарувати – читайте далі

У малюка перший зуб? Приймайте привітання і подарунки

У вашого малюка з’явився перший зуб і привітання сиплються від усіх родичів і друзів? Якщо це так, то можете вважати, що ви чудові батьки. Ви змогли подбати про те, щоб ця подія стала надбанням гласності та загальної уваги.

Але не завжди це правильно. Дуже часто саме під час прорізування першого зубика можуть проявитися такі неприємні моменти, як заздрість і недоброзичливість ваших близьких людей. Приймайте вітання та подарунки, але робіть це з максимальною обережністю.

Цей період дуже складний для дитини. Він дуже вразливий для впливу негативної енергії. Тому дуже часто бурхливе святкування першого зубика обертається згодом неспокійними ночами для мами і болісним прорізуванням інших зубів у дитини.

Тому, послухайте ради. Не повідомляйте про цю подію численним родичам і близьким друзям. Нехай це буде тихе сімейне свято. Оптимальний варіант, якщо ви запросите відсвяткувати з вами цю подію хрещених батьків малюка, бабусь і дідусів. Цього цілком достатньо. А ось для малюка це може стати гарантією появи інших зубів без особливих проблем.

Пам’ятайте також про те, що на перший зуб не кожне привітання можна приймати без відповідей. Якщо вашому малюкові бажають бути зубастим як акула або кусачим як собака, то поверніть це привітання відправнику. Побажайте цих «благ» йому самому.

Правильне вітання – це побажання здоров’я і щастя дитині. Найвдаліше привітання – це вираз надії, що кожен зубик у дитини – це свідчення його розуму і мудрості.

Вибираємо подарунок на перший зубик

Часто опиняємося в ситуації запрошених на це родинне свято. Як найчастіше вибираємо подарунок на перший зубик, грунтуючись на своїх уявленнях про те, що добре і що погано? Правильно, орієнтуюся на власні відчуття — чого хотілося б саме нам у такий момент. Але це може бути в корені неправильним. Давайте розберемося, що до чого і як здійснити правильний вибір так, щоб і батьків малюка не образити і користь сімейства принести.

У більшості народів існує чудова традиція дарувати срібну ложечки на перший зубик малюка — це свого роду талісман, що символізує побажання міцного здоров’я. Вибирати цей столовий прилад слід виходять із доцільності майбутнього використання. краще, якщо це буде невелика за розміром чайна ложечка, зручна для використання малюкові. Тоді у подарунок буде хоч якийсь сенс. У багатьох сім’ях з великою кількістю родичів вже після народження другого малюка накопичується просто неймовірна кількість ложечок різного формату. Це пов’язано з тим, що подібний презент вважається традиційним. не хочете виділятися з натовпу — даруйте срібну ложку на перший зуб і не думайте ні про що.

А ось для тих, хто хоче, щоб його подарунок запам’ятався і при цьому не було припадають порохом на полиці дрібничкою, ставлять себе на місце стурбованих молодих батьків. Що найбільше потрібно дитині в складний період прорізування? Звичайно ж, самі різноманітні брязкальця і кільця для прорізування. В даний час у продажу існує величезна різноманітність з охолоджуючим десни ефектом. Є з чого вибрати.

Для дівчинки подарунком може стати ошатне плаття, яке згодиться на святкування першого дня народження. А от для хлопчика можна купити машинку або літачок. Загалом, іграшки підходять всі без винятку, крім тих, які мають обмеження за віком. А от з одягом найкраще узгодити це питання попередньо з батьками. В даний час краще запитати і подарувати те, що потрібне, чим поскромничать і піднести абсолютно непотрібну річ. І гроші витрачені і радості немає.

Що подарувати малюкові в той момент, коли у нього з’являється перший зубик? Відмінний подарунок на перший зуб малюка – це зубна щітка і зубна паста. В європейських країнах є звичай дарувати котушку зубної нитки у святковій упаковці. Це символізує довге життя дитини. При цьому в привітання вкладають такі слова, як бажаємо тобі малюк, щоб життя твоя була такою ж рівною і довгою, як ця шовкова нитка.

На перший зуб можна подарувати і пінетки або сандалі. Це символізує самостійність дитини у зв’язку з появою першого зубика.

SMS привітання на перший зубок — варіанти тексту

Далі пропонуємо варіанти тексту, використовувані для SMS поздоровлення на перший зубок малюку та його батькам. Вони можуть бути злегка перероблені з использвоанием імені дитини або її батьків

  1. Бажаємо міцних корінців і біленьких вершків
  2. Дружна команда з 36 хлопців варто вже біля ваших дверей. Приймайте першого, самого сміливого.
  3. Чекали довго, крик терпіли — озирнутися не встигли, вже зубок дивиться на вас. Приймайте привітання і тарілку частування.
  4. Тато з мамою загордились — вже зовсім великий синку. Він тепер не просто лялька, а має свій зубок.
  5. Донька ручки до вас тягне, все хотіла показати, що алмаз в десні виблискує і чекає подарунка.
  6. Приймайте привітання і гостей за стіл садіть, будемо стукати ложками і дитини вітати.
  7. Перли посмішки улюбленого чада скоро порадує вас в повній мірі — будьте уважні, будьте відповідальні і бережіть дари зубної феї.
  8. Скок поскок, ось і зубок, час швидко пролітає і малюк крокує вперед.
  9. Побажаємо щастя і спокою і прорізування всіх зубів без болю.
  10. Мишка по полю гуляла, мишка зубик втратила, а марина на сплошала і знахідку підібрала.

Пишіть вітання щиро і від усієї душі, вкладайте в них усі найкращі побажання. Добро повертається і множиться, якщо він зроблено і сказано від чистого серця.

Привітання з першим зубом дитини, батькам слід очікувати, починаючи з першого півріччя життя, ближче до напівроку. В цілому у дитини до трьох років життя виростає двадцять молочних зубів і кожен з них – перший. Перші нижні центральні різці, перші верхні центральні різці, потім бічні верхні і нижні різці і т. д. до Всього році життя у дитини налічується близько 8 зубів і всі вони вперше з’являються в житті дитини.

Кожного зуба дитини батьки радіють, як перший раз. Але буває так, що дитина народжується вже з зубами. Хоча таких випадків зустрічається не так багато. Коли-то батьків дуже лякав цей факт. Вважалося, що народитися вже з зубами – погана прикмета або втілення темних сил. На щастя, на сьогоднішній момент, окрім як забобонами, такі твердження назвати не можна.

Справа в тому, що зуби дитини починають формуватися ще у внутрішньоутробному розвитку. Якщо мама добре харчувалася, отримувала весь комплекс необхідних мікроелементів, плюс сприятлива спадковість, то цілком зрозуміло, чому дитина народився з зубами. Крім незручностей мамі при годуванні, таке явище не несе більше ніякої загрози. Можливо раніше розвиток зубів мало місце так само і у батьків дитини.

Те ж саме можна сказати і про запізніле появі зубів. Якщо вітання з першим зубом трохи запізнилися, у зв’язку з тим, що зубки вашого малюка почали різатися лише до 10 місяців або до року, то нічого страшного, як вважають лікарі, в цьому теж немає. Якщо дитина нормально розвивається, послідовно набирає вагу, добре харчується, то значить генетична схильність дитини така, що зуби у нього починають різатися саме до такого віку. До того ж вважається, що зуби з’являються в більш пізньому періоді відрізняються більшою міцністю. Так що турбуватися батькам ні в якому разі не варто.

Я його до нас в гості чекала вже, звичайно, кожен день десенки мацала, а сьогодні ось намацала! До цього два дні ми ні вдень, ні вночі не спали і вередували, весь час тільки наруках, а ось і нате вам))) Ось що нарила в неті про перший зубик, вирішила поділитися)

До чого ж не тактовна
Ця доросла сім’я!
Думають — педагогічно
«Подкуют» вони мене?
Адже дитині п’ятий місяць,
Доросла, розумна людина,
А вони «агу» белькочуть,
Ніби зубочки немає.
Я уважно за ними
Спостерігаю кожен раз
(Нехай тріщать, вони ж рідні),
Лише злегка прищурю очей.
У мене в моєму сознанье
Багато – багато нових слів,
Тільки «але» є виправдовуючись –
Не маю я зубів.
Ні, лукавлю, все ж приховую:
Лізе перший мій дружок.
Я потім слину пускаю,
Щоб їй обмити зубок.
А рідня не розуміє,
Всі іграшки мені пхають.
Обгрызу, нехай мама знає,
Як дитину дістають!
Що? Хочете переконатися?
Ну — кА суньте пальчик в рот!
Тільки, цур, щоб не сердитися:
Ось де зубик живе мій!

Зубик, де ти, вилазь
Нашу дитинку не гризи
Наша дитинка слізки ллє,
Що потрапило в рот суєт.
Зубик ріжеться, болить,
Наша дитинка: «А-А-А»-кричить.
Раптом затих і лежить,
Зубик виліз! Зуб стирчить!

Все, що в ручки потрапить,
Я тягну справно в рот:
Брязкальце, ляльку, пальчик,
Куточок ковдри.
Шкода, що не лізе в рот м’ячик,
Я б і м’ячик пожував!
Що спіймаємо, то жуємо.
Перший зубик чекаємо в гості!

Я сьогодні по трошки
Вранці кашу їв ложкою.
Раптом по ложці щось… стук!-
Я почув дивний звук.
І я навіть здивувався:
Хто в роті там з’явився?
Білий, маленький, прямий.
Це — перший зубик мій!

Посмішка не злітає з губ –
У Єгорки виліз перший зуб!
І тепер Єгорка радий –
Можна їсти мармелад!
Бо не легко
Кожен день пити молоко.

З’їсти тепер можу хоч дуб —
З’явився перший зуб!
Немає сили встояти,
Дуже хочеться кусати.
І гризу я все підряд:
Ляльок, м’ячик і ліжко,
Навіть палець на нозі,
Якщо попадеться де.
Кажуть, я з ним смішний.
Чекають, з’явиться другий.
Буду їсти за п’ятьох,
Коли багато стане їх.

Кашки ковток і суміші ковток,
Міцно тримай пляшку, синку,
Яснами соску сильніше притискай,
Сил набирайся і підростай!
Соска прокушена, зуб з’явився,
Щасливі всі, ну а дід здивувався:
Треба ж, як швидко ростеш ти, внучок, —
Чайна ложка тобі на зубок!
Будемо з тобою ми міцно дружити,
Ходити на полювання і рибу ловити.
Онук посміхнувся, «агу» він сказав,
Дідові свій перший зубок показав.

Все навколо так метушаться,
Змушують кашу їсти.
Ну а я хочу гратися,
Я вже пів-року тут.
Я по кнопочці вдарю,
І як диригент взмахну,
І іграшка заграє
Знову свою мелодію.
Підспівую їй безладно,
Може як-небудь зрозуміють,
З’явився адже сьогодні
У мене мій перший зуб!

Привітання з першим зубом малюка

Е то відбувається у всіх по-різному. У чотири місяці або в шість, а є екземпляри, у яких перший зубик прорізується в два місяці, у деяких не поспішають, навпаки, з’являються мало не в районі рочки. Однак це найважливіша подія в житті малюка і його батьків поряд з першою усмішкою дитини, першим кроком, першим словом. Привітати малюка і його близьких з цим досягненням можна з допомогою добрих побажань з нашого сайту – вони підібрані саме для такого приємного випадку.

Мама з папою в захваті,
Перший зубик у малюка,
Це щастя чудово,
Серце щасливо, душа.
Світ ніби яскравішим став,
Адже ваш малюк підростає,
Щастя, радості і сили,
В житті всім вам бажаємо. ©

Хто агукает в ходулях,
Мамі з татом не дає,
Вночі заснути спокійно,
Всі агукает, співає.
Ваш малюк, як сонце світить,
Зубик перший на увазі,
Нехай Господь йому подарує,
Щастя, радості зірку. ©

Мама з татом аж сяють,
Всі агукает малюк,
Перший зубик прорізає,
Вже зовсім підріс малюк.
Нехай він ніколи за життя,
Не хворіє і не плаче,
Щастя нехай Господь подарує,
І везіння на додачу. ©

Ох, сьогодні в нас такий денечек,
Свято – перший зубик у малюка,
Хай не буде у вас безсонних ночек,
Тільки нехай радіє душа.
Нехай малятко Господом хранима,
Буде кожен день і кожну мить,
А хвороби хай проходять мимо,
Чекає лише щастя, радість попереду. ©

У мами з татом свято дуже яскравий,
Дарувати поспішаємо їх малюкові подарунки,
Адже перший зубик, – важлива подія,
Його поспішаємо привітати і любити ми.
Нехай в житті у нього завжди,
Посмішка серце, душу зігріває,
Господь береже від горя і біди,
А щастя кожен день супроводжує. ©

Хто там весело сміється,
В колисці як квітка,
В хаті ніби світить сонце,
Коли щасливий малишок.
Адже сьогодні важлива подія,
Зубик перший світить білизною,
І усмішки і любов дарувати ми,
Всі поспішаємо тебе малюк рідний. ©

В будинку крики (дитячих менше):
У дитини лізе зуб.
Мати – найнещасніші від усіх жінок.
Тато в трансі, хоч не дурний.
Піднялася температура.
Потрібно швидку швидше!
П’ятий раз пролив мікстуру
Тато в поспіху біля дверей.
Знаємо, що серце рве на частини
Цей гучний крик часом.
З першим зубом! З новим щастям!
Скоро буде і другий!
http://www.supertosty.ru/pozdravleniya/povod/s pervym zubom/2.html

З’їсти тепер можу хоч дуб –
З’явився перший зуб!
Немає сили встояти,
Дуже хочеться кусати.
І гризу я все підряд:
Ляльок, м’ячик і ліжко,
Навіть палець на нозі,
Якщо попадеться де.
Кажуть, я з ним смішний.
Чекають, з’явиться другий.
Буду їсти за п’ятьох,
Коли багато стане їх.

Голосові поздоровлення з Днем Народження

Вірші про перший зуб

Хто відгриз шмат від груші,
Прокусив наскрізь іграшку,
Покусав блокнот у тата,
Роздраконив пачку вати? –
Серафим два перших зуба
Випробував на міцність всюди.

Зубик. де ти, вилазь
Нашу дитинку не гризи
Наша дитинка слізки ллє,
Що потрапило в рот суєт.
Зубик ріжеться, болить,
Наша дитинка: А-А-А -кричить.
Раптом затихла і лежить,
Зубик виліз! Зуб стирчить!

Все, що в ручки потрапить,
Я тягну справно в рот:
Брязкальце, ляльку, пальчик,
Куточок ковдри.
Шкода, що не лізе в рот м’ячик,
Я б і м’ячик пожував!
Що спіймаємо, то жуємо.
Перший зубик чекаємо в гості!

У моєї крихітки з’явилися зубки
І тепер не жарти ігри для ведмедика.
Адже вона кусає часто його вушка
І, напевно, боляче маленької іграшки.

Я сьогодні по трошки
Вранці кашу їв ложкою.
Раптом по ложці щось. стук!-
Я почув дивний звук.
І я навіть здивувався:
Хто в роті там з’явився?
Білий, маленький, прямий.
Це – перший зубик мій!

Посмішка не злітає з губ –
У Вані виліз перший зуб!
І тепер Ванюша радий –
Можна їсти мармелад!
Бо не легко
Кожен день пити молоко.

Чому наш малюк плаче,
Тягне в рот іграшки?
Значить: Зубки Ваню турбують –
Слинки капають рікою.
Злиться: Що ж там таке?
Неподобство, яке!
Не дають вони спокою.
Ротик ми відкриємо йому.
Чекає Ванюша наш, мовчить.
Дивимося: Перший зуб стирчить.
Папа радий і мама рада.
Срібло дають в нагороду.
-Що ж мені ложечка потрібна,-
Взяв на зуб: З срібла!

Р. Буреніна

Тетянка плаче, ридає.
Зубик мучить, мучить.
І малятко сльози ллє,
Кулачки свої гризе,
Зубик де ти, покажися,
І з Тетянкою подружися,
Прорезайся швидше,
Подивися, тут веселіше.
Таня буде посміхатися,
А тобою все милуватися.
Зубик виглянув трохи
«Мене чистити не забудь»
У Танюши біль пропала,
Сонце яскравіше засяяло,
Стали весело грати,
Новий зубик чекати.

З’їсти тепер можу хоч дуб –
З’явився перший зуб!
Немає сили встояти,
Дуже хочеться кусати.
І гризу я все підряд:
Ляльок, м’ячик і ліжко,
Навіть палець на нозі,
Якщо попадеться де.
Кажуть, я з ним смішний.
Чекають, з’явиться другий.
Буду їсти за п’ятьох,
Коли багато стане їх.

Кашки ковток і суміші ковток,
Міцно тримай пляшку, синку,
Яснами соску сильніше притискай,
Сил набирайся і підростай!
Соска прокушена, зуб з’явився,
Щасливі всі, ну а дід здивувався:
Треба ж, як швидко ростеш ти, внучок, –
Чайна ложка тобі на зубок!
Будемо з тобою ми міцно дружити,
Ходити на полювання і рибу ловити.
Онук посміхнувся, «агу» він сказав,
Дідові свій перший зубок показав.

Все навколо так метушаться,
Змушують кашу їсти.
Ну а я хочу гратися,
Я вже пів-року тут.
Я по кнопочці вдарю,
І як диригент взмахну,
І іграшка заграє
Знову свою мелодію.
Підспівую їй безладно,
Може як-небудь зрозуміють,
З’явився адже сьогодні
У мене мій перший зуб!

До чого ж не тактовна
Ця доросла сім’я!
Думають – педагогічно
Подкуют вони мене?
Адже дитині п’ятий місяць,
Доросла, розумна людина,
А вони «агу» белькочуть,
Ніби зубочки немає.
Я уважно за ними
Спостерігаю кожен раз
(Нехай тріщать, вони ж рідні),
Лише злегка прищурю очей.
У мене в моєму сознанье
Багато – багато нових слів,
Тільки «але» є виправдовуючись –
Не маю я зубів.
Ні, лукавлю, все ж приховую:
Лізе перший мій дружок.
Я потім слину пускаю,
Щоб їй обмити зубок.
А рідня не розуміє,
Всі іграшки мені пхають.
Обгрызу, нехай мама знає,
Як дитину дістають!
Що? Хочете переконатися?
Ну – кА суньте пальчик в рот!
Тільки, цур, щоб не сердитися:
Ось де зубик живе мій!

Журнал > І у нас перший зуб. + прикольні віршики про перший зубик)))))

Я його до нас в гості чекала вже, звичайно, кожен день десенки мацала, а сьогодні ось намацала! До цього два дні ми ні вдень, ні вночі не спали і вередували, весь час тільки наруках, а ось і нате вам))) Ось що нарила в неті про перший зубик, вирішила поділитися)

До чого ж не тактовна
Ця доросла сім’я!
Думають — педагогічно
«Подкуют» вони мене?
Адже дитині п’ятий місяць,
Доросла, розумна людина,
А вони «агу» белькочуть,
Ніби зубочки немає.
Я уважно за ними
Спостерігаю кожен раз
(Нехай тріщать, вони ж рідні),
Лише злегка прищурю очей.
У мене в моєму сознанье
Багато – багато нових слів,
Тільки «але» є виправдовуючись –
Не маю я зубів.
Ні, лукавлю, все ж приховую:
Лізе перший мій дружок.
Я потім слину пускаю,
Щоб їй обмити зубок.
А рідня не розуміє,
Всі іграшки мені пхають.
Обгрызу, нехай мама знає,
Як дитину дістають!
Що? Хочете переконатися?
Ну — кА суньте пальчик в рот!
Тільки, цур, щоб не сердитися:
Ось де зубик живе мій!

Зубик, де ти, вилазь
Нашу дитинку не гризи
Наша дитинка слізки ллє,
Що потрапило в рот суєт.
Зубик ріжеться, болить,
Наша дитинка: «А-А-А»-кричить.
Раптом затих і лежить,
Зубик виліз! Зуб стирчить!

Все, що в ручки потрапить,
Я тягну справно в рот:
Брязкальце, ляльку, пальчик,
Куточок ковдри.
Шкода, що не лізе в рот м’ячик,
Я б і м’ячик пожував!
Що спіймаємо, то жуємо.
Перший зубик чекаємо в гості!

Я сьогодні по трошки
Вранці кашу їв ложкою.
Раптом по ложці щось… стук!-
Я почув дивний звук.
І я навіть здивувався:
Хто в роті там з’явився?
Білий, маленький, прямий.
Це — перший зубик мій!

Посмішка не злітає з губ –
У Єгорки виліз перший зуб!
І тепер Єгорка радий –
Можна їсти мармелад!
Бо не легко
Кожен день пити молоко.

З’їсти тепер можу хоч дуб —
З’явився перший зуб!
Немає сили встояти,
Дуже хочеться кусати.
І гризу я все підряд:
Ляльок, м’ячик і ліжко,
Навіть палець на нозі,
Якщо попадеться де.
Кажуть, я з ним смішний.
Чекають, з’явиться другий.
Буду їсти за п’ятьох,
Коли багато стане їх.

Кашки ковток і суміші ковток,
Міцно тримай пляшку, синку,
Яснами соску сильніше притискай,
Сил набирайся і підростай!
Соска прокушена, зуб з’явився,
Щасливі всі, ну а дід здивувався:
Треба ж, як швидко ростеш ти, внучок, —
Чайна ложка тобі на зубок!
Будемо з тобою ми міцно дружити,
Ходити на полювання і рибу ловити.
Онук посміхнувся, «агу» він сказав,
Дідові свій перший зубок показав.

Все навколо так метушаться,
Змушують кашу їсти.
Ну а я хочу гратися,
Я вже пів-року тут.
Я по кнопочці вдарю,
І як диригент взмахну,
І іграшка заграє
Знову свою мелодію.
Підспівую їй безладно,
Може як-небудь зрозуміють,
З’явився адже сьогодні
У мене мій перший зуб!