Привітання з одруженням красиві

Пропонуємо вашій увазі чудові весільні привітання з красивими листівками і душевними побажаннями у віршах і прозі. Сподіваємось, що тут ви знайдете саме ті слова, які б вам хотілося висловити свої побажання молодятам.

Красиві привітання з Річницею весілля стануть для щасливого подружжя одним із яскравих вражень. Вибирайте найбільш сподобалися листівки і поздоровлення у віршах чи прозі, які неодмінно порадують і захопить сімейну пару.

Як привітати? Тільки у віршах! Адже віршовані привітання є вдалим способом висловити свої почуття і від душі висловити всі свої побажання. І, звичайно ж, не обійтися без гарного листівки!
?????

Сьогодні для вас відкриваються двері в нове життя, де все буде помножено на два – щастя, радість, відповідальність і турбота. Тепер ви разом будете будувати своє життя, і нехай вона складається тільки з приємних миттєвостей!
Автор: Тетяна Бічер

Ви знайшлися не випадково, значить ви, призначені один одному, так будьте разом, як пара лебедів все життя, що вам призначено в цьому світі.
Автор: Ірина Артемук

Справжнє весілля обходиться без тамади: гості радіють, бачачи щасливих молодят. Рада так любов вам! Пам’ятайте, що тільки разом можна досягти найбільших висот у житті!
Автор: Сергій Стойко

Дорогі молодята, сьогодні народилася сама прекрасна сім’я! І нехай буде ця сім’я такою міцною, що витримає всі життєві випробування. Пам’ятайте, що тільки разом ви сильні. Тримайтеся міцніше один за одного!
Автор: Анна Пищеда

Дорогі наречений і наречена! Нехай ваша сім’я буде щасливою, а щастя буде таким величезним, щоб його вистачило і вашим дітям, і онукам, і правнукам!
Автор: Анна Пищеда

Бажаємо вам, молодята, ніжною і чистої любові, як білосніжна фата. Взаємовідносин гарних, немов чарівний букет нареченої. Солодких митей, як весільний торт. А іскристого щастя, як шампанське в ваших келихах!
Автор: Тетяна Бічер

У птиці під назвою «сім’я» сьогодні виросло два крила і ці крила — ви. Її політ лише тільки починається, так летите обережно і будьте завжди разом, адже птах з одним крилом не літає.
Автор: Ірина Артемук

Прийміть вітання в цей важливий для вас двох день! Щастя вам! Нехай у вашому домі живуть посмішки, які ви даруєте один одному, і лунає сміх ваших дітей, а у вашій родині панують гармонія і злагода!
Автор: Ганна Воловик

Уявіть, що кожне побажання сьогодні — чарівна намистинка, виблискує на ниточці любові. Нехай ця нитка буде міцною, а дзвінке намисто стане щасливим сімейним оберегом для вас!
Автор: Людмила Нікуліна

Молодята, прийміть мої побажання: любові, достатку, лебединої вірності. Нехай родина ваша зміцнюється з кожним днем. Будьте один одному опорою і радістю в житті. Гармонії та взаємоповаги!
Автор: Каріна Голуб

Сьогодні справжнє свято торжества любові! Нехай цей радісний день триває у вас ціле життя. Бажаю вам взаєморозуміння, сімейного затишку і дитячого сміху!
Автор: Каріна Голуб

Новонароджена сім’я подібна алмазу. Бажаємо вам перетворити його на чудовий діамант, огранив згодою, мудрістю і любов’ю!
Автор: Людмила Нікуліна

Кажуть, що багатство це в першу чергу здоров’я, по-друге, добра дружина, в третіх, діти! Тому бажаю нареченому бути багатим – володіти неабияким здоров’ям, берегти свою красуню наречену, яку він сьогодні взяв у дружини, народити здорових дітей, з якими життя стане вдвічі щасливою! За нареченого і наречену, гірко!

Дорогі молодята, від усієї душі вітаємо вас з найголовнішим святом – народженням сім’ї. Нехай ваш шлюб обов’язково буде без шлюбу. Живіть завжди в злагоді і любові, довіряйте один одному і цінуєте свою любов. Адже сім’я – це одне ціле. Бажаємо вам гарно жити, щоб медовий місяць тривав все життя. Нехай ніколи не буде сумнівів у вашому житті. Будьте здорові, живіть у достатку, народжуйте дітей, дівчат. Будьте завжди щасливі. Хай дорога життя буде прямий і твердою.

Бажаю парі молодій дожити до весілля в здоров’ї і вірності, любові і ніжності. І, розділяючи радості і горі, завжди бути один для одного преданнейшим іншому. І нехай союз щасливий, вірний буде завжди для нас прикладом. Гірко!

У природі погода буває різною: і ясною, і похмурої, трапляються бурі, урагани. Як ясна, так і погана погода сприяє посівам, але якщо дощ або вітер вчасно не вгамується, вони стають руйнівними. Пропоную підняти келихи за те, щоб сварки і негода в сімейному кліматі молодят ніколи не були руйнівними. Хай буде більше сонячних днів у вашій родині!

Нехай буде щасливий ваш шлюб! Нехай буде радісною ваша любов! Живіть в дружбі і злагоді. Нам завжди хочеться, щоб щастя було довгим, а тому бажаю вам щастя тільки вічного кохання тільки яскравою, тільки вірних друзів! Отже, хай буде щасливий ваш союз!

Вип’ємо за математику сімейного життя: за додавання, завдяки якому склалася сімейна пара; за віднімання обох з числа неодружених і незаміжніх; за розподіл всіх прикростей і труднощів навпіл; за примноження вашого роду шляхом народження дітей! За молодих!