Привітання від студентів викладачам

Дорогі наші та чудові викладачі від усієї душі хочемо сказати вам «спасибі» за те, що ви є, за те, що вклали в нас чимало знань і старань, за те, що ніколи не шкодували своїх сил, емоцій, часу і турботи. Спасибі за наше виховання і освіту. Бажаємо вам, наші золоті, довгих років успішного викладання, невичерпного ентузіазму та оптимізму, світлого щастя в житті і добрих чудес на шляху.

Шановні наші викладачі, хочемо від щирого серця сказати вам величезне спасибі за вашу старанність і розуміння, за вашу роботу і ваші старання, за вашу доброту, підтримку і чуйність, за увагу, терпіння і вірні знання. Бажаємо вам залишатися у відмінній формі і з міцним здоров’ям, спасибі, дорогі, вам за все.

Сьогодні ми хочемо подякувати наших чудових викладачів. Спасибі вам, дорогі, за все: за наші радісні злети і підтримку під час падінь, за теплі слова та щирі поради, за добрі напуття і щирі переживання, за тверді знання і міцну віру в наш успіх.

Хочемо висловити слова вдячності нашим чудовим викладачам! Ви завжди були поруч, підтримуючи, коригуючи і направляючи наші бунтівні голови. Спасибі вам за величезний багаж знань, навички і досвід, якими ви щедро ділилися. Нехай збудуться всі ваші бажання і виправдаються очікування. Будьте щасливі на 100% реалізовані!

Милі наші дорогі викладачі, хочемо висловити вам величезну подяку за вашу сумлінну працю, бравое терпіння, залізну витримку, прекрасну підготовку, щире розуміння і добру підтримку. Бажаємо вам здоров’я, міцних сил, відмінних ідей, безсумнівних успіхів та приємних сюрпризів від життя.

Велике спасибі вам, наші чудові, дорогі, шановні і улюблені викладачі. Вашим зусиллям, вашій праці, вашого терпіння і розуміння немає ціни. Ми від душі бажаємо вам міцного здоров’я і довголіття, доброго настрою і благополуччя, легких рішень простих і складних життєвих завдань.

Любі наші, добрі і дорогі викладачі, від душі вам вдячні за вашу любов і розуміння, за щирість і підтримку, за чуйність і добрі поради. Нехай ваша діяльність буде завжди успішною, доброго щастя вам, міцного здоров’я і поваги.

Шановні викладачі, висловлюємо Вам щирі слова вдячності за навчання наших дітей, за дані Вами міцні знання, які стануть основою для їх успішного подальшого навчання. Спасибі Вам за допомогу, співчуття, турботу і доброту.

Слова подяки викладачам від студентів

На випускний і на врученні диплома вимовляється багато урочистих промов. Але головні слова подяки кажуть викладачам студенти. Тому що вони головні особи цього свята. Ми приготували зразкові тексти слів подяки, якими ви можете скористатися. Також ви можете змінити їх на свій розсуд і під редагувати під своїх викладачів.

Сьогодні у нас радість, сьогодні ми отримали свої дипломи про закінчення навчання і отримали свою першу вищу освіту. Все це ми домоглися лише завдяки вам – нашим викладачам. І ми хочемо, щоб ви розділили нашу радість і гордість разом з нами.
За час навчання у нас були розбіжності і сварки, образи і непорозуміння, але ми зуміли разом подолати ці перешкоди і досягти поставленої мети. Тримаючи в руках диплом про вищу освіту, хочеться висловити ще раз свою подяку. Адже саме ви крок за кроком підводили нас до цього дня і події. Саме ви вели нас правильною дорогою, хоча ми цього часом і не помічали. Ми хочемо побажати вам, щоб до вас приходили тільки кращі студенти, а ви з них робили найкращих. Адже на нашому прикладі у вас це вийшло на відмінно!

Студенти це не просто учні, це особливий статус, це особливе звання якщо хочете. Бути студентом почесно і важко. Але всі труднощі ми легко подолали завдяки вам і вашій майстерності. Сьогодні, в день нашого випуску, ми хочемо подякувати вас за все те, що ми отримали. А отримали ми не вища освіта, а знання, які, як відомо – сила! Тепер, завдяки вам і вашій роботі з нами, ми можемо спокійно зробити останній крок, крок який перенесе нас з студентського життя, у доросле життя. І після нам немає на кого сподіватися, окрім як на себе. І ми неодмінно згадаємо всі ваші уроки, всі ваші слова і ваші настанови. А коли згадаємо і скористаємося, то обов’язково скажемо вам спасибі, тому що вони нам допоможуть.

Студентське життя сповнена восторгав і сюрпризів, сповнена радості і свят, і в цій метушні так легко втратити голову і забути про навчання. Але у нас були чудові викладачі, які завжди допомагали нам завжди направляли нас на потрібний і правильний шлях.
Сьогодні, в день нашого випускного, ми хочемо висловити вам свою вдячність. Сказати вам спасибі за все те, що ви для нас зробили. Нехай у подальшому житті ми з вами зустрінемося, але ваші уроки і ваші знання, які ви нам передали, назавжди будуть з нами. Все, що ви нам дали – безцінне. І ми зробимо все, щоб ви про нас почули і пишалися, і сказали – так, це мої студенти!

Захист диплому це не просто один день з студентського життя, це найголовніший день, можливо, у всій життя. Адже отримавши диплом, нам відкривається дорога в подальшу, доросле життя. І відкрити ці двері нам допомогли ви – наші викладачі!
Ми сердечно вдячні вам за вашу працю, за вашу працю, за те, що ви правдами і не правдами, але зуміли довести нас до цього пам’ятного дня. Кожен з нас отримав не просто диплом – він отримав щось більше, він отримав свідчення того, що чогось вже досяг у цьому житті і обов’язково доб’ється.
Ми не обіцяємо, що виправдаємо всі ваші очікування щодо кожного з нас, але ми зробимо все можливе, щоб вам не було за нас соромно!

Коли настає момент закінчення школи кожен учень, батьки і, звичайно ж, учитель переповнені хвилюваннями і очікуваннями. Обов’язково потрібно заздалегідь обміркувати, як буде піднесена подяку викладачеві від усіх учасників торжества.

Як додати емоції поздоровлення

Обов’язково повинна бути включена в програму подяку викладачам від студентів, які закінчують вищий навчальний заклад. Включити максимум почуттів і емоцій у таке привітання допоможе ефект несподіванки. Подяку викладачеві від всіх не повинна бути заготівлею і обумовлюватися на репетиціях випускного балу. Саме так вчителі повністю відчують і сприймуть яскраво ідею від студентів і їх батьків. З допомогою сюрпризу можна пробудити приховані почуття і переживання і задати потрібний настрій свята.

На які заходи можна піднести подяку педагогу

Взагалі, слова подяки вчителям можна говорити на всіх без винятку святах. Але особливо важливо підготувати подібні вислови на випускний вечір. Адже це урочистий і переповнена захопленими почуттями свято. Тому подяку викладачам від студентів і батьків обов’язкова в цей прекрасний день.

Подяка викладачам від випускників

Випускаються з інститутів, університетів або академій пройшли чималий шлях. Настання цього дня свідчить про те, що кожен студент вийшов на новий рівень, вища освіта допоможе у дорослому житті і стане поштовхом до пошуків хорошої роботи. Але про це не тут і не зараз. В день, коли студенти махають рукою вищому навчальному закладу, обов’язково треба говорити спасибі тим, хто допоміг їм пройти цей шлях. Подяка викладачам на вручення диплома може бути наступною.

Сьогодні духом урочистості наповнений

Звичний і прикрашений наш зал.

Не віриться зовсім хлопцям,

Що навчання останній день настав.

Спасибі вам викладачі!

Ви стали нам як вірні приятелі.

Нас потрібними ви знаннями наповнювали,

Щоб освіченими, розумними ми стали.

Слів вдячності не злічити,

Спасибі за те, що ви є!

Ось і настав час нам отримувати дипломи,

Нам не віриться, правда, що завтра вже

Не прийдемо ми у двір інституту рідного

І в доросле життя ми вступили вже.

За все це ми хочемо сказати спасибі,

Найсвітліші слова говорити.

Наших вірних і розумних кураторів.

Якби не ви, ми б так не зуміли,

Ви вчили нас розуму, часом терпіли.

Тому свято сьогодні для вас,

Адже ви випускаєте в життя доросле нас.

Тепер уже не до сміху,

Робота, досягнення успіху.

Але обіцяємо сьогодні і зараз,

Що ніколи ми не забудемо вас!

За нами закриваються інституту двері,

Але ми в собі впевнені, що досягнемо висоти.

Адже знання, які давали мудреці,

Своїх предметів знавці і просто чудові люди,

Завжди, скрізь і де завгодно

Ми сміливо використовувати будемо.

Спасибі вам за те, що ми йдемо з багажем умінь,

Бажаємо вам, вчителі, усіх мрій втілень.

Ви внески дуже важливі кожному студенту дали

І шлях в життя велику для нас протоптали.

Ми вас дуже любимо, спасибі за все!

До вас в гості колись ми прийдемо ще!

Сьогодні день у нашому житті дуже важливий,

Отримуємо дипломи за наші труди.

І спасибі хочемо сказати відважним,

Наші життя наполнившим знаннями.

Викладачі, спасибі за те, що нас вели, вчили.

Ви в нашому житті яскраві світила.

Дякуємо за те, що нам стежку ви протоптали

І важливою інформацією для життя живили.

З таким багажем ми станемо успішними,

Спасибі за все, ви нам світло в життя дали!

Також варто висловити подяку викладачу, який вів групу протягом навчання.

Спасибі за те, що за нас горою стояли,

Завжди і в усьому підтримували, захищали.

Якщо б не ви, ми, мабуть, не зуміли б,

Стати тими, ким хотіли б.

Наш куратор, вам успіху,

В житті щоб не було перешкоди,

Всі бажання тут же збувалися,

Щоб щастям завжди наповнювалися!

Подяка викладачам від батьків випускників

Звичайно ж, мами і тата випускників також дуже хвилюються і радіють за своїх дітей. Тому дуже доречною на святі закінчення інституту буде подяка викладачам від батьків. Вона може бути такого змісту.

Викладачі, вам дякуємо

За те, що навчили птахів гідних.

Спасибі від батьків задоволених,

Сьогодні свято просто слів не злічити.

Сини і дочки вже з вищою освітою,

Ви дали їм зрозуміти, в чому їх покликання.

Дякуємо за важливі, потрібні знання,

За те, що у дітей чудове виховання.

Гідні ви вищих похвал і нагород,

Завдяки вам сьогодні випускний у наших хлопців.

Спасибі – це нічого,

Слів вдячності не злічити.

Ви допомогли нашим дітям

Стати такими, якими вони зараз є.

Бал випускний блиском очей наповнений,

Упевнені, вас ще не раз ми згадаємо.

Спасибі велике за те, що ви є,

Велика похвала вам, визнання і честь!

Спасибі батькам вчителів

Також варто сказати спасибі тим, хто подарував життя кваліфікованим і досвідченим викладачам. Тому подяка батькам викладачів буде доречною і переповнює емоціями.

Може, це особисто,

Але ми ж з вами вже як сім’я.

Тому вирішили, що буде логічно,

Сказати спасибі і батькам,

Які життя подарували розумним,

Вмілим і дуже гарним.

Дякуємо тат і мам,

Які життя подарували викладачам.

Похвала їм і честь за те, що вони є!

Емоційно наповнена подяку викладачеві в прозі від учнів

Якщо від переживань і хвилювань рими не складаються і не запам’ятовуються, можна викласти побажання в прозі.

Здавалося б, ще вчора ми подавали документи на вступ до інституту. А вже сьогодні отримуємо дипломи про закінчення навчального закладу. Але цього дня могло і не бути, якби не наші викладачі. Кожен з вас гідний похвал і почесних медалей. Ми будемо вам нудьгувати. Спасибі за те, що ви нам подарували частинку себе, ділячись важливими для життя знаннями. І ми залишаємо в цьому інституті шматочок свого серця, адже тут працюють найкращі педагоги, які запали в душу і стали немов родичі для кожного з нас. Ми йдемо, але ніколи не забудемо вас!

Спасибі викладачеві за високі результати від учнів

Звичайно ж, варто відзначити і зробити акцент на тому, що якість отриманих знань перевершує всі очікування. Це можна викласти в наступних формах.

Ми не просто випускники,

Ми ті, хто отримав відмінні знання.

А все завдяки навичкам та високим рівнями пізнання

Тих, хто давав інформацію,

Потрібних предметів навчав.

За те, що багаж наших умінь

Допоможе нам в життя нової,

Подарує результат від всіх прагнень.

Подяка у прозі від батьків випускників

Батьки теж дуже хвилюються і переживають у день випускного вечора з вищого навчального закладу. Тому вкладати душу в кожне привітання, і це досить просто зробити, віддавши перевагу прозаїчному варіанту подяки тим, хто навчав синів і дочок.

Прийміть подяку від батьків тих, хто сьогодні покине поріг навчального закладу. Шановні викладачі, спасибі за те, що кожен з вас наситив наших дочок і синів дуже важливими для подальшого життя знаннями. Рівень вашої відповідальності і умінь – просто на висоті. Ви справжні професіонали своєї справи. Величезне вам спасибі, ви випускаєте гідних птахів із стін вищого навчального закладу. Нехай усі ваші ідеї реалізовуються, а плани стають вашою реальністю. Зі святом вас!

Привітання вчителя та подяку педагогам повинні литися від чистого серця. Тоді навіть найбанальніші і знайомі багатьом вірші будуть сприйняті яскраво і емоційно.

Привітання в день свята. Слова подяки викладачам від студентів 2018, нові побажання та привітання на нашому сайті.

Сьогодні день, коли хочу
Вам побажати лише найкращого,
Я подяку всім вручу,
Хто навчав науковому
Мене в цих стінах багато років,
Дарував освіта,
Тепер в моїх руках квиток,
І він зветься знання.
Всім, хто мій розум розвивав,
Наполегливо, справедливо,
Хто від мене вже втомився,
Я кажу спасибі!

Ваша мудрість — нам наука,
Ваші знання про світ
Нескінченні. Я б вчився
Ще роки три-чотири,
Але прийшла пора розлучитися,
Довгий шлях щоб продовжити.
Вам — дякую за роботу,
Нам — спасибі за науку!

Спасибі вам, вчителі,
За доброту, тепло і ласку.
Терпіли довго ви мене,
Тепер навчання для мене як казка.

Частенько сердилися на мене,
І я емоцій не тримав(а),
Я не забуду ніколи,
Як в життя мене ви проводжали.

За безцінну науку
Дякуємо.
Допомогли нам уникнути
Багато ви помилок.

Вдячні за добро
І велику ласку.
Адже навчання нам була,
Немов супер казка.

Будьте щасливі завжди,
І завжди здорові.
В клас улюблений заходьте
Ви з посмішкою знову.

Ви наші вчителі,
Ви кращі наставники.
Ви злоби в серці не тая,
Нам видавали стусани.

Щоб ми вчилися і прагнули
Науку складну пізнати.
Щоб ми про камені не розбилися,
Що життя вирішила надіслати нам.

Ми вдячні вам серцево —
За життя цінний урок.
І обіцяємо нескінченно,
Для вас рідних все робити вчасно.

Вчителям спасибі скажемо
За їх нелегку важливий працю,
Вони витратили так багато
Годин, уроків, років хвилин
Давали знанья, нас вчили,
Ділилися досвідом завжди,
Дякуємо їм і бажаємо
Великого щастя на роки!

Ви нас вчили багато років,
Вклали знань важливий світло.
Путівку в життя ви дали нам,
Можливість усім мріям збутися.

Спасибі Вам, викладачі,
Ви нам батьки, приятелі.
Ми будемо пам’ятати Вас завжди,
Дай Бог Вам щастя і добра.

Тим, хто вклав у голови,
Складну науку,
Дякуємо ми
За урок без нудьги.

Дякуємо За терпіння
І за ваші нерви.
Їх витратили в обсязі
Просто непомірному.

Захоплюємося талантом
Вашим, педагоги.
Показали ви нам в житті
Вірні дороги.

Для всіх викладачів,
Улюблених і уважних
Сердечне «Спасибі!»
Сьогодні говоримо,
За те, що нас учили,
Зате, що нас любили
За те, що відкрили світ
Ми вам дякуємо.

Вчителів дякуємо
Від усієї своєї душі величезною,
Ви дали дуже багато нам,
Не стійте в куточку ви скромно!

Ми вам «спасибі» говоримо
За все тепло, любов, терпіння,
Хай буде життя ваше довге,
Наповнена завжди везінням.

Шкільні роки є самою дивною і веселою порою. Вони назавжди залишаться в пам’яті кожної людини як саме безтурботне і щасливе час. Прощаючись з рідною школою, однокласниками, педагогічним колективом, випускники висловлюють слова щирої подяки тим викладачам, які були з ними протягом всього тривалого і відповідального періоду навчання. Пропонуємо кілька варіантів зворушливих і щирих привітань, які лунають на церемонії прощання зі шкільною та студентською життям з вуст випускників, їх батьків.

Зворушливе прощання на останньому дзвонику

Як висловити слова подяки викладачам на останній дзвінок? Багато старшокласників підбирають для педагогів віршований варіант привітання. Пропонуємо текст (у прозі) для вираження слів вдячності першого вчителя. Саме ця людина стала для них другою мамою, допоміг їм звикнути до складної шкільного життя:

– Переступивши через шкільний поріг після дитячого садка, ми стали учнями першого класу. Ви, наша перша вчителька, за чотири роки стали для нас справжньою другою мамою. Під Вашим чуйним керівництвом ми почали цей довгий і складний шкільний шлях, вивчали різні науки. Час пролетів непомітно, і прийшла пора прощатися вже з десятим класом. Спасибі за те, що не шкодували для нас своїх сил і часу, намагалися допомогти кожному з нас. Ми завжди будемо пам’ятати свого улюбленого першого вчителя.

Подяку класному керівнику

На останньому дзвонику слова подяки викладачам виражають не тільки батьки, але і самі винуватці торжества. Хтось співає своїм педагогам пісні, хтось читає вірші, а хтось готує незвичайні творчі вітання. Слова подяки викладачам – це спосіб висловити вдячність наставникам за терпіння і турботу, продемонструвати їм повагу.

Привітання у віршах

Нехай нам доведеться незабаром гіркоту розлук.

Ми знаємо, що з нами завжди поруч.

Зігрієте в холод частинкою душі.

Ми вам вдячні за серце велике,

За щедрість душі, за любов, за терпіння.

Три роки бути з Вами – ось це везіння!

Можна висловити слова подяки викладачеві в прозі, оформивши їх у вигляді диплома. Таке оригінальне привітання обов’язково буде оцінено.

Привітання від студентів

Випускні вечори бувають не тільки в школі, дитячому садку, але і у вищих навчальних закладах. У них також прийнято говорити слова подяки викладачам від студентів. Пропонуємо варіант вираження слів подяки улюбленому педагогу:

– Ваша професія вимагає максимальної самовідданості і самовіддачі. Ви були вимогливою і чуйною, суворої і справедливої, доброзичливою і надійною. Ми вдячні долі за те, що Ви були з нами ці довгі чотири роки. Нехай Ваше життя буде яскравим і цікавим, бажаємо Вам міцного здоров’я і сімейного благополуччя.

Виступ батьків

Окремої уваги заслуговує слова подяки викладачам від батьків. Як красиво і щире висловити вдячність людям, які протягом кількох років оберігали дітей, дарували їм свою любов і турботу?

Пропонуємо слова подяки викладачам від мам і тат винуватців торжества:

– Наш шановний класний керівник! Від імені всіх поважаючих Вас батьків просимо прийняти нашу щиру подяку за добре і чуйне серце, терпіння і турботу, прагнення та старання, розуміння і любов. Величезне спасибі Вам за наших талановитих, вихованих, щасливих дітей!

Від вдячних студентів – педагогів

Слова подяки викладачам від студентів нічим не відрізняються від привітань школярів, тому багато студентів дякують своїх наставників так, як коли-то вони прощалися з улюбленими шкільними педагогами. Що може включати текст такого привітання? Пропонуємо слова подяки викладачам від студентів на випускний:

– Від імені усіх п’ятикурсників хочемо подякувати Вас за індивідуальний підхід до кожного студента, сумлінне виконання своїх професійних обов’язків. Ви стали для нас добрим і вірним наставником. Ми щасливі, що саме під Вашим керівництвом ми писали свої дипломні роботи, які були успішно захищені. Сьогодні ми прощаємося зі стінами рідного університету, але Ви назавжди залишитеся в нашій пам’яті.

Душевний привітання вчителю початкової школи

Дорогий наш перший вчитель! Ви чудовий і дивовижний чоловік, відмінний фахівець, чудовий вчитель. Тільки завдяки Вашій увазі і турботі ми стали такими самостійними і талановитими. За час нашої спільної шкільного життя ми встигли побувати з Вами в декількох незабутніх туристичних подорожах. Ви ніколи не відмовляли нам у проведенні свят, творчих вечорів. Ми не замислювалися про те, що вдома Вас чекає родина, адже Ви, наш чудовий педагог, завжди намагалися зробити шкільне життя для нас запам’ятовується і незвичайною.

Сьогодні ми дорослі і самостійні випускники, а всього кілька років тому ми прийшли до Вас, не вміючи ні писати, ні читати. Ви навчали нас азам російської мови, математики, виправляли наші помилки, завжди терпляче повторювали правила, щоб ми стали грамотними людьми. Що тільки не відбувалося у нашому класі: сварки, образи, непорозуміння між дівчатками і хлопчиками. Ви, наш улюблений педагог, для кожного знаходили правильні і потрібні слова, уміло й легко вирішували проблеми, ніколи не принижували нас один перед одним.

Доля посміхнулася нашому класу, адже саме Ви – найкращий педагог – стали для нас рідним і коханим. Ми знаємо, що в будь-який момент, навіть після закінчення школи, ми завжди зможемо прийти до Вас, і Ви дасте нам добру пораду і настанови.

Перший вчитель – головна людина в житті кожного школяра. Від того, наскільки серйозно і шанобливо ставиться до своїх вихованців, залежить формування особливостей особистості дитини. Крім педагогів початкової школи, слова подяки хлопці висловлюють своєму класному керівникові. Це не професія – покликання бути вихователем людських душ. “Класна мама” допомагає своїм хлопцям не тільки формувати навчальні навички та вміння, вона виховує в них справжніх громадян країни, які вміють цінувати і любити свою історичну батьківщину, шанувати традиції інших народів. Від її ставлення до своєму професійних обов’язків залежить багато чого: стосунки між дітьми в класі, ціннісні орієнтири, міжособистісні взаємини, гармонія в “класній родині”. Саме тому діти і батьки люблять і цінують справжніх класних керівників, готують для них трепетні слова подяки на останній дзвінок, випускний вечір.

Шкільна та студентська життя – це чудовий час, коли люди не замислюються про матеріальні проблеми, способи їх вирішення. Навчальна пора приходить до кінця, і перед випускниками відкриваються нові можливості і перспективи. По сформованим традиціям, у всьому світі говорити слова щирої вдячності і подяки педагогам, які протягом довгого часу допомагали школярам і студентам опановувати ази різних наук. Крім красивих букетів, які при прощання зі школою прийнято дарувати педагогам, випускники та їх батьки готують своїх улюблених наставників трепетні подячні мови.

портал гумору і приколів

Для нас Ви — ідеал багато в чому,
Адже Ви вчитель – вищий клас.
І хоч буваєте Ви суворим,
За всі прощаєте Ви нас.

І в День вчителя ми хочемо
Вам багато щастя побажати.
Завжди Ви будете коханим
Вчителем для всіх хлопців!

Сьогодні ми викладача привітаємо,
І від душі прекрасні слова залишимо!
Нехай не настануть холоди,
Бажаємо щастя і добра!
Успіхів творчих побільше,
Сяє яскравіше нехай зірка!
У Вас вчитися нам почесно,
Ми раді, що звела доля
З прекрасним у справі фахівцем,
Таким, як Ви, чия мова світла!
І чиї пізнання близькі,
Готові слухати до ранку!
Бажаємо багато досягнень,
Успіхів, щастя і любові!
В науці найславетніших звершень
Нехай збуваються всі мрії!

З днем народження вчитель
Вітаємо ми тебе,
Ти науки повелитель,
Точно скажемо, не тая.

Говоримо тобі «спасибі»
За високий тяжка праця,
І бажаємо сто усмішок,
Нехай вони не сходять з губ.

Вдячні, пам’ятаємо, любимо
Поважаємо дуже, шануємо,
Ніколи ми не забудемо,
Ти для нас номер один.

Дорогі наші педагоги!
У це свято – День вчителів –
Забудьте про всі свої тривоги
І на світ дивіться веселіше.
Заради вашої щирої усмішки
І студент, і кожен учень
Вмить виправить усі свої помилки
І в подальшому їх не повторить.
Ви для всіх несете факел знань,
Той, що не згасне ніколи.
Нехай збудуться ваші бажання,
Нехай ваш будинок не відвідає біда!

Ти знаєш Гете напам’ять,
Булгакова деколи читаєш.
І нудно не буває нехай,
Адже світ за книгами ти пізнаєш.

В літературі потопати
Тобі і далі я бажаю,
Довіку смутку не знати,
Жити, своїх близьких надихаючи!

Викладати науки складно,
Пізнань потрібен цілий світ!
Але знань вчити престижно,
Влаштуємо ми сьогодні бенкет!
Все тому, що день великий,
Привітати з ним Вас кожен радий!
Бажаємо радісних відкриттів,
У Вас від Бога — вищий дар!
Ви терплячі і спокійні
І, як колега, гарні!
Оцінки найкращої Ви гідні,
Прийміть від нас квіти!

Вчитель, педагог від бога!
У Вас переваг дуже багато.
Не кожному дано вчити.
Терпимим і спокійним бути,

Уважним до своїх учнів.
Все це з легкістю дається Вам!
Здоров’я, щастя побажаємо
І з днем народження вітаємо!

Ви – прекрасний педагог,
Мабуть – покликання.
Праця – почесна і високий
І за всі старання
Воздасться Вам нехай,
У свято море радості,
Щастя ллється через край,
Зовсім ні втоми!

Привітання на мобільний новинка

Нехай чудовий день весняний
Вам тільки щастя принесе,
Побільше радісних миттєвостей,
Нехай зарплата лише зростає!

Нехай вас обожнюють студенти,
Адже дано талант навчати!
В цей день для вас всі компліменти,
Бажаємо вам лише розцвітати!

Вам всі квіти на 8 Березня
Студенти дарують від душі.
Нехай вони будуть вам приємні,
Свіжі, ніжні і гарні.

Спасибі Вам за всі заліки,
За гострий розум і влучність фраз,
За всі падіння та злети,
Що ще чекають попереду нас.

Ми цінуємо дружбу і участь,
Що Ви хочете нам допомогти.
Дякуємо. Це щастя,
Що ви для нас наук світоч.

Восьмого березня від студентів
Приймайте привітання!
Бажаємо барвистих моментів
І лише кольорового настрою,
У кар’єрі тільки процвітання,
Любові і щастя назавжди!
Нехай всі заповітні бажання
Здійсняться без праці!

Восьмого березня нехай очі
Ваші сяють від радості,
Хай серце вірить в чудеса,
Нехай Удача супроводжує!

Бажаємо в цей світлий день
Мрії в реальність втілювати,
Цвісти, як яскрава бузок,
Щоб ще щасливішою стати!

Тишу на лекціях
Сьогодні ми перервемо,
Привітаємо з 8 Березня вас,
З чудовим жіночим днем.

Ви від своїх студентів
Прийміть вітання,
Нехай весняним, радісним
Буде настроєм.

Усмішка хай сяє,
Дзвенить веселий сміх,
Любові бажаємо, щастя
Ми від студентів всіх.

Ми — студенти, веселий народ,
Любимо свята, любимо веселощі.
З Жіночим Днем хочемо Вас привітати,
Нехай з весною прийде натхнення.

Нехай удача кличе за собою,
Лід холодний на сонці розтане.
Нехай подарує надію любов
І прекрасне чекати не змусить!

Ми вітаємо з весною,
Вам всього-всього бажаємо:
І — удачі, і — успіху,
Радості, побільше сміху,
Самого великого щастя,
Хай минуть вас негоди!

Від усіх студентів вітання прийміть,
У весняний свято посміхайтеся, не хандрити!
Нехай розпускаються навколо квіти нарциси,
А березень з весною приготують Вам сюрпризи!

Хай буде все, чого зимою не вистачало.
Прийде Вам радість, а тепло вже настав.
Прийдуть ідеї і прагнення обновленью.
І нотки щастя життя додасть до настроенью!

Від усіх студентів поспішаємо привітати Вас з міжнародним Жіночим Днем! Нехай настала весна принесе тільки добрі події, оточуючі люди і квіти завжди посміхаються, а мрії збуваються!

Чудового викладача і просто чудову жінку вітаємо з 8 Березня. Бажаємо, щоб всі студенти, а не тільки ми, Вас щиро цінували і поважали, бажаємо в діяльності проявляти всі свої таланти і навички, бажаємо з кожним днем домагатися чогось важливого і значущого, бажаємо завжди залишатися прекрасною жінкою, сильною і незалежною особистістю.

В розділі «Вітання з 8 Березня викладачам від студентів — вірші, проза, смс» представлені красиві привітання на різні тематики. Тут можна підібрати відповідні слова в красивій віршованій формі. Адже не завжди ми можемо висловити словами те, що відчуваємо.

Хані / 2018
Красиві привітання у віршах – авторські матеріали. При використанні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.