Привітання педагогу з танців

Чудового хореографа, чудової людини вітаю з днем народження. Від усієї душі бажаю невичерпного запасу цікавих ідей і творчих задумів, постійного натхнення і натхненої роботи, особистого блага і справжнього щастя, щирої любові та поваги, радісного настрою і високих досягнень у житті.

Вітаю з днем народження чудової людини і чудового хореографа. Бажаю ніколи не втратити інтересу до своєї діяльності і з кожним днем прагнути до великих перемог, бажаю ніколи не втомлюватися і завжди поповнювати свій арсенал яскравими ідеями, бажаю неймовірно красивих постановок і по-справжньому талановитих учнів, бажаю чудового настрою та щасливого насиченого життя.

Чудового хореографа вітаю з днем народження. Нехай у житті завжди вистачає сил та натхнення, нехай діяльності не залишає ентузіазм та жага до перемог, нехай всі учні будуть талановитими та здібними, нехай всі ідеї в життя будуть успішними і обов’язково реалізованими.

Чудового хореографа, людини незгасимого ентузіазму і великих прагнень від душі вітаю з днем народження. Щиро бажаю в кожному русі проявляти свої почуття, в кожній постановці відображати своє натхнення і бажання любити, в кожному своєму дні знаходити удачу та успіх, у кожного учня бачити талант і особливість, в кожному танці залишати часточку себе і неймовірну красу творчості.

Нехай танцює і тіло, і душа, нехай не буде межі фантазії в твоїх постановах, нехай тобі присвячені будуть гучні оплески та захоплення глядачів. З днем народження, чудовий хореограф. Бажаю яскравих талантів у твоїй трупі, щасливих днів у твоєму житті, квітучої кохання у твоєму серці.

Талановитого хореографа, вітаємо з днем народження! Бажаємо постійно зростаючого натхнення, нових ідей, втілення всього задуманого і не покидає музи! Будьте щасливі і здорові, а все найкраще, неодмінно попереду!

Чудового хореографа вітаю з днем народження. Бажаю кожен день зустрічати з посмішкою і натхненням, бажаю завжди знаходити в собі сили для здійснення всього задуманого, бажаю фантазувати і дивувати всіх навколо, бажаю неймовірних чудес в житті і яскравих хвилин слави в діяльності.

Чудового хореографа, прекрасного і доброго людини вітаю з днем народження. Нехай життя буде сповнена яскравих ідей і чарівних моментів, неймовірно красивих постановок і своєрідних танцювальних програм, великих успіхів і довгих хвилин доброї слави, чудового настрою і щасливих перемог.

Сьогодні день народження у талановитого і чудового хореографа. Я від душі вітаю тебе і хочу побажати з такою ж легкістю, як ти танцюєш, йти по життю, здійснюючи всі свої мрії, втілюючи свої ідеї і досягаючи величезних успіхів, як в основній діяльності, так і у всіх інших аспектах життя. Любові, натхнення, солодких хвилин радості і яскравих днів щастя, які будуть відмінним стимулом для створення все нових і нових танцювальних шедеврів.

Чудесного хореографа, талановитого і чудової людини вітаю з днем народження. Бажаю втілювати свої ідеї і грандіозні задуми в життя і в танець, бажаю завжди відчувати бадьорість і постійний приплив сил, бажаю блискучих виступів і неймовірно красивих історій щастя в житті.

Красиві, зворушливі слова величезної подяки вчителям дорогим у прозі від батьків учнів, текст промови урочистій на випускний вечір у школі, останній дзвінок шкільний в гімназії.

Дорогі наші вчителі!

років тому ви почали вчити наших синочків і дочок старанно виводити палички і гачечки, віднімати і складати, читати перші книжки. І ось перед нами стоять дорослі юнаки і дівчата, сильні, красиві, а головне, розумні.

Сьогодні пролунає їх останній шкільний дзвінок, і відкриються двері у доросле кожного. У життя вона буде своя, але завдяки вашим старанням, всі вони будуть крокувати з честю з життя. Ми знаємо, що ви багато ночей перевіряючи, недоспали їх зошити, багато недодали уваги вашим сім’ям, заради того, щоб зайвий провести час з нашими дітьми, віддавали їм тепло своїх сердець, витрачали на них свої нерви, з них щоб виросли гідні люди.

Сьогодні ми від душі дякуємо вам за все, навіть за двійки, іноді які ви їм ставили. І ми, і наші діти ніколи не все забудемо те, що ви для нас зробили.

вам Низький уклін і велике людське спасибі! Слова подяки вчителям у прозі

Школа — це цілісний організм, який володіє унікальною особливістю – витісняти можливістю зайвих, залишаючи тих, хто щиро вміє любити і душевно співпереживати, віддано справжньому і по-дружити відчувати іншу людину. Школа, сходах подібна, по якій можна рухатися тільки зіркам, до увись.

Ступивши одного разу на вихідну ступінь, ти зобов’язаний пройти весь шлях від початку до кінця. Але якщо цей кінець? Швидше за все, немає, адже людині судилося навчатися все життя – і в цьому допомагати важливій праці покликані шкільні Хранителі-Ангели, вчителі.

У школі все починається з вірних – них, світлих носіїв мудрості і знань. стає Легше життєвий підйом, якщо поруч чистим-кришталево світлом гріє наставник від Бога.

З кожним кроком приходить розуміння того, що вище ніж піднімаєшся, тим тепліше стає надзвичайний цей вогник, що гріє душу. Вогник розуміє і люблячого, часом суворого і принципового вчителя.

вам Спасибі, наставники дитячих, чистих і наївних невичерпне за душ працьовитість і безмежне терпіння, за світлу можливості віру в кожного учня, за велику мудрість і готовність допомогти.

Дякуємо за теплої Вашого доброго вселенське, за серця розуміння, спасибі за великий труд Слова!

педагога подяки від батьків

Дорогі, шановні наші вчителі!

Від імені всіх батьків ми хочемо висловити величезну подяку за все, що ви зробили для наших дітей. Сказати вам спасибі просто — це не сказати нічого. Довіряючи вам своїх дітей, ми були впевнені, що потрапляють вони в надійні руки. І ми не помилилися.

Без підтримки, без вашої уваги, без ваших зусиль нам — батькам — не вдалося б досягти головної тієї мети, до якої ми все йшли і продовжуємо йти — кожен з нас хоче виростити з дитини свого Людину з великої літери Ч.

Ви допомагали і направляли наших дітей, ви підтримували нас, коли з ними нам щось не вдавалося. Ви переживали за своїх не менше учнів, а, можливо, навіть більше, ніж ми.

Низький вам уклін за ваш важкий труд і від усієї душі щирі слова величезної подяки від батьків від усіх!

(ПІБ вчителя) в даній школі працює з 2014 року.

Вчитель має належну професійну освіту, кваліфікаційна категорія — спеціаліст. На відповідному рівні володіє методикою викладання, заняття проводить на належному методичному рівні.

Активно впроваджує сучасні форми та методи навчання, з метою естетичного розвитку застосовує відеоуроки, презентації ітд. Пройшла курсову перепідготовку в 2012-13 р. р. отримала повну довіру вихованців, за наслідками внутрішкільного конкурсу «Учитель учнівських зізнань» була удостоєна номінації «Талант», «Краса».

(ПІБ вчителя) активно працює над збагаченням фонду сценічного одягу колективу. Швидко знайшла спільну мову з батьками учнів, залучила їх до діяльності танцювального колективу.

Учитель бере активну участь у роботі методичного об’єднання «Назва», виступає на засіданнях МО, є відповідальною за культурно-масові заходи. Як керівник танцювального колективу «Назва» проводить значну роботу по естетичному вихованню учнів школи. З першого року роботи домоглася значних результатів: Лауреати і Номінація «Кращий танцювальний колектив» улусном огляді Республіканського конкурсу «Назва».

(ПІБ вчителя) має належний рівень загальної культури, користується повагою колег, учнів та їх батьків.

Повний текст матеріалу Характеристика на керівника танцювального гуртка дивіться у скачуваному файлі.
На сторінці наведено фрагмент.

«Міжнародний день танцю присвячений мові, на якому кожен може говорити людина на світі, це вроджений мова наших тіл і наших душ, наших предків і наших дітей.»
Послання до Міжнародного Дня Танцю 2009 року. Акрам Хан (Великобританія):

Міжнародний день танцю відзначається з 1982 року за рішенням ЮНЕСКО в день народження французького балетмейстера Жана Жоржа Новера, реформатора та теоретика хореографічного мистецтва, який увійшов в історію як «батько сучасного балету». Дата була запропонована артистом балету, педагогом і хореографом П. А. Гусєвим. Жан Жорж Новер (29.4.1727-19.10.1810) — французький балетмейстер, учень балетмейстера Л. Дюпре. Виступав як танцівник і очолював балетну трупу в театрі «Друрі-Лейн» у Лондоні.

Новер розробив принципи героїчного балету і балету-трагедії. У 1759 вийшла його знаменита праця «Листи про танець і балети», де Новер обґрунтував принципи балету-п’єси, втілюваного засобами дієвих пантоміми і танцю в співдружності композитора, хореографа і художника.В цей же день щорічно вручається приз «Балетний Бенуа», заснований Міжнародною асоціацією діячів хореографії в 1991 році.
За задумом засновників, Міжнародний День Танцю покликаний об’єднати всі напрямки Танцю, стати приводом для вшанування цієї форми мистецтва і його здатності долати всі політичні, культурні та етнічні кордони, його здатності об’єднувати людей в ім’я дружби і миру, дозволяючи говорити однією мовою — мовою танцю.
У цей день весь танцюючий світ відзначатиме своє професійне свято — театри опери і балету, сучасні танцювальні трупи, ансамблі сучасного бального і народного танцю та інші, як професійні, так і самодіяльні артисти.

Голосові поздоровлення з днем танцю

Привітання з днем танцю

Завжди з диким захопленням спостерігаю,
Як чудово танцюєш ти!
У День танцю дуже щиро бажаю –
Нехай здійсняться найзаповітніші мрії!
Нехай весь світ захопитися тобою!
Нехай аплодує публіка твоя!
Бажаю всіх призів тобі досягти!
Твоїм талантом я зачарований! ©

Що подарувати вчителю на Новий рік?

Новий рік – дивне свято. Ось, здається, чекаєш його, чекаєш, щось плануєш заздалегідь, але раптом виявляється, що до його настання залишилося всього нічого, і треба терміново вигадувати привітання та подарунки. Батькам і дітям, друзям і однокурсників, однокласників, і, звичайно, вчителям.

До речі, що подарувати вчителю на Новий рік? Відповідь не така однозначна, як може здатися. Тут потрібен такт, увагу і фантазія.

Різні ідеї новорічних подарунків для вчителів у фокусі уваги!

Кращий подарунок вчителю на Новий рік – це…

Згідно досвіду многомудрых і багатостраждальних батьківських комітетів, є кілька варіантів подарунків на Новий рік, якими можна порадувати самого принципового і вимогливого вчителя:

 • Зроблений руками учня. Прикладіть трохи зусиль і допоможіть своїй доньці і сину зробити щось гідне. Красива скринька або весела фоторамка, декоровані в техніці декупаж виглядають оригінально і незвично. Вставити в рамку фотографію класу або вчителя в новорічному антуражі (тут вам знадобиться допомога графічного редактора). Повірте, такий подарунок буде дуже приємний і запам’ятається надовго;
 • Книга. Тут важливо знати інтереси та хобі вчителів. Художня література, ілюстровані альбоми, а, може, гарна книга рецептів національної кухні? Гарним подарунком сучасному вчителю стане електронна книга – підмога в роботі і приємне проведення часу;
 • Новорічна фантазія. Вставте в подарунок приємне і корисне. Зробіть набір ялинкових прикрас ручної роботи, купіть хороші фрукти, вино, кілька шоколадних фігурок – символів наступаючого року. Все це складіть у красиву кошик. Оригінально, пам’ятне і корисно!

Доріг не подарунок, а увага

Якщо ж було прийнято рішення неодмінно подарувати вчителю що практично застосовний, але бюджет не дозволяє зробити дорогий подарунок, то вам допоможуть наступні варіанти:

 1. Новорічні сувеніри. Звичайно, не обов’язково дарувати незграбні свічки, жахливі панно зі скла, гранованого «під діамант» або безглузді статуетки. Проявіть більше фантазії! Ялинка з оптоволокна — красивий, дуже новорічний подарунок, який стане в нагоді в будь-якому будинку. Флеш-карта в сувенірному виконанні – приємний, пам’ятний і корисний сувенір. Хороший щоденник в красивому шкіряній палітурці, як ніколи, доречний саме в якості новорічного сюрпризу;
 2. Дрібна побутова техніка. Тостер або вафельниця, йогуртниця, а, може, хлібопічка? Якщо етикет школи і сам вчитель допускає такі подарунки, то чому б і ні? Хорошою альтернативою різним побутовим подарунків стають сертифікати в магазини побутової техніки або інтер’єру. Вже немає необхідності болісно розмірковувати над кольором і моделлю – сертифікат на певну суму завжди дозволить «вгадати» з подарунком;
 3. Іменні подарунки. Гарні іменні новорічні сувеніри теж можуть порадувати улюбленого педагога. Пазл з фотографією класу, весела новорічна подушка з іменними побажаннями, красивий блокнот з ініціалами і дарчим написом – все це сюрпризи, які будуть приємні педагогу;
 4. Подарункові набори. Це можуть бути і готові варіанти, але краще такі набори збирати власноруч. Наприклад, кілька видів хорошого чаю або кави, до них додати шоколадний або вершковий лікер, і диск з приємною музикою (дітям дайте попереднє завдання з’ясувати музичні смаки викладача). Відмінний і небанальний подарунок на новорічні свята.

У подарунку головне – ціна

Є і такий підхід. Гроші зібрали, і на них потрібно купити щось значне, що відповідає зібраної суми. Ну що ж, і такі ситуації зустрічаються. Що можна подарувати на Новий рік, якщо зібралася значна сума?

 1. Ювелірні вироби. Це може бути золотий ланцюжок, браслет, або срібний набір коньячний;
 2. Банківські метали та монети. Дорогий, але завжди цінний подарунок;
 3. Хочеться зробити інтелектуальний подарунок? Квитки на хороший спектакль з відомими акторами – їм точно зрадіє ваш учитель;
 4. Сертифікати. Якщо ж ви націлилися на дорогу техніку, то краще подарувати сертифікат магазину побутової або комп’ютерної техніки. Цим самим ви даєте можливість вибрати ту модель ноутбука або домашнього кінотеатру, який найбільше підійде адресату.

Враховуйте індивідуальні смаки і схильності, проявляйте такт і фантазію, і тоді ваші подарунки будуть найбільш приємними для будь-якого вчителя.

Прикольні голосові листівки вчителю відправити на мобільний

Ще голосові вітання з Днем учителя

Вітаємо Вас з Днем учителя!
Бажаємо вам здоров’я, багато сил.
Не прослывите у дітей «мучителем»,
З них щоб кожен був хорошистом.

Побільше щоб з вашої школи
Пішли діти в світ науки.
Їм передайте по реєстру чи що
Побільше знань, золоті руки.

Пронесуть по життю, немов знамено,
Отримані в школі знанья,
Вони застосують їх у справи вміло,
Ви можете пишатися ними сміливо.

Живіть довго, не шкодуйте сил,
Щоб кожен учень школи переносив
Путівку в життя і кращу пам’ять про вас,
Про те, як став рідним їм клас…

З них не всі були бездарні,
Але всі вони вам вдячні,
За тяжку працю, за терпіння,
Гідний він коленопреклоненья.

Спасибі вам, учителю мій,
За доброту і за терпіння,
За те, що забувши спокій,
Віддали душу, без сумніву,

Своїм рідним учням!
Я в це свято побажаю,
Щоб щастя посміхнулося вам,
Вас з днем чудовим вітаю!

Голосові листівки для вчителів

Ви знань істинний носій,
Зуміли прищепити людям їх,
У ваше особисте свято, про вчитель,
Ласкаво хочемо вам подарувати.

Адже вам, напевно, відомо —
Прогресу немає без доброти,
А доброти — без інтересу,
Без щастя — все порожні слова.

Вчитель математики

Тут формули витають в кабінеті,
Ферма Ейлера сперечаються в тиші,
Точніше алгебри науки немає,
Для математика розрахунок в ціні!

Даєте Ви наук фундамент міцний,
Вчитель, піднесіть щастя в куб,
Дамо удачі ускоренье потужно,
Вас зі святом, крутих гіпербол друг!

Синус, косинус і тангенс,
Теореми, інтеграл,
Рівняння, котангенс
Нам учитель дав.

Значить, ми розумніші стали,
І хочемо вам побажати,
Щоб не було печалі,
Ніколи не сумувати!

Привітання мамі

Як добре, коли мама — вчитель!
Значить, допоможе завжди і зрозуміє,
Навіть коли тебе змій-спокусник
Замість уроків гуляти покличе.

Мамо, я в цей день вчителя
Щастя бажаю, успіхів та сил,
Бути педагогом найпрекраснішим у світі —
Щоб тебе кожна дитина любив.

Нашу маму ми хочемо
З днем вчителя привітати,
З теплотою говоримо,
Щоб почесна праця прославити.

Щоб тебе учні
Ніколи не діставали,
Щоб зарплати — великі,
Щоб люди поважали!

Прикольні голосові вітання з Днем учителя

Ви прекрасний педагог,
Мабуть — покликання.
Праця — почесна і високий,
І за всі старання

Воздасться вам нехай,
У свято море радості,
Щастя ллється через край,
Зовсім ні втоми!

Вчителю астрономії

Зоряне небо — прекрасне диво,
Скільки загадок закладено в ньому,
Я вивчати астрономію буду,
Щоб відправитися в космос потім.

Вам на день вчителя щастя бажаю,
Ви мені зуміли прищепити інтерес,
Адже астрономію я вивчаю,
Щоб брати участь у науковий прогрес!

У день осінній, коли біля порогу
Задихали вже холоди,
Школа святкує день педагога —
Свято мудрості, знань, праці.

День учителя! Вслухайтеся серцем
В ці звуки, що дороги нам.
Всім, що пов’язано з юністю, дитинством
Ми зобов’язані вчителям!

Від А до Я, до будь-яких відкриттів
Шлях починається з тебе.
Нехай буде славен праця вчителя
У Ваше свято — день учителя!

Ми на уроках, може бути нечасто,
Вас тішимо підняттям руки,
Але в цей день чимало прекрасних слів
Вам висловити хочуть учні.

Ваш досвід, знанье, щедрість і участь
Залишать у душах наших добрий слід.
Складається вчительське щастя
З наших учнівських перемог.

І нехай роки вперед летять,
Не треба боятися віку
Нехай у стажі вашому …надцять,
Але в серці своєму – лише 20!

Вчити працювати, думати сміливо,
Крокувати. Дороги гарні…
Немає в світі радісніше справи,
Чим виховання душі!

Наставникам вірші і пісні,
Сверканье натхненних рядків,
Наймудріша з усіх професій,
Величчю звання: «Педагог!»

Немає в світі посади прекрасніше,
Праці відважніше і миліше…
Сяє синь. Сьогодні свято
Моїх друзів, вчителів!

Нехай сьогодні ми пішли зі школи,
Але ми пам’ятаємо про неї тепер.
Ви пробачте нам жарти, «приколи»,
У школі, зрозуміло, не можна «без втрат».

Але в якому інституті не будемо,
І в якій ми будемо країні,
Ми про школу ніде не забудемо,
Наша школа така — одна на землі!
Зі святом! І низький уклін Вам!

Нехай цей день зморшки не додасть,
А старі розгладить і зітре,
Здоров’я зміцнить, від смутку позбавить
І щастя в дім надовго принесе.

Бажаємо вам в який раз
Здоров’я, щастя, радості.
Бажаємо замість всіх нагород
Побільше ювілейних дат.

Нехай світлих днів не рветься нитка
Ні сумом, ні бідою.
Бажаємо зберегти бадьорість
І серце вічно молоде.

Бажаємо радості, успіхів,
Здоров’я міцного подвійно,
Бажаємо самого простого:
Пожити подовше на землі.

Учнів, щоб любили,
Колег гідних і друзів.
Ми вас відмітками привітаємо:
«П’ятірки!» — для вчителів !

Привітання з Днем Вчителя Учителю Танців

В заворожливому танці закружим.
У сходу натхнення позичимо.
Наш учитель, для нього чарівний світ
Відкриває навстіж двері і його він нам відкрив.
Бажаємо Вам в житті щастя і любові,
Про всі свої проблеми забути.
І нехай доля у всьому благоволить,
А спина нехай від навантажень не болить.

Привітання з Днем Вчителя Учителю Танців

Вчитель танців — якось не звучить;
Ось хореограф — це вищий клас!
Але як би посаду Ваша не звалася,
Обожнювати завжди ми будемо Вас —
За те, що нам доступні гран-батман,
І рон де жамб партер, і пор-де-бра;
А в цей день хочемо привітати Вас
І побажати Вам щастя і добра!

Привітання з Днем Вчителя Учителю Танців

Легка хода, легкі рухи,
Багато тренувань, після — выступленья.
Ви нас навчили рухатися чудово.
У танці ми полюбили всією душею пристрасно.
І хочемо сьогодні дружно Вам зізнатися,
Що нам неможливо з танцями розлучитися.
В тому — Ваша заслуга. Спасибі за науку,
Дарує всім радість в настроеньи!

Привітання з Днем Вчителя Учителю Танців

Летить хода і струнка фігура,
І всі хочуть бути схожим на Вас.
Красиво рухатися і любити музику
Нас навчив ваш танцювальний клас.
Ми вітаємо Вас сьогодні,
Бажаємо легкості в ногах і серце!
І хай душа завжди прагнути до танцю.
Уроки Ваші не забудемо ми, повірте.

Привітання з Днем Вчителя Учителю Танців

Вчитель танців — це не робота;
Це покликання, це шлях до мрії!
Не даремно за нашим особам струмки поту
Прокладають стежку до краси —
Ми з кожним днем у вміння додаємо,
Відточуємо точність у кожному па;
Ну, а сьогодні ми Вас вітаємо!
Спасибі Вам — адже ми знайшли себе!

Привітання з Днем Вчителя Учителю Танців

У ритмі вальсу і рок-н-ролу
Ми відриваємося від підлоги.
З запалом самби, фламенко, джиги
У цьому танці летимо за життя.
За все те, що ви нам відкрили,
За ті невидимі крила,
Що під музику з нами мчать
Вам спасибі, вчитель танців!

Привітання з Днем Вчителя Учителю Танців

Вчитель — фантазія, просто богема,
І танцю відкрита, задумана тема.
І в танці кружляє, як птах літає.
Ах, наш хореограф, нам Вас не вистачає.
Поспішаємо привітати Вас, вчителі, прийму.
Походкою легкої проходите повз.
Ви так граціозні, Ви — казка, балет.
І танцю Ви віддали чимало років.

Привітання з Днем Вчителя Учителю Танців

Маестро рухів, танців вчитель!
Привітати вас зі святом нам дозвольте!
Спасибі сказати за прекрасні хвилини,
Що музику тіла ясно почули ми.
Нехай, наче танець, все життя ваше буде,
Нехай сил і здоров’я у вас не убуде.
І шкільний коли продзвенить дзвінок —
Нехай музикою танцю він зазвучить!

Привітання з Днем Вчителя Учителю Танців

І у танцю є душа,
Наш учитель, не поспішаючи,
Просить показати танець,
І ми готові визнати:
Наш учитель — віртуоз
Танцем душу рве до сліз.
Вітаємо, любимо Вас,
Хочемо запросити на вальс.

Привітання з Днем Вчителя Учителю Танців

Вам на сміх чи на радість
Вивчити намагалися па,
Допомогла лиха младость,
Ще легка стопа.
Захоплювалися ми талантом
Педагога і танцюриста,
Були найкращим консультантом,
Займалися до упору.

Привітання з Днем Вчителя Учителю Танців

HTML-код для вставки на сайт або в блог: