Привітання газети з ювілеєм

Нехай Світ живе під дахом Твоєї!
Панує спокій, тепло, затишок!
Нехай, що задумалося, здійснитися!
Під дзвінкий сміх, що живе тут!

Ти малюкам як дім рідний!
Тебе всі люблять і так чекають!
Ми вітаємо з Ювілеєм наш Дитячий сад!
Ура! Салют!

Привітання школи з Ювілеєм

Який прекрасний, світлий день!
У нашої школи Ювілей!
Ми вітаємо всіх друзів!
І тих, хто сам навчався в ній!

Не забувай свій дружний клас!
Свою любов, що в перший раз
Трапилася в цій школі!

Привітати ми тебе прийшли!
З черговим народженням!
Рідніше в житті нашої немає
Чим ти, установи!

Вітання до Ювілею школи у віршах

Вітання до ювілею школи

Привітання з Ювілеєм для школи

Привітання організації з 20 – річним Ювілеєм

Вітання наші приймаєте.
Двадцятирічний ювілей Ви відзначаєте.
За ці роки добре працювали,
Надійно Ви закріпилися на ринку.

Продукцію Вашу багато знають,
Завжди з задоволенням її купують.
Секрет виробництва свого Ви знайшли,
І конкурентів всіх обійшли.

Свій ринок збуту не упускати,
В роботі новинки Вам застосовувати.
Ми з ювілеєм Вас вітаєм.
Всіх обійти конкурентів, бажаємо.

«Вечірка» давно стала другом і порадником для багатьох сімей бобруйчан. На газетних сторінках відбилися долі тисяч наших земляків, людей різних професій, різних поколінь.

У вас є своє, характерне і дуже привабливе обличчя, є свій твердий і ясний почерк, який відбувся характер. Колективу редакції вдалося зробити газету цікавою і затребуваною, завоювати суспільне визнання.

У кожному регіоні та місті особливу роль відіграють місцеві засоби масової інформації, їм довіряють, до їх думки прислухаються. Читачі на сторінках видань хочуть мати можливість оперативно отримувати якісну і достовірну інформацію. Все це повною мірою відноситься і до вас.

Впевнений, що величезний творчий потенціал, високу журналістську майстерність і надалі будуть запорукою плідної діяльності творців газети. З честю несіть високе звання журналіста, залишайтеся вірними своєму професійному і громадянському обов’язку.

Від усієї душі бажаю вам нових творчих злетів, довіри читачів і чуття на все нове і цікаве, щастя, здоров’я і благополуччя!

Голова Бобруйського міського виконавчого комітету

Дмитро Бонохов.

Єпископ Бобруйський і Биховський Серафим.

Дорога Наталіє Михайлівно! Сердечно вітаю вас і всю команду «Вечірнього Бобруйська» з 10-ю річницею першого випуску!

На мій погляд, «Вечірній Бобруйськ» дійсно, як і заявляє про себе, дотримується об’єктивного і нейтрального стилю подачі матеріалів. З повагою ставиться до людей, про яких пише з любов’ю — до міста, для якого працює.

Особливо хочеться подякувати видання за співпрацю з нашою Церквою, за спільне християнське свідчення в суспільстві. Ця наша робота націлена на духовне творіння людей, моральне виховання молоді, відродження святинь і історично важливих і дорогих для бобруйчан місць.

В дні вашого (нашого) свята бажаємо вам, дорогі друзі, Божого благословення, успіхів у творчості, багато добрих друзів, благополуччя і щасливого нового року.

Єпископ Бобруйський і Биховський Серафим

(гість «Вечірки» 2008 року)

Михайло Григорович Бондаренко, колишній голова Бобруйського міськвиконкому.

Дуже люблю вашу газету. Головне — вона об’єктивна і ненав’язлива, не відображає думку якоїсь політичної партії чи громадського об’єднання, не нав’язує певну точку зору.

Кожен читач «Вечірки» може отримати об’єктивне відображення подій — а ви, громадяни вже самі вирішуйте, як сприймати подію, добре це чи погано. Хочу побажати газеті залишатися такою, як є — популярною, прогресивної. Всіх співробітників «Вечірки» з ювілеєм газети! А всім бобруйчанам від мене привіт і вітання з наступаючими святами!

Михайло Григорович Бондаренко,

колишній голова Бобруйського міськвиконкому, голова Ради депутатів,

На сайті Кремля було опубліковано привітання президента Росії Володимира Путіна керівникові вокально-інструментального ансамблю «Самоцвіти» Юрію Малікову з 75-річчям.

«Прийміть вітання з 75-річним ювілеєм. Талановитий музикант і справжній ентузіаст своєї справи, Ви увійшли в історію вітчизняної естради як творець і беззмінний керівник одного з перших у нашій країні вокально-інструментальних ансамблів», — йдеться в тексті привітання.

Президент також зазначив, що за роки творчої та концертної діяльності «Самоцвіти» заслужили «воістину всенародну любов», а їхні пісні залишаються популярними. Путін побажав Малікову і всій його родині здоров’я, невичерпного натхнення і всього найкращого».

Стінгазета на ювілей чоловіка 55 років. Стінгазета з побажаннями

Прикрасити ювілей можна по-різному. можна, наприклад. Розвісити повітряні кулі та кольорові стрічки. А можна приготувати ювіляру сюрприз у вигляді красивої стінгазети. Ви запитаєте, в чому ж тут сюрприз? А відповідь проста – на стінгазеті є місце, куди гості зможуть вписати свої побажання на пам’ять ювіляру. А крім цього на стінгазеті є місце під фотографії і красиві вірші. Загалом, якщо вам потрібна саме така стінгазета на ювілей чоловіка 55 років, то вона перед вами. Скачивайте її, роздруковуйте, і робіть ювіляру приємне.

Стінгазета мамі на ювілей 50 років. Стінгазета для мами

Стінгазета мамі на ювілей 50 років. Стінгазета для мами

Якщо у вашої мами ювілей і їй виповнюється 50 років, тоді ось така стінгазета буде приємним подарунком і несподіваним сюрпризом для неї. Цікава та нестандартна стінгазета на ювілей мамі на 50 років має дві рамки для фотографій. Ви можете вставити в ці рамки, як фотографії мами, так і фотографії вас з мамою. А можете поставити й загальну фотографію всієї родини.
Дві красиві підписи біля кожної рамки чудово доповнюють цю стінгазету.
Квіти, візерунки і поєднання кольорів – такий подарунок ваша мама запам’ятає на все життя.
Але головною родзинкою стінгазети є напис у центрі. Як бачите, там написано: «З ювілеєм, найкраща в світі жінка!». І напис зроблений по горизонталі так, щоб по вертикалі можна було прочитати слово: «МАМА»!
Сподобалася стінгазета? Тоді завантажуйте її безкоштовно і користуйтеся на здоров’я.

Плакати на ювілей 55 років. Плакати жінці і чоловікові

Плакати на ювілей 55 років. Плакати жінці і чоловікові

Якщо ви хочете влаштувати сюрприз людині, у якого ювілей, то ми знаємо, що вам робити. Вам потрібні плакати на ювілей 55 років, які і будуть вашим сюрпризом. За допомогою цих плакатів ви зможете прикрасити місце проведення свята, і винуватець торжества буде приємно здивований. Для вас ми приготували два плакати, один чоловікові, один жінці, які ви можете використовувати в своїх роботах і своїх ідеях.

Плакати на ювілей 50 років жінці. Гарний ювілей

Плакати на ювілей 50 років жінці. Гарний ювілей

Ювілей, як і будь-який інший свято, потрібно провести так. Щоб цей день запам’ятали всі гості. А ще треба створити приємну атмосферу свята і прикрасити місце святкування. Як це зробити самим своїми руками? скористатися нашими ідеями і «подарунками»! Наприклад, тут ви можете завантажити абсолютно безкоштовно ось такі плакати на ювілей жінці на 50 років. Для вашого ювілею ми розробили два абсолютно різних за стилем плаката. Коли ви роздрукуєте і повісите на стіну, то ювілярка буде в повному захваті від такої краси. А ви зможете похвалитися ексклюзивністю цих плакатів. Адже їх не купити в магазині, вони є тільки на нашому сайті і тільки для наших улюблених відвідувачів.

Стінгазета до ювілею для чоловіка і жінки

Стінгазета до ювілею для чоловіка і жінки

І ще одна цікава і навіть оригінальна стінгазета до ювілею чоловіка і жінки. Стінгазета з гарним фоном і з квітами. Також є три місця для фотографій. І для місця для відгуків та побажань. Дана стінгазета зробить свято яскравим і самим добрим.

Стінгазета на ювілей 55 років. Стінгазета з побажаннями

Стінгазета на ювілей 55 років. Стінгазета з побажаннями

Ось таку цікаву і позитивну стінгазету на ювілей до 55 років ми зробили. Стінгазета з побажанням і віршами. Також ми залишили місце для того, щоб і гості змогли написати щось від свого імені. А ще на стінгазеті є місця для 12 фотографій. І ви зможете розмістити на ній майже всі етапи життя ювіляра. Така стінгазета дуже порадує ювіляра, і він буде щасливий такій увазі.

Стінгазета на ювілей. Універсальна стінгазета

Стінгазета на ювілей. Універсальна стінгазета

Пропонуємо вашій увазі нашу першу стінгазету на ювілей. дана стінгазета універсальна, так як підходить і для чоловіка, і для жінки. Красивий фон з святковими шторками, келих шампанського, квіти і коробки з подарунками. А родзинкою стінгазети є три скляних кулі зверху. У них можна вставити фотографії ювілярів, і таким чином у вас вийде авторська стінгазета.

Плакати на ювілей мами. Ювілей 50, 55, 60 років

Плакати на ювілей мами. Ювілей 50, 55, 60 років

У вашої мами ювілей? тоді цю подію треба взяти під свій особистий контроль! Ви повинні організувати свято і прикрасити його. з приводу організації свята можете подивитися інформацію на нашому сайті, благо наш сайт повністю присвячений ювілеям. А ось по прикрасі ювілею ми вам допоможемо прямо тут. У нас є ось такі чудові плакати на ювілей мамі на різний вік. Вам треба лише завантажити плакати, роздрукувати їх і повісити на видне місце. Тоді їх побачать всі гості і ваша мама. Вона прочитає вірші і розцілує вас.

Плакати на ювілей 60 років. Плакати жінці і чоловікові

Плакати на ювілей 60 років. Плакати жінці і чоловікові

60 років це шаноблива дата. Тож у цей святковий день ювіляра має всі нагадувати про його святі. І прикрасити приміщення для свята треба відповідно. Ось такі цікаві плакати на ювілей 60 років чоловікові і жінці, допоможуть вам прикрасити стіни і саме свято. Роздрукуйте плакати, повісьте їх на стіни, і тоді і ювіляр, і гості зможуть насолодитися красою і святом.

Плакати на ювілей 30 років. 2 плаката чоловікові і жінці

Плакати на ювілей 30 років. 2 плаката чоловікові і жінці

Де б ви не справляли свій ювілей у 30 років, вам треба гарненько прикрасити місце свята. Як це зробити? Наприклад, можна розвісити повсюди повітряні кулі. Або навіть викласти повітряними кулями напис – ЮВІЛЕЙ 30 РОКІВ! Також можна прикріпити до стелі кольорові стрічки, щоб вони спускалися вниз і переливалися на сонці. А ще відмінно для такого випадку підійдуть плакати на ювілей до 30 років. Ми приготували два оригінальні плакати, які прикрасять ювілей жінки і ювілей чоловіка. Вам треба лише завантажити плакати безкоштовно і роздрукувати їх. Тоді ви зможете красиво прикрасити своє свято, і приємно здивувати ювіляра.

Глава РПЦ підкреслив, що тижневик зберігає репутацію достовірного і надійного джерела інформації

Патріарх Московський і всієї Русі Кирил привітав редакцію і читачів газети «Аргументи і факти» з 40-річчям видання.

«Чотири десятиліття – термін невеликий, але за ці роки завдяки зусиллям творчого колективу тижневик здобув популярність, зайняв гідне місце в українському медійному просторі, – йдеться в тексті вітальної телеграми. – Відрадно відзначити, що в умовах, коли багато ЗМІ часом тиражують неперевірені факти і легковагі аргументи, «Аіф» зберігає репутацію достовірного і надійного джерела інформації».

Патріарх Кирило також висловив особливу подяку редакції за регулярне висвітлення діяльності Російської православної церкви і побажав колективу і читачам тижневика «міцності сил, допомоги Божої, наснаги і успіхів в подальших трудах».

Раніше «Аргументи і факти» з ювілеєм привітали президент Росії Володимир Путін, прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв, мер Москви Сергій Собянін і спікер Ради Федерації Валентина Матвієнко.

Всіх вітаю на своїй сторінці. Хочу поділитися з вами рецептом” створення вітальної газети до Ювілею або Дня Народження. Газета зроблена на швидку руку’ у вигляді дефіциту часу, але з любов’ю. Робиться зовсім нескладно. Можливо Вам стане в нагоді мій ‘рецепт’. ЦЯ газета в честь 75 Дня Народження моєї бабусі

Інгредієнти: фарби, пензлик, лист ватману або частину непотрібних шпалер, ножиці, яскрава тканина, шматок картону, двосторонній скотч або клей, нитки, олівці для оформлення, фотографії

Всі написи надруковані на принтері на звичайному папері А 4, потім вирізані і поміщені на ватман. Цей напис взяла тут http://www.detskiy-mir.net/newspp2.php?undergroup=11
Текст можна змінювати у відповідності із подією 🙂

Поки шукала фарби-знайшла цікаву сітку ( у неї раніше був загорнутий букет квітів і вона збереглася ) вирішила її використовувати. Зрозуміло, без неї можна було обійтися. Але не пропадати ж добру?!

Думаю, що квіти з тканини тут будуть дуже до речі (маю у вільному порядку)

Нарізаю однакових кружечків з тканини ( це майбутні пелюстки)

Перший номер «Вістей Петроградської ради робітничих депутатів» вийшов друком 13 березня 1917 року

Володимир Путін привітав колектив та читачів газети «Известия» зі сторіччям видання. Текст вітальної телеграми опублікований на сайті Кремля.

Перший номер видання «Известия Петроградської ради робітничих депутатів» вийшов друком 13 березня 1917 року. «Народившись на зламі історичних епох, «Известия» завжди були в гущі суспільного, ділового, культурного життя країни, в центрі міжнародних подій», – йдеться у привітанні.

Президент назвав кореспондентів газети «справжніми майстрами репортажу і публіцистики». Особливо він відзначив подвиг, здійснений військовими журналістами в роки Великої Вітчизняної війни. Також Володимир Путін нагадав, що в «Известиях» друкували тексти знаменитих літераторів, висловлювання відомих політичних і державних діячів, знімки визнаних фотографів. Серед знаменитих співробітників газети були Володимир Гіляровський, Максим Горький, Володимир Маяковський, Лев Кассіль, Костянтин Паустовський, Євген Євтушенко і багато інших.

За словами президента, видання відрізняє об’єктивність і обґрунтованість оцінок, а також впізнаваний почерк та актуальність порушених проблем. Нинішнє покоління журналістів, на думку російського лідера, слід творчим принципам своїх попередників.

Газету з ювілеєм привітав російський прем’єр-міністр Дмитро Медведєв, який зазначив, що видання утворило «цілу епоху у вітчизняній і світовій журналістиці».