Поздоровлення в прозі лікаря

Величезне спасибі від усієї душі кажу чудового лікаря. Щиро дякую вам за Ваші зусилля, старання, професіоналізм, доброту серця і велика майстерність. Від щирого серця бажаю Вам завжди залишатися шанованою людиною, найкращим лікарем і чудовою людиною свого щастя і високого покликання.

Велике спасибі за Ваші старання та знання, за Ваші зусилля і поради, за Вашу доброту і розуміння, за Ваш професіоналізм і майстерність. Ви — чудовий лікар і я бажаю Вам допомогти ще багатьом людям, кожен день відзначаючи перемогою над серйозною проблемою і отримуючи в якості нагороди посмішки близьких і повагу оточуючих.

Від усієї душі хочу сказати Вам «спасибі велике». Ви — лікар від Бога, Ви — майстер своєї справи і неймовірний талант медицини. Дякую вам за Вашу виконану роботу, за надану допомогу, за можливість повноцінного життя і за добру надію моєї душі. Бажаю Вам достатку сил і безмежних можливостей, подарованих нам долею.

Шановний доктор, дозвольте висловити Вам безмежну вдячність за надану мені грамотну кваліфіковану допомогу, відповідальний підхід до роботи, доброзичливе ставлення.

Хочу сердечно подякувати лікаря, який своїм професіоналізмом і знаннями зміг створити диво. Ви золота людина! Відчувати себе здоровим — це неймовірно цінне відчуття. Спасибі вам за все, що Ви зробили. Ваша праця — безцінна. Живіть мільйон років!

Спасибі велике, великий цілитель. Ви врятували мене, Ви подарували мені новий світ життя, Ви дозволили мені заново відчути себе щасливою людина. Щиро дякую за все і бажаю Вам добра, достатку, довголіття, гідних вчинків і забезпечення своїм життям.

Лікаря

Вітаю з Днем народження!
Багато чекає тебе удач!
І, без преувеличенья,
Я скажу – ти найкращий лікар!

Пацієнти з восхищеньем
Нехай тобі дякують!
А колеги – з уваженьем
Про тебе лише говорять! ©

Забувши про свої турботи,
Ви рятуєте життя чужі,
Навіть у свято Ви за роботою
І від втоми – ледь живі!

Ми нагадаємо Вам: – З Днем Народження!
Щастя, радощів, менше тривоги.
Ми бажаємо, щоб з везінням
Було Вам завжди по дорозі! ©

Коль здоровим бути хочу
І взимку, і влітку,
Звертаюся я до лікаря
Часто за порадою.

В День Народження побажати
Вам бажаємо… здоров’я! –
Щоб кожен день зустрічати
З щирою любов’ю! ©

Того, хто обрав справою життя
Боротися з болем і недугою,
І немає сумнівів у серці сміливому,
Хотів би я стати кращим другом,

Я від душі тобі бажаю,
Любові, здоров’я і терпіння,
Праця благородний поважаючи,
Бажаю щастя в день народження! ©

Не знайшли потрібний привітання? Пропонуємо Вам привітання у віршах на замовлення!
З будь-якого приводу, будь-якої довжини, будь-якій людині ПЕРСОНАЛЬНО! Вірші на замовлення – найкращий подарунок!

Подяку лікаря від пацієнта

Спасибі, доктор, вам за допомогу, За те, що мені надали сил, Нехай буде менше прикрощів, Спасибі, доктор, вам за допомогу, За те, що хвороба вбили ви. І лекарский великий талант, Подяка вам За те, що моє життя врятували ви, Вам, лікар, хочу сказати спасибі, Ви кращий доктор, немає сумніву, Нехай не буде у вашій життя Мій добрий доктор, Ви мене врятували, І за руку до здоров’я привели!

Повернули мені посмішку і спокій, І, як на крилах, я лечу додому! Щоб зберегти мій найцінніший скарб. Так здорово, що більше не болить!

Спасибі Вам, мій добрий Айболить! Подяка, милий доктор, У боротьбі з недугою — ви мій найкращий друг, Хочу спасибі вам сказати зараз, І якщо захворію знову раптом, Лікуватися буду я тільки у вас!

Яке мені, правда, допомогло! Завжди знайдете правильне рішення, Щоб все безслідно і легко пройшло! І багато вдячних пацієнтів!

Нехай завжди всі складні завдання Вирішується за кілька моментів! Подяка, милий доктор, В розділі « вірші, проза, смс» представлені красиві привітання на різні тематики.

Тут можна підібрати відповідні слова в красивій віршованій формі. Адже не завжди ми можемо висловити словами те, що відчуваємо.

Слова подяки лікарю нефрологув прозі

і всьому персоналу 2-го хірургічного відділення за їх високий професіоналізм, відповідальне ставлення до роботи і пацієнтам, чуйність і доброту.

А так само медсестрі Самойлової Олені Василівні та мед.братові Єфімову Олександру Юрійовичу за тепле ставлення та турботу до хворих.

Слова подяки лікаря отоларинголога (ухогорлоносу)

Сайт «Улюблена Професія» — це повний каталог матеріалів та літератури про всіх професіях. Він допоможе у підготовці проекту про професії для школи, училища або Вузу.

А також стане в нагоді для організації професійних свят.

Сайт «Улюблена Професія» створений з метою популяризації сучасної літератури про професії, професійних святах і людей праці — професіоналів своєї справи.

Наша місія — донести гарні твори про професії і професіоналів до адресата — читачів, заради яких ці твори писалися авторами. Для розміщення на сайті «Улюблена Професія» ми відбираємо твори про професії, які знаходимо у відкритих джерелах.

Крім того, ми із задоволенням публікуємо твори , які надсилають нам самі автори.

Ми поважаємо авторське право. Якщо Ви виявили свій твір на сторінках сайту, і будь-б то не були причини не бажаєте, щоб воно було тут опубліковано, обов’язково напишіть нам, і ми гарантовано видалимо Ваш текст протягом трьох діб. Ми дуже цінуємо сучасних Авторів , які пишуть про професії, любимо Вас і бажаємо творчих успіхів і добра!

кожен день, кожну годину Минуть Вас біди, негаразди, негода, ми Хочемо привітати серцево лише Вас, Нехай буде надмірним життєве щастя!

Кішкам і собакам найвірніший друг, Ти излечишь самий великий недугу.

Наш лікар зубний улюблений, привітавши, говоримо: Здоров’я та успіхів!

За все дякуємо!» Професії корисніше немає

Приклади текстів подячного листа лікаря

Скористайтеся запропонованими варіантами в якості шаблону для написання свого тексту.

Постарайтеся написати лист подяки з душею, щоб лікаря дійсно було зрозуміло, що слова вдячності і подяки адресовані йому. Інші зразки текст листа-подяки: 1.

Текст подячного листа лікаря від родичів пацієнта.

Шановний Іванов Іван Іванович!

Важко уявити людину відповідальніше і благородніша, ніж Ви.

Ви регулярно рятуєте життя, повертаєте людей з того світу і воссоединяете сім’ї.

Дай Бог, щоб всі лікарі були подібні Вам. Віддаючи данину Вашій нелегкій, але такій важливій і значного ремеслу, хочу побажати Вам подальших професійних успіхів, довгого і щасливого життя Вам і Вашій родині. З глибокою повагою і вдячністю, 2.

Зразок подячного листа вручу від пацієнта. Хочеться сказати величезне спасибі доктору Свиридову Івану Петровичу.

Привітання з днем народження медику у прозі

Шановні працівник охорони здоров’я!

Сердечно вітаємо вас із Днем народження!

Щиро дякуємо вам за гідну роботу, незмінні доброзичливість, чуйність, терпіння, турботу про життя громадян – майбутнє нашої республіки.

Від усієї душі бажаємо Вам щастя, благополуччя, успіхів! Шановний працівник охорони здоров’я!

Прийміть сердечні вітання з Днем народження! У Ваших руках найдорожче, що є на світі — здоров’я і життя людини.

Кожен день Ви робите подвиг, приходивши на допомогу тим, хто її потребує, полегшуючи страждання, приносячи зцілення. Дорогий лікар! Спасибі Вам за беззавітну відданість своїй справі, милосердя, турботу і доброту! Бажаємо Вам благополуччя, особистого щастя, успіхів, оптимізму і найголовніше — міцного здоров’я!

Шановні медичний працівник!

Прийміть щирі і теплі вітання у Ваш день народження!

З святом. У цей прекрасний день бажаємо гарних пацієнтів, які завжди слідують вказівкам свого лікаря.

Бажаємо терплячого і розуміє керівництва.

Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, успіхів і удач у роботі, щастя, благополуччя і гарного настрою. У цей святковий день прийміть найтепліші слова вдячності за гідну працю на благо людей і щирі побажання добра, благополуччя та успіхів у вашій благородній справі. Низький уклін Вам! Шановний працівник охорони здоров’я!

Вітаю Вас зі святом! Днем народження! Вдячний Вам за самовіддану працю, беззавітне служіння, зворушливу турботу і нескінченну любов до людей. Бажаю вам міцного здоров’я, нових успіхів, благополуччя, щастя і любові!

(ім’я, по батькові)! У Вас сьогодні День народження! Прийміть наші щирі побажання!

Спасибі Вам за Вашу доброту, увагу, порядність і ласку!

Бажаємо Вам вічного щастя, міцного здоров’я, а Вашій родині — спокою і благополуччя!

Слова подяки лікарю нефрологув прозі

Міцного здоров’я, удачі і благополуччя!

Друзі-рідня – зовсім не гади… Ми з днем народження, милий лікар, Тебе привітати дуже раді!

Не просто стогнеш: «Не хворій!» — Ти лічиш нас від ста хвороб, Всім випити в десять разів корисніше: П’ємо за здоров’я лише твоє вино — Теплом твоїм воно заряджена. Мороз був лютий, був і спеку. Тебе ми славимо, стоматолог — Рвеш наші зуби без праці, Вставляєш нові, а пломби Лише шик і блиск!

Клієнт, тримайся! А в особистому житті не моменти — Любов, довжиною рівно в життя. Нас може різати без ножа. Лише ніж хірурга оживляє, Від усіх хвороб рятує!

Ви – наш самий справжній земний ангел-охоронець! Ви той, хто невпинно піклується про наше здоров’я і зберігає нашу тендітну життя!

Дозвольте в цей світлий травневий день привітати Вас з Днем народження! Нехай всі Ваші надії і сподівання тих, хто приходить до Вас за допомогою, будуть виправдані, нехай Ваші бажання збуваються, мрії збуваються, здоров’я і благополуччя Вам і Вашим близьким!

Привітання з днем медика: Нефролога

Поглядишь навколо – хворих Якщо ти дурний, сам не зберіг.

Якщо пропав ти, іль випив міцніше, Якщо ти камені всередині приберіг! Тести зроблять лікарі у всій красі.

Як приємно від них чути: ти здоровий!

І це все завдяки порадам лікарів. Рада єдиний, простий — Допомогти вам зможе лікар-нефролог. Коли в болючою тузі Ваш організм від болю стогне, Благородна професія ваша.

Ви завжди нам розкажіть коротко Чому нас недуга розбурхує.

Ви дали клятву Гіппократа, Щоб хворим життя повернути.

Від Бога Ви лікар – немає в тому сумніви!

Свої дві нирки ми хвалимо Вас І щиро віримо будь Вашими словами! Мене поставити на ноги змогли. Я вдячний Вам від усього серця.

Я вдячний Вам від усієї душі. Не часто випадають, подарунками ваблять.

Так з святом, нефролог, ти Медик без сумніву, Нехай хвороби злі всі геть від нас летять,

Слова подяки лікарю нефрологув прозі

кілька слів подяки Ваша подяка робить Світ світлішим!

Я дякую лікаря невролога МУЗ ЦРЛ гНадыма Стеценко С. В. за высокопрофессионализм,увагу,доброту і милосердя!Бажаю шановному докторові Міцного Здоров’я і радісних подій у житті!

Я дякую лікаря хірурга Олександрівської лікарні С-Пб Алієва Ільяса Набиевича за проведену операцію 13 квітня. Спасибі Вам велике! Здоров’я Вам!

7 палата .р бєлорєцьк Султанова М .Ф.Костилєва Л.

Фаттахова А. Парфентьєва,Р. Я дякую лікаря терапевта Оболонську Тетяну Олександровну за її професионолизм та відмінне ставлення до своїх хворих . Велике Спасибі! Автор: Султангалиева Файруза НУрихановна Я дякую лікаря терапевта поліклініки №2 у Новому Уренгої Кожову Алтынай Кадыровну за її професіоналізм і людські якості. Її лікування пішло мені на користь.Спасибі Вам велике!

Жартівливе привітання ветеринарного лікаря

Наш добрий лікар Айболить
Він під деревом сидить,
А він сидить у кабінеті?
Так вважають тільки діти.
Слон не влізе в кабінет,
І жираф – звичайно, ні!
Нехай же Ваші пацієнти,
Будуть всі, як на підбір,
Щоб не лазити в загородках,
Перемішувати гній.
Ми бажаємо, щоб в долоньку
Поміщалися мишки, кішки,
І собаки, і слони…
Їх врятуєте тільки Ви!

Привітання у віршах ветеринарного лікаря

Професія Ваша складна, цікава,
Адже лікуєте тих, хто сам не зможе
Розповісти про біль, укусах і різях,
Про те, де болить або турбує.
Так нехай же завжди, кожен день, кожну годину
Минуть Вас біди, негаразди, негода,
Ми хочемо привітати серцево лише Вас,
Нехай буде надмірним життєве щастя!

Привітання ветеринарного лікаря

Кішкам і собакам найвірніший друг,
Ти излечишь самий великий недугу.
Поглядишь, допоможеш і зрозумієш без слів,
Кіт або собака буде знову здоровий.
Ми тобі бажаємо теж не хворіти,
З кожним роком тільки цвесть і здороветь,
Бути веселим, добрим і щасливим бути,
Радіти життю і любити дружину!

Поздоровлення в прозі ветеринарного лікаря

Від імені всіх вилікуваних вами пацієнтів, а також від нас прийміть найщиріші вітання, …! Нехай Вам зустрічається поменше хворих, і нехай завжди Вам буде зрозумілий їх мову, як зрозуміла тваринам Ваша доброта і турбота! Здоров’я міцного і щастя, звичайного людського бажаємо Вам від душі!

Поздоровлення в прозі ветеринарного лікаря

Від імені всіх вилікуваних вами пацієнтів, а також від нас прийміть найщиріші вітання, …! Нехай Вам зустрічається поменше хворих, і нехай завжди Вам буде зрозумілий їх мову, як зрозуміла тваринам Ваша доброта і турбота! Здоров’я міцного і щастя, звичайного людського бажаємо Вам від душі!

Поздоровлення в прозі ветеринарного лікаря

Від імені всіх вилікуваних вами пацієнтів, а також від нас прийміть найщиріші вітання, …! Нехай Вам зустрічається поменше хворих, і нехай завжди Вам буде зрозумілий їх мову, як зрозуміла тваринам Ваша доброта і турбота! Здоров’я міцного і щастя, звичайного людського бажаємо Вам від душі!

Цікаве привітання ветеринарного лікаря

Вельмишановний, …! Приєднуємося до привітань, які, ми впевнені, що сьогодні потоком виливається на Вас, і хочемо побажати приймати у себе тільки маленьких і не вміють кусатися і жалити тварин і рептилій. Нехай пігулки, виписані Вами, обов’язково допоможуть всім тваринам-пацієнтам, і знайте, вони завжди вдячні Вам, просто про це сказати не можуть.

Офіційне привітання ветеринарного лікаря

Вельмишановний, …! Приєднуємося до привітань, які, ми впевнені, що сьогодні потоком виливається на Вас, і хочемо побажати приймати у себе тільки маленьких і не вміють кусатися і жалити тварин і рептилій. Нехай пігулки, виписані Вами, обов’язково допоможуть всім тваринам-пацієнтам, і знайте, вони завжди вдячні Вам, просто про це сказати не можуть.

Офіційне привітання ветеринарного лікаря

Вельмишановний, …! Приєднуємося до привітань, які, ми впевнені, що сьогодні потоком виливається на Вас, і хочемо побажати приймати у себе тільки маленьких і не вміють кусатися і жалити тварин і рептилій. Нехай пігулки, виписані Вами, обов’язково допоможуть всім тваринам-пацієнтам, і знайте, вони завжди вдячні Вам, просто про це сказати не можуть.

Нехай стане цей свято яскравий
Самим щасливим світлим днем!
Порадують квіти, подарунки,
І нехай завжди щастить у всьому!

Святкового настрою, щастя, удачі і всього самого доброго, світлого і прекрасного!

Вітаємо! З найкращими побажаннями в цей святковий день. Успіхів, здоров’я, радості і щастя! Нехай удача супроводжує вас у всіх справах і в житті буде безліч цікавих і чудових подій!

Вітаємо!
Бажаємо, щоб вдавалося
В реальність плани втілити,
Щоб все, що хочеться, збувалося,
Легко і цікаво жити!
Мрії заповітної мети ясної,
Любові, турботи і тепла,
Не забувати, що життя прекрасне,
Здоров’я, щастя і добра!

Вітаємо!
Хай буде добрим щогодини,
Прекрасним – настрій!
Нехай повторюватися багато разів
Щасливі миті!
Нехай дарує життя любов і світло,
Надію і везіння!
Бажаємо щастя, довгих років,
Успіхів і натхнення!

Поздоровлення чоловікові: поради на замітку

Не знаєте, як красиво виразити свої відчуття і гарне ставлення до людини, які слова підібрати, щоб почути їх було по-справжньому приємно? Розкриємо вам декілька секретів.

Поздоровлення в прозі, віршах, з днем народження чоловікові, з нагоди його чергового кроку по кар’єрних сходах або будь-якого іншого приводу, як правило, об’єднує одне – побажання процвітання, удачі в справах і здоров’я. Що, втім, не дивно, адже ці складові необхідні для щасливого життя будь-якого представника сильної половини людства. Саме тому, якщо не знаєте, що сказати з нагоди того чи іншого свята, сміливо звертайтеся до таким універсальним побажанням. Текстів з ними в цьому розділі величезна безліч.

Якщо ж ви хочете, щоб ваше привітання було більш оригінальним, то зверніться до індивідуальних побажань, точніше відображає особистість адресата. Так, наприклад, людини творчої професії буде дуже приємно почути слова про його талант, а лікаря – про значущість і благородство його діяльності. Самотньому чоловікові можна побажати знайти свою другу половинку, а того, кому вже пощастило зустріти свою любов, сімейного тепла і добробуту. Підбирайте слова, які потраплять в саме серце, на Gratters.ru вони є абсолютно для кожного!

Ви можете надіслати нам свій текст тосту або святкового привітання – ми обов’язково опублікуємо на нашому сайті!

Чи може бути на світі професія, більш важлива, ніж лікар? Лікар, який віддає всі сили для того, щоб допомагати людям, рятувати їх від проблем зі здоров’ям, щоб рятувати життя. Працівники медичної сфери, без сумніву, заслуговують великої поваги, і, якщо у головлікаря намічається святкування дня народження, то ви просто не можете залишитися в стороні. Ваші привітання головного лікаря з днем народження повинні стати справжньою окрасою його дня. Вони повинні дати йому зрозуміти, що ви безмірно вдячні за ту працю, яку він виконує щоденно. І найкраще передати ці почуття та емоції можна за допомогою вірша.

Такий варіант може здатися банальним, але нічого подібного. Вірші ніколи не виходять з моди. Вони актуальні як в загальних випадках, так і в приватних. Підкресліть у своєму привітанні важливість професії лікаря і подяку за виконану роботу. Висловіть все, що думаєте, і зробіть це в мальовничій манері. У цій справі ви не будете одні. Влио вам допоможе. Причому допоможе не словом, а ділом.

Якщо вам потрібні красиві привітання з днем народження головного лікаря, то ви можете підібрати парочку непоганих варіантів прямо тут, в цьому розділі. Все безкоштовно і доступно для кожного. Беріть і вітайте!

Не дарма навчався багато років,
Адже кажуть: «Навчання – світло!»
Тепер ти світиш, доктор, всім,
І лікуєш нас від усіх проблем!

Хочемо привітати з Днем народження,
Вас доктор! Побажати движенья
Завжди вперед! До своєї мрії,
Нехай же вам щастить скрізь!

Серце – полум’яний мотор,
Якщо з ним у вас проблеми,
Кардіолог з давніх пір
Вам з подібною дилемою

Допомагати завжди готовий.
Ми йому бажаємо добра,
Скільки життів врятував – немає слів!
Вас сьогодні вітаємо.

Того, хто обрав справою життя
Боротися з болем і недугою,
І немає сумнівів у серці сміливому,
Хотів би я стати кращим другом,

Я від душі тобі бажаю,
Любові, здоров’я і терпіння,
Праця благородний поважаючи,
Бажаю щастя в день народження!

Вітаю з Днем народження!
Багато чекає тебе удач!
І, без перебільшення,
Я скажу – ти найкращий лікар!

Пацієнти з захопленням
Нехай тобі дякують!
А колеги – повагою
Про тебе лише говорять!

Робота ваша важка,
Але ви знали, коли вчилися,
Що чекають великі справи!
У професії ви відзначилися,
І стали, доктор, краще всіх,
За що ми вас і вітаємо!
І День народження без перешкод
Відзначити славно ми бажаємо!

В своїй справі ти спеціаліст,
Доктор, ми душею кривити не будемо,
Ти за життя, знаємо, оптиміст,
І здоров’я ти несеш всім людям.

Без тебе б ми позбавилися сили всі,
Без тебе не жити нам – кожен знає,
Будь же щасливий, любий, завжди,
З Днем народження ми дружно вітаємо!

Лікар — професія з великої букви, саме лікарі щодня рятують або полегшують чиєсь життя. Тому у передноворічній суєті не забудьте про знайомих лікарів! Ми приготували для вас вітання з Новим роком 2019 для медиків на будь-який смак. Листівку можна підписати не лише банальним «Бажаю щастя, здоров’я, Пух», але і оригінальними, красивими і прикольними текстами.

Лікар, медсестра і навіть студент медичного Вузу зрадіють теплим нестандартним словами і жартівливим новорічних привітань. Даруйте усмішки та подарунки і будьте щасливі в новому році!

Прикольні поздоровлення для лікарів з Новим роком 2019

Вітаємо з новим роком
Медичний персонал.
Дід Мороз, як лікар, з обходом.
Вітаміни щоб роздав.

Нехай ще анестезії:
Горілки з ромом, коньяком!
Новий рік щоб з ейфорією
Зустріти вам, веселуном.

Сплавите як хулігана,
Чітко, твердо, без вади,
Без проблем недуга будь
На заслужений спокій.

Бажаємо Вам не хворіти,
І себе оберігати!
Щоб ваш імунітет
Всім хворобам дав заборона.

Але зарплата, як правило,
Капала на ваш особистий рахунок.
Щомісяця без затримки,
З премією у вигляді підтримки.

Щоб з усіх медикаментів,
Довелося вам приймати,
Те, що містить відсотки,
Щоб свято підтримати!

Це віскі, ром, абсенты,
Спиртові компоненти.
Інші ж проблеми,
Щоб залишилися поза системи.

Вітаємо з майбутнім,
Новорічним святом!
Буде свято нехай бадьорить,
В настрої хмільному!

Нехай хвороби та негаразди,
Вас обходять стороною!
Вітаємо з Новим роком!
Шолом удачу до вас додому!

Найкращого бажаємо!
І здоров’я, і перемог!
Ваша справа поважаємо!
Жити вам довго і без бід!

Виставити за шию геть,
Назавжди закрити сезон,
Всіх хвороб і негараздів,
Щоб разом з Новим роком

Час почати нове,
Жити, любити, відпочивати!
Щоб кожну мить,
Стало просто насолодою!

Красиві серйозні привітання для медиків

Бажаємо медпрацівникам ми майбутній рік
Удачі і везіння завжди вільний вхід!
Анамнез складати легко, без вагань,
Щоб були ситуації в роботі без переживань!

У що б то не стало багато-багато шансів,
Щоб здійснити будь-яку справу без нюансів!
Врятувати життя людини, щоб не склало праці,
Сумувати по доброму, і ностальгувати, хоч іноді!

Нехай Новий рік подарує тобі везіння,
Мрії заповітної 100%-але втілення!
Любові, удачі і здоров’я — все банально зразок!
Для щастя саме все це потрібно в побуті!

Справності всього того, що потрібно на роботі!
Бажаємо, щоб щастя і удача були в обігу!
Здоров’я міцного всьому медперсоналу,
І щоб купюри в гаманці були величезним номіналом.

Здоров’я, життя у ваших руках.
Не можна губитися в тупиках.
І в Новий рік я тому,
Вам щиро руку потисну!

Не позаздриш часом,
Як ви емоціям спокій,
Надаєте так вільно,
І здається, що вам не боляче.

Це не так, нам не зрозуміти,
Як можна керувати.
Я в Новий рік бажаю вам.
Влаштувати вихідний бедлам.

Як слід вам відпочивати.
І міцно-міцно-міцно спати.
Від буднів більше відволікатися,
Щоб з роботою не лаятися.

Короткі новорічні привітання для лікарів

Медик кожну хвилину
За здоров’я бій веде!
На хворобу наводить смуту,
Їй чарівний пендель шле!

З Новим роком вітаємо!
Від душі здоров’я вам!
Щастя, радість відправляємо!
Нехай недуга тріщить по швах!

Пити в колі сім’ї, друзів,
Щоб стало веселіше!
І щоб не було моментів,
Медику стати пацієнтом!

Де б він не знаходився:
Зміни, вдома, у друзів!
Торжеством щоб насолодився,
І насиченістю днів!

Побажаємо плідних
Будніх днів або ночей!
Вихідних шалених і скандальних!
Багато творчих ідей!

Щоб втома, недосипання,
Підхопили сильний грип!
Щоб у роботі досягнення
Вас знайшли без уповільнення!

Привітання з Новим роком для медсестер і медперсоналу

Шприци, системи, призначення,
Хворих людей супроводу!
Уколи, пост, і процедури.
Не терпить місце то халтури!

Здавалося б, а… Медсестра,
В роботу ніби гра.
Не все просто, не тут то було.
Як бджілок посаду закружляло.

Нехай Новий рік без уповільнення,
Подарує яскравих вражень,
На час, нехай від суєти,
Перенесе він у світ мрії!

Нехай чудо тут поквапиться,
Везіння хай причаїться!
Щоб нанести потужний удар,
І щастя подарувати гектар!

Суєта нехай розчиниться,
І всім хворим вилікуватися,
Пацієнтів, щоб аврал
Дивом раптом став здоровим.

Ну, так, щоб пара трійка,
Були на лікарняних ліжках.
В іншому нехай тиша!
Бажаємо Вам не сумувати!

На цьому радісному моменті,
Прийміть наші компліменти!
На Новий рік з щедрих слів!
Ми даруємо вам нашу любов.

Ми вам бажаємо тихих змін,
І в життя добрих перемін!
Щоб якість шприців, систем,
Не затьмарювало Вас ні чим!

В особистому житті, на роботі,
Стало з шиком все, в пошані!
Щоб щастя не скупився,
І мрія здійснилася!

Привітання з Новим роком для студентів-медиків у віршах

Студентам-медикам є багато побажань,
Вчитися в інституті, приклавши багато зусиль.
Щоб майбутній рік вас щедро надихнув.
І ти студент себе наук присвятив!

Щоб у майбутньому тобі з дипломом на руках,
Не плавати, саме не плавати в хмарах!
Щоб легко міг відрізнити від п’яти селезінку!
І не шукати на голові (утрирую) печінку!

А в цілому нехай майбутній рік,
Тобі чимало змін піднесе!
Запалить в тобі до хорошого нехай інтерес!
Удачі буде, безсумнівно, перевага!

Без всяких яких гризти граніт науки,
І між справою все-таки боротися і з нудьгою!
Загалом, студент, завжди, скрізь, у всьому
Ми лише хороше тебе пошлемо!

А так само вночі, на балконі не стояти,
Перед іспитом халяву не шукати!
Старанно вчитися, займатися!
Не забути, звичайно, насолоджуватися життям!

Ночі довгі у навчанні,
Якщо пощастить — в заметі,
Багато сміху і веселощів,
Вам подарує настрій!

Все, студент, в руках твоїх,
Свій внеси ти просто штрих.
Будеш жити, ти, як порахуєш.
Все що потрібно — знайдеш!

Багато сміху, багато знань,
Шлю тобі без коливань.
Все в житті придасться,
Щоб мріям швидше збутися!