Кращі компліменти дівчині у прозі, до сліз

Іноді здається, що за всі роки озвучені вже всілякі слова. Це не так. У нас є колекція щирих компліментів дівчині до сліз, в якій ви точно знайдете що сказати.

Перфекціоністи повинні дивитися на твою красу, щоб отримувати натхнення.

Ти ідеальна дівчина, з тобою весело і цікаво завжди. Ти вмієш слухати і бути цікавим оповідачем.

Я почав плутати реальність з фантазією, коли зустрів тебе. Тому що постійно мрію. Сам не розумію, що є правда, а що вигадка!

Я ніколи невідчував подібно. Тільки поруч з тобою, незрівнянна!

У тебе дивне почуття гумору.

В житті не бачив таких красивих довгого волосся, чистої сяючої шкіри і тонких рис обличчя!

тинайкрасивіша, сама чудова, найдобріша, сама неповторна, ти моя опора і натхнення!

Мила, ти перевернула мій світогляд! Ніколи не вірив в казки, але кожен день, проведений з тобою, все більше і більше переконує мене в тому, що ти – казкова принцеса. Я хочу все життя бути разом з тобою і твоєю казці.

Поруч з тобою я завжди відчуваю себе справжнім чоловіком!

Ти чудово готуєш, набагато краще, ніж моя мама.

Навіть це свіже сонячний ранок не зрівнятися з твоєю красою!

Жодна квітка в світі не зрівняється з твоєю красою.

Все в цьому світі можна замінити, крім тебе, моєї коханої дівчини!

Ти найдобріша, наймиліша, найкрасивіша дівчина на світі. Я називаю тебе своїм ангелом – охоронцем. Кожен день, проведений з тобою, дарує мені натхнення, Ти гідна похвали і захоплення. З кожним днем ​​я люблю тебе все сильніше і крпче. Ти саме дорого, що у мене є. Я хочу прожити з тобою все життя, і зроблю тебе найщасливішою дівчиною на світі. Навіть при самих коротеньких розставання я сумую за тобою. Мені сумно, коли немає тебе зі мною поряд. Будь завжди улюбленою, бажаною, і найкрасивішою.

Я скажу про тебе кілька слів – вони будуть щирими і правдивими. Ти – красива, дивовижна, весела, чарівна, розумна, відкрита, чарівна, неповторна і чудова. У тебе все якості індивідуальні, в тебе є і весняна свіжість, і літню спеку, і осіння задума, і зимова мрія – і це прекрасно.

Найкрасивіша усмішка – у тебе. Найглибші і виразні очі – твої. Ти сама досконалість!

Мила, ти дуже схожа на свою прекрасну маму.

Ти мій прекрасний квіточку, твоя шкіра ніжна як пелюстки троянд.

Ти прекрасніше найкрасивішого квітки, ти мій світло у віконці, моя мрія. Я захоплююся тобою кожну хвилину. Твоя посмішка, твої ніжні очі, твій дзвінкий сміх чарують мене. Все мені подобається в тобі. Я люблю тебе, і моя любов безмежна. Нехай кожен день приносить тобі радість, нехай всі мрії твої неодмінно збудуться. Бажаю бути тобі завжди такою ніжною, милою, красивою, життєрадісною. Нехай добрий ангел береже тебе від бід і зла, нехай моя любов буде найнадійнішим оберегом для тебе.