Весільне привітання від матері

0

Привітання на весілля від матері нареченої вимагають особливої підготовки, адже саме від батьків ми чуємо самі проникливі слова. Це хвилююча частина нею і до свята потрібно готуватися заздалегідь. Головне правило хорошого вітання від батьків – говорити від душі, неважливо і щиро віршами чи прозою.

Не потрібно розтікатися думкою по древу: поради молодятам від батьків повинно бути коротким і ємним і тривати не більше п’яти хвилин.

Привітання на весілля від матері нареченої

У цей світлий ясний свято,

Вітаю я тебе.

Ти для всіх сьогодні прекрасніше,

У мене була лише донька, а тепер я – за синочка.

чоловіка Донька отримала – я синочком розбагатіла.

Раз твоїй дружині я матір, будеш мамою називати.

це – Теща в анекдоті, а зі мною не пропадете.

Я заважати бажаю не вам, так, зайду попити лише дитинку.

А чаю народиш – до нас з поклоном прибіжиш.

Між собою живіть дружно, допоможу, якщо треба буде.

Але запам’ятайте назавжди: я – вільна людина.

Я дочка мріяла віддати – лише хороший був би сама,

А зять піду гуляти, щоб молодість бережи.

Ти наздогнати в душі навіки,

Від матусі поздравок,

І що то сподіваюся незабаром,

Буде у мене внучок.

дарує Мама привітання,

І нехай кружляє веселощі

сьогодні День не простий,

Свято весілля.

виріс ти і Ось, доню моя!

В життя прочинені дверцята перша.

Весело весілля радіє твоя,

Але чується стукіт неспокійного серця.

Це неспокійне моє серце,

Побачивши на власні очі щастя твоє!

Ти не мене на сердься, дорога,

Мамине серце спокою не Поруч.

знає з тобою гідний наречений,

Буду любити я тепер вас двох!

Радію я, що улюблена донька

Мені призвела ось такого Будьте!

синочка ж щасливі, діти мої!

Святом сімейні стануть дні!

Нехай від вечірньої до ранкової Будемо

зорьки вам солодко, а зовсім не… гірко!

менше Ніж зайвих слів, тим набагато точні: краще і яскраві фрази від любові і повазі, щастя побажанні сприймаються легше.
Вітання можна почути в батьківському домі, коли проходить цьому. У благословення обряді криється вся сила молитви батьківського, дається заряд бадьорості і впевненості. стають Молоді на спеціально підготовлений килим на коліна, батько нареченої тримає ікону, а мати благословляє щасливу на дітей сімейне життя. Можна підготувати мова невелику на весілля, наприклад, таку:

«Зараз у вашому житті відбуваються зміни, і хочеться сподіватися на Бажаю. краще, щоб ваше життя в шлюбі була теплою, радісною та щасливою. Нехай кожен з насолоджується цим щастям вас і дарує один одному приємні моменти. Любіть один одного, поважайте один одного, тримайтеся разом і тоді вас ніщо не зламає».

Потім наступне привітання Рацсі звучить, після того як молоді обміняються обручками. В шумі і суєті молодята, навряд чи ваші почують слова, тому найкращим стануть привітанням обійми і поцілунки замість тисячі перебіг.
У слів всього банкету батьки вітають бажають і молодих їм все, що тільки можна тут. Але побажати кермо влади в свої руки тамада бере і влаштовує з цього цілий спектакль. По церемонія традиції вітання проводиться у віршах, а також супроводжується музичними ефектами.

Головне, що потрібно врахувати при виборі вітання – це посил є. То мови буде він у вигляді побажання або вирішувати – напуття тільки батькам. Наприклад, вітання прозі в батьків можуть складатися з місцями смішного тому про оповідання, як починався і як проходив молодят роман. Важливо, щоб молодята не були проти такого розповіді і не ніяковіли від якихось пікантних Сьогодні. «подробиць ми бачимо момент створення нової Взявшись. сім’ї за руки, наші діти почали свою мандрівку по стежці сімейного життя.

І нехай подорож це буде яскравим, незабутнім та радісним. молоді Нехай назавжди запам’ятають кожен прекрасний життя момент, минулого і майбутнього. Нехай пам’ятають, як вони познайомилися, як вперше взялися за поцілувалися, руки. Нехай пам’ятають день як весілля найяскравіше свято. Нехай радіють і чекають появи дітей і згодом онуків, адже саме для цього варто жити. За миле ваше минуле, добре сьогодення та щасливе!»

майбутнє привітання було продуманим і ні в якому зім’ятим не випадку, вдома потрібно накидати на чернетку перевантажуючи, не слова текст зайвою інформацією, не справи розмитим його і об’ємним. Вкладіть в нього тільки теплі емоції та думки і говорите слова від душі.

Опублікував: admin Важливі поради 25.09.2017 0 504 Переглядів

 • Весільні обов’язки матері
 • Рима чи проза?
 • Правила складання вітальної промови
 • Сила материнського послання
 • Напуття матері своєї дочки — відео
 • Корисні рекомендації
 • Як вгамувати хвилювання?
 • Поздоровлення в прозі
 • Привітання і пісня від матері на весілля — відео
 • Віршовані привітання

Весілля — це єднання сердець, день народження сім’ї, свято любові і просто щаслива подія! Але батькам завжди важко відпустити своїх дітей у вільне плавання. Особливо це стосується мам, які віддають заміж своїх дочок. Суперечливі почуття часто заважають впоратися з собою, впоратися з організацією свята. А адже матусі ще треба благословити молодих, придумати гарне привітання дочці на весілля від мами. Її напутні слова дуже важливі для нареченої, це дуже зворушливий, ніжний момент. Як скласти привітання, впоратися з хвилюванням і добре виступити? Про це піде мова далі.

Весільні обов’язки матері

Батьківський обов’язок — допомогти дітям з організацією весілля. Основні материнські обов’язки на весіллі дочки:

 1. Моральна підтримка необхідна кожній нареченій, адже підготовка до такої хвилюючої події забирає багато енергії. Заспокойте дочка, допоможіть підбадьоритися. Якщо вона попросить, допоможіть вибрати плаття, аксесуари, зачіску, ресторан для весільного банкету.
 2. Весілля дочки — це важлива подія, яка буває раз у житті, а тому надайте парі матеріальну підтримку, якщо вона цього потребує.
 3. За старою традицією до одруження знайомляться батьки молодих. Свати приходять в будинок дівчини, а тому мама повинна підготуватися до цієї події. Необхідно прибрати в будинку, накрити щедрий стіл, бути привітною з батьками нареченого.
 4. Мама напередодні весілля повинна дати дочки корисні поради: як вести себе з чоловіком, впоратися з домашнім господарством, зробити так, щоб сімейне життя було сповнене щастя.
 5. Необхідно нормально спілкуватися з мамою нареченого, щоб розділити весільні обов’язки.
 6. Допомагати проводити весілля ведучому, гостям і молодим.
 7. Написати промову, адже привітання мами нареченої — це теж дуже важлива традиція!

Поважайте вибір своєї дочки, просто змиріться і постарайтеся її підтримати, вона цього потребує.

Привітання батьків повинне бути щирим, йти від душі. Необхідно вибрати таку форму весільної речі, щоб напуття було оригінальним і красивим. Тут все залежить від того, наскільки ви талановиті. Мова мами нареченої може бути у формі прози або поезії. Обидва варіанти гарні, головне — розслабитися і перейнятися атмосферою свята.

Якщо ви знайшли гарну рифмованную композицію в інтернеті, то для вас не буде проблемою вивчити слова, прочитати твір з потрібною інтонацією. Але на всяк випадок сховайте в кишені аркуш з текстом, щоб підглянути, якщо зійдете.

Якщо ви не встигли вивчити слова, то перепишіть їх на красивий, штучно зістарений аркуш паперу і прочитайте з інтонацією. Що стосується оформлення, то нехай це буде якесь послання у вигляді сувою, перев’язаного красивою стрічкою.

Гарне вітання можна написати своїми словами. Ви можете взяти гарний текст з інтернету або написати його самостійно. Незалежно від того, який варіант ви оберете, перепишіть його на аркуш паперу. Деякі мами сподіваються, що красиві слова самі прийдуть під час виступу, однак це не так. Під впливом втоми і хвилювання ви можете втратити думку або заплутатися. Так що знайдіть час для підготовки, майте при собі текст привітання.

Правила складання вітальної промови

Весільне привітання — це серйозна частина святкової програми, а тому потрібно відповідально поставитися до його складання. Створюйте текст у відповідності з етикетом, щоб він випромінював повагу до всіх присутніх.

Основні складові тексту привітання:

 1. В першу чергу подякуйте всім присутнім за те, що вони прийшли підтримати молодих. Особливо це стосується гостей, які прибули здалеку, щоб привітати нареченого і наречену.
 2. Слова матері — це в першу чергу послання дочки, а тому приділіть їй увагу. Згадуйте дитинство нареченої, говорите доньці, як ви пишаєтеся нею і любите її. Головне — не переборщити, щоб молода не зніяковіла. Закінчити цю частину привітання можна тим, яка зараз наречена прекрасна.
 3. Приділіть частина вітальної промови нареченому, незалежно від того, чи задоволені ви вибором дочки чи ні. Говорите про нього тільки хороше, привітайте його батьків.
 4. Не скупіться на добрі слова для молодят, скажіть про народження нової сім’ї. Ваші слова дуже важливі для молодих.
 5. Якщо святкова програма не включає настанови матері для доньки, то обов’язково включіть його в свою промову.
 6. Закінчити привітання можна прислів’ям, цитатою або піснею.

Ваше головне завдання — передати свої емоції, щоб ваше привітання зворушило серця всіх присутніх. В кінці випийте за молодих і продовжуйте святкувати.

Сила материнського послання

Багато хто вважає, що напуття матері дочки, озвучену на весіллі, володіє великою силою.

Адже мати володіє великим життєвим досвідом, а тому може дати хороші поради. До того ж вона краще за всіх знає свою дочку, може її правильно направити.

Основні моменти напуття:

 • По-перше, мати через своє послання повинна передати позитивний настрій, підбадьорити наречену.
 • По-друге, порадити, як жити в злагоді з чоловіком.

Напутні слова часто говорять з іконою Божої Матері (або будь-який інший). Потім ікону передають молодим як талісман сімейного благополуччя.

Напуття матері своєї дочки — відео

Корисні рекомендації

Слова батьків — це дуже зворушлива і запам’ятовується частина святкової програми. Щоб виступ був вдалим, виконуйте наступні рекомендації:

 • За допомогою теплих ніжних слів, щирих емоцій, щирості, душевності можна достукатися до сердець. Не бійтеся виглядати нерозумно, говорите те, що відчуваєте.
 • Коли ви виголошуєте промову, дивіться на тих, до кого ви звертаєтеся, щоб налагодити з ними контакт. Якщо ви забули слова, то підглянете їх, але постійно читати з папірця не можна.
 • Складаючи весільне привітання доньці, стежте за чистотою мови. Позбавтеся від жаргонізмів, слів-паразитів, молодіжного сленгу.
 • Якщо ви вдова, не забудьте згадати у своїй промові батька. Потрібно сказати, як би тато пишався донькою.
 • Побажання на весілля не повинно бути занадто довгим, а то присутні просто занудьгують.
 • Жарти допоможуть розрядити атмосферу, але не перенасыщайте свою промову ними, адже це подія дуже важлива для молодих.
 • Якщо від хвилювання ви не можете згадати текст, а шпаргалки немає, то просто зробіть перерву, щоб заспокоїтися, висловити все, що хотіли, можна пізніше.

Весілля доньки — це дуже важливий захід, а тому хвилювання — цілком нормальна реакція. Хтось просто хвилюється, а хтось переживає до такої міри, що не може видавити з себе ні слова. Хвилювання може виникнути, навіть якщо поздоровлення на весілля дочки ви підготували заздалегідь. Як контролювати емоції перед виступом?

 1. Необхідно провести репетицію свого виступу. Для цього встаньте перед дзеркалом і починайте вимовляти слова так, як ніби ви вже звертаєтеся до молодих. Спостерігайте за виразом обличчя, жестами, прислухайтеся до голосу. Якщо дзеркала немає, то проведіть репетицію перед кимось з гостей.
 2. Не ставтеся до цього виступу, як до головної події у своєму житті. Навіть якщо ви зіб’єтеся або забудете текст, це не смертельно, головне, щоб ви були щирими. Пам’ятайте, ви звертаєтеся до рідним і друзям, а не до суворих критиків.
 3. Привітання мами — це завжди зворушливо, щоб вгамувати хвилювання, виконайте дихальну гімнастику. Розслабте руки. Можна зробити махи руками в сторони або виконати 10 присідань — що завгодно, лише б розслабитися. Не забувайте про ефективну гімнастики для особи.
 4. Для виступу рекомендується відкрита поза. Станьте рівно, розпряміть плечі, голову тримайте рівно, руки розставлені, ноги на ширині плечей. Зберігайте цю позу до кінця виступу.

Поздоровлення в прозі

Мати може красиво виразити емоції своїми словами:

 • Дочка, рідна наша! Сьогодні найбільш урочисте свято в твоєму житті, день народження вашої молодої сім’ї! Так нехай же в цей день небеса повінчають вас, щоб ви любили один одного і були нерозлучні до кінця днів! Щоб ніякі бурі і знегоди не здолали вас! Терпіння вам, діти наші, розуміння, взаємної поваги! Любіть один одного! Хай радість і благополуччя не покидають ваш дім!
 • Улюблена моя донька! Ти сьогодні вийшла заміж! І ось тепер я бачу саму щасливу і прекрасну наречену на всьому світі! Не сумуй з-за того, що я трошки сумна, моя печаль світла, як це свято! Пробач мене за те, що я не можу стримати сліз, але знай, я плачу від щастя, адже тепер у мене з’явився улюблений син! Не переживай через мого стурбованого вигляду, адже я буду піклуватися про вас, мої діти, а це дуже приємно! Від усієї душі бажаю, щоб ваша сімейна дорога була гладкою, довгою і радісною! Щоб ваш будинок незабаром наповнився добром, сімейним благополуччям і дітками!
 • Сьогодні, дочка моя, ти входиш в чужий будинок. Але знай, що кожен будинок — це окрема держава, поважай чужі правила, шануй чоловіка, будь хорошою господинею. А ти, мій новий син, піклуйся про свою дружину, люби його, захищай, як раніше захищала її я. Міцно тримайтеся за руки і не відпускайте один одного навіть у найтемніші часи! Нехай ніякі бурі і знегоди не розлучать вас! Нехай ваша любов і впевненість у тому, що ви зробили правильний вибір, з кожним роком стають все сильніше! Рада вам та любов, рідні наші!
 • Улюблена моя донечка! Ось настав той момент, коли мені доведеться тебе відпустити в нове, доросле життя. Сьогодні, як ніколи раніше, згадується твоє дитинство, перед очима — вигляд маленької білявої дівчинки з великими здивованими очима і пухкими щічками. Дитячих років не повернути, і хочеться побажати, щоб ти була щаслива зі своїм обранцем. Ти зробила гідний вибір! І я вірю, що ви, наші діти, будете щасливі разом, про це говорять ваші сяючі закохані очі! Цінуйте один одного, бережіть і любіть! Нехай ваші почуття з часом стають тільки сильніше! Мудрості, терпіння, благополуччя вашій молодій сім’ї!

Привітання і пісня від матері на весілля — відео

Віршовані привітання

Дуже зворушливо і ніжно привітання з днем весілля звучать у віршах.

Ну що ж, рідна, відпускаю, як білу голубку. Все, лети.

Ох, як не хочеться, зізнаюся, але пізно, ти вже в дорозі.

Не плач, я своє серце заспокою. Я знаю, що в надійних ти руках!

Що міцне чоловіче плече тебе прикриє, якщо здолає страх!

Прошу вас, діти, менше ви лайтеся, не бійтеся помилок визнавати!

Швидше один до одного притирайтесь і навчіться поважати і довіряти!

Ви трепетно один до одного ставитеся, любов свою несіть крізь роки!

Раптом тяжко? Зупиніться, посміхніться. Зрозумійте, разом бути вам назавжди!

Доню, як же ти швидко подорослішала! Як швидко промайнули дитячі роки!

Маля з бантиком я в перший клас вела, і це було ніби вчора.

Сьогодні ти прекрасна наречена, на голові твоїй фата.

Як лебідь ніжна, прекрасна, і посміхаються твої вуста.

Я, діти, вас благословляю, бажаю, щоб ваш союз був міцним!

Я вас, рідні мої, ніжно обіймаю, бажаю, щоб ангел ваш шлях освітив!

В білосніжній сукні мереживній, і фатою увінчана коса,

Ти наче вся в чарівному сяйві, і вогнем горять твої очі.

Дивишся ти з посмішкою на нього, на того, з ким життя зв’язала тебе,

На такого вірного, коханого. Разом бути вам судилося, ти це знала!

Побажаю вам здоров’я, море щастя! Безмежною, полум’яної любові!

Не розлучать ніякі вас негоди, Господи, прошу, благослови!

Ну а ми допоможемо вам, рідні, і підтримаємо у разі напасті.

Ви ще такі молоді, мудрості, терпіння і великого щастя!

Кожен розуміє, що слова мами — важлива частина урочистої програми. А тому жінка повинна ретельно підготуватися до такого світлого і прекрасного свята. Хто, як не мама, підбере відповідні слова, щоб заспокоїти і підбадьорити свого дитини.

Головне — включити в це привітання власні емоції, щоб воно звучало щиро і зачепило серце вашої дочки.

Comments are closed.