Весільне привітання для сестри

0

Після батьківських благословень привітання від сестри брата з днем весілля є одним з найбільш зворушливих і серцевих у цей день. Ті сімейні узи, які незримими нитками любові і довіри пов’язують серця близьких і дорогих людей — брата і сестри, дуже міцні.

Світ, створений ще в дитинстві, — це окремий спектр відносин, в якому взаєморозуміння, дружба і готовність прийти на допомогу — не порожні слова. Торжество з приводу весілля для кожного з них — велика подія, тому привітання брата на весілля з боку сестри — один з важливих моментів.

Як правильно передати всю повноту почуттів, які слова і жести використовувати у привітанні? Ці питання ставлять часом в глухий кут з багатьох причин, і одна з них — почуття хвилювання, яке потрібно подолати. Відповідальність моменту посилюється фактом, що в звичний раніше коло сім’ї увійде новий чоловік, який надалі візьме на свої плечі обов’язки берегині домашнього вогнища, і брат буде головним у новій родині.

Особливість урочистості

Хвилювання, пов’язане з цим торжеством, виправдано за всіма пунктами. Батьки все це сприймають трохи по-іншому: вони заздалегідь передбачали розвиток подій. А ось сестра нареченого стикається з повною серйозністю моменту тільки тоді, коли факт одруження брата ставати реальністю.

Для багатьох жінок брат завжди є тією людиною, якій можна розповісти все і поділитися з ним усім — і добрим, і поганим, на чию підтримку, допомогу і захист можна розраховувати. Саме це змушує багатьох з них з усією серйозністю поставитися до цього свята.

Іноді курйоз ситуації і навіть деяка напруженість пов’язана з тим фактом, що відтепер брат не буде приділяти стільки уваги, як раніше, а його вільний час буде направлено для іншого члена сім’ї, раніше малознайомого і нерідко тимчасово для сестри чужого. Дуже важливо в момент, коли тост від сестри братові буде проголошуватися за святковим столом, не видати свою недовіру або сумнів у рішенні, прийнятому нареченим.

Вибір правильного привітання брата і його нареченої

Дівчата дуже тонко відчувають відповідальність моменту при привітанні, адже і вони в недалекому майбутньому виявляться (якщо вже не побували) в подібному становищі: їм теж доведеться поповнити чиюсь сім’ю, і до них теж будуть придивлятися і з обережністю з ними спілкуватися.

Цей факт можна використовувати в привітанні, зазначивши, що невістці дуже пощастило: наречений — людина чуйна, м’який, неординарний, розуміє всю глибину душі майбутньої дружини, і його сестра також хотіла б мати такого чоловіка, який буде всебічно розвиненою особистістю.

Багато хто з сестер прагнуть оригінально привітати брата, не так, як всі інші родичі. Для цього можна використовувати декілька відповідних варіантів.

 1. Власноручне складання привітання і проголошення його своїми словами.
 2. Використання віршованих привітань, написаних спеціально для такого випадку.
 3. Прикольні поздоровлення.
 4. Привітання з днем одруження з врученням подарунка.
 5. Приєднання до привітань батьків та інших рідних.

У дуже рідкісних випадках бувають труднощі, які перешкоджають появі всіх членів сім’ї на церемонії одруження та святкуванні весілля.

Привітання від сестри у віршах

Ти сьогодні став не тільки братом,

У тебе є нова сім’я!

Більше ти не бігаєш до хлопців,

В гості лише йдуть до тебе друзі.

Нехай новий крок твій буде сміливим,

І не розгубиш сил в дорозі,

Станеш ти чесним чоловіком, вірним,

Зможеш радість дорослому житті знайти!

Я бажаю міцного союзу,

Я бажаю миру і добра!

А ще — смішного карапуза,

Адже прийшла вже пора!

Привітання брата своїми словами

Коханий мій братику! Цей день дуже важливий і хвилюючий для всіх нас. Зізнаюся чесно, я трохи ревную тебе до дівчини, яка тепер стала для тебе найголовнішою.

Але незважаючи на це, я все ж невимовно рада і щаслива за тебе і за вас, щаслива, що ви знайшли один одного. Я бажаю вам ніколи не втратити своєї любові і не розтратити почуття по дрібницях. Зустрічайте перешкоди з посмішкою, і тоді вони самі обійдуть вас стороною!

Коли і як сестрі приєднатися до привітань інших членів сім’ї

Унікальність ситуації полягає в тому, що сім’я жениха для привітань може використовувати як офіційну частину святкування, так і будь-який інший момент, це природно за емоційним причин: всі члени з нетерпінням чекали цього моменту. Для сестри можна одночасно використовувати обидва варіанти:

 • Неофіційне привітання. Вираження своїх почуттів наодинці з сімейною парою, коли можна без остраху, своїми словами привітати молодят, побажати їм всього того, що зробить їх подружнє життя згуртованою, щасливого і довгого.
 • Офіційне привітання. Використовується святкова частина програми, коли всі члени родини, включаючи далеких родичів, під час проголошення тостів вітають наречених з їх святом, із народженням нової сім’ї.

Способи привітань

Поряд з іншими елементами весілля, правильно підібране привітання, виражене в одній з форм звернення до брата і його майбутньої дружини, — не менш важлива частина святкування.

 • Привітання не повинно бути надто довгим і виснажливим.
 • Традиційна форма святковій промові. Вимовляється раніше завчене привітання. Під час тосту або поздоровлення можна вручити подарунок, приготований для подружньої пари.
 • Привітання з використанням елементів гумору, прикольних виразів. Елементи оригінальності не повинні порушувати загальний настрій свята: всі гості і родичі повинні розуміти, про що йде мова і кого це стосується.
 • Цікаві привітання. Оригінальність можна висловити в декількох варіантах привітання: виконання пісні для улюбленого брата, музичний супровід під час тосту і вручення подарунка. Можна приготувати якусь театралізовану постановку: подати гостям період життя брата до весілля, починаючи з раннього дитинства і до моменту одруження. В якості технічних засобів можна використовувати проектор, що показує за допомогою фотографій і відеозаписів про всіх періодах його життя.

Подарунки брата на весілля від сестри

Не менш складним є вибір подарунка коханій братові в день його одруження. Багато членів сім’ї хвилюються з цього приводу. Батьки можуть використовувати більш практичні і корисні подарунки. Деякі з них на весілля дарують житло, транспортний засіб, побутову техніку, гроші.

Сестри, особливо якщо вони ще не мають в достатній кількості своїх коштів, нерідко переживають з приводу вибору подарунків: їм хочеться вручити не тільки оригінальну річ, але і досить дорогу і презентабельні.

 • Дуже красиво буде виглядати великий акваріум, він добре вписується в інтер’єр будь-якого типу житла.
 • Красива картина відповідної тематики буде прикрасою будь-який з кімнат квартири.
 • В якості весільного подарунка можна використовувати набори кухонного посуду, красиві сервізи, виконані з порцеляни або кераміки.
 • Оригінальний сімейний альбом для фотографій з використанням дорогого матеріалу в якості палітурки теж можна вручити під час вітальної промови.

Головне завдання під час виголошення привітань сестрою брата в урочистій частині церемонії — висловити почуття таким чином, щоб він сам, його майбутня дружина і гості весілля ні на хвилину не змогли засумніватися в щирості побажань коханій людині.

ъБЛБЪ РПЪДТБЧМЕОЙС ПРО УЧБДШВХ: оБУ ФТЙ УЕУФТЩ, Й УТЕДОСС дЦБОЙФБ ЧЩИПДЙФ ЪБНХЦ ЪБ рБЫХ. рПЪДТБЧМСФШ ВХДХФ УЈУФТЩ, ОБЫЙ НХЦШС Й НМБДЫЙК ВТБФ. нЩ, ФТЙ УЕУФТЩ, ТПУМЙ ЧНЕУФЕ, ДЕМЙМЙУШ ДЕЧЙЮШЙНЙ ФБКОБНЙ Й УФБМЙ ЧЕТОЩНЙ РПДТХЗБНЙ. нЩ ЪОБЕН, ЮФП НПЦЕН РПМПЦЙФШУС ДТХЗ ПРО ДТХЗБ ПП ЧУЕН. ьФП — ВПМШЫПЕ УЮБУФШЕ! нЩ ПЮЕОШ ТБДЩ, ЮФП дЦБОС ОБЫМБ УЧПА РПМПЧЙОЛХ ГОД ЬФПК ЦЙЪОЙ, УЧПА МАВПЧШ, Й ЧЩИПДЙФ ЪБНХЦ. дЦБОЕЮЛБ — ПЮЕОШ ИТХРЛБС, ОЕЦОБС, ДПВТБС ДЕЧПЮЛБ. побіди МЕЗЛБ ПРО РПДЯЕН, ПФЪЩЧЮЙЧБ ПРО ЮХЦХА ВПМШ. побіди Е ЪОБЕФ УМПЧБ «ОЕФ». еЈ ЖТБЪЩ ОБЮЙОБАФУС УП УМПЧБ «дБ». пЮЕОШ ИПТПЫБС ИПЪСКЛБ, ЧЛХУОП ЗПФПЧЙФ, ДПНБ ЧУЕЗДБ РПТСДПЛ. вПМШЫБС ЧЩДХНЭЙГБ: РТПУФП ФБЛ Е РПЪДТБЧЙФ, ПВСЪБФЕМШОП У ЧЩДХНЛПК, У ДХЫПК, ОЕПВЩЮОП. побіди НОПЗП ХЮЙМБУШ УЧПЕК РТПЖЕУУЙЙ ВХИЗБМФЕТБ-ЬЛПОПНЙУФБ, УЕКЮБУ ТБВПФБЕФ. пДЙО ЗПД ХЮЙМБУШ ГОД бНЕТЙЛЕ, ИПТПЫП ЪОБЕФ СЪЩЛ. вЕУЛПОЕЮОП ДПВТЩК, ЙУЛТЕООЙК, ВЕУЛПТЩУФОЩК ЮЕМПЧЕЮЕЛ. пФ ОБЫЙИ НХЦЕК бОДТЕС Й аТЙС: ИПТПЫП, ЮФП ГОД ОБЫЕН РПМЛХ РТЙВЩМП, РПСЧЙМУС ЕЭЕ ПДЙО ЪСФШ, ЮФП ФЕВЕ, рБЫБ, РПЧЕЪМП ФБЛЦЕ ЛБЛ Й ОБН, Ф. Л. ГОД ЬФПК УЕНШЕ ИПТПЫЙЕ ЦЕОЩ, ЪБВПФМЙЧЩЕ Й МБУЛПЧЩЕ Й, ЮФП ОЕНБМПЧБЦОП — ФЕЭЙ ФПЦЕ ИПТПЫЙ. ч ЬФПК УЕНШЕ ХНЕАФ МАВЙФШ, ХНЕАФ ДТХЦЙФШ, ГЕОЙФШ Й ВЕТЕЮШ ДТХЗ ДТХЗБ. лПТПЮЕ, рБЫБОС, РПРБМ ФЩ ГОД ИПТПЫЙЕ ТХЛЙ. оБДЕЕНУС, ВХДЕН ДТХЪШСНЙ, ЛБЛ Й ОБЫЙ ЦЕОЩ. пФ ВТБФБ дБОЙМБ: фБЛ ЪДПТПЧП ВЕ ЦЙМПУШ ГОД ЪБВПФЕ ФТЕИ УЕУФЕТ, Б ФЕРЕТШ ЧПФ Й РПУМЕДОСС УЕФТБ ХМЕФБЕФ ЙЪ ТПДЙФЕМШУЛПЗП ЗОЕЪДБ. дПВТБС, ТБОЙНБС, ЮХФЛБС дЦБОЕЮЛБ. з ИПЮХ, ЮФПВЩ ФЩ ФПЦЕ ВЩМБ УЮБУФМЙЧБ! юФПВЩ ФЩ РПНОЙМБ, ЮФП Х ФЕВС ЕУФШ, ИПФШ Й НМБДЫЙК, ОП ВТБФ, ПРО ЛПФПТПЗП ФЩ ЧУЕЗДБ УНПЦЕЫШ РПМПЦЙФШУС. ч ДЕОШ УЧБДШВЩ дЦБОЙФБ У рБЫЕК ЪБЦЗХФ УЕНЕКОЩК ПЮБЗ. нЩ ИПФЙН РПЦЕМБФШ, ЮФПВЩ ЕЗП ФЕРМП УПЗТЕЧБМП ЙІ ЧУА ЦЙЪОШ. юФПВЩ Х ЬФПЗП ПЮБЗБ УПВЙТБМЙУШ ЙІ ДЕФЙ Й НЩ, ЇЇ УЕУФТЩ УП УЧПЙНЙ УЕНШСНЙ, Й ОБЫЙ ТПДЙФЕМЙ, Ї Ї ВМЙЪЛЙЕ ДТХЪШС.

уЕУФТЩ:
оБН УМПЧБНЙ ЧУЕ ЮХЧУФЧБ Е ЧЩТБЪЙФШ ДБЦЕ:
уФБМБ ОБЫБ УЕУФТЈОЛБ МАВЙНПК ЦЕОПК!
пФ ДХЫЙ РПЪДТБЧМСЕН ЧБУ, дЦБОЕЮЛБ У рБЫЕК,
чЕДШ ДЧХ УЕТДГБ УЧСЪБМЙУШ УХДШВПА ПДОПК!

нЩ МАВХЕНУС, дЦБОС, ФПВПК Е УМХЮБКОП:
уЛПМШЛП ОЕЦОПУФЙ, УЧЕФБ ГОД ФЕВЕ, ДПВТПФЩ!
рПНОЙЫШ, Ч ДЕФУФЧЕ ДЕМЙМЙ НЩ ДЕЧЙЮШЙ ФБКОЩ,
ї ФЕРЕТШ ОЕФ РПДТХЗЙ ЧЕТОЕЕ, ЮЕН ФЩ!

рПЪДТБЧМСЕЫШ У ПУПВЕООПК ЧЩДХНЛПК ВМЙЪЛЙИ,
оБЮЙОБЕЫШ ЧУЕ ЖТБЪЩ У ТБДХЫОПЗП «дБ!»,
лБЛ ыЕЛУРЙТ, Ч УПЧЕТЫЕОУФЧЕ ЧМБДЕЕЫШ БОЗМЙКУЛЙН
ї ГОД ВХИЗБМФЕТУЛПН ДЕМЕЯ ХУРЕЫОБ ЧУЕЗДБ!

б ЛБЛБС ИПЪСКЛБ! лТХЗПН — ОЙ РЩМЙОЛЙ,
ї ЗПФПЧ РПФТСУБАЭЕ ЧЛХУОЩК ПВЕД!
лБЛ НЩ ТБДЩ, ЮФП ФЩ ПВТЕМБ «РПМПЧЙОЛХ»,
вХДЕФ УЮБУФМЙЧ У ФПВПА УЕНЕКОЩК «ДХЬФ»!

ъСФШС:
ч ОБЫЙИ ДТХЦОЩИ, ЧЕУЈМЩИ ТСДБИ — РТЙВБЧМЕОШЕ:
оПЧЩК ЪСФШ, Й ЕНХ, ЛБЛ Й ОБН, РПЧЕЪМП!
рПФПНХ ЮФП ЧУЕ ЦЈОЩ ГОД УЕНШЕ — ЪБЗМСДЕОШЕ,
дБ Ї ФЈЭЙ ДПВТЩ, БОЕЛДПФБН ОБЪМП!

ъДЕУШ ЪБВПФСФУС ПЮЕОШ ФЕРМП ДТХЗ П ДТХЗЕ
ї ХНЕАФ ГОД МАВЧЙ, Ч РПОЙНБОЙЙ ЦЙФШ!
ъОБК, рБЫБОС, РПРБМ ФЩ ГОД ИПТПЫЙЕ ТХЛЙ,
вХДЕН НЩ, ЛБЛ Й НЙМЩЕ ЦЈОЩ, ДТХЦЙФШ!

вТБФ:
лБЛ ВЕ ЮХДОП ЦЙМПУШ РПД ЛТЩМПН ФТЈИ УЕУФТЙЮЕЛ,
вп УЕЗПДОС РПУМЕДОЕК РПТБ ХМЕФБФШ!
ї ЧЪЧПМОПЧБООЩК ФТЕРЕФ ГОД ЗТХДЙ ВЕЪЗТБОЙЮЕО,
уЛПМШЛП ИПЮЕФУС дЦБОЕЮЛЕ НЙМПК УЛБЪБФШ!

ъОБК: ПРО ВТБФБ ФЩ НПЦЕЫШ ЧУЕЗДБ РПМПЦЙФШУС,
рХУФШ З НМБДЫЙК, ОП УФБОХ ПРПТПК ФЕВЕ!
з ЦЕМБА НЕЮФБН ПВСЪБФЕМШОП УВЩФШУС!
рХУФШ РТЕВХДЕФ МАВПЧШ ГОД ЧБЫЕК У рБЫЕК УХДШВЕ!

б УЕНЕКОЩК ПЮБЗ, ЮФП УЕЗПДОС ЪБЦЗМЙ ЧЩ,
рХУФШ УЙСЕФ, ЧПЛТХЗ УПВЙТБС Й ОБУ!
вХДШФЕ РБТПА ЛТЕРЛПК, ЛТБУЙЧПК, УЮБУФМЙЧПК
ї МАВЙФЕ ДТХЗ ДТХЗБ ЧУА ЦЙЪОШ, ЛБЛ УЕКЮБУ!

ч УЧБДЕВОПН РПЪДТБЧМЕОЙЙ НПЦЕФ РПХЮБУФЧПЧБФШ УФПМШЛП ТПДУФЧЕООЙЛПЧ, УЛПМШЛП чЩ РПЦЕМБЕФЕ РПДЛМАЮЙФШ Л ЬФПНХ РТЙСФОПНХ ЪБОСФЙА, Й ФПЗДБ РПЪДТБЧМЕОЙЕ РЙЫЕФУС «РП ТПМСН», ЮФПВЩ ЛБЦДЩК НПЗ РТПЮЕУФШ УЧПА ЮБУФШ МЙЮОП. вЩФШ НПЦЕФ, УМЕДХАЭЕЕ РПДПВОПЕ РПЪДТБЧМЕОЙЕ ВХДЕФ ЙНЕООП ПФ чБЫЕК УЕНШЙ? нЩ ВХДЕН ПЮЕОШ ЬФПНХ ТБДЩ Й ЧУЕЗДБ ЦДЈН чБЫЙИ ЪБСЧПЛ!

еУМЙ чЩ ЪБИПФЙФЕ ЪБЛБЪБФШ РПЪДТБЧМЕОЙЕ ГОД УФЙИБИ, ОБЦНЙФЕ ПРО ЛОПРЛХ «ъБЛБЪБФШ», Й чЩ РПМХЮЙФЕ РПМОХА ЙОЖПТНБГЙА П ОБЫЙИ ТБУГЕОЛБИ, ХУМПЧЙСИ Й УТПЛБИ ОБРЙУБОЙС УФЙИПЧ Й УНПЦЕФЕ ПУФБЧЙФШ УЧПА ЪБСЧЛХ ПРО РПЪДТБЧМЕОЙС.

Comments are closed.