Привітання з ювілеєм університету

4

Ювілей сьогодні знатний,
Вітаємо славетний ВУЗ.
Ти обитель для талантів,
Геніїв, прекрасних муз.

Побажати хочемо сьогодні
Неодмінно процвітати.
І спеців, безперечно, класних
Неодмінно випускати.

Колективу — натхнення,
Всім студентам — не нудьгувати,
Кожен день в улюбленому Закладі
Вам з азартом проживати.

Мудріше закладу,
Напевно, у світі немає.
Прийми ж, вітання,
Наш університет.

В твій яскравий свято — ювілей,
Хочемо ми побажати,
Щоб було для навчання всі,
Про що могли мріяти.

Нехай більше нових геніїв,
Росте в твоїх стінах.
І щоб студенти лекторів
Носили на руках.

Вітаю з ювілеєм Університету. Щиро бажаю постійного престижу і високого статусу для Вузу, більших можливостей для самореалізації студентів, високих прагнень викладачів, відповідальних деканів і цілеспрямованого ректора. Нехай кожен день, проведений в університеті, дарує масу яскравих емоцій, цікавих пізнань, приємних знайомств і веселих ідей.

Дорогий, коханий ВНЗ,
Вітаємо з ювілеєм,
Руйнувань і забуття
Нехай не знають ці стіни.

Нехай наш університет
З кожним роком молодіє,
Нехай студентський потік,
Буде бурхливим, не міліє.

Нехай будуть відкриті двері
Сміливим, зухвалим, молодим,
Щоб кожному студенти
Став, ВУЗ, будинком ти рідним.

Двері, що завжди відкриті
І несуть нам світло знань.
Стіни ці серцю милі,
Наш адже університет.

Від душі тебе привітаємо,
В твій почесний ювілей
Яскравих лише перемог бажаємо,
Більше цінних всім ідей.

Щоб у стінах твоїх вчитися
Всі мріяли міста,
Те, що не могло снитися,
Виповнювалося, щоб завжди.

Вітаємо прекрасний ВНЗ з ювілеєм! У цей прекрасний день багато років тому він був заснований, щоб перетворитися в альма-матер для багатьох талановитих людей, справжніх професіоналів своєї справи. Зі святом! І нехай майбутні покоління студентів будуть гідними своїх попередників.

Ми віримо, що лише в навчанні — світло,
І колишню традицію не залишимо!
З ювілеєм, університет,
Будь і далі всіма шанований!

Наш університет, наші рідні стіни, сьогодні твій день, сьогодні твій ювілей. Побільше світлих умів в цих стінах, побільше талановитих і перспективних студентів та випускників. Ми віримо, що вчення — світло, а невчення — тьма.

З ювілеєм ми проздравим
Нині університет,
Бажаємо процвітання,
І, звичайно, довгих років.

Щоб разочарованья
Обійшли всіх стороною,
Щоб абітурієнти
Йшли завжди до тебе натовпом.

Конференцій щоб більше.
У світі нових перспектив,
І щоб був для всіх ти
Популярний і красивий.

ВНЗ відзначає ювілей.
Ось це славне свято.
Вам посміхатися веселіше,
Успіхів багато різних!

А Внз — далі процвітати,
Зустрічати з добром студентів,
А після — розумних проводжати
В життя абітурієнтів!

Роки студентства, найсвітліші,
Ми згадуємо скоріше,
Ті, що пройшли в твоїх стінах,
Адже нині ти святкуєш свій ювілей.

Нехай же все також студенти щасливі
Знову відвідують тебе,
А процвітання, саморозвитку
Ми хочемо, люблячи.

Вітаю з ювілеєм Університету. Щиро бажаю постійного престижу і високого статусу для Вузу, більших можливостей для самореалізації студентів, високих прагнень викладачів, відповідальних деканів і цілеспрямованого ректора. Нехай кожен день, проведений в університеті, дарує масу яскравих емоцій, цікавих пізнань, приємних знайомств і веселих ідей.

Вітаю з ювілеєм Університету та хочу від душі побажати, щоб цей ВУЗ випустив ще багато чудових і талановитих фахівців своєї справи, щоб у стінах університету у викладачів завжди була можливість повної самореалізації, а у студентів — можливість отримати необхідні знання і накопичити відмінний досвід практики.

Шановні викладачі, декани, студенти та гості свята вітаю всіх з ювілеєм нашого університету. Хочу побажати довгих років процвітання цієї організації, успішного навчання великих майстрів і професіоналів, розуміння і поваги кожного з вас у стінах університету. Бажаю всім доброго здоров’я, цілеспрямованості, прекрасного настрою і вірною удачі.

Вітаємо прекрасний ВНЗ з ювілеєм! У цей прекрасний день багато років тому він був заснований, щоб перетворитися в альма-матер для багатьох талановитих людей, справжніх професіоналів своєї справи. Зі святом! І нехай майбутні покоління студентів будуть гідними своїх попередників.

Вітаю з ювілеєм Університету та хочу побажати проводити свій час з користю і задоволенням, знаходити в стінах улюбленого університету відповідь на будь-яке питання, нікому і ніколи не дозволяти себе зламати, постійно прагнути до успіху і боротися за високий статус улюбленого Вузу.

Вітаю всіх серцево з ювілеєм нашого університету. Дорогі друзі, я всім бажаю чудових моментів життя і великого щастя, досягнення бравих цілей і виконання заповітної мрії, світлої успіхів на життєвому шляху і грандіозних перемог.

Я всіх щиро вітаю з ювілеєм нашого університету і хочу побажати великих успіхів кожному з вас, здійснення заповітної мрії і досягнення поставлених цілей, вірною удачі і бравого здоров’я, міцних знань і великих відкриттів, значних перемог і щасливих подій.

Вітаю з ювілеєм Університету та хочу побажати плідних і насичених днів, легкої та безперешкодної навчання для студентів, гарного і цікавого учительствования для викладачів, процвітання і високого статусу для нашого Вузу, високих перспектив для кожного з вас і чудового спільного дозвілля.

У цей радісний і світлий день вітаю всіх з ювілеєм нашого університету. Нехай буде тут кожен успішний і талановитий, цілеспрямований і натхненний. Бажаю всім міцних знань і прекрасного настрою, сміливих ідей та підкорення значних висот, здійснення мрій і добрих товаришів.

Шановні викладачі, студенти, батьки і наші гості, вітаю всіх з ювілеєм нашого університету. Хочу побажати, щоб кожен з нас зміг досягти всіх поставлених цілей і втілити свої мрії в реальність. Нехай у стінах нашого Вузу всі будуть цілеспрямовані, успішні, щасливі і оптимістичні.

Привітання університету

На сайті Pozdravte.Com підібрані самі нові привітання та побажання до різним святковим датам. У нас Ви знайдете: привітання з 60-річчям, з додатком, привітання тещі, привітання красивій дівчині, і ще багато-багато інших.

[ 28.07.13: a u r m f i v 0 ] Змінити

Ще в рубриці » Все для свят

Ведучий, тамада, конферансьє з музичним супро.

Привітання, нагадування про свята

Привітання російською мовою. Унікальний каталог .

Торти на замовлення дитячі

Дорогі гості! Вашій увазі хочу представити ор.

Шарж, очима дитини

Художники шаржисти намалюють для вас шаржі з фото .

Весілля в р. Уфа це проведення весіль весело

Шоу зірок — це підготовка свят, корпоративн.

Вітання — 115 років томському політехнічному університету

Від імені Вченої ради, ректорату та колективу Національного дослідницького Московського державного будівельного університету та Міжнародної Асоціації будівельних вузів (АСВ) вітаю Вас та колектив Вашого університету зі знаменним ювілеєм – 115-річчям з дня заснування університету.

Ваш університет є одним з найбільших російських технічних вищих навчальних закладів, що ведуть підготовку кадрів для багатьох галузей промисловості. Пройшовши великий історичний шлях, університет вніс значний внесок у розвиток наукових досліджень по широкому спектру напрямів і підготовку кадрів не тільки для Росії, але і для багатьох зарубіжних країн. Високі наукові традиції, закладені Вашими вченими, які працювали в університеті, продовжують успішно розвиватися. Вашого внз у 2009 році одним з перших був присвоєний статус Національного дослідницького університету, що є визнанням досягнень колективу в області наукової та освітньої діяльності.

Впевнений, що високий науковий потенціал і багатий досвід колективу університету є невичерпними джерелами енергії, які і в XXI столітті будуть сприяти успішному виконанню програм подальшого розвитку освіти в Росії.

привітання університету.mp4

Бажаю викладачам, співробітникам, аспірантам і студентам університету подальших успіхів у творчій діяльності, здоров’я і щастя.

Привітання асоціації випускників взпи-мдву » московський державний відкритий університет імені в. с. черномирдіна

Шановні випускники

Московського державного відкритого університету імені В. С. Черномирдіна!

Вітаємо Вас з наступаючим НОВИМ РОКОМ, в якому Університетові виповнюється 80 років!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, професійних і творчих успіхів.

Запрошуємо Вас вступити в Асоціацію випускників ВЗПИ-МДВУ. Це дозволить налагодити або відновити дружні контакти і ділові зв’язки, створить можливості для регулярних зустрічей, проведення спільних заходів та об’єднання зусиль в цілях Вашої більш повної самореалізації і розвитку Московського державного відкритого університету імені В. С. Черномирдіна.

Голова

Асоціації випускників ВЗПИ-МДВУ Н. Н. Швець

Керівник Ради

Асоціації випускників ВЗПИ-МДВУ Ст. Л. Сендер

Ректору МГУПБ, докторові технічних наук,

професор, академік РАСГН

Шановний Йосип Олександрович!

Прийміть щирі вітання з 75-річчям Московського державного університету прикладної біотехнології – провідного багатопрофільного Вузу країни з підготовки фахівців для переробних галузей Росії. Випускники університету здобули славу вітчизняної науки і техніки далеко за межами Батьківщини. І в цьому, безсумнівно, Ваша особиста заслуга і заслуга всього колективу університету.

Бажаю Вам та всьому професорсько-викладацькому складу університету міцного здоров’я, щастя, нових наукових і педагогічних звершень!

Генеральний директор компанії «Атлантіс-Пак»

Привітання до ювілею

Союз поліграфістів Санкт-Петербурга: Вельмишановний Олександре Максимовичу! Дозвольте від імені всіх петербурзьких поліграфістів, керівників підприємств галузі щиро привітати колектив Московського державного університету друку і вас особисто зі славним ювілеєм — 80-річчям з дня заснування Університету! Московський державний університет друку є унікальним освітнім центром, який готує висококваліфіковані кадри для російської поліграфічної промисловості. Ваші випускники фактично визначають обличчя нашої галузі, впроваджують нові технології, стають керівниками найвищого рівня, організовують власний успішний бізнес. Бажаємо професорсько-викладацькому складу, співробітникам, студентам, аспірантам та випускникам університету нових успіхів у всіх починаннях, а самому університету — подальшого розвитку і процвітання!

Сергій РАДВАНЕЦКИЙ, президент Спілки поліграфістів Санкт-Петербурга

Уральський федеральний університет імені першого президента Росії Б. Н. Єльцина: Шановні колеги! Гаряче і сердечно вітаємо вас із 80-річним ювілеєм університету! Ось вже стільки років МДУП є головним вузом країни в галузі підготовки кадрів для поліграфії та видавничої справи. Випущені тисячі фахівців, без яких неможливо уявити видавничу і поліграфічну промисловість країни і зарубіжжя. Розроблено багато дисципліни, що дозволяють якісно готувати майбутніх працівників видавництв і друкарень. Видані монографії, підручники, навчальні посібники. Університету по праву є чим пишатися. Ювілей МДУП — це свято не тільки для його співробітників, студентів і випускників, а також для всіх, чия діяльність так чи інакше пов’язана з книгою. Це і наше свято. 80-років для університету — це не так вже й багато. А тому бажаємо вам подальшого плідного розвитку, творчих і наукових успіхів!

В. А. КОКШАРОВ, ректор

Уральський державний лісотехнічний університет: Вітаємо Московський державний університет друку з ювілеєм! Бажаємо вашій університету подальшого процвітання та стабільності, а всім вашим колегам доброго здоров’я, сил і завзяття в роботі на благо університету. Нехай реалізація ваших планів приносить стабільний дохід і нові перспективи!

В. А. АЗАРЕНОК, ректор УГЛТУ

Тамбовський державний технічний університет, Ректор Московського державного університету друку імені В. Федорова Циганенко А. М., професорсько-викладацькому складу, студентам і випускникам МДУП. Вельмишановний Олександре Максимовичу! Дорогі колеги! Вітаємо вас зі знаменним ювілеєм — 80-річчям створення Московського державного університету друку імені В. Федорова, одного з провідних навчальних закладів в сфері друку і масових комунікацій Росії. Ця подія має величезне значення для розвитку вітчизняної промисловості, науки і техніки. Сьогодні МДУП може по праву пишатися своєю славною біографією, унікальними науковими школами, іменами вчених і випускників. Авторитет університету незмінно високий і в Росії, і далеко за її межами, а його диплом — свідоцтво фундаментальних і прикладних знань, широкого кругозору, ґрунтовної професійної підготовки. Важливо, що ви прагнете слідувати кращим традиціям, закладеним кількома поколіннями видатних вчених і наставників, і розвиваєтеся як вищий навчальний заклад сучасного, інноваційного типу. Сподіваємося, що встановилось між нами співпраця буде й надалі творчо розвиватися і принесе плідні результати. Бажаємо вам доброго здоров’я, благополуччя та нових творчих успіхів! Від імені ректорату, професорсько-викладацького складу, колективу співробітників і студентів Тамбовського державного технічного університету.

С. В. МІЩЕНКО, ректор ТНЕУ

Привітання з ювілеєм університету

Прийміть сердечні вітання з нагоди великих подій 80-річчя з дня заснування найменування університету (далі «Університет») та 75-річчя першого випуску.

Створений у році як медичний інститут, університет пройшов славетний шлях у своєму становленні і розвитку, з перших днів заявивши про себе як про передовий центрі вітчизняної науки і освіти. Університет має багатющі традиції в підготовці медичних кадрів вищої кваліфікації. За роки свого славного існування університет випустив сотні тисяч випускників, які успішно працюють як в нашій республіці і інших регіонах Росії, так і далеко за її межами.

Університет по праву пишається своїми викладачами, серед яких чимало видатних вчених — основоположників відомих наукових шкіл. Висококваліфікований викладацький склад, широкий спектр одержуваних спеціальностей, творча атмосфера приваблюють молодь, зміцнюють у їх свідомості престижність навчання в Університеті. На сьогоднішній день диплом Університету є твердою гарантією високої якості освіти і професійної підготовки.

Університет створює умови і можливості для вільного вираження думок і ідей, підтримує культ знань і прагнення до успіху. Вірність традиціям, вміння відгукуватися на віяння часу і працювати на перспективу дозволяють Університету залишатися провідним медичним університетом в Росії.

Сьогодні Університет володіє високим авторитетом не тільки в Росії, але і в світі. Активна співпраця з найбільшими зарубіжними ВУЗами являє собою конструктивний діалог, результатом якого є відповідність рівня підготовки випускників Університету всім вимогам світової системи освіти. Проведені в стінах університету науково-практичні конференції, симпозіуми, семінари, міжнародні конгреси сприяють творчим контактам з російськими і зарубіжними колегами.

Внз успішно рухається до поставленої мети – стати науково-освітнім центром світового рівня, щоб нести в світ знання і досвід та ефективно реалізовувати нововведення в сфері науки й вищої освіти, щоб готувати не просто лікаря, а професіонала вищого класу, гармонійно розвиненої особистості, фахівця, що вміє працювати в команді, здібного до комплексної дослідницької, наукової та практичної діяльності.

Переконаний, що Ваші цілеспрямованість, організаторський талант і висока відповідальність дозволять університету і далі, демонструючи єдність і науки, залишатися флагманом вищої освіти не тільки Республіки Башкортостан, але і Росії. Продовжуйте і надалі нести в світ знань і освіти, готувати справжніх професіоналів своєї справи, зберігати статус провідного навчального закладу Росії.

Ми радіємо вашим успіхам, пишаємося вашими досягненнями і бажаємо колективу університету нових науково-педагогічних перемог.

Керівник Іванов А. А.

Дорогі колеги! Від імені Президії Томського наукового центру Сибірського відділення РАН сердечно вітаю вас зі знаменним ювілеєм — 135-річчям з дня заснування в Томську першого за Уралом університету! Зв’язок Томського наукового центру РАН і Томського державного університету – генетична, оскільки фундаментом для становлення академічної науки в Томську стали провідні наукові школи, сформовані у вузівських лабораторіях. Перший томський академічний інститут – Інститут оптики атмосфери – «вийшов» з лабораторії інфрачервоних випромінювань SIPT. Сьогодні він носить ім’я свого засновника, професора ТГУ, академіка Володимира Евсеевича Зуєва. Пізніше на базі найстарішої наукової школи академіка Ст. Д. Кузнєцова і професора М. А. Большаниной виник Інститут фізики міцності і матеріалознавства. Його засновник – професор ТГУ, академік Віктор Євгенович Панін. Наукові школи та напрями досліджень, закладені в стінах університету, є в кожному з установ Томського наукового центру РАН, а величезну частку співробітників наших інститутів складають випускники ТГУ. У числі почесних докторів ТГУ – ключові для академічної науки в Томську імена: академіків Ст. Е. Зуєва, Р. А. Місяця, В. О. Паніна, члена-кореспондента РАН М. В. Кабанова. Професорами ТГУ були такі видатні вчені, як академіки С. П. Бугайов і С. Д. Коровін, член-кореспондент РАН С. Д. Сирів. Продовжують професорську роботу на кафедрах університету академік В. Е. Панін, члени-кореспонденти РАН М. В. Кабанів і С. Р. Псахье, професора Л. К. Алтуніна, Р. Р. Матвієнко, Ю. М. Максимов і мн. ін. Юрій Семенович Макушкин – випускник ТГУ, який працював на посаді заст. директора Інституту оптики атмосфери, майже протягом двадцяти років був ректором Томського державного університету. Він вніс величезний внесок у зміцнення інфраструктури університету, удосконалення навчального процесу і підготовку наукових кадрів. Всі п’ять інститутів ТНЦ СО РАН – ключові стратегічні партнери Томського університету. На їх базі діють 11 філій кафедр університету, створені й успішно функціонують майже два десятки спільних науково-освітніх центрів та центрів колективного користування науковим обладнанням. Це підвищує ефективність навчального процесу, так і результативність науково-дослідної роботи, дозволяючи вже зі студентської лави залучати до ведення фундаментальних досліджень найбільш талановитих студентів. Багато в чому завдяки такому плідному, взаимообогащающему співпраці в Томську була сформована особлива наукова середовище, що реалізує легендарний «трикутник Лаврентьєва», поєднання освіти, науки і впровадження результатів наукових досліджень. Майже всі великі проекти в Томську ведуться спільно науковцями академічних інститутів і вузів. Інтеграція наукових колективів дозволяє ефективно вирішувати складні завдання державного значення, і тому повинна розвиватися і далі. 135-річчя – це значуща подія не тільки для Томська, але й для всього науково-освітнього комплексу Росії, адже Томський державний університет давно відомий у всьому світі, є визнаним і авторитетним лідером в підготовці кадрів вищої кваліфікації, так і в передових наукових дослідженнях. У дні ювілейних урочистостей ми бажаємо колективу університету талановитих і яскравих студентів, реалізації найсміливіших і амбітних задумів, цікавих і пам’ятних днів, наповнених новими звершеннями і відкриттями, а також міцного сибірського здоров’я і великого особистого щастя! Голова Президії ТНЦ СО РАН, член-кореспондент РАН Микола Ратахин

З Новим Роком 2. Університет Синергія

Університет «Синергія» вітає всіх студентів, співробітників, викладачів, друзів та партнерів з Новим роком. Бажає визначних звершень в роботі та навчанні, плідної співпраці в ім’я спільних цілей. Великого особистого щастя!

Привітання в день ювілею. Привітання університету з ювілеєм, побажання для будь-якої події та свята.

З ювілеєм ми проздравим
Нині університет,
Бажаємо процвітання,
І, звичайно, довгих років.

Щоб разочарованья
Обійшли всіх стороною,
Щоб абітурієнти
Йшли завжди до тебе натовпом.

Конференцій щоб більше.
У світі нових перспектив,
І щоб був для всіх ти
Популярний і красивий.

Двері, що завжди відкриті
І несуть нам світло знань.
Стіни ці серцю милі,
Наш адже університет.

Від душі тебе привітаємо,
В твій почесний ювілей
Яскравих лише перемог бажаємо,
Більше цінних всім ідей.

Щоб у стінах твоїх вчитися
Всі мріяли міста,
Те, що не могло снитися,
Виповнювалося, щоб завжди.

Свято у вашому Вузі нині,
І навчання теж немає.
Ювілей адже відзначає
Славний ваш університет.

Побажаю процвітання
Храму я науки.
Нехай всі студенти здають
Без проблем і борошна.

Лише блискучих вам спеців
Випускати бажаю.
Педагогів і студентів
Нині вітаю.

ВНЗ відзначає ювілей.
Ось це славне свято.
Вам посміхатися веселіше,
Успіхів багато різних!

А Внз — далі процвітати,
Зустрічати з добром студентів,
А після — розумних проводжати
В життя абітурієнтів!

Прилетіла новина ця —
Свято університету!
Всім поспішаємо сказати скоріше,
Що зустрічаємо ювілей!

Універ хай процвітає,
Всі вчитися запрошує,
Будуть щасливі студенти,
Преподи, абитурьенты!

Дорогий, коханий ВНЗ,
Вітаємо з ювілеєм,
Руйнувань і забуття
Нехай не знають ці стіни.

Нехай наш університет
З кожним роком молодіє,
Нехай студентський потік,
Буде бурхливим, не міліє.

Нехай будуть відкриті двері
Сміливим, зухвалим, молодим,
Щоб кожному студенти
Став, ВУЗ, будинком ти рідним.

Мудріше закладу,
Напевно, у світі немає.
Прийми ж, вітання,
Наш університет.

В твій яскравий свято — ювілей,
Хочемо ми побажати,
Щоб було для навчання всі,
Про що могли мріяти.

Нехай більше нових геніїв,
Росте в твоїх стінах.
І щоб студенти лекторів
Носили на руках.

Славний університет
Ювілеєм знову зігрітий,
Вітаю вас, друзі,
Є бажання у мене,
Щоб і надалі процвітало
У Вузі вашому мешкало
Світло-навчання кожен день,
Адже Вам усім зовсім не лінь
Так навчати студентів,
Щоб скрізь відповідь тримати
Сміливо зміг ваш випускник,
Що лінуватися не звик!

Закінчилася шкільна пора,
Поспішають в інститути дітвора.
Хочуть отримати освіту,
І майбутнє життя обтяжити.

Роки йдуть, змінюються студенти,
Приходять новенькі абітурієнти.
Але всі вони прийдуть привітати вас,
А ті, хто зайняті, приїдуть хоч на годину.

Сьогодні інститут запрошує всіх,
Адже ювілей урочисто зустрічає.
І ми щиро хочемо побажати,
Щоб був студентами завжди любимо!

Промайнули швидко роки ці,
Серйозно все і ми не діти,
Програма лекцій пройдена,
І сесія — завершена,
Захист попереду — диплома,
А в цих стінах ми як вдома!
І в цей славний ювілей
Нехай збереться коло друзів!

Прийміть щирі вітання та Ювілеєм університету.
Тисячі ваших випускників працюють на теренах нашої країни. Нових вам успіхів у справі формування духовного майбутнього нашої Батьківщини, удачі вам у такій благородній справі, як освіта.

Привітання з присудженням звання професора для колеги-чоловіки

Привітання з присудженням звання професора для колеги

Адресне привітання ректора

Привітання з 80 річчям для колишнього колеги професора

Вельмишановний професор. Ви один з тих людей, з якими асоціюються наукові здобутки нашої держави. Вам притаманне вміння мислити творчо і на перспективу втягує в орбіту багатогранної діяльності талановитих учнів та послідовників. Здоров’я і довгих років життя вам.

Привітання викладачеві від студентів у віршах

Сьогодні ми викладача привітаємо,
І від душі прекрасні слова залишимо!
Нехай не настануть холоди,
Бажаємо щастя і добра!

Успіхів творчих побільше,
Сяє яскравіше нехай зірка!
У Вас вчитися нам почесно,
Ми раді, що звела доля

З прекрасним у справі фахівцем,
Таким, як Ви, чия мова світла!
І чиї пізнання близькі,
Готові слухати до ранку!

Бажаємо багато досягнень,
Успіхів, щастя і любові!
В науці найславетніших звершень
Нехай збуваються всі мрії!

Нехай Світ живе під дахом Твоєї!
Панує спокій, тепло, затишок!
Нехай, що задумалося, здійснитися!
Під дзвінкий сміх, що живе тут!

Ти малюкам як дім рідний!
Тебе всі люблять і так чекають!
Ми вітаємо з Ювілеєм наш Дитячий сад!
Ура! Салют!

Привітання школи з Ювілеєм

Який прекрасний, світлий день!
У нашої школи Ювілей!
Ми вітаємо всіх друзів!
І тих, хто сам навчався в ній!

Не забувай свій дружний клас!
Свою любов, що в перший раз
Трапилася в цій школі!

Привітати ми тебе прийшли!
З черговим народженням!
Рідніше в житті нашої немає
Чим ти, установи!

Вітання до Ювілею школи у віршах

Вітання до ювілею школи

Привітання з Ювілеєм для школи

Привітання організації з 20 – річним Ювілеєм

Вітання наші приймаєте.
Двадцятирічний ювілей Ви відзначаєте.
За ці роки добре працювали,
Надійно Ви закріпилися на ринку.

Продукцію Вашу багато знають,
Завжди з задоволенням її купують.
Секрет виробництва свого Ви знайшли,
І конкурентів всіх обійшли.

Свій ринок збуту не упускати,
В роботі новинки Вам застосовувати.
Ми з ювілеєм Вас вітаєм.
Всіх обійти конкурентів, бажаємо.

Депутат Державної Думи Петро Пимашков:

«Шановний Євгене Олександровичу!

Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди ювілею Сибірського федерального університету.

Широка практична, інноваційна спрямованість, сучасні технології, інноваційні проекти, які реалізує університет, дозволяють упевнено йти в ногу з часом.

Завдяки цілеспрямованості, величезної творчої енергії, творчого пошуку, високому професіоналізму, вміння дбайливо ювілей зберігати закладені традиції, Ваш колектив незмінно досягає успіхів у здійсненні найсміливіших планів та ідей.

У цей святковий день від усієї душі бажаю всьому колективу університету міцного здоров’я, щастя, радості, добра, невичерпного ентузіазму, натхнення, благополуччя і подальшого процвітання!»

В. о. ректора Далекосхідного федерального університету Микита Анісімов:

«Шановний Євгене Олександровичу!

Від імені Далекосхідного федерального університету радий привітати Вас, весь колектив і студентський склад Сибірського федерального університету з десятирічним ювілеєм з дня заснування!

Унікальний вуз, гармонійно об’єднав величезні інтелектуальні та освітні резерви Сибіру на основі найсучасніших ресурсів і передових технологій, сьогодні СФУ є елітної кузнею кадрів і безпрецедентною науково-дослідної майданчиком для свого регіону. Інноваційні лабораторії університету по вивченню біохімії і генетики, очолювані вченими зі світовим ім’ям, широко відомі як в російському науковому товаристві, так і за кордоном. А дослідження, що проводяться університетом, його професорсько-викладацький і студентський потенціал внесли суттєвий внесок в розвиток всіх сфер життя Сибіру, перетворивши Красноярська в один з величезних і перспективних молодіжних центрів Росії!

Дозвольте висловити щиру подяку за тісну плідну співпрацю наших університетів, спрямований на всебічний розвиток Сходу Росії. Сподіваюся на його подальший динамічний розвиток і прогресивний ріст!

Бажаю Сибірському федеральному університету процвітання, успішності, нових видатних випускників, зростання обсягів науково-дослідних резервів та інноваційних кластерів, до нових перемог і звершень у науково-освітньому і культурному просторі нашої країни!

Керівник адміністрації Жовтневого району в місті Красноярську Володимир Мелехин:

«Шановний Євгене Олександровичу!

Вітаю Вас, професорсько-викладацький склад, студентська спільнота з 10-річчям утворення Федерального державного автономного освітнього закладу вищої освіти „Сибірський федеральний університет“!

10 років тому Розпорядженням Уряду РФ № 1518-р від 4 листопада 2006 року був створений університет в цілях формування унікального вищого навчального закладу, який став рушійною силою модернізації системи вищої професійної освіти. Місією університету стало створення передової освітньої, науково-дослідної та інноваційної інфраструктури, просування нових знань і технологій для вирішення завдань соціально-економічного розвитку Сибірського федерального округу, а також формування кадрового потенціалу конкурентоспроможних фахівців за пріоритетними напрямами розвитку Сибіру і Російської Федерації, відповідних сучасним інтелектуальним вимогам і відповідають світовим стандартам.

Сьогодні ФГАОУ СФУ об’єднує 20 інститутів та 3 філії, понад 31 000 студентів, більше трьох тисяч викладачів, більша частина яких — доктори та кандидати наук. До складу Опікунської ради СФУ входять представники великого бізнесу, політики, вчені. Отримати освіту в Сибірському федеральному університеті можна вже по 151 напрямом підготовки бакалаврату, магістратури, спеціалітету. Освітній процес побудований за міжнародними стандартами. Університет пропонує післядипломне навчання за 121 спеціальності аспірантури та 18 спеціальностями докторантур, дипломований магістр може присвятити себе науці і поступити в аспірантуру.

Щорічно Сибірський федеральний університет бере участь у масштабних російських і міжнародних дослідницьких проектах з проведення фундаментальних досліджень, науково-методичних, молодіжних наукових проектах, без участі СФУ не обходиться жодна сфера наукової, інтелектуальної, культурної та спортивної життя не тільки Красноярська і Красноярського краю, але і країни. Будучи центром інноваційного розвитку, технологічного розвитку та підготовки кадрів світового рівня, університет допомагає відкривати таланти і розвивати здібності своїм студентам та співробітникам на основі тісної інтеграції освітнього, наукового, інноваційного та виховного процесів.

Адміністрація Жовтневого району бажає Вам великих успіхів у збільшенні накопиченого досвіду, стійкості до всіх змін, динамічного розвитку та процвітання в століття інновацій і нових технологій, перемог на благо рідного міста Красноярська і Красноярського краю, а також висловлює щиру подяку за плідну співпрацю».

Директор Красноярського філії ТОВ «Сибірська генеруюча компанія» Олександр Шлегель:

«Шановний Євгене Олександровичу!

Від імені Сибірської генеруючої компанії вітаю Вас та ваш колектив з 10-річчям створення СФУ!

Сибірський федеральний університет — престижний, динамічно розвивається з високими стандартами освіти, один з флагманів у справі підготовки висококваліфікованих фахівців для різних галузей російської економіки. Ваші випускники — інтелектуальна еліта Сибіру.

Ми вдячні за якісні знання, які ви протягом багатьох років даєте тим, хто приходить працювати на теплоелектростанції Сибірської генеруючої компанії. Серйозна теоретична база, практичні навички і розуміння суті виробничих процесів дозволяють молодим фахівцям бути ефективними і затребуваними. Політехнічний інститут СФУ — alma mater багатьох поколінь енергетиків СГК.

Впевнений, кращі традиції університету, професійний досвід, здатність мислити і діяти у відповідності з вимогами часу дозволять вам прагнути до нових досягнень. Бажаю вам творчих успіхів, реалізації найсміливіших ідей і проектів!»

Генеральний директор ОК РУСАЛ Владислав Соловйов:

«Шановний Євгене Олександровичу!

У день 10-річного ювілею Сибірського федерального університету прийміть сердечні вітання та найкращі побажання від колективу Об’єднаної Компанії «Російський Алюміній».

Вся діяльність по підготовці кадрів для металургії алюмінію і досягненнями в науці і технологіях ОК РУСАЛ тісно пов’язана з Сибірським федеральним університетом. Консолідація провідних інститутів Красноярського краю під ім’ям Сибірський федеральний університет дало величезний синергетичний ефект, який дозволив готувати фахівців міжнародного рівня і розробляти технології вище кращих зарубіжних аналогів.

В цю ювілейну дату необхідно відзначити наші спільні досягнення інтенсифікації виробництва алюмінієвих заводів ОК РУСАЛ, досягнення їх максимальної енергоефективності та екологічності, починаючи від діючих електролізерів і аж до надпотужних електролізерів РА-550. Особливу увагу заслуговує спільна розробка технології виробництва алюмінію на інертних анодах і технологія виробництва альтернативного сполучного.

При спільній організації з Сибірським федеральним університетом Міжнародний конгрес „Кольорові метали“ отримав заслужене міжнародне визнання, і з кожним роком престиж цієї майданчики спілкування примножується з експоненціальним ефектом, який служить визнанням російським досягнень науки.

Шановний Євгене Олександровичу! Бажаємо Вам та всьому колективу Сибірського федерального університету міцного здоров’я, життєвих успіхів, невгамовної життєвої енергії та нових наукових відкриттів. Щастя і процвітання Вам і Вашим близьким».

Команда Проекту 5-100:

4 листопада Сибірський федеральний університет відзначає свій перший ювілей. Ми вітаємо викладачів, співробітників і студентів СФУ з цією датою!

За десять років ваша команда виконала величезний шлях і сьогодні Сибірський федеральний університет заслужено вважається одним з найбільших центрів науки і освіти в Росії: понад 31 000 студентів пов’язали свою долю з СФУ, у структурі вузу 20 інститутів та 3 філії, науково-інноваційні підрозділи, міжнародні лабораторії, прекрасний кампус. Ваш університет може по праву пишатися високопрофесійними викладачами і вченими, талановитими адміністраторами та кваліфікованими фахівцями-випускниками, затребуваними не тільки вітчизняною наукою, але і промисловістю, і бізнесом. Великі досягнення вашого університету за ці роки дозволили йому увійти в Проект 5-100 і заявити про себе на світовій освітній арені.

Вітаємо вас і бажаємо, щоб СФУ — суперкомп’ютер вітчизняної освіти в самому серці країни — залишалося форпостом освіти, науки та інноваційного підприємництва Росії, розвивався й досягав висот у світових рейтингах!»

Comments are closed.