Привітання з ювілеєм телеканалу

0
  • Джерело 1

Увага, для початку трансляції каналу «ТК Планета» потрібен якийсь час близько 5-30 секунд. Не поспішайте перемикати, почекайте, і зможете насолоджуватися онлайн переглядом Вашого улюбленого телеканалу абсолютно безкоштовно. Якщо все ж трансляція каналу «ТК Планета» не відбувається, то спробуйте вибрати інший джерело.

Додати коментар

ТНТ 4 (ТНТ-Comedy)

Гумор ТБ / Бабай ТБ

TV1000 Російське кіно

TV1000 Premium HD

TV1000 Megahit HD

Спорт 1 Україна

Спорт 2 Україна

24 Телеканал новин

5 канал Україна

Russian Music Box

Дітям Кіно Мода Музика Новини, Бізнес Громадські Укр. Громадські Рос. Пізнавальні Природа, Тварини Розваги, Гумор Релігійні, Духовні Спорт Для можливості створення свого списку каналів потрібно авторизуватися або зареєструватися.

© 2012-2015 При будь-якому копіюванні матеріалу посилання на сайт Супутникове телебачення обов’язкове

Поділися з друзями

Рекомендуємо подивитися ще:

Дивитися телеканал ТК Планета прямий ефір онлайн безкоштовно Привітання до ювілею чоловікові папі

Телерадіокомпанія Татарстан — Нове Століття : Ѕиа миннн
Валентина Терешкова приймає вітання з ювілеєм
Як замовити поздоровлення в програмі Дарую пісню
Телебиеннале. Ви знімаєте ми показуємо / Моя Планета
Дивитися ТК Планета Онлайн
Ювілей. Кремль. Кубок Планети КВН online / Журнал / КВК

НТВ приймає поздоровлення

Телекомпанія НТВ продовжує приймати вітання з 20-річним ювілеєм. Серед привітали ? вищі державні чиновники, політики, громадські діячі, наші колеги-журналісти .

Одним з перших вітальну телеграму надіслав Володимир Путін. Президент зазначив, що НТВ зіграло виняткову роль у становленні сучасних російських ЗМІ, у житті всієї нашої країни».

Володимир Путін, Президент Росії: «Вам вдалося знайти свій, неповторний творчий стиль, який відрізняється динамізмом і насиченістю. Яскрава палітра різноманітних змістовних передач, майстерність ведучих, їх вміння спілкуватися з аудиторією дозволили НТВ завоювати величезну глядацьку популярність, стати одним із визнаних лідерів російського телеефіру. Впевнений, що і надалі багатющий досвід і воістину невичерпний потенціал допоможуть вам на самому високому професійному рівні створювати якісну телевізійну продукцію ? від інформаційно-аналітичних до розважальних та дитячих програм, гідно продовжувати кращі традиції вітчизняної тележурналістики».

Дмитро Медведєв, Голова Уряду: «20 років роботи ? термін, який можна порівняти з самою історією нової Росії… На початку вашої роботи багато робилося „з коліс“, багато чого доводилося вчитися на ходу. І це зрозуміло ? за часів СРСР все було інакше: від подачі інформації до костюмів провідних. НТВ ніколи не боявся експериментів. Високі рейтинги протягом багатьох років доводять: більша їх частина була успішною… Сьогодні саме телевізійні ЗМІ визначають інформаційну порядку денного, формують смаки і уподобання аудиторії. Мільйони глядачів судять про новини з ваших слів, дивляться на світ очима кореспондентів. І тому чекають від вас і компетентності, і глибоких знань, і звичайно ? зрілості в професійних і особистих оцінках… Удачі всім ваші програмами і проектами».

Олексій Міллер, Голова Правління ВАТ «Газпром»: «НТВ сьогодні ? один з лідерів російської медіаіндустрії. Телеканал традиційно займає високі рейтингові позиції. До вас прикута увага і аудиторії, і колег по бізнесу. Висока ефективність НТВ ? це продумана стратегія, класні фахівці, передові технічні рішення. Стрімкий розвиток телеканалу відбувається завдяки величезному творчому потенціалу всіх, хто тут працює. Оригінальні, яскраві, креативні, нестандартні ідеї, здатні захопити глядача ? основа медійного успіху. Впевнений, що попереду у НТВ втілення ще багатьох комерційно успішних масштабних проектів ? інформаційних, аналітичних, розважальних. А значить, ваша багатомільйонна аудиторія буде тільки зростати».

Володимир Жириновський, голова ЛДПР: «З’явившись, НТВ швидко став відомий і знайшов любов глядачів, зумівши зайняти свою особливу нішу в російському медипространстве і набуваючи статус одного з провідних телеканалів. Сьогодні проекти телекомпанії впізнанні завдяки особливому підходу до подачі інформації, прагнення до об’єктивності і незалежності суджень… Серед співробітників НТВ багато талановитих журналістів і ведучих, а колеги по цеху прагнуть отримати досвід роботи у творчій атмосфері саме вашого колективу».

Юнус-Бек Євкуров, глава Республіки Інгушетія: «Телекомпанія НТВ володіє репутацією професійного і авторитетного джерела, що надає достовірну та оперативну інформацію не тільки в Росії, але і в багатьох країнах світу. Об’єктивно відображаючи процеси, що відбуваються в країні і світі, ви не тільки інформуєте про важливі події, але й формуєте громадську думку, моральні орієнтири, виховуєте толерантність у нашому суспільстві».

Володимир Устинов, повноважний представник президента в Південному федеральному окрузі: «Активна позиція і професіоналізм керівництва телекомпанії, працьовитість і талант її співробітників дозволяють бути впевненими у її подальшому успішному розвитку».

Ігор Щеголєв, помічник президента Росії: «Бажаю вам нових досягнень у завоюванні глядацької популярності, здійснення всіх намічених планів, невичерпного запасу душевних і фізичних сил».

Володимир Чуров, голова ЦВК РФ: «НТВ з самого початку своєї діяльності мало суспільно-політичну спрямованість, створило свою службу новин. З допомогою НТВ російські виборці можуть оперативно дізнаватися останні новини про вибори, отримувати інформацію про кандидатів та політичні партії, які беруть участь у виборчих кампаніях».

Ольга Єгорова, голова Московського міського суду: «Безумовно, НТВ ? це стиль, вже довгі роки не виходить з моди, як і всі найякісніше і краще. Від імені московських суддів хотілося б відзначити, що програми НТВ правової тематики завжди відрізняла висока якість, професіоналізм та об’єктивність».

Дмитро Ліванов, міністр освіти: «З перших днів мовлення ваш телеканал поставив новий стандарт якості російської журналістики. Сміливість суджень, відкрита і незалежна авторська позиція, виняткове почуття стилю та творчий підхід до підготовки ефірного продукту помітно відрізняють НТВ від інших телеканалів. Природним результатом вашої роботи стало глядацьке визнання і повагу колег».

Володимир Колокольцев, міністр внутрішніх справ: «Ми розраховуємо, що і в майбутньому ефективний менеджмент і грамотна кадрова політика керівництва, багатий творчий потенціал ваших співробітників дозволять згуртованій команді телекомпанії плідно трудитися на ниві телевізійної журналістики, оперативно надавати широкій аудиторії ваших глядачів достовірну, зважену і цікаву інформацію».

Ігор Сєчін, Президент, Голова Правління ВАТ «НК „Роснефть“»: «З моменту виходу першого ефіру змінилося багато чого, але ваш неповторний стиль залишився незмінним. Гострота подачі інформації, цікаві репортажі, змістовні програми, а також серйозна аналітика стали вашою візитною карткою. Вся численна команда телекомпанії НТВ внесла величезний вклад у розвиток сучасної журналістики, формування образу сучасного російського телебачення».

Сергій Іванов, Голова Правління ВАТ «СОГАЗ»: «Телекомпанія НТВ сьогодні ? зразок надійності і стабільності, прекрасний приклад багаторічної відповідальної роботи на медіаринку Росії. Великий досвід роботи, великі знання, постійне прагнення до розвитку та пошуку нових рішень, ентузіазм, організованість та працелюбність допомагають залишатися професіоналами в будь-якій ситуації і домагатися відмінних результатів. Щиро переконаний, що симбіоз цих якостей відкриє нову сторінку в історії телекомпанії НТВ».

Олександр Бастрикін, голова Слідчого комітету: «Незважаючи на обширність і різноплановість діяльності компанії, головним пріоритетом НТВ залишається інформаційна складова. За ці роки… канал не тільки міцно закріпився в серцях громадян яскравим, оригінальним контентом, але й створив образ авторитетного, достовірного джерела інформації».

Сергій Фридинський, заступник Генерального прокурора, Головний військовий прокурор: «З моменту першого виходу в ефір у жовтні 1993 року компанія впевнено тримається у лідерах медійного простору нашої країни… Бажаю… всім співробітникам телекомпанії доброго здоров’я, благополуччя, нових творчих успіхів і висловлюю впевненість у продовженні нашого конструктивного співробітництва».

Віктор Іванов, директор Федеральної служби з контролю за оборотом наркотиків: «Зважена оцінка політичної і економічної, суспільної і соціального життя Росії і всього світу, висвітлення різних питань правоохоронної діяльності, в тому числі і що стосуються боротьби з наркозагрозою ? ось далеко не повний перелік того, що бачить глядач у цікавих та змістовних програмах вашої телекомпанії».

Сергій Наришкін, голова Державної думи: «Ваш стиль і підходи до професії нікого не залишають байдужими. Думаю, що саме тому ось уже стільки років НТВ користується популярністю як у нашій країні, так і за її межами».

Володимир Васильєв, заступник голови Державної думи, керівник фракції «Єдина Росія»: «Ваш канал з’явився в перехідний для нашої країни період, коли саме журналісти НТВ опинилися на передньому краї політичної та інформаційної боротьби. НТВ став символом нової Росії, символом свободи слова та свіжого підходу в подачі інформації. Через 20 років на НТВ, як і раніше, працюють справжні професіонали, які незмінно оперативно і гостро викладають факти, поєднуючи розважальний контент з насиченим інформаційним, часом представляючи суспільству неординарний погляд на події».

Михайло Сеславинський, керівник Федерального агентства по друку і масовим комунікаціям: «За минулі 20 років з телекомпанії НТВ з „не расшифровываемой абревіатурою“ і півгодинними новинними програмами… перетворилася в один з найбільш „глядабельних“, самодостатній з фінансової точки зору федеральний телеканал з різноманітним тематичним і жанровим цілодобовим загальноросійським і міжнародним широкоекранним цифровим мовленням…

На всіх етапах вибору суспільно-політичного і економічного шляху розвитку для оновленої Росії талановито підібраний, високопрофесійний молодіжний колектив НТВ, минулий журналістську школу життя в бойових умовах чеченської війни і гострих дискусіях різноманітних політичних сил, об’єктивно та неупереджено висвітлював відбуваються в країні події. Звідси беруть свої витоки і заслужене визнання в медіаспільноті, і безліч нагород, як російських, так і міжнародних, отриманих творчим колективом НТВ».

Олександр Жаров, керівник Федеральної служби з нагляду у сфері зв’язку і масових комунікацій: «НТВ і сьогодні за багатьма критеріями залишається справжнім флагманом незалежного російського телемовлення. За минулі 20 років разом з каналом виросла нова аудиторія глядачів, що будує нове суспільство і країну. Приємно усвідомлювати, що і сьогодні весь творчий потенціал телеканалу спрямований на становлення в цій аудиторії активної громадянської позиції та економічної самостійності».

Тетяна Голікова, голова Рахункової палати: «протягом всієї своєї історії, яка пройшла під девізом „Новини ? наша професія“, редакція телеканалу… оперативно та об’єктивно відображала події країни в ефірі. Багато в чому це заслуга справжніх професіоналів журналістики, які, часом ризикуючи життям, готували яскраві репортажі з місць подій, в тому числі і з гарячих точок. Важливо відзначити, що телеканал динамічно розвивається. Мовлення охоплює всю Росію, Західну Європу, США, Канаду та Австралію. І що дуже приємно для всього колективу ? будується власний телецентр, найсучасніший в Європі».

Сергій Лавров, міністр закордонних справ: «За минулі роки НТВ міцно зайняв позиції одного з провідних загальнонаціональних телеканалів. Сьогодні це велика, динамічно розвивається медіакорпорація, що використовує в своїй діяльності сучасні інформаційні технології. Оперативне та аналітичне висвітлення широкого спектру актуальних питань життя нашої країни, в тому числі її зовнішньополітичного курсу, ключових міжнародних проблем залучають до екранів багатомільйонну аудиторію в Росії і за її межами».

Максим Соколов, міністр транспорту: «За ці роки канал не раз змінювався разом з аудиторією і всією країною, але завжди знав, як залучити свого глядача… З часів заснування і до сьогоднішнього дня в компанії працюють і досвідчені, і молоді ентузіасти. Канал став школою для багатьох сучасних продюсерів і журналістів, які розвивають вітчизняну телеіндустрію відповідно до потреб глядачів і сучасними тенденціями».

Костянтин Чуйченко, помічник Президента Російської Федерації ? начальник Контрольного управління Президента РФ: «Творчий потенціал і вірність професійним традиціям заслужено дозволили компанії зайняти гідне місце на вітчизняному телебаченні».

Олег Ковальов, губернатор Рязанської області: «Ви розповідаєте про те, що сьогодні найбільше хвилює суспільство, загострюєте увагу на соціально значущих питаннях. У колективі, який ви очолюєте, працюють талановиті журналісти, яких відрізняє тверда громадянська позиція та високий професіоналізм».

Володимир Груздєв, губернатор Тульської області: «Сміливий і неординарний підхід до глядача, актуальні і хвилюючі теми репортажів та передач, високий рівень підготовки журналістів і телеведучих ? це лише деякі якості, які сьогодні виділяють НТВ серед інших каналів».

Олександр Мартинов привітав Перший Придністровський телеканал з ювілеєм

Тирасполь , 9 серпня. / Новини Придністров’я/. Особисте привітання всьому колективу «Першого Придністровського телеканалу» голова Уряду ПМР Олександр Мартинов висловив на урочистому заході.

«На ваші плечі покладено непросту працю – це щоденне висвітлення життєдіяльності держави. Потрібна якась особлива інтуїція, щоб у великому потоці інформації видати в ефір саму суть. Для цього необхідно володіти спеціальними знаннями економіки, юриспруденції, і інших не менш значущих областях», — підкреслив у своєму привітанні Олександр Мартинов.

Прем’єр також зазначив, що відповідальність журналістів за зміст матеріалів актуальна і сьогодні, оскільки республіці належить ряд перетворень.

«Успіх майбутніх реформ багато в чому залежить від того, наскільки ви зможете пояснити громадянам, для чого і для кого вони проводяться. В даному випадку ми вас дуже сподіваємося», — сказав Олександр Мартинов.

Глава Уряду також зізнався, що є великим фанатом «Першого Придністровського телеканалу».

«Бажаю Вам творчих успіхів, сімейного благополуччя і ось такого невичерпного запалу енергії, який дозволить вам професійно виконувати ваші обов’язки», — додав на завершення вітальній промові Голова Уряду ПМР.

У свою чергу директор ДУ «Придністровська державна телерадіокомпанія» Ігор Нікітенко згадав тих співробітників, кого телебачення починало свою діяльність.

«Це Людмила Шульга, Борис Акулов. Завдяки йому ми почали перші в Придністров’ї телевізійне мовлення», — додав Ігор Нікітенко. За словами керівника, восени в ефір вийдуть нові проекти, які порадують глядачів телеканалу.

Графік роботи відділу по прийому

Сб, Нд та святкові дні – вихідні

ВАШІ ЗАЯВКИ ОБРОБЛЯЮТЬСЯ ТІЛЬКИ В РОБОЧИЙ ЧАС!

(сума + до основного привітання)

*Вартість ранкового повтору: 2 руб.

Увага! Заявка на привітання приймається не пізніше, ніж за 3 дні до дня планованого виходу поздоровлення в ефір. Розмір фотографій не менш 720х576; фотографії, перечащие естетичним і етичним нормам, поганої якості, топлес, непристойні пози, застільні, зі спиртними напоями НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ!

Після обробки заявки нашими співробітниками, на Вашу електронну скриньку, вказану у заявці, буде відправлений рахунок на оплату, який містить інформацію про оплачуваної послуги, її вартість і посилання на сайт системи WEBPAY™ для здійснення оплати.

Перейдіть по посиланню в листі, введіть дані банківської картки, адресу електронної пошти, контактний телефон, та натисніть кнопку «Оплатити».
Після того як платіж буде успішно завершено, Ви отримаєте повідомлення про це на електронну адресу.

Також Ви можете оплатити за музичне привітання через Єдиний розрахунковий інформаційний простір ( ЕРИП ). Виберіть у системі «Розрахунок» Общереспубликанские > ЗМІ > Л > Лідське телерадіооб’єднання > Розміщення оголошення і введіть номер Вашого замовлення, який Ви отримали на електронну скриньку.

Вихід поздоровлення в ефір телеканалу Ліда-ТВ здійснюється після повної оплати вартості, вказаної у виставленому рахунку і в дату, вказану у заявці.

Звертаємо Вашу увагу, що будь-яка інформація, передана Вами при здійсненні транзакцій за допомогою платіжної системи WEBPAY™, вважається конфіденційною і не підлягає розголошенню. Отримання і обробка конфіденційної інформації проводиться виключно в системі електронних платежів WEBPAY™.

Безпечний сервер WEBPAY™ встановлює шифроване з’єднання по захищеному протоколу TLS і конфіденційно приймає від клієнта дані його пластикової банківської картки (номер картки, ім’я власника, дата закінчення дії, і контрольний номер банківської картки CVC/CVC2)

УВАГА! Після здійснення оплати з використанням банківської картки необхідно зберігати отримані карт-чеки (підтвердження про оплату, одержані в Інтернет-магазині) для звірки з випискою з карт-рахунку (з метою підтвердження здійснених операцій у разі виникнення спірних ситуацій).
Рекомендуємо заздалегідь звернутися у свій банк, щоб упевнитися в тому, що ваша карта може бути використана в системі WEBPAY™.

Привітання у віршах провідному

Провідного сьогодні вітаємо,
Нехай буде він і щасливий, і багатий,
Йому ми від душі бажаємо,
Щоб він помножив щастя у стократ.
Вміє вести людей з почуттям,
Емоції словами змінювати.
А це нам іноді дуже потрібно,
Щоб пригадати сенс життя і зрозуміти.

Офіційне привітання ведучого

Дорогий …! Ви навчилися майстерно керувати емоціями інших людей, причому, викликаючи виключно приємні і доброзичливі. Напевно Вам вдалося цього тільки після того, як Ви змогли приборкати свої власні почуття. Ви гідні непідробного захоплення, тому в такий радісний день ми хочемо побажати Вам, щоб Ваше життя стало прикладом нескінченного успіху і безперервної радості.

Офіційне привітання ведучого

Дорогий …! Ви навчилися майстерно керувати емоціями інших людей, причому, викликаючи виключно приємні і доброзичливі. Напевно Вам вдалося цього тільки після того, як Ви змогли приборкати свої власні почуття. Ви гідні непідробного захоплення, тому в такий радісний день ми хочемо побажати Вам, щоб Ваше життя стало прикладом нескінченного успіху і безперервної радості.

Жартівливе привітання ведучого

Ведіть нас, про доблесний провідний,
Готові ми за Вами слідом іти.
Нам видався чудовий, рідкісний випадок
Слова визнання вголос вимовити.
Часом не так йдуть справи, як треба,
Але Ви вчилися керувати ними
Не тільки словом, але і грізним поглядом,
Тому Ви змогли встояти.
І що ж побажати Вам – ми не знаємо,
Домоглися ви, мабуть, що всього.
Душевно Вас сьогодні вітаємо
І запрошуємо ввечері в кіно.

Поздоровлення в прозі провідному

Шановний ведучий! Ви стільки разів казали нам красиві та душевні слова, Ви навчили нас цінувати не тільки фрази, але і почуття. Сьогодні ми хочемо від серця привітати Вас зі святом і висловити так, як уміємо, наше захоплення, повагу. Ми бажаємо Вам, щоб, починаючи з цього дня, Вас не стосувалися ніякі загрози і неприємності, але кожен день хай наповнюється щирою любов’ю і радістю!

Поздоровлення в прозі провідному

Шановний ведучий! Ви стільки разів казали нам красиві та душевні слова, Ви навчили нас цінувати не тільки фрази, але і почуття. Сьогодні ми хочемо від серця привітати Вас зі святом і висловити так, як уміємо, наше захоплення, повагу. Ми бажаємо Вам, щоб, починаючи з цього дня, Вас не стосувалися ніякі загрози і неприємності, але кожен день хай наповнюється щирою любов’ю і радістю!

Поздоровлення в прозі провідному

Шановний ведучий! Ви стільки разів казали нам красиві та душевні слова, Ви навчили нас цінувати не тільки фрази, але і почуття. Сьогодні ми хочемо від серця привітати Вас зі святом і висловити так, як уміємо, наше захоплення, повагу. Ми бажаємо Вам, щоб, починаючи з цього дня, Вас не стосувалися ніякі загрози і неприємності, але кожен день хай наповнюється щирою любов’ю і радістю!

Цікаве привітання ведучого

Дорогий …! Ви навчилися майстерно керувати емоціями інших людей, причому, викликаючи виключно приємні і доброзичливі. Напевно Вам вдалося цього тільки після того, як Ви змогли приборкати свої власні почуття. Ви гідні непідробного захоплення, тому в такий радісний день ми хочемо побажати Вам, щоб Ваше життя стало прикладом нескінченного успіху і безперервної радості.

Сергій Собянін, виступаючи на Червоній площі в День міста, привітав і подякував москвичів за внесок у розвиток столиці. Мер висловив особливу подяку ветеранам, які ціною свого життя захищали Москву і заклали її майбутнє.

Мер Москви Сергій Собянін привітав москвичів з святом – Днем міста, 870-річчям столиці. Привітання прозвучало перед початком урочистого відкриття святкових заходів на Червоній площі.

«Шановні Володимир Володимирович і Дмитро Анатолійович, Ваша святосте, дорогі москвичі, сьогодні ювілей нашої столиці — 870 років. Кожна сторінка історії драматична, героїчна тісно пов’язана з історією всієї нашої країни. Я вітаю 12 мільйонів москвичів, я вітаю наших колег і друзів з Підмосков’я, з інших регіонів, з якими ми тісно пов’язані тисячами нитками — економічними, соціальними, культурними, дружніми. Сьогодні я вітаю наших ветеранів, які ціною свого життя захищали Москву, відновлювали Москви, закладали її майбутнє. Спасибі вам, дорогі», — сказав Собянін.

Раніше мер Москви привітав жителів столиці з Днем міста у своєму офіційному мікроблозі в Twitter. «Вічно молода, красива, горда Москва, ти прекрасна в будь-якому віці. З ювілеєм! Бажаю місту процвітання», — написав Собянін.

У Москві 9-10 вересня пройдуть понад 400 великих заходів з нагоди 870-річного ювілею, в яких, за прогнозами мерії, візьме участь не менше десяти мільйонів осіб.

У них Ейфелева вежа, у нас знаменита телевишка. Під якої «сили (телепрограми) гартуют» компанії СТВ і ОНТ. ОНТ юридично іменується ЗАТ «Другий національний телеканалу» – так і було задумано 15 років тому явити світові другого за рахунком національного мовника. Але незабаром виявилося, що рейтинги новачка побили всі рекорди. І сьогодні ОНТ залишається улюбленою кнопкою для великого числа білорусів. Звичайно, у РТР-Білорусь, у СТВ, у групи каналів Белтелерадіокомпанії – свої шанувальники. Але ОНТ зробив своєрідну революцію в білоруському телепросторі. І Президент Лукашенко направив привітання колективу в зв’язку з ювілеєм. А ми з задоволенням проголосимо свій тост в телеефірі.

«Не замість, а разом!» Ось вже 15 років як ці слова звучать в ефірі Другого національного телеканалу. ОНТ святкує ювілей. Почесні грамоти від Адміністрації Президента, Палати представників, Міністерства культури отримали популярні ведучі і кореспонденти. Про останні новини в ефірі Другого національного телеканалу вони розповідають з червня 2002 року. Тоді саме з інформаційних програм і все починалося. «Контури», «Наші новини». Вже потім у сітці мовлення з’явилися популярні телепроекти: документальні, спортивні, реаліті-шоу, міжнародні конкурси. Вони вже встигли стати візитною карткою телеканалу. За весь час їх створено близько 1,5 тисяч.

Наталія Качанова, глава Адміністрації Президента Республіки Білорусь:
Дуже важливо, щоб засоби масової інформації доносили правдиву інформацію до наших жителів, до нашого народу. Сьогодні дуже багато зроблено. Працюють канали, газетні, друковані видання. Звичайно, хотілося б, щоб вони розвивалися і далі, приростали новими проектами, новими ідеями – тими, які будуть цікаві сьогодні нашим громадянам.

Григорій Кисіль, голова правління ЗАТ «Другий національний телеканал (2002-2017):
Шановні колеги, дорогі друзі. 15 років. Все, що ми зробили разом, всім величезне спасибі, особливо тим, хто прийшов першими.

Своїх колег привітав та наш телеканал. Сьогодні команда Другого національного – це 330 осіб. Самих різних дирекцій: інформаційної, програмної, спецпроектів, технічної, виробничої. Талановиті і креативні – саме так можна сказати про кожного з працівників. А ось ставку на телеканалі робити намір на інтерактивність, спілкування з глядачем і динаміку.

Марат Марков, голова правління ЗАТ «Другий національний телеканал»:
В історії ОНТ було дуже багато класних, високопрофесійних проектів. Я гарантую, що все краще, що було накопичено ОНТ (професійний досвід, уміння робити і показувати хороші проекти), залишиться в ефірі ОНТ.

Comments are closed.