Привітання з правнуком прабабусю

1

Грибкова інфекція на нігтях здатна доставити чимало неприємних хвилин людині, хворому цим захворюванням, на протязі декількох місяців. І справа тут не тільки в хворобливих і неприємних відчуттях, але і в косметичний дефект, наявність якого суттєво знижує самооцінку, змушуючи нервувати і ховати від сторонніх очей уражений палець. Для швидкого, ефективного, а головне — безпечного позбавлення необхідно підібрати таке ліки від грибка нігтів, яке здатне проникнути крізь нігтьову пластину, знищити всі спори мікроорганізму, сліди його негативної діяльності.

Сучасні препарати від грибка нігтів випускаються у вигляді розчинів, мазей, пігулок, таблеток. Зовнішнє застосування фармацевтичних ліків здатне допомогти тільки на самій першій стадії захворювання і за умови відмінного стану імунітету, відсутності супутніх шкірних захворювань. Грибок на нігтях частіше діагностується вже при ураженні більшої частини нігтьової пластини, на цій стадії захворювання необхідно включати в схему лікування ліки, яке діє зсередини організму, негативно впливає на розвиток спор грибка, запобігає їх токсичний вплив на інші органи.

Медикаментозне лікування грибка на нігтях

Зміна структури нігтя, його потовщення, розшарування, жовтий або темно – коричневий колір, ломкість, поява плям, запаху, хворобливі відчуття в пальці можуть бути симптомами дії грибка. Після появи клінічних ознак необхідно звернутися до лікаря за уточненням діагнозу, визначенням виду грибка і призначенням високоефективних, безпечних, доступних ліків. Приступаючи до лікування самостійно, необхідно розуміти, що ліки від грибка нігтів повинна бути спрямована саме на видалення оніхомікозу – інфекцію ложа нігтя. Випускаються різні протигрибкові ліки, одні з них позитивно діють на шкіру, а саме ложе виявляється для них недоступний, природно, що такими фармацевтичними засобами оніхомікоз нігтів не вилікувати. Пролонгованим протигрибковою дією володіє флуконазол від грибка нігтів. Ефективна дія цього засобу відзначають і хворі, приступають до терапії захворювання вже сильно занедбаній стадії — при ураженні більшої половини нігтя, втягнення в патологічний процес піднігтьового простору, і лікарі дерматологи.

Дане ліки від грибка застосовується по 150 мг один раз на сім днів, це дозволяє робити пролонговану дію основних діючих компонентів засобу. Звичайно ж, потрібно враховувати, що будь-які ліки від грибка нігтів не здатне вилікувати людину за одноразовий прийом, тому курс може скласти до декількох місяців або навіть років. Флуконазол застосовується півроку, після чого лікар оцінює стан нігтя і рекомендує продовжувати прийом ліків, або припинити його використання.

Основна дія ліки, застосування, протипоказання

Для того щоб переконатися, що ліки справді допомагає вилікувати ураження нігтів, для початку можна почитати лікування грибка нігтів флуконазолом відгуки на інтернет ресурсах. Багато коментатори відзначають зручний прийом препарату немає необхідності щодня пам’ятати про те, що потрібно випити ліки, досить виділити один день в тиждень, поставивши замітку на телефон, в календарі або щоденнику. Такий рідкісний прийом протигрибкового засобу не завдає шкоди для здоров’я людини, тому дане ліки, замінює ті протигрибкові таблетки, які не рекомендовані при деяких гострих захворюваннях.

Ліки від грибка нігтів – флуконазол руйнує стінки клітини спори грибка, що незмінно призводить до погіршення їх життєдіяльності, потім до наступної загибелі.

Препарат знищує не тільки грибки нігтях, але і мікози, тобто поразки грибковою інфекцією міжпальцевих складок, шкіри стопи. Тому при його використанні інші засоби для лікування грибкової інфекції рекомендовано виключити з основної схеми терапії. Читаючи флуконазол відгуки грибок нігтів помічаєш, що жінки при використанні цього препарату відзначають зникнення симптомів хронічної молочниці, це цілком закономірно – діючі компоненти ліки ефективно справляються з кольпітами, викликане дріжджоподібними грибками.

Флуконазол при лікуванні грибка нігтів повинен застосовуватися до повної ремісії, припинення лікування після того як ложе пальця стало набувати нормальну структуру однозначно призведе до посилення клінічних ознак і до повернення інфекції. Для більшої ефективності ліки необхідно застосовувати із використанням зовнішніх засобів — мазей, емульсій, розчинів. Мильно – содові ванночки, видалення верхнього шару нігтьової пластини, застосування протигрибкових розчинів, що використовуються протягом усього курсу терапії, зводять тривалість курсу застосування ліків до мінімуму. Коли используеш ліки від грибка нігтів необхідно уникати повторного зараження, для цього потрібно знезаразити туфлі, відвідувати лазні, басейни тільки легко обробляється взуття. Ліки від грибка нігтів при ураженні нігтя допоможе при дотриманні рекомендацій лікаря, правильному застосуванні.

Читаючи — флуконазол при грибку нігтів відгуки, потрібно зазначити, що люди свідчать про відновлення нігтів вже через пару місяців після першого прийому ліків. Припиняти застосування препарату при перших проявах поліпшень зовнішнього вигляду нігтя не можна – грибок ще не до кінця знищений, тому він знову розвине бурхливу діяльність після того, як всі компоненти ліки повністю вийдуть з організму і їх дія припиниться. Повне відновлення нігтів на руках відбувається за півроку використання, нігті на ногах набувають здоровий вигляд за 12 — 18 місяців.

Відгуки проти грибка нігтів флуконазол частіше відправляють люди, які або не до кінця пройшли весь рекомендований курс або приймали препарат не регулярно. Дане ліки від грибка нігтів не рекомендується приймати людям з важким ураженням таких органів, як печінка, серце, під час виношування дитини, грудного вигодовування.

Використовуючи інші ліки від хронічних захворювань життєво важливих систем організму необхідно, перш ніж використовувати флуконазол, отримати консультацію лікаря.

Флуконазол від грибка нігтів ціна починається від 10 рублів за препарат, що містить 150 мг основної діючої речовини. Ліки від грибка випускається у вигляді таблеток, капсул або суспензії. Кожен хворий може обрати зручну для себе форму ліки, відповідний час прийому. Знаючи приблизну ціну препарату, неважко порахувати, що піврічне застосування обійдеться в мінімальну суму – від 250 до 300 – 400 рублів. Розкид вартості залежить від накруток аптечної мережі, різною для кожного регіону. Враховуючи навіть те, що доведеться використовувати під час лікування зовнішні розчини, аптечні мазі, можна припустити, що грибкову інфекцію за допомогою даного ліки може вилікувати кожен, незважаючи на фінансовий стан.

Переваги флуконазолу при лікуванні грибка

Грибок нігтів флуконазол основні переваги це:

  • Відсутність тяжких побічних ефектів;
  • Мале число протипоказань;
  • Зручний режим застосування;
  • Можливість коригування дози залежно від віку пацієнта, наявності супутніх захворювань, ускладнень;
  • Одномоментна терапія оніхомікозів, мікозів стопи і кистей рук;
  • Низька вартість всього курсу застосування засобу;
  • Доступність ліків.

Ліки від грибка нігтів – флуконазол застосовують незалежно від прийому їжі, препарат можна використовувати для лікування грибка на нігтях в дитячому віці – дозування при цьому необхідно скоригувати з дерматологом. Флуконазол проти грибка нігтів при передозуванні може викликати судоми і галюцинації, тому ліки необхідно тримати в недоступному місці, для того щоб не помилитися з прийомом чергової дози потрібно завести зошит, куди необхідно заносити дані про прийом ліків.

Використовуючи за схемою флуконазол, грибок нігтя швидко знищиться, інфекція не перекинеться далі і попутно позбавить від супутніх грибкових захворювань інших органів.

Comments are closed.