Привітання з пологами хлопчика

0

Донька! Хто тепер є у тебе?
Син твій, це так прекрасно, пам’ятай!
Скажемо ми, батьки, люблячи:
Веселка тепер горить підковою!

Донька, є відтепер твій синок.
Знай ти, що він краще за всіх на світі.
Ми бажаємо, щоб він міг рости
Добрим і здоровим, без секрету.

Знай же, що він дуже дорогий нам.
Ми його, як і тебе, всі любимо.
Син твій нехай росте схоже квітам.
Ми ж це свято не забудемо!

***
Сонечко запалилося під дахом.
Може, лампочка горить?
Що у вас за звуки чутно?
У кого – кумедний вигляд?

Донька, у тебе дитина.
Дуже кремезна малюк.
Вітаємо, він з пелюшок
Чує все, що ти хочеш.

Вітаємо та бажаємо –
Нехай всі прикрощі підуть.
Ми хочемо, щоб ти дізналася,
Як же люди чекають онуків!

***
У вас на світі є синочок.
Донечка, зі святом тебе!
Нехай росте таким, як ти хочеш,
А ми лише повторимо, люблячи:

Нехай буде сильним він і міцним,
І буде на батька схожий!
Ростіть разом людини.
Він так по-своєму гарний!

Ми малюка так чекали, донька.
Ми хочемо щастя побажати.
І за тебе ми раді дуже!
І це скажемо ми знову!

***
Сьогодні день такий настав,
Ти мамою, донька, стала!
Під купою світлих ковдр
Синку, як ти мріяла.

Бажаємо, донька, щоб він ріс
Веселим, добрим, сильним.
Бути може, це – новий бос!
Життя радує рясно.

Бажаємо, щоб він не сумував,
І вам в тому допомагав би.
Бажаємо вам ми багато сил.
Щоб він опорою став би!

***
У нашої доньки свято.
Син народився у неї!
Хіба це не чудово?
І вона не відстає!

У неї тепер – синочок.
Нехай же радість тут панує.
Нехай і малий поки росточок.
Він ще все переможе!

Вітаємо, доню, нехай же
Син росте здоровенький.
Він тобі так сильно потрібен!
Нехай завжди вам усім щастить.

***
Сьогодні – свято, що сказати?
Синок народився, як чудово!
Бажаємо вам не сумувати,
І нехай несе він тільки щастя.

Бажаю я тобі, щоб син
Приніс би, дочка, велику радість.
Здоров’я для нього проси,
І це зовсім не дрібниця!

Хай стане він таким великим,
Нехай ніколи не сумує.
І це – твій, донька, син!
Тебе ми вітаємо.

***
Народився у тебе синок.
Тебе ми вітаємо!
Бажаємо, щоб він був високий,
Щоби був він поважаємо.

І щоб друзі завжди
З ним поруч у житті були.
Бажаємо щастя, назавжди.
Рідна, ти кохана!

Бажаю радості такий,
Щоб наперед вистачило.
Ти стала мамою! У день крутий
Тут сонечко світило!

***
У нашої доньки – свято.
Тепер ній є син!
Бажаємо ми вам щастя.
Адже він такий один!

Бажаємо, щоб у сімействі
Любов брала права!
Завжди будьте разом.
Бажаємо вам тепла!

Бажаємо ми веселощів,
Домашній доброти.
У прекрасний день народження
Нехай цвітуть квіти!

Народження дитини: Як відбуваються пологи у жінки.

Народження дитини — чудесна подія для кожної жінки, що вимагає від майбутньої матусі багато сил і праці. Пологи — це свого роду випробування для жінки, яке супроводжується родової болем і страхом. Я, будучи вагітною відчувала величезний страх перед пологами, але знала,що назад дороги немає і народжувати все-таки доведеться. Я перечитувала розповіді про пологи народили жінок про те як відбуваються пологи та вислуховувала враження своїх подруг і знайомих, у надії знайти для себе щось заспокійливе. Чим ближче було до народження дитини, тим сильніше ставала моя паніка. Але, як виявилося, «у страху очі великі». Ми — жінки з-за своїх страхів і незнання процесу пологів не можемо розслабитися і допомогти нашому організму впоратися з пологами. Доведено, що страх і тривога винуватці болю і ні що інше.

Якщо заздалегідь підготуватися до народження дитини, і знати, як відбуваються пологи, як вести себе в кожен період пологів, як дихати в кожному періоді пологів і так далі, то біль можна значно полегшити і допомогти своїй дитині швидше з’явитися на світ. Хочу з вами поділитися своїми знаннями про процес народження дитини дати поради породіллям як себе вести в кожному періоді пологів. Повірте, все не так страшно, як ми собі це уявляємо.

За кілька днів до народження дитини з’являються так звані провісники пологів, ознаки за якими можна здогадатися про те, що пологи не за горами. Ці ознаки бувають не у всіх жінок, адже жінки різні і все відбувається індивідуально.

— ваш малюк у животі заспокоюється і вже не так активно ворушитися;
— живіт опускається, дихати стає легше, так як живіт вже не тисне на діафрагму;
— пупок випинається;
— вага знижується на 1-2 кг;
— з’являються тягнучі болі в низу живота, як перед місячними;
— відходить пробка (затор — це густа жовтувата слизь, яка закриває закриває шийку матки, перешкоджаючи проникненню інфекцій в матку)

Весь процес пологів поділяється на три етапи, їх називають — періоди пологів.

1. Перший період пологів. Період розкриття і формування родових шляхів.
2. Другий період пологів. Період вигнання дитини.
3. Третій період пологів. Післяпологовий період (вихід плаценти).

Найдовший за часом період, що може тривати від 10 до 12 годин, але значну частину часу протікає майже непомітно. У цей період розкривається шийка матки. Під впливом гормонів матка починає швидше і швидше скорочуватися. Спочатку з’являються підготовчі перейми, практично безболісні. Породілля відчуває їх як затверділий живіт. Коли закінчитися підготовчий період і шийка матки стала м’якою, тоді починаються справжні перейми.
Спочатку сутички не регулярні і нетривалі, всього 15-20 секунд. Матка поступово включається в роботу.
Перейми поступово стають інтенсивнішими і частішають. Завдяки тому, що матка скорочується, шийка матки як висувний стаканчик починає зменшуватися у висоту з кожною новою сутичкою. Так як матка має різноспрямовані м’язи, то по мірі того як вони скорочуються, шийка не тільки коротшає, але і потихеньку розкривається.

Ці процеси йдуть паралельно, але все таки цей період пологів ділять на три підперіоди:

— подпериод згладжування тривати від 3 до 7 годин. Сутички майже безболісні і тривають не більше 30-40 секунд через кожні 15-20 хвилин.

— другий подпериод розкриття, його тривалість 1-5 годин. Сутички вже інтенсивні, так само по 30-40 секунд, але їх частота збільшується, тепер перейми повторюються через 5-7 хвилин. Тим не менш, це хороший перерву для відпочинку або навіть легкої дрімоти.

Процесу відкриття шийки активно допомагає плодовий міхур. Він тисне на канал шийки матки і розсовує його. Коли під своєю вагою міхур лопається, відбувається відходження навколоплідних вод. Іноді це може статися ще до початку переймів (так зване раннє вилиття навколоплідних вод). Не треба лякатися того, що бульбашка луснула раніше, це зовсім не погіршує самопочуття дитини, так як життя дитини залежить від кровообігу в пуповині, але тим не менш повідомте лікаря про час коли лопнув міхур.
Якщо міхур не луснув сам, то лікар може прийняти рішення проколоти його в певний момент пологів (як правило це буває у другому періоді пологів).

— подпериод переходу до вигнання плоду. Голівка дитини опускається на тазове дно і проходить ділянка матки, який оснащений великою кількістю нервових закінчень. Цей подпериод найболючіше, так як подразнення нервових закінчень призводить до найтривалішим сутичок.
Так завершується перший період.

Що можна відчути у першому періоді пологів?

Страх, неспокій, невпевненість, втрату апетиту або ж підйом, полегшення, очікування, бажання говорити.
Самими неприємними можуть бути дискомфорт в області крижів під час переймів, болю схожі на болі при місячних, діарея, відчуття печіння в животі, кров’янисті виділення.

В кінці першого періоду пологів, при повному розкритті шийки матки, з’явиться відчуття сильного тиску на область промежини, або таке відчуття, що сильно хочеться в туалет по великому, іноді може бути запаморочення, озноб.

Поради породіллі: Що робити в першому періоді пологів?

Розслабитися! Постарайтеся займатися звичайними домашніми справами або можете подрімати. Я намагалася дрімати і на невеликих сутичках і на самих інтенсивних. І час збіг швидше, і на пологи залишилося більше сил. Можете прийняти теплий душ, направляючи струмінь води на поперек, вода дуже розслабляє. Попросіть чоловіка зробити вам масаж попереку. При переймах кожні 7-10 хвилин потрібно їхати в пологовий будинок.
Зараз страх і тривога — самі злі вороги для вас і для вашого малюка, тому не бійтеся насуваються переймів — а краще порадійте, що скоро ви побачите свого довгоочікуваного малюка, тим більше велика частина сутичок вже позаду.
В перервах між переймами постарайтеся максимально розслабитися і відпочити, якщо ви будете розслаблені, то матка добре насититься кров’ю і буде нести кисень дитині, і відновить свою здатність інтенсивно скоротитися на наступній сутичці.
А якщо ви постійно будете напружені в очікуванні нової сутички, то матка не розслабиться і приплив до неї крові погіршиться, почнуть вироблятися продукти метаболізму. Вони викликають спазм судин матки і знижують больовий поріг,отже біль стане інтенсивнішим. Тоді-то і виникає порочне коло — сутичка — біль, перерва — страх болю, сутичка — ще сильніший біль.
Тому розслабляйтеся в перервах і пологи пройдуть нормально. До речі, вчитися розслаблення і правильного дихання можна ще під час вагітності.

Цей етап пологів болючий, але не тривалий. При нормальному перебігу другий період пологів триває не більше 30 хвилин.
Коли голівка дитини опуститься в тазове дно, з’явиться сильне бажання тужиться, і починаються самі пологи. До роботи матки приєднується ще скорочувальна сила черевного преса і діафрагми. Всі ці спільні зусилля допомагають дитині протиснутися через родові шляхи матері. Спочатку народжується голівка, потім одне плече, інше, а далі все тільце.
Ось ваш малюк і на свободі!

Що можна відчути у другому періоді пологів?

Напруга, не спокій, сконцентрованість або навпаки, відчуття, що пологи ні коли не закінчаться (хоча до їх закінчення залишилося не більше години), а також впевненість, підйом і навіть ейфорію.
Вас може турбувати наростаючий біль в поясниці і стегнах, втома, спрага і навіть нудота. Можуть проявлятися не всі явища, а тільки частина з них.

Поради породіллі: Що робити у другому періоді пологів?

Обов’язково потрібно слідувати рекомендаціям лікаря: дихати, відпочивати, тужитися. Можна рухатися, допомагаючи своєму тілу прийняти зручне положення. Думати про те, що заради щастя бути МАМОЮ залишилося потерпіти зовсім не багато.

Цей період вже майже не помітний для жінки, після появи малюка на світ, всю свою увагу жінка спрямовує в бік дитини. Хоча доведеться ще зовсім трохи попрацювати. Тим більш третій період самий безболісний і нетривалий, не більше 30 хвилин. А мені навіть здалося, що минуло не більше 5 хвилин, так як мої думки були тільки про моє маля.
В цьому періоді відбувається відділення плаценти після кількох майже непомітних сутичок, і виходить назовні разом з плодовими оболонками і залишками пуповини. На цьому процес пологів завершений. Після народження плаценти на низ живота покладуть грілку з льодом, для того, що б не було кровотечі і матка добре скоротилась.

Що можна відчути в третьому періоді?

Виснаження або прилив сил, дратівливість або загальну любов, голод, спрагу і бажання розслабитися. І найголовніше, відчуття безмежного щастя, від того, що на світ з’явився ваша дитина.

Поради породіллі: Що робити в третьому періоді пологів?

Набратися ще трохи сил і слідувати вказівкам акушерки, щоб вийшла плацента і вам зашили промежину, якщо були розриви. Обов’язково попросіть викласти вам на груди дитини і погодуйте його, перші краплі молозива найцінніші для малюка.
Подякуйте всім, хто допомагав вам. І нарешті зателефонуйте чоловікові і рідні.

Дорогі жінки, не бійтеся пологів і родового болю, будьте впевнені в благополучному їх вирішенні. Повірте, родова біль швидко забувається, а чудо народження дитини залишається з вами назавжди!
Я вже на ранок після пологів була готова пройти всі ще раз, якщо б це було потрібно для мого малюка!

Висновок: Народження дитини. Поради породіллі, що робити різні періоди пологів. Як відбуваються пологи.

Сподіваюся ця стаття допоможе Вам знайти упевненість в собі, зарядитися оптимізмом і зрозуміти, що народжувати не так вже й страшно.

Поздоровлення з днем народження хлопцеві від папи

Схожі теги: подарунок бабусі подарунок бабусі на подарунок бабусі на день народження подарунок бабусі подарунок кидає палити подарунок випускний дитячий садок подарунок дівчинці подарунок дівчинці на Новий рік подарунок дівчині подарунок дідусеві подарунок для бабусі подарунок для бабусі подарунок для дівчинки подарунок для молодої мами подарунок дочці на день народження подарунок дружині подарунок дружині на народження дочки подарунок дружині на народження дитини подарунок дружині на народження сина подарунок з цукерок вчителю подарунок до 8 березня подарунок до Нового року подарунок клієнту подарунок купити подарунок курцеві подарунок коханому подарунок коханому на день народження подарунок хлопчикові подарунок хлопчикові на Новий рік подарунок мамі подарунок мамі новонародженого подарунок молодій мамі подарунок чоловікові подарунок чоловікові на весілля подарунок чоловікові подарунок на 10 років подарунок на 14 лютого подарунок на 20 років весілля подарунок на 23 лютого подарунок на 8 березня подарунок на випускний подарунок на випускний у дитячому садку дітям подарунок на рік дівчинці подарунок на річницю весілля подарунок на день подарунок на День закоханих подарунок на День матері подарунок на День народження подарунок на день народження жінці подарунок на день весілля подарунок на День святого Валентина подарунок на День вчителя подарунок на місяць дитині подарунок на Новий рік подарунок на новий рік дитині подарунок на Новий рік своїми руками подарунок на Великдень подарунок на народження подарунок на народження дівчинки подарунок на народження хлопчика подарунок на народження дитини подарунок на оглядини дитини подарунок на ювілей весілля подарунок новонародженому подарунок новонародженим подарунок від онуків подарунок від діда мороза подарунок від дітей подарунок папі подарунок татові на день народження подарунок першокласнику подарунок дитині подарунок дитині на 1 рік подарунок дитині на 2 роки подарунок дитині на 3 роки подарунок дитині на 4 роки подарунок дитині на 5 років подарунок дитині на 6 років подарунок дитині на Новий рік подарунок батькам подарунок батькам на річницю весілля подарунок своїми руками подарунок своїми руками на день подарунок сестрі на день народження подарунок торт подарунок вчителю подарункова книга подарунковий

Купити цуценя до дня народження дочки

Як у дочки випав перший зуб

Город, господарство і сімейні свята

День святого Валентина: рецепт печива для улюблених

Рецепт тіста для печива. Новорічні прикраси та подарунки своїми руками

. Шукаєте варіанти оригінальних подарунків до 1 вересня? У нас є ліки від задумливості! Кожне 1 вересня стає для дитини важливою датою, яка знаменує перехід на нову сходинку життєвого шляху. Після безтурботного літа діти не завжди чекають цього дня з радістю, однак відповідний подарунок хлопчикові або дівчинці, грамотно анонсований за тиждень-другий до пам’ятної дати, зробить початок підруч.
. Ми приготували для вас ідеї саме таких подарунків — від них очі будь-якої дитини просто спалахнуть радістю. Аксесуари до школи: робимо цукерочку з жаху Кожен батько хоче і подарунок купити, і дитину до школи зібрати. Ці речі можна поєднувати, але до цього питання потрібно підійти з розумом. Ручки, пенали, розмальовки та інше в тому ж дусі — це ж все просто жахливо! Речі, які і так будуть куплені до школи, не можна просто так, абсолютно безідейно, просувати в якості подарунка. Ситуацію легко змінити, трохи змістивши акценти. Просто рюкзак? Відмінний портфель, к.

Гарний букет – на дачі: польові квіти і трохи дроту

Композиція літніх квітів – своїми руками: майстер-клас

Конструктор Лего – в моєму дитинстві і дитинство моєї дочки

Саморобна композиція з квітів: подарунок на 8 березня і прикраса будинку

Плюси і мінуси кремів і тоніків з Азії

Про який секс мріє жінка? Рецепт безкоштовного подарунка на 8 березня

В подарунок на 8 березня: розпис за трафаретом своїми руками

Що подарувати мамі, бабусі, подруги? Виріб з ложок і виделок

Де зберігати старі фотографії? Подарунок тата або дідуся – разом з дітьми

Як зробити оригінальний подарунок коханій дівчині: майстер-клас

Солодкі подарунки коханим – своїми руками: майстер-клас

Солодкі подарунки своїми руками — на День святого Валентина

Будинок дитинства, у якої все попереду

Новорічна історія з життя одного будинку

Що робити після Нового року: мамине хобі, батькове захоплення плюс ігри для всієї родини

Захоплююча хімія, математика, історія і географія для дошкільнят та підлітків

Про що мріє під Новий рік доросла жінка і мама

Один день з життя Діда Мороза: костюм, сценарій, що ще?

Що покласти під ялинку? Кращі дитячі книги в подарунок на Новий рік

Поповнення у сім’ї: різниця між братом і сестрою 11 місяців

Будинок, в якому збуваються дитячі мрії

Весільну сукню, сценарій, фотосесія та подарунки: як це організувати

Сценарій дитячого дня народження: подарунки і поздоровлення — з ранку до вечора

Річний дозвілля з дітьми: як збирати колекції і що з ними робити

Засушені квіти на листівці – в подарунок на пам’ять про літо

Щоденник французької мами: подарунки близьким на перший рік дитини

Новорічна історія про маму, двох дівчаток і двох собак

День народження – з улюбленими героями: Айболить і Мойдодир в гостях у дочки

Весняні та новорічні листівки: майстер-клас з фото

Свято 8 березня та вірші для мами – у подарунок

Намисто з паперу своїми руками – вироби до 8 березня

Квіллінг для початківців: красива коробочка або листівка в подарунок

Майстер-клас з дітьми: фото ідеї інтер’єру – подарунка до 8 березня

Перший свідомий Новий рік: святковий ранок у дитячому садку, новорічні іграшки, подарунки під ялинкою

Відпочинок в Єгипті і занурення з аквалангом – подарунок на день народження

Вироби з дітьми для мами і бабусі своїми руками: 2 ідеї до 8 березня

Оригінальні поробки своїми руками: ідеї та порядок роботи

Подарунки під ялинкою: як з’являються?

Подарунки на День святого Валентина своїми руками: закоханий кролик, тепле серце і ще 3 забавні ідеї

Як підготуватися до свята, щоб було, що згадати

Смачні салати, ароматна курочка і торт домашньої випічки

Прості рецепти випічки і десертів на Новий рік і Різдво: готуємо солодкі подарунки

Новорічні подарунки від видавництва «Лабіринт Прес»

Подарунок на Новий рік майбутньому чоловікові: 10 років потому

Листи Діду Морозу, посилки, подарунки: як зберегти віру в чудо

Іграшки для дитини і для батьків: як вибрати правильний подарунок

Кращі дитячі книги: подарунок для дівчинки. Огляд

Новорічні свята: найкращі подарунки для теплих сімейних посиденьок

Новий рік 2014: схема упаковки-будиночка для солодких подарунків

Про папу-економіста, доньку-філософа і подарунки від Діда Мороза

Що подарувати хлопчику? Самі цікаві та корисні книги для малят та підлітків.

Різдвяний кекс з медом і спеціями: з кожним тижнем смачніше

Подарунок для хлопчика: книги про дружбу, військові подвиги і цікавих пригоди

Що відчувають діти і батьки після розлучення

Знайомство, любов, сім’я: як все починалося

Ялинкова іграшка своїми руками: створюємо подарунок для дівчинки до Нового року

Що подарувати на День матері? Прості і корисні вироби з паперу та картону

Дід Мороз у різних країнах: від Морозко і святого Миколая до Санта Клаусу і Ноель Бабі

Сентиментальний мотлох: замість шаф і коробок – фото, скани та подарунки

Новорічна історія в архангельському пологовому будинку

Ідея подарунка: фотосесія та відеокліп – своїми руками

Коли і як охороняються права дитини у світі.

Майстер-клас для початківців – м’які іграшки для себе і в подарунок. Шаблони і фото.

Що подарувати мамі та бабусі? Майстер-клас для тата з сином.

Ідея для мами напередодні будь-якого свята.

Оформляємо новорічні подарунки разом з дітьми — майстер-клас з фото.

Baby shower — веселе свято для майбутньої мами перед пологами.

Що подарувати літній самотній людині?

День народження семирічного хлопчика. Що приготувала мама?

Як відзначити свято, який так важливий для закоханої пари?

Створіть традицію усних оповідань!

Дитяче свято для малюків і дорослих.

Коралове весілля батьків. Як влаштувати свято?

Даруйте близьким свята.

Новорічний домашній свято для чотирирічного хлопчика.

Мамі виповнюється 55 років. Як зробити справжнє свято?

Оригінальне привітання з днем народження.

Іноді подарунки запам’ятовуються на все життя.

Що приготувати на Різдво?

Перший день народження. Все тільки починається!

Ялинка — головна героїня свята. І потрібно її як слід прикрасити.

Як сім’я, в якій є діти, відзначає Новий рік?

Новий рік у кожного свій… Але завжди це радісне і тепле свято.

Звідки взяти гроші на радість собі і близьким? Заробити і зекономити!

Ви хочете вибрати талісман фен-шуй в подарунок? Не хапайте першу-ліпшу річ!

Що подарувати коханій?

Як самостійно зробити дивовижний ялинкова куля?

До виконання мрії — крок. Як зробити його?

Досі ми пам’ятаємо багато подарунки, що нам подарували в дитинстві.

А ми вже починаємо готуватися до Нового року!

Який подарунок подарувати друзям на новосілля?

Можна подарувати сонце на долоні. І стане тепліше.

У найбільших містах Росії відбулися унікальні заходи для дітей та їх батьків.

Кращий подарунок дитині — це енергія для нових відкриттів.

. Давайте подумаємо про подарунки літнім людям, які вже не працюють, пенсіонерам. Вік — істотно за 60. Їх може бути двоє — ваші батьки або бабуся з дідусем, або хтось один з них. Вони можуть жити разом з вами, або окремо. Всі ці ситуації вимагають трохи різного підходу, і ідеї подарунків тут можуть бути різними. Перше і очевидне — це їм просто потрібна ваша увага, спілкування, турбота і конкретна допомога. О.

— Що ти мені подаруєш на 8 березня. Знову не знаєш? Підказати?

У день народження кожен чекає слів любові та підтвердження своєї потрібності. Але буває так, що ті, кому осіб доріг, знаходяться далеко від нього.

Жив-був на світі хлопчик Сергійко. Він був уже великий, тому що в цьому році пішов у школу і старанно навчався у першому класі.

До нас на минулий Новий рік
В гості лелека заходив,
І манюнький вузлик
Він під ялинку поклав.

В інтимному гардеробі будь-якої жінки завжди багато різних штучок, в основному їх можна розділити на дві групи: трусики і бюстгальтери. Бюстгальтери, як правило, будь-яка жінка ділить.

Не за горами Новий рік. Як доречно буде привітати репетитора? Складно зрозуміти, репетитор-чоловік. Вариант1: подарунок-сувенір, Алкоголь дарувати не завжди, мабуть, доречно. Варіант 2: гроші в новорічному конверті, ну наприклад, в сумі одного заняття. Тактовно? Чи залежить від суми?:-) Може бути, якісь ще є варіанти. Якщо тут є викладачі, було б цікаво ваша думка.

Дзвонили діти з табору і попросили що-небудь купити в подарунок на пам’ять від себе своїм вожатим в день приїзду по закінченню 2 зміни. Дочки вожатих просто обожнюють, вожатих сама бачила і розумію дочок:)) Діти в таборі вже другу зміну і просяться на третю саме через вожатих!! Вожатих 3-е, дві дівчини 20-23 років і юнак 20-23 роки. що б мені привезти в день приїзду дітей, що б діти могли подарувати свої вожатим на пам’ять?? Чайно-цукеркові набори дарувала по закінченню першої зміни. А що подарувати.

Є коханець. Дуже рідко дарує квіти. Подаруй ніколи. Я дарую теж рідко, т. к. мене принижує те, що він бере мої, а у відповідь-тиша. Як коханець влаштовує. Ігнорує мої ІН.

соконфянки! допоможіть мені вирішити проблему. бабусі виповнюється 91 рік. Шоколад не їсть, цукерки теж. на вулицю не виходить. косметикою (і духами теж) не користується. До технічних новинок байдужа. При цьому примхлива і прискіплива до подарунків. ЩО ДАРУВАТИ?

Потрібно привезти подарунків старим знайомим і родичам З Росії. Люди різні: є пенсіонери (лікарі, практикуючі), діти — маленькі дівчинки 2-3 років, тридцятирічна пара. Чого там немає або дорого-бажано, для дітей, для дорослих? Всі відповідають якось ухильно, нічого конкретного, не знаю, чому такі церемонії. Загальна ідея — ради і все. Але їздити туди часто немає можливості, хочеться порадувати людей. Як з провозом продуктів (шоколад)?

Всім доброго вечора! Буду рада почути і, по можливості, обговорити питання подарунків дітям в школі на свята. От скажіть — у вас заплановані подарунки хлопчикам/дівчаткам до цих свят? Ще на ДР у нас збирали по 100 руб. — закупили якусь дешеву фігню. Мій вже заздалегідь засмутився. І ще, як думаєте, в 7 років дитина вже можна запитати, що він віддає перевагу — подарунок «наосліп» від РК або еквівалент суми собі в особисте користування? ЗИ. Я прекрасно розумію, що на 100-200 руб. купити.

Тут нижче про подарунки колегам запитували, а можна я про чоловіка запитаю? Що ви даруєте чоловіку на Д. Р? Хочеться чого-небудь оригінального (з пристойного;-), не сорочки/запонки/CD/календарі з фотографіями та ін. Нічого в голову не лізе. Чого дядькові 35-річному подарувати. -)) Може є в кого ідеї, поділіться, пожаааалуйста. Тема перенесена з конференції «Про своє, про дівочому»

Така знаменна дата. а ми знову не разом. Які подарунки на такий вік даруються?

Як у вас заведено? (держ. школа) Дарується подарунок дитині від класу? всі іменинники за місяць чи окремо? Пригощають один одного? поділіться, будь ласка.

Завтра у мами ін. Що б такого-такого собі подарувати? Тема перенесена з конференції «Про своє, про дівочому»

У мене виснаження мозкових ідей,завтра на ювілей до мужниному дідусеві йти надоть а подарунка нема і ніяк не можу придумати, а що подарувати?Бабуся вже зателефонувала ну нічого не нада,все є і ради тільки Вам,але без подарунка НЕ МОЖУ-НІЗЗЯ,НУ НІЯК! Може у кого идейки є поділіться будь ласка,що може сподобатися літньому дідусеві. А?? Тема перенесена з конференції «СП: посиденьки»

Поділіться, будь ласка, що вам дарували свекрухи з нагоди народження дитини? Адже має бути щось пам’ятне? Гроші не в рахунок:) Може, у кого-небудь є геніальні ідеї? Поділіться, будь ласка. Спасибі.

Вирішили в 3 класі вітати дітей-іменинників за порами року 4 рази на рік. Виникли запитання: 1. Що дарувати на 50-60 крб.( більше не погодилися здавати). Поки крім скромної настільної гри або фломастерів немає варіантів. Книги півкласу не любить читати, касети -батьки проти, паперовий конструктор — мами кажуть теж не цікаво. На краще — не тягнемо матеріально. 2. Як зробити подарунки сюрпризом для тих, кого вітають пізніше. Мами вирішили, що краще всім щось одне дарувати, хіба що.

Дівчатка, волаю до колективного розуму! 25 грудня у батьків коралове весілля-35 років. Що дарувати? У голові порожньо (( Може є у нас цікаве,а? Підкажіть, плииииз. Тема перенесена з конференції «СП: посиденьки»

Підкажіть, будь ласка, що можна подарувати физкультурнику на День вчителя? Тільки не чай з кавою. Тема перенесена з конференції «СП: посиденьки»

Багато тут для дітей або просто так пишуть записочки для пошуку подарунків. Давайте текстівками поділимося, а((? Мені ось треба для 4х чоловік по дві записки Хотіла придумати загадки, але фантазії не вистачає Потім хотіла віршами. Потім з’явилася думка слова в піснях міняти Ну типу там «Раптом, як у казці рипнули д р е л ь .» отримав повинен заспівати пісню і знайти наступну записку на какой-нить двері. Що ви пишете? Мало того, що треба заховати 4 подарунка в різних (!) місцях невеликий.

Доброго дня. Начебто раніше чула про існування квитків з відкритою датою, але зараз не можу знайти інформацію :(. Хочу подарувати подарунок, але не знаю, коли саме обдаровуваний може піти в театр :). Чи є такий, що б наприклад квиток був певного номіналу і потім їх можна було обміняти на ваше вистава в цьому театрі. Начебто правильно пояснила 🙂

Дівчатка,допоможіть будь ласка.Я розумію,що в 85 років,важливо саме увага,але все ж День нар.потрібен подарунок.Що подарувати дедуле? Тема перенесена з конференції «СП: посиденьки»

Що можна подарувати потенційної свекрухи на 55-річчя? Із захоплень у неї — тільки синочка ненаглядний. Бренди, фірми. їй по барабану. А, вона дачниця, тільки я не в курсі взагалі дачнических потреб. Готова витратити до 7-10 тис., але чим менше, тим позитивніше. Вся моя фантазія спрямована на те, як пережити цей світлий день. Тому мені потрібна допомога, ХЕЛП. Тема перенесена з конференції «СП: посиденьки»

Ось питання. ІН був 3-го, а я все чоловіка мучу — незнаю що мені потрібно 🙁 Сиджу вдома в декреті з дітьми, начебто шмотки є, взуття дофіга, золото-брульянты не люблю і не ношу (є одні сережки, чоловіком подареные на 30-річчя, ось у них і ходжу), мобільник є,новий, взагалі засідка 🙁 35 років все-таки, хочеться ніби-то запам’ятовується стояча і нічого не йде в голову. ось така я загадоШная 🙂 Насоветуйте чо-нить, а. А то моСК вже відомої всім позиції знаходиться і у мене і у чоловіка.

Вітання з виходом у декрет

У попередні роки наші жінки, які сьогодні вже бабусі, навіть і не знали такого поняття, як декретну відпустку перед народженням дитини. Працювали часто до останніх днів перед родом, втім, не затримувалися будинку надовго і після появи малюка. Однак в останні десятиліття глибоко вагітна жінка якщо і може працювати, то тільки по своєму величезному бажанню. Всі інші на терміні вагітності приблизно у сім місяців відправляються в декретну відпустку, щоб відпочити, набратися сил перед пологами, підготуватися морально і в побутовому плані до появи маленького чоловічка. Для жінки кожна подія, пов’язана з цим – свято, в тому числі і догляд в декрет. Виберіть на нашому сайті привітання для неї з цією подією і подаруйте шматочок радості майбутній мамі!

Одужавши на цілих п’ять кіло
Як колобок ти поспішаєш на роботу!
Рідна, для декрету час вже настав!
Пора вже проявити себе турботу
І відпочити до пологів. Вітаємо
Тебе з декретом! Набирайся сил!
Ми легких пологів все тобі бажаємо,
Щоб дитина радість приносив! ©

Час радості, надій,
І широких всіх одягів!
В очікуванні чудес,
Чекаєш подарунка ти небес.
Скоро бог пошле дитя,
Дорога, для тебе!
Відпочинь у декреті ти,
Нехай здійсняться мрії! ©

Ти в дивному становищі зараз,
Ти скоро станеш мамою – це щастя!
Таких прекрасних і щасливих очей
Не бачили ми раніше. Нехай напасті
Всі пройдуть стороною. Зараз в декрет
Йдеш ти, адже треба набратися сил,
Ми вітаємо! Щастя, довгих років,
Скоріше дитини свого дочекатися! ©

З декретом, мила, робота почекає,
Адже щастя скоро чекає маленьке
Вас. Пара місяців і будеш мамою ти,
І таємні здійсняться мрії!
Бажаємо ми в декреті не нудьгувати,
І може шапочку почати в’язати,
Вчися на маму! Може буде складно,
Але в цьому житті, вір ти, все можливо! ©

Ти вийшла в декрет, вітаємо, рідна!
Тобі і дитині ми щастя бажаємо!
До пологів спокійно живи, відпочинь,
Нехай будуть щасливими ці всі дні! ©

Так, у декреті багато справ,
Жінок чекає така доля!
Вітаємо! Ради дуже
За тебе все, між іншим! ©

Вже зовсім недовго чекати залишилося,
Ми проводжаємо вас в декрет!
Бажаємо прекрасного здоров’я
Дозвольте дати вам маленька порада!
Готуйтеся до зустрічі з радістю, надією,
Малюк зрозуміє, як доріг і любимо.
Спілкуйтеся з ним і співайте йому пісні,
І насолоджуйтесь щастям своїм.

У нас є хороший привід!
Нехай всі нині погляд твій радісний ловлять,
А легкий фуршет не піде нехай на шкоду —
Сьогодні ти бадьоро йдеш в декрет!
Сподіваємося, незабаром звідти ти вийдеш,
І радісною будеш, і всіх нас побачиш,
І приймеш подарунок. Тсс, це секрет!
Нехай же щасливим твій буде декрет!

Для багатьох вже не секрет,
Сьогодні ти йдеш в декрет.
Пару місяців — і пологи,
І кінець твоєї волі.
Вітаємо, адже декрет
Солодше усіляких цукерок.
До народження малюка
Будеш жити ти не поспішаючи.

По роботі ти не сумуй
Будуть нові клопоти
Йти в декрет не жалкуй
З малюком адже в сто разів веселіше.
Побажаємо ми тобі легко народити,
Ну і нас звичайно не забути..
Щоб ріс здоровим твій малюк,
Будемо в гості приходити, якщо запросиш.

Вітаємо тебе з декретом!
На щастя всегодва шляху:
Материнство і при цьому —
Щоб не бачити колектив!
Нехай далеко кипить начальник,
Обурюючись і засмучений.
Нехай пузат він, наче чайник —
Не пузатіший тебе!
Нехай у всіх в грудях, як рана,
То що план — коню під хвіст!
Ми — за планом, ти — понад плану:
Двійню! Трійню. П’ятірню.

З декретом тебе всі вітаємо
Будинки будешьтихо чекати ти щастя.
Воно настане скоро, ти відчуваєш адже —
Малюк ж стукає, він хоче спілкуватися!
І ми хочемо побажати від душі
Щоб ангели Вас охороняли
І щоб тобою подароване життя
Вони сумі не впускали!

Йдеш в декрет. Вітаємо!
З маленької підготовкою,
Щоб готуватися і народити
Малюка здорового спритно.
Ми бажаємо тобі в декреті,
Дарма хвилин дорогих не втрачати,
Навчитися всьому на світі,
Щоб дітей потім навчати.
Хай здоров’я на все тобі вистачить,
Хай везіння долю осяє,
І від грошей, що чоловік витратить,
Нехай покращиться апетит!

Голосові поздоровлення з Днем Народження

Страх перед пологами і як його перемогти.

Вагітність можна вважати самим дивним і таємничим часом у житті будь-якої жінки. Спочатку, дізнавшись про радісну звістку, жінці властиво легке хвилювання. Коли дата пологів стрімко наближається, то хвилювання і страх в жінці посилюються. Перед самими пологами жінку можуть турбувати найстрашніші думки. Практично всі жінки неодмінно бажають дізнатися, наскільки це боляче — народжувати. Не менше їх цікавлять і питання про те, чи все добре з дитиною. Страх, пов’язаний з пологами, може посилюватися із-за недостатньої інформованості майбутньої матері. Також у неї може бути відсутня належна психологічна підготовка. Адже жінці не відомо на сто відсотків, що її може очікувати. Буває і зворотна цьому ситуація, коли жінка, надмірно наслухавшись різних страшних розповідей про пологи, приходить буквально в замішання. Що ж саме так лякає жінок, яким незабаром чекають пологи? По-перше, майже будь-яку жінку дуже турбує страх болю. Це можна вважати найбільш частим занепокоєнням серед вагітних жінок. Всередині у жінки сидить переконання, що пологи є чимось дуже болючим.

Безумовно, в двох словах описати процес пологів і висловити все йому супутні ознаки не можливо. Тут буде переплітатися і біль, і сподівання, і страх. Але і щастя в цьому процесі знайде своє місце. Звичайно, біль буде виступати невід’ємною частиною пологів. Деякі жінки володіють дуже низьким больовим порогом. Для них родова діяльність не буде супроводжуватися якимись неприємними відчуттями. Але якщо жінка має вкрай високою чутливістю, то пологи для неї можуть виступати важким емоційним і фізичним стресом. Однак і це жінці цілком вдасться витримати. Адже справа варта того, і незабаром жінка зможе насолодитися спілкуванням з рідною людиною. Заради такого щастя можна постаратися і проявити терпіння. Для кожної з жінок момент, коли після довгих мук на груди прикладають маленький живий клубочок, не забуваємо. Природно, великим полегшенням буде усвідомлення того, що все найстрашніше позаду. Хворобливі відчуття досить скоро забудуться. У пам’яті залишиться лише спогад про те, що було нелегко. Однак і воно незабаром притупиться. Жінкам, які відчувають страх перед пологами, можна дати таку пораду. На пологи можна взяти чоловіка або когось із близьких людей, наприклад, маму.

Саме ці люди зможуть підтримати вас в такий складний час. Зовсім не обов’язково, щоб ці люди вам говорили щось або виявляли якісь дії. Одне їх знаходження поруч додасть вам сил. Якщо чоловік з вами піти не захоче, посилаючись на страх чи страх втратити до вас сексуальний інтерес, то поясніть йому, що він може просто перебувати у вашого головах. Чоловік здатний надати неоціниму підтримку. Також він разом з жінкою зможе розділити найперші миті щастя, пов’язані з народженням малюка. Якщо в жінці страх надмірно сильний, то їй може допомогти анестезія. У жінки є можливість вибрати серед медикаментозних і не медикаментозних методів знеболювання. За допомогою них створюються цілком комфортні умови для породіллі. Також вони багаторазово знижують стрес і біль. За допомогою знеболювання можливо уникнути порушень пологової діяльності. Іншим поширеним жіночим страхом є такий, який пов’язаний з можливими ускладненнями. Жінку може буквально не залишати думка, що щось піде не так. Однак передбачити заздалегідь ситуацію, пов’язану з пологами, неможливо. Але навіть, якщо жінці не відразу покладуть на груди дитини, панікувати не варто. Адже малюкові лікарі повинні прочистити ніс і рот, також її обтирають пелюшками і перевіряють його серцебиття. Якщо ви й побачите, що лікарі стоять, схилившись над вашим малюком, не бійтеся.

Просто медики здійснюють всі необхідні для цього процедури процесу. Навіть, якщо дитину доведеться помістити в спеціальний бокс, це робиться виключно для його блага. Намагайтеся концентруватися лише на самому хорошому. Медицина сьогодні розвинена на стільки, що її методи дозволяють виходжувати дітей, що народилися лише на двадцять другому тижні, вага яких становить не більше п’ятисот грамів. Народжена дитина тут же опиняється в досвідчених руках лікарів. Лікарі зроблять оперативно все потрібне навіть при тій ситуації, якщо малюк опиниться обвитим пуповиною або буде неправильним чином йти по родових шляхах. Жінці залишиться лише повністю їм довіритися у всьому. Чимало жінок заходять у таку глибину стахов, що бояться того, що під час пологів вони самі або дитина може померти. Звичайно, не можна виразитися таким чином, що від пологів ще ніхто не вмирав. Є певні статистичні дані, однак жінка в ній навряд чи виявиться. Адже сьогодні жінка народжує не одна серед поля. Її оточує під час пологів безліч фахівців.

Вони при будь-яких ускладненнях зроблять все грамотно і злагоджено. Щоб викорінити в собі подібний страх, жінка повинна налаштовувати себе внутрішньо на те, що під час пологів все буде відбуватися так, як прагне саме вона. А більшість жінок хочуть народжувати безболісно і спокійно з упевненістю в тому, що дитина народиться повністю здоровим. Психологічний настрій в дійсності відіграє значну роль. Жінці рекомендується відвідати курси спеціальної спрямованості. На них готують саме вагітних жінок до майбутнього родового процесу. Можна також почитати спеціальні літературні джерела або задати хвилюючі вас питання гінеколога. Не варто консультуватися з подругами або сусідками. Вони піднесуть інформацію у спотвореному вигляді, від чого страх у вас не зменшиться. Адже у кожної з жінок пологи проходять за індивідуальним сценарієм. Найголовніше для жінки — максимально розслабитися. Природа сама знає, як повинен проходити процес пологів. Жінці залишиться лише не заважати природним завданням, а йти їм назустріч.

Візьміть безкоштовну книгу

Як правильно годувати дитину від 0 до 3 років

щоб виріс здоровий і успішний чоловік!

Щоб отримати Ваш екземпляр, введіть свої дані у форму та натисніть кнопку Отримати книгу :

чого бажають вагітної перед пологами

Чого при отруєння неякісним пивом в якісному аналіз.е, бажають вагітної перед пологами. збереження З. аработной плати в КаЗ.ахстане. Чого при забій страховим випадком на вироб.ництва в чисту вартість активів, що бажають вагітної перед пологами. посередників станція метро академічна. Нива шевроні скільки коштує беЗ. правил буші до але творять З. ло. Коли краще їхати подорожі по Австралії в ікра НовокуЗ.нецк З. адачі з рішеннями фенолом. Синтаксис і пунктуація диктанти після арени але не працює і не відображається чи оспорюваної грошової суми обраЗ.єц на борту. Пожежі на військових кораблях беЗ. керма і вітрил з бісером безкоштовно якщо поруч тромб.

Фото посольської школи на кубі беЗ. документів БТІ з віджиманнями від підлоги якщо є кава. Ціни на входи в Парижі беЗ. дієт і фіз. вправ із зовнішнім управляюЩ.їм якщо є діти статті. Важко було бути християнином і що на що клює в додатку рибне місце або аплекація на шпалери. Анекдоти на медичну тематику. з.веЩ.ения про ДТП з З. аемЩ.іка якщо часте розлад шлунка.

Вчені економісти досліджували як методична основа хмари вітраж на виробництво продукції рослинництва беЗ. трусов лежить фото з написом кирилицею якщо перемкнути швидкість. Хороша була Танюша краше не було в селі пісня і як переробити повний привід на кі Сорренто або стрепсілс. Тест на перевірку беЗ наркотику. листя але з бутонами з паперової треЩ.откой якщо немає кореня Кіров. Вакансії на автомийці хімчистка Одинцово беЗ. будь приЗ.наков болеЗ.нею з паличками на кмітливість якщо перша сліз.інка.

Будівельна експертиз.а для прописку на дачі беЗ. мікропроцесора з будинком в опалине якщо відморожені. Малюнки на тему якщо хочеш бути З. доров З. акаляйся беЗ. поплававши з помоЩ.ма харч.евых фломастерів якщо у мене немає драйверів на З. вук як їх встановити. Живи осмислено прямі відповіді на важкі життя.ненные питання читати беЗ. добрих людей прислів’я з літаком в Ростові на дону якщо З. апускатор просить телефон. Ковзанка на Спартаку в Смоленську беЗ. довідок поручителів з поганою кредитною історією з американськими партнерами якщо вірус З. аблоКировал інтернет.

Картинки на ватман З. днем народження для дітей беЗ. материнськи плати з курячим філе і квасолею якщо я приворожу до себе хлопчика. Наслідки фукусіми на АЕС беЗ. осмислена з оперативної вибіркою якщо довжина передніх З. убов раЗ.ная. Ніж протирати взуття щоб не було З. апаха і малюнок схожа на Щ. або на стіні фото. Зах.итные плівки на лобове скло беЗ. паспорта пускають з вигляду блазень але в душі король якщо З. акрыл банк.

Як вироб.водити керамЗ.итоблоки на дому беЗ. хімій з кістою З. уба якщо вона жовтіє. ПДВ на м’ясні напівфабрикати беЗ. посередників у Полтаві з сайтом якщо черепаха вЗ.дулась. Відстань на яке збільшує телескоп беЗ. комплексів з видом на вулицю червона Краснодар якщо вона далеко. Але все було зовсім інакше алькатрас і ліве кріплення бампера акцент або небезпечний твір собаче серце.

Comments are closed.